Új privát üzeneted érkezett!

nem sajnos :( szegénykém rácuppant mindig a cicire, de mivel nem jött belőle semmi, tök pipa lett és még jobban szívta... na akkor a csillagokat láttam, aztán tiszta ideg lett és kiköpte.

Egyébként a gyerek is nyomhatja. Nem akarok semmi rosszat mesélni, de amikor kórházban voltam, behoztak 2 lányt akinek iszonyat vesegörcsöt idézett elő a babája :(
magdolnam
 
 


igen, kis pindúrka. A zoknija is nagy rá :lol: pedig a legkissebb méret. űtegnap nagyon kidőltem, 14 órát aludtam.....
magdolnam
 
 


Magdi!
nagyon édes Lizus!! :)

Muffin!
A másik topicban is szoktalak olvasgatni........És örülök, hogy hazaviszitek a kicsit! Nagyon szép kisbaba!! Hogy teltek az első napok??

Odri!
jaj, de édes a pelenkázó...Én tutira lecsaptam volna rá, de hát kukisom lesz!! Mert nekem is csak ilyen fér el, kicsi a gyerekszoba....Hol vetted?? Tényleg nem volt drága!

Holka!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!

Nálunk dolgoznak a gipszkartonosok ezerrel, itt van a villanyszerelő is, szombaton jön a gázos is....Ja, és péntek óta itt vannak az erdélyi vendégeink....most épp elmentek vásárolgatni, azért tudtam ide jönni kicsit....Minden nap megyünk valahova, sütünk-főzünk....De ma már eldöntöttük, hogy étterembe megyünk, elegem van a konyhai robotból!!

Ja, és holnap meg jönnek a tesómék Skóciából, de szerintem az első fára fel fogja kötni magát, ha itt is ezt az esős időt látja....... :lol: :lol:
Beszéltünk msn-en, és azt mondta, hogy már tiszta depis az ottani állandó eső, meg hűvös miatt....Alig várja a napos, strandot, meleget..............Most erre mit mondhattam volna neki??????? :roll: :roll:

Na, mentem, nekilátok gofrikat sütni, a babgulyás már kész!

Puszi mindenkinek!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

A gyerek is nyomja az nem vitás, de itt olyan remekül görcsölt a hólyagom is, mint a fene. De már a nehezén túl vagyok. Ja amit még kifelejtettem a történetből, hogy egy pár csepp vért is sikerült pisilnem. :? Azért biztonság kedvéért megnéztem, hogy honnan jött a vér, de egyértelműen nem hüvelyi volt. ( jó is egy szülésznő a családban :roll: )

Sajnálom, hogy nem indult be a tejcsid, most már emlékszem, hogy eleinte panaszkodtál. Sajnos van ilyen. Én is tápon nőttem fel, és szép nagy lettem. :wink: Szóval e miatt ne izgulj.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Magdolnam, nem csinálsz babás vonalzót?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi a babás vonalzó gyártásán vagyok, de már a hajam is kihullott tőle. Nem tudok angolul :S várom haza apát, hátha ő megszerkeszi :)
magdolnam
 
 


Ercsi a babás vonalzó gyártásán vagyok, de már a hajam is kihullott tőle. Nem tudok angolul :S várom haza apát, hátha ő megszerkeszi :)

Én is tápszeres bébi vagyok :lol: és én is nagyra nőttem :wink: Hú, teljesn át tudom érezni a dolgokat.... nekem is volt hólyaghurutom, de én több napig pisiltem vért és iszonyat fájdalmas. Pihengess! NENtom a kamilla tea véletlen nem jó rá?
magdolnam
 
 


segítsek, hol akarod megcsinálni? Add meg a paramétereket, és hogy milyen legyen. És elküldöm amit be kell illesztened.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi
te biztos egyértelműen érzed,hogy ez hólyaggyulladás.. :wink:
Régen én is rengeteget szenvedtem vele...ha érzed,hogy kezdődik rögtön melegbe csavard a derekad és igyál rengeteg folyadékot,teát hátha meg tudod állítani...

Bejci
remélem holnapra már nem lesz hasmenés se...
Ilyenkor magasan van a méhünk és nyomja a rekeszt felfelé...így a nehézlégzés elég gyakran előfordul...
Talán 2 hete volt egy olyan szörnyű éjszakám...nem kaptam levegőt és már azt éreztem,hogy úgy összeszorul a torkom,hogy a gyümölcslé se csúszik le....másfél órát ültem,féligülő helyzetben...ventillátort egyenesen az arcomba fújattam... :(

Ditta
ha még jövő héten is itt lesznek a tesódék akkor láthatnak napsütést is mert jövő héten megint kánikula lesz :wink:
Jó sűrű a programotok :D

Magdolnam
nagyon szép kislány Lizus!! :D Olyan jó látni Őt és olyan furi,hogy Ő már kinn van....És már csak pár hónap múlva cseperedő babák fotóival lesznek tele az oldalak.. :D

Mágnes
jó hamar érzed a picikédet :wink:
holka
 
 


Holka, van olyan, hogy meg tudom állítani. A nagyon rosszat most is sikerült elkerülnöm.

Sőt annyira, hogy el is tudtam menni itthonról. És egy hatalmas nagy dinnyével tértem haza. Utána megbeszéltem az én picikepocaklakómmal, hoy milyen jó is lesz, amikor már ő is akkora lesz, mint a dinnye. :lol: Nekem már csak fél év, és a karomban tarthatom. Nagyon irigylem azokat akiknek már jóval kevesebb van hátra, vagy már meg is születtek.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ja! Tegnap este, mintha én is éreztem volna. De még annyira picike, hogy annyira nem élem bele magam, hogy ő volt

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na igen, Annát én is a 20. héten éreztem, dehát a lányom semmit sem kapkod el, ha egyszer viszont belendül, nem hagyja abba..:) Eleve a legutolsó pillanatban fogant, aztán későn mozdullt meg, a 40. héten született, de akkor gyorsan :), későn ült, hasalt, állt, járt.. :)
Zsebi viszont nem tudom mit művel odabent, hogy ekkorkán így beindul, de attól tartok ő sem lesz egy nyugis gyerek..:)

Magdi:
Nagyon édes Liza :) Az ő képét nézve döbbentem rá, hogy mekkora kajla az én lányom már, és milyen fura lesz megint ilyen pöttömkét látni a házban :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ERcsi köszi a segítséget :) előbb apának szólok :)
Hoztam végre új képeket, mert amit az "imént" felraktam, az akkor készült(ek) mikor a kórházból hazajöttünk.

Kép Kép
magdolnam
 
 


Kép
magdolnam
 
 


Magdolnam, igazi kiscsajszi. :D Nagyon kislányos pofija van, le se tagadhatnátok, hogy kislány. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Magdolnam, nagyon édi Liza, igazi kishölgy :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok.
csak gyorsan mert elalszom...

picike lányunk rendben van. mindene megfelel a 33.hétnek, és még mindig lány. ha nincs panaszom 1 hónap múlva kell mennem uhra a magándokihoz.
még 2 hétig lenne koraszülött. a fulladásra azt mondta hogy az a 36 héttől valszínű megszűnik, ha lejjebb ereszkedik a baba. amúgy már befordult.
mindenkinekk jó éjt
holnap többet...

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Lassan már egy hete hazaértünk a nyaralásból, de valahogy egyszerűen nincs időm leülni a gép elé. Apa is itthon van még szabin, és sokat megyünk mindenfelé. Főleg strandolni. :)

A nyaralás nagyon jól sikerült. Olyan jó volt, mint amilyen hírtelen jött. Ugyanott voltunk ahol június elején. Vonyarcvashegyen (céges üdülő). Úgy volt, hogy májusba beadtam a jelentkezésemet két időpontra. És felhívtak, hogy júniusba mehetünk. Mondtam a csajnak, hogy akkor a júliusit törölje a gépből. De elfelejtette törölni, így dupláztunk. Amit nem bánunk :) Kende nagyon élvezte, jobban mint júniusba. Az időnk is gyönyörű volt. Egy szóval tuti volt az egész.

Megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel mi történt, mert nagyon kíváncsi vagyok már :)

Próbálok most már többet jönni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat, hogy csak ugy eltüntem, de igaz nem hiányoltatok :wink: . A párom kapott 2 hét betegszabit és mi elhúztunk azon nyomban a hegyekbe...Nagyon szuper volt, mindjárt teszek fel képeket.Egy kis üröm is vegyült az örömbe, ugyanis Huni bárárnyhimlős lett eközben, de elég hősiesen viselte. Apósomnak van egy kis hétvégi parasztháza fent a hegyekben, ott voltunk. Kicsit furcsa volt a fiuknak a luxusbol Angliábol, egyenesen a hegyi kunyhó, ahol fával kell tüzelni, meg patakvizzel mosakodni tálban, de aztán annyira megszokták, hogy sirtak mikor jöttünk haza.Na, azért épp annyira nem volt vészes, mert a patakbol búvárpompával vizet tudtunk hozni, meg volt gáz is, palackozott, de érdekesebb ilyenkor a fenyőillatos tüzelés :wink:

Ne haragudjatok, hogy nem tudtam, csak futtában visszaolvasni, és futtában reagálok, arra amiket irtatok... :oops:

Nati:
Robi is novemberi baba volt és én mindig az alapján öltöztettem, hogy mi hogy öltöztünk a lakásban... Mindig egy réteggel több, mint ahogy mi kényelmesnek éreztük...Nálunk ugy 20-21 fok volt mindig a lakásban.

Kisvirág:
de jó, hogy jól telt nektek. Utólag is KIVÁNOK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS HOSSZÚ? BOLDOG ÉLETET KENDÉNEK!!!!

Holka:
kösz a hiányolást :lol: Mi jol vagyunk jelenleg, most várjuk mikor üt ki a himlő a nagyon, de még semmi jele nincs...
Henike hogy van??? Helyrejött???



Andy:
Gratula a kiscsajszihoz és hogy minden ok. nálatok :lol:

Erika:
hogy telik az idő, te is mindjárt 13 hetet töltöd :lol:

Odri:
neked már nincs sok hátra :wink:

Mágnes:
Gratula a Zsebi mozgásokhoz, jó korán elkezdte :lol:

Ditta:
Attikád hogy van???? Szegényke, hogy viselte az egészet? Tudom mit jelent, mert Robi is mútve volt, igaz nem kukival, hanem egy cisztával, 2 évesen. Jobbulást nektek!!!!

Magdolnám:
nem győzöm csodálni a kis Liza babát. GYÖNYÖRŰ kiscsaj :lol: , majd meggyűlik a bajatok a legényekkel pár év mulva :wink: :lol: :lol:

Muffin:
Neked is GRATULA Eliot babához. Nagyon bátor anyuka vagy és csak szoritani tudok nektek, hogy sok sok boldogsággal ajándékozzon meg az élet. Büszke lehetsz a fiadra, hogy ilyen erős baba, hgy még a korházban is elcsodálkoztak. A ti erőtökböl meriti ő is az erejét! :wink: :lol:

Bejci:
hu, nem semmi amin átmentél.Szegény fejed, gondolom bepánikolhattál! Mennyire gyakran szokott előjönni ez a fulladásos érzés? Remélem többet nem fog!!!!

Anda:
jó kis kalandotok volt Sopronban, de ugy ahogy mondod, legalább van mit mesélj majd :wink:

Jenny, Lilla???????????????????????????????????????????????????????
merre vagytok, mi van veletek????????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


és ime a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hétvégére kijöttek a párom barátja és családja is.Az utolsó 2 képen az ő kislányuk is rajtavan.
és van egy pocakfotó is :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Huncikámon jol látszanak a sebek a himlőtől :cry: ,remélem elmulnak és nem maradnak forradások!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti :)
Jó hogy jöttél!!! A képek szuperek! Hát Angliába is vágyok, de ha választanom kéne, százszor inkább mennék a hegyi kunyhóba!! Csak mert már mi is próbáltuk!! Isteni volt, a hegyek, a patakok, a csend....szóval remélem most augusztusban is lesz benne részünk!!
Ez melyik részen volt?? Valahol a Hargitán? Vagy a havasok?

MAgdi :)
Csajszi egyre szebb!

Viri :)
Egyeseknek jól megy......kétszer is nyaralnak..... :wink: :wink:
Képeket hozzál!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Márti
tegnap már újra gondoltam rád,hogy hiányollak :wink:
Biztos nagyon klassz lehetett,nagyon hangulatos ez a kiruccanás.
Édesek a gyerekek hármasban. :D
Bizony lehet Róbi nem kapta el...még akkor se ha egymáshoz bújtak egy csomót...van ilyen....
Látjuk ám a pocakfotót....már kezd látszódni!!!! :D

Magdi
Édesek a képek!!!!

Viri
örülök,hogy jó időt fogtatok ki. Nyaralás után nekem is egy hét volt a visszarázódási idő a mindennapokhoz.... :D

Heni tegnap játszott a szobában,egyszercsak odafut hozzám és kérdezi:Tesó jól van? Mondom igen..erre bólint majd fut vissza játszani....Olyan kis cuki :D

Heni már jól van,nem fosizik,nem fájlalja a hasát....de apukáját róka látogatja..... :( :(
Anniyra nem szeretném elkapni tőlük!!!! :roll:
holka
 
 


Ditta:
Gödemesterházáról hallottál? Ott van ez, Marosmegyében, azt hiszem a Kelemen havasokhoz tartozik, nem vagyok biztos benne :oops: nem vagyok jó földrajzból :oops:

Holka:
orülök, hogy Henikéd jobban van, de aranyos lehet, hogy megkérdi a tesókája hogy van :lol:
Párodnak jobbulást!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

Magdolnam!
nagyon szépek vagytok! édesek! és hogy bírod? mesélj egy kicsit a mindennapokról, olyan kiváncsi vagyok. hogy telik egy napotok?
én már nagyon izgulok.:)

Márti, nagyon jók a képek, és igazán jól nézel ki pocakosan. irigyellek ebben a hőségben a hegyekben, haasználd ki míg tudtok kirándulni. nagy pocakkal már nehezebb lesz!

Ditta!
hogy van kicsi Attillád? remélem minden rendben. és neked hangulatváltozásaid nincsnek? hogy viseled a félidőt?

Holka!
szegény párod.... akkor ez valami vírus? csak vigyázz el ne kapd, bár ezt nehéz kivédeni. Heni nagyon édes hogy ennyie figyel rátok.

kisvirág!
nagyon jó hogy ennyit tudtok pihenni. az embrenek kell is a kikapcsolódás. és hogy vagy amúgy?

Odri!
azért az eslő nst-t megvárjátok a császárral? így hány hetesen lesz meg a babátok? 36-37?

Többiek hol vagytok? Muffin? Bejci? Anda? Lilla(ja, ti Olaszban nyaraltok)?

Én kicsit megnyugodtam a doki után, olyan nyugalmat áraszt a nődokim, tegnap a férjem is mondta. Már ma jobban vagyok és nem fulladok annyit, pedig kezd sütni a nap. javasolta hogy 2*1 vasat szedjek, ne csak egyet, mert lehet azért fulladok ennyire, mert a baba többet vesz el mint régen. megnézte a vérképemet is, azt mondta romlott kicsit, de nem vészes.
Pénteken megyek a diabetológiára, aztán 2 hétig nyugi. Aztán lassan jön az NST. És betöltöm a 8.hónapot.

Valaki kért képeket a goblenekről, majd ha elkészül teljesen a babaszoba ígérem fotózok. az már csak 1 hét. Még radiátort kell festeni, vároma függönyt, ablakpucolás, összerakni a kiságyat, pelenkázót. de nagyon várom már
Odri! nektek babaszoba hogy áll?
ma vettem magamnak szopismelltartó a piacon csak 900 ft, vettem olcsó bugyit (3 db volt 500 ft) a kórházba, amit majd eldobhatok, vettem egy hálóingesköntöst-csupa olcsóság 2500. de nagyon jó, lenge nyári. gondolom még szeptember elején dög meleg lesz a kórházban.

na megyek, nem untatlak tovább titeket

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon jó újra hallani felőled, édes pocid van. Mindjárt félidőnél jársz!!!
Nagyon jó, hogy a hőséget átvészeltétek a hegyekben. Mi majdnem elpusztultunk a hőségtől. :?

Képzeljétek mi történt ma. Megkérdezték, hogy mikor jön a baba! :shock: Azt tudtam, hogy pocakosodom, de hogy ennyire nyilvánvaló lenne! De élveztem. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Magdolnam, olyan édi a kis Liza, egyszerűen zabálni való :lol: :lol:

Márti, tök jók a képek. A pocid is szépen növekszik :wink:
Látni, hogy a fiúk nagyon élvezték a pancsit :lol:
Szívesen mentem volna és is a hegyekbe, mint itt lenni a panel rengetegbe :cry:
Igen már szerencsére nincs sok hátra.
Teljesen be vagyok zsongva igy a vége felé. Egy kicsit félek...

Ditta, Ati hogy van? Lábadozik?

Kisvirág, tök jó, hogy kétszer tudtatok menni nyaralni. Én is úgy de úgy mennék, de nem merek elindulni.
Gondolom Kende nagyon élvezte :lol:

Holka, jobbulást a párodnak. Szorítok, hogy Te ne kapd el!Heni zabálni való lehetett :... :lol:

Andy, még nem tudom, jövő héten szerdán megyek dokihoz akkor majd kiderül.
Kb 36 hetes lesz.
A babaszoba nemsokára kész lesz. Mot választottuk le gipszkartonnal a két szobát. Aztán most már lassan lehet rendezni.
A kórházi csomag is kész van, csak egy papucsot kell vennem.
Nem tudom kell-e köntös ebben a melegben, mert nekem nincs vékony és emiatt nem akarok venni.
Én is vettem eldobható bugyit a kórházba, 5 db volt 470 ft.
Melltartó is megvan meg betét hozzá.

Ercsi, nincs képed? Tök jó lehetett :lol:

Akkor senkit nem érdekel pelenkázó lap????

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Sikerült végigolvasnom az irományokat. :)

Magdolnam és Muffin: még egyszer nagy gratula a babócákhoz! Sok egészséget és boldogságot kívánok nektek!

Magdolnam: most olvastam a kórházi „élményeid” nem csodálom, hogy soha többet nem akarsz oda menni. Viszont ami kárpótol, hogy gyönyörű Liza baba és nagyon aranyos! Gyönyörűek a képek. Látom aventes üvegetek van. Nem folyik???? Én már többször úgy voltam vele kivágom az ablakon.

Muffin: sok erőt és kitartást nektek! Nagyon édes a kis tappancsa! Úgy megpuszilnám :) Szorítok nektek, hogy minden műtét rendben menjen!
Jujj de ügyes Eliot. Nem is kell az a szonda, tud ő szépen enni :) Csuda szép baba Eliot. Büszkék lehettek rá!

Márti: örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Gyönyörűek a képek. A fiúkon látszik milyen boldogok. :) Szuper, hogy minden rendben van a csöppséggel is!
Klassz lehetett fent a hegyekbe is. Ezek szerint a fiúknak mindegy merre mentek, mert mindenhol jól tudják érezni magukat.
Kende nevében köszönöm a jókívánságot. :) (Látom hiányoltad Lillát, ők épp nyaralnak)

Nati: helyes a kiscsajszi :) Örülök, hogy lassan kész a lakás is. Mire jön a babó addigra már fent fogtok lakni. :) Én is vasalok mindent Kendének a mai napig. Csak a zokniját nem :)

Odri: örülök, hogy veletek is minden rendben. Jujj neked sincs már sok időd hátra. Lassan babaeső lesz :)
Kende nagyon élvezte a nyaralást. Egyik nap mikor már itthon voltunk reggel úgy kelt fel, hogy sírt és mondta Balaton-Balaton. Hiányzik neki, a nagy szabadság :)

Andy: nálunk is így van a gyerekorvos, ahogy nálatok. Jujj neked már nem sok időd van hátra. Lassan megláthatod a kis pocakbébid. :) Nem is hallottam még arról, hogy a vashiánytól is fulladhat az ember. Miket meg nem tudok.
Lehet kapni gyógyászati segédeszköz boltba, eldobható bugyit, direkt szüléshez. Ez ilyen hálós bugyi, szellőzik és a nagy tenna betétet is tök jól belelehet tenni.
Köszi amúgy elvagyok. Elvileg holnap fog megjönni. Már érzem a jeleket. Ez van…

Ditta: nekem nem volt szopis párnám, de a sógornőmnek volt és nagyon szerette.
Milyen kis hős Atid. Örülök, hogy túl vagytok rajta.
Ígérem teszek fel majd képet, de még szerkesztenem kell őket. :) Egyébként céges nyaralás volt, az első 6e a második utazás 8e ft-ba került. :)

Holka: örülök, hogy nektek is jól sikerült a nyaralás :) És szuper, hogy így megy már a bilizés. Kende is már csak éjszakára kap pelust. :) Olyan jó dolog ez nem?
Én silán öblítőt használok. Sose volt baja Kendének tőle. Sterilizálóm meg nem volt.
Hú ti is voltatok Szigligeten? Fel tudtál mászni a várba?
Heninek és apának jobbulást. Reméljük te nem kapod el tőlük.

Anda: kalandos kikapcsolódás. :) Ugye babával a pocidba jöttél haza ;)

Bejci: jobbulást neked! Benyaltál valami vírust? Nem semmi lehetett az az éjszakád. :( Reméljük többet nem jön elő.

Erika: neked is jobbulást!

Na azt hiszem átolvastam nagyjából mindent. Akit kifelejtettem attól bocsit kérek. :) Igyekszem most már képbe maradni, hogy nem két oldalt írjak egyszerre :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hó reggelt!

Köszönjük a dícséreteket!
Kismamik, kitartás a nagy hőséghez!
Márti, szerintem tök jó dolog egy ilyen kis vityilló :D én tutira nagyon élvezném. Szerintem a gyerekek is élvezték! Szép pociiiiiiiiiii!

Holka, én mikor apának ilyenje volt, mondtam neki -illetve közös megegyezéssel-, hogy alukáljon egy másik helységben és mindig kényszeresen kezetmostam. Hála égnek nem kaptam el. Jobban vannak már egyébként???

Ditta, Veled mi a nagy helyzet?

Andi, húúú, már Te is eléggé közeledsz a végéhez. Most nézve a heteidet tökre összeszorult a gyomrom, mert én már ekkor a kórházi ágyat nyomtam. Jaj de szeretném elfelejteni.....

Viri, hogy manciba műxik ez a céges nyaralós izé, mert én eddig ingyen vettem igénybe (1szer :lol: :lol: :lol: ) most meg felhívtam Kenesét, aki elvileg a beutalókat írja és már azonnal akart nekem adni helyet. De egy kollega meg mást írt hogy vmi szociális osztályon kell igényelni meg mittom én. Szóval??? Rakj fel kérlek képet!!!! MEgnézném a helyet! MErt akarunk majd menni mi is mert kezdek sajnos depis lenni, de próbálom tartani magam.

Amit észre vettem magamon:
ugye szédüléses ájulásos pulzusos dologgal vittek kórházba.... Na mióta kiengedtek és netán megyek valahova, annnyira félek, hogy már ettől a félelemtől -sztem- produkálom a tüneteket. vagy ha nem jár a levegő egy helyen, akkor is nagyon rosszul vagyok, pörög a szívem. Hát igen.... ez a sinus tachicardia... de sztem ez már pszichésen. É s úgy érzem magamat, mintha pánikbeteg lennék emiatt. Annyira szeretnék ebből kigyógyulni de nemtom mi módon! Nyugtatókat nem akarok szedni
magdolnam
 
 


Ercsi, ugye tök jó érzés hogy észreveszik a pocit :wink: én is nagyon élveztem!
magdolnam
 
 


Odri, tedd fel a teszveszre!

Mágnes, spamel vagy nem tudom esetleg vírust terjeszt az msned.
magdolnam
 
 


jaaaaaaaaj nem is mondtam! Holnap megyünk az ügyvédhez :lol: a ház ügyében! Vééééééééééééégre eljött az időnk!!! A nevünkön lesz a hááááz. Tök boldog vagyok! Csak rengeteg pénzbe kerül :( nemtom lehet bankot robbantunk :wink:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, Ati nagyon jól van, mintha mi sem történt volna......rohangál, játszik, szóval úgy látom, nem viselte meg a kórház. Már a műtét helye sem fáj annyira neki, kenegetni kell még 1-2 hétig.

Én is jól vagyok, egyenlőre minden oké, de képzeljétek, most 1-2 dolog nyugtalanít......... :roll:

Röviden:
Szóval amikor itt voltak az erdélyi vendégek, akkor vettek itt maguknak egy vércukor mérőt, mert a hapsinak pár hete derült ki, hogy magasabb a kelleténél.....Na, ezen felbuzdulva sorra mérettük meg, én is, Attila is......Mondjuk reggeli, meg ebéd után voltunk már, de az enyém 7,1 lett, a páromé 8,1! :shock:
Ezen kissé kiakadtam......Két hét múlva, ha innom kell a cukros löttyöt, mennyi lesz??? És a páromnak is eddig minden eredménye tökéletes volt.........
Holka, mondj erről valamit!
Tegnap voltam a védőnőnél, szerencsére a súlyom nem nőtt durván, de képzeljétek, a haskörfogat már most 104 cm........ :shock: :shock:
Kikerestem a korábbi kiskönyveimet, és az előzőeknél a 28. hét körül volt ennyi!! Nem szeretnék 4 kg-nál nagyobb bébit szülni....
Lányom 3,65 volt, fiam 3,75.........

Amúgy a gipszkartonosok nagyon jól haladnak, már állnak a falak, ajtók beállítva, tegnap néztünk zuhanykabint, csempét stb.....

Márti!
Erről a településről még nem hallottam....pedig nagyon sok helyet bejártunk már! De nagyon szép!

Na, megyek hajat mosni, aztán kozmetikushoz, kihasználom, hogy ma egyedül vagyok..........gyerkőcök a tesómnál aludtak, tegnap este ért haza........elárasztotta őket ajándékokkal! :)

Puszi!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta milyen márkát vettél? MErt a miénk sincsen jól bekalibrálva....
magdolnam
 
 


még jó hogy eszembejuttattad, mndjárt fel is hívom hogy elküldjem őket az anyjukba, mert majdnem miattuk lettem inzulinos :evil:
magdolnam
 
 


sziasztok!

visszajött a kánikula:(

ditta!
a cukorterhelés úgy történik hogy megiszod a 4dl cukros vizet, 1 óra múlva kb 9-10 körül lesz a cukrod, és 2 óra múlva vissza kell esnie 6-7 közé.
nekem 7,6 lett 2 óra múlva, és 1 órási is 10 felett volt, ezért járok diabetológushoz.
-És a diétával rendbe lehet tartani ügyesen. eddig nálam minden oks volt, kedden voltam laborban holnap megyek 10re megint a diabetológiára, remélem még most is rendben van.
szerintem azt az ember kcisit megérezné ha a cukrával baj van, nem csajok?

magdolnam!
ez a pánikroham, tutira. rám is sokszor rámjött a vizsgaidőszakban, volt mikor még sajnos hánytam is. aztán vége lett a sulinak, nyugodt élet..... el kell telni kis időnek hogy szépen elmúljon. ha rádjön szépen vegyél levegőt, gondolj valami másra....
könnyű beszélni... rám is rámjön mostanában, ha nem kapok levegőt, és ver a szívem ezerrel, de ez a babótól van biztosan a terhesség végén, legalábbis a dokim kedden ezt mondta.
majd holnap kikérdem a diabetológus-belgyógyász véleményét is.
de azért ha dokihoz mész kérdezz rá, és ne szedj semmiféle nyugtatót. esteleg valami egészséges teát egy keveset.
szerintem még mire visszaállnak a belső szerveid a helyére, ahogy húzódik vissza a méhed az eredeti helyére, méretére ez el fog tartani, nem Holka?
felnyomta a méhünk a tüdőnket rendesen, ezért nem kapunk már könnyen levegőt.
ha hülyeséget írtam bocsika, de én így gondolom.

ma leárazás van az egyik bababoltban, még tesztilpelust nem vettem, megnézem, meg lepedőt.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnam:
nem lehetett kellemes, mindaz amit átéltél, lehet ez is hozzájárul neked ahhoz, hogy pánikbetegnek érezd magad. De gondolom ez idővel rendeződni fog, ha sikerül tultenned magad az átélteken.Meg, a hormonok is nem tombolnak majd annyira...De mindezekért kárpótólva vagy, Liza babával, nem mindenkinek adatik egy ilyen gyönyörű kisbaba az életben :lol: :wink:

Ditta:
Maroshévizről(Toplita) hallottal? Mert ez előtte van kb. 5km-rel.Gödemesterháza(Stanceni)
Örvendek, hogy Attikád jül van és nem viselte meg a műtét. Szivós gyerek :lol:

Kisvirág, várjuk a képeket :lol:

Andy:
épp emlegettük, hogy most bent a városban olvadoznak az emberek, mi meg a patak partján hüsültünk az árnyékban :lol: Még menni fogunk, csak akadjon egy kis szabad hétvége. Tőlünk ugy másfél órás út kocsival, megéri :wink:

Erika.
végre te is büszkélkedhetsz már a pociddal :lol: Jó érzés, igaz?

Hu, hamarosan izgulhatunk Odriért, meg Andyért és Holkáért... :lol: :lol: :lol: Lányok, kész a korházi csomag? :wink: :lol:

Még volt itt a topik indulásakor kismamink, vajon velük mi van, nem tud senki semmit Csubiról meg Manócskáról?????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


huh, holnap kezdem a 35.hetet......
el sem hiszem.

Kép
andyfekete
 
 


ANdi, nevetni fogsz ezt csinálom, magamtól :D mély levegő lassan beszív, aztán lassan kifúj és közben arra gondolok, hogy most miért pénikolok? Nincs okom rá. Ienis képesvagyok továbbfolytatni az utam. És ez használ!
magdolnam
 
 


Most várom a telszámot a cukormérőhöz. Ha elkezdenek pattogni akkor majd szépen elmegyek a felsőbb szervükhöz és bejelentem. Szerintem ezt ők sem akarják... A cukor miatt ill a mérő miatt csak nyugalom.
magdolnam
 
 


Manónak én írtam mélt de semmi...
magdolnam
 
 


sztem ő még nem szült meg mert semmi nyoma iwiwen :wink:
magdolnam
 
 


Jenny??? Lilla???
magdolnam
 
 


Magdolnam:
most néztem utána Manócska a 39.hetet töltötte, Csubi meg szerintem már megszült, mert a vonalzója nem mutatja már..Manocskának is és Csubinak is irtam régebben iwiw-en, de nem válaszoltak... :cry: Aztán, nem akarom erőltetni, ha ők nem akarják....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:roll: nem tudom miért nem válaszoltak :roll:
magdolnam
 
 


Most néztem Csubinak van fent pocifotó az iwi-en és 4D-s uh. kép a kislányról .Van még Babett, vele mi lehet???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó lenne hallani róluk is valamit...

Meg Jennyrő, Lilláról és Csucsuról is! HIÁNYOZTOK CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Képzeljétek, hogy jártam.... Elfeledkeztem, hogy pocilakóm van és nem mind1, hogy állok fel az ágyból, hirtelen felpattantam hasizomból, erre iszonyat erősen benyillalt jobbfelől, űvőlteni tudtam volna!!!!! Gondolom az izmok, vagy méhszalagok húzódhattak meg.... :roll: Az éjjel nem tudtam a jobb felemen aludni, mert fájt, most meg minden kelésnél, benyillal...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, te merre csavarogsz???? :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?