Új privát üzeneted érkezett!

Napsugár. Igy van, nyilván ha előbb tudjuk, hogy baj van a párom nem szed antibababogyót, és lehetett volna az évek alatt akár "ráérősen" spontán is. Most viszont kényszerpálya van.

Szerintetek lombiknál ( tudom nem idevaló ) kaáli, vagy szabolcs u. ?
lazarus
 
 


lombik kérdésre senki? Kép
lazarus
 
 


Szia
okosat Én se tudok
macis
 
 

 
 

Szia Lazarus!
Én nem vagyok nagy tudós lombik ügyben, de az én nagyon jó barátomék hosszas keresgélés, gondolkodás után a Forgácsba mentek. Nem bánták meg, mert nagyon rendesek, helyesek, normálisak voltak velük ott. Na meg elsőre lett nekik két tündéri gyerekük, persze ez gondolom másnak is betudható...
Miért csak a kaáli és szabolcs közül kell választani?
Én biztosan valami kisebb klinikára mennék, ha a helyetekben volnék. Szerintem az nem olyan "nagyüzem"-i jellgű, mint egy nagyobb. A forgács pl. ilyen, aminek én is utána néztem azóta, asszem én azt választanám. Szerintem nézzétek meg a honlapját. cirbi
cirbi
 
 


Lazarus! Egyiket sem ismerem

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok
Na tegnap megvolt az ujabb spermavizsgálat.
Megnézte a doki majd azt mondta"na ezt hogy csinálta?"
15 millió/ml az eredmény
hurrá
ez már akár spontán is jó
de hogy miért volt multkor 0 azt nem tudta,lehet hogy nem jött ki csak az eleje szerinte.
Na most a páromé lessz a főszerep.
Lazarus, Én szedtem a ginsenget,kérdeztem a dokit hogy az használt-e?
szerinte nem, de nem is ártott.Beutalt egy hormonvizsgálatra is azért.
Na majd drukkolok Neked is, majd írj mi volt

üdv
macis
 
 


Macis. a 15 millió igen jó ( hozzám képest...) valamit benézhettek előtte, sajna most a párodon a sor ami sokkal macerásabb mint a mi vizsgálatunk, drukkolok.

Az tuti, hogy a ginseng, a maca vibe se generál 0-ból 15 milliót, de próbát megér és ártani se árt, ki tudja.
lazarus
 
 


Hát igen,szerintem is macerásabb dolog ez a nőknél.
Lehet hogy marhaságot mondok de ha lombik akkor mindegy hogy 1 vagy 1 millió(a dokiknak )
macis
 
 


Igaz, most Te mákosabb vagy, de akárkinél van a gond, alapvetően a nők vállán lesz a teher.. Kép
Sehogysem okés ez a művi dolog, de csak megoldódik mindenkinél, Én holnap megyem megint, kiderül majd 1 hó mire is volt elég.
lazarus
 
 


Párom nőgyógyásza is azt javasolja, hogy menjünk
olyan helyre ahol segíteni tudnak Nekünk.
(kaáli)
megyünk

Neked sok sikert holnapra!!
macis
 
 


Sziasztok!

Napsugár annyira sajnálom, ami Veletek történt! Viszont hihetetlen, hogy mennyire erős vagy! Le a kalappal!
Nos az én férjem is clostyt kapott! kb.október eleje óta szedi 20 nap closty, 10 nap szünet, 3-szor.
A párodnak hogy kellett beszednie, vagy hogy kell?
Az én páromnak 7 millió / ml volt Kép
Január elején fogy e végleg a gyógyszer, akkor megyünk újra kontrollra. Kíváncsi leszek, hoyg lesz e változás.
Ti mokor mentek kontrollra a closty után, vagy már lement a kúra?
Milyen mellékhatásokra gondolsz?Nálatok mi volt?
A párom eléggé kívánós lett tőle (még szerencse, hogy engem Kép), de más mellékhatást nem vettünk észre.
Szorítok, hogy megint Összejöjjön Nektek, és tényleg baba legyen belőle!!!

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka.
A closty mire jó?


Macis.
Minket is a Kaáliba küldtek ( oda január végére van időpontunk ), de előtte bepróbálunk még egy andrológust... ugye. A kaáliba ha jól tudom mindenért fizetni kell ( első konzult. 10k Kép ), szóval érdemes TB-re megcsináltatni az összes vizsgálatot, amit Te se úszol meg ( vér: aids, hepatitis, etc ) igy hallottam, aztán ha asszonkánál neadjisten gond van, inszem v lombik lesz, akkor jön a stimulálás ( hormon, szurik ), ultrahang... szóval ezekért mind csengetni kell Kép, csak a lombik free (x próba).
lazarus
 
 


Lazarus

Igen sajnos mindenért fizetni kell,az andrológusom azt mondta ne menjünk még mert egy vagyon lessz.
A párom orvosa meg oda küldött (hát megyünk)
Igen , kellenek a vérvizsgálatok Mi már eredményekkel megyünk ha megjönnek.
aids,hepa...stb
Tb-re csináltattuk.
Azt mondják egy inszem(szerintem az lesz először)
40 e a gyógyszer,hát remélem nem lesz egy vagyon az egész.

Sok sikert mára
macis
 
 


Nos, az andrológia professzora megnézte az új leleteim, mást nem... sajna, velem nincs mit kezdenie, az eredmény jobb volt mint az előző kettő, bőven elegendő a lombikhoz, máshoz nem.
Hatázorozzan megmondta, sem műtét, sem gyógyszeres/hormonális uton nem valószinű javulás, főleg bizonyos kor után.

Úgyhogy áttelepedek a Kaális fórumba... Macis majd gyere, számolj be.

Még egy kérdés, eddig úgy tudtuk egy altatásos műtét (vizsgálat)van, konkrétan a peték levétele, most a nőgyógyász bedobott valami 2 napos bentalvásos, altatásos műszeres optikai méh kukkolást... !!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép & átjárhatósági vizsgálat. hümm... ezt eddig nem tudtuk, ez kell a Kaálinak, vagy valami bónusz nyavaja? mert ha nem muszály, ezt nem akaródzik.

Rákérdeztem a homeopátiás dolgokra ( ginseng, maca vibe ) állitása szerint idő és pénz pazarlás. Mindegy, a magam részéről akkor is szedegetem, legyen több és egészségesebb versenyző, ha eljő az idő, azt a pár ezer huffot meg ott egye a fene.
lazarus
 
 


melyik kaális fórumba?
párok,férfiak?

igen ,van egy átjárhatósági vizsgálat,hogy a párod rendben van-e,még mi is előtte vagyunk
sajnos
macis
 
 


húúúú, van kaális párok fóruma, majd bedobom a linket, ha megtalálom.

erről az átjárhatósági vizsiről hallottam, de azt nem, hogy befekvéssel, és altatással jár. Kép épp elég a peték levételénél, nem akaródzik...
lazarus
 
 


Lazurus
sajnálom Kép Kép Kép
Az átjárhatósági én úgy tudom önmagában nem jár altatással, csak ha csinálnak valami altatásos vizsgálatot, vagy kezelést, akkor egyuttal csinálnak átjárhatóságit is.
Nekem sem volt még, de már egyre jobban szeretném, mert akkor legalább tisztáznánk ezt is.
A cloty: én is szedtem, a nőknél peteérés serkentő hatású, férfiaknál kikapcsolja a spermiumok termelődését gátló hormont, tehát közvetetten növeli a számot. Elvileg. Nagyon kíváncsi leszek, januárban megy a párom kontrollra. 3 hónapig szedte.

Erről az optikai méh kikkolásról még nem hallottam. Nem tudom, hoyg mi lehet az.
Megkérdezhetem, hogy neked mennyi volt most a spermaszámod? Ha nem akarod nem kell leírni.

Más: Ti most a pesti kaáliról beszéltek?
Azt nem is tudtam, hogy az ilyen központok aids és hepa vizsgálattal kezdenek?!?!?
Ez sima vérvétel, vagy valami extra?

Lehet TB-re is iratni a vizsgálatokat?

Macis Ti mikor mentek?

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka.
100 ezer alatt, ennyi van a papíron. Se hormonális, se műtéti utat nem vetette fel ennek javítása érdekében. Kép nemtom ezt a bogyót mé nem próbálhattam meg.

A Kaáli ( Buda ) előtt érdemes amit lehet TB-re lenyomni, mert ott lesz még bőven másért cehh (stimulálás gyógyszerei, ultrahangok..), ilyen pl a hepatitis és aids teszt, amit a háziorvosi ( v. nőgyógyász ) beutalóra elvégeznek, ez vérvételt jelent, de rákszűrés és hormonszint is kell a leányoknak ( 3. nap és 21. nap szuri télapu alatt ). Pl az aids szűrés csak a László k-ban megy.. Ezeket az eredményeket /is/ elfogadja a Kaáli. A lombik maga TB-s.

Szóval valami optikai, csöves kukkolást mondott, amivel nemtom, talán polipot miegymást néznek a méhben...? Előző este befekvés, másnap "műtét", 20 perc altatás alatt. Ezt mi nagyon nem akarjuk, épp elég rizikó a pete levételénél az altatás, meg minden művelet itt, sajna. Kép Kép

Lehet írok pár badarságot, de mindig próbálom kifaggatni a dokikat akik nem mindig közlik maguktól bőbeszédűen a tényállást, és a lehetséges megoldásokat, úgy kell néha kicsavarni mi is a helyzet, amit itt olvastam azokra kérdeztem, nomeg ami érdekel és fontosnak tartok. De alig bökik ki, mi mire jó, mekkora hormonális terhelés a pl stimulálás, mennyi idő, milyen lehetséges mellékhatások vannak itt és ott, hova menjünk, mit szedjünk, mit csináljunk..
lazarus
 
 


Beuka

Január elején megyünk a szegedi Kaáli-ba(nem pestiek vagyunk).Igaza van Lazarusnak a háziorvos adja a beutalót vérvételre,Mi már túl vagyunk rajta.Egyébként Mi nem a sima vérvételre mentünk hanem infektologushoz,(ez direkt a vérrel foglalkozó tudomány).Nagyon rendes volt a doki, megcsinált a páromnál még egy csomó szűrést, szerinte a kaálisok szeretnek ilyeneket kérni pl:toxoplazma,lisztérzékenység...
Szerinte ezek összefüghetnek a meddőséggel.
Várjuk az eredményeket.Ez mind TB-re ment

Lazarus
Teljes mértékben igazad van az orvosokkal kapcsolatban,úgy beszélnek mintha Nekem tudnom kéne mindent,ja meg mind mást tanácsol.
Ez a polip dolog Nekem is új,nem tudom miért csinálják rögtön.(nem biztos hogy mindjárt hagynánk mi sem)Ez a polip nem az endometriózis??
Lehet hogy rosszul írtam,itt a lányok biztos tudják mi az.
macis
 
 


Sziasztok!
Mindig nézem,hogy kivel mi történik,és Macis neked gratulálok a jo eredményért.A páromnak 9m/ml volt a legjobb eredménye,és spontán sikerült.Ami miatt most irok az a méh kukkolás,és altatás stb.Szerintem a laporoszkopiás vizsgálatra gondolt az orvos.Ez két-három napos benttartozkodást jelent a korházban.Ezt én nem vizsgálatnak,inkább kis mütétnek nevezném.Altatnak,és gázzal feltöltik a hasfalat,amit megelőz 1-2 beöntés.Pici vékony csövet vezetnek a petefészkek irányába,ez két pici lyukat jelent,és ha jol tudom akkor a köldöknél is,ez a harmadik,ezek hamar gyogyulnak,nem fájnak.A vizsgálat lényege,hogy megnézzék a petevezetékek állapotát,méhet stb.Ha bármi probléma van ott helyben megoldják.
Egy ismerősömnek csinálták,mert nem lett terhes,és kiderült,hogy egy petefészek gyulladás miatt összenővések lettek a petevezetékén.Még abban a honapban terhes lett.Nem egy nagy élmény,de szerintem ez fontos,már ha az orvosok is erre gondoltak.Tudomásom szerint az endometriozis,és a polip két külön dolog.Az endometriozisnak hosszan elnyulo vérzéses tünetei vannak.
dorika1
 
 


Dorika1
Igen, igen. Erről van szó, de ez a vizsgálat kötelező érvényű?

Eddig altatásról csak a petesejtek levételénél hallottunk, ezért ez a művelet ( még 1 altatás ) nem kívánatos, ha nem kötelező. Nem értem mire jó ( felesleges terhelés ) ha a petéket amúgy is hormonálisan növesztik majd leszívják elkerülvén a petevezetéket, az inszemnél érthető, talán.

Egyébként most volt az RTL-en a Kaáli intézet ( Kaáli György dr. ), rutinbeavatkozásnak nevezték már a lombikot.


Tudtok fórumot, ahol a lombik menetét leírják? Gondolok vizsgálatok, kezelések, lépések. Tudom ez nem idevaló, de alig van igazán pörgő topik most. Kép
lazarus
 
 


Lazarus!
Utána néztem a lombik menetének a fogamzoképesség zavarai c.könyvből.Idézek belőle,ha esetleg nincs meg nektek ez a könyv.
Az orvosi feltételek:Fogamzoképes életkor amit nem születési dátum,hanem a vér hormonszintjei alapján állapitanak meg.A beavatkozás előtt a pajzsmirigy müködésének,a petefészek és a mellékvese androgén termelésének ellenörzése is elengedhetetlen.Szükséges megmérni a nő prolaktinszintjét is hiszen annak magas volta a fogamzást megakadályozhatja.A férj részéről az ondo rutinvizsgálata ,és fertőzésmentessége is alapkövetelmény.Aids szürés.Az első probálkozásokspontán ciklusok során nyert petesejt alkalmazásával történik,a nem tul kedvezőer edmények érdekében a petefészek hormonális ingerlése az általános.Igy több petesejt érik meg egyszerre,és ezek megtermékenyitése,és behelyezése kapcsán biztosabb eredmény várható.(ez annyit jelent,hogy itt kerül képbe a napi injekciozás,amit már magának az ember otthon is beadhat,hogy ne kelljen minden reggel orvoshoz menni.Ezt most olvastam)A petesejt leszivás történhet altatásban,laporoszkopiával,de ennél veszélytelenebb ultrahang ellenörzésével a hüvelyen keresztül történő p.sejt nyerés.Vénásan adott nyugtató,és fájdalom cs.adása mellett.Altatást,bentfekvést nem igényel.Viszont a petesejt nyerésének kiválasztása az alapbetegségtől,és annak kiterjedésétől függ.Ezek után laborba viszik a p.sejteket,és attol függően,hogy mennyire érettek,történik a nagy találkozás.Ez 24 órát vesz igénybe.Az embriot az osztodás megkezdése után helyezik fel egy müanyag katéter segitségével,amit a méhüregbe helyeznek fel.Röviden ennyi.Kérdés?Kép)))))
dorika1
 
 


Lazarus!
A lombikbaba.com-on rengeteg hasznos informcációt találsz ott le van írva a lombik probramon belül lévő protokollok a gyógyszerek illetve gyakori kérdések. Remélem tudtam vele segíteni, de ha konkrét kéréded van ne habozz tedd fel itt vagy a Kaálisoknál sajnos már elég járatos vagyok a lombik területén. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


macis.
mivel itt befejeződött a pályafutás, jer át a kaális párok fórumába.

v, konzultálhatunk itt.
lazarus
 
 


Altatásban vagy laparoszkópos mütétet fognak neki csinálni (hasfalon keresztül, itt kivülröl látszik a méh és a hasüreget is át tudják tekinteni) vagy a hüvelyen keresztül méhtükrözést (polipnál ezt szokták ha a méhen belül keresnek). Átjárhatósági tök felesleges a lombiknál nincs jelentösége, én viszont mégis kértem ha már altatnak csinálják meg, ha nem sikerül a lombik tudjam egyáltalán átjárható-e a petevezetékem v. keressek orvost aki megoperálja (na ezt késöbb senki sem vállalta)
Ja az endometriozis nem egyenlö a polippal. Elöbbit igazábol nem tudják tartosan meggyógyitani, utobbit mütéttel viszont igen, ugy tudom. Nekem endom volt már többször is, fránya egy betegség.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Macis! Ha a szegedibe mentek kérjétek a dokihoz kerüljetek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen
köszi. lombik lesz, nem akarunk az első próba előtt semmi extra "műtétet", vizsgálatot, épp elég stressz és probléma ami alapból vár.

Macis melyik dokihoz menjen, az kimaradt. Kép

Macis amúgy eltűnt, Én áttelepedtem a kaális párok fórumába, az aktualitás miatt.:
lazarus
 
 


Itt vagyok,melyik dokihoz menjünk Karmen?

Lazarus,itt is olvasok ,meg ott is.Majd írok többet
macis
 
 


Macis! egy doktor és egy doktornö van. Én a Zádori János doktorurat ajánlom, ha még van kérdésed akkor emailben, jó?
A Kaális topicba ritkán nézek be, sajnos túl sokan kell irjanak, nem tudom olvasgatni rendszeresen. Remélem egyszercsak megint elfogynak ott is v. legalábbis kevesebben kell járjanak kezelésre

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Macis nálunk is a szegedi kaáli jöhet számításba, hozzánk az van legközelebb.
Meséld el majd légyszi (ha gondolod adok e-mail címet) hogy mi volt.
Honnan kaptatok egyébként beutalót?

Karmen úgy látom Ti is a szegediben voltatok.
Mi a menete? tudsz valamit mondani róla?
Egyszerre elvégeznek vigygálatokat vagy minden héten oda kell majd járnunk? (ha ne akarod itt, picibeus@freemail.hu)
Köszi előre is!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka

Ha túl vagyunk az első konzin akkor rögtön beszámolok.
Nem kellett beutaló,telefonon kértünk időpontot.

Karmen

Köszi,azt hiszem pont Vele van időpontunk.
macis
 
 


Beuka! mi beutaloval mentünk, (én ugy tudom kell, mert ilyen alapon bárki mehetne, nem?) vizsgálat nem volt csak a kötelezö nögyógyászati. Én ugy mentem oda hogy nekem már mindent megcsináltak elötte amit csak lehetett, sajnos nem volt elég. Amikor meg a stimulálás akkor pár naponta be kell menni UH-ra mindenképpen akkor tudják kontrollálni hogyan reagálsz a kezelésre, kell-e növelni valamelyik gyógyszeradagot v. nem. A szurira én inkább bejártam ök rutinosabbak mint a körzeti szurkálta volna a hasamat. De nem kötelezö ott kapni.

Macis! akkor jó ha hozzá kerültetek!

én nyárig várok a spontánnal, utána megint belevágunk. Elötte dolgozok márciustol gyüjtök erre.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Mit jelent az, hogy a sperma fejlődési üteme 72 nap?

Páromnál nyáron prosztatgyulladást állapítottak meg. 8 hét kezelés. Azt mondták e miatt lehet, az hogy látóterenkét csak 30-40 sperma látható (kb össz 10 millió) annak is 60 % nem okés!

Most volt kontroll spermatogramm!
1 millió sperma volt csak! Megdöbbentünk!
mot
 
 


Mot! 72 nap kell ahhoz hogy ivarérett legyen, ennyi idö alatt fejlödik ki.
Mivel kezelték a férjedet? Mi azért nem egyeztünk bele anno a Gonal kurába a férjemnek mert a dokink szerint max. 40% javulás eredményezhet a költsége meg egy lombik ára lett volna. Viszont 1-2millió spermánál ez a javulás nem ért volna semmit, akkor is lombik kellett volna és ICSI, akkor meg nem dobunk ki erre ennyi pénzt

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen Kép

2x1 Cypobay 500mg, 2x1 Diclax 50.
A nyolcadik hétre teljesen megbolondult az emésztése. Mondta is a doki, hogy nem is lehet 8 hétnél tovább szedni. Viszont a vizelet már nem mutatott ki gyulladást. Meg is nyugodtunk. Vártuk a decemberi kontrollt.

Erre most ráírja kézzel a régi leletére, hogy :
"látóterenként 2-3 mozgó és 3-4 nem mozgó spermium. Súlyos oligozospermia. Asszisztált reprodukció (in vitro) szükségessége valószínüsíthető." Azt mondta ez kb 1 milliót jelent. Nyáron még 10 millió volt. (a régi lelet nem érdekli és nem is tud rá mit mondani)
És viszlát. Ja azt még hozzátette, hogy gyógyszerrel se lehet ezen segíteni. Kicsi párom majd megőrült.

Remek mi?
Ma 3-kor BMC andrológus! Hajrá!
mot
 
 


Mot! a 10 millió sem elég, sajna. Én is kérem most a páromat menjen kontrollra hogy szedi ezeket a bogyókat, most a Maca után a homeos cuccot, amit Zsebi irt. De sajna a fönöke nem megy be idöben ö meg ki kell nyisson, igy halasztodik a dolog ki tudja meddig.
Nem ismerek ezeket amiket a férjed szedett.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

Két heti adag kb 10e Ft-volt! De azt mondta, hogy írhatna olcsóbbat, de nincs értelme. Ez a leghatásosabb! A Cypobray volt a lényeg! Gennyes prosztatgyulladást kellett eltüntetni! Az sikerült is! De ezt a spermaszámcsökkenést akkor se értjük. Délután már okosabbak leszünk!

Holnap beszámolok az infókról!
mot
 
 


Mi az a hereviszér?
mot
 
 


Szia Karmen
Hasonlo cipoben járunk mi is. Nálunk a Maca nem hozott mennyiségi javulást, szeretném tudni a homeos gyogyi nevét amit a párod szed. koszi
mili
 
 


Mili! Aurum metallicum 15 CH.

Mot! kiváncsi vagyok mit mondanak nektek!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ha 10 millió nem elég, mit mondjak Én? Kép
lazarus
 
 


Jó reggelt!

Jan 2. mintaadás (spermavizsgálat+tenyésztés)
4 szexmentes nap szükséges!!!

Ez a tegnapi nap lényege:

Nem értette a két eredményt (nyár 10 millió, dec 1 millió!) És közben volt egy prosztatgyulladás kezelés - ami állítólag sikeres volt

Viszont magyarázta, hogy nem mellékes a mozgásképesség sem! Sőt!

A lényeg, hogy a határt nehéz meghúzni, hogy hol érdemes a spontán teherbeeséssel probálkozni és hol érdemes már "Centrumhoz" fordulni! Remélem érthetően írtam le!


Tehát most mint andrológiai központ vizsgálják majd kiskatonámat! És ha úgy alakul akkor BMC!!!!
mot
 
 


Mot.

" És viszlát. Ja azt még hozzátette, hogy gyógyszerrel se lehet ezen segíteni. Kicsi párom majd megőrült "

Nos, majd 1 hónapot vártunk (TB alapon) egy andrológus gurura, persze nem lett volna 1 hónap ha magánrendelésére megyünk ( 10k ), akkor másnapra volt időpont... Kép mikor eljött a nap, reggel leadtuk a mintát és 2 óra múlva vissza a dr professzorhoz, kb 30 percet vártunk, bementem. 2 azaz kettő perc alatt lerendezett, megnézte az eredményt, és ugyanezt mondta mint a fenti idézet, nem volt rosszindulatú de semmit nem segített a randi, ennyit mondhatott volna a sarki fűszeres is.

Szerinted a kb 3 mondat, nulla új információ megért volna 10e forintot? Lehetett volna más megoldás, vagy az esetleges 50-50%-os ( vagy igen vagy nem ) siker miatt nem is töri magát, rögtön lombik?
lazarus
 
 


Lazarus!

Hol intézek el ilyen röviden?

Hányszor nézték már neked?
mot
 
 


Mot.

3*, a családsegítő központban 2* ( bolgárkerék u. ikeánál )

szedegettem bogyeszokat, jobb lett az eredmény, vagy jobb a mikropszók... de nem elég. Kép
lazarus
 
 


Sziasztok!

Beuka, helló.

köszönöm a válaszod. Az igazság az, hogy nálunk csak kiírták a clostyt (30 db), és azt mondta a doki 3 hónapig szedje a férjem....szünetről nem volt szó. Eddig 20at szedett be, és szerencsére nem jelentkeznek azok a kellemetlen mellékhatások, amelyek a dobozon olvashatók, csak az általad említett kellemes velejáró Ó!
Egyetértek Lazarussal, hogy a dokikból úgy kell mindent harapófogóval kihúzni! És az is gyanús, hogy a páromnak is szünetet kellene tartania! Az az igazság, hogy ebben az orvosban már csalódtunk egyszer kellemetlenül, meg kellemesen is, de épp emiatt egy másik dokihoz is jár a párom, de nála viszont január közepére elsz időpont...addig lehet hogy tartunk 10 nap szünetet, bizti ami bizti.

üdv, Napsugár
napsugár8
 
 


BUÉK mindenkinek, és húzzatok bele. Kép
lazarus
 
 


Lazarus!
Ez a Kép kinek szólt? Csak nem sikerült? És miylen bogyeszokat szedtél?

moni
 
 


Moni

Á, (spontán) sajna -még- nem, jan. végén megyünk konzultációra, aztán..... Kép remélem megy minden, mint a karikacsapás.
lazarus
 
 


Lazarus

Itt vagyok ám,csak nem történik még semmi Velünk.
Voltunk a Kaáli-ban, azt mondták próbálkozzunk még egy kicsit,ha nem jön össze akkor páromnál átjárhatósági vizsgálat.Nekem újra kell mennem
andrológushoz.
Hormont néznek Nálam , majd egy spermaképet.
Ha nálam elég lesz, akkor inszemre kell mennünk.
macis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: