Új privát üzeneted érkezett!

Rambóka
Pontos címet nem tudok,de angolul tartják :shock: ,és iszonyú drága :x , kell a szakképzés megszerzéséhez.Gondolom vmi traumás téma. :wink: Vmi patináns szállodában tartják.Mondta hol,de az én fejem tiszta lyuk.
:oops:
Azt nem tudom hallottad-e,hogy az állam a szakképzéshez szükséges tanfolyamokat már nem finanszírozza.Előírják,hogy kell,de fizetsz érte,méghozzá nem aprópénzt. :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én a pms-t eddig megúsztam, bár sok mensivel nem kellet megküzdenem :?

A férjemnek azt mondtam ha kismami leszek mind a 25 tesztet megcsinálom :shock: legalább végre kiélvezhetem a + teszt látványát :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép álmokat!
Vendég
 


Rambóka
Odakapcsoltam,gyerek rögtön felébredt :? ,most itt ül az ölemben.Miről is szól a műsor?

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Sziasztok!

Süt a nap!!! :lol: :lol:

Bee, ma reggeli teszt? :wink:

Niki, mi a helyzet :?:

Lafi, drukk!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Okriszta!

Korábban vhogy el sem tudtam képzelni, h. két vak ember hogyan képes felnevelni egy kisbabát. Hogyan tudja bepelenkázni, megfürdetni, felöltöztetni, sétáltatni, játszani vele?
De ez a két ember most megmutatta. Meg egy kicsivel többet is! Megrendítő volt. Nem tudom elmesélni. Aki látta, tudja, h. miről beszélek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Lányok köszönöm szépen!!!! :lol: MINDENKINEK!!!

Norka, akkor ezért voltál te eltűnve.... sok gond, aggódás.

Teszt eredménye: +. Ma is. S erősebben. S még mindig hihetetlen....
Áááá no para... Csak 1/2 3 óta vagyok ébren..... 4kor felkeltem tötyörögtem, pakolgattam..... S hőt is mértem! Rambóka hát nem értem, nem tudom, de most simán 36,9 et mértem! :lol: Probléma (?) az én "rendszerembe" lehet.

Hajnalban átgondoltam a dolgainkat. Igen Kavicska nem megyünk Csodavárba. S nem megyünk nászútra sem az Alpokba. :lol: S eddig is figyeltem mit, és hogy eszek, de most még kínosabban fogok rá figyelni.
Ja! És lemondom apa kiskatona vizsgálatát. :lol: Úgy néz ki, hogy én hamarabb bevizsgáltam. :lol:
S ma mondtam volna fel itt a melóhelyen.

Anyukák és Kismamik! Nálatok mikor csapódott le, hogy kismamik vagytok??? Nagyon dolgozik a hitetlen énem....
MÉg nem tudom hogy jutok be délután a kórházba. Látogatási tilalom van!

Az én zebrácskám ne legyen már egyedül...... 8)

További szép napot!

Bee
beebeey
 
 


Jóóóóó regggggelt !!!!!!!!!!!!!!!

Szuper volt az alvókám az éjjel, lassan 2 hónapja, hogy erre vágytam :twisted:

Hőm leesett, hasam görcsöl ezerrel, jön a mensi és persze az új remények :D
Anyooo, lehet, hogy majd a Te párod leszek.. ugye nem baj ? :wink:

7Kincs, olyan jót nevettem, elképzelem, ahogy sorba nyomod a pozitív teszteket ! Nem lenne semmi, ha mindet elhasználnád, csak a magad örömére ! :lol:

Lafi, Lara drukkkkkkkk !!!!

mniki
 
 


Bee :lol: :lol: :lol:
A régi "csapatom" a cs.neten mindig lila elefánit osztott ki (zebra helyett), amikor valaki kismama lett. Hát én most látom, hogy neked a tickereden már ott a lila elefáni. Lehet, hogy ezért sikerült ? :lol:

mniki
 
 


Mniki! :lol: :lol:
Hát nem tudom, mert ez a fáni időnként fáradhatatlan volt! :lol: Most kellően kifárasztottam!!!

Ja! Hogy nekem le kéne venni a tickeremet? :roll: ....
beebeey
 
 


Bee, az első + teszt után ugyanezt csináltam! Éjjel ezerszer felkeltem megnézni hogy rajta van-e a csík, másnap hjnalban ismételtem... :lol:
Mikor tudatosult? Nem is tudom, talán akkor, amikor láttam dobogni a kis szívét. Addig hitetlenség, para ezerrel hogy olyan érzésem van mintha meg akarna jönni... (de nyugi, ez teljesen normis!!!)
Tudja a babád hogy mikor kell jönnie! :wink: :lol: És most mi lesz a melóhellyel?

Niki, persze hogy lehetsz a párom! :wink: Mikor, ebben a ciklusban jó lesz? :wink:

És ki lesz Bee párja? Ki van tesztközelben?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Beebeey!

Hogy mikor voltam képes végre elhinni?
Először a 8 hetes UH-on, amikor megtáttam az én kis Mütyűrkémet kalimpálni a kis babakádjában. :D Ott bőgtem. A Vizer is csak annyit mondott, h. " Sírjon csak nyugodtan!". :lol:
De olyankor még egy jó darabig csupa aggódás az ember a hülye koraterhes tünetek miatt! Hol a hasad görcsöl, olyan, mintha mindjárt meg akarna jönni. Utána, ha hányingered van, az a baj, ha meg nincs, akkor az! :lol: Az ember reszketve figyeli minden rezdülését és gyomorideggel megy minden UH-ra, h. megvan-e még az a kis pötty ott benn? :shock:
Nekem ezért volt jó, h. a 8 hetes UH volt az első, mert legalább azon nem kellett izgulnom, h. vajon miért nem ver még a szíve!
Közben idegeskedhetsz a 12 hetes hormonális átálláson, a 16 hetes AFP-n.
Talán az első, amikor igazán felfogtam, h. valaki lakik ott benn, amikor megmozdult. Onnantól tényleg reálisabbnak tűnik az egész! :D
De akkor meg jön az, h. most vajon miért nem mozog? :shock: Baj-e ha folyton csuklik? Szóval mindig van min aggódni! :lol:

Egyébként szerintem simán elmehettek vmi lightosabb nyaralásra! Akkor már a 2. trimeszterben leszel, az a legjobb része a terhességnek! De most ne menj síelni!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen nem jelentkeztem, mert teljesen magam alatt voltam - sírós-depressziós-úgyse sikerül már :( időszak, de azért néha olvasgattalak közben Benneteket...

És ezalatt a hosszú idő alatt szuper szuper híreket olvasok!!! :lol:

Új babák a topikban és új zebra!!!!

Gratulálok minden kis bébinek és anyucijának, és Neked is Bee nagyon nagy gratuláció! :P :P :P

Nekem most fog megjönni (28. cn., barnázás, görcsök), már megint nem sikerült... :cry:
kikka
 
 


Én a 12. héten voltam hajlandó elhinni, hogy tényleg terhes vagyok... oda is úgy mentem, hogy remélem még ott a baba és dobog a szíve... (így jár az, akinek semmi terhességre utaló tünete sincs...)... aztán ott megnézték a tarkóredőt ... azt pedig csak úgy lehet, ha ott a baba :) :) :)

(höhö... lightos nyaralás :)))) a miénk úgysem überelhető... höhö :))))) 8-9 hetesen, vérezgetve nekivágni a nagyvilágnak, lenyomni majdnem 4000km-t kocsival + sátorral :)))))))) Viszont már akkor is megmondtuk, hogy ha a mi babánk ezt túléli akkor mindent :))))))) (megjegyzem, szerintem ez volt a legjobb amit akkor tehettünk... így nem volt időm aggódni, iszonyú sok friss gyümölcsöt - zöldséget ettünk, hála a sátornak + kirándulásoknak minden nap jó kis friss alpesi levegőt szívhattam a tüdőmbe... kell ennél jobb indulás egy babának?:))))))) Na azért nem kell utánunk csinálni... (de a mai napig is azt mondom, hogy itthon valszeg bediliztem volna a vérezgetés miatt...)
Vendég
 


Kikka drága :cry:
Sajnálom, hogy most így érzed, ezen mindannyian átmegyünk, de hinni kell abban, hogy a következő hónap sikeres lesz ! Lsd nálam :?

Miért nem jössz gyakrabban ? Vezess Te is hőmérős naptárat és majd jól kielemezgetjük a dolgokat !
Múlt hónapban én is ilyen depis voltam mensi előtt, most meg semmi..

Anyoo, igen, a következő ciklust tűztem ki célként :wink: :lol:
Hát látom Kikka is velünk lehet a csordában :lol: :lol: :lol:

mniki
 
 


kikka: most lehet, hogy megjön... de legalább megjön!!!!... És új ciklus, új remény!!!!! A végén mindenkinek sikerül :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Rambóka én láttam a műsort! Bennem vegyes érzelmeket keltett...

Beebeey na ugye, hogy jó a teszt :wink:

Kikka sztem mindenki tudja miről írsz :( kis vidámság + reménység pirulát köldök ¤¤¤¤¤¤

Új ciklus új lehetőség!

Lafead gondolunk rád!!!!!!!!!+++++++++++

Nekem fáj a bal oldali petefészkem,bicajozás közben kimondottan :shock: estére meg kell hódítani a párom..
Vendég
 


Mniki,

Nagyon nagyon aranyos vagy, hogy biztatsz... :)
Ez most sajnos egy ilyen időszak, az elmúlt 4 (! :cry: ) évet hullámhegyek és hullámvölgyek kísérik, persze a reményt nem adom fel, csak most éppen nagyon nehéz...

A jó híreknek igazán nagyon örülök mindig, a születéstörténeteket megkönnyezem, a babák gyönyörűek :)

Megpróbálok gyakrabban jönni, de azért nézzétek el, ha nem tudok mindig, nem mindig van erőm... :cry:
(azért igazán aranyosak vagytok Mindannyian és jó, hogy vagytok...)

Kikka
kikka
 
 


7kincs: hajrá :))))))))))))))))))
Vendég
 


Bee!!!!!!!!!!!!

Gratulálok!!! Nagyon szorítok!!!!
És hajrá-hajrá, igyekszünk követni :lol: !!!

Gy.
jokaliza
 
 


Csakegy, Kincs,

KÖSZÖNÖM Nektek is és Mindenkinek... megpróbálom összeszedni magam
kikka
 
 


Kikka!

Kicsit visszaolvastalak.
Te már tényleg rengeteg mindenen mentél keresztül és régóta vártok a babára, de én azt látom, h. jó úton haladsz!
Október óta szeded a metformint. Novemberben volt spontán PÉ-d! Január 3-án megint! Rá 14 napra megjött! Az tökéletes luteális fázis hossz! Most azt mondod 28 napra meg akar jönni!
Én azt érzem, h. kezd végre rendeződni a szervezeted!!!!
Nekem van egy olyan teóriám (lehet, h. nincs igazam), h. akiknek sokszor hormonozták agyon a szervezetét, azoknak előbb be kell állnia a rendes működésnek, h. teherbeessenek! Ha megfigyeled (én 3 topikon is ezt tapasztalom folyamatosan!), azok, akik csak úgy beesnek a topikra, h. "Jajj, ma derült ki, h. PCOS-m van, felírt a doki metformint beszedjem-e?", azok pikk-pakk teherbeesnek. Azok, akik már túl vannak egy-két lombikon kicsit nehezebben! De az ő helyzetük sem reménytelen, csak idő kell hozzá!!!!
A múltkor a 3. napi hormonjaid jók lettek! (Tűű mit mondott rájuk?)
Szerintem, ha most meg is jön, egyre nagyobb az esélyed egy zebrára! Ne keseredj már el te lány! Hidd el már nincs messze a cél!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Annyira, de annyira aranyos vagy... most úgy átölelnélek így ismeretlenül is... :lol:
Remélem jössz, jöttök az áprilisi Petrányi féle találkozóra és akkor végre-valahára találkozhatok és megismerkedhetek Veletek...
Tudjátok, most is éppen potyognak a könnyeim, de tulajdonképpen nem is magam miatt, inkább Miattatok... :) Nagyon kevés az ilyen mélyérzésű, másokkal törődő, empatikus EMBER, mint amilyenek Ti vagytok!!!
Az internetes fórumokkal mindig is szkeptikus voltam, de azt kell mondjam, hogy nagyon örülök, hogy mégis rávettem magam, hogy csatlakozzak... :) (mégha igen ritkán is jövök)
Egyébként Tüű odavolt az eredményeimért, azt mondta, hogy TÖKÉLETESEK - csak hát azt nem tudja, hogy amikor hiszteroszkópiám+laparoszkópiám volt 2 éve, akkor endometriómákat égettek ki a hasfalról és egy septumot is el kellett távolítani a méhemből... :cry:
- persze, ezek mind a MÚLT és ezekből már "kigyógyítottak", de azért Krizsa dr. is azt mondta, amikor ősszel találkoztam vele a Kaáliban, hogy a "nehéz feladat a szép feladat..." :?
Na mindegy, én már nem "orvosilag" szemlélem ezt a helyzetet, hanem inkább mint egyfajta sorsfeladatot élem meg...
Sok mindent tanulnom kell ezek szerint még, elsősorban türelmet és hitet...
Szóval.... jó lenne találkozni áprilisban Veletek,

Kikka
kikka
 
 


Sziasztok!

Bee, micsoda meglepetes!!! Szivbol gratulalok!!!

Ramboka, ezuttal is tokeletesen egyeterek az elmeleteddel! (Szereny megfigyeleseim engem is erre a kovetkeztetesre jutottatak.)

Draga Kikka! Aterzem nagyon a helyezted, mert en is evek ota ebben a dilemmaban vagyok, de rajottem arra, hogy meg kell tanulni elfogadni bizonyos helyzeteket, es kepesnek kell lenni turelemmel kivarni dolgokat. Az elet annyira kifurkeszhetetlen, es barmi, de barmi megtortenhet! Es a masik, hidd el, a sok fajdalomat es csalodast amit ilyenkor atel az ember egy edes kis joveveny hamar elfeledteti, es ezerszer boldogabb leszel majd, mint azok akiknek ugymond konnyen jott.

Niki, ugy orulok, hogy ilyen pozitiv vagy!

Midnekinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Bee, na látod, nincs gond a teszttel, és veled sem! Tökéletes 4 hetes kismama vagy!

Csakegy, azért ez a kirándulás nem semmi! :)

Kikka, nem szabad elkeseredni! Olvasgatni kell az igaz történeteket a honlapon, és erőt meríteni belőlük! Sikerülni fog! Jó úton haladsz! Mit nem adnék egy tökéletes hormon profilért. :) Gondolj bele, vannak párok, akiknél látszólag semmi probléma sincs, sőt tényleg semmi sincs, és mégsem jön össze elsőre, másodszorra,... a baba. Azért az a havi 1-3 nap nem valami sok. :( Fogd fel úgy, hogy csak október óta próbálkoztok! ;) Az azóta eltelt idő egy "egészséges" párnál is simán belefér!
Össze fog jönni nektek is! Anyoo, MNiki, és Te egy csorda lesztek!

Alice, veled mi újság? Pogiról tusz valamit?

Kincs, akkor ez egy pé lesz, nem? ;) Te is beállsz a csordába?
mamint
 
 


7kincs :lol:
Jó kis estétek lesz :wink: Húzzatok bele !!! de csak lazán :wink:

Mamint, nem akarsz tickert ? olyan jó lenne azonnal látni, hogy ki hol tart !

mniki
 
 


MNiki, gondolkodtam már rajta. És pont ma álmomban csináltam egy 50 naposat! :D
Szóval lehet, hogy belefogok. Szerettem volna akkor, amikor már nagyjából beállt a ciklusom, de egye-fene, csinálok egy 50 naposat. Fura, most vagyok 34. cn-n, és már nem tudom mi van. Elég pé-s gyanús vagyok, de bizonyítékom nincs rá. ;)
Nekem ez fura, mert inkább 24-26 nap körüli volt régen a ciklus. Múltkor 32 volt, remélem a metformin nem húzza ki...

Na, csinálok egy tickert :)
mamint
 
 


Mit is kell bemásolni?

Azt hiszem, sikerült! ;)

Kép
mamint
 
 


Mamint :lol:
ügyes vagy, sikerült !!

mniki
 
 


Mniki! Énisénis... (azt nem tudom, hogy ez napról-napra ugrik majd előre? és ha új ciklus kezdődik, hol írom át?)

Kép
kikka
 
 


Bee!

Gratulálok! Nagyon örülök, hogy sikerült!

(bocs, hogy csak ilyen rövid vagyok..még pár nap tanulás és gyakrabban jelentkezem :) )

Kép
babancs
 
 


Hű, Csakegy! Nem semmi vagy! :lol: Az a lightos nyaralás... :wink:

Niki, persze hogy Kikka is betársulhat! minél nagyobb a csorda annál jobb! :lol:

Kincs, Apára fel! :lol:

Mamint, ügyi vagy! :D Klassz az autód! És írtad hogy ez az év a ti évetek lesz... Ez így nem jó! Úgy helyes, hogy ez az év a MI évünk lesz!!! :wink: :)

Kikka, Te is ügyi vagy! :wink: Igen, naponta ugrik és ha új ciklus kezdődik akkor csinálj újat! (én addigra mindig meg is unom az előzőt) :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Alice, Jokaliza, Babancs KÖSZÖNÖM!!! :lol:

Lányok! Lenne egy kérdésem: nem tudom hogy a progri mikor jó.
Felvilágosítanátok? - egy tól-ig határra lennék kiváncsi.

Köszi!
beebeey
 
 


asszem 25 felett már teljesen OK... (asszem... régen tudtam, de elfelejtettem:)
Vendég
 


Legalább egy irány Csakegy! Köszi! :lol:
beebeey
 
 


Hali!

Nagyon szépek a tickerek!!!!

Beebeey itt egy oldal: http://www.kbmpi.hu/diagnosztika/vizsga ... tart2.html ,itt 11-90-ig írja bár a mértékegység fontos!

egy átváltó táblicskut is mellékelek! http://www.dubailab.com/users/conversion/mainframe.htm

remélem segítettem..

Lafead már biztosan túl vagy a dolgokon!! Várunk!

Nem értem azokat a nőket akik homokba dugják a fejüket és mindent elhisznek a dokinak :? ...én nem bírnám ki ha nem látnám a hormon értékeimet meg stb... tudni és érteni akarom mi történik velem ..bocsi csak ma volt egy beszélgetésem :evil:
Vendég
 


Rambóka!

átjárhatósági, vagy "átjártatósági" :lol: :lol: :lol:
részben egészséges nő, vagy pco-s. :lol: :lol: :lol:


na ez a nem mindegy :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


bee, én anno azt olvastam,hogy 11-50 között.
(nekem több,mint 40 volt)
csináltatsz vérvételt?? okos dolog!!!
dimet
 
 


Lara!

Küldtem privit!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka

Válaszoltam :)

Kép
lara26
 
 


sziasztok.

bee.hatalmas gratula.ez igazan jo hir.nagyon orulok neki hogy sikerult.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

bee!
nagyon-nagy gratulaaaaa!!!!!!! Ez vicces, ezt olvasd el: tavaly januárban egyetlen-egyszer voltunk együtt apával január.25-én(szerdai nap volt :lol: , és még a pózra is emlékszem :oops: :lol: ) (ez volt a pihenős hónap,mert decemberben kidőlt apa, kicsit meghajtottam :wink:)
aztán írtó beteg lettem, emlékszem akkor volt egy hét síszünet a suliban, nem bírtam kikelni az ágyból, és életemben először ki kellett hívni az ügyeletet.
február 13-án teszteltem pozitívat!

Kiváncsi vagyok 2008-ban kinél lesz ez a menetrend?? :lol:

Szisza, Kikka nagyon tetszett az írásotok. Szisza amit írtál, hogy a gyerek a legnagyobb ajándék. Ez nekem régebben olyan üres frázis volt, Johanna keresztelőjén már értelemmel megtelt szavak!

és hogy ajándékot nem lehet kikövetelni!!?? Hát ezt nagyon szépen írtad.!!

kikka nálad is olyan szépeket olvastam! Hogy ez egy feladat, mindenkinek más a keresztje, szokták mondani, más a feladata, és hogy hitet (általános értelemben) meg türelmet kell tanulni, meg még ki tudja mi mindent...

Alice te is jól látod már a dolgok lényegét!! :wink: és maximálisan egyetértek azzal, hogy így ezerszer boldogabb lesz az ember, én így vagyok vele, látom a két gyerekkel jött különbséget, és félre ne értsetek Domit is imádom, csak ott a nehézségeket teherként éltem meg mikor kisbaba volt, milyen fárasztó felkelni éjszaka ötször, nem akarok otthon besavanyodni...stb, most meg boldogan pattanok éjszaka egykor, hulla fáradtan egy óra alvás után legmélyebb álmomból, és mosolygok a gyerekre. és jó volt Domi mellett dolgozni, mert így alig vártam, hogy itthon lehessek végre!!

okr, de JÓL elkényeztették mindkét gyereket. :lol: De ez már csak ilyen, végül is a nagymamák erre vannak, elég hamar visszaáll itthon a rend, tudják tőlem mit várhatnak el! :wink: :lol: Hát nem tudom a sok utazást hogy bírod. Én besokalltam már tőle, igyekszem inkább anyut hívni.

na, ma beiratkoztam a doktorin az utolsó félévemre, lesz egy nagyon durva vizsgám a félév végén. Meg egy dogát kell leadnom. de aztáááán, bármikor megindíthatom a doktori eljárást, nincs már időhatár!!! Ez jó, én nem bírom a határidőket!! :lol:

Mondta a tanárom, hagyjam abba a doktorit, mert csak stresszelem magam rajta. (jó fej, mi, már csak egy félévem van hátra a hatból! Jókor mondja!! :evil: :twisted: )Mondtam már nem stresszelem. - ja, már nem is stresszeli magát rajta??? :shock:

Hiába, öregszem!! :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
köszi mindenkinek a drukkot, hát egy része ideért a másik része eltűnt az éterben..... :cry:
vagyis egyik oldal tökéletes,a másik nem, próbálta erősebben adagolni, de sajna semmi.... :cry: :cry: :cry:

mindezek után rohadt rosszul lettem, úgy görcsölt, mint a fene és ájulás szélén voltam, aztán kaptam fájdalomcsillapítót, attól bealudtam, kialzdtam magam, most már jókat zabáltam itthon bánatomban (pacal) és most csak annyit érzek, mintha hasizomlázam lenne.

szóval már jobb, de az érzés szar.
apa katonái rosszak és kövér és pcos, plussssz még fél petevezeték, szuper.
anyu szerint úgy fogjam fel, hogy jobb egy mint egy sem, oké, úgy is fogom fel, de szar érzés akkor is.
hát ez van
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mostanában nem jelentkeztem, mert nincs túl sok időm.
Rejo, átérzem, mi áll még előtted a doktorival kapcsolatosan, nekem holnap lesz a témavédésem. Szorítsatok nagyon!
Bízom benne, hogy péntektől már nem csak olvasó üzemmódban leszek! :wink:

Addig is minden jót nektek!

Jaj, el ne felejtsem, Bee gratulálok!
lyutka
 
 


Bee, nekem a 25-os ertekre mar azt mondtak jo...

Rejoka, a konzulenseden csodalkozom...Az enyem inkabb biztatja a diktoranduszait..paran neki koszonhetik, hogy nem hagytak abba. Egyik kozeli baratnom pedig, most az iden kapott eloszor egy doktoranduszt, o mar kesz alomok netovabbja... mar hat honapos osztondijat szerzett japanban a vadiuj doktoranduszanak...persze ez lehet, csak azert van, mert meg nagyon fiatal, es ebbe is nagy energiat fektet. Lehet tul naiv vagyok, de en inkabb azt varnam, hogy biztasson, meg tamogasson....foleg, ha csak egy felev van hatra.

Niki, Mamint...velem semmi kulonos nincs, amit irni tudnek, mert meg a hyperstimut heverem ki...Pogika pedig szorgalmasan irja a blogjat tovabbra is, bar itt sajna mar regen lattam.
alice27
 
 


a munkahelyen meg a kedves főnökasszony tiszta szemét, kb leordította a szobatársnőm fejét, hogy én mit képzelek arról, hogy beteg leszek.
azt a dumát hazudta a férjem a titkárságnak, hogy hajnalban görcsöltem, véreztem és bevitt a kőórházba, két embert avattam be, más nem tudta, miért megyek be.
erre az a szemét nő,meg össze-vissza bunkózik,és azt mondja, hogy ő sem megy sehova, ha beteg, más meg miért megy és miér nem kér engedélyt.
szinte számítottam rá, hogy ilyen lesz, ezért nem is mondtam el, és ezért hazudtam.muszáj volt, így is stressz az egész bent.
na mindegy, erre én úgy berágtam, hogy mondtam a padtársamnak, hogy ha így áll hozzá az a szemét nő, akkor úgy döntöttem, hogy jövő héten táppénz és szevasz neki.
jót pihenek, kiművelem magam lombikból és kész.

ja és torna!!!!megyek Niki hétfőn, tuti!!!!Milyen volt a mai????
Vendég
 


Úgy látom kihelyezett doktorandusz találkozó van! :D
lyutka
 
 


Lyutka, a temavedes mit takar...a kutatasi koncepciod bemutatasat?
alice27
 
 


Igen, van ahol tézisvédésnek hívják. Most fejeztem be a tanulmányi részt és ez a záróakkord. Bárcsak holnap este lenne már.
lyutka
 
 


Lafi!

Annak kell örülni ami van... Ez nem érvényes!!! :( De legalább van még esélyetek!!! Nem elkeseredni!!! Még az az egy vezető is megajándékozhat egy kisbabóval!

Kép
lara26
 
 


Koszi, akkor megvan mi ez...biztosan ugyi leszel :lol: Bocs a hulye kerdesert, de nem ismerem az otthoni fogalmakat, mert kulfoldom csinalom a doktorimat...pontosabban mar a dokroti elbiralast varom (na, ezt sem tudom hogy mondjak magyarul, a legutolso fazist)...
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?