Új privát üzeneted érkezett!

Betty,
Jobbulást Petinek remélem holnapra elmúlik...

Kép
Vendég
 


hát, én nem tudok ilyen jó kis képeket beszúrni...... :cry: :cry:

de azért jó éjt!!!!!

babszika
 
 


Kép
Vendég
 

 
 

Jó reggelt Lányok!

Pandácska: nagyon kellemes szépülést és jó utat a tesóhoz! Péntekre pedig egy ultra erős zebrát kérünk!! :D :D

Betty: szegény kis Peti, remélem hamar elmúlik neki ez a fránya valami...Olyan édes a vonalzódon a kisangyalka!! :D

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Nicol: nagyon szépen köszönöm a drukkokat, de a tesztelés még arrébb van és eléggé mensis hangulatomban vagyok már két napja...Ha tudsz, tegyél fel képet magatokról!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt nektek!!!!

Panda! Én is akarok veled szépülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Bár, ma én is szép vagyok.... most, h kisminkeltem magam egy kicsit. :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Nicol: I :D :D Igen, rávetettem volna magam hidd el reggel is, de minő véletlen, hajnali négykor kelt, mert 8-ra Veszprémben volt a helye. EGÉSZ ÉVBEN nem kell ilyen korán kelnie. Egyébként pedig nem is baj, ha a HSG után kihagyunk egy hónapot. Azért tegnap hancúroztunk :oops: :oops: :oops: , de inkább csak magunk miatt, mint a babára gondolva.

Képzeljétek, tegnap vettem egy mély levegőt és bementem a patikába Elevitért. Ezt javasolta a doki is, merthogy a Gravida 1. nem is olyan jó 2. Lehet, hogy rókázom tőle, ha egyszer babás leszek. A patikában csillant egyet a gyógyszerésznő szeme, de nem mondott vagy kérdezett semmit. Úgyhogy mától szedem, aztán meglátjuk...Én már ennek is úgy örülök, mintha tényleg terhes lennék....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ninike: Én gondoltam rád, hogy már régen jelentkeztél, de annak tudtam be, hogy biztosan sok dolgod van. Ahogy a lányok mondták, itt a tavasz, úgyhogy szép az élet.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee!
én most kezdtem el a Gravidát..... :shock:
ezekről még nem is hallottam vele kapcsolatban.....

miért is nem jó?????
most már kezd érdekelni.

babszika
 
 


Babszika: Ha neked jó, akkor rendben van. Nyugi. Én ezt hallottam, dokik is ezt mondták és a barátnőm tényleg nem tudta szedni, amikor terhes lett, mert folyton hányt...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


ja, de csak akkor ugye??
mert én még nem éreztem semmi gáz-géza-dolgot.

ha meg terhességnél jön elő, akkor még van egy kicsi időm.... persez, remélem, h minél kevesebb! :wink:

babszika
 
 


Igen, a Gravida felerősítette az émelygést csinos kis rókázásra, úgyhogy a barátnőm nem szedett aztán semmit. Dehát mindannyian különbözőek vagyunk, a lényeg szerintem, hogy valamit szedjen az ember...

De bízom benne, hogy hamarosan magad is meggyőződhetsz róla, hogy babásan milyen hatással van rád a Gravida. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Én is bízom benne!

Ha most meggondolatlan lennék, akkor azt is mondhatnám, h bárcsak nekem is hányással kéne küszködnöm! :wink:

babszika
 
 


Babszika: Nagyon egyetértek!!!! :D :D Ugyan nem hánytam 12 éves korom óta, de most bevállalnám, ha cserében babóca lenne útban.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


ugye-ugye!!!

Kedves babócák!
Igen, ti, akik ott üldögéltek aprócska lábatokat lógatva azon a szép kis felhőcskén.
Remélem, néha figyelitek a babanetet, mert itt van egy pár elvetemült csaj, aki szívesen bevállalná a hányást is, csak tudná, hogy a pocakjában babó van!
Ez sztem nem elhanyagolható, hiszen innen tudhatjátok, h milyen önfeláldozó anyucitok lesz!!!!


Na, remélem, elolvassák! :lol: :lol:

babszika
 
 


este jövök, szép napot addig is!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, de tegnap este 7re értünk vissza a német versenyről, az oldal meg nem engedett be. :(
És nem is hosszabbítgattam a vonalzómat!
Pandácska nagyon szorítok Neked!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Tud valaki tippet adni, hol lehet még vezetni a hőgörbét? Az infertility azt mondja, lejárt az egy hónapos keretem...(???) Vagy valamit rosszul csináltam?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Szép, napsütéses napot mindenkinek!

Nekem ma nagyon nyüzsis napom lesz, úgyhogy már most érzem az elvonási tüneteket, hogy napközben nem foglak tudni olvasni titeket.

Pandácska! Már nagyon várom, hogy péntek legyen, hogy kiderüljön végre, hogy van februári kisbabánk! :wink:
Szerintem a mensi késésből néhány hónap múlva valami ehhez hasonló hasdomborodás fog kialakulni. :)

Kép
Vendég
 


jaimee: én a www.fertilityfriend.com -on vezetem a hőgörbémet. Itt is van valami 30 napos korlát, de nekem még nem járt le. A 30 nap után, azt hiszem, csak annyi változik, hogy néhány funkció (pl. a DPO-t nem jelöli a görbén) nem lesz elérhető.
Vendég
 


Mano: Ja, fertilityfriend.com, azaz az. Én is ott vezetem, de ha csak annyi a különbség, akkor jó lesz, marad. Köszi!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


sziasztok!

ismét bejelentkezem - még újként - csak egyszer voltam csak itt :D

Babszika: A barátnőm az egész terhessége alatt a Gravidát szedte orvosi utasításra. Valószínűleg tényleg másként hat mindenkire, mert neki abszolút semmi gondja nem volt vele, sőt, a kezdeti émelygését is teljesen elmulasztotta! Miért ne lenne nálad is így?
Kép
k-vero
 
 


Sziasztok! Régen jártam erre, nem nagyon volt időm, de szeretném közölni, hogy 2 napja késik!!!!!!!!!!! Tudom nem sok, vasárnapig adtam magamnak haladékot, utána teszt! Nem fáj a mellem ahogy a mensi előtt szokott, a hasam viszont szurkál. A hőm az egeket veri, de nem szeretnék rászólni!!!!!

Szurkoltok egy kicsit nekem?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


A vonalzóm miért ír hülyeséget???????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Én sem értem teljesen ezeket a vonalzókat! nekem is hülyeségeket ír! :)

Drukkolunk érted nagyon! :shock: :lol:
k-vero
 
 


Gyabi: Hát persze, hogy drukkolunk!!!! Hanyadik DPO a mai nap?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Nálunk olyan szépen süt a nap. Babatologatós idő van. :lol:

gyablonka!
Nagyon drukkolunk neked!
Tesztelés után rögtönk referálj! Kíváncsiak vagyunk.

Betty!
Remélem Peti nem lett beteg, nem azért nem írtál még ma.

Tegnap beszereztük a közműnyilatkozatokat. Nem egyszerű dolog ez sem. Hiába, a bürokrácia. Tervezőnél aláírtuk a terveket. Ma adja be engedélyeztetni. Szerintem nagyon jó lesz a házunk. Remélem nem húzzák az időt, éshamar megkapjun az engedélyt, és gyorsan felépül a házikó. Szeretném, ha karácsonyra beköltözhetnénk.
Na nem tartok élménybeszámolót tovább. Csak úgy örülök, hogy már idáig eljutottunk.

Szép napot mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


jaimee !!!!!!!!!!

Lefordítod nekem a DPO -t ? Nem vagyok benne ennyire a szakszavakban, tudom hogy kellene tudnom, de nem megy !

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Szóval, hány napja van fenn a hőd? Azért kérdezem, mert nekem ha a 13. körül leesik, akkor biztosan megjön, de ha fennmaradna....no, olyan még nem volt...majd neked!

Christell: Látom, neked is minden jó időről a babatologatás jut eszedbe. :D :D :D Itt ugyanez a helyzet. :D Tegnap majdnem leragadtam egy babakocsi bolt előtt, úgy kellett továbbvonszolni magam. :D Írhatnál ám a házról vmit!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Na értem végre. A hőm össze vissza ingadozik , de kb 7 napja van 36,7-36,9 között, nekem ez már csúcs, mivel mindig 36,1-4 körül van. Tehát csak az a biztos, hogy utoljára február 5-én jött meg és nekem normális ciklusaim szoktak lenni. Előtte mindig fáj a mellem már egy héttel, pecsételek is mostanában, de most semmi csak a hasam szurkál néha. Hát nem tudom, vasárnapid adtam magamnak haladékot!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Hmmm...Gyanús....Drukkolok! Jó lenne még egy + teszt a hétfői munkakezdésemhez. :D

A vonalzód azért bolondult meg, mert letelt a megadott 30 nap. Ilyenkor én meg szoktam hosszabbítani a ciklus hosszát.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!

Mire vagy kíváncsi? Kérdezz bátran! 127nm alapterületű, szuterin van kb a ház fele alatt, 3 szoba, étkező, nappali egyben, majdnem 55nm, lesz egy nagy gardrobom, a szuterinban pedig egy nagy mosókonyhám. Az étkezőből egy üveg ajtón keresztül kijutunk egy nagy 15nm-es teraszra, ami hátul van, hogy az utcáról ne lehessen belátni, és a hátsó szomszéd sem lát át, mert oda is falat teszünk, pár sor üvegtéglával, hogy világos legyen. Jól is néznénk ki, ha mondjuk ott reggeliznénk, vagy ebédelnénk belelátna a tányérunkba. Még a végén meg kellene kínálni sütivel... :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: Húúú, nagyon jól hangzik. Főleg a gardrób és a terasz! Köszi a részleteket.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Halihó!
Tényleg nagyon jó bakocsi tologatós idő van, mi tologattuk is Annával :D , legszívesebben egész nap kinn lennék, de Anna kicsit unalmasnak tartotta először kiszállt majd pár perc mulva kitalálta, hogy vegyem fel aztán hazajöttünk sajnos, mert a kondim véges. Ha lesz kistesó nem is tudom ezt hogy oldjuk meg, mert nagyon ölbe vevős :?
Tényleg nem semmi végigolvasni a tegnapi-mai termést :D Én Annával Elevitet szedtem naponta a 12. hétig , végig hányingereztem már undorodtam a szagától is utána már csak lazábban. Most azt hallottam, hogy a gravida jobb, mert pl van benne jód, javasolt különben a jódozott só vagy van jódozott víz is a terhesség alatt.
Az átjárhatósági vizsgálat mennyire veszélyes a sógornőmék azért nem vállalták ba, mert van kockázata. Tudok ebben segíteni?
Ja az ovul teszt leírásán nem említik, hogy esetleg nem akkor van tüszőrepedés, a pozitív teszt kezdetével még 2 nap a legtermékenyebb időszak. Lehet, hogy később lenne? hamarabb nem lehet, mert kell hozzá LH hormon, nemigaz? Mit gondoltok? Hőmérőzni nem tudok, mert össze vissza kelünk nem alszunk mindig 5 órát...Akkor jövő hónapban menjek dokihoz és akkor tuti lesz?
Drukkolok én is mindenkinek, remélem hamarosan láthatunk pozitív tesztet!!
pusz szép napot!!

Kép, Kép
nemen
 
 



Sziasztok KISMAMAJELÖLTEK!Kép

Gyablonka:
Nagyon szurkolunk!!! Ebből simán lehet pocilakó :D ++++++++++

Betty:
Petinek reméljük nem lesz baja! Zolika is furán viselkedett tegnap. Ő pedig alig aludt nappal. Nála a szokásos - 2-3 óra. Tegnap pedig fél óra volt összesen. Aztán nagy sírással ébredt. Este pedig kezelhetetlen volt :(

Én végig az elevitet szedtem. Nálam nem is jelentkezett a hányinger :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


pandácska*!

Jó időtöltést a nővérednél, és majd várjuk a megszépült panda fotókat ;)


Christell!


Sajna este már lázas lett Peti, kúpot adtunk neki, reggel 37,8 volt a hőmérséklete. Vírusos torokgyulladása van, ezt minden évben elkapja valakitől, amúgy ezen kívül még nem volt beteg. Kaptunk rá kataflan cseppet, de antibiotikumot nem, mert annyira nem vészes. Meg nem is venni észre Petin, hogy beteg, csak a szemei kicsit fáradtak. Most amúgy alszik, mint mindig ilyenkor :)


Ninike!


Milyen az új munkahely? Mintha régebben írtad volna, hogy munkahely váltás előtt állsz. Beváltotta a hozzáfűzött reményeket? :lol:


kamilla.cs!


Közben sikerült képet feltennem a vonalzó mellé, de nem a babfalvás vonalzóval hanem a lilypie-vel.


Nicol!

Úgy látom, Vivi 2 hónappal fiatalabb Petinél. Nektek megy már a bilizés? Peti régebben ráült, de most már hallani sem akar róla. Határozottan mondja, hogy nem ül rá! :(


gyablonka!

Remélem, vasárnap pozitívat tesztelsz! Nagyon drukkolok!!!


Heni!

Szerintem is édes a kis angyalka, remélem, ilyen lesz majd a mi kis tündérkénk is :)
Vendég
 


Sziasztok!
Ilyen szupi időt!
Reggel óta a játszótéren voltam a Vivivel. Hihetetlenül élvezi, engem meg feltölt egy kicsit a napsütés :lol: .

Jaimee: Én elevitet szedtem még a terhességem előtt is, de az első három hónapban nekem attól is hányingerem volt, így ritkitottam is a szedését. Csak minden 3. nap tudtam rászánni magam :lol: . De a 3. hónap után már nem okozott problémát.

Gyabi: nagyon jó a hőd. Nagyon drukkolok a teszthez. :D Én biztos nem bírnám vasárnapig :D .

Heni: mensis hangulatot tessék elfelejteni :lol:
Íme egy-két kép rólunk:
Kép

Kép

Christell: Nem egyszerű dolog ez a ház építés :? . Én azt sem tudnám hogy kedjek neki :)

Nicol

Kép
nicol
 
 


Húú én is szeretnék egy ilyen házat!! :D
Gyabi ez elég jó jel, remélem baba van a dologban. Igazad van, hogy vársz még kicsit a teszttel, mert nekem egy napot késett teszteltem egy negatívat és másnap megjött :? az utolsó napok olyan feszültek, megjön, nem jön, tanakodás, aztán kesergés, igaz még nem lenne rá okom csak esetleg fél év mulva, de akkor is elszomorító :( Na most még van remény!! :D
Nagyon tetszett az angyalkás hasonlat Babszi!!egy költő veszett el benned!! :D :D
puszpusz

Kép, Kép
nemen
 
 


Betty: Nagyon sajnálom Petit! :cry: Javulást neki! Mi nem bilizünk! Van wc szűkítője és arra ül és nagyon szereti. Még nem eröltetem, inkább alvások után teszem rá és akkor oda pisil és nagyon örül neki hogy sikerül. :lol: De már párszor előfordult, hogy magától ment és mondta, hogy pisil. Akkor ráteszem és tényleg szokott pisilni. A bili csak játék neki. Majd nyáron csak bugyit fog kapni és rászoktatom a szobatisztaságra. :lol:

Nicol

Kép
nicol
 
 


A vonalzóm?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


nem változott

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nemen: az én történetemet már ismerheted, úgyhogy én HSG mellett teszem le a voksom, még ha majdnem kinyúvadtam a fájdalomtól, akkor is. Megoldást jelentett. Számomra nem volt rosszabb, mint kétségek között lenni, hogy átjárható vagyok e vagy nem, várni hónapokat és közben, mint kiderült hiába vártunk volna. Szerintem nem kell félni tőle. Az UH-s pontosabb és fájdalommentesebb, de a TB nem támogatja. Ha röntgenes marad, akkor az a fontos, hogy gumi katéterrel csinálják, ne a régi fém szerkezettel. Fájdalomcsillapítót lehet kérni előtte. Én nem kértem, pedig rámfért volna.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


??????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Ninike! Sajnálom a mensit! Majdnem egy napon tartunk. Sajna a múlt héten a 48. napon nekem is megjött, pedig tele voltam reménnyel! Most bejelentkeztem a dokibácsimhoz 19-én megyek. Sőt apa is felajánlotta, hogy csináljunk kiskatona vizsgálatot is, háta Manó óta ő romlott el! Már nagyon várom mit fog mondani a dokibácsim!

Nemen! Üdv itt is!!!

Gyabi! Remélem neked sikeres lesz a hónap, meg mindenkinek aki a napokban NEM várja a mensit!!!!!
A vonalzód azért írja, mert a 30 napos cilus újra kezdődik!
A DPO az ovuláció utáni x. nap. Pl. 8 DPO= 8. nap az ovuláció után.


Heni! Látom neked is srukkolni kell! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betty! rEmélem nem lesz beteg Peti, hiszen olyan jó tavaszias idő van, kint a helyünk játszani!!!

Bocsi, hogy nem írok mindenkinek, de olyan sokan vagyunk, néha elég nehét követni az eseményeket!

Szép Napot Mindenkinek!!!!

Kép
Vendég
 


Gyabi! Jó a vonalzód! VÁltozott!!
Vendég
 


HEni!! Drukkolnit akartam írni! :oops: :wink:
Vendég
 


Nicol!

Lépcsős WC-szűkítője Petinek is van, amikor megkapta, naponta többször ő rakta fel a wc-re, felmászott rá, ráült, még ha nem jött semmi akkor is. De kb. december óta se oda, se a bilire nem akar. Én is a jó időben reménykedem, hogy majd csupaszon szaladgálva, hátha jobban fog neki tetszeni a bili, szűkítő.és majd magától rájön, hogy mire való. Én sem akarom erőltetni, nehogy megutálja.
Vendég
 


Gyablonka,

Drukk a +++++++teszthez. :P :P :P

Betty,

Mielőbbi gyógyulást kívánok Petinek. :P :P :P

Pandácska,

Már nagyon várom, hogy megmutasd a +++++++ tesztedet. :P :P

A hőm ma végre a 18. napon 36.6-ra felment. Remélem ott is marad, mert akkor az azt jelenti mégis volt pé-em. Max a ciklusom csúszik ki 1-2 nappal. Már csak 21 nap cytológiáig. Aztán hajrá.
Már strigulázok. Tiszta hülye vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyablonka: az már nagyon jó jel, ha késik...Hol szúrkál a hasad? Petefészked szokott? Mert nekem most a bal petefészkem szúrkál eléggé és nem tudok rájönni mitől... Nagyon drukkolok neked!

Pandácska: most már mindjárt teszt :lol: :lol:

Judy 5 : én is ilyen vagyok! Ha várok valamit, akkor olyan türelmetlen tudok lenni, hogy csak na....Abszolút megértelek!

Betty: megváltoztattad a vonalzódat? Neked alapjáraton hány napos a ciklusod?

Nicol: nagyon helyesek vagytok a képeken, köszönöm, hogy küldtél!! :)

Nemen: csatlakozom Jaimeehez, az átjárhatósági fájdalmas, de megéri, mert megmutatja, hogy a méhed és petevezetőid milyen állapotban vannak..Ezen kívül terápiás oldala is van, mert ha esetleg van kisebb "szorulás", akkor a sűrű kontraszt anyaggal átfújják...Amúgy mindennek van kockázata, egy sima injekciónak is...Én ajánlom az átjárhatóságit!!! Az ovulációs teszt azt mutatja, hogy mikor van csúcson az LH szinted, az azt követő 24-48 órában fog a tüsződ megrepedni!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Krisztinka: nagyon szépen köszönöm a drukkokat, de a vasárnap még olyan soká van....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?