Új privát üzeneted érkezett!

én arra szavazok! Apával mindig harcolunk hogy kié legyen éjjel. Amikor meg véletlen lecsusszanok róla, akkor ellopja :evil: szóval jó!

Kórházba elég popótörlő, eldobható pelus, textil pelus, cumi!!!-t vinni a babának
magdolnam
 
 


Magdolnam

Pont ma reggel gondolkoztam, hogy ne inkább a tönkölyt vegyem e meg. na azt hiszem most akkor meggyőztél. Tudom, hogy nehezebb, de olyan jótékony dolgokat írnak róla, hogy szerintem azt a kis különbséget megéri árban.
Mennyi iső alatt érkezett meg neked?

Hogy vagy? Kezded feldolgozni az eseményeket? Vagy még mindig nehéz rágondolni?

Most éreztem először kívülről Fanni rugását! Olyan határozott és erős a kislányom!!!

Azt hiszem veszek én is sensitiv mosóport és öblítőt és lassan elkezdem mosni a ruhákat is, mert vannak foltosak közöttük, amiket majd többször kell kimosnom. Úgyis rámjött a takarítási láz!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Ezen a tönköly-párnán én is elgondolkoztam.......Ha tényleg annyira dicsérik...még ma este átutalom a pénzt, akkor olcsóbb, mint ha utánvéttel rendelnéd! Még a huzatát ki sem választottam, olyan szépek, nem? :)
jaj, nálam is megy a nagy ficánka! Hát tegnap majd' összepisiltem magam.........Egész fönt a köldökömnél is rúgott, meg lent a hólyagnál is! Mintha nyújtózott volna! :) De olyan jó ezt érezni! Már apa, meg a gyerkőcök is érezték a kezükkel!

Ma voltunk Atival az aneszteziológián, megnézték a leleteit, megvizsgálták, hogy altatható -e. Reggel 10-re kell jelenteznünk a kórházban, és szerdán reggel műtik....Nem is a műtéttől, az altatástól jobban félek.... :roll:

Magdi!
Egész jó Liza napirendje! Éjjel is hagy pihenni! Csak így maradjon! :wink:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

mi értementünk, mert az unokatesóm a szomszédban lakik :D

Kezdem már feldolgozni a dolgokat igen, de inkább jobbszeretek nem gondolni rá. Illetve megpróbálom jóóóóóóó mélyen elásni magamban úgy hogy ne is emlékezzek rá. Viszont ami megrémit, hogy a férjem is kezd kiborulni, rajta is kijön. Nem a babától, hanem ő tudjátok végignézte a "kínlódásom" és nem tudott segíteni rajtam. Most olvasom a zárómat: életmentő császár :shock: ez olyan brutálisan hagzik.

Igen, Isten tartsa meg Lizus jó szokását!!! Ma ment a férjem be a volt munkahelyére és előhívja a képeket. Már várom hogy megnézhessem.

Ditta, mi a baja a férjednek? Azt hiszem erről én lemaradtam....

Dörög az ég és hüvi van :shock: :shock:
magdolnam
 
 


Nati, jó a sima mosópor elég ha az öbliő sensitive. Nekem a Lenor jön be.
Azok amik foltosak nem kell többször kimosni, elég ha a foltra teszel Vanisht + a gépbe is. Nálam bevált.

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Húúú, olyan jó olvasgatni titeket! Bár már én nekem is ilyen gondjaim lennének,hogy mikor kell babaruhát mosni! Olyan jó nektek jányok! :D

Nati!
Vasalásban jó vagyok, ha gondolod segítek szívesen! :D

Kép
anda81
 
 


Holka!

örülök, hogy kaptál hosszú újjút. A nőci azt mondta hogy szeptember előtt nem hiszi hogy lesznek. nembaj, valamit csak adunk a kiscsajokra, nem?

én Silan sensitive-t használok öblítőnek.
Csajok a védőnő a kismamaklubban azt mondta, hogy nem is muszáj öblítő a babaruháknak,a lényeg hogy külön mossuk őket. Én azért raktam bele öblítőt.

Kórházi cucc.... hát nekem is össze kéne raknom már, de még hiányzik sokminden. úgy gondoltam 2 hét múlva összerakom, amúgy is akkor párom szabin lesz és lesz időnk átbeszélni -megvenni még ami hiányzik.
Reméljük nem akar Vivien előbb jönni.

Odri, Holka örülök hogy ti sem vagytok még kész:)
amúgy a kiságyat meg a pelenkázót is hónap végén akarjuk összetenni, nekünk az egész szobát be kell rendezni, kivinni az "irodából" a számítógépasztalt, és átkötni az internetet. a férjem azt mondta megicsináljuk hónap végén. A függönyöm varrónőnél......

Magdolnam!
örülök hogy van tejcid, és hogy szépen eszik a babód. Én nem tudam hogy kell vinni eldobható pelust, nem is adnak a kórházban?
ruhát is kell vinni? vagy csak amiben kihozzuk?

Odri, Holka!
babakocsit vettetek már, vagy kaptatok?
férjem az utsó pillanatra hagyja, mondván hogy se tárolónk, se helyünk a 42 m2-es lakásban. ....... azt sem tudom hová fogjuk tenni. Mindenki meg akarja mondani a tutit, hogy milyet vegyek. Aztán szépen le kell állítanom mindenkit hogy, se tárolóm se helyem, oylat veszek amit összecsukva az ajtó mögé tehetek, persze azért pár dolgot figyelembe véve.


Ditta, nagyon édesek lehetnek a gyerekek mikor rugdal a legkisebb. gondolom élvezik. Én is rátettem a csajok(hugi lánya, nővérem lányai) kezét a pocimra mikor rugdalt, nagyon élvezték. Alig várják hogy kibújjon. Mondtam mire mennek a suliba meglesz.
A legkisebbik(Adrika) mindig kinyomja a pociját és azt mondja, hogy nézd Andi nekem is kisbaba van a pocakomban.
És csak 2 éves múlt.

na megyek... lassan vacsit kell adnom az uramnak.
Ja megfőtt a zöldbab, de nagyon nehezen.....

a legjobban a házimunkák közül a vasalást utálom, meg az ablakpucolást. de a pici babaruhákat majd én is kivasalom. azt nem fogom utálni!!!!

Kép
andyfekete
 
 


ditta!

biztosan nem lesz semmi baj a műtétnél, drukkolok nektek.
és meddig kell bentmaradnotok? te is bemész vele?

Kép
andyfekete
 
 


Odri, most nézem neked már csak 47 nap, Holka neked 58 nap van vissza, és már nekem is csak 53.
kicsit ijesztő

Kép
andyfekete
 
 


sajna nincs tejem :(
Ja igen majd elfelejtettem, vigyetek rucit! Mert ott csak 1et kap, amikor megszületik :( ha jófejek és megsajnálják a gyereket, mert annyira koszos a ruci, egy kisingre cserélik meg pólyába dugják.

Anda :( hidd el, a Te időd is elfog jönni!!! A szívem szakad meg érted! (félre ne értsd!)

Jenny hol van?
magdolnam
 
 


Magdolnám!
Köszi, olyan aranyos vagy!!! :D :D :D Figyi, van egy ötletem! Ha nekem valamiért nem jönne össze a babóca, akkor majd én leszek a topic általános babysittere! :D

Kép
anda81
 
 


Most a tapasztalt anyukákat kérdezném. NOvemberi Fannira milyen ruhákat kell adni, ha a lakás 22 fokra lesz fűtve? Ha kap rövid ujjú kombit és rá hosszú ujjú rugit az elég? Vagy hosszú ujjú kombi és ujjatlan rugi? Az is jó? Gondolom harisnya a rugi alá nem kell a lakásban.
És ha kiviszem sétálni? Nem akarok abba a hibába esni, hogy túlöltöztetem. ha fázik azt úgyis észreveszem, de ha melege van azt nem tuti.

Andy
Én kémiából azt tanultam, hogy az öblítő lényege a mosópor kémiai hatásának semlegesítése, így szerintem elengedhetetlen. De ha 1-2 öblítéssel többet csinálsz (mi gépünkön van ilyen funkció) lehet az is elég.

Magdolnam
Jobb szerintem ha nem ásod el magadban a történteket. Szerintem a legjobb, ha nyugost körülmények között beszélgettek erről a férjeddel. Akkor mindketten elmondhatjátok a másiknak mit éreztetek, min mentetek keresztül. A lényeg, hogy mindhárman egészségesek vagytok!!! Sokszor kár a múlton rágódni. De azért fel kell dolgozni valahogy.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Miért nincs tejed? Még nem indult el? vagy már nincs? igyál tejszaporító teát!

Kép
Kép
nati80
 
 


oooo én már minden sz@r tejserkentő izét ettem ittam. Mint kiderült hogy a progiserkentőnek lehet olyan mellékhatása, hogy nem lesz az anyának teje.
Anda, megegyeztünk :wink:
magdolnam
 
 


Andy, én kaptam a bartánőmtől babakocsit, szerencsére összecsukható és anyg kerekű. Van hozzá hordozó is.
Amúgy a 47 nap az augusztus 23 ig van számolva, de elöbb meglesz.

Ditta, biztos minden rendben lesz, majd szorítok :!:
Ja én is rendeltem párnát. Te milyen huzatot választottál?

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam
Akkor most tápszerrel pótlod? Nem hagyhatod abba rövid időre a gyogyit?

Kép
Kép
nati80
 
 


igen egyenlőre táőszeres a baba. Konkrétan a closyról van szó. Azt ugye 2szer 5 napig szedtem
magdolnam
 
 


nem tudtok vmi jó kis fotoalbumot?
magdolnam
 
 


Magdolnam
És ezt a dokid mondta? Mert én erről nem is tudtam eddig, hogy a closty miatt nem lehet elég tejem. Na most jól beparáztam. Igaz csak 1x5 napig szedtem. na de nem lehet valamivel ellensúlyozni? Nincs mit tenni?

Én már kinéztem egy gyönyörű albumot, de 7000 ft. Meg fogjuk venni az tuti.

Kép
Kép
nati80
 
 


igen meg a védőnő meg a szülősznő is mondta, ugyhogy lehet benne valami. Ne parázz ezen!!!
magdolnam
 
 


Magdi! :)
nerm a férjem.........a kisfiam! Megműtik holnap a kukiját! Egy óra múlva indulunk a kórházba! Szorítsatok!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok! Akartam jönni tegnap este is, csak a vihar miatt nem volt net. Tegnap rákérdeztem, hogy mikor kerül át a Heim Pálba a gyerek, erre azt mondták, hogy a héten biztos nem, és utána sem tudják. Mert úgy volt, hogy csinálnak egy implantátumot a szájpadlására, hogy tudjon szépen enni. De valamiért mostmár nem támogatják a szájpad-implantátumot. (Nem anyagilag, hanem orvosilag valamiért most úgy gondolják, hogy mégsem jó...) Úgyhogy mondták, hogy az a gáz, hogy így nem tudják hogy lesz etethető. Az a baj, hogy ha valakit fixen szondázni kell, akkor egy idő után beépítenek neki egyet. Na hát ezt aztán végképp nem szerettem volna. És mivel ilyen patt helyzetbe kerültek, végre hajlandóak voltak engem is meghallgatni. Mivel hónapokat azzal töltöttem, hogy ezeknek a dolgoknak utánanéztem, már felkészülve mentünk be a kórházba. Vettem neki speckó cumit is, de tegnapig nem voltak hajlandóak megnézni sem. VÉgre tegnap sikerült nekik megmutatni és elmagyarázni hogy mire való. Mondtam, hogy legalább próbáljuk meg! Erre mondták, hogy jó, de akkor a következő két etetésre ne menjek, mert nem szeretnék hogy lássam, hogy esetleg félrenyel vagy valami. (Ebben az a szép, hogy egy nap 4 etetésre mehetsz be, és ebből kettőt ki kellett hagynommm. bár az is hozzátartozik, hogy ilyenkor amikor a többi anyuka etetett, én csak fogtam, mert ugye már szondán megetették addigra). Úgyhogy csak az estire mentem vissza. Kérdeztem, hogy működik-e a dolog. MOndja a csecsemős, hogy nem egészen. (kétségbeesés) azt mondja, hogy megpróbálták, de csak 10 ml-t tudott kiszívni, és az is jól lefárasztotta. Erre folytatja: úgyhogy vették a bátorságot, és mivel látták, hogy tényleg nagyon ügyesen próbálkozik, csak az üvegből nehezen jön, megpróbálják a saját, kórházi cumival. Senki nem hitte el, hogy a fiam tudott vele enni! Mind megette amit adtak neki. És tegnap amikor én benn voltam, akkor már a 3. etetés volt azzal, és mind egy cseppig megette. Szerintem anyuka még ilyen büszkén nem nézte ahogy eszik a gyereke. Mindenki megdícsérte, hogy nagyon ügyes és erre tényleg senki nem számított. Főleg, hogy elsőre ennyire ügyesen csinálta. MOndták, hogy minden nap egyre ügyesebb lesz. Egyszer sem nyelt félre, és teljesen rendesen fektetve etették. Úgyhogy az én kis erős fiam már most kezdi megmutatni a világnak, hogy nem az az átlagos fajta! Smile Mert az, hogy normális gyerek normális cumiból eszik, az nem nagy kunszt... :) De hogy az én fiam is képes rá... :)
Muszáj volt elbüszkélkednem. :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Nagyon örülök a jó híreknek. Látod erős a kis Eliot! van akarata, így megmutattátok a dokiknak és nővéreknek, hogy nem kell az a szonda. Csak így tovább!!! És van rá magyarázat, hogy miért is nem viszik még át a másik kórházba? Gondolom ott többet mondanának majd az állapotáról, nem?

Holka
Mit tudsz nekem mondani erről a clostylos dologról? Mármint, hogy tényleg befolyásolja a tejtermelést? Mert hát én 1x5 napig szedtem, de utána mikor + lett a teszt a 4. héttől a 12. hétig napi 600mg utrot is kaptam. Most totál besz....ott Magdolnam, hogy esetleg nekem se lesz tejem? Vagy csak az esetek x százalékában fordul ez elő?

Kép
Kép
nati80
 
 


Jaj bocsi Ditta, ugylátszik még mindig nem vagyok magamnál :lol:

Muffin! Ha hiszed ha nem tökre örülök neki!!!!!!!!!!!!!Valahogy amióta megvan Lizus, sokkal jobban átérzek dolgokat. És mi lesz az inplantátumos dologgal??? Ha tanácsolhatom -ebben a kórházban- ne hagyd magad!!!! Kérdezz, amíg be nem adják a derekukat! :wink: Nekem Liza 2 napig nem akart enni, aztán egyszer le kellett rakni, hogy az oxitocint meg az algópirint meg a számtalan injekciókat beadják nekem és fura hangot hallatott a pici.... Mondtam a nővérnek nézze már meg, erre elrohant hogy megfullad a gyerek.... na gondolhatjátok. Kiderült rosszul szívták le a magzatvizet nála. Azóta nem hagyom hanyat feküdni, max akkor ha állandóan rajta tartom a szemem. Ja és utána elkezdett a kis drágám falni és tök büszke voltam rá! Tudom ez más helyzet mint Muffiné!
magdolnam
 
 


Ditta, szorítok ám!!!
magdolnam
 
 


NAti, ezen ne stresszeld magad!!!! HA nem foglalkozol vele, semmi gond nem lesz! Engem mindenki stresszelt, hogy így szoptatni meg úgy meg amúgy, meg mindenki kioktatott, meg hogy milyen rossz ha nincs tej és ettől kiakadtam annyira hogy az illetőket a falhoz tudtam volna kenni. Aztán mondom beszéltem a dokival, védőnővel, szülésznővel és akkormondták, hogy lehet ilyen mellékhatás.
magdolnam
 
 


ja meg én császáros voltam, azért az ilyennél egy kicsit más a helyzet....
magdolnam
 
 


hogy kell levenni/átcserélni a gólyámat???
magdolnam
 
 


nati, azért nem kerül még át, mert egyeztetni kell a két kórháznak az átadásról. Már folyamatban van, ma tudjuk meg, hogy mikor kerülhet át. De már nagyon várom! Mondjuk nekem panaszra nincs okom, mert nagyon jól bánnak vele, és így már az etetés sem okoz neki fájdalmat, úgyhogy igazából egyedül az a gáz, hogy alig láthatom, meg alig lehetek vele... De ma remélem már megengedik hogy én etessem!

KépKép
muffin
 
 


Magdolnam
OK!!! No para!!! Nem idegesítem ezen magamat. na de azért majd rákérdezek a dokimnál is.

Muffin
Az a lényeg, hogy jól gondját viselik a fiadnak, ahogy írtad is. De a másik kórházban többet lehetnél vele, ami szerintem mindennél többet ér neki.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
muffin:
A ti kisfiatok a jég hátán is meg fog élni! Nagyon jó hírek, apró lépek előre! :wink: Azért, ha végre átkerül a Heimbe, ott szabadabban tudjátok babusgatni ugye?


Magdi, Nati:
Ebben a closty dologban tényleg lehet valami.... :shock: Nekem ugyan nem mondták, de nekem is nagyon nehezen ment a szoptatás, és clostyztam.
Mi is folyamatosan pótoltunk tápszerrel, Anna sokat sztrájkolt, hol alig volt tejem, hol ömlött... Azért úgy voltam vele, hogy hiába macerás a szopi +pótlás, amíg egy csepp tejem is van, én addig szoptatok. Csak 6 hónapig sikerült.

Nati:
Azért ne aggódj a tej miatt, ha ne adja ég kevés lenne, a lényeg, hogy csajszikád ott van neked, fel fog nőni egészségesen tápszerrel is.
Kicsit túlmisztifikálják a szaklapok a szoptatás témát. Valóban a legjobb a babának, de annyira azt az érzést keltik, hogy minden nő képes szoptatni, aki mégsem, az selejtes, és mennyire rossz a tápszeres babának, hogy én ettől tiszta frászban voltam, folyton bőgtem, hogy rossz Anya vagyok. Aztán rájöttem, hogy a sok sterssztől éppen a legszebb perceket veszem el magunktól, és nem olvastam több szaklapot :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Nem tűntem el, csak kirándulni voltam 4 napot, tegnap pedig megünnepeltük az 1 házassági évfordulónkat.

Magdolnam, csodaszép Liza baba!!! Ahoz pedig ami a kórházban történt inkább nem fűznék semmit.
Ami pedig a koraszülöttséget illeti. Ne aggódj, a 36. héttől hivatalosan sem koraszülött.

Muffin, szorítok nektek, hogy minden rendben menjen, és minnél hamarabb hármasban lehessetek otthon, és ez a nehéz időszak csak elmosódott emlék legyen.

Ami engem illet. Tegnap voltam 12. heti UH-n. Vagyis 11 hetes és 4 napos UH-n. (azt mondták, hogy mehetek a 11. héttől.) Képzeljétek el, a mi kisbabánk már egy héttel nagyobb a hivatalos idejénél. Vagyis UH szerint tegnap 12+4 napos terhességet mértek. Bár ami azt illeti sem én sem a férjem nem tartozunk az alacsonyabb emberek közé. Szóval benne van a pakliban, hogy nagy babánk lesz. Bár elkezdtem gondolkozni azon, hogy nem lehet-e, hogy az Elevit miatt nagyobb. Szóval azt egy kicsit csökkentettem. A cukor ilyenkor még nem játszik be.
Majd teszek fel képet, olyan baba formája van már. :lol: És még mocorgott is.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kép 12 hetes, olyan szépen látszik mindene:)))

Kép
Kép
cs_erika
 
 


hírtelen azt hittem, nem sikerült a feltöltés

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Nem hiszem, hogy az elevit miatt lenne nagyobb a baba. Lehet nem akkor volt péd amikor gondolod, vagy tényleg csak a szülők adottságai ütköznek ki nála is. A baba nem fog több energiát felvenni tőled mégha elevitet is szedsz, mint amennyire szüksége van.

Mágnes
Ez a hír egy kicsit lelomboz, de attól még egészséges lesz a kislány. Csak jóval drágább megoldás lenne a tápszer. A többit priviben írom meg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes, amit NAtinak írtál pont úgy érzem!!!!!!!!!!!!!!
ANyám megjelent nálunk egy kempingággyal :shock: Basszus most nagyon kiakadtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 hetes turnust tervez :shock:
magdolnam
 
 


De édi mini baba :lol:
magdolnam
 
 


Magdi:
Ezen jót mosolyogtam :) Mármint nyud és a kempingágy..:)

Nati:
Hát tény, a tápszer nem olcsó mulatság, nem is akkor, amikor még pár hónapos, hanem mikor egy év körül van. Akkor nagyon gyorsan tud fogyni!! :cry: Mi már leálltunk róla, hát mit mondjak, sokat jelent anyagilag, a vége felé havi 10-esben benn volt a tápi.

Erika:
Örülök, hogy minden rendben :) Akkor mikorra is várható a baba? Nagyon édes a képen :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hello lányok!

Látom beindultatok! :)

Holka: Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás és nagyon ügyes Henci a bilizéssel! Jó időt fogtatok ki! Jó Neked, hogy a bokád nem dagad! Nekem borzasztó... bár nem fáj, de nem is akar leapadni. Na majd holnap gyümölcs nap! :(

Muffin: Örülök, hogy Eliot baba ilyen ügyesen eszik! Tényleg büszke lehetsz rá! Remélem megengedték, hogy Te etesd!!

Magdolnám: Ezt a tecsi dolgot sajnálom, de azért sok sok baba felnő szépen egészségesen anyatej nélkül, úgyhogy emiatt ne idegesítsd magad! De azért kérdezhetek? Előtejed sem volt? Mert én is szedtem Clostyt és van előtejem. Bár tudom, hogy nincs összefüggés a kettő (az előtej és a rendes tej) között...

Nati: Én még nem kezdtem el mosni a babaruhákat, de sima mosóport és sensitív öblítőt fogok használni. Én a mosást fogom utoljára hagyni, hogy amikor hazaérünk a kórházból és kinyitom a szobaajtót, érezzem a babaruhák illatát! Jaj, úgy várom!!!
Ami a szopipárnát illeti, ha elfogadsz egy javaslatot, ne Hubgarocellel töltöttet vegyél, nekem olyan van és már tökre összenyomorgattam :oops: kell majd bele tölteni még.

Ercsi: Gratula a babucihoz és méretekhez!! Tényleg szépen látszik mindene! Azért ha megfogadsz egy tanácsot: Az elevitnek szerintem nincs köze a babaméretekhez! Ez csak régen volt, amikor még más összetételűek voltak a vitaminok. Én is Elevitet szedek mindennap, és a baba méretei teljesen megfeleltek a korának a 28. héten (a 19. héten 1 héttel nagyobb volt a koránál). Szerintem azért konzultálj az orvosoddal mielőtt leállsz róla. Én a 32. heti méretektől teszem függővé az "adag csökkentését", de most még egyenlőre megnyugtat a tudat, hogy akármit is eszek, a baba megkapja azt, amire szüksége van.
Ja, és a HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓTOKHOZ IS GRATULÁLOK!!! Nekünk is tegnap volt!

Én most Balatonon vagyok anyukáméknál, de tegnap reggel a férjem beállított egy csokor virággal, és együtt töltöttük az egész napot! Nekem ez volt a legszebb ajándék.
Ja, és tegnap lemerészkedtem délután a strandra is. Szigorúan csak ruhában voltam, de olyan jó érzés volt, hogy a sok ismerős nézte a pocakomat! Mert már jó nagy!!! Nem is akarják elhinni, hogy csak szeptemberben szülök. Pedig de! :wink:
És láttam a férjemen, hogy már most olyan büszke arra, hogy nemsokára apa lesz... még ha kicsit bálnásodom is.. :oops:
Vendég
 


semmi előtej :(
magdolnam
 
 


Magdi! Tejcsi ügyben küldtem privit!
Vendég
 


Magdolnam
A dokik nem mondták, hogy meddig van esélyed, hogy elinduljon? Én most azt olvastam erre, hogy ha gyakran mellre teszed a picit, vagy mikor éhes, az serkenti a tejtermelést. Mégha nem is eszik eleget belőle utána pótolhatod tápszerrel, de legalább stimulálja azokat a részeket melyek felelősek az agyi kapcsolatban a tejtermelésért. Kitartást! lehet még lesz tejed, de ha nem akkor is felnő a kicsi Liza. Nem? Sokan nem tudnak szoptatni a gyerekek mégis túlélik, nem? NO PARA!!!!

Mágnes
Privi ment!

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezeket a rucikat most hozta tesóm. Unokahugomé volt mind. Vagyis ez kb csak a huszada annak a mennyiségnek, de ezek most nálam voltak.
A 2. képen a jobb alsó bordó ruha az amit remélem karácsonykor viselni fog.
na de ugye milyen cukik??? Van sok rugi is meg kombi is, de ezek az igazi csajos holmik!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Ugyanezt írtam Magdolnámnak!! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Muffin!
Én nagyon-nagyon-nagyon büszke vagyok a kis Eliotra! Erős lesz és egészséges!!!!! :D

Kép
anda81
 
 


Bejci
Most én is eldöntöttem magamban, hogy akárhogy is fog alakulni ez a dolog nálam, nem engeden hogy kritizáljanak. Beverem majd a képét annak aki elkezd sajnálkozni, ha esetleg nem lesz tejem. Fanni ígyis-úgy is fel fog nőni egészségesen.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin, nagyon erős a kis Eliot és büszke is kell, hogy legyél rá...
Minden rendben lesz, de azért jó lenne ha már a eimbe lenne. Akkor többet lehetnél vele!!!
Szorítok nektek!

Nati, szerintem sem a tejcsin fog múlni. Igazad van. Sok baba tápszeren nő fel és mind egészséges..
Nagyon édik a rucik... :lol: :lol:

Erika, nagyon édi a babucid...gratulálok!

Bajci, ez kedves volt a férjedtől :lol: :lol: nagyon romantikus!

Kép
Kép
odri
 
 


babakötvényről valaki valamit????? Nem akarok hinni a szememnek!!! http://www.babakotveny.info/?index.cgi
ha havi 10.000fotot befizetek, akkor lejáratkor 4905504ftot kapunk vissza???????????????
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?