Új privát üzeneted érkezett!

Suzy,Igazából sok tudomány nem kell szerintem hozzá, csak azt kell figyelni, hogy a rózsa bimbó alatt hol jön a következő sziklevél, az felett kell lemetszeni!mi mindig így csináljuk és gyönyörű!egy héten egyszer csináljuk azt a műveletet!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Minyá jövök, visszaolvasok....nincsenek túl jó híreim... :roll:



Voltunk ma vizsgálaton férjemmel..
Össz sp. szám: 5 Millió
Spermium c.c. : 1 Millió/ml
Oligozoospermia.

Ilyen rossz eredményünk még nem volt....ezt is megértük.
Most néztek nála egy hormonprofilt, aztán okt. 5-én megyünk genetikára, és ha minden igaz herebiopsziája lesz.
De valószínűsíthető, hogy hereviszérsérve van, és műteni kell...
Beszélnem kell a dokimmal mi legyen...mert mire ez minden kész, addig meg megint elavulnak az én eredményeim...szal nemtom

És az a legszarabb, vagy inkább a legjobb a dologban, hogy még így sem vagyok képes feladni a spontánt...sok mindent hallottam én már, és csodák márpedig vannak
Én bízom a csodában még mindig
Akár ebben a hónapban is....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, nagyon sajnálom :cry: pedig Én annyira bíztam benne, hogy hamarosan jöhet a lombik és kész!!!
Ezt nem értem, eddig nem tudták ezt a férjednél?


Pécsre mentek genetikára?
A herebiopsziát szinte mindenkinél megcsinálják ilyen eredmény mellett!
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön akár spontán is mennek a maradék pozitív kis energiáim!!!
puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:56-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Betty
Nagyon sajnálom, és nagyon becsülöm a kitartásod!
Majd mindenképp mesélj, hogy a doki mit mondott. Ez a herebiopszia nem hangzik túl jól. :?

Zsu
Köszi a segítséget rózsa ügyben. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csip-csip
sajnálom pirit naon :!:
Fel a fejjel a kövi hónapra :!: Ölellek :!:
Gratula a költözéshez :!:


Suzytündér
te is tesztfüggő vagy mi :?: :!: :wink:


Anita
te pepsifüggő :!: 8)
És ha valahol csak coca van :?: Azt is szereted, vagy a pepsi a király :?:


Joli
örülök, hogy jól vagy, és hogy a férjed is jól van :!:


Zsu
még mindig ne add fel :!: :wink:


Angyalkrisz
örülök, hogy jöttél, jöhetnél sűrűbben is :!:




Köszi Zsu az enerdzsiket, most lesz igazán szükség rájuk :!:
Eddig nem volt ilyen vészes az eredmény, és nem is küldtek minket sehova :shock: :roll: :!: Pedig jó lett volna.
Igen, elmondta a doki ezt a genetikát, hogy mit néznek...stb...
Pécsre kell visszamennünk genetikára is a köztársaság tér (Bajnok u. 7 (jól olvastam a bajnokot?)..mindegy, szal oda.)



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, ez nagyon fura nekem, hogy ezt eddig nem nézték meg, a legfontosabb a férfi oldalról, e nélkül hogy is akartak titeket a Kaáliba engedni?
Annyira nagyon sajnálom, minden elismerésem a Tiéd!komolyan :shoc
k:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


nem szokott gond lenni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:57-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Háát most nem mondanék nemet erre az ajánlatra, ha a közelben lennél... :roll: jó lenne..


:lol: :lol: Most röhögök....mert épp mondja a férjecském, hogy ruccanj le érte Pécsre a laborba...ott van a drága vére, amit ma levettek :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


oké...mit mondtak mennyi idő?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


nincs ismerősötök vérvétel szempontjából?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:57-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A hormonlaborhoz ma vették le neki...kb 1 hét múlva lesz eredmény.

A genetikára csak okt. 5.-ére tudtak időpontot adni, és azt mondták, míg megjön az eredmény az 3 hét legalább... :shock:
És akkor még utána jön a műtét nemtom mikor....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jah, ismink sajna nincs, mert nem Pécsiek vagyunk mi. Csak ott van meddőségi azért járunk oda.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Értem, sajnálom..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:57-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megyek aludni, mert alig bírom nyitva tartani szemem...jó éjszakát Mindenkinek!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó éjt...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jó reggelt!

Csak életjelet adok magamról, hogy élek. Ez a hét nagyon szaladgálós és sajnos nem tudok jönni néha :(!
Majd ha este hazaértünk akkor igyekszem visszaolvasni. (csináltam egy tesztet, mert ugye korábban elég gyengusz csík volt, most pedig olyan erős, hogy kiüti a szemem :D )

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány, csak, hogy Te is elökerültél, de jóóóóóóóóó!!!
Gratula a teszthez! :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lehetne jobb is ez a reggel...sziasztok!
Nem véletlen éreztem mensis tüneteket már a múlt héten, mert reggelre MEGJÖTT! :twisted:
Mehetek ma a dokihoz és kíváncsian várom a további útmutatását majd!
Nagyon görcsöl a hasam
Réka, minden úgy volt, ahogy Te mondtad...30.nc-en vagyok és meg is jött, pedig clostival 32-re szokott!Ebből a szempontból jobb, hogy most, mert akkor hamarabb mehetek a következő inszemre!

Igyekszem nem, befordulni...legyen szép a napotok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:58-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt !
Zsuannyira sajnálom....Nem is tudom, hogyan vígasztaljalak, mert sejtem mennyire magad alatt lehetsz :cry:
Gondolj a végső célra Zsu, és arra, hogy ezzel a hónappal is közelebb kerültetek hozzá

Betty Ez az út, amin nektek kell végigmenni, nem semmi. Ehhez a részéhez egyáltalán nem értek, de szerencsére Zsu nagyon is. A spontánba vetett bizalmadat meg ne add fel. Igenis hiszek benne én is, hogy sikerülhet, akár ebben a hónapban is... :wink:

OnlányTegnap is eszembe jutottál, milyen régen jártál felénk. Örülök, hogy erősödött a teszt. Mikor mész dokihoz?

Susy No nálunk a fázisbővítés elmaradt. Így maradt a gáz főzőlap :wink: Áá, és nálunk épp 30% lett több a végösszeg, mint az árajánlat :( Pont azért, amiért írod, útközben sok dolog közbejött, és ha már szét volt robbantva a lakás, megcsináltuk.

Az enyém pasi gépészmérnök és közgazdász, jelenleg épp autópályát épít :D 6 éve ismerjük egymást. Igazi classic történet a miénk. A barátnőm férjének legjobb barátja ő. És háát így alalkult, közös társaság, közös barátok....szerelem lett belőle :)

Ezt az iwiw dolgot is feleleveníthetnénk, mert én olyan kíváncsi lennék mindenkire. Esetleg priviben körbe küldhetnénk egymás nevét :wink: Mit szóltok?

réka80
 
 


Sziasztok Csajszik!

Én pécsi vagyok, de az eü-ben sehol nincs ismerősöm sajnos. :(
Így sajna nem tudok segíteni. :(

Zsu sajnálom! tudom ilyenkor hiába mondja az ember, hogy fel a fejjel... mindegy hogyan adod ki magadból amit érzel, csak ne fojtsd el!!!

Réka csak nem a mi M6-osunkat építi a férjecskéd? ha igen, üzenem, hogy siessenek!!! nagyon kéne már!!! :):)

Mindenkinek szép napot csajok! én továbbra is szenvedek a bimbóimmal, bár egy ici-picit enyhült, de még fáj... :(

Kép
gtunde75
 
 


Réka, igen azon vagyok, most már várom, hogy teljenek gyorsan a napok!
Azt hiszem a szombati lagziban inni és táncolni fogok, muszáj, hogy kimenjen belőlem ez a sok feszültség, és a tánc nekem erre nagyon jó szokott lenni! :wink: imádok amúgy is táncolni!

Tőlem mehet az iwiw-es dolog!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde, nem fogom magamban tartani nem vagyok az a fajta hál'istennek! :roll: majd szombaton a drága barátnőmnek és leendő férjecskéjének nem kell sokat üldögélni azt hiszem...... :wink: :roll:
Szegény Te, biztosan rossz lehet a bimbi érzékenysége, nekem nem volt még olyan, csak az egész mellem fájt és csomós, mint most is!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy78

hmmmm...lakodalom? tánc? mulatság? de jó is az!!! :)
régen voltam! már mindenki megházasodott a körömben :)
hát akkor jóóóól mulasd ki magadat!!! :D

Na, megyek dolgozni, mert kikapok!

Kép
gtunde75
 
 


Betti! Nagyon sajnálom!! DE látom te nagyon optimista vagy és ez nagyon jó!! Én nem értek hozzá,de attól a lombik nem jöhet szóba??? :oops:

Zsu! francba pirivel, menjen oda ahova kell!! mulasd ki magad a hétvégén, az bizti jó lesz :wink: rám is férne egy kis kikapcs az mindíg feldobja az embert....., inszem még ebben a hónapban lesz??

onlány!!! Nagy gratula!! :D irígy-irígy :oops:
Mennyi idő után sikerült??

EDI
ediii
 
 


A lagzik akkor most éppen kapóra jön Zsu. Remélem a zenekar is jó lesz ezek után :wink:

Tünde Velem sem sűrűn fordul elő a mbimbi érzékenység. Hasonlókat írsz, mint Joli, amikor abbahagyta a gyógyit és terhes lett. Akkor azt gondoltam a hirtelen felszabaduló sok hormonnak köszönhető az érzékenység. Nála maradt is ez a tünet, és tudjuk mi lett a vége :D

Az iwiwhez a neveket szívesen összegyűjtöm priviben, és ha megvan mindenkinek szétszóróm :wink: priviben. Csak azért erőltetem ezt a privi dolgot, mert nem szeretném, ha kikürtölném a világba magam :oops: , nem mintha annyira érdekes lennék, de mégis...

réka80
 
 


Sziasztok!

Zsu
A csudába! :(
Szerintem hamarosan csatlakozom hozzád...

Iwiw ok, Réka küldöm az infót rólam.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tünde, köszi, jó munkát!

Ediii,igen ebben a hónapban, ha jó lszámolom akkor a 21.-i héten valamikor, de ez függ az uh-tól a tüszők érettségétől!

Réka, tudom, hogy jó lesz a zenekar és már várom is!!!

Suzy, kívánom, hogy most ne csatlakozz hozzám,hanem Joliékhoz!!!

Köszi mindenkinek a bíztatást!

Szép napot, nálunk még a nap se süt!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Betty, sajnálom a vizsgálatot. :( És le a kalappal a kitartásod előtt. Ja, és csak pepsi, coca nem kell.



suzy, annyira sajnálom pirit. De lesz itt még baba, én tudom.

csajok, én most bénáztam el egy tesztet. NEm kellett eléggé pisilnem..... :D:D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon sajnálom :cry: ..pedig reménykedtem én is hogy lesz lakód..
De majd akkor legközelebb :!: :wink:

Betty!
Szintén sajnálom,de majd csak túl lesztek rajta,és sikerülni fog :!: :!:
Le a kalappal a kitartásodért!!! :wink:

Réka!
Küldöm a nevem :wink:

Egy páran azt hiszem jelöltük már egymást,Jolival meg Susy-val azt hiszem :roll: ..de már nem is tudom pontosan.. :oops:

Voltam a védönönél reggel,majd 11-re kell vissza mennem akkor jön a doki..
És 25.-én megyek 12hetes uh-ra :!: :!: :!:
Már annnnnnnyira várom........

Szép napot mindenkinek!!!!
Vendég
 


Anita!

Én mindig úgy csináltam, hogy egy pohárkába pisiltem, s amennyire csak tudtam, kipréseltem magamból annyi pisit, hogy ha megdöntöttem a poharat, bele tudtam mártani a tesztet. :D Nekem speciel ezek a mártogatós, kupakos tesztek jöttek be, de ha valamelyiket le kellett pisilni, ott is inkább mártottam, éppen azért, hogy nehogy véletlenül ne kerüljön rá elég vizelet.
Vendég
 


Kírus, várom már azt a legközelebbet! :wink: :roll:
Drukk a 12 hetes uh-hoz!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Mégsem bénáztam el. Hallgattam sellonra, és mártottam.

A feslő a hétfői, az alsó a mai:

Kép

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita!

Gratulálok ehhez a nagyon szép teszthez! Én is csináltam ilyen tesztet a múlt héten.
Vendég
 


Anita, Én is így szoktam bármelyik tesztet, hogy egy steril kémcsőbe pisilek és abba mártom bele, érdemes!
Gratula, na ezt már látom Én is!!! :wink: :roll:

puszi, akkor doki???

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu! Sajnálom hogy jött piri! :( De reméljük a következő hónapban sikerül. :wink:

Betty! Csodálom a kitartásod! Nem mehet előbb a lombik, és utána a műtét? Mit jelent a nevedben a 615? Csak nem 6. 15én születtél? :P

Anita! Gyönyörű a teszted! :D :wink: Én is fel szoktam fogni mindig a pisit. :roll:

Réka! Jó ötlet az iwiw! Majd küldöm a nevem. :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sellon, köszi, én is gratulálok Neked.

suzy, dokihoz úgy gondoltam, hogy két hét múlva megyek. Még akkor sem leszek 6 hetes, lehet az is korai lesz. :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, akkor akkorra drukkolok :wink:

Angyalkrisz, indulok a következő inszemre remélem nagyobb sikerrel!!! :wink: ma dokihoz megyek megbeszélni a dolgokat!
Te hogy vagy?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy, sajnálom pirit...lelőjjük :?: :!: :twisted:
Kép

Jó fogászkodást neked...aztán nekem nehogy nagyon remegjen a kezed :!: Kép


Edii
ezért akarok a dokimmal minél előbb beszélni, hogy nem e mehetne ez az ügy párhuzamosan.. :roll:


Anita
nem kellett eléggé pisilned :?: :shock:
Milyen teszt volt, vízsugaras (mármint pisisugaras? :lol: )
Jah, most látom...gratulálok :!: 8)


Angyalkrisz
Ediinek is írtam pont (pár sorral feljebb), amit kérdeztél 8)
A nevemben a 615 semmit nem takar..csupán a Betty-t simán nem fogadta el, és bármi számot beírtam, azt sem... :roll: aztán gondoltam, már annyi számon foglalt, hogy háromjegyű kell...épp a 615 jött az ujjamra, és elfogadta :lol:





A kitartásomról: A másik topicban is leírtam a véleményem erről, úgyhogy bemásolom ide is:


Nem éltem én mindig így, és nem fogtam a dolgokat fel mindig így...de tényleg csak saját magad, és a társad teszed tönkre, ha el vagy keseredve mindig...én is keseregtem egy darabig...de rájöttem, ez így nem mehet tovább, mert tönkremegyünk így...aztán váltottam...mérlegeltem...vagy sírunk otthon egymás vállán..vagy cselekszünk, és elmegyünk a világ végére is az ügy érdekében.....mi ez utóbbit választottuk...és jól jártunk.....már nem hat meg, ha megjön piri, egyszerűen kiröhögöm, mert tudom, hogy leszek anyuka, ha eljön az én időm...megkeményedtem...mert az élet ezen része megkeményített...és hiszem...és tudom...hogy a sors kárpótolni fog MINDENÉRT :!: :!: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, köszi ez még mindig nagyon tetszik! :wink:
Nagyon szép gondoltam és elgondolkodtató!!!
Úgy legyen és kívánom mindenkinek, hogy egyszer valamikor anya legyen!!! :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Itt vannak a táblik:


Kép



Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nagyon jók a táblák! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Réka80

Tudod a szívem mélyén arra vágyok, hogy "úgy járjak", mint Joli, de az eszemmel próbálom bebeszélni magamnak, hogy még pár hónapot várni kéne vele... ennek sok oka van, amit most hosszú lenne részletezni...

na mind1, nem erről akartam írni...más is mondta már, közvetlen ismerősöm, hogy neki akkor volt ilyen, amikor terhes volt... pár nappal a fogantatás után jelentkezett a fájdalom a bimbiben... el is ment dokihoz, mert megijedt...és a doki mondta neki, hogy egy hét múlva lehet tesztelni... :)

én csak azt nem értem, hogy ugye a beágyazódás után kezd a szervezet hcg-t termelni, és az okozza a terhes tüneteket... akkor a szervezet hogyan produkálhat a fogantatás után pár nappal ilyen dolgokat, amikor még nem is tudja, hogy mi történt? hiszen ilyenkor még csak vándorolgat az embrió a méhben???

Kép
gtunde75
 
 


Anita

Gratulálok a teszthez!!!

Kép
gtunde75
 
 


Onlány
Neked is gratula!!!

Kép
gtunde75
 
 


Betty, nagyon szép lett a tábla! Remélem, hamarosan gyarapodni fog.

Tünde, az egyik próbálkozós ciklusunkban nekem is fura érzéseim voltak, például a vélt beágyazódás környékén napokig szúrt, nyilallt a méhem, és olyan feszülést is éreztem benne. Soha korábban ilyen érzésem még nem volt. gy gondoltam, hogy talán sikerült teherbe esnem. Ez júliusban volt. Persze, már a menstruáció előtt napokkal teszteltem, negatív lett, aztán meg is jött. Akkor megdöbbentem nagyon, hiszen beágyazódásos tüneteim voltak napokkal korábban. Bár ki tudja, lehet, hogy tényleg elindult valami, teherbe estem, csak aztán mégis elment. Nem tudom. Bizotsan van olyan, hogy sikerül teherbe esni, majd a beágyazódásnem sikerül, s elmegy a baba. Azt olvastam, hogy ez nagyon gyakori, sok nő észre sem veszi.
Most augusztusban pedig semmit nem éreztem, nem is foglalkoztam vele, s mégis sikerült teherbe esnem.

Vannak, akik érzik a beágyazódást, akár úgy is, hogy fáj a mellük. Végülis, a koraterhességi tünetek is változóak. Nekem pl. egyáltalán nincs még hányingerem, de van, akinek ilyenkor már van hányingere.
Vendég
 


Lányok pocsékul érzem magam. Émelygek egész nap, nincs kedvem semmihez, folyton pisilni járok, és majd el alszom... holnap reggel teszt.

Anita!
Az én első tesztem is ilyen volt, kiváncsi vagyok a holnapira.

Kép
Kép
susytunder
 
 


gtunde, nem is tudom miért szorítsak Neked. ha nem jön meg, kívánom, hogy ne parázd végig, hogy valami baja lesz esetleg. bár úgy sem lesz. ha megjön, akkor azért, hogy hamar teljen az idő, és próbálkozhassatok élesben! :)

sellon, én nem éreztem semmit. egyedül azt érzem, hogy mikor van PÉ-m.

susytunder, nekem az az első is csíkos, csak nem látszik, annyira halvány. ez előtt volt még egy, ami olyan szellemcsíkos lett, mint a tied! a tünetek stimmelnek! megy a drukk ezerrel!!!!!!!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Hy Everybody! :lol:

Én lenni itten :) Van 5 percem és hát nem tudtam nélkületek elképzelni :wink:

Angyalkrisz- Szijja!!Jó, hogy jöttél megint, de most aztán nem eltűnni, mert most már jelenléti ív van....Csak igazoltan lehet hiányozni :lol:

Zsu, Angyalkrisz - Mind a kettőtök pasija rendőr?? :shock: Waooo!!Gratula!!És milyen rendőr feleségnek lenni??

Az én párom, mint már írtam is, focista volt 2007-ig....Vagyis profiként ebből élt.Aztán kijöttünk ide, dolgozott 1 évet egy cégnél, ahol éttermeknek a szagelszívójának a cseréjét, tisztítását végezték....Aztán abba hagyta, mert mindig úton voltak és nem tudott edzésre járni miatta....Aztán most úgy néz ki, hogy ugyanannál a cégnél fog dolgozni, mint én, ő is véreket fog begyűjteni a dokiktól :lol: Egyébként 11 éve ismerem, először csak nagyon jó barátok voltunk, aztán kb 3,5 éve vagyunk szerelmetesek :wink: :lol:

Kertesházra pályázunk mi is, idén akartunk építkezni, de persze a válság miatt az otthoni lakásunkat nem sikerült eladni, így nem jött össze.....De nem panaszkodom, mert bár most lakásban lakunk, de a földszinten és van egy 60m2-es kertünk, ami csak a miénk :D

Betty - Nagyon nagy ölelés neked!!!Titeket szépen próbára tesz a Jóisten....De biztos baromi nagy lesz a jutalmad érte :lol: Ez a spermium szám nagyon kevés??Mennyinek kéne lennie??Azért kell a herebiopszia??

Onlány, Joli, Sellon, Anita, Kírus - Nagy pusszantás mindenki pocakjára!!

Zsu- A lagzi jót fog neked tenni, kikapcsolódsz :lol: Táncolj helyettünk is!

Gtunde75 - Ezek nagyon Jolis ( terhes) tünetek....Bár én ugyanilyen vagyok ,mint te ....nem merem beleélni magam soha semmibe, csak ha már tuti :)

Ediii - Szevassssz!! :lol:

Réka - Mennek az adataim neked privibe ( az iwiw féle)!!Cuki vagy, hogy így intézed a szétküldést...megmondom őszintén én is nagyon kiváncsi vagyok rátok lányok, úgyhogy majd megyek kukkolni :wink: 8)

Mindenkinek szép napot!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ja azt kihagytam, hogy enyém párom asztalosnak tanult, de persze a hülye foci miatt egy napot sem dolgozott a szakmájában....Ennek szívjuk most meg a levét állás keresésnél :evil: ....Na jó azért nem panaszkodok, mert lehet így is találni, csak hát úgy még könnyebb lenne ha nem 27 évesen kezdett volna el dolgozni..... :roll: De hát ezen már változtatni nem tudunk!!

Na most léptem tényleg melózni!!

Pusszantás mindenkinek!

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

gtunde75

Én is rögtön a gyógyszer elhagyása utáni hónapban lettem terhes, és amikor a peteérés környékén együtt voltunk a párommal, nekem már a 2. naptól érzékenyek lettek a mellbimbóim és sokszor maguktól "álltak", pedig rám ez nem jellemző...aztán elkezdtek sötétedni...nekem ez volt az első tünetem, utána fájtak, nehezebbek lettek és nőttek...
Sztem lehet ez tünet már az elején, mert ha nincs megtermékenyítés, akkor a peteéréskor kiszabaduló sárgatest elsorvad, de ha történt megtermékenyítés, akkor tovább termeli a hormont és a szervezet erre már reagálhat, annak ellenére, hogy a teszt még nem olyan érzékeny, hogy kimutassa... sztem lehet baba a dologban :)

Szupi lett a tábla... :lol:

Betty

CSodálom a az erődet...megérdemlitek, hogy szülők legyetek...nagyon szorítok értetek... :!:

Zsu
Sajnálom....remélem legközelebb sikerül...küldöm a drukkokat+++++

Onlány
Gratulálok!!!!

Jah az iwiw-es dologban én is benne vagyok!
Kinek küldeni az adatokat? :oops: :lol:

pussz mindenkinek

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?