Új privát üzeneted érkezett!

Montana!

Játszószőnyeg

tjuca
 
 


Monti!
Ilyesmi, csak amit vettem azon forognak a játékok és zenél. Ha letakarítom csinálok képet és felrakom. :D :D :D

Kép

szaladok, Ábel berreg az ágyában közben röhög és kiabál: anyaaaaaaaaaaaaaaaaaa IMÁDOM

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Na, le sem tagadhatom, hogy nincs gyerekem. :oops: Szóval akkor nekem is be kell majd szereznem egy babatornáztatót. 8)

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 

 
 

Zsuzsu!

Állj a talpadra.

Lányok ezt tudtam. Én az ellenkezőjére lennék kíváncsi. :lol:

Mármint ha nincs orgazmus, akkor hátrányból indulunk-e vagy sem.

tjuca
 
 


Juca!

Szerintem ahol nincs kiskatona gond, ott ez nem érvényes! Ugyhogy csajok sajnáljatok, mert nekem teljesítenem is kell! :lol:
Vendég
 


Én úgy tudom, hogy az orgazmus előny, de ha nincs azért az sem akkora hátrány. Attól még teherbe lehet esni. (Nagyon morbid példa, de azok is teherbeeshetnek, akiket megerőszakolnak. Huhhh, még belegondolni is rossz.)Szóval ha van orgazmus az egy 6 találatos a hatos lottón, ha nincs, akkor is 5+1-es.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Juca,
ha nem vagyok indriszkét, miért olyan érdekes ez? :shock:

Orgazmus-gond van? Nem cinikus hangélel kérdem... komolyan.

Zsuszu ,
jó boltot csináltál! :D

Monti,
még nem késtél le a "mit vegyünk a gyereknek" továbbképzésről!

a TeszVesz-en is olyan jó dolgokat lehet kapni, néha nézegetem...

Kép
zmimi
 
 


Nem, csak így pé táján ez a teljesítménykényszer... meg tegnap elröhögtem a dolgot.

kaptam egy szuperszexi harisnyát, ami inkább egy sportszárra emlékeztetett. na ennyi elég is volt nekem. aztán kofát szézcsikiztem a talpammal, de ezek után már nem volt erőm röpködni, csak röhögtünk.

meg máskor is megfigyeltem, hogy ilyenkor nehezebben röppenek.

tehát huncutok voltunk, jókedvűek, de az energiám nem a röpülésre, hanem a röhögésre ment el. még szerencse, hogy kofa állta a sarat.

na mindegy ne az én orgazmusparámról szól a topik. :twisted: :twisted: :twisted:

off off off de ez tényleg érdekelne
A sportszárat meg megtartjuk, igaz nem lesz belőle démoni ajzószer. :twisted:

tjuca
 
 


Meg, ha már itt tarunk, öregszem, nekem nem esik jól minden nap huncutkodni. Csodálom a csupaszív görbéseket. :lol:

Vége a panasznapnak! :twisted: :wink:

tjuca
 
 


Mondtam apának, hogy menjünk ki a bababörzére, most lesz a hónap végén, nem vásárolni, csak nézelődni, hogy mégis mit lehet ott kapni, meg mennyibe kerül, de lehurrogott, hogy ráérünk még ezen gondolkodni. :cry: Tudom én, hogy igaza van, de mégis...olyan jó lenne. Rám annyira pozitívan hatnak ezek a babás dolgok, jót tenne a lelkemnek. :oops: Azt hiszem mehetek egyedül. :twisted:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


5 db tojássárgája, 25 dkg cukor, 1 dl víz, 1 dl olaj, 25 dkg liszt, 1 sütőpor, 5 db tojásfehérje.
Összekeverni, felébe kakaót tenni.
A tepsibe tesszük a sárga masszát, majd rácsorgatjuk a barnát.
2 cs puncs pudingot 1 l tejjel, 2 ek cukorral, 2 cs vaníliás cukorral megfőzünk.Rákanalazzuk forrón a nyers tészta tetejére, és lassan megsütjük.
Vendég
 


Folytatás:


Öntet:1 kis pohár tejfölbe 2 ek porcukrot keverünk.A kész tésztával kb 10 percet várunk, és rákenjük a cukros tejfölt.Tetejére csokidarát is lehet tenni.
1 órára a hűtőbe tesszük.

(Melegen kanállal kell kienni a tepsiből, ha van türelmed várni amíg kihűl, szépen lehet szeletelni.)

Mi ma úgy csináljuk, hogy az egész tészta fehér, és csokis pudingot teszünk bele.
Vendég
 


Juca, nézd meg az én görbémet, és ne keseredj el... :wink:
Egyébként nekem a múltkori baba egyetlenegy együttléttől összejött!
Csak ügyesen kell időzíteni...
Vendég
 


Luca!

Mindig ilyen volt? Csak azért kérdem, mert nekem hónapok kellettek vetélés után, hogy megint jó legyen! Neked is nemrég volt, lehet ez az oka! Ha nem titok, mennyire vagy öreg?
Vendég
 


Köszi Luca!

7 végén kipróbálom!

Luca,
pedig milyen jól jön egy necc sportszár ovu idején! :lol:


Én most pont az ellenkezője vagyok, egy hete folyton csak az ágyba cibálnám az uram... :oops: még nem panaszkodik...

Kép
zmimi
 
 


bocsi, Jucát akartam! :oops:

Most az jutott eszembe, hogy milyen választ kaptam volna Lucától! :lol:
Vendég
 


Grönland!

Á nem. Csak kevésbé vagyok felszabadult. Vagyis inkább már pé után. Na de most mert egyszer nem szálltam el, nem kell engem sajnálni. Röhögéssel csaptam el az időt a fiúkkal útban a tüszőm felé no. :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Legalább jókedvü gyerek lesz belőle! :wink: Ha valamit nem tudsz, csak kérdezz, simán félremagyarázunk mindent és frigidnek állítunk be! :lol: :P
Vendég
 


És különben is, egy jó röhögés felér egy orgazmussal. :lol: És röhögni legalább lehet társaságban is, és egyedül is, a net előtt is, egy jó könyvön vagy filmen. :lol: Na, az orgazmus elég behatárolt körülmények között jön létre. Persze azért nem mondunk le róla. :oops:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Nem jó ez így, hogy nem kell dolgoznom. Egész nap a net előtt lógok. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Grönland!

Mi volt mindig milyen?Bocs, ma lassú a felfogásom...
A nevem mellett a 68 a születési évem. :lol:
Vendég
 


Grönland Bébi!

Nem én választottam jeges nicket. :D
Kép

Ha nem is vagyok egy lepedőakrobata, azért egy jeges maci sem. És ahogy elnézem neveddel ellentétben nem a jégen érzed magad otthon, hanem a a kandallótűznél igen csak tüzes menyecske lehetsz. :lol:

Na ezennel a kérdést befygasztom. 8)

tjuca
 
 


Ja csajok!

Ha már magánba megy a téma. Nekem van valódi kókuszdió cickófickóm, meg fűszoknyám hawaii-i. egy a baj, a melltartó kicsi. :wink:

tjuca
 
 


Luca!

A szex! :lol: De Jucának szántam a kérdést, bocsi! :lol: De Mimi is kavar! Ez már tuti terhestünet! :lol:
Vendég
 


Juca!
Küldd el a cicifixet, nekem biztosan jó lenne.Az enyémek befelé nőttek! :lol:

Grönland, értem.

Szerintem írjatok ahogy gondoljátok, aztán Jucával beosztjuk, kinek szól! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


No tetükérdés: Nálunk is úgy működik, hogy ha tetüt találok, a gyerek ki van tiltva, amíg nem adok neki igazolást, hogy serkementes. Node ezt sok helyen nem teszik meg, mert van valami ombutsmani határozat, hogy a gyerek tetü miatt iskolából nem tiltható ki. És ettől félnek a legtöbb helyen. Hozzáteszem, hogy ha nem csak serkét, hanem mészó tetüt találok, viszem a gyereket az orvosiba és kezelem a fejét, hogy jól tocsogjon, meg behívjuk a szülőt, hogy vigye haza a gyereket. Lekezelni van joga a védőnőnek, csak kérdés, hogy az önkormányzat biztosít-e tetűírtót hozzá. Az ANTSZ is lehet jó megoldás, volt akire én tavaj ráküldtem, mert nem kezelte ki a kölköt, de az ANTSZ közölte, hogy mivel csak ketten fejtetvesek a családban, nem krónikus a tetvesség és semmit nem csináltak!!!!! Akkor már 4 hónapja azzal a két tetves gyerekkel bajlódtunk! De szerintük ez nem krónikus...

Kép
kislibus
 
 


Monti, elhiszem, hogy szívesen mennél a bababörzére.Én is imádok ilyen helyekre járni.Néha benézek a Brendonba is, és megkukkolom álmaim babakocsiját.
Vendég
 


Most ki fog legközelebb tesztelni?
Vendég
 


Zsuzsu! Szokott ilyen későn péd lenni????

Juca! Nem barnázok hála a jó égnek csak hol kopogjam le???

Görbe:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 69600_.png

Kép
kislibus
 
 


Nem tudjátok, hol képezik a kineziológusokat?
Vendég
 


Kislibus, lassan el kell kapnod apát!
Vendég
 


Monti! Ez is egy bébitornázó:

Kép
Vendég
 


Zsu!

Megtaláltam köszi!!!!! :lol: :lol: :lol:
Biztos elbújt :twisted: :oops:
Vendég
 


:shock: Ok, jókor jöttem a tetüimmel!!! esetleg egy kis lapostetü??? Ha már lepedőknél tartunk??? :lol:

Viccet félretéve csúcson jártam mikor terhes lettem... Az igaz, hogy a méh felszippantja a srácokat orgazmuskor, így segit, de ha nincs orgazmus 20 perccel az ejakuláció után már vannak spermiumok a méhben!!!!

Luca! Már küldtünk fogadóbizottságot tegnap, de úgy tervezem küldünk ma is hátha nem ér oda!

Kineziológusokat Budán valahol a Margit híd lábánál képezik, de piszok drága!!! Jaj, megpróbálom a hétvégén előbányászni hátha megtalálom!

Kép
kislibus
 
 


Zsu! Ezek fantasztikusak, és még én is meg tudom csinálni (remélem) :oops: . Talán el sem lehet rontani? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!

Monti!
Nálunk 14-én lesz börze, igaz a szegedi nulla a pestihez képest. Ismerősök járnak fel innen, állítólag szuper jó játékokat lehet venni féláron. Imádok börzézni, körülnézni, bámészkodni. Úúúúúúúúúúgy mennék :( :( :( Mindegy, nem fájdítom a szivem, majd megyek a szegedire.
Szóval érdemes kimenni, tavasszal és ősszel szokott lenni.

Juca!

18-as karika!!!!
tapasztalatom szerint az orgazmus nem feltétele a megtermékenyülésnek.
Jót nevettem a harisnyádon, nekem anno a gyertyaállást javasolták, h sokáig benn maradjanak a kikatonák és biztosan célba érjenek. Elég lehet egy párna a popó alá is....
nálunk az a baj, h embör sokat dógozik , engem meg lefáraszt a kölök, na meg öregszem szóval nálunk is kevesebb, de minőségi :oops: :oops: :oops:

Mimi!
Köszi, a férjem is megdicsért! Amikor meglátta: Kincsem, ezt már Ábel kinőtte, mire kell?? Nem szóltam semmit, mire Ő: Te már tudsz valamit?? :lol: :lol: :lol:


Nem tudom mi van, de fájok, hányinger nincs, de lehet, h felfázás, mert kicsit csíp ha.....

Kislibus!
Én nem táblázatozok, minden hónapban érzem a PÉ-t (legalábbis azt gondolom, h az), de nem emlékszem a múlt hónapban mikor fájtam. Most jegyeztem a naptárba.

Luca!
Elvileg én tesztelnék, de majd csak a hónap közepe-vége felé. Ha addig semmi, akkor teszt. 12-e körül kéne megjönnie.
Köszi a recit!!!!!!

Nati!
Örülök, h megkaptad. Biztosan meg tudod csinálni, ügyes vagy Te!!!!!

Ábelnek ilyen játszószőnyege volt, 3 hónaposan ilyen volt...

Kép

jóccakát!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Juca!

Gyönyörű ez a hely, akárcsak én! :lol: Gondolom Kofa nem bánja ha cicifix nélkül ropod! :lol:

Luca!

Istenem de hülye vagy! :lol:

Kislibus!

Ugye letámadtad apát az iccaka? :lol: Felhívtam este a jó öreg házidokimat, azt mondta ő is amit írtál, hogy a személyiségi jogok miatt van ez! Bár ő sz@rik rá, azt mondja, hogy mire bíróságra kerül az ügy addigra elévül! Ő minden esetben kitiltja az ilyen gyereket a közösségből!

Zsu!

Ez a gyerek semmit nem változott csak kinőtt a haja! :lol: Gyönyörű!
Vendég
 


Grönland!
Nem tudsz aludni? :lol:
Vendég
 


Szia Lányok!

Ma már a tejeskávém sem tudtam meginni, mert rámjött az undor...

Én tesztelek a hétvégén az bizti! :D

Ja, tegnap vettem egy tesztet az Interspar-ban, ilyen típust még nem használtam korábban, gondoltam otthon megnézegetem a papírját... bontom ki... erre se papír, se teszt! :shock:

Vki eltulajdonította, én meg kifizettem! :evil:

Ezután minden dobozba, legyen az gyufa, óvszer, műzli... stb. bele kell nézni, h benne van e aminek illenék benne lenni???

Bár óvszert egy darabig nem kell venni!

Kép
zmimi
 
 


Szia Mimi!

Figyu én is kávézok, de amikor a kicsivel terhes lettem egyszerűen még a szagát sem birtam, és ez végig kisérte a terhességet. Minden esetre én szoritok, Montinál nagyon bejött :lol: !
Képzeld a múlthéten 2x is előfordult velem, hogy nem birtam meginni a kávémat :shock: ! meg is ijedtem :roll:
Vendég
 


Nati, Várom is az erősítést! :wink:

A végén addig drukkolsz nekünk, h te előbb leszel terhes, mint mi! :lol:

Kép
zmimi
 
 


Jó reggelt!

Nekem továbbra sincs semmi tünetem. :shock: Nincs émelygés, nincs hányás, nem szédülök, nem vagyok fáradt, nem feszül a hasam, iszom a kávémat jóízűen, egyedül a cicim ami "nehéz" és a savanyúkáposzta még mindig nagyon jó barátom. Ha nem láttam volna saját szememmel az uh-t, akkor simán azt mondanám magamról, hogy nem vagyok terhes. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Mimi!

Basszus, hogy mik vannak! :shock: Hétvégén akkor tessék bezebrásodni, de ne jóssal ám, hanem élesbe pislants! :lol:

Monti!

Na én ezért mondom a csajoknak, hogy ne kuksizzák a tüneteket, nem jön az hamarabb, mint a két csíkos teszt! :lol: Én is így voltam az utolsó terhességgel, semmi tünetem nem volt! Néha alacsony volt a vérnyomásom, ennyi! Bezzeg a többivel! Fiammal szívtam a legtöbbet, főleg alvás terén! Volt, hogy délután kettőtől, másnap délig aludtam! Aztán ettem és mentem vissza aludni! :lol: Már nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust! :lol:

Nati!

Annyira szurkolsz itt nekünk, hogy közben észre sem vetted, hogy bekaptad a legyet! :lol: Miért ijedtél meg? Ja, igen és nem tudtam aludni! :lol:
Vendég
 


Rendes tesztet fogok csinálni, nem orákel-LH-t!

Ha vmi van, akkor ha még ha halványan is, de illenék látszani... nem?

Kép
zmimi
 
 


Mimi! Ha jól mutatja vonalzó, akkor egy Clearblue-val már most ki lehetne mutatni. A Clearblue-ra az volt írva, hogy mensi előtt 4 nappal már pozitív lehet. De a biztos az a vasárnap.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Nati! Különben is, ne ijedezz! Kell a fiúk mellé még egy kislány is, nem? :wink:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Lányok, lányok!

Nekem már van 3 fiam, a 4. gyermeknél már autót, lakást kell cserélni. A kicsi tegnap volt 7 hónapos. Mi ugy gondoljuk, hogy ennyi elég :lol: !
Szóval Mimi ezért ijedtem meg, ja és gyógyit is szedek, elvileg nem lehet!
Én , mint a topic jó szelleme azért vagyok itt hogy mindenkit bebabásítsak :P !
Ja. és sajna nekem is volt két vetélésem :(
Vendég
 


Nati,

Hú, te is 3 fiúval...én is!

Mi a múlt hónapban cseréltük le az autónkat 7 személyesre... :wink: remélem nemhiába! [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.2239.jpg[/img] érdekes páros...

Kép
zmimi
 
 


Na itt a sáskahad :lol: !

Kép
Vendég
 


Mimi!

Mennyi idősek a skacok?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?