Új privát üzeneted érkezett!

Talival kapcs...nekem barmikor Juliusba jo, elvileg semmi programom nincs, valamikor biztosan leugrok nagypapamhoz Erdelybe, de majd igazodom a datumhoz 8)

Kép
icus
 
 


Musz, Malna, Gabi,
Nagyon jok a kepek, cukik a kis manok :D
Mate halas kepevel fotoversenyt lehetne nyerni :P

Hoppa,
En is latom a masodik csikot :D
Halvany csik is csik :P

Kép
icus
 
 


Meg egy kerdes :shock:
Hetvegen elmennenk valahova a parommal meg a szuleivel. Olyan helyre mennenk ahol nincs termal viz meg masszazs, az apukaja nem mehet meleg vizbe, de setalni se nagyon tudnak sokat :?
Arnyek legyen meg vidamsag vagy valami...
Any good ideas?

Kép
icus
 
 

 
 

Hova lett mindenki????

Kép
icus
 
 


szia, én itt vagyok.

Program ügyben gondolkodom, ha eszembe jut valami, akkor szólok...

Esetleg pecázás? Van pár jó hely, ahl csak ülni kell, a tó partján van a 2500 ft-os szálloda: Háromfa

Ja, én is megcsináltatnám a helyedben már most a vizsgálatokat, és esetleg itthon a házidokidnál kérhetnél beutalót 3. napi vérvételre hormonokat nézni. Vagy elmehetsz egy kórházba és ugyanezt kérheted a nőgyogyitól. És akkor, amikor mész a forgáchos dokihoz, előtte még elmehetsz vérvételre!! És akkor már csak az eredményét kell megvárnod: kb 2 hét

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


A kórházban is mondhatod, hogy szeretnél beutalókat kérni mindenhez, ami lombikhoz kell. A Dévai int. honlapján van egy lista, amit kérnek. Megkeressem neked??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ezt akár ki is nyomtathatod, és elviheted magaddal!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


hellóóó !

na, én is itt vagyok végre !

holnap és pénteken szabin leszek ! 8) 8) 8) 8)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kicsit sűrűn vagyok én is csak olvasgatni tudlak titeket, bocsánat!
Kata: szurok holnapra+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Málna: hőd össznye.visszany ugrál, de még nem jött meg, ez hátha jót jelent++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Stréber bizihez meg gratula ám!
Gabi: Adrinak is hatalmas gratuláció a szép bizihez!
Musz: ha este nem találkoznánk itt a neten, reggel mikor zargathatlak?
Most menek, még gépelnem kell egy sort, meg kéne valamit kajolni is, remélem holnap több időm lesz és bővebb lére eresztem magamat.
Jóccaka nektek!

Andi
candi
 
 


Nektarin,
csak, hogy legyen összehasonlítási alapod: "hoztam" egy képet egy tehénről: :lol:

Kép

Na, ugye, hogy nem is vagy te tehén???? :lol: Na, nyugodj meg, szép kismami vagy, nincs miért aggódnod!! :wink:

Candi,
még mindig apát strapálod??? Azért nem jössz??

Sziszi,
mi újság? Tünetek?? Pocid? Jelentkezzél már, hiányzol!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Helloka,

En is hazaertem a melobol, ehen halok olyan ehes vagyok...

Kata, koszi az infot.
En sem vesztegetnem a draga idomet, mielobb tul akarok lenni a kotelezo dolgokon :roll:
A korzeti orvoshoz menjek be hogy irja ki ezeket nekem???? Nogyogyaszom nincs :cry: Az elozo nogyogyaszom a BM korhazba dolgozott, de ugy tudom hogy a korhazat nemreg bezartak...
Lehet enni a vervetel elott? Vagy ezeket is ehgyomorra kell vegezni?

Ez a dagadt no nagyon durva :shock:

Kép
icus
 
 


Szia Icus, ha jó fej a házidokid, meg fogja tenni. Meséld el neki, hogy nem itthon dolgozol, és szeretnél időt spórolni a vizsgálatokkal!! Ha nincs nőgygyid, kérdezd meg itt a lányokat, hátha tudnak Pesten olyan dokit ajánlani, aki szívesen ad beutalót. (bár, szerintem azért a legtöbben megteszik, ha odamész, és "elsírod" a gondodat, hogy régóta szeretnétek babát, stb...)

Lehet, hogy érdemes megkérdezni a Forg. Int-et is, hogy milyen vizsgálatkat fognak kérni. Mert, ha egy is lemarad, arra is várni kell!!

De ahoy látom, még van időtök egy-két összebújásra pé előtt! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, úgy tudom a vérvételt nem kell éhgyomorra végezni. Bár én mindig úgy mentem.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


na,itt egy bagoly, aki még most sem alszik :lol:

ez a meleg mindenkit megvisel, nem csoda, ha a kisbabák is nyűgösek :shock:

Gabi
gratula Adrika bizonyítványához !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
Esztimanó jó fej kiscsaj !!!! :D :D
ahogy az öcséddel beszélget, hát az nagyon klassz !!!
azt megtanultam az évek során, hogy a kisbabák titkos fegyverekkel rendelkeznek, úgy mint szétfejthetetlen marok
( nagyon jól lehet hajat húzni vele :? ), borotvaéles fogak és karmolásra tökéletesen alkalmas körmök :lol: :lol: :lol:
állítólag én a hajhúzásra specializáltam magam anno :oops:

az a szemét menyét ! :evil: :evil:
nem mertem rákérdezni az utóbbi időben mi van Nyúlgyerekkel mert tudom, hogy egy ilyen kis élőlény eltűnése milyen szomorúság ! :cry: :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nektarin
húú, nem semmi ez a véraláfutás !!!

Málna
gratula a jó jegyekhez !!!!!! :D :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gyönyörűséges szép jó reggelt! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, neked is gyönyörűségesen szép jó reggelt kívánok! :D :D :D
És gratulálok :!: :!: :!: :D
Puszi!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia, köszi,de egyenlőre még csak halkan, majd akkor inkább, amikor hallottunk-láttunk szívhangot. Addig még nem merek örülni....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá!!

GRATULÁLOK!!!!!
Ez már nagyon szépen látszik, és tuti semmi köze a gyógyszerhez, hisz akkor nem erősödnie kellett volna a csíknak!!!!! :wink: :wink:
Tünetek?!

Nem hőm 36.8.Csúszok lefelé...

málna2162
 
 


Málna, ne temesd a hónapot!! Az én mai hőm hajnali 4.20-kor 36.8. Ezek szerint én sem lehetnék terh...???

Nem csináltál tesztet?? Én azért még reménykedek!!

Tüneteim: hát a mellbimbóim (külön) már nem érzékenyek, csak egy kicsit-nem nagyon :? az egész mellem. Néha ökölődöm, de lehet, hogy csak pszichésen. Ennyi. Nem tudom, elég-e ennyi, ez azért idegesít.. Mint a reggeli hőm is...

Csak akkor fogok (első körben) megnyugodni, ha lesz szívhangja babucinknak!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Mikor mész orvoshoz?
Nem hiszem, hogy tesztelek, mert érzem, hogy felesleges.
A mellem sem érzékeny,és más tünetem sincs.Sőt tegnap este majdnem egy órát hasaztam :x , pedig már anyira reménykedtem ebben a hónapban. Félek, hogy a closty nem igazán váltotta be teljesen a hozzáfűzött reményeimet. Tegnap olvastam, hogy okozhat pl.méhnyálkahártya elvékonyodást...és ciklus meghosszabodást....Az utóbbi azt hiszem bejött. Mostmár csak a nyaralás után megyek orvoshoz, de még bízom benne, hogy nem kell.
Viszont neked ezek a tünetek egyenlőre bőven elég!Nekem 5 hetesen semmilyen tünetem nem volt, csak kb.9 etesen kezdett megnőni a mellem és fájni.
http://www.libero.hu/Pages/Pregnant/Cal ... x?id=18823

Gondolom ismered.Itt sem írnak több tünetet az 5. hétre, úgyhogy nyugi.

málna2162
 
 


Ezt az oldalt nem ismertem, köszi, emgnyugodtam egy ici-picit.

Sajna mindig is pesszimista voltam, a vetélés után meg mégjobban...

Nem tudom, mikor menjek dokihoz. Talán a legjobb 2 hét múlva lenne, akkor valszeg már kellene lennie szívhangnak is, ha...
De addig még rengeteg idő van!!!!! És olyan lassan fog telni!
Vagy hívjam fel a dokimat?? Szerinted??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Mindenképpen hívd fel!!Lehet berendel egy vérvételre is, ahol már egészen biztos eredméynt tud mondani. Lehet csinál egy uh-át is!
Az uh attól függ, hogy mennyire jó felbontású a gépe, azén dokim már 5 hetesen látta szívkezdeméynt ahogy lüktetett.
A vetélésen most egyáltalán ne agyalj!!!Ilyenkor ezek a gondolatok ugyanúgy nem tesznek jót, mint fogantatás előtt a görcsösen akarás!!!!!!

málna2162
 
 


jó reggelt!!!!!!!!!!!!

Hoppá
ez a csík már tuti nem a tüszőrepi szuri eredménye :wink: :wink: :wink: ill. az csak más formában :wink:
Ez egy gyönyörű tesztecske, aminek az eredménye egy egészséges februári babácska :D :D :D
Gratulálni majd ha csak már lehet addig is sok nyugtató puszi :wink: :wink: nyugi----ne keress tüneteket, ha lesznek lesznek, de ja kimaradnak az sem gond. Neked lesz egyszerűbb :wink: :wink: :wink:

Málna
ha valakinek ennyire pontos ciklusai vannak amilyenek Neked...és az a hő még mindíg jó. Még bizakodunk, oké :?: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Icu
remélem azért minden vizsgálat belefér az időtökbe, de...most már tessék megnyugodni :!: :!: és sokat szeressétek egymást, csak úgy, hátha :wink: :wink: :wink:

Nektarin
bizony nem jól látod magadat. Nagyon szép kismami vagy :!:
hát az esés helye még mindíg elég mutatós :shock: :shock:

mi ma megyünk oltásra. Úgy néz ki a nagyokra bejön vigyázni az unokanővérük :wink: :wink: :wink: legalább őket nem kell húznom.

Mindenkinek szép napot!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kis_plutó

Köszi
Azért teszet egy görbét, vagyis egy lejtőt:
Kép
A mensim még nem késett, a pé-hez képest még pontos, hisz ma vagyok a 14.napon.Csak a pé-m tolódott el, szerintem a gyógyszertől

málna2162
 
 


hát igen, ha a 2. pé.-t nézzük akkor ma lenne esedékes a mensi, de viszont Neked volt pé-d a normál középidőben is. :wink: :wink: szóval még jók lehettek :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szóval, ha ma nem jön meg, akkor.... várjuk ki a végét!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na jó hazafelé veszek egy tesztet, és megcsinálom.Ha valami lenne már kimutatná a 2. pisiből is.

Hoppá

Látom elbizonytalanított a görbém :lol: :lol: Érthető

málna2162
 
 


SZISZI?????

málna2162
 
 


Málna
tegnapelőtt tesztelted a negatívat?
na de félretesszük a görbét, mitr érzel??? A barnázás időben pont kijön a pé.-hez képest 9-10. nap a mi sima beágyazódás is lehet :shock: szóval puffadást v. valamit érzel? Szoktál mensi előtt érezni valamit?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Semmit.
Mensi elött fáj a hasam , de az kb.10 percel a megjövetel előtt van.A mellem nem szokott fájni. Egyszer csak itt van.D e a barnázásom, ha megvizsgálom magam még mindig tart. :oops:

málna2162
 
 


egyébként meg ha a + az együttlétet jlenti a pé.-hez viszonyítva simán jók vagytok egy kislányra:wink: ők ugye kivárnak :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


A + az ovi tesztet jelenti .Az együttlétek a fölötte lévő sorban vannak :oops: :oops: :D Abban nem volt hiány :lol:

málna2162
 
 


mondjuk én mensi előtt sosem barnáztam, max. aznap úgy kezdődött a vérzés, de pár órán belül elmúlt.
Ha még tart mindenképp tesztelj, és ha halvány is hívd a dokit! Lehet, hogy Neked is kell gyógyszer, egy kis hormonpótlás :!:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ez nem változtat azon amit az elkőbb írtam, előző napi együttlétből simán kislány foganhat :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


A lányok miért várnak ki?!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Éreztem, h be kell kukkantanom ma reggel :wink:

Kata
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és nyugi, minden rendben lesz!!!!!!!

Málna
Még ne add fel! A 36,8 nem olyan rossz! Ha jól emlékszem Sziszinek is igy ment le, és tessék!

Candi
Hát nem semmi ez a kép :shock: Hogy lehet igy élni?

Most megyek, ideje megreggeliztetni a csibész fiamat. Az előbb szivatott, csak hülyén nézem az irásomat, h hogyan kerültek bele számok, aztán észre vettem, h ő nyomkodja a gombokat :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


a fiú spermák gyorsabbak és előbb elhalnek. Ha akkor van a tüszőrepi(pl. én ezt érezni szoktam ) amikor az együttlét, általában fiúk fogannak, gyorsabban célba érnek :wink: :wink: :wink: Bár 24 óráig a fiúspermák is életképesek
Viszont a kislányok 48 óráig életképesek maradnak, szóval előző napi együtlétből ezért is írtam, hogy kislány simán lehet :wink: :wink:
Nekem Eszterke úgy fogant 13. nap volt nyálkás cucc :oops: akkor együtt voltunk, másnap majd leszakadt a hasamalja, akkor volt tüszőrepi, és mi utána pár napot nem is voltunk együtt.

Krisztikénél, szintén nyálkás időszakban voltunk együtt, lés rögtön utána fájt nagyon az alhasam. Ugye a szextől is megrepedhet a tüsző, és ténylegesen akkor fogant a kicsi fiam :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


De szép reggel van ma!
Kata: nem gratulálok, csak örülök, mint majom a farkának, jó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Repi hatása nem erősödő tesztben mutatkozik. Ugyi elkezdted szedni a gyógyszert? Orvost szerintem is keresd fel, ne várj 2 hetet, egy vérvételből simán megtudsz mindent 100%-an, és gondolom gyógyszered sincs a végtelenségig. Ma hogy ogsz bármire is koncentrálni? :D 8)
Málna: +++++++++++, zuhanó repőcsi ellenére is, látott már ilyen görbét a történelem babásan is, nincs mensi ez a lényeg++++++++
No csak a lényeg miatt néztem be, de du jövök többet, szép napot továbbra is nektek!

Andi
candi
 
 


na megyünk mi is reggelizni, majd még jövök :wink: :wink:
Valami levest kéne főznöm, d egőzöm sincs mi legyen :shock: :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt,

micccccssoooda izgalmak, kérem szépen !!

Hoppá, azért ez már több, mint bizonyíték ... :lol: :lol: :lol: Ez bizony tényleg az injekciótól van, meg apától.... !! Jaj de jó !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha lesz a egy csepp időd, leírnád pár sorban, hogy most mi is történt veled ? Ne haragudj, csak szerintem elvesztettem a fonalat valahol félúton, kaptál clostyt és tüszőrepit, vagy hogyan is ? És mi is ez a tüsző repi ? Doki UH-n követ, és ha lát érő petét, akkor ad egy rásegítő injekciót ?

Málna, azért amig nem jön meg, tényleg ne kenődj el teljesen. :roll: Annyira együtt érzek veled, hajaj, én már hány ciklusnál néztem így magam elé, soha az életben nem volt pontos a mensim, és soha nem tudtam, hogy most akkor terhes vagyok-e vagy sem..... ha van valaki, és stabilan beágyazódott, akkor csinálhatsz ezer hasat is, nem fog elmenni.....

Kis_plútó: tegnap nem gratuláltam Adrika bizonyítványához, nagyon ügyes a kiscsaj ! És tényleg egyre nőiesebb....! :shock: Ahogy te is írtad.... ezek a csajok annyira gyorsan érnek.... jó neked, hogy most egyszerre három korosztályt élvezhetsz, így nem sír gondolom a lelked, hogy Adri ilyen gyorsan megnőtt....

Én hétfőn vittem Esztert először nyári napközis táborba, a Margit-szigetre, úszótábor. Az oviba már többet nem megyünk, elköszöntünk az ovó néniktől, a gyerekektől. A tábor nagyon tetszik a Tücskömnek, a hétfői napon azért mindketten kicsit bizonytalanul mentünk, ő nem ismert még senkit, én meg borzasztóan féltettem, még soha nem hagytam így ott sehol.... végig bőgtem az utat utána a villamosig, nehéz beletörődni, hogy egyre nagyobb, egyre önállóbb, szeptembertől iskolás lesz már, megint eggyel feljebb lépünk a fejlődési létrán.... túl gyorsan nő, nekem még szükségem lett volna pár év babusgatásra, ő meg már alig igényli ezt....
Kis plútó, te hogyan éled meg Adrival ezt a folyamatot ?
zsizsik
 
 


Zsizsik
Adri is sokáig bújós volt, most már annyira ő sem. Sokszor úgy kell figyelmeztetni suliba menetelkor, hogy puszit kérek :? :?
Hát bizony nehéz....én is csap pislogok, hogy milyen gyorsan telik az idő, most születtek még csak :cry:
Viszont ha lesz kistesó, akkor egy kicsi ideig vissza fog ő is "gyerekesedni" ez tuti. Eleinte őt is babusgathatod többet, aztán ha megszokja az új helyzetet, akkor marad minden a régiben.

Én szept.-i ovikezdéstől félek. Hagynám én még itthon az egy szem fiacskámat, de látom rajta, hogy hiányzik már neki az, hogy gyerekek között legyen :roll: :roll: :roll: szóval nem lenne érdemes tovább itthon tartani.aztán majd meglátjuk, hogy sikerül beszokni :wink: :wink: :wink:
Bár most ahogy az évzárón voltak, közölte az apjával, hogy ő inkább suliba menne :roll: :roll: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kata
hallottad ezt a hatalmas sikolyt északkelet felől ???
ez én voltam itt Egerben !!! :D :D
GRATULA !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Köszi, aranyosak vagytok. Nemsokára hívom a dokimat, hogy akkor mi legyen a köv. lépés?!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Csak 6 hét lesz köztünk! Ugye megmondtam, hogy erősebb mint a múltkor. Annyira örülök nektek. Apájának és neked is gart.... a szép teljesítményhez. :oops:
Tisztára leutánoztatok minket. Előző ciklusban ugyanez volt nálunk is. :lol: :wink:

Tünetem szinte semmi, tök jól vagyok. Néha rémisztő is.
VAN MÁR KISKÖNYVEM, ma voltam a védőnéninél, jófej volt.
Tegnap vérvétel, vizelet, anti-D szűrés, EKG, háziorvos volt.
Jól elfáradtam a sok várakozásban, de így legalább 1 nap alatt mindent elintéztem.

Málna
Még ne add fel. Várom a teszted, remélem olyan lesz mint Hoppá elsője. :shock: :P ++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hello,

most beszéltem a dokimmal, elmondtam neki, mi a helyzet. Kárdeztem, mi a következő lépés? A válasz:
Örülni, 2 lábon ugrálva ujjongani :lol:
Szóval július 4-én délután 3-kor uh. Mondtam a vérvételt, azt mondta, nyugodjak meg, rendben lesz minden, a vérvételtől sem lesz jobb. Örüljek és örüljek... :lol:

Sziszi, gratulálok a kiskönyvedhez!! Nagyon jó lehet, hogy van ilyened! (Most lehet, hogy ezért kinevettek, de én már nagyon szeretnék egyet!!)

Ja, túl vagyok az első kisrókán :lol: :lol: A suli wc-jében, romantikus, mi??

Hazajöttem kajálni, persze nem vagyok éhes... :lol: De legalább a netfüggőségemmel jól lakok :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Nem nézlek hülyének a kiskönyv miatt. Persze, hogy mindjárt lesz neked is. :lol:
A rókához gratulálok. Vigyázz magatokra, már ketten vagytok vagy ki tudja :shock: Ikrek is lehetnek. :P

Remélem velünk is minden oké lesz, hétfőn UH.
Vendég
 


Hoppá

Kiszámoltalak :lol:
A szülinapomon, május 21-én volt a ciklusod első napja. :wink:
2008. február 28. a szülés dátuma!!!!!!!!! :P

Olyan jó! Nagyon örülök nektek.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?