Új privát üzeneted érkezett!

Boris, rendben van!
-m-i-a-
 
 


sziasztok!!!!

Szombat óta van gépem,de sok helyen van lemaradásom,barinő a laptopjával jött ugyan ,de eldumcsiztuk az időt,köszi a hiányolást....

holnaptól megint egyedül leszek 2 hétig,szóval talán lesz időm visszaolvasni!!!!



addig is puszi

Kép Kép Kép

sutimano76
 
 


ÓÓÓÓ, Süti, de ügyes Bernike!
Dani az üléssel próbálkozik, megy is egy darabig, aztán eldől és nagyot kacag!
Egyébként betegek vagyunk, ill. mindkét gyerek!
Orrfolyás, köhögés, éjszakázás.
Megint ritkán leszek úgy érzem, marha nyűgösek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

Borcsa, hogy a lányodnak mekkora mosolya van! Julia Roberts is befér lassan mögé :)

Rani, a te lányod is abszolút NŐ, nagyon tetszenek az iwiw képek róla!!

Süti, hogy ti is mekkorát nőttetek! Annyira bájos arca van a lánykádnak, nekem nagyon teszik!
babszi
 
 


Sziasztok!
Bocsi az eltünésért, de pénteken itthon volt Hunor, hétvégén pedig rohanás volt. Tegnap átrendeztük a lakást. Mi beköltöztünk férjemmel a pici szoobába, így most már nem a nappaliban alszunk. Hát kemény meló volt, és kell még vennünk könyvespolcokat, mert a könyveink nem férnek...

Babszi, Mia! Szerintem mind kettőtöknek igaza van. Mert igen, fontos, hogy bizonyos alapok meglegyenek 1 gyermek érkezésekor. Ez volt valamennyire az én szempontom is, de vannak akik ezeket az alapokat nagyon maximálisan képzelik el, és ilyenkor történik az, hogy 35 éves kora körül mondja, hogy oké kezdjünk, és akkor jön a hideg zuhany. Egyszóval azzal meg megint nagyon nem értek egyet, hogy nagyon kitolódott a gyermekvállalás kezdete a kultúr embereknél, és ezért születik kevés gyerek azoknák akik alkalmasak a gyereklnevelésre...
Viszont nagyon sok példát látok arra is amikor nincsenek meg az alapok ( lakás, autó..) viszont van 2 értelmes fiatal felnőtt akik úgy döntenek gyereket szeretnének, és ezek nagyon jól szoktak mükődni. Sokkal lazábban nevelik a gyereküket, mégis szuper gyerkőcök lesznek. Én úgy gondolom, hogy nem a kor meg az anyagi helyzet a lényeg, hanem a fej, és Miátékat én igenis alkalmasnak tartom arra, hogy nagyon jó szülők legyenek, aki megfognak mindent teremteni a gyereküknek. Viszont ha az idióta 25 éves mostoha öcsém bejelentené, hogy gyerke lesz akkor azon kiakadnék, mert ő alkalmatlan még a saját maga eltartására is.

Hú most jó kesze-kusza vagyok? bocsi.
A lényeg mind 2 szempotot megértem, csak nem szabad általánosítani.

aviubi
 
 


Boris! GYÖNYÖRŰ lányod van!!!!!!!!!

Suti! Ezek a szemek még mindig imáédnivalóak, és én a combját is imádom!:)

aviubi
 
 


Titike! Sajnálom....
A méhenkivülim óta én is sikertelenül probálkozom, ez már 1,5 évet jelent. Mindeb vizsgálatom megvolt, és az eredmény egy kicsit kiaksztó. Megölöm apa spermáit. Nekem most volt az első inszemem.. Most a reménykedés fázisában vagyok. Igaz néha egy kicsit kétségbe esek, mert nagyon nem érzek semmit. Néha egy pici hadfeszülés, és ennyi..
Amúgy az iszem teljesen fájdalommentes, apa spermáit feljuttatják a méhbe.
Nekem az átjárhatósági nem fájt, csak egy kicsit, de teljesen elviselhető volt. Pedig mivel sokat olvastam róla, én nagyon rosszra számítottam.

aviubi
 
 


babszim, ubi, nagyon köszönjük Lujzi nevében a dícséreteket!!

sütike, na végre!!! már hiányoltalak! Berni, jajj istenkém...ezek a gyönyörűséges hurkák :lol: :lol: :lol: most jöttem rá ismét, hogy keveset harapdáltam Lujzim husikáit :wink:

ubi, phú de utáltatik nálam is a pakolásos-költözéses mizéria, ügyik vagytok!! és milyen az 'Új szobában?

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jóóó! Igaz egy kicsit fura, de nekem nagyon bejön. Főleg, hogy nem azzal kell kezdeni a reggelt, hogy ágyzok. Olyan jól elvan dugva, így nem szurja a szemem. :lol:

aviubi
 
 



Sziasztok!

Avi, jó, hogy jelentkeztél, már hiányoltalak nagyon! A hasfeszülés jó jel, nem? Bencééknél mire emlékszel? Volt ilyen? Vagy már más tünetek voltak ilyenkor? Ha kiderül írj emailt mindenképp, azt nézegetni fogom a napokban! Drukk!!!
Akkor most, ha átköltöztetek a kisszobába, szabad(abb) a pálya, igaz? :wink:
Könyvek nálunk is mindig nagy logisztikai érzéket igényelnek, M. heti minimum 3 könyvet "fogyaszt", szerencsére tavaly ajándékba könyvtár bérletet kapott, így még elférünk egy darabig, mert már a könyvtárba is hoznak neki kiolvasatlan új könyveket, jól nyomja...Én az egyetemen kicsit meguntam az olvasást, úgyhogy most következetesen csak azokat olvasom el, ami tényleg nagyon érdekel. Így sikerült a szememnek is megromolnia, annyira, hogy szemüveges lettem :S
Köszönöm a soraidat, jól estek nagyon! Örülök, hogy ilyennek ismertél meg!

Süti, Berni nagyon ügyi babó és a szemei (még mindig) gyönyörűek!!

Boris, Lujzinak a haja nagyon szééép és tényleg, igazi kis mosolygombóc! :)

Angi, jobbulást a fiúknak!

Titike, nincs kedved képet tenni Cintiről?

Rani, Hannáról is régen volt ám! :wink:

Most kicsit nem leszek, szabadságon vagyok és holnap elutazunk a Kutyesszal jó messzire család-és baba látogtóba megyünk, 4 napra :) Avinak mondanám, hogy akihez megyek, kislányuk lett, de ha növesztett volna kukacot, Örsnek hívnák :)
Még azt nem döntöttem el, hogy Kutyulit előre kössem-e be, ugyanis nagyon ügyesen ül úgy ott, vagy a hátsó ülésen utazzon, előzövel az a baj, hogy kicsit megbüntetnek érte és azért kényelmetlen 250 kilóméteren át neki, viszont, ha hátul van, akkor meg nem tudom nagyon simogatni, itatni, ilyenek...micsoda problémáim vannak :):) Kár, hogy a ház ura a munka hőse kitüntetésre hajt :lol: és nem tud jönni, sajnos.

Mindenkinek szép hetet és hétvégét!
-m-i-a-
 
 


Avi, háhá, mintha csak magamat olvasnám, a mi ágyunk is el van dugva, sőt még a ruhás szekrényem is ugyanoda van dugva, tudom ajánlani :lol:
Na, de most tényleg elhúzok beszerzőkörútra, pelustorta lesz az ajándék :)

Mindenkinek puszi!!
-m-i-a-
 
 


Ja! Azt elfelejtettem írni, hogy megvan a lány nevünk! Igazából ezt már 1 éve kitaláltuk, de mostanra mind ketten ezt akarjuk!
Szóval Zselyke Boglárka a mi nevünk. A fiú név még nincs meg... Igaz korai, de ha az ember már ezer éve vár a babájára....

aviubi
 
 


A szobával kapcsolatban még: Este kipróbáltuk. :wink: Apa ari volt, mert nappal még hisztizett, hogy neki most fúrni kell, pakolni, és én mindig kitalálok valamit aminek ő issza a levét, aztán este jön, hogy kipróbáljuk-e a szobánkat? :lol:

Anyum kutyája a gyerekek ülésében szokott ülni. De úgy befészkeli magát. Már csak bekéne kötni! Egy hátránya van, hogy nagyon kutyaszőrös minden, igaz takaróval leszoktuk takarni.
Azért büntetnek ha a kutya elöl "ül"?
Na jólvan mára lelövöm magam!
Mia! Jó babalátogatást!

aviubi
 
 


Gyors leszek, sietek :)
Avi a Zselyke név naaaagyon tetszik és jól hangzik a vezetéknevetekhez is, meg a Boglárkához is, így egyben tökjó! :) Ezt tegnap eszéltétek meg a szoa kipróbálása közben? :lol:
Kutyust meg az anyós ülés előtt-alatt "szabad" szállítani, meg egyterűben a csomi tartóban, vagy a hátsó ülésen, ahogy én tudom. Gondolom, hogy jár érte bünti, mert nem szabad...De Sz. előre-alulra nem fér be :oops: és soha nem tenném hátra :? Különben van ám kutya biztonsági öv is: (http://davirdogdesign.blogspot.com/sear ... %20%C3%B6v), tervben van nekünk is egynek a beszerzése egyedi kivitelezésben Misfits-es vagy Rammstein-os lesz :D
Na én is lelövöm magam.
-m-i-a-
 
 


Csak gyorsan átfutottam Lujzi miatt az előző oldalt,csodaszép kiscsaj és tényleg az a mosoly :D !!!!!!

Titike....nekem kivették a bal petevezetőt,mert a műtéti heg miatt valszeg újból megakadt volna....nekem 6 hót mondtak és nálunk a 6 hóban ott volt a baba!sajna még nem tudtam visszaolvasni,de írj ha van teszt eredmény!!!Vagy van már????

köszönöm a dicseket,de mivel sztem apikára hasonlít,így az ő érdeme,majd rakok még,csak kicsit sok mindent akarok egyszerre....belefogtam gyerekruci készítésbe!a párom sokat dolgozik vidéken,így minden itthoni dolog az én nyakamba szakad!
Berni már nem egybe alussza a 3 óráját,hanem de. és du. 1-1,5 órát,és így nem könnyű megszervezni a házimunkát,főzést,csekkbefizetést,kikapcsolódást!!!ráadásul mindenhol próbál feltérdelni,mert az állás még nem megy,viszont nem méri fel az adott támasz stabilságát,így szeme rajta egész nap.....lehet hogy a visszaolvasás alól felmentést kérek!!!!

sutimano76
 
 


Suti!
Na te szegény! Azért nehéz lehet apa nélkül. Ez azt jelenti, hogy napokig nincs otthon?
Hát igen mostantól minden pillanatott figyelni kell. De majd ha elkezd járni akkor azért fog veszélyes helyzetekbe kerülni! :lol:

többiek?

aviubi
 
 


Igen Ubi,hétfőn hajnalban ment és talán vasárnap hazajön....ilyenkor még az esti fürdésemet is érdekes megoldani,mert ha ébren van ugye mit csináljak hova tegyem,ha nem lát sírhat,ha meg alszik,akkor meg érdekes kiugrani a zuhany alól,hogy felmenjek megnyugtatni!!!hiába laknak mellettünk nővéremék,alig látom őket,a fiúk ugye fiúk,nővérem meg van hogy este 9-ig dolgozik.

sutimano76
 
 


Na te szegény! Nagyon nehéz lehet így! Szívesen segítenék ha a közelben laknék. Én anno úgy oldottam meg a fürdést, hogy vittem magammal a gyereket. Hunornak volt 1 pihenőszéke és abba beraktam amíg zuhanyoztam. Kapott játékokat a kezébe azzal elvolt. Bencénél szerintem alvás időre időzítettem a zuhanyt. Hunort azért is vittem mindig magammal, hogy amíg zuhanyzok addig Bence ne szerelje szét a tesóját.
Igaz mai napig állandóan bejönnek ha mosakszom, és mostmár néha zavaró, főleg amikor elkezdenek elemezni.. :oops:

aviubi
 
 


Szerencsére este átugrott nővérem a slusszkulcsért,és akkor kaptam 2 percet!!! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=uR7bSrKh9rA

Berni mesét néz,majd még hozok egyet,csak várom hogy feltöltődjön

sutimano76
 
 


Süti! :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan édes!
Na, ezek azok a pillanatok, amik megérnek minden pénzt!
Kárpótolnak apa hiányáért!

A fiúk már jobban vannak, de az orrszívás egy horror!
Küzdünk apával.
Tegnap egyedül voltam velük és hol egyszerre, hol felváltva ordítottak.
Kész voltam

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Nagyon édes! :lol: Jót vigyorogtam rajta!

Angie! Na akkor most nálatok is zajlik az élet! Szegénykék! :cry: Gyógysimik mennek!

aviubi
 
 


Angie,gyógypuszik repülnek!

És még egy...Berni kenyeret eszik:
http://www.youtube.com/watch?v=1IRRkEZzjVs

sutimano76
 
 


süti, milyen édi Berni!!!! annyira cuki ahogy az evés alatt minden 2. pillanatban rádnéz, megkeres a tekintetésvel, megzabizommmm :lol:
húha, nem lehet neked egyedül könnyű, nem is tudom én hogy bírnám :roll: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok, köszi a Lujzi-dícséreteket, begyűjtöttem a lányomnak :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Suti! Nagyon jók a videók! Édes kiscsaj Berni! :lol: Nem baj,hogy egy picit irigykedek?

Amikor ilyen szép kislányokat látok akkor azért nagyon vágyom 1 kislányra. De fiú is jöhet, csakhát ezek a szemek, és fürtök... :lol:

Ranita! Mi van veled? Már kezdtél az új helyen?

Babszi? Gyere!!!!!

aviubi
 
 


Ranita!
Jaj! Mostmár oké! Csapatépítő tréning! Majd írj, hogy milyen volt! Bocsi egy kicsit szita az agyam... :oops:

aviubi
 
 


köszi csajok.....

Ubi,kívánom hogy kapj egy kislányt!!!!

sutimano76
 
 


Suti!
Nagyon ari vagy! köszönöm.

De azért félreértés ne essék, én tényleg nagyon-nagyon-nagyon örülök 1 fiúnak is! Csak amikor meglátom ezeket a szépségeket akkor elfog a vágy.

Képzeljétek ma Miával álmodtam. Azt álmodtam, hogy inszemre ment, és szorítottunk neki...

Jaj, én meg most tök ideg vagyok. Ma reggel kaptam 1 üzenetet a ciklus.hu oldalról, hogy menstruációs napom következik. Ezek szerint bármikor megjöhet. Tudom, hogy az inszemtől még nem telt el a 14 nap, de nekem nem szokott 14 napom lenni a Pé után szerintem. Most egy kicsit ideges lettem.

aviubi
 
 


Bulgária legidősebb korban szülő nője a 62 éves Krassimira Dimitrova embriótranszfert követően adott életet ikreinek - adta hírül szerdán a 24 Csasza című napilap. A két kislány - Mary és Jacqueline - császármetszéssel született május 5-én, egyikük súlya sem érte el az 1 kilogrammot. A Duna melletti Rusze városában élő pszichológusnő, aki hamarosan nyugdíjba vonul, eredetileg örökbe akart fogadni egy gyereket, ám a hatóságok életkorára hivatkozva elutasították. Mint mondta, ekkor döntött a gyerekszülés mellett. "A kor nem volt akadály előttem...annyira akartam gyerekeket" - idézte fel.

Georgij Hubcsev, az ikreket világra segítő orvos a BTA bolgár hírügynökségnek elmondta, hogy ez a második eset a világon, hogy 60 év fölötti nőnek ikrei születnek sikeres embriótranszfert követően. Eredetileg három embriót ültettek be a nő méhébe, ám az orvosok időközben az egyik embrió eltávolítása mellett döntöttek. A feljegyzések szerint a legidősebb nő, aki anyává lett, az indiai Omkari Panwar, aki 2008-ban 70 évesen szült ikreket.
babszi
 
 


Avi, drukkolok neked nagyon!
babszi
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Babszi!

Most látom, hogy Te itt!?

De sokszor gondoltam rád....
Hogy vagy?

De örülök Neked :wink:

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Szia Odry!

Hogy ti milyen nagyok vagytok már!!! Hihetetlen, hogy a kisebb is mekkorát nőtt!!! Még emlékszem amikor küzdöttünk értük :)
Bizony, én meg ide költöztem - egyelőre.

Ölellek!

Babszi
babszi
 
 


Sziasztok.Megprobálok képet feltölteni Cintikéről csak azt irja ki hogy túl nagy.Igen csináltam tesztet még múlthét szombaton ami negativ lett.De szerintem még korai volt akkor.Voltam dokinál hétfőn (de minek)se egy ultrahang se semmi csak annyit mondott lehetett beágyazódás miatt a vérzés és majd ha a várható időben nem jelentkezik a menstruáció akkor csinálja tesztet és ha az pozitív menjek vissza.(de arról nem mondott semmit hogy ha negatív és nem jön meg mit csináljak).Most nem tudom mi van akkor.Nem tudom lehetett e valóban a beágyazódástól a vérzés,mert 3napig volt, első és utolsó nap csak pecsételő és épp hogy volt de a második napon elég erősnek mondható vérzés jelentkezett igaz nem sokáig.Így csak a reményt keltette bennem a doki hogy hátha,de egy ultrahangba nem halt volna bele...Lányok Ti mit mondtok erre?Férjem tesztet javasol de nem tudom érdemes e még.bár ha valóban beágyazódás volt a 7végén akkor már ki tudja a teszt mutatni.(?)a rendes várható mensi 19én kéne lennie
titike84
 
 


áááá. nem sikerült. érzem. Most már tiszta lelki beteg vagyok, fáj a hasam, és ez a tipikus világvége hangulat. Ez mindig a havi elött jön. :cry:

És közben itt idegeskedek, mert ezen a héten kellett volna megkanom az Apeh-tól az adóvisszaigénylésemet, és persze, hogy nem jött. Pedig nagyon számítottunk rá. Ezt annyira utálom. Bezzeg ha én kések a beadással akkor büntetnek a rohadékok. :evil:

aviubi
 
 


Kép
titike84
 
 


Szia Titike!
Hát fura a doki hozzáállása, de mit várunk..
Szerintem várjál még néhány napot, és hétvégén probálj csinálni 1 tesztet. De a beágyzódástól tud vérezni az ember 3 napig? Én ehhez nem értek, íyg hülyeséget nem akarok írni, de lehet, hogy nem ártana nálad a hormon értékeket nézetni...
De tényleg nem akarok hülyesdégeket összezagyválni!

aviubi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép itt van pár kép Cintikémről
titike84
 
 


Szia aviubi.én is csak utána olvastam a neten és írták hogy lehet pár napig pecsételő vérzés azt nem írták meddig és nem tudom én sem.Cintinél semmi ilyesmi nem volt Így nem tudom mi lehet.de mivel 31napos a ciklusom így korai lett volna hogy meg jöjjön 19napra
titike84
 
 


Háát Babszi. Nekem ezek a 60 éven felüli szülések már nagyon nem férnek bele. Nem tudom elhinni, hogy azok a gyerkek ugynolyan egészségesek tudnak lenni, mint a többiek. Most van 1 ikerpárja akik az 1 kilót sem érik el.. Mennyi az esélyük az egészséges életre?
Én tényleg támogatom azokat az anyákat akik 40 évesen vállalnak gyereket, de a 60 év már durva, és egy kicsit felelőtlenség, mert nagyon sok a kockázat, és ennek a gyerekek isszák meg a levét.

aviubi
 
 


Titike! Ari a lányod, bár sajna az arca nem látszik rendesen, de így is látszik, hogy ő is azok közé a szép kislányok közé tartoznak akik miatt néha elérzékenyülök, hogy nekem is kell! :lol:
Én még így is arra tippelek inkább, hogy valami a hormonoddal nem stimmel, és ezért volt a köztes vérzés. Bár ne legyen igazam. De szerintem nagyon sürgősen keress valami normális orvost aki fogalakozik is veled!!!!

aviubi
 
 


sajnos nem tudok nagyobb képet fel tenni nem engedi,drukkolok hogy sikerüljön a baba nektek is :) meg minden itt lévőnek.hálát adok az égnek hogy az első terhességem zavartalan volt és lett egy csodaszép lányom mert így is rossz érzés hogy nem sikerül a baba átérzem a helyzetetek akinek még nincs babája :( szorítok mindenkinek és hiszem hogy sikerülni fog mert megérdemlitek hogy anyák legyetek :)
titike84
 
 


Kép Kép itt jobban látszik a kis pofija :)
titike84
 
 


Suti nagyon kis tündéri Berni :) megnéztem a videót nagyon ügyeske :) gratulálok és jó egészséget nektek :)
titike84
 
 


Szép lányod van! Drukkolok, hogy összejöjjön a következő babó! De nagyon sürgősen keress egy jó dokit!
Azért már ti is próbálkoztok egy jó ideje, így igenis elkellene kezdeni a vizsgálatokat.

aviubi
 
 


Mindenképp keresek másikat mert ez így nem állapot.és köszönöm a tanácsokat
titike84
 
 


Félreértés ne legyen, nem azért tettem fel a cikket, mert egyetértek vele. Ami lényeges, hogy 62 évesen sikerült a transzfer és minden, szóval talán reményt ad, hogy egyszer (62 évesen) nekem is lesz :):):)

Titi, gyönyörű a lányod!!! A vérzés lehet tényleg beágyazódási, de a teszt ezek szerint baromira korai volt, ha 19-én kellene megjönnie!!! A doki SEMMIT nem látott volna uh-n se, hiszen még az embrió is csak 1 hetes lehet. uh-t az 5. héttől csinálnak, azaz te most olyan 3 hetes lehetsz. Már ha nem értettem valamit félre.
Értem az aggodalmad, de a mai tesztek is azt mondják, hogy az elmaradt menzesz első napjától tudod nézni velük a terhességet. Annyira szuperérzékeny tesztek nincsenek, amik 3 naposan kimutatják babó létezését - bár lehet én is vennék belőle, ha majd feltalálják. Próbálj nem idegeskedni, mert az nem tesz jót neki!!!

Ubi, a frontoktól is lehet világvége hangulatod, és mert előre stresszeled magad, hogy meg fog jönni. Nem szabad feladni!
babszi
 
 


Szívesen, és gyere rendszeresen. Nekünk nyugadtan panaszkodhatsz, és ha tudunk akkor segítünk is!

aviubi
 
 


Babszi!
Tudom én, hogy mire gondoltál, de biztosíthatlak, hogy te akkor már az udvarlókkal ismerkedsz vagy talán már nagyi leszel! :wink:
Hidd el lesz neked gyereked! Én biztos vagyok benne!

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: