Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dimet!
Gratula a védéshez!Most mindketten megnyugodhattok. :D

Niki!
Azért a barnázás mást is jelenthet :wink: Nekem is anno kb. 20. naptól elkezdődött és vártam pirit, de nem jött :D

Tyche,Dera!
Nagyon drukkolok a vadiúj esélyes zebratulajdonosoknak!

Lara!
Nem működsz fordítva, nekem reggel sose volt hányingerem, mindig csak este, mikor lefeküdtem (volna) aludni.
ezoterike
 
 


KIKKA,
babajelölteknek hajrá-hajrá!!! és majd jelentkezz ám!!!

niki, egy tesztet majd megér a dolog. de tényleg furi,hogy ennyire össze-vissza működsz mostanság.....

rejo, norkának igaza van totálisan. a diane azért még mehet, ha bevált, de azért egy terheléses cukrot és inzulint nézni kellene!! hiszen hosszútávon is fontos az egészség!!! és ha esetleg gond van az inzulinnal, akkor egy kis CH diéta is belefér, ha nem is akarsz metfromint szedni.
dimet
 
 


Kikka, nagyon szurkolok a kisbabóknak , hogy szépen megtapadjanak!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


A fenne! elszállt az egész hsz-em

bocs, csak gyors bekukk!

sziasztok mindenkinek!

Rejo....fúúú a migrén az valami borzalom. én is ugyanúgy voltam mint te, és a meforal óta elmúúúúllt, nekem aki 20 db cataflamot szedtem 50mg-os kiszerelést, és egy hónap alatt elfogyott. volt olyan, hogy napi hárommal bírtam jönni dolgozni. ééés ez már gyerekkorom óta volt. hideg-meleg front, felidegesitettek, nem jött meg a mensi, megjött stb.stb.stb. szóval javaslom neked is megnézetni az inzulint, mert úgy tűnik neked is igy jelez a szervezeted. kismamaként meg igazán nem akarsz migréntől is hányni, nem?

kikka. megértelek, én is így lennék a helyedben, hogy lábujjhegyen, amig nem biztos...megy a drukk!


kincs, kavics, de jó hogy vagytok!

mindenkinek jó hétvégét! KUJVÁJAPÉNTEK VAN!!!!!
szisza30
 
 


Na persze, hogy elb....sztam..........gépírási hiba.....
Új tábla:

Kép
Vendég
 


Norka, zsizsik, dimet, Szisza, Tükör köszi a hsz-t, (remélem nemhagytam ki senkit) igazatok van, tudom ám, csak félek...

De tényleg elmegyek egy cukor-inzulinra, ha már ilyen közel van a MMEC! :wink: :lol:

Szisza ez baromi érdekes, hogy írod, hogy meforal óta nincs migréned. Mondjuk nekem terhesség alatt mindkétszer a migrén úgy eltűnt, mintha soha nem is lett volna, és nekem csak mensikor jön. ja, és diane szedés alatt is csökken a migrénem mensikor, pedig ugye diane ront az IR-en, és mégis.

Viszont az is igaz, mikor ilyen durva hányásig fajul, azokon a napokon alig eszem...

Hmmm Szisza ez érdekes, meg Norka amit a kismamáról írtál...

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó reggelt !

Dimet, gratulálok a védésedhez ! Nagyon kimerült és boldog lehetsz, megérdemelnél egy kiadós pihenést ! Kiszsé pedig már most egy tünemény kiscsaj, szépen kiállta a nagy napot :wink:

Lecsó, nagyon igaz amit mondtál ! Nehéz mindig optimistának maradni.

7Kincs, én most még csak 3. napja szedem az antibigyót, az szerintem nem kavarhat be, de már nem érdekel. Szerintem ha megoldható lenne, fel kéne jönnöd a pesti Kaáliba. Tudom nehéz ügy.. Sajnálom, hogy még mindig kell az infúzió, hát hallod nagyon kifogtad :(

Rejo, a helyedben én már bepánikoltam volna egy ilyen éjszaka után. Jó ötlet volt anyukádat megkérni, bár tudom ez nem megoldás..

Dera, tetszik a görbéd !!

Lányok, a jövő heti talin remélem jó sokan leszünk :) Már nagyon várom, hogy újra láthassalak benneteket és dumáljunk egy jót !

Aranyosak vagytok lányok, hogy bíztattok. Tegnap óta semmi nyák, se barna, se rózsaszín. Hőm leugrott 4 tizedet :shock:
Érdekes :roll:
A mai nappal befejeztem a hőmérőzést, legalább 1 hétig nem veszem elő :lol:

mniki
 
 


Fú télleg, télleg kincs, sokat gondolok rád, remélem jobban vagy!...

dimet: ezentúl csak dr. dimet néven kell írnod! :lol: :lol: :lol:

Tükörvíz nagyon virítunk ott a tábla aljában, nem gondolod?
Belehúzunk?
Én még parkolok egy hónapot az avandamettel.

bocs, ha valakit kifelejtettem, de rohanok szokás szerint, és fél percenként rámnyitnak!
szisza30
 
 


Sziasztok!
Dera nem jelentkezett még ma?
Tesztelt végül is? Nagyon drukkolok!
Vendég
 


Lányok, hogyan kell görbét feltenni?
Meg akarom nektek mutizni...magam sem hiszem, de húzott a ferti vonalat....bibibi :mrgreen:

Még ha nem is igaz, akkor is ilyen hülye tudok lenni, mert legalább, van valami halovány reménység!
szisza30
 
 


Hali!

Mniki tök jó,hogy nincs barna,a hőd nem értem :shock: :( ,tedd el a hőmérőt! ( én is elraktam ebben a ciklusban de már előkapartam :? )
A pesti kaáli megoldhatatlan,idő és pénz :cry:

Kikka jó hogy jelentkeztél,örülök hogy minden okés,biztosan hallgatnak rád a babócák! +++++++++++++++++
Két hét múlva várunk!

Apple??? Dera???

Rejo ez a hónap sima clostysnak indult(akartam egy normális cikluskövetést repiszurival) de a 8cn uh-n a dokim nem láttott (talán egy kezdeményt) beinduló tüszőt így kaptam 3napra 5ampulla fostimont.
Ettől se lett a várt eredmény így +4ampulla fostimont kaptam 3napra,így lett a 14cn-ra 2-3 db15mm-es tüszőm (és sok kicsi) Így a 15cn-on megkaptam a choragont.
Eztán lett nagyon ramaty a dolog, 4 napig nagyon fájt a pocim,még jó hogy pont akkor volt a 4napos pihi.
a 21cn kellett menni uh-ra,a nagy tüszők megrepedtek a kicsik megnőttek ezért fájt a pocim.
A petefészkeim még nagyok (a doki azt mondta nem fér ki a monitorra ) és a tüszők bevéreztek, Azt mondta amíg "kelttészta" a petefészkem csak nézeget és infúziót kapok.
Mert én kérdeztem,hogy ha hétvégén mensi jönne 3cn hormonokat nézünk-e,erre mondta hogy nem nyúl hozzám amíg a fészkeim nem lesznek normálisak.Kedden megyek uh-ra és ha kell infúzióra.
Röviden ennyi remélem nem voltam zagyva. Fájdalmam már nincs.
Most azon izgulok,hogy a fészkeimnek nem lesz e baja.
Vendég
 


Basszus, Kincs, anno én is a Fostimontól szálltam el, több, mint 20 nagy tüszőm lett. :twisted:
Drukkolok, hogy a fészkeid visszarendeződjenek ! Nekem ez sajnos sok időt vett igénybe :?

Szisza, talán az elmúlt napokban volt szó arról, hogyan kell feltenni képet.
Én úgy szoktam, hogy lementem a gépre, majd jpg-be konvertálom és max talán 600 körüli mérete lehet. Aztán csatolom ide. Egyébként antitalentum vagyok pc ügyben :roll:

Megnéztem az nlc-s friss zebrás hőgörbéjét. Képzeljétek, ő a 4. dpo-n barnázott, 3 napig :shock:
Hülye vagyok, mert lehet olyanban reménykedek, ami nem fog megvalósulni :roll:

mniki
 
 


Szisza!
Kimented jpeg fájlba!
Mikor a fertyből kimented a dokuk közé, utána megnyitod és emntés máskéntban alul beállítod, hogy jpeg fájl...... Utána már jöhet ide mellékletként!
Vendég
 


Mniki!
Semmi sem lehetetlen!
Granával már temettük a hónapot, és bizony már majdnem meghozatta a mensijét. A babácskája a pcos közönségtali másnapján foggant, és a 28. cn-i peteérésből!

Tehát, soha nem feladni!!!!
És amit Norka is szokot mindig mondani, hogy pco-ban minden lehetséges!
Vendég
 


Szisza, megnéztem a fertidet nlcn. Tök jó, hogy kaptál vonalat, de azért figyelni kell, mert 10. napra rakni pét...lehet, hogy ferti tolni fogja majd egy kicsit a hődtől függően....
De akkor is reménytkeltő azt avandement miatt is!!!!Gratulálok azért!

Nlcs görbét is megnéztem...nagyon érdekes volt!Grat az nlcs kismaminak!
Nikim, figyelj, amikor olvastam a problémádat reggel, valahogy volt egy 6. női érzéském.... hátha alakulnak majd a dolgok, szépen végre!!!!
Vendég
 


Anyókám nagyon eltűntél!!!!!!!!Hol vagy?????????
Vendég
 


Sziasztok!
Lafika,köszike a tudósítást!
Köszönöm a drukkokat mindenkinek!
Magamról:-drilling-ezték a jobb petefészkemet,mert összenövések voltak benne(nagyon gáz volt a főorvos szerint....ritkán lát ilyet!),a bal oldali,nem volt annyira gáz!A polip babnyi nagyságú volt....egybefüggő!A vezetékeket nem tudta megnézni,mert műtét alatt véreztem még....és áll. ha a kontrasztanyagok felnyomták volna...a még leváló laphámokkal sokkal több gubancot tudott volna tenni!Azt elvileg 1hónap múlva ambulánsan csinálná meg!De elmondása szerint,a bal vezeték sokkal egészségesebbnek tűnik,mint a jobb!
3vágásom van,2oldalon és a köldökömben!Fáj a torkom,a műtőben nagyon fáztam....ma reggel lázas voltam,most csak mióta hazajöttem 37,5körül van a hőm!
Hétfőn megyek varratszedésre,na majd akkor elbeszélgetünk a további teendökről!A kulcsontjaim nagyon fájnak,mintha medvével bírkoztam volna....és köhögni,nem esik jól!
Bocsika,de nem tudok most másra reagálni,de ahogy tudok....jövök!
Pusza Nektek!

Norka,jó a cikk,Lafitól megkaptam az újságot! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandikám!!!!!Gyógyulgassál szépen és ez csak természetes volt!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyorsbekukk!
Már csak 3 nap a tanulásból és végre azt csinálok, amit akarok! Például dolgozhatok!

Na de a lényeg: csináltam egy kétcsíkos tesztet reggel, de még mielőtt gratulálnátok. Kiderült, hogy nem jó helyen van a lényeges csík. Valószínűleg a teszt volt hibás. Vagy én segítettem neki, mert 10 percig nem jelent meg rajta a második csík és kiakartam dogni, kicsit meg is hajlítottam, de aztán meggondoltam és vártam még egy kicsit.

Hát most már soha nem fogom megtudni, hogy mitől került oda az a csík, ahova. De mindegy is. Így majd megismétlem szerdán. Vagyis remélem nem ismétlem meg, hanem csinálok egy normális kétcsíkosat.

Most szaladok vissza tanulni, de majd még bekukkantok!

Akivel nem találkoznék jó hétvégét és további szép napot!

Ja, hőjelentés: (ez viszont tetszik)
Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Hűűű, Dera ez nagyon izgi. Én a helyedben, nem bírnám ki, holnap meg ismételném azt tesztet.

Kincsecske, már a leírás alapján is összeszorult a torkom. De ezt ráadásul végig csinálni! Nagyon szorítok Neked, h a petefészek mihamarabb rendbe jöjjön. Sajnos még nem sikerült át olvasnom a fórumot, így az előzményekről keveset tudok. Ez lett volna az első repiszuris hónapod? Még a repiszuri nem is hangzik rosszul, de a többi hűűjaj :(

Na, mennem kell este még bekukk.
Csak még annyi, h én is nagyon szeretnék menni a talira. Lehet, h a nagy dolgokhoz hozzászólni nem tudok, de nagyon szívesen hallgatnálak benneteket.
Még valami. Mára már csúnya nyálkaszerű menzeszem van. Ilyen sem volt korábban, de most úgy látszik van. Remélem csak Closty miatt.

Kép
apple
 
 


Dera, miért várnál szerdáig ??? Tessék legkésőbb vasárnap tesztelni, ilyen gyönyörű magas hővel.... :wink:

Kandi, jajj de jó, hogy írtál !!! Az nagyon szuper hír, hogy eltávolították a polipot és remélhetőleg a drillingezés után most már jön a baba is !!! Sajnálom a torokfájást. Nekem anno 10 napig akart szétszakadni a kulccsontom a levegő miatt. Vacak érzés :? Jobbulást !

Backa is régen jelentkezett :roll:

Monácska, igen tudom, hogy PCO-ban semmi nem lehetetlen :lol:

mniki
 
 


Sziasztok!

Lafim, drága vagy hogy hiányolsz! Nem vagyok eltűnve, csak szegény apjukom tegnap 2 műszakot nyomott - reggel 9-től 4-ig és este fél9-től reggel negyed6-ig - ma itthon aludt így csibét kicsit próbáltam távol tartani a lakástól...
Hogy vagy? Nagyon közeledik a 17-e! :wink:

Niki, nagyon hasonlít az nlc-s barnázós babókához a Te eseted! Remélem ugyanilyen jó vége lesz a te hónapodnak is! Beágyazódás nem lehetett?! Tegnap barna, ma a hőd is leesett... Nagyon szorítok Neked!

Kandika, jó olvasni Téged! Örülök hogy a polip visszakerült a helyére a tengerbe, most már szabad a hely a babának! Pihenj, gyógyulgass! Pusszantalak!

Kincs, ez nagyon kemény volt! Petefészkeid remélem gyorsan helyrejönnek!

Kikka, drukk-hegyek, két hét múlva várunk a jó hírrel!

Jó hétvégét mindenkinek, péntek van!!! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyókám, szegény Apjuk!!!!Rengeteget dolgozik :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Kandika!
Örülök, hogy jól vagy! :lol: Polip vissza-dobva helyére....fészkecskék előkészítva a babócának :wink: :wink:

Kikka!
Igazad van!!!! :wink:
Pihi, barátnők, csavargás..........és jól érezni magadat!!! Semmi másra nem gondolni!! Mi lélekben veled vagyunk!!!! -és amig úgy nem gondolod, hogy itt az ideje hogy jelentkezz, addig felmentünk a babanet alól :wink: :wink: :wink: :wink:

Lafi és a pociban lakó babóca!
Tetszik a tábla amit már együtt csinálgattok :wink: :D :D

Monácska!
A mi ciklusaink kifürkézhetetlenek.....minden megtörténhet...ahogy a mi mnikikénk is mondja :wink:

Dera!
Tyű-ha....minek várni szerdáig...ez nagyon izgalmas....várjuk a zebrádat!!!
Sok-sok erőt ehez a három naphoz!!! :D :D

Kincsecském!
A te kis fészecskéid is szépen rendbe jönnek majd, és oda is költözhet a legifjabb lakó :) :)

Sziasza!
Várjuk itt a görbét.....és ha jól emlékszem úgy 2-4 oldalallal ezelőtt írtam talán le, hogy szoktam csinálni a felrakást

Remélem nem haragszotok, hogy nem írtam mindenkinek....

szép hétvégét!!!!
csipi78
 
 


Jaj...és azt elfelejtettem mondani, hogy én apjuk jön ma haza :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!
Tök happy vagyok!!!!!!!! Már nagyon várom.......le is teperem gyorsan :lol: :wink: :wink: :wink: ha nem lesz túl fáradt, mert elég későn ér majd haza
csipi78
 
 


kandi!!! pihizz, jobbulást!! szegényke, még be is lázasodtál :?
dimet
 
 


Húúúúúúúúúú Csipi, izgi estéd lesz........... :wink: :wink: :oops: :oops: :wink: :wink:
Vendég
 


Szia Lafika

Hát remélem is.........azon leszek!!! :wink: :wink:
Úgy szeretem nézni a tickeredet........remélem hamarosan sok ilyen lesz itt a topikon :) :)

Így hogy apa hazajön, lehet hogy el is megyek jövö héten az újjonan kiszemelt nőgyógyászhoz.... :) :wink:
Tudom-tudom...ne rémisszem el azonnal :mrgreen: :mrgreen:
csipi78
 
 


Hi!
Andi!
Sajnálom, h ennyi minden volt, de most már a legtöbb dolgot felszámoltátok és itt a fény az alagút végén!!
Kívánom, h gyorsan felépülj!! Pihenj sokat!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Volt már v.melyikőtök góckutáson?
lecso
 
 


lafi, kérdezni akartam, hogy vagy? érzel vmit az aggodalmon kívül?:)
és lara??
dimet
 
 


Sziasztok!

Kandika!

Jobbulást neked! Remélem, h. innen már nem lesz semmi akadálya a babásodásodnak!
Te csajszi! Ha nincs ez a polip, sosem néztek volna körül benned?
Bízom benne, h. a petevezetőiddel már nem lesz semmi komoly!
Párod rendben van? Nézték mostanában? Nehogy rajta bukjon a dolog!
Ha már téged szétkaptak, meg összeraktak, ő is letehetné az asztalra az ő részét! (Bocs, ha kicsit túl őszinte voltam! :oops: )
Azért láz esetén nem ártana egy kis antibiotikum, ha esetleg tudsz intézni vhogy!


Dera!

Rajtad a világ szeme! Hova sikerült 2. csíkot varázsolnod? :lol:


Apple!

Sajnálom! :(


Csipi!

Apára fel! :wink:


Részemről:
1 cn. Kicsit szivatott, de azért megjött (16. dpo-n, de mielőtt vki sajnálkozna, nem gyúrtunk babára! Csak 3 napja elment a tejem és ezért már előbbre vártam Pirinénit :twisted: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kandika!

Azt elfelejtettem írni, hogy a lapar után én is belázasodtam ( másnap úgy 38 körül mozdott, de harmad napra lement-csak egy enyhe hőemelkedésem volt ) -hű az nem lehet kellemes, ha a kulcs csontod fáj....de elmúlik!!
Várjuk a fejleményeket, és pihenj sokat és gyógyulj meg mihamarabb!!!

Rambóka!
-light-os télapót így hétvégére :wink:
csipi78
 
 


Dera, megnéztem a másik topikon azt a tesztet! Az a 2. csík, tényleg nem ot kell, hogy legyen!Valszeg átázott vagy hogy meggörbült és emiatt lesz szar a teszt.
Holnap vagy azután nézd meg ismét, de ne gyűrd össze és ne hagyd sokáig a pisidben.

Dimet, jól vagyok. Teljesen. Cickók érzékenyek, kissé megdagadtak mert mellesleg szarul állok, de most olyan jól állnak a cicifixek.... :oops:
Amúgy nem vagyok szarul. Semmi. Se hányinger, se émelygés, semmi.
Első 2 hétben szúrt a hasam, amikor lehajoltam meg guggoltam, cipőt húztam, most ez elmúlt. Még néha megszúr, leginkább baloldalt, de már nem úgy szúr, ahogy a múltkor. Kb. ennyi.
Vendég
 


Csipi, jó az avatarod!!!!!!!!!!!!!!!Teccik
Vendég
 


Dimet!
Érzések: Émelygés, hányinger van per pillanat is.
Mellesleg: még nem feszül, de egy picit nagyobb lett.
Voltunk a szomszédban, ahol a fiatalember kv-t fogyasztott.. rettenetesen szaglott. Nekem is néha tompán szúrkált a hasam (de ez még a legelején volt).

Kép
lara26
 
 


Lecso!

A fogászati része abból áll, h. megvizsgálják a fogaidat, a szádat, esetleg megtapintják a nyaki nyirokcsomóidat, készül egy áttekintő rtg (OP-nek hívják és az összes fogad rajta van).
Az összkép értékelése után megmondják, h. van-e olyan fogad, ami gócként szerepelhet (pl. gyökér körüli gyulladás van rajta és emiatt gyökérkezelni kell, v. kibújni nem tudó bölcsességfogad van).

A fül-orr-gégészeten ált. a manduláidra kíváncsiak.
A nőgyógyász is gyulladást keres. (Tényleg, nem is tudom, h. a mi petefészkünk vajon annak minősül-e, szerintem nem!)

Mi célból kutatnak?
Diffúz hajhullás miatt?
Mert a gócok általában inkább foltokban történő hajhullást okoznak.
A pajzsmirigy alulműködés viszont okozhat diffúz hajhullást.
PCOS-ban is gyakori a fejtetői haj megritkulása a tesztoszterontúltengés miatt! (Mintha a Petrányi féle előadásban is lett volna róla kép.)


Amit tegnap felraktál házipatikás cikket, azt úgy felejtsd el, ahogy van! Azért nem is reagát rá senki, mert már a könyökünkön jön ki a MekkElek az ő túlélő tüszőjével (mint Norka kiderítette csak teheneknél létezik ilyen!), sajnos nem tudjuk elérni, h. ezt a cikket végleg kiirtsák a netről, pedig komoly károkat okoz vele, hiszen ennek "köszönhetően" sokan elkönyvelik stresszbetegségnek, meg, h. ők nem is PCO-sok, hiszen nekik nem pubertáskorban kezdődött, stb.
Többek közt jelen sorok szerzője is bedőlt neki annakidején! :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafika!

kösziiiiiii......önarckép :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Lafi!

Valszeg az a baloldali szúrkálás lesz a sárgatest! Majd, ha mész UH-ra kérdezz rá, h. tényleg azon az oldalon van-e! Kíváncsi vagyok!

Lara!

Tényleg borzasztó szaga tud lenni terhesen a kávénak! :shock:
A hűtőajtót még ki bírod nyitni? :wink:

Kavitsom!

Millen volt a trafó tanfolyam? És a vizsga? Nálatok is szórtak?
Tovaképző téríti a szállást és az utazást? Vagy sajátzseb? :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dera!

Megnéztem a tesztedet. Véletlenül nem félbehajtottad? Mert szerintem csak átkerült a festék a túlfelére.

De remélem a következő már igazi zebra lesz!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na, látom már mindenki elment :( , akkor jóccakát!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na hát közkívánatra, itt van a "félrecsúszott" kétcsíkosom.
Kép

Hát ma rengeteg sztorit hallottam a félre sikerült tesztekről. De azt hiszem Baba8 (Ő egy másik topicban van) 3 csíkosa magasan veri a lécet!


Bocsi, most csak ennyi telt tőlem, mert nagyon hulla vagyok.

Sziasztok!

Mindenkinek jó éjt, szép álmokat és rózsás csókokat!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hőjelentés: :(
Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 



Lányok, ide is megírom: az a bizonyos NLC kismami a kismami diétásra fog elmenni az események után, és megüresedett egy hely a jövő heti PCOS diétás csoportba Zentai Andihoz (csütörtök este 7 óra).
Ha valakit érdekel, feltétlenül, mielőbb jelentkezzen, mert így a minimum létszám alá csökkent a csoport és nem tud elindulni!


Keressen meg priviben e-mai címmel és elküldöm neki a két kitöltendő és visszaküldendő anyagot, mert levettük a mensmentis.hu -ról honlapépítés miatt!
Vendég
 


Sziasztok!

Sokáig nem jelentkeztem, mert én is Kikka módjára "homokba dugtam a fejem". Az ok más, de én is próbálok most nem a baba témával foglalkozni...

Kandi: Mostmár sinen vagy, gyógyulgass aztán újult erővel mehet a próba. Egy ilyen műtét után is várni kell 3 hónapot, mint pl egy vetélésnél? Rambókával kell egyetértenem, apát is megnézik ismét? Lehet, hogy érdemes lenne, ha másért nem, hát a biztonság kedvéért. Akkor aztán tényleg biztosra mehetnétek. Jobbulást neked!

Dera: Lehet hogy félreértettem valamit, akkor bocsi: 10 perc után a teszt már nem értékelhető, ha jól tudom ez mindegyik HCG tesztre igaz. Kíváncsi vagyok a következőre. Nagyon drukolok neked! :)

Rejo: én is migrénes típus vagyok sajna, így nagyon jól tudom miről beszélsz. Nekem nincs köze a mensihez, csak a fronthoz meg ha nagyon kifárasztom magam a sok stresszel és munkával. Most 4 napja vagyok fejfájós, estére migrénem lesz, és hiába veszek be rá pl. cataflamot, nem segít. Bogyó bevesz (ha lehet) és lefekszik, az néha segít nekem.

7kincs: Sajnálom, hogy ennyire félresikerült az a kezelés. Reménykedjünk, hogy hamar rendbejönnek a petefészkeid.

Lafi, Lara, Dimet: Irigykedem most, mert én is mióta fogytam a régi cickóim kicsit "összementek". Persze apjuk azt mondta, hogy ha fogyok, akkor ne onnan kezdjem :)
Örülök, hogy nektek sikerült és remélem többen is csatlakozunk hozzátok :D

A vizsgákhoz gratula, és kitartást, akinek még van mit tanulnia!

Ki lesz a következő zebrás?


Majd benézek még, most megyek visszafekszem az ágyba, remélem segít.

Sziasztok

Kép

Kép
bettica
 
 


Hi!

Rambóka!
Igen, ami kimaradt. Eddig bírtam a füstölt ételeket, de manapság Kép
már az sem finom. A hűtőben sincs jó szag, pedig semmi sem romlott benne.

Kép
lara26
 
 


lara, lafi. szúrkálsás majd elmúlik. majd jön más :)
szagok meg brrrr.....nekem nem volt vészes annyira. de a konyhában volt egy szag, az új btor szaga, amit csak én éreztem, a mososgató körül. nem tudtam oda sem menni. KVt meg 3-4 hónapig nem ittam.

akkor jövő hét szerdán hol és mikor??? én sajna nem tudtam átíratni magam 5-nél előbb a dokimnál, de ha belvárosba lesztek, akkor hamar odaérek bárhova. a doki meg 5 perc....

olyan szomorú idő van!!! pedig a nagy vizsgadrukkomban azzal vígasztaltam magam, hogy hétvégén, ha túl vagyok mindenen, elmegyek barátnőmmel és veszek magamnak vmi szépet, egy táskát, vagy ilyesmit!!! :lol: de most nics hozzá kedvem. majd holnap.

meséltem már nektek,hogy a cicáim míly rendesek???? kiengedem őket sétálni, és látótérben maradnak, sőt maguktól visszajönnek. kopogtatnak az ablakon :D igaz utána a lábmosit annyira nem komáljék, de vmit vmiért :)

öltözök, ha jól időzítek zsizsikkel randizunk a boltba :)

lara,a szagundor lassan elmúlik. aztán az lesz a baj,hogy nem tudod levakarni magad a hűtőről :) UHra mikor mentek
férjeitek repdesnek az örömtől?? felfogták már, hogy apukák lesznek? mondjuk, tudom, az elő 3 hónapban mindneki azért tartózkodó. én is a 20. hét körül tudtam elengedni az örömömet :D

mindnekinek szép hétvégét!!! és várom az infot a randi helyszínéről!
mit főztök???? süttök???
dimet
 
 


ja, most nézem. laráék kb. 5 hét múlva mennek UHra. lafi meg kicsit utána. mármint a 12 hetesre. juj, de jó lesz az!!!!!!!!!
viszint Bee, te lassan mész a genetikaira!!
mi 2 hét múlva megyünk megint. kicsit izgulok, pedig nem szoktam. biztos azért a közelgő UH ezt teszi. de nem hinném,hogy lenne bármi baj. eddig sem volt semmi.

na, abbahagyom a szómenésemet :)
bogi-maccs mindenkinek nagy dorombokat küld!!!
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?