Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt !

Gabi
még nem jött meg, olyan érzésem van, mintha a melleimben hatalmas kövek lennének, a hasam fájdogál, bár lehet, hogy azért mert tegnap vendégségben voltunk és össze-vissza ettem mindent :oops: :oops:
mindenesetre ma reggel vettem egy adag pelenkát - én így hívom a nagy betéteket éjszakára :?
gyerkőcök hogy vannak ?
itt csodálatos idő van !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Vagyok én is,csak élvezzük a meleget és sokat vagyunk kinn!!!!
Ma nálunk szüreti felvonulás volt,egész nap szinte kinn voltunk!!!!!Drágám napközben változatlanul nagyon váltakozó-kedvű:vagy fülig ér a szája,vagy ordít és ringatni kell!!!De aztán alszik sokat,így van időm regenerálódni!!!!!Hát karra már nem kell gyúrnom :lol:
És....talán tévedek,de mintha valami furán birizgálná a mellbimbómat.....és szó szerint ömlik a nyála!!!!!!!Ha jó lesz a kedve,alaposan szétnézek a szájában :o

Gabi,Viki,Ildi!!!!Holnap majd jövök!!!!És remélem mások is jönnek azért még!!!!!!!!
Jó éccaka

Kép Kép
meli1118
 
 


hellóóó !

na, megérkezett piri, hasfájás és barnázás nélkül !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttünk a szüretből! :wink: Sajna nem minden ugy alakult, ahogy tervezve lett :( :twisted: Eredetileg vasárnap szedtünk volna, de csütörtökön du. azzal kereste meg anyáékat az egyik szomszédjuk, h azonnal menjenek a szőlőbe, mert kb. 30 cigány van benne :evil: :evil: :evil: Kb. a termés felét leszedték, egy csomó fürt szét volt dobálva a sorok között.... Uuuuugy sajnáltam anyáékat, szegények annyit dolgoznak vele, ráadásul szinte semmi hasznuk nincs rajta, erre azok a szemetek pár óra alatt tönkreteszik az egész évi munkájukat :cry: Persze feljelenteni nem lehet őket, mert minek, nekünk sokkal több bajunk származna az egészből. Ráadásul nincs az az ember, aki bizonyitani tudná, h valóban ők voltak (pedig név szerint tudják, h kiket láttak a szőlőben!) Hosszas családi tanácskodás után ugy döntöttünk, h inkább szedjük meg pénteken a maradékot, mentsük a menthetőt.

Szombaton a rokonunknak szedtünk, vasárnap pedig Gyöngyösön voltunk, mert épp mostanra estek a szüreti napok, vasárnap du. volt a felvonulás. Először tartottam tőle, h Dani hogy fogja kibirni egy helyben annyi ideig, de olyan ügyi volt, végigállta a kb. 2 órát és látszólag még érdekelte is, amit látott (nagyon olyan arcot vágott :lol: ) Aztán a nagyszinpad előtt hozták a szokásos formájukat, táncolt mindkettő, de főleg Dani :lol: A környezetünkben minden ember őket nézte és jókat mosolyogtak rajtuk :lol:

A szüretet is nagyon élvezték, mindkét nap kint voltunk, utánfutón utazgattak, játszottak a trabiban, jöttek-mentek. A déli alvások kimaradtak, ennek ellenére még este is rohangáltak az udvaron, csak fürdés után dőltek ki :lol:

Ma meg alig voltunk még itthon, reggel együtt vittük Lilit oviba (apa szabin van), aztán elmentünk a polg. hiv-ba, mert a GYES-hez kell egy igazolás, h nem kapok más támogatást a gyerekekre. Na ott "sokkot" kaptam, mert nem volt elég az a nyomtatvány, amit a tb-nél adtak (sőt azt mondták, h az már nem jó), hanem ki kellett töltenem egy kérelmet, h adják ki ezt az igazolást. Na és ekkor közölte a nő, h 1 hetet!!! kell várnom rá :x Éppenhogy be tudom adni a tb-hez a határidőig, de hogy majd ebből mikor látok pénzt :roll: Huzós hónap áll előttünk :x
Aztán mentünk ajándékot nézni a keresztlányunknak, mert szombaton fogják tartani a szülinapját, mindjárt az első helyen sikerült egy nagyon jó játékot vennünk, persze Lilinek is találtam egy pár jó dolgot (vagyis amit tudna értékelni), de végülis csak egy hófehérkés esernyőt vettem meg neki (még nem látta, de tutira fülig fog érni a szája, mikor meglátja :lol: ) Utána irány a tuskó, persze amiért mentem az nem volt, de legalább tudtam venni nagyon olcsón virágföldet + a parkolóban könyvárusok vannak, ahol találtam egy klassz könyvet nagyon olcsón, gyorsan meg is vettem, h majd jó lesz sógornőm középső lányának, jövő hónapban lesz a szülinapja. Legalább már azt is letudtam :wink: Ja, és a gyerekeknek is találtunk, Mátyás király, az igazságos cimmel, nagyon sok történet van benne és csak 1000 ft volt :wink: Szóval jól kiköltekeztünk -a csekkek meg még ott várnak a konyhában :oops: 8)

Viki
Sajnálom azt a fránya pirit :( :x Mikor mégy megint dokihoz? Nem kezdtek még bele vmi kezelésbe?

Meli
Látom, tegnap uolyan programunk volt :wink: A karizmom nekem is karban van tartva :wink: :lol: Tegnap Danit egy ideig a nyakamban tartottam, h legalább ő lásson mindent (aztán sikerült előreverekedni magunkat), de ugy lezsibbadt a vállam, h azt hittem ma meg sem tudok mozdulni :roll:

Na megyek, mert a két "babám" (Dani és apa :lol: ) még alszik, de hamarosan indulnunk kell az oviba, ugyhogy riadót kell fujnom :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Na mi van lányok??? Sehol senki napok óta :?: :cry: :cry: :cry: Igy nekem sincs kedvem irni, minek, ha senki nem olvassa :cry: :cry: :cry: Amugy ma volt az első napom a suliban :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!

Hát már tényleg nem jön elég gyakran ide senki...szomorú!!!

Ildi,gratula a sulihoz és a kitartásodhoz....én nagyon jól elvegyok most....nem hiányozna a tanulás..igaz újrakezdtem tanulni itthon hobbiszinten az olaszt,de ez nem ugyanaz :)

Viki????Sajnálom a pirit!!!!

Gabi???Gyerekek???Minden OK???

Másokhoz nem írok,mert sajna a többiek úgysem válaszolnak :cry:

Rólunk:Nehéz hét áll mögöttünk,én szerdán belázasodtam,torokgyulladással és némi allergiás köhögéssel fűszerezve!!!!Szerencsére Deni nem kapta el(koppkopp)maszkban szoptattam és a lehető legkevesebbet voltam vele...de legalább az is kiderült,h apa is nagyszerűen el tudja altatni 8)
A gyerekdokinkkal folyamatos telefon-kapcsolatban vagyunk,mondta,h mit vegyek be a láz ellen és milyen toroköblögetővel gargarizáljak...így tegnapra már alig volt valami bajom és a lázam is elmúlt!!!!

Holnap pedig keresztelő!!!!Nagyon izgulok és várom!!!!Jó sokan leszünk,a szűk család az 41 fő!!!!!!És a református papunk kérdezte,h nem-e gond,h lesz még egy baba(ill.2)megkeresztelve,mert azt az ikerpár kislányokat is keresztelik,akik a tejtesók lettek volna(csak a szülők visszaléptek)
Úgyhogy igencsak tele lesz a kis templom...

Megyek is pakolászni és készülődni....mert kiváltságos pillanatok egyike,h épp alszik,mert persze miért ne most,napközben állati nyűgi,dől belőle a nyál és nagyon tunkol mindent a szájába!Éjjel is 2x evett,és többször felsírt álmában elég fájdalmasan,de mire bemosakodtam hozzá,már aludt
:shock:

Mindenkinek szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


helló !!!!!!!!!!!!!!!

hát, a kihalás szélére került a topikunk !!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Meli
de jó, hogy jöttél !!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
nagyon klassz, hogy jobban vagy !!!!!!!!!! :D :D :D
apa pedig edzett Denivel !!! :lol: vagyis Deni edzette az apját :lol:
a párom is tiszta tüsszögés, orrfolyás, remélem, engem elkerül !
csodaszép idő volt ma és holnap is az lesz ! gyönyörű idő esküvőhöz és keresztelőhöz !
érezzétek jól magatokat !
Neked pedig gyors gyógyulást !

többiek ?????????????????????????????????????????????
legalább csak annyira jelentkezzetek hogy jól vagytok !!!!!!!
kismamik !!!!!!!!!!!! Kata, Sziszi !!!!!!!!!!

hiányoztok nekünk mindannyian !!!

Dóri ?????
Vikike ?????
Icus ?????
Andi ????
Gabi és Ildi szüreteltek ?
Málna Hogy vagy ?????
Nika ????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


helló !

Ildi
nagyon nagyon boldog szülinapot holnapra !
holnap nem biztos hogy tudok jönni, ezért már ma kívánok Neked egészséget, boldogságot és még legalább 100 szülinapot !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

Nem halunk ki, ha rajtam múlik nem :wink: :wink: :wink: jövök ha tudok.
Most többnyire rohanok, de azért jövök ha van időm, főleg ha más is jön :D :D :D :D

Meli
sok-sok gyógypuszit nektek.
A héten Eszterke is megint betaknyosodott, és a szeme is begyulladt :cry: :cry: jön a foga, de annyira nehezen töri át az ínyét :roll: :roll: olyan nyafi szegény. nem győzöm öltöztetni, mert a fogzás velejárója, gyakoribb-hígabb széklet természetesen van :twisted: :twisted: :twisted:

Hogy telt a keresztelő? Szuper idő volt rátok :D :D :D

Vvviki
nem szüretelni voltunk, de lennt voltunk anyuéknál a hétvégén :D voltunk kirándulni, gyerekek úgy díjazták :wink: :wink:
Szedtek egy csomó makkot, na de, hogy azok most milyen picik :wink: :wink:
Tegnap meg kimentek a szőlőbe, és szedtek még a makk mellé, kökényágat, galagonyát, és csipkét, persze mindet terméssel amit visz majd a legény az oviba :wink: :wink: :wink:

Változatlanul szeretünk oviba járni-hurrá :lol: :lol: :lol:
Tegnap reggel már kérdezte, megyünk oviba :D :D
A múlt héten már egyáltalán nem sírt. Most már szeret menni, igaz arról hallani sem akar, hogy ott is aludjon :wink: :wink: :wink:

Ildi
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Kép

Na átadom apának a gépet :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!


Viki,gyógyulást apának,remélem te nem kaptad el!!!!!!!!Még mindig hajtasz?????Pihenés,horgászat????Párodnak sikerült már munkát szerezni????????

Gab,sajnálom Eszti ismételt megbetegedését!!!!Mi is félünk,mert elég gyakran szörcsög,de nem lázas és szerintem a torka sem fáj,mert akkor nem akarna szopizni!Gondolom...
Örülök az oviszeretetnek!!!!!Előbb-utóbb minden gyerek rájön,h jó is az,együtt játszhat a sok azonos korúval,gyereknek gyerek a barátja!!!!Csak idő kell nekik!!!
Fogzás....na ne!!!!Mi is szenvedünk és most már határozottan érzem az ínyén....nagyon sokat nyálzik és sok a híg kaki is!!!!És állandóan szenved,gyömöszöl mindent a szájába,főleg az ujját!!!

De ami a legrosszabb,az az éjszakai fájdalmas felsírások!!!Mire átrongyolok,már csed van...fel sem ébred,álmában sírdogál.Szörnyű!!!!Annyira sajnálom!!!Nappal meg egész nap ringatom,néha alszik egy-két órát,aztán ébredés után egy óra jókedv,majd újra beindul...fárasztó kicsit.

A keresztelő nagyon jól telt,élvezte,h 40 fős rajongótábora lett!!!!A templomban a megkeresztelést ügyesen kibírta,aztán persze elfogyott a türelem,mert éhes is lett,fájt is a foga és persze hogy gondoljuk mi,h ő majd egy órát ücsörög,úgyhogy én az istentisztelet alatt sétálgattam vele és szoptattam egy külön helyiségben!Hát nem baj,így is jól telt!A délután az étteremben szintén nagyon jó volt,ott egy nagy jókedv után nagy ordítás következett,majd heti csúcsot megdöntve aludt 2,5 órát a babakocsiban!És olyan sok szép mindent kapott,gyönyörű kisruhákat,vagány kabátokat,sapikat és nacikat télre!!!!!Meg kaptt pénzt is,abból még a héten veszünk neki kiscsizmát,cipőt,sálat télre!!!!

Ildi!!!!!Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!


Ma van a 2.házassági évfordulónk és ma egy éve Balatonfüreden fogant a kis manóci!!!!
Este majd ünnepelünk kicsit :lol: :wink:

Szép napot mindenkinek mára

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Boldog házassági évfordulót Nektek!!!
Kép
na és egy kép zsiványságról.
Így közlekedik, ül, le a kéz, fenék tobábbrak. Eljut most már így bárhová, és meg is fordul a tengelye körül ezzel a technikával :wink:
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm az érdeklődést és hogy gondoltatok rám,ránk.
Gyorsan írok mert millió dolgom van :o , apa meg itt tipródik, mert vinné el a gépet :evil:
Holnap viszont jövök :wink:
puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Málna
nagyon örülök, hogy jelentkeztél :wink: :wink:
Várjuk a holnapi bejelentkezést.
Hogy teltek Máté első napjai-hetei az ovódában?
Mesélj mi történt veletek!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntéseket!! :lol:

Málna
Örülök, h jelentkeztél! Várunk!!! :wink:

Meli
Boldog évfordulókat!!!!!
Kép
Majd ha lesz egy kis időd ugye teszel képeket a keresztelőről? :wink: Én az éjszakai "ébredésekkor" ki szoktam várni, az enyémek is voltak/vannak igy. Az is lehet, h csak rosszat álmodik. Sajnálom szegényt, h igy megkinlódik a fogaival :(

Ma ujfent a Gyes-t intéztem :evil: Elmentem a Polg. Hiv-ba az igazolásért, amire ugye egy hetet kellett várnom. Persze most sokkal többen voltak, mint egy hete, és hiába, h csak ki kellett kérnem a papirt ugyanugy ki kellett várnom a soromat. 1/2 12 után végeztem, a MÁK meg 12-ig van nyitva.... Gyorsan az ölembe kaptam Danit és gyorsmenetre váltottam, 3/4-re oda is értem, erre zárt ajtó fogad :shock: Aztán kinyitotta a biztonságiőr és mondta, h csak délig van ügyfélfogadás, aztán du. egytől. Mondtam, h én csak beadom a papirokat és ott sem vagyok, szóval rendi volt és beengedett, igy már sinen van a dolog...

Suli: hát fel kell kötnöm a gatyámat! Nem tudom, h mennyi az ijesztgetés abból, amit elmondtak, de elég nagy lesz a követelmény pl. a jogból, oda-vissza kell fujni a jogi alapfogalmakat, törvényeket :roll: Ráadásul apa ismeri az illető "tanárt", azt mondta, h nála semmi jóra ne számitsak, hiányzik belőle az együttérzés, rugalmasság, kedvesség... :shock: Na, majd meglátjuk, vele még nem találkoztunk.....
Viszont már volt szociológia óránk, hát mit mondjak, csak lestem, mint a boci :oops: (még soha nem tanultam) és még szoknom kell azt a tanitási módszert is, amit a suliban alkalmaznak. Óra végén visszakérdezgetett a tanár az anyagból, hát hirtelen azt sem tudtam, h fiu vagyok-e v. lány :lol: Másnap közgazdaságtan, na az már sokkal közelebb állt hozzám, egész sokmindenhez tudtam okos dolgokat mondani :lol:

Jajj, most megyek, mert még ebédet kell csinálni, aztán ha Dani megriad irány az ovi!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!

Köszi a köszöntést!!!!Este majd kirúgunk a hámból :lol:

Ildi....suli kemény dió lesz akkor!!!!Nekem a fősulin mondta egy kedves hímnemű tanár,h a csoport lányainak meg üzenem,h miniszoknyával nem lehet viláogot megváltani...egy hímsoviniszta disznó volt,szigorlaton minden csajt meghúzott(engem is :roll: )

Gabi,állati jó a fotó!!!!!!Ügyes lánykád van!!!!

Málna!!!!!!!Welcome back!!!!!!!!!!!!!!!!Várunk holnap!!!

A babóm most aludt el,délelőtt jót szundizott a babakocsiban(2 órát),most kíváncsi leszek meddig bírja!!!!!
Keresztelős fotók még az unokatesóm gépében,holnap írja ki cd-re,lekicsinyítem és teszek fel!!!!!A héten tuti!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Ildi, nagyon boldog szülinapot neked!!


Kép


Meli, boldog házassági évfordulót!! és gratulálok a keresztelőhöz!

Kép

Sokszor olvasom a mi régi kis topikunkat, és még mindig mérges vagyok arra az emberre, aki szétzilálta ezt a társaságot.... :twisted:

Gabi, gratulálok Esztikéhez, nagyon ügyesen mászkál!!

Vvviki, mikor mentek dokihoz?? Már tenni kéne valamit, nem? Mert csak megy az idő...

mi köszönjük, jól vagyunk, Voltunk szept. 13-án 4d-n, egyből megmutatta magát a kicsi fiúnk :wink: :wink:

Puszilok mindekit!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá
gratulálok a kicsi fiadhoz!!!
Én azért nyomon követem a másik topicon, hogy mi van Veled :wink: :wink: :wink:
Azért remélem fogsz máskor is írni nekünk :D :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


KATA!!!!!!!!!!!!!!!!!HATALMAS GRATULA!!!!!!!Hát tévedtem,én kislányt jósoltam!!!!!!!!!De gondolom nem vagy elégedetlen!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!!!

Na megvolt tegnap a nagy ünneplés :lol: :oops: és kaptam apától egy 3 napos Balatonfüredre szóló őszelést egy bababarát apartmanban!!!!!!!Jövő hétvégén megyünk!!!!Már nagyon várom!!!

Ez a fogzás dolog lehet csak időszakos fájdalommal járó????"2napja nem óbégat annyit és napközben is többet alszik!!!!!Nem értem én ezt!!!!Szegénykék olyan nehezen lesznek rajta túl!!!!

Én már teljesen meggyógyultam,de a dokink azt mondta,h a fél város beteg....hmm...örülök neki nagyon!!!!

Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


hellóó !

csak bekukk, ledöntött a takonykór, a hangulatom is a pad alatt van

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszi a köszöntéseket!

Hoppá
Annyira örülök, h benéztél!!! Néha én is olvasgatlak Titeket a lakóhelyes topicban :wink:
Gratulálok a kisfiadhoz!!!!!!!!!!!! Szép neve lesz :wink: Na és hogy vagy, elmult már a rosszullétes időszak? Mekkora a pocid? Érzed már a mocorgását? Gyere és mesélj!!! :wink:

Meli
Jajj, most kicsit irigykedek az őszelés miatt :wink: Biztos nagyon fogjátok élvezni!!!! Az is lehet, h nem a foga miatt ilyen nyügös, simán lehet az időjárástól is! Az utóbbi napokban nekem is fájdogált néha a fejem, lehet, h ő is ezt érzi (mármint a frontokat) :?

Viki
Jobbulást Neked!!

Eltünt lányok, ha olvassátok..... gyertek vissza!!!!!!!!!!!! Naaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Én jövögetek, olvasgatok, de most is itt a Manó az ölemben, valahogy de. ez így megy:)
Írni kicsit nehezebb, ma megyünk ortopédiára, jövő héten 1 hónapos kontrollra a gyerekorvoshoz.
Robesz nagyon jól eszik, már 4 kg. Volt két átaludt éjszakánk, 1/4 12 fele fekszik, és szombaton 1/2 6-ig, tegnap 1/2 5-ig aludt, ma már 3-kor fent volt, aztán 3/4 6-kor, ez az átlag.
Este kicsit nyügősebb, akkor sokat van Apával.
Már egészen kezdünk belejönni, no még azért vannak gondok, főleg az idővel:)
Örülök, hogy mindenki jólvan.
Kata, gratula a kisfiadhoz:)
Meli, jó sokan voltatok a keresztelőn, ez igen.
Gabil köszi a múltkori tanácsokat, az infacol egész jól bejött, meg ami még bevált a cseresznyemag párna, fel kell melegíteni és a pocijára tenni, nagyon szereti megnyugszik tőle.
Ildi,

Kép
Kép
nektarin
 
 


szóval, Ildi boldog születésnapot:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!!

Eszti,Jézus!!!!!!!De édesek vagytok!!!!!!Gyönyörű a kisfiatok!!!!!És már 4 hetes!!!Hihetetlen!!!Napirend majd beáll,kevesebb is lesz a délutáni nyűgi,majd meglátod!!!!Kell egy kis idő,amíg megszokjátok egymást!!!Sajnálom a pocifájást!!!!!A torna is biztosan jó lehet!!!!!

Viki,meggyógyultál már???Dokihoz mikor mész????Apának van már állás???

Gabi!Esztike jobban van????És a többi gyerkőc????

Ildi,nálatok senki sem beteg???

Málna???!!!!?!?!!

Én ma reggelre beláttam,h nincs mit tenni,megváltozott a fiam,kevesebbet alszik,többet nyíg....így,h elfogadtam,már nem is tűnik a helyzet annyira vészesnek!!!!!Csak kicsit szokatlan,h a nappali 3-4 órás alvásból(egyhuzamban)hirtelen lett 20-30perces...na nem baj,majd ezt is kinőjük :wink:

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nektarin
Nagyon szépek vagytok!!!!! :lol: Olyan édes, ahogy az apján alszik :lol: A napirend majd szépen kialakul :wink:

Meli
Hát igen, ennyi idős korukra már egyre jobban érdekli őket a külvilág, és nem gondolod tán, h majd alszanak állandóan, mikor ettől sokkal érdekesebb dolgokat tanulhatnak nap mint nap? :lol: :lol: :lol: Komolyra forditva a szót: tényleg csökkenni fog az alvásigény, ez ellen nincs mit tenni és igy van jó. Mondjuk a 20-30 p tényleg kevés.... Hányszor alszik egy nap? Nekem ennyi idősen ált. már csak kétszer, 10-11 körül, majd 14-15 körül.. kb. 1, max. 1,5 órás alvások voltak. Aztán 1 éves koruk körül kezdtem hozzászoktatni őket a napi 1 alváshoz, de ez már 2-3 órásra is elhuzódott.
Szerencsére senki sem beteg a családban (kop-kop-kop), Daninak kicsit folyik az orra, de nem vészes. Kb. 3 hete kezdtem nekik vitamint adni (Forever Kids), remélem az is fog használni és elkerülnek a bacik :wink:

Viki
Meggyógyultatok már?

Málna
Jól vagytok, nem beteg Máté? Hogy tetszik Neki az ovi?

Ugy volt, h ma 1/2 9 és 14 között jönnek az UPC-sek telefont bekötni. Még van egy fél órájuk, de nem bizok benne, h ideérnek :? Csak azt nem tudom, h akkor mikor óhajtanak kivonulni? :shock: Itt üljek minden nap és várjam őket??? Amugy tök jól jártunk (vagyis majd fogunk), mert a házban kiépitették a Digitv-t + egy szolgáltató már bejelentkezett, h mikrohullámos net is lesz. Most okt-ben jár le a chellora a hüségnyilatkozatunk, gondoltuk lemondjuk az UPC-t mert nagyon drága (most 10200-at fizetünk a tv-re+netre, a Digitv+mikronet 8000 lenne) Erre a minap kijött egy üzletkötö, h szeretnék megtartani a még meglévő ügyfeleket, igy van egy ajánlatuk... Szóval most tudtuk meg, h a hüségnyilatkozat lejárta után +2000 ft lenne a net, igy már 12e-nél tartanánk a tv-vel együtt :x És akkor az uj ajánlat: Havi 8e-ért marad a tv, 5-ször gyorsabb lesz a netünk és kapunk vonalas telefont, mindezt az árat 2 évig garantálják. :lol: 2 év után meg jöhetnek az ujabb ajánlattal :wink: :lol:

Na és még egy sztori! Lili hetek óta nyuuuuuz, h vegyek neki poncsót. Tegnap végre minden összejött és be tudtunk menni egy üzletbe, ahol kaptunk is egy nagyon csinit. Persze szatyrot nem is kértünk hozzá, mert egyből felvette :lol: Oda meg vissza volt tőle :lol: Aztán reggel az oviban ugy inditott a csoportban, h: ovónéni, kaptam poncsót! Kötött, meg jukacsos, igy csikos (mutatta a hasán) és még csillogós is! :lol: :lol: :lol: És ugyanolyan pólóm van, mint Flórának! :lol: (Multkor épp szabadidőt vásároltunk neki, mikor meglátott kirakva egy uolyan pulcsit, mint amilyen a barátnőjének van. Természetesen meg kellett vennünk, mert: anya, ha Flóra meglát benne nem fog hinni a szemének!!!! Még jó, h csak 800 ft-ba került :lol: )

Szóval lányos anyukák, készüljetek hasonló helyzetekre!!! Soha ne menjetek üres bukszával sehová, mert max. egy ujabb köteg hajcsatot v. hajgumit tutira venni kell a már meglévő többezer db-os kollekcióhoz :wink: :lol: :lol: :lol: Mondjuk a fiam sem különb, a tescobol mindig kisautóval jövünk haza + ő is válogat a ruhákban, nem hajlandó kantáros nadrágot felvenni :roll:

Na, megyek, folytatom a vasalást :x :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Vagyok végre én is.
Napok óta mást sem csinálok, csak folyamatosan megyek :cry: :cry: már majd leszakadnak a lábaim. Elég sok a súlyom, elég .... :cry: :cry: :cry: de így energiám sincs még mozogni, este örülök ha vízszintbe tehetem magamat :oops: :oops: :oops:
Jövő héten ha igaz itthon lesz anyósom, remélem legalább a főzést átvállalja. Na nem azért, hogy akkor pihenek, mert kertet kéne csinálnom :roll: :roll: meg nagytakarítást :roll: :roll:

Meli
de jól hangzik egy a kis pihenés. :wink: :wink: :wink:
Bizony-bizony egyre kevesebbet alszanak. Nekem ráadásul az alvások többnyire akkor vannak amikor úton vagyunk.

Köszönjük jól vagyunk :D :D elmúlt Eszterke taknyossága is, remélem sokáig nem is jön vissza.
Törpém jól bírja az ovit kop-kop-kop. Már 3 hetet folyamatosan járt :wink: :wink: :wink:
És olyan jól eszik, megeszik mindent :D :D úgy örülök neki.

Tegnap meg olyan édes volt, ültem kinnt és vártam, hogy jöjjön. Integet, de ül tovább, erre odamentem az ajtóhoz, mondja, hogy mindent megevett nézzem meg-mondom neki gyere, ül tovább. Csak akkor kelt fel az asztaltól amikor az ovónéni hátrafordult és mondta neki, hogy kijöhet hozzám :D :D :D :D

Most már szívesen játszik a többi gyerekkel. Ottaludni viszont változatlanul nem akar, de megegyeztünk, akkor alszik itthon, és inkább beletörődött ebbe. Tényleg alszik :lol: :lol: :lol:

Vvviki
jobbulást Neked!!!

Nektarin
nagyon szépek vagytok. Édes ez a kislegény :D :D :D

Ildi
nekem Adri mai napig nem csinálja ezt :wink: :wink: :wink: nem variál öltözködéssel-bezzeg Krisztián.
Teljesen kiborít, zokniban csak a mintás, nem teljesen sötét színű, nem hosszúszárú felel meg. Mást nem vesz fel, ha ráadom képes félórákig hisztizni :shock: :shock:
Sapi csak basaball, gőzöm sincs mi lesz ha bejön a hideg idő :roll:
De alapjáratban is van, hogy kiteszek neki valamilyen ruhát és közli, hogy ő ma ezt nem szeretné felvenni, bezzeg másnap igen, én már ezt nem értem :roll: :roll: :roll:

Szóval anyukák vannak fiú-gyerekbe is kriminálisak :lol: :lol: :lol: :lol:

Málna
nem jöttél :cry: :cry: Azért ha tudsz jelentkezz mi ujság veletek

Takidó, Icus, Ti még néha szoktatok jönni, már rég voltatok :cry: :cry: jelentkezzetek mi ujság veletek.

Icus
hogy álltok a babprojecttel?

Hoppá
gyere ide is, írj nekünk.
Hogy vagy így a terhesség félidejéhez közeledve?
Rosszullétek elmúltak már teljesen?
Pocak elkezdett már nőlni? esetleg egy képet nem láthatnánk róla? :D :D

Jó éjt, szép álmokat!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok!

merre vagytok???
velünk nem történt semmi különös. Telehold-front megtette a hatását, a fiam napok óta meg van kergülve :roll: :roll: :roll: tök mindegy mit csinálok vele :cry: :cry:

Rakok pár képek :D :D
Kép csábos mosoly
Kép együnk együtt
Kép Eszterke játszik
Kép Krisztike etet
Kép tegnapi paradicsomos-krumpli evés után

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


azért itt már látni, hogy nől végre a haja :lol: :lol: lófarka nem lesz az egy éves szülinapjára, de már nem olyan kis csuri-madár :wink: :wink:

Mára lányos bevásárlást tervezek, kíváncsi vagyok a fiam beletörődik e :lol: :lol: (szerintem vihetem őt is :? )
Adrinak kell fekete nadrágot vennem, meg magamnak is kéne valamit venni, mert egy nadrágom van ami igazán kényelmes rám :roll: :oops: :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helllóó !

még mindig beteg vagyok, kaptam gyógyszert, 4.000 forintot fizettem a gyógyszertárban :x

Gabi
de jó, hogy Te mindig jössz !!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
három gyerkőc mellett !!!
szégyenlem is magam, amiért én csak ritkábban jövök :oops:

Esztike tündéri kiscsaj ! olyan huncut szemei vannak !!! :D
a hajacskája miatt nem aggódj ! nekem három éves koromig nagyon kevés , fehéresszőke hajam volt :oops:
utána viszont meglódult és olyan sok hajam van azóta is, hogy két embernek is elég lenne :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Ildi
hogy vagytok ?
sikerült valamit venni a gyerkőcöknek ?
én is ruhamániás vagyok, sajnos, ja, meg bizsumániás :oops: :oops: :oops:
szóval, ha lányom lesz, akkor az már egynaposan reklamálni fog hogy nem a kék rugdalózó van rajta, hanem a barna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


megyek, még kúrálom magam, este még jövök !

TÖBBIEK !
NAGYON HIÁNYOZTOK NEKÜNK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jó estét Mindenkinek !

hogy vagytok ?????

hát, én lassan kezdem feladni a topik életbentartásában való részvételt - nem semmi mondat :oops:

az a néhány héttel ezelőtti vita szétzilálta a topikunkat :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Lányok nem olvastam végig, de azért életjelet adok nektek magunkról!
Bocsi csajok,hogy eltűntem de apa ebbe az utolsó két hétben Kép Kép külföldön volt csak hétvégére jött haza s nem tudtam jönni.

Boldog szülinapot Ildi!

VViki!
Ne add fel a topik életben tartását. Látod egyre többen visszatérünk! Kitartást!
Öszintén én is gondolkodtam egy búcsún már meg is fogalmaztam magamban, de nem. Ez azért fordult meg a fejemben,mert aki létrehozta a topikot ő (Candi) elment tőlünk búcsú nélkül, s a többiek is nagyon hiányoznak. Nem vagyok egy feladós típus most sem teszem. Szorítok a következő hónapban a babóka miatt.
Jobbulást!

Meli!
Nálunk a fogzás egy kicsit könnyebb éjszaka többször felriad de nappal semmi gond. Már kiságyban alszunk leszoktattam a ciciről azóta ritkábban kell fel éjszaka sőt van,hogy reggel 5ig alszik egyfolytába ami nálunk nagy szó. A keresztelőhöz gratulálok az enyém végig ordította pedig nem szokott sírni ott sikerült bepótolnia mindent.

Hoppá!
örülök,hogy te is jelentkeztél gratulálok a kisfiúhoz. Mi lesz a neve? Hogy vagytok? Tünetek? Képek? Nem hagyjuk a topikot gyere te is gyakrabban. Kép

Nektarin!
Gyönyörűek vagytok! Szépen nő a babuci. Az inflacol nekünk is használt! Napközben tornáztattam s massziroztam is a pici pocakját.

Kis_plutó
Esztike nagyon ügyes.
Mi 8 hónaposan 20án kezdtük mászni aztán rá másnap egyedül felültünk s most pénteken 28án pedig felállt a kiságyban. Napról napra fejlődik értelmileg is már a hiszti jelei is. :) Mi is most növesztjük már a hajkoronánkat. Még mindig szopizunk 3szor egy nap.

Málna!
Jó,hogy jelentkeztél. Mesélj magadról.
nika04
 
 


szia Nika !
jó, hogy Te is jöttél !
hogy ezek a kispasik és kiscsajok hogy imádnak fényképezkedni !
:D :D
kérünk még képeket !!!
Andi igazoltan van távol, az anyósára vigyáz, majd jelentkezik

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Ezt majd elfelejtettem
Többiek?
Vikike társam?
Takido nyaralás mesélj? Fogak?
Icu?
Zsizsik?
Anna?
Musz?
s akit még kihagytam gyertek vissza
Candi?
nika04
 
 


Jó reggelt!

Én sem hagyon kihalni a topicot. Én is nagyon megszerettem ezt a társaságot, és nagyon hiányoznak akik már nincsennek itt :cry: :cry:

Majd napközben még jelentkezem, de 3-ból kettő még alszik a két kicsi, és készülni kell.

Adrika megy Pestre a Titanic kiállításra, ás a Vajdahunyad várba is mennek majd :D :D

szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,csak egy gyors,mert ma is naon elfoglaltak vagyunk,megyünk Kristóf unokatesóhoz,elvisszük a kinőtt pelusokat....

Nagyon örülök,h egyre többen visszajönnek!!!!Nika,édes a kismanód!!!
Viki,nehogymááááá pont te add fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi,Titanic kiállítás...irigy....

Bocs,de ennyi,itt tobzódik az ölemben :) majd még jövök és mesélek a valódi hisztiről....

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Igértem,hogy jövök, de sajnos nem sok időm jutott rá.Amennyi időt csak lehetett anyuval töltöttem. 18.-án volt a temetés, és múlt hét hétfőn már visszament dolgozni. Úgy érzi így talán "könnyebb" lesz.Mire idejutottam volna már nagyon fáradt voltam.
Máténak nagyon tetszik az ovi.Igaz azt hittem nem lesz gond az átállással, de tévedtem. Egy hétig volt hiszti, anyába kapaszkodás, volt, hogy éjszaka bepisilt :( .De szerencsére már vége, és most már nincs semmi gond. Voltak már többször kirándulni, színházban,elkezdődött az angol, és az úszás, szóval most már szeret járni.

Képzeljétek jövőhéttől dolgozom :D :o .Október 10.-én kell kilépnem a cégtől (ha addig nem produkálok egy pozitív teszte, az esély persze nem sok :( ), és külsősként fogok dolgozni.A Chicco, és Artsena termékeket fogom értékesíteni.Kötetlen munkaidő, annyit dolgozom amennyit akarok.Remélem menni fog.
Most itthon van velem Máté mert a hétvégén elkezdett köhögni :(

Röviden ennyi, megyek mert befejezte a vacsit.Megyünk fürdeni és aludni.
Ma Bécsben voltunk, mert a nyomi hugom meg a barátja :wink: , kintvoltak egy hetet Barcelonában, és elnézték a hazaindulás napját.Szombaton kellett volna hazajönniük, Ők meg nagy nyugodtan kimentek a reptérre vasárnap :o Délelőtt mentem értük Bécsbe.Mondtam is neki, hogy jó, hogy megbeszéltük, hogy kimegyek eléjük a reptérre, csak épp a Ferihegyiről volt szó :D :wink:

Na puszi mindenkinek, majd valahogy megpróbálom vissza olvasni ezt a cca.1 hónapot :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok!

Én is megkerültem.
Nika szó nélkül nem léptem volna le az tuti..... kis időt kihagytam a netezéssel, és nem ígérhetem, hogy mostantól minden nap itt leszek.
Nincs ennek köze itt a bnethez, csak igen sűrűn folyik nálunk az élet és hát ezt az elfoglaltságot / netezés / tudom leginkább kihagyni. Két munkát viszek, plusz az egyéb elfoglaltságaim.
Elolvasni mindig elolvaslak titeket, csak a válaszra nem fussssa az energiám.
Nektarin: nem is gratuláltam még gyönyörű kisfiadhoz, nagyon édesek vagytok a képeken, csak úgy virulsz Te is :D
Lányok nagyon gyönyörűek a gyerekek és irtóra megy az idő, ha nézegetem őket mindig megdöbbenek, lassan szaladnak már.
Viki: köszi, hogy érdeklődtél, remélem már meggyógyultál.
Kata: hogy vagy? Olvasgatlak én is a másikon, de ha van időd gyere ide is, mutasd magadat. 8)
Málna: Remélem Anyudnak tényleg kicsit " segít " a munka.
És neked meg remélem bekavar majd egy baba a terveidbe... ez nem roszindulatú megjegyzés akart lenni :wink:
Lehet könnyebben kijutottál a bécsi reptérre, mint ferihegyre tetted volna? Tegnap valami haláli volt a forgalom bp-en :twisted:
Most igazságtalan lenne ha keresném a többieket, mert én is lemaradtam, mint a borravaló, de azért mégis gyertek csajok... :roll: :? :wink: :oops: :o
Most igyekszem takarítani aug 20.-a óta ez az első szabad napom, ki kell használni, de benézek még ma ígérem.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Nika
De jó, hogy jöttél! Már nagyon ügyes Bertold! És milyen nagy fiu :lol:

Viki
Köszi kérdésed, szerencsére mindenki jól van a családban! A gyerekeket vitaminozom, remélem lesz haszna :wink: Te jól vagy már?

Meli
Várjuk a képeket :wink:

Málna
Nagyon örülök, h jöttél!!! Gratulálok a munkához! Sztem a legjobbkor jött, h kicsit elterelje a gondolataidat a problémákról! Meglátod hamarosan meglesz az a + teszt is :wink:

Hétvégén nem voltunk itthon, azért nem jöttem. Csütörtökön gondoltunk egyet apával és eldöntöttük, h amig ilyen szép idők vannak menjünk fel Pestre az állatkertbe (mondjuk akkor éppen egész nap zuhogott az eső, de nagyon biztunk az időjósokban, miszerint szombaton napsütéses, kellemesen meleg idő lesz :lol: ) Gyorsan hivtuk is a barátunkat, aki ott dolgozik... Jelenleg ő gondozza a "bébi orrszarvut" (cca 400 kg-os 8 hónaposan), szóval bevitt a gondozók termébe és ott etették meg Natit, h egész közelről láthassuk. A barátunk beállt az ajtóba, h ne tudjon kijönni, Nati meg rágicsálta a nadrágját, miközben mi simogattuk. Tök jó volt ilyen közelről találkozni egy ekkora állattal! Persze az elefánt etetés sem maradt ki, Lili nagyon bátor volt :lol: , de Dani is kapkodta a fejét rendesen, Ő most volt állatkertben először. Vasárnap pedig meglátogattuk a dédszülőket... Vittük Daninak a trakiját, mert ott van betonos udvar és már egész ügyesen tudott vele pedálozni :lol: Persze alig birtuk hazarángatni :lol: :lol: :lol:

Na és akkor pár kép az állatkertből:

Természetesen itt sem maradhatott ki a lovaglás :lol:
Kép

Lili etet...
Kép

Dani
Kép

A gyerekekkel
Kép

Na el is küldöm gyorsan, mert megint vacakol a bnet, alig tudtam feltölteni a képeket :?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Candi
Na végre!!!!!!!!!!!! Nagyon hiányoztál ám! Ha lesz egy kis időd irj magadról! Milyen volt a nyaralás, hogy vagy?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!

Nagyon örülök,h jöttél Andi!!!!Gyere gyakrabban!!!!!Ti hogy álltok babaproject-ügyben????Írj magadról!!!!

Ildi,de jó,h van egy bennfentes az állatkertben...kiskoromban mindig arra vágytam,h közel mehessek a kedvenceimhez!!!!Nagyon jók a fotók,Lilike gyönyörű hajat növesztett!!!!

Apropó haj,Deninek is van ám már nagyon szép haja,igazából sosem lett kopter,mert amint ment a haja,úgy nőtt az új...de néha már olyan vagány neki,ahogy égnek áll,ha kicsit izzad!!!És szerintem kicsit hullámost lezs neki majd!!!!!Olaszos :o

Málna,remélem jobban vagytok!!!!Anyukád nagyon erős!!!!Vigyázzatok magatokra!!!!Máténak nagy puszi!!!Örülök,h végül csak bejön neki az ovi!!!

Gabi,nálatok nem volt egy kis visszaesés a szopiban,amikor elkezdtétek a hozzátápit?????Ezt minden anyukától kérdezem!!!!!!Félek,h majd nem kell már neki a mellem!!!!!!Pedig nagyon sokáig szeretném szoptatni!!!!
És mikor fordult át nektek a bébi?????Engem már néhányan basztatnak,h Deni még nem....én meg csak a vállam vonogatom,h majd,nem akarom siettetni,egy másik topikban olvastam,h van olyan 7 hónapos,aki még csak most....na mindegy!!!!

Viki,gyógyulj meg,én 2 hete taknyolok,hiába tantumverdézek 1000-rel,már a szagától felfordul a gyomrom....de komolyabbat nem mernék beszedni a szopi miatt!!!!


Szóval akkor beszámolok legújabb heppünkről!!!!!Hiszti...de nem egyszerűen....addig ordít,semmivel sem lehet megvígasztalni,amíg ki nem hányja a kaját magából....aztán szopi és bealszik rajta nagy hüppögve...ez megy majdnem minden nap egyszer...kivagyok!!!!Néha csak sírni lenne kedvem,mert nem értem és szeretnék rajta segíteni,de nem tudok..már minden kipróbáltam,simogatom,langyi vízzel megtörlöm az arcát,megfújom a homlokát...nem!!!!!Apa is kész van tőle,pedig az már nagy szó,,mert ő még nálam is türelmesebb!!!!!!Ha valakinek volt vagy van hasonló problémája,szóljon és adjon tanácsot....ja,ez akkor van,ha már álmos és túlpörög,nem tud elaludni....anyu szerint ne aggódjak,én is ilyen voltam és gyorsan kinőttem....hajrá!!!!

Na megyek,gyorsan elmosogatok,amíg alszik!!!
Majd teszek képeket is,csak még le kell kicsinyíteni!!!
Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Jajj de szeretem amikor ennyi az olvasnivaló :D :D :D

Nika
nagyon nagyot nőtt Bertold. Kis ügyes :wink: :wink:
Jó étvágyú kisfiú? hozzátápira gondolok elsősorban :wink: :wink:

Málna
Hát Máté akkor is ügyi volt. 1 hét szupi a beszokással. Hiába volt ő társasághoz szokva, azért csak új környezet, új ovónénik, gyerekek :wink: :wink: :wink:
Én most az ottalvást pedzegetem neki...hát nem repes érte.
Pedig tegnap klassz pókemberes pizsit is kapott :lol: :lol: :lol:
Gratula az új munkához. Drukkolok, hogy mielőbb ott is hagyd, bebabásodás miatt :wink: :wink: :wink: Jó magyaros lett :shock:

Meli
fordulás, hát nekem ugye nem szerettek hason lenni eleinte, így a nehezebb verzió ment először hátról hasra. Lányok 3 hónaposan már csinálták Krisztike 4 hósan. Pár hét múlva meg megtanulták vissza is.
Ha visszaemlékszel Musz Eszterkéje 1 nap alatt csinálta meg mind a kettő variációt :D :D

Hiszti: hát tud az enyém is. Mostanában semmi sem tetszik :roll: :roll: állna, de felállni még nem tud, viszont alig lehet leültetni :shock: :shock:
olyan rosszul szokott ébredni, ráadásnak éjjel is nagyon sokszor kel :cry: :cry: :cry: A pláne az,. hogy kiveszem, mire kicsomagolom a cicit, szinte alszik is :shock: szóval inkább van anyahiánya, mint, hogy annyiszor legyen éhes. Na de akkor is kelek, nem veszem magunk közé :D :D :D

Hozzátáplálás: pont a múltkor olvastam erről, nagyon jó cikk van róla Babafalván. Mit, hogy érdemes bevezetni, mikor stb.
Hozzátápinál az a lényeg, hogy szopi után kel etetni kb. fél órával. Nem kell erőltetni amennyi jól esik. Mi sem eszünk még most sem nagy mennyiségeket, de én egyenlőre szopit nem is szeretnék kiváltani, csak szeretném, hogy szokja az ízeket.
Annyira dícsérik a tejpépeket, most kipróbáltuk, hogy azzal jól beetetem+szopi, és alszik....ahha. Én elképzeltem, nem is tudom miért vártam "csodát" egyik nagyom sem ette ezeket a pépeket. Ma gyümölccsel(almával) próbáltam összekeverni, hátha, de úgy sem kellett. Még holnap megpróbálom banánnal, ha azzal sem kell odaadom barátnőmnek a pépet, nem vacakolok vele :roll: :roll:
Bezzeg megkóstoltattam vele a meggyes joghurtomat, azt hangosan követelte :lol: :lol: csak hát abból nem merek még adni, csak kóstolta.
Szóval szopihoz ugyanúgy ragaszkodunk.

Ja, és üveges bébikajában az Univer termékei tetszenek neki legjobban :D :D Hétvégén kezdtük a húsosakat, de tényleg elég finomak, és jó állagúak is :wink: :wink: :wink:
Tegnap ma gesztenye alma husi variációjút kapott, attól fájt a pocija, úgyhogy azt hanyagolom.

Candi
jajj, de jó hallani rólad is :D :D :D
Azért ne dologozz túl sokat, vigyázz magadra!!!Ha tudsz gyere, és emsélj magatokról. Remélem babproject ügyileg is jól haladtok :wink: :wink:

Ildi
nagyon jók a képek :D :D :D Dani igazi nagyfiúnak néz ki már a képeken :wink: :wink: :wink:
Csini a poncsó is Lilkónak :D

Na én szombaton nagyon nehezen kaptam Adrinak fekete nadrágot. Tény nem átlagos méretű, alkatú kislány, de nem gondoltam, hogy ennyire nem lesz.
Az egyik kínaiba ki is akasztott az eladó. Hát jó szűk volt a kb. 6. naci is amit próbált, és miután mondtam, hogy így nem kérjük, beszólt, hogy egy alkalomra nem mindegy. Ja, ki az a hülye, aki gyereknek 1 alkalomra megvesz 3500ft-ért 1 nadrágot :twisted: :twisted:
Utána elmentünk a bababoltban, magyar nadrágot kaptam, plüss, trapéz szárú, gumis derekú, és csak 2600ft :D :D szóval ennyit az olcsó kínai boltokról :wink: :wink: :wink:

Vvviki
hogy vagy, meggyógyultál már???
Na ezt meg sem hallottuk, hogy nem jössz többet :D :D nézd meg, most végre megint sokan vagyunk, van mit olvasnod :D :D

Jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ígéretemhez híven itt vagyok, csak kedvenc férjemet kellett végre arrébb paterolnom, iszonyat kíváncsi egy ember :lol:
Hisztit ne is mondjátok akikre vigyázok na Ők is mutatnak érdekeseket, most pl kihagytak engem nyáron és ez alatt a 2 hónap alatt olyan szép káromkodásokat tanultak meg, hogy csak kapkodom a fejemet, jól hallottam e :? :shock:
néha ők is irtó hisztit bevágnak, ha valamire nemet mondok.
Köszi érdeklődéseket, mi most kicsit szünetelünk baba ügyileg megint kicsit sok volt anyagilag , érzelmileg stb, tudodm már vénülök nagyon, de most még nincs erőnk, pénzünk folytatni, de remélem idén még összeszedjük magunkat.
Nyaralás kafa volt, gyönyörű idő, tenger, jó kaják, pihenés, óóó hol is van már 8)
Utána viszont 3 hét Anyóssal fűszerezve, hát nem volt egy egyszerű menet..... inkább nem is mesélek, már otthon van, így szent a béke.
Melózni most még kell sokat sajna, mert jön a tél és akkor nincs kertészeti meló, előre kell termelni azt a 3-4 hónapot.
Na rólam ennyit bőven elég volt olvasni, mostmár ti jöttök.
Pusz, igyekszem holnap is jelentkezni, most kezdődik a született feleslegek.
Jóccka

Andi
candi
 
 


jó reggelt!

Candi
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
viszont nagyon szorítok, hátha sikerül spontán :wink: :wink: Gondolom a szervezeted fel van kicsit tuningolva hormonokkal :wink: :wink: :wink: -hátha.

Hoppá
látom a héten még fogsz menni genetikai uh.-ra. Ugye jelentkezel utánna és megírod mekkora már a pici fiacskátok? :wink: :wink:

Meli
tegnap lemaradt, Adrikának nagyon tetszett a Titanic kiállítás :D :D ezen jól meg is lepődtem :oops: viszont a Vajdahunyad várban lévő Űrkiállítás v. mi az nem :roll: Úgy látszik változik az én okos nagylányom :lol: :lol:

Ma ritka dilis napom lesz. Reggel elviszem a gyerekeket, le kéne menni piacra, háromnegyed 11-re Adri jön haza. Ma nincs nekik tanítás csak ünnelség a suli 110 éves, és ez alkalomból.
Fél egykor megyek Krisztikéért, 4 órára szülői az oviban :roll: :roll:
Plusszban bejelentkezett sógornőm, hogy fogalmazást kéne neki írni, mondjuk megmondtam kerek perec, én segítek, de nem írok helyette :roll: :roll: Ha le akar érettségizni, neki kell csinálni, vagy gonosz vagyok :?: :twisted: :twisted: :twisted:
Mondtam is páromnak tavaszra biciklit szeretnék, gyereküléssel, sok már nekem ennyi séta.
Ja, és lehet, hogy Tibi meg 6-ig dolgozik, a 3 gyereket nem akarom a mamára hagyni, így valószínűleg Eszterkét fogom magammal húzni szülőire :roll:

Szép napot minenkinek, este jövök :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!

Andi,én is nagyon drukkolok!!!!!Remélem minél előbb összejön a manó!!!!!Hátha csak az kell,h kicsit kevesebbet gondoljon rá az ember....mondjuk a rengeteg munka és stressz nem épen kedvez :cry: de ez ellen semmit sem lehet tenni...

Gabi,hát nem lehet egyszerű 3 gyereket ellátni egész nap egyedül!!!!Én már akkor is tiszta rosszul vagyok,ha apa csak este jön haza,pedig ez egy héten egyszer van....
Dénesnek meg pókemberes harisnyája van!!!!Olyan édes benne,majd csinálok fotót!!!!!Imádom,ha van rajta harisnya,kicsit macerás a tisztába tétel,de nem fázik fel!!!!És olyan benne,mint Borisz Godunov...... 8)

Szóval a hiszti ilyen mindennapos mindenütt!!!Akkor megnyugodtam :roll: tegnap mesélem az egyik csajnak,h Deni mennyit alszik egy nap és éjjel és ez szerintem nem elég neki!Kb.össz.egy 24 óra alatt alszik 12-14 órát.Na a csaj körberöhögött!Az ő fia 1 éves és csecsemő kora óta nappal 2x 20 percet alszik....asszem befogom a számat,nincs az én gyerekemmel semmi baj :lol:

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


helllóó !

jaj,de jó hogy egyre többen vagyunk !!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Meli
képet szeretnénk a Pókember harisnyás Deniről !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó este!!!!

Csak gyors,mert itt lézeng az ölemben!Dicsekedni jöttem:ma este átfordult 2x hasról-hátra!!!!!Édes volt,masszíroztam és pont a hátát simogattam,ő meg magyarázott a Sudocrem-nek,amikor egyszer csak lendült egyet és már a hátán is volt!!!Még jó,h ekkora apelenkázónk....aztán kíváncsiságból újra megfordítottam és újra csinálta!!!!Olyan büszke vagyok!!!!!

Viki,holnap már nem lesz időm,majd ha hazajöttünk Balcsiról!!!!

Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Halló!
Csak egy percre.
Meli: na látod, nem kell hallgatni arra a sok okos Mamára, aki hasonlítgatja a csemetéket, mindennek eljön az ideje...grat a bukfenchez Deninek.
Gabi: akkor valami szupi tandemet kérj, azzal legalább mindenki besegíthet a tekerésbe :wink:
No ne haragudjatok, hogy ilyen rövid vagyok, Apa hozott egy cicust nekünk, mert nagyon unatkozott a megmaradt kislányka, és most szoktatás van ezerrel, remélem meg is marad ez a picur, nagyon helyes kis szürke fiúcska. 8)

Andi
candi
 
 


sziasztok!

Először is belinkelem idee a hozzátáplálós cikket. Szerintem nagyon jó :wink: :wink:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=356

Candi
kiscica remélem minnél előbb megszokjaaz új környezetet :wink: :wink: :wink: de hát ők olyan kis kíváncsiak :lol: :lol:

Meli
Eszterkén is van már egy ideje folyamatosan harisnya. Én azon túl amit Te is írtál azért is szeretem, mert ezt nem tudja lerugdosni, lehúzni :twisted: :twisted: :twisted:

Mi csibészkedünk ezerrel. Tegnap míg szülőin voltam úgy fejre esett, ülésből, piros folt lett a homlokán :cry: :cry:

jövő hét kedden kezdjük az ottalvást az oviban :lol: :lol: tegnap mondták, jó vad csoport várható 26 gyerekből csak 9 kislány van :shock: :shock:

na bűzcsomagot kaptam

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: