Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Lányok!

Monyó! Drukkolok nagyon!!!! Teszteljél már egyet és jelentkezzél.

Incike!

Édes a fotó a babáról. Remélem, hogy 2 hét múlva már nekem is lesz újból fotóm a kis maszatról, aki addigra már nem is maszatka lesz a képen. Kép

Betti
10+0 (11+1) Hogy repül az idő!!! Kép

Betti
betti73
 
 


Breni!

A cickafarkot csak a pé-ig szabad inni. Utána már nem. Ittam én is két hónapig, aztán kidobtam azt is a hőmérővel együtt. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti biztos te csináltad jól! :-)
Mondjuk néztem tegnap a görbédet, neked az az a mázlid, és mindenki másnak, hogy nem kell hetente egyszer úgy könyörögni a párjának, hogy ugyan már legyünk együtt. Én már lemondtam erről az egészről, szerintem az én párom levan ragadva ott, hogy a gólya hozza a gyereket, és ő azthiszi, hogy minden nőnek úgy megy, hogy egyszer egy hónapban szexel és teherbe is eshet.

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Sziasztok!

Írtátok páran, hogy használtátok a cickafark teát, és hogy beállítja a cilust. Ez mit jelent pontosan? Mondjuk ha nekem most a 20-22. nap körüli a peteérésem akkor előbbre hozza, hogy 28 napos legyen a ciklusom?

Eliza, örülök, hogy már nem vagy olyan ideges, így kell ezt csinálni.

Monyóka én biztos nem bírnám ki, és már megcsináltam volna a tesztet.

Hukmuk, én a clostit szedem az a peteérés stimulálására adják. Ugye az orvosod visszahívott UH-ra? Ez a gyógyi cisztákat is csinálhat a petéből, ezért folyamatosan kell ellenőrizni a dokinak, hogy minden rendben.
Azt mondta a dokid, hogy steril vagy? Ezt a részt nem értettem.

Kép
Kép
janna
 
 


Janna, most vagyok csak igazán kiakadva, de már sz....ok az egészre! Biztos rossz pasit választottam ehhez a témához. :-( Õ az az eset, hogy minden mindegy, majd csak lesz valahogy, és ennél a dolognál ez kicsit pofon ütött. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Finom,iszom a jövőhéten és kész.Ma vagyok a 6. napon.

Kép
breni
 
 


Eli!

Szó, ami szó "élemedett korunk" ellenére eléggé aktívak vagyok a párommal. Kép Próbáld meg valami női praktikával elcsavarni a fejét minél gyakrabban.

Betti
betti73
 
 


Eliza!
Nyugi!Az én pasim is ilyen "majd lesz valahogy",ha rajta múlna sok minden,akkor semmi nem lenne elintézve,mindig én intézkedek.Hát ilyenek,de ezen ne idegeskedj.Lehet még éretlen a babához!?

Kép
breni
 
 


Breni, 31 évesen? Hát az elég gáz akkor! DE elhiheted nekem nagyon rosszul esik ez az egész!

Betti, próbálom, elhiszed? És ha még fel is izgul, inkább akkor otthagy és elmegy tv-zni, mert szerinte az a hosszú házasság egyik titka, hogy ne unjuk meg egymást és ezért ritkán legyünk együtt. Én tudnék két naponta simán együtt lenni, lehet, hogy már a babci is összejött volna, de ő nem. És már nagyon belefáradtam az állandó könyörgésekbe, lehet, hogy rosszul döntöttem, de legalább még nem derült ki későn. :-( Ha majd elveszít, akkor meg majd elkezd gondolkozni, hogy egy nőt meg kell tartani, és nem azzal, hogy nem foglalkozom vele.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

Hát nem könnyű eset. Hány éves a párod?

Betti
betti73
 
 


Eliza, csodálkozom, hogy ilyen a párod. Én még nem találkoztam olyan pasival aki ne használta volna ki az alkalmat.Kép Mi már 8 éve vagyunk együtt és ki van akadva, ha PÉ közeledtével 4 napot ki kell hagynunk. Õ mindennap benne lenne, kivéve ha tényleg nagyon fáradt.
Õ nem egy ilyen "majd csak lesz valahogy" pasi. Nálunk mindent ő intéz és én ennek úgy örülök. Egyébként meg halál nyugodt és a mai napig imád. Szóval azthiszem én megtaláltam az igazit. Ja és hogy mégjobban fényezzem, hétvégén ha konyhatündért játszom mindig segít, hogy több időt lehessünk együtt. Hát ez az én férjem, sok barátnőm irigykedik rám. Kép

Kép
Kép
janna
 
 


Eliza!Nálunk is van ilyen,de nálunk hál istennek azért mert fáradt és nem azért mert ez a hosszú házasság titka,mert egy hülyeség.Elhiszem hogy rosszul esik nekem is rosszul esne(esik)

Kép
breni
 
 


Betti, feljebb írtam, 31 lesz április -ban.

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, azért nem hiszem, hogy az én párom halál elfárad, igaz, hogy elmegy 8ra dolgozni, de 4kor már otthon van, és azért nem dolgozza "halálra" magát. Mindenesetre nem tudok ezzel az egész dologgal mit kezdeni. Mondtam neki, hogy egy nő szereti nőnek érezni magát a pasi mellett, ő ezen meg mindig mosolyog és azt mondja, hogy "én ilyen vagyok, nem fogok megváltozni, vagy elfogadsz igy, vagy nem". És ezzel el is intézni a dolgot!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza. Nem semmi párod van. Az enyém is azt mondja, hogy csak azért nem fog megdugni, mert tudja, hogy most nekem peteérésem van, de azért,ha felizgatom, akkor már nem hagy ott.
Mi normál esetben hetente két háromszor vagyunk együtt, de most, hogy már 7 hónapja nem sikerül, egy kicsit ő is beparázott, hogy lehet, hogy miatta van és most mindenáron be akarja bizonyítani, hogy ő tud gyereket csinálni, úgyhogy szerencsére most nem kell könyörögni neki.
Egyébként most már nem is akarom annyira mint régen, mert rájöttem, hogy az olyan romantikus, hogy ha minden manipuláció nélkül egyszer csak "beköszön a gólya". Mintha az élet ajándéka lenne.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Janna!
Ez tök jó.Mi is szoktunk együtt főzni,de abból mindig veszekedés van.Én imádok főzni(egyedül).De ha takarítani is kell mikor főzök akkor azt ő szokta csinálni,de alaposabb is.Törölgetés,porszívózás,padló felmosás.És olyankor olyan büszke magára.KépNem szabad még egy morzsát sem leejteni.Én is imádom,de néha nem.

Kép
breni
 
 


Eliza!

Ne aggódj!
Az én párom sem idegesíti magát a baba dolgon. Õ is azt mondja, majd jön, amikor jön. És van olyan, hogy hetente csak egyszer vagyunk együtt. (Esetleg peteérés körül kétszer.)
De gondold meg! Reggel 7-kor elmegyünk otthonról és legjobb esetben 18:30-kor érünk haza.
Én akkor kezdek el főzni, vacsora mosogatás és már hulla is vagyok.
Õ középvezető és iszonyúan leszívják az agyát minden nap.Általában hétvégén van energiánk egymásra!

Nem szabad ebbe így beletörődnöd és ne is akarj elmenekülni a probléma elől! Ezt Neked kell megoldanod!
Én is azon vagyok!
Ne könyörögj neki! Inkább hagyjatok ki egy hónapot, ha ez az ára és utána jobb lesz! Csinálj magadnak programokat, mindig legyél szép, boldog, kiegyensúlyozott és akkor sokkal kívánatosabb vagy a párod számára.

Ne járjon hülyeségeken a fejecskéd, őt választottad, őt szereted, és Neked is tenni kell azért hogy jó legyen a kapcsolat!

Ha nem görcsölsz a gyerek témán és érzi, hogy nem ezért akarsz Vele lenni, akkor sokkal vonzóbb leszel a számára
!

Puszi
Julcsi2
 


Most megyek, mert dolgoznom kell. Majd lesz valahogy. Mindenesetre már nem érdekel az egész, majd lesz ahogy lesz!

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Julcsi, majd igyekszem.

Kép
elizabeth25
 
 


Mi hétközben mikor nagyon fáradtak vagyunk, csak összebújunk az ágyban jó szorosan. És így alszunk el. Aztán néha ez is elég hogy a férjecském beinduljun. És én nagyon örülök neki.Kép
De az eszembe sem jut, hogy azt mondjam, hogy most van PÉ és hajrá. Õ nem is tud róla. Csak utólag tduja meg, hogy mozdulatlanul fekszem 20 percet.
Vagy közben, mert furcsa, hogy nem akarom a kedvenc pózomat.


Ja lányok!

Nem tudom mit akar a mensim. Elvileg a 3 cn-on vagyok, de eddig egy darab tampont sem használtam el. Tisztaságival vagyok. Iszonyúan kevés. Inkább csak ilyen barnázás szintű.

Lehet, hogy hétvégén jön az özönvíz?!
Julcsi2
 


Julcsi, nekem is így kezdődött nyár elején. Persze remélem, hogy neked nem az van, ami nekem volt. Teljesen rendszertelenné vált és csak ilyen barnás jött. Most szombaton jött meg azóta normálisan először.Kép Én szerintem a gyógynövények tettek rendbe. Mindenesetre a dilibogyók nem használtak, amit nyáron szedettek velem. Kép
adi77
 
 


Incike!
Nagyon ügyesek vagytok !
Hatalmas gratula !
Nagyon boldog babásodást gyönyörű hónapokat kívánok neketek!
hukmuk
 
 


Janna
Kösz az infót!
Akkor az uh azt nézi van e pé, és h nincs e ciszta!
Minden hónapban nézik?
Van akinek closty segített?
Mennyi ideig kezelnek ezzel?
utána mi a következő?
Neked vokt átjárhatósági?
puszka
hukmuk
 
 


<font color="aa00aa">Hukmuk
Köszönöm szépen a gratulációt.Már nincsenek hónapjaim hátra csak pár hetem és akkor végre kezemben lesz Marci baba.Ez kb 3-4 vagy 5 hét is lehet.Attól függ, hogy előbb jön vagy sem.

Inci 37+5</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Hukmuk, minden hónapban amikor clostit szedek addig járok UH-ra amíg meg nem reped a tüsző. Elvileg ezt 3 hónapig lehet egfolytában szedni utána van egy hónap szünet, nekem ez a 3. hónapom. Nem volt átjárhatóságim, gondolom azért mert nem az első baba lesz. Úgy gondolom, ha most sem jön össze akkor a köv. hónapban megkérem a dokimat, hogy csináljon átjárhatóságit, bár azt mondják nagyon fájdalmas.
Az én dokim marhára bízik abban, hogy összejön így nem nagyon beszéltünk még a hogyan továbbról. Valmai inyekciózást emlegetett, de konkrétan még nem beszéltünk róla. Kedden megyek UH-ra majd akkor rákérdezek.
Ja és sokan lettek babások a clostitól még akár ikreid is lehetnekKép!

Kép
Kép
janna
 
 


SZiasztok!

Tegnap megkaptam a legutóbbi szűrésem eredményét, és van bennem némi gomba Kép Azt hittem sírva fakadok (meg is tettem), és reszketve hívogatni kezdtem a dokit, hogy akkor ugye mégis mi lesz most a babagyártással...
Végül beszéltünk, és azt mondta, hogy ne aggódjak, ha nincs panasz (viszketés, égés), akkor nem kell vele foglalkoznom, elég egy-egy kamillás ülőfürdő. Megkérdeztem, hogy fel kell-e függesztenünk a szexet, és azt mondta, hogy nem Kép Nevetett is rajtam egy kicsit, most biztos vmi démonnak gondol, aki nem bírja ki nélküle...Kép

Basszus, hogy mindig van valami szar!Kép

angel37
 
 


Üdv Hukmuk!Kép

Janna,
az átjárhatóságitól én nagyon tartok... főleg az eredményétől, meg a fájdalmat se nagyon bírom Kép

angel37
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok.
Janna, Angel
Az átjárhatósági nem igazán fáj inkább amolyan kellemetlen érzéshez tudom hasonlítani emlékeim szerint.Ne ilyedjetek meg előre.

Inci 37+5</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Angel, nem akarok okoskodni, de nekem is volt már gombás fertőzésem, de mindig kaptam rá valami kenőcsőt vagy gyógyszert. Még nem hallottam olyanról, hogy a kamillás fürdő megöli a gombákat, ellenben azt tudom, hogy a kamilla szárít ami nem biztos, hogy jót tesz a hüvelyednek szerintem.
A babagyártásban szerintem nem okoz gondot, de azért valamivel csak ki kellene gyógyítania a dokidnak.

A barátnőm 2 babájával a terhessége legelején gombásodott be és adtak neki krémet ami a babára semmi hatással nem volt.

Kép
Kép
janna
 
 


Angel!

Ne aggódj, ha a dokid azt mondta nincs nagy gáz, akkor biztosan nincs!

Lányok, az átjárhatóságiról én is azt hallottam, hogy írtó fájdalmas.

Azt hiszem, ha januárban elkezdek dokihoz járni sokkal többet fogok parázni a babás dolgon. Ki tudja miket tudok meg Kép
Julcsi2
 


Inci, neked el volt záródva a petevezetéked?

Kép
Kép
janna
 
 


Na most mennem kell, majd még később benézek.
Akivel már nem "találkozom" annak jó hétvégét!

Kép
Kép
janna
 
 


<font color="aa00aa">Angel

A dokid nem adott rá gyógyszert?Van olyan gyógyszer is amit szájon át lehet szedni gombára.Kérdezz rá nála.Én is kaptam a terhességem elején amikor összeszedtem valami hasonló dolgot(gondolom a korházban,mert ott annyira tiszta volt a koedukált wcKép ) mint te.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Janna,Kép
nem okoskodsz, biztos vagyok benne, hogy többen is fognak ilyet írni...
de követem, amit mond, úgyse lesz sokára a következő szűrés, és hátha megúszom bármilyen kence v. gyogyi nélkül, mert sajnos szívtam már meg velük...Kép
Na most sajnálom, hogy eltűnt a Lactacyd femina irrigátor!
a kamilla szárít??? nahát...

angel37
 
 


<font color="aa00aa">Janna

Nem csak,ammikor babát akartunk akkor a meddőségin előbb mindent megvizsgáltak, hogy kizárják az esetleges akadájokat.Így ezt is.Utánna jött volna a mesterséges megt., de arra már szerencsére nem került sor.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Nekem nem fájt egyáltalán az átjárhatósági, azaz HSG. Én is inkább csak kellemetlennek nevezném. Egy kicsi fezsítő érzészt éreztem, amikor a kontraszt anyagot befecskendezte az orvosom. Nem kell félni tőle. Állítólag akkor fáj csak, ha van elzáródás.

moni
 
 


Annyit tudok, hogy a HSG akkor fáj, ha elzáródás van, legalábbis akkor biztos...

Incike,Kép
mondom, semmit se adott rá... kicsit nekem is fura, de bízom benne, hogy tudja mit csinál Kép más okból elég gáz esete vagyok, tudja, hogy nagyon a babán dolgozunk, úgyhogy már csak nem linkeskedi el a dolgot...

a kórházi nőgyógy. osztályi budiknál kevés undorítóbb van... épp ott Kép

angel37
 
 


Szia Lányok!

Breni,
én Bp-en lakom. Nem szoktatok Bp-en járni, vagy valamelyik ismerősötök, aki elvihetné D-be? Nekem úgy egyszerűbb lenne.

Julcsi,
az állam lepottyan, milyen kis határozott voltál 9:21-kor. Kép

Eliza,
ha nem zavar, hogy te kezdeményezz, szerintem aktívak tudnátok lenni a termékeny napokon. Nem kell tudni a párodnak, hogy az van éppen. Egy felizgatott pasi úgysem mondja, hogy drágám, most neee. Kép
Vagy lehet, hogy azt hiszi, minden nap azonos eséllyel indultok? Az én pasim azt hitte...Kép Amikor "felvilágosítottam", még ő kérdezte, hogy akkor miért nem szexelünk mindennap abban az időben??? Kép
Szerintem sok pasi valahol ilyen, egyrészt amiben tudatlanabbak abban aztán annál határozottabbak. Sokszor ez a tulajdonság még jól is jön, mert nem hagynak téged sem bekattanni a babatémától. Kép Én legalábbis így éreztem.
Az én pasasom "ebben aztán nem engedek" szövegeivel már nálunk is tele van a padlás, ne aggódj. KépKépKép Először én is kétségbeestem, de aztán rájöttem, hogy nekem is van beleszólásom, anélkül, hogy észrevenné. Kép Ez elég vicces szokott lenni, mindig csodálkozom, hogy nem veszi észre a kis "manipulációkat". Asszem ezért van nekem egy X kromoszómával több. Kép Pedig a barátok szerint fiús vagyok...hihihi. Kép
Na, jó sok vicces dolog eszembe jutott az elmúlt 7 évből. Kép

Incike,
nagyon helyes arcocskája van a bébidnek. Kép

Monyó,
szorítok! Télleg csak eccer pisilj rá! Kép

Á.
potter_76
 
 


<font color="ff0000">Monyóka

Ne csigázz minket tovább.Hazsnosítsd végre a tesztet.Úgysem a zsebedben van annak a helye.
NAAAAAAAAAAA LÉÉÉÉÉÉGYSZIIII.Kép

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Potter,
ez így van Kép Kép mármint ami a pasikat illeti...

a múltkor a kicsi késésnél és gyanús (bár félrevezető) jeleknél, azt mondta a Drága, hogy biztos a legutóbbi alkalommal sikerült (ami két nappal ezelőtt volt) Kép

angel37
 
 


Ági!
Sajnos nincs senki aki eltudná hozni.De ha nem megy akkor hagyjuk.Nincs harag!Oké?

Kép
breni
 
 


Angyal,
a leleted többi része oké, ugye? A gomba normálisan is előfordul a végbélnyílás környékén, könnyen átmásznak, kicsi a távolság. De nem mindig okoznak fertőzést, mint ahogy valószínűleg nálad sem.
Ha minden mozgó kis bacival, gombával törődni kellene bajban lennénk, mert milliószám élünk velük szimbiózisban. Kép Nekünk is jó, hogy vannak, és ők is szeretnek minket. Ha a dokid aszonta nem gond, ne aggódj, biztos nem te vagy az 1. a praxisában, tudja, mit csinál.
A kamilla nemtom, hogy szárít-e. Ha nem 3 rőzsét használsz egyszerre szerintem nem lesz gond. Kép

Szerintem a kórházi urológiai osztályok budija sokkal gázosabb. Kép
potter_76
 
 


Breni,
nem azt mondtam, hogy nem megy, hanem, hogy egyszerűbb lenne nekem. De szívesen feladom postán.
Harag az nincs. Kép

Angyal,
KépKépKép Nagyon optimista párod van. Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jonni,mert nem volt netunkKép!
Mensi meg sehol,teszt negativ!KépNem tudom minek csinaltam amikor ugy is tudtam hogy nem vagyok babas!Na mindegy!Igy legalabb nyugodtan kezdem majd el a gyogyszert ha vegre megjon!Szerencsere nem vagyok letorve(meg)!Remenykedve varom a jovohonapotKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ági!
Akkor oké.Azt hittem az gondot okoz.Ne haragudj.

Az én pasim is azt hitte bármikor terhes lehetek,de felvilágosítottam.Bár mi nem szoktunk a babatémáról beszélgetni,de nem védekezünk és ha jön a baba mi örülni fogunk.Azért is jó hogy ti itt vagytok mert veletek lehet beszélgetni erről,párom nem szereti ha erőltetem.Mi biztos akkor akciózunk amikor van kedvünk és időnk.

Kép
breni
 
 


Ancsa!
Helló,jó hogy itt vagy.Milyen gyógyszert kezdesz el szedni,lehet már mondtad de most nem tudom.

Kép
breni
 
 


Potter-Ági!Kép

A doki is ilyesmit mondott, hogy az egészséges hüvelyben is lehet gomba, de ha nem okoznak panaszt, akkor nem kell rajta aggódni.

A többi OK Kép, nekem mindig kiküldik az egész vizsgálati lapot (azt a zöldet). Amíg a lap jobb oldalán nincs semmi, addig nagy baj nincs! Kép
Kis aranyos Döderlein-jaim vannak, de őket szeretjük Kép

A párom tündéri, de a nő biológiájához annyit ért, mint én az atomfizikához...Kép (persze ez a szexre nem vonatkozik Kép)

Breni, egyetértek Kép,
ha nekem kedvem van, pé-től függetlenül, akkor aranyosan kierőszakolom, és mindig rájövök, hogy nem is kell azt annyira erőszakolni!Kép Kép

Ancsa, szia! Kép
Nagyon örülök, hogy nincs rossz kedved!Kép

angel37
 
 


Reni!

az én pasim sem szereti, ha erőltetjük a bab témát. Szerinte majd jön amikor jönnie kell! Pedig ő már 35 és mégsincs beparázva.
Bárcsak én is így tudnám felfogni. De azért kezdek lenyugodni. Már vissza is aszoktam a cigire. Kép Na erre nem vagyok büszke!

Ja, azért a spermavizsgálatban benne van. Azt mondta, ha menni kell , akkor megyünk. Kép
Julcsi2
 


Ági!

Tőled, mint szakértőtől kérdezem!
3 napja csak barnázok, csak tisztasági. Szóval nem jött meg igazán. És semmi görcs már , nincs semmi tünetem, vayg előjel arra, hogy hamarosan zúdulni fog.
Remélem nem az a baj, amit Adi írt, de ugye nem lehetek terhes, ha cafatok azért potyognak?
Bocsánat, pont ebédidő van!

Nem élem bele magam semmibe, csak a cigizés miatt kérdezem.
Julcsi2
 


Breni!
Majd a 3.naptol kene szednem a closty-t!

Szia Angel!
Koszi!Probalok is igy maradni!KépKép

Lattatok,hogy megujult a kezdo oldal?Van benne egy tanulsagos cikk!Talpra allni,kez a kezben!(valami ilyesmi)

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?