Új privát üzeneted érkezett!

Magdi!
Isten éltessen nevenapod alkalmából!!!!!


Nati
Fanni nagyon cuki :D

Majd jövök és visszaolvasok...úgy néz ki költözünk!!!!!!!!
Magdi te tudod milyen picúr a lakásunk szóval nem akármennyire szeretnénk ám,tiszta izgulás ez az egész.......csodás kertes ház,jó helyen és jóáron

Remélem mindenkiól van,babák szépen cseperednek :)
holka
 
 


sziasztok!

Itthon vagyunk. Diagnózis: vesemedencegyulladás :? Már nem lázas az én kis drágaságom, antibiotikumot kell szednie még legább 2 hétig. Kedden laborba kell vinnünk a vizeletét, hogy leellenőrizzék, hogy a gyulladás megy e le neki. Borzasztó volt kórházban lenni vele. Viszont a nap pozitívuma, hogy megtette élete első két lépését önnállóan. Mikor rájött, hogy megy, megijedt és leguggolt. Nemsokára visszaolvasok, ha sikeredik magamhoz térnem :)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


szia magdi!
örülök hogy megvan a diagnózis, sajnálom szegény picilányt. jobbulást nektek! itthon majd hamarabb gyógyul szegénykém.
és gratula az első lépésekhez!!!!! nagyon ügyesek vagytok.

Holka!
örülök hogy sikerül a családi ház, nekünk is az az álmunk. majd gyere mesélj, ha van egy kis időd.

Nati!
nagyon szépek a képek! nekem a sapis nagyon tetszik, nagyon édes rajta. milyen nagy már ő is. rohan az idő.

mi jól vagyunk, össze-vissza alszik Vivi. néha végigalussza az éjjelt, néha 1szer sír fel, és iszik, néha meg 2 óránként. már nem tom semmihez kötni, se időjáráshoz, se kajához. biztosan a fogai.
na mindenkinek szép hosszú hétvégét!
csak süthetne már jobban a napocska

Kép
andyfekete
 
 

 
 

Andy, Lili is ezt csinálja. Van, hogy reggel már 6-kor kukorékol és nem akar visszaaludni. Már hulla vagyok. Most, hogy elkezdett a foga kibújni erre tudok gondolni nála. Éjszaka is felkel és akkor vissza kell altatnom.

Holka, én is láttam tényleg kicsi a lakásotok.
Merrefelé költöztök és mikor? Gyere és mesélj.
Tök jó irigyellek talán egyszer nekünk is sikerül.

Magdi, megkaptad az üzimet?
Gyógyulás Lizának!

Nati, édes a kislányod és tök jók a képek.....

Mágnes, kiprobáltam a kölesgólyot és Lili szereti nyammogni :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


jó reggelt mindenkinek!


Odri, igen megkaptam az üzid. Ne haragudj, de nem volt energiám válaszolni, mert Liza leszívja az összeset :? Nem egyszerű most vele :shock: visít rengeteget. Ugye elkapattam azzal a kórházban, hogy minden rezdülésekor felkaptam vagy simogattam, nehogy "balhé" legyen és akkor a többi gyerek sem tud pihenni. Köszönjük amúgy az érdeklődést :wink: Holnap reggel kéne vizeletmintát vinni a laborba, hogy megnézzék a fehérjét és a gennyt. Remélem minden rendben van, mert már nem lázas.
Nati, szerintem nagyon hasonlít rád a kislányod, látom ő is mászik, gurul mindenhová :wink:
Andi, Odri a rosszalvást sajnálom, de bizti, hogy a foguktól van! Ha majd kinnt lesz akkor lesz néhány hetetek, hogy kipihenjétek magatokat a következő fogacskák érkezéséig.
Holka!
Juj de szupi, nagyobb ház és még kert is van hozzá! Hogy sikerült? Merre fele van? MEsélj!!! Mikor költöztök?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


hahó lánykák!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


VIRI NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!!!!!!


HOLNAPRA MEG MAGDOLNAMNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Viri, boldog szülinapot!!!

Köszi Márti :oops: Jól vagytok? Jöttök nyáron Magyarországra?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam:
köszi, jól vagyunk, igyekszünk... :lol:
Hát sajnos löttek a terveinknek, apa munkahelyet váltott, kevesebb a fizu, nem fér bele a keretbe a terv. :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


óóóh :( Ha lehetek indiszkrét, miért váltott munkahelyet?

Lizának próbáltunk vizeletet gyűjteni, de nem sok sikerrel. Éjjel fél 3ig mókáztunk a vizeletes zacsival. kb ekkor pisilt, de a zacsiban nem maradt meg :twisted: Aztán reggel bilire ültettük és szorgalmasan ücsörgött, aztán felállítottuk, hogy pihizzen kicsit, hát nem akkor kezdett el pipilni :?: :?: :?: :shock: rohanás a bilihez, de sajna punciösszehúzódása lett :lol: NEm tudom, hogy gyűjthetnénk vizeletet

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


VIRI NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Magdi:
Mert összeveszett a gyökér főnökével .

Hu.Elég bonyolult lecsapolni a kiscsajt :wink: :lol:
Nem is tudom, hogy lehet az ilyen pici babáknak. :shock: Azt lehet tudni mitől lett vesemedence gyulladása Lizusnak?
Neked még4gyszer NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Tegnap azért irtam, mert nem tudtam, hogy ma leszek-e gépközelben.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdi nagyon boldog születésnapot kívánunk!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


köszönöm szépen!

Megvolt a keresztelő! Most megyek, majd később mesélek. (Lizát fotózza egy fotós a műtermében :lol: )

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi!!
De jó képek!! :) :)

nekünk is most vasárnap volt a keresztelőnk!

Itt van néhány fotó:
Kép
Kép
Kép

keresztszülőkkel:
Kép


és az álldogálás:
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok, nagyon szépek a babák és gratula a keresztelőhöz:)

én is teszek fel egy pár képet...

kis család :lol:
Kép

huncutka
Kép


Kép

tapsi :lol: :lol:


Kép

és már van három fogunk.....imád tapsolni és pápát int
ja már egyedül áll kapaszkodás nélkül

Tegnap voltunk neurológusnál és mindent rendben talált. Habár azt mondta ez még nem az igazi tapsolás. De háááát még csak most jött rá Lili és szerintem ez is valami...
Utálom ezt a nőt mindent sietetni akar. Szerensére már nem kell többet mennünk.
A dokinő szerint igy is mindent elég hamar csinál... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Kép
Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


jó reggelt!


micsoda képek! :D Odri, az utolsó kép :lol: :lol: :lol: nagyon tetszik. Gratula fogacskákhoz! Nagyon ügyi baba Lili! Tapsizik??? :-D Szerintem, nincs lemaradva semmiről, a dr-val meg ne törődj

Ditta, már álldogál a 7 hónapos kisfiad??? Hű, nagyon ügyes! Nálunk a keresztszülőknek kellett egész végig fogni a gyereket. Kicsit vicces volt én szinte az egészet végig vigyorogtam :lol: mert tudtam, hogy lIZA NEM EGYSZERŰ ESET. áLLANDÓAN VALAMIT LEDOBOTT A KERESZTSZÜLŐKNEK ÉS VIGYORGOTT RAJTUK, HOGY FELveszik. Elfelejtettem nekik erről említést tenni. A végén már ott tartottunk, hogy legalább 10 ember körülötte ugrált és ő ezt nagyon élvezte. Egyszerre 8 babát kereszteltek.
Tegnap voltunk vese vizsgálaton tudjátok a vesemedence-gyulladása miatt, hála égnek minden rendben van vele, de azért még 10 napig gyógyszeres kezelést javasolnak neki.
Képzeljétek, a barátnőm tegnap tudta meg, hogy terhes és úgy örülök neki!!!!!!!!! Rá fért már igazán így közel a 40hez.... Én is kedvet kaptam! Csak adjuk már el ezt a házat végre és akkor! De sajnos eléggé áll az ingatlan piac. Tényleg, Holka????

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi!!!
Hol vettétek ezt az aranyos pancsolót?? Ugyanezt néztem ki Ágostonnak, azt hiszem, a Praktiker katalógusban láttam 2500-ért.....ti hol vettétek?
Nagyon ari benne a csajszi! :)

Kép

Kép
ditta76
 
 


mi a metróba vettük tavaly, de nem emlékszem az árára. Azt tudom, hogy nagyon olcsó volt. Imádja Liza és olyan édes benne :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Szerintem is tök édi, de a Praktiker katalógusban én nem találtam ilyet :cry: :cry:
Gondoltam én is veszek Lilinek, habár nekünk nincs kertünk de van egy elég nagy teraszunk és oda jó lenne :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


lááááááányok! Segítsetek!!! Mindjárt felrobbanok :twisted: csináltam koviubit, de nem tudtam, hogy mennyi só kell bele. Anyós mondott valamit és én úgy csináltam. Baromira sós, ehetetlen! Pedig már úgy rákészültem. Szóval a kérdés csak annyi lenne, hogy mennyi sót kell beletenni?????????????????

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Senki :?: :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, én nem igazán szoktam elrakni. Mig anyukám élt ő csinált...
de ha gondolod megkérdezem a volt anyósomtól ő finin csinálja...

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi!
Fogalmam sincs..... :roll: Nem vagyok egy berakós típus...... :lol:

Kép

Kép
ditta76
 
 


:( Odri, nagyon örülnék, ha megkérdeznéd!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


lányok!
gyönyörűek a képek! és midnenki milyen ügyes!

Odri tök jó hogy már 3 foga van Lilinek, és tényleg ne foglalkozz a dokinővel, nagyon ügyesek vagytok, és nem vagytok lemaradva, sőt..... szerintem is a mi lányaink és fiaink mindent előbb csinálnak, lásd a képeken:)

Magdi!
ubielrakásban én sem tudok segíteni, mivel 2 polc a spejzunk:) bocs, de ha gondolod megkérem az anyumat holnap megyek hozzá ebédbeszerző körútra:)

mi mevavgyunk, Vivinek az alsó két foga szépen nő, már csak 1-2szer kel éjjel, nem 5ször szerencsére. a felső fogai még nem indultak el, de már be van duzzadva az ínye.
ő is ügyesen megy már a kiságyában végig támaszkodva, néha már 5-10 másodpercre megáll egyedül, de szerintem még biztosan kell 1 hónap mire elindul. dehát akkor is még csak 10 hónapos lesz.
pusz mindenkinek

én is akarok a terszra locspocsit

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép
andyfekete
 
 


Magdi, remélem érthető...

Kovászos uborka
Hozzávalók:
uborka
kapor
fokhagyma

kenyér

A 10-15 cm hosszú, uborkákat alaposan mosd meg (jó, ha előbb áznak egy fél órát, hogy semmi szennyeződés ne maradjon rajtuk), majd vágd le a két végüket. Ezután minden uborkát vágj majdnem a teljes hosszában ketté, majd ismételd meg rajtuk ezt a metszést az ellenkező irányból, de a korábbira merőleges síkban. Egy 2-5 literes üvegbe helyezd el az uborkákat szorosan egymás mellé, tégy közéjük tisztára mosott kaprot és egy-két gerezd fokhagymát is. A tetejére tegyél (lehetőleg tüllzacskóban) egy szelet kenyeret. A felöntő levet úgy készítsd, hogy minden liter vízhez adj 3-4 dkg sót, forrald fel, majd amikor visszahűlt 40-50 fokosra, akkor öntsd az uborkára (a lé a kenyeret is lepje el, de hagyj helyet a folyadék erjedés miatti "futásának" is). Az üveget takard le egy tiszta tányérral, és tedd ki a napra. A kovászos uborka nem szereti a túl nagy hőmérsékletingadozást, ezért éjszakára vidd fedett helyre. Általában 3-4 nap alatt már ehetővé válik, ilyenkor szedd ki az uborkát, szűrd le a levét, s abba visszatéve rakd a jégszekrénybe. Így még 10-20 napig eheted.

Kép
Kép
odri
 
 


szupeeeeeeeeeeeer! Köszönöm szépen! Amúgy a só kivételével én is pont így csináltam!!! Na, már csak be kell szereznem ubikat!

Tegnap voltunk babalátogatóban... jahhj úgy elkapott a hév és úgy szeretnék még egy pindurkát. Viszont Liza imádja a gyerekeket, annyira jól eljátszadozik a 3-4évesekkel hogy csak na és ölelgeti őket.
Nálunk nagyon fúj a szél. Nálatok?

NAti, BEjci, Viri, Holka, Márti és a többiek???????????? Hol a manóban vagytok? Jenny?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, örülök neki, hogy jó a recept.
Amúgy mikor mi is voltunk babalátogatóba engem is elkapott a hév.
Lili is elvan a gyerekekkel mindegy milyen korú... :lol: :lol:
Jaj itt is nagyon fúj a szél, viszi ki a függönyöket:wink: :wink:
Ráadásul hidegfront is jön és hétvégre is szar időt mondanak. Ja és azt mondták, hogy végig ilyen lesz a nyár...... :roll: :roll:

Andy, nem foglalkozom vele, mert a saját dokinőm szerint igy is mindent elöbb csinál. Neki felül is jön a foga, már félig kint van. Képzeld a zöld kajákon kivűl mindent megeszik és imádja a vaniliás krémtúrót. Ezt tudná a védőnő:lol: :lol:
Már feláll kapaszkodás nélkül is bárhol van....

Jó lenne ha eltudnánk adni a szüleim lakását és végre mi is vehetnénk sajátot. Persze vidékben gondolkozunk... :roll: :roll:
De hogy merrefelé??? Lényeg, hogy ne nagyon legyen messze Pestől...

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi, én is szeretnék ilyen pancsolót :lol: :lol:
olyan édi benne Liza :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


HARASZTIN! :oops: Áh nem vagyok elfogult :oops: :oops: :oops:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


szuper lesz, ha tényleg az egész nyár ilyen változékony lesz :shock: Nagyon ügyes Lili baba!
PAncsolót pedig tessék venni, annyira fogja élvezni a csöppség, hogy csak na! Metroban tuti kapni.
Tegnap voltak nálunk ingatlanosok megint, remélem ők több sikerrel járnak, mint akit eddig megbíztunk.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


krémtúró :P :P :P :P a mandulás-kókuszos, hmmmmmmmm mennyei. Liza 2 dobozzal bvág belőle. Álmos vagyok, de ettől a hülye széltől és melegtől nem tudok aludni :(

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Odri!
akkor nagyon ügyes Lili! az én lányom is próbálkozik:)
nekem is a zöldeket csak banánnal vagy almával eszi meg. én még nem próbáltam meg főzit édes nélkül adni. te? vagy rosszul csinálom? azt olvastam 10 hónapos korig jó ha van a főziben alma vagy banán az édes íz miatt.
utána el lehet kezdeni anélkül, hogy érezze a más ízeket is. hát nem tom egyszer már próbáltam, de csak köpködte.

Tényleg és a túrórudi? azt hallottam már lehet nekik adni, vagy még ráérek?
milyen kréámtúrót veszel? fajta? vagy mit szabad?

jaj, családi ház az álmom, de egyelőre maradunk, sajna....
kisesóról sem modntam le, de szerintem a férjemnek még kell 3-4 év mire rá tudom venni:(

Magdi!
kérdezhetek? mert az én védőnőm nem midngi ér rá mikor megyek méretni, ismerősnek meg végi tápszeres volt a babája, és máshogy csinált mindent.
Lizának mikor adál először kiflit vagy kenyérkét párizsival? vagy ezeket még hagyjam? mit eszik most, napi értendját ha megírnád, megköszönném. mikor váltsak?
kösz

Kép
andyfekete
 
 


bocsia sok hibáért:)

Kép
andyfekete
 
 


Andi, az az igazság, hogy Liza kikövetelte magának a dolgokat. Koldul :oops: De már jó 2 hónapja eszegeti a kiflit, párizsit, meg azt amit mi is eszünk. Jó nem chilis babot adok neki.... A túrórudit meg szerintem simán adhatod. Liza is ennyi idősen már hamizta és azóta ha meglátja a piros pettyeket, nem lehet bírni vele :lol: Jaj nagyon művészkedik Lizi majd jövök és írokbővebben

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Andy, Lili is eszi már a kiflit meg persze az kell neki amit mi eszünk. Már adtam neki saját fözésű húslevest is.
Milii krémtúró bármennyi ja és ő is eszi a túró rudit :lol: :lol:
Szerintem minden főziben van alam. Amúgy a sütőtök marhahússal a kedvence....azonkíívűl mindent megszeik. Szereti a sárgabarackot babakekszel.

Magd, nem vagy elfogult. Az jó környék....
Amúgy régóta nem voltunk a metróbam. Ré kéne vennem Gábort, hogy nézzen el.
Mandulást még nem próbáltam.....
Amúgy Lili is ilyen kolduloslol: :lol:

Múltkor voltunk vendégségben ahol volt egy tök nagy németjuhász. Azt hittem Lili félni fog tőle, de megörült érte.
Most ha sétálunk mindig oda kell menni a kutyákhoz és majd kiugrik örömében a kocsiból.
Most voltunk kint és három nagy kutya jött mellettünk és olyan boldog volt, ha nem látta őket akkor jött a rinya. :

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
köszi, én is akkor lassan adok neki falatkékat kifli+párizsi. amúgy Vivi is mindent megeszik amiben alma van, és imádja a vau-kat. mindig magyaráz nekik az utcán:)

magdi!
sikerült az uborka?

Kép
andyfekete
 
 


tegnap sikerült ubit szereznem, mindjárt nekilátok és bizti hogy sikerülni fog. Liza is nagyon szereti a kutyusokat.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Most kirohantam megnézni Lzit, mert gyanúsan csendben volt.... de csak játszott. Olyan édes! Imádom.
Visszatérve a hamikra, nekem tegnap leharapták majdnem a fejemet azért, mert párizsit akartam neki adni! Állítólag felvágottakat 2 éves koráig nem lehet adni neki. Viszont, kezd válogatni, hogy csak ami a fogára való azt eszi meg rendesen, a többiből meg keveset. És MIÉRT :?: :roll: :twisted: mert anyósom mindig édes vackokat ad neki, süti, ez meg az :twisted: :twisted: :twisted: hiába dumálok neki, hogy NEM! Tegnap megmondtam neki a magamét, hogy csak és kizárólag kekszet, rudit, krémtúrót normális evés után kaphat és nem pedig úgy hogy azzal lakik jól... Megértette :)
Most ha sétálunk mindig oda kell menni a kutyákhoz és majd kiugrik örömében a kocsiból.
Most voltunk kint és három nagy kutya jött mellettünk és olyan boldog volt, ha nem látta őket akkor jött a rinya
:lol: :lol: :lol: éééééédes! Odrikám, akkor fel lehetsz rá készülve, hogy hamarosan jön az hogy "anya vegyél léééééééééécccccccci kutyát nekem".
Nálunk a t.rudival vagyunk hasonlóképp... ha csak a papírját látja, kivágja a hisztit. És sajna a férjem meg elgyengül neki. Tegnap meglátta Lizi, hogy beteszi neki a kosárba és kész totál hiszti lett belőle, férjem meg mit csinált, rögtön odaadta neki. :twisted: az a baj ezzel, hogy a gyerek azonnal megérzi, hogy ő a főnök és utána már nem tudsz mit csinálni, mert másért kezd el hisztizni és addig, míg meg nem kapja. Erre a Gyula reakciója: márpedig ő nem fogja égetni magát és legközelebb is így cselekszik :shock: :evil:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi!

csak kifli darabokat adtam neki, én is korainak tartoma párizsit.
Édes lehetett a férjed:) hát igen, nekik nehezebb ellenállni.
Az én anyósom meg a teával, és vízzel tömi tele ebéd előtt Vivit, aztán csodálkozik hogy nem akar neki enni:)
már ma is modntam neki, dehát.....
majd biztosan kéősbb nekünk is lesz majd, keksz, meg egyebek....
Lassan 1 éves lesz Liza. lesz szülinapi bulija?

Kép
andyfekete
 
 


megjöttünk a dr nénitől és rákérdeztem, hogy miért csak akkor leet adni felvágottat. Válasz: "mert rengeteg az adalékanyag". Úgyhogy ezzel várunk.
Hát 29én lesz 1 éves a csajszim és a család meg lesz hívva. Csinálok neki oroszkrémtortát :D
Hu, anyósok hát nem egyszerűek... és csodálkozik rajta, hogy nem annyit eszik, mint kéne.... tudod, hiiába mondod neki, úgyis elengedi a füle mellett.... :cry:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


egy pár kép :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
Lili gyönyörű és nagyon édes, nagyon tetszik.
és már el is múlt 10 hónapos. lassan szervezheted a szülinapi partiját!
többiek?

Kép
andyfekete
 
 


Odri!
Lili gyönyörű és nagyon édes, nagyon tetszik.
és már el is múlt 10 hónapos. lassan szervezheted a szülinapi partiját!
többiek?

Kép
andyfekete
 
 


Köszi Andi... :lol: :lol:

Lányok mi ez a pangás???? :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: