Új privát üzeneted érkezett!

elírtam a hőfokot :oops: :oops: megcseréltem, szóval 43-44 fokot!!!is jósolnak

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szaisztok,

a Málna írt 5.59-kor, hogy a hője 36.8, így nem tesztelt :?
Most írtam neki vissza, hogy később szokott mérni, nem ilyen korán, nem??? Még nem válaszolt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[quote="hoppá"]S írta:hoppázaisztok,

a Málna írt 5.59-kor, hogy a hője 36.8, így nem tesztelt :?
Most írtam neki vissza, hogy később szokott mérni, nem ilyen korán, nem??? Még nem válaszolt.


Igen én is úgy emlékszem, hogy fél 7-kor szokott mérni :wink: :wink:
Na de Ő amúgy is olyan pontosan mensesel, szóval most már mindenképp biztató, hogy már 2 napot késiki neki.
Továbbra is megy neki a drukk :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Most írt vissza, hogy igen korábban mért egy órával, de hogy az első mérés számít. Holnap újra mér, és megátjuk...

Én pedig már ma akartam látni.................................

Na, megyek is, észülődök, kivételesen ma dolgozom, okj-s vizsgán kell lennem, az elnök tegnap nem ért rá, csak ma...

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Málna
Ez nem ér! :lol: Mikor Dani abbahagyta a reggeli szopit egyből rohantam a géphez...

Megint rohanok, ma be kell vásárolnunk a holnapi flekken partihoz (apa munkatársainak egy része jön hozzánk a telekre), aztán husit pácolni, előkésziteni a salit, lepényt sütni....Jajjaj, sztem estére hulla leszek :shock:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Málna, épp ezt tettem ma én is, úgy izgultam, hogy nem tudtam aludni, egy órával korábban én is 36, 8-at mértem, de a szokott időben 37, 2. ( Addig meg úgy csináltam, mintha aludnék). Még jövök...
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok, nem nagyon volt idom visszaolvasni....Malna, megy a drukkkkkkk :D

A multheti beigert biciklis kepeket probalom feltenni, de nem biztos hogy sikerul mert meg nem csinaltam ilyet

Kép nudista bringasok

Kép
icus
 
 


Szia Icus!

Mi van veled? Mikor jöttök haza?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csak sikerult, mostmar hogy tudom hogy kell elarasztalak benneteket kepekkel :)

Meli,
Nagyon sajnalom a picurka labujat, remelem nem faj neki nagyon :cry: Lehet hogy ezert nem tud aludni...

Meleg, hat az itt nincs :evil:
Ma is esett, de aztan kijott a nap, a kardiganra viszont szukseg van :?

Gabi,
Aranyos Esztike az oriasi szemekkel, nagyon cuki :P

Hoppa,
Ahogy a tobbiek is mondtak mar, lehet hogy a josno a szules datumat latta.... :wink:

En meg nem ertem el a dokit, probaltam hivni a mobiljan de nem vett fel :( Napkozben a munkahelyemrol nem nagyon tudom hivni, ezert amint hazaertem hivtam (az otthon mar 7 ora volt)...jovo heten ujra probalkozom.
Ma Forgach intezetet hivtam, de 13 orakkor mar nem vettek fel a telcsit.
Az igazsag az is, hogy egy kicsit parazok :shock: felek a dokiktol meg a vizsgalatoktol meg attol hogy vajon mi van?

Kép
icus
 
 


Juni 29-en van az utolso munkanapom.
Repjegyet meg nem vettuk meg (ha tul draga, akkor buszozunk), de juli elejen szeretnek menni

Kép
icus
 
 


Szia Musz, cumi ügyben nem volt semmi extra, csak nyomtam neki amíg nem köpte ki. :oops: Végül én nyertem. Úgy tartottam ahogy szopinál szoktam és ringattam egy kicsit és énekeltem. Utána már a kiságyban is betoltam neki, pár kiköpés után elkezdte szopni addig tartottam, amíg bent maradt. Két fajtát próbáltam az egyik az jobban bejön neki(kisebb). Tanácsolták, hogy tegyek rá tejet, de nem próbáltam. Lehet, hogy nálatok beválna. Ja és most úgy aludt el, hogy nem is kellett neki. :D

Meli, én is barnázok még, az első szülés után 6 hétig rendesen véreztem. Kitartás :!: :wink:
Mamen
mamen
 
 


Kép
Kép
mamen
 
 


Szóval nem csak fenyegetés volt, tényleg itt vagyok. Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok. Hogy miért éppen Ti? Jó dolog sikertörténeteket olvasni, és nekem szükségem van tapasztalt anyukák tanácsaira is.2006 nem az én évem volt, 2005 sem. ( Itt most kitöröltem jó tíz sort, de nem akarok többet keseregni és emlékezni). Szóval 2007 már az én évem is lesz! :wink:

Most jól vagyok, jövő hónapban lesz az esküvőnk, és minden téren szépen kezdenek valóra válni álmaim. Babaprojektet nemrég kezdtük, eddig két sikertelen hónapon vagyunk túl. Most meg nem merek mit mondani,pláne az érzésekről, csak figyelek...

Olyan jó nézegetni ezeket a gyönyörű babákat!Mamen rózsaszín kelengyéjével kapcsolatban eszembe jutott, mikor költöztem, elmentem és elhoztam apámtól nagymamám által horgolt babholmikat is, de bíborlány lévén kiválogattam és ott hagytam a rózsaszíneket: Apa, ugye nem baj, ha ezeket nem viszem el, nem hiszem, hogy rózsaszínt adnék majd a kislányomra. Mire apám: És ha fiad lesz? :D :roll:
Vendég
 


helló !!!!!!

jó estét !

ballagáson voltunk és utána családi bulin, jó volt, nagyon fincsi kaja volt, töltött csirke, rántott husik és rengeteg süti ...rengeteget ettem, már semmi nem fér belém... :oops:

Ildi
csodaszépek a gyerekeid !!!! Dani nagyon huncut tekintetű a képen !!!!!
flekken, imádom ! 8)

Málna
továbbra is hatalmas drukk Neked ! meg a többieknek is !! :D :D

Gabi
ma én is felébredtem fél hétkor, de itt esett az eső reggel, aztán délre kisütött a nap ! :D
még terhes sem vagyok, de már pocakosodom ! :?
a hasamra hízok !! a nadrágjaimon már arrébb varrtam a gombokat... :cry:
a jövő héttől megyek a kolléganőimmel egy kicsit tornászni, rám fér.... :oops: :oops:

Anyusziszi
pihengess azért !!!!!! a konditerem ráér !!!!!!!!!

Musz
mikor hazaértem, lezuhanyoztam utána pedig forró vízben áztattam a lábamat 8) 8)
nagyon klassz lehet, ahogy Esztimanót a nagybácsi tanította és ő utánozza !!!
apum volt cumiellenes annak idején, de egy-két átüvöltött éjszaka után beadta a derekát :wink:

Bíborlány
üdv a topikon !!!!
nagyon jó, hogy csatlakoztál hozzánk !!!!
én mióta itt vagyok, rengeteget tanultam és ami a legfontosabb, itt mindent elmondhatok, nyavajoghatok, örülhetek, sírhatok és itt mindenki átérzi a gondot, bánatot
együtt örülünk, szurkolunk egymásnak és lelket öntünk egymásba !!!!!!!!!!
lehet, hogy én a topik nélkül már teljesen depis lennék !!!!
hajrá !!!! itt mindenki babás lesz !!!

Icus
nem semmi ez a kép !!! :lol: :lol: :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mamen
tündéri a babód !!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na, én még mindig itt huhogok, mint a baglyok :lol: :lol:

jó éjt mindenkinek !

Málna, hajrá !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Még egy uccsó mondatra én is itt vagyok:

Málna (bár úgysem olvasol most minket): megadrukk a holnapi hőhöz és tesztehez!!!!!+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jó éjt

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

korán felkeltem, hátha Málna üzen, de eddig még semmi, pedig már nagyon várom!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Én vagyok csak ilyen korai? Hol vagytok?? Írtam Málnának még kb másfél órája, de nem válaszolt!!!! :roll: :shock:

Nem tudtok ti sem róla????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


helló !!

én is itt figyelek már és várok !!!

Málna,jelentkezz Katánál !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Málna??????? Pedig én is csak ezért kapcsoltam be most a gépet, mindjárt indulunk a telekre.
Tegnap jól kibuktam, 1/2 11-re sült ki az utolsó adag muffinom :roll: Persze egész nap elment a vásárlással, előkészületekkel, ugyhogy mondtam is apának, h ma pihizni fogok, Ő lesz a husfelelős :wink: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Most írt Málna, hogy 37.1 a hője, de nem tesztelt!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!!

MÁLNA!!!!!!HŐ :D :D :D :D :D :D :D ilyen jó!!!!!!!Várjuk a híreket!!!

Kata..és te??????

Icus...jó ez a kép 8) hát a lábacska remélem nem fáj neki...azóta megint jól alszik,abszolút rapszódikus a dolog,állati meleg van ám nálunk,elfogadnék most egy két nap kardigános időt....de pl.tegnap már minden OK volt,délelőtt keveset aludt,sokat evett,délután fordítva!!!!

Nagyon félek ám a jövő héttől,remélem azért nem csúszik be semmi extra probléma!!!

Mamen,már nem is vérzek annyira,szerencsére...tegnap óta kevesebb sokkal...hát ez a kiscsaj álomszép!!!!!Pont jó lenne a fiamnak...nem boronálunk :?: 8)

Sziszi,remélem jól vagy!!!Hogy bírod ezt a meleget???

Bea,Dóri és Gabi,ja meg a többi kismama is:ti adtatok hársfateát a babáknak ilyen kis korban?Mert a kamillát nem issza meg,ez tény,de a hárs az eleve édes ízű(mert cukrot nem vagyok hajlandó adni neki)így gondolom azt talán meginná!Készülök a jövő heti nagy utazásunkra...egész nap nem szpotathatok,de olyan meleg lesz,biztosan szomjas lesz,hátha a tea lecsúszna neki!!!

Ha tudok,majd teszek fel fotókat is!!!!Puszi mindenkinek és szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


És akkor a fotók
Bocsi,hogy kicsit sok lesz!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli,

tündéri ez a kiskrapek, főleg az első képen, ahogy somolyog.... :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szépek vagytok !!

Málna, kiváncsian várom, mi sül ki ebből.... :roll: :wink: Pocaklakó ? Vagy csak elhúzódó ciklus ? Mindenesetre izgi....

Látom, mindenki pihizik, mást nem is lehet csinálni ebben a melegben....

További jó sziesztázást mindenkinek !!

Azért dobok egy görbét, megint kezdem a hulla szívhangja című műsort, ugyanez már volt a ciklus első felében is:

Kép
zsizsik
 
 


helllóó !

Meli
de jó hogy jöttél megint !!!! :D :D
tuti jók a képek !!!!
a tátott szájjal alvós a kedvencem !!!!!! :lol:
Te pedig ragyogsz a boldogságtól !!!!!! :D


csajok, van egy iwiw-es meghívóm ! kell valakinek ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jó reggelt!

Málna
ez így nem ér :wink: :wink: mi is akarunk szép kétcsíkos tesztet látni :wink: :wink: :wink: ugye van most már olyanod?????????????

Meli
olyan aranyos Dénes baba. És tényleg nagyon jól nézel ki :wink: :wink: :wink:
Hársfateát én nem adtam ilyen picinek, nem is tudom lehet e :shock: :shock:
Egy ismerősöm gyógyszertárban vett szőlőcukrot (kimérve árulnak)és azt tett a pici teájába :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsizsik
jónak tűnik ez a hőgörbe is. Nekem ez is kétesélyes mint a Málnáé :wink: :wink: :wink:

Mi tegnap fürödtünk, felavattuk az új medencét. Gyerkőcök díjazták nagyon :D :D :D

Hú olyan büdös van bennt nálunk :? :? :? este nyitva volt nálunk az nagyablak, és a fürdőbe, apa meg nem érezte, hogy jön be a füst. A szomszédunk háromnegyed 10-kor égette a szemetét, a füst meg úgy bejött, még most is olyan büdös van :evil: :evil: :evil:
Nemnormális barom, mert mást nem tudok mondani rá :evil: :evil: :evil:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


én a fürdőben akart lenni :oops: :oops: :oops: így már érthetőbb

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Most írt Málna, a hője 37, a tesztje pedig NEGATÍV :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[quote="hoppá"]M írta:hoppáost írt Málna, a hője 37, a tesztje pedig NEGATÍV :cry:

Ne már :cry: :cry: :cry: :cry: tök jól fenn van a hő, késett már pár naopot, akkor hogy a manóba???

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Plutó, ha akkor volt a pé-je, amikor mondtuk, akkor ma van a 13. dpo-n. Úgyhogy lehet, hogy még azért nem mutatja... Remélem. Én olyan biztos voltam benne!!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[quote="hoppá"]P írta:hoppálutó, ha akkor volt a pé-je, amikor mondtuk, akkor ma van a 13. dpo-n. Úgyhogy lehet, hogy még azért nem mutatja... Remélem. Én olyan biztos voltam benne!!!!!!


Remélem igazunk lesz!!!
Nagyon szorítok továbbra is neki :wink: :wink: :wink:

És Te?? Te mikor fogsz tesztelni?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Mikor tesztelek? Talán szerdán, ha addig nem jön meg. Elvileg holnap délelőtt (nem) kellene megjönnie.

Bíborlány? Teszt???

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá
a vonalzód szerint fogsz tesztelni???

Ja, tali minket is érdekel a dolog :wink: :wink: :wink:
Szeretnélek titeket végre élőben is megismerni :wink: :wink: :wink: Csak legyenek apukák is, hogy a párom is tudjon kihez szólni :D :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Igen, a vonalzóm a tesztet jelzi.

Nekem júliustól bármikor jó a tali, kivéve, ha nem megyünk éppen nyaralni. Mivel azt még nem tudjuk, hova, de megyünk vhova, az tuti.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[quote="hoppá"]M írta:hoppáikor tesztelek? Talán szerdán, ha addig nem jön meg. Elvileg holnap délelőtt (nem) kellene megjönnie.


És van valamilyen érzésed???

Ja, teszek két képet a tegnapi fürdésről. A többi kép "úton van" :roll: :roll: :roll:
Kép apával
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nagyon édesek a képek. Látom Esztikének nincs ellenére a pancsi!!

Érzések? Hááát, a cickóim nagyon érzékenyek, ma reggel is ökölődtem picit, a hőm 5.15-kor 37.1. De holnap délután már okosabb lezek, hogy ezek a jelek utaltak-e valamire...?????? :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nem volt bizony. Kb fél órát fürdött ő is. Én azért jobban beletettem a vízbe :wink: :wink: :wink: :wink: Jól el is fáradt, utána aludt egy jó hosszút :D

Most jutott eszembe, hogy elfelejtettem kitörölni a fényképezőről a képeket :D :D na akkor még teszek fel :wink: :wink:

Ezek jó jelek, hát nagyon bízom benne, hogy valaki beköltözött a Te pocidba is :wink: :wink: :wink: Ez az időszak amúgy is szupi, nagyon jó ilyenkor terhesnek lenni :D :D (én már csak tudom)

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Képek, bocsánat sok lesz :oops:
Kép kis zsivány :lol:
Kép csibészke :shock:
Kép ilyen csinosan voltunk a ballagáson
Kép fürdés
Kép jééééé
Kép Adrikám (lassan kész hölgy :roll: :roll: )
Kép legújabb elfoglaltság :wink: :wink:
Kép na és végül még egy fürdős kép

Na most már megyek a dolgomra :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Hát én is előkerültem, a képeket majd megpróbálom feltenni, de még meg sem csináltam:)
Málna, azért még bármi lehet.
Kis plótó, annyira édesek a képek, a gyerköcök nagyon jó fejek, Esztike kész nő:)
Meli, Dénesnek is vannak arcai, biztos jókat mosolyogtok rajta, nagyon édes:)
Nálunk, egész jól gyógyulnak a véraláfutásaim, szerintem, a kollegáim szerint csúnyábbak, hát legalább már nem fájnak.
Vettünk hétvégén rólókat a tetőtéri szobákba, végre hűvősebb van:)
Volt nagy kerti grill party is, az is jól sikerült, de ez a meleg kezd nagyon rossz lenni.
Na megyek, azt h iszem kilógók az Árkádba, körülnézek a C & A-ba.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Malna,
Mertel ma hot? vagy teszteltel?


Kuldjetek ide is egy kis meleget, itt tul sokat esik mostanaban es a levego is eleggel lehult :?

Ja, megvan a repjegyem!!!! :P
Juli 5-en megyek a Balatonra :shock: Oda meg nem repultem, remelem valahogy majdcsak felkeveredek pestre..... :wink: Ez volt a legolcsobb jegy!
Visszafele jegyem meg nincs, mert nem tudom hogy mi lesz :shock:

Kép
icus
 
 


Sziasztok,

Málna
sajnálom, pedig a hőd jó. :cry:
Hátha később...

Hoppá
Várom a teszted eredményét, ezek szerint holnap megcsinálod.
A tünetek nagyon bíztatóak.

A várandósság topikban olvasgattam a velem egykorú terheseket. Ezek egymást erősítik abban, hogy nem szexelnek, mert elmegy a baba. Van köztünk olyan, akinek első baba. Megírtam nekik kedvesen, hogy nekem semmi bajom nem lett a szextől, csak ésszel kell csinálni. Anyu felül és ő irányít :lol: :oops: :wink:

Az egyik csaj úgy nekem támadt, hogy totál nem értem, miért ilyen ellenségesek. Ez egy fórum, aki nem akarja, hogy tanácsokat kapjon, az miért irogat ide.
HÚÚÚÚÚÚÚ, jó dühös lettem, az emberi butaság határtalan. :roll:
Vendég
 


Sziszi, nem vagyok buta, csak félek.....Megértelek a te problémáidat is, de asszem egy tök ismeretlen embert elítélni,akit ráadásul félreértettél.....
És amúgy köszi a tanácsodat.Megfogadnám, ha merném.De nem merem.Ez nem emberi butaság, hanem féltés és félelem..........
Vendég
 


Az emberi butaság határtalan az egy kicsit durva...eü-ben dolgozom, ebből 5 évet dolgoztam nőgyógyászati UH-ban...kevés olyan orvost láttam, aki előzményben szereplő vetélés, koraszülés, vérömleny,mióma stb...után javasolta volna a napi 2-3 szexet...sőt...még a vaginális UH-ot is meggondolták, minél később piszkálni a méhszájat, annál jobb...
azért írtam csak, mert én hoztam fel a témát...engem egyébként óvatosságra intett az orvosom, mert a hsg hónapjában estem teherbe, ahol azért megcincálják a méhszájat...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!!!!

Hé csajok,itt meg mi van????Kedves idelátogatók!!!Azért nem hiszem,hogy Sziszi rosszat akart volna azzal,hogy tanácsot adott,ha így érzitek,akkor tényleg buták vagytok.....hűha,ezért majd mit kapok :)

Katám!!!!!!Emlékszem,amikor a múltkor babás voltál,akkor is írtad,hogy sokat öklendeztél,pl.a marketban a halszagtól....úgyhogy nagyon várom azt a tesztet!!!!

Málna,szerintem sem kell elkeseredni,még bármi lehet,főleg,hogy ez egy nagyon jó hő!!!!!!!!

Gabi...olyan édesek ezek a te gyerekeid!!!!Imádnivalóak....amikor ilyen csini kiscsajt látok,én is már nagyon szülnék újra egy lánykát!!!!!A medence...apa alig várja,hogy megvehesse a fiacskájának az első medencéjét!!!!Szerintem ő jobban fogja élvezni,mint a gyerek!!!!
Na tegnap kipróbáltam evés után a hársfateát....egy kicsit ivott a cumisüvegből,aztán nagy szemeket meresztve kifolyatta a szája sarkából az összeset a nyakába...jó...gondoltam még egy próbát megér kispohárból....az is mind a nyakába ömlött,pedig tud inni így is,csak nem akar!!!!És aztán jött a bónusz:addig öklendezett,amíg vissza nem hányta az összeset!!!!!Ugyanezt a mutatványt csinálta a múltkor,amikor vizet próbálta belekönyörögni!Egyszóval,teljes csőd...ez a gyerek nem fog cumizni,csak a mell kell....hát ez van,csak hát ilyen melegben....kellett volna neki egy kis plussz folyadék!


Viki,köszi,nekem is az az egyik kedvencem!!!!!!

Zsizsi,drága,ne keseredj el,mert legalább már jók a ciklusaid!!!!!Köszi neked is a dícséretet,teszek majd még egy mosolygósat,ha megtalálom,hogy apa hová mentette!!!!

Többi anyuka,merre vagytok???

Gondoljatok ránk holnap,megyünk első nagy utunkra....10-kor indulunk és szerintem csak 8 körül érünk haza...kemény egy menet lesz!!!!!

További szép napot mindenkienk

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli,

hagyjad.
Ezek a csajok tudod, elolvasnak valamit és egy mondat ragad meg bennük, a többi nem. Írtam kb. 15 sort és egy mondaton lovagolnak....
Jót akartam, kár volt.

Én mindig örültem, ha valaki írt olyanról, amitől féltünk és meg tudtuk, hogy nem feltétlen kell.
Itt ebben a topikban nemcsak én vagyok, aki szexelt szülés előtt is pár nappal. Igaz csajok??? :wink: :oops:

Sokan szülésindításra is használják :lol: :P
Vendég
 


Na ezt írtam nekik. Tényleg olyan bántó és sértő?????


Sziasztok,

bocs, hogy beleszólok a témába, de nem kell megvonni a szexet magatoktól azért, mert babát vártok. Az orgazmus által termelt hormon a baba számára is jó érzést kelt.
Amikor a kisfiamat vártam, én szabályosan szexmániás lettem.
Volt olyan, hogy napi 2-3 aktus is volt. Volt olyan, hogy éjjel felébredtem és annyira kívántam a párom, hogy jól fel is keltettem.
A szülés előtt 3 nappal mér együtt voltunk.

Egy alapszabályt azonban be kell tartani:
Mindig a nő van felül!!!!
Ő irányít, ő érzi mi esik jól és mi nem.

Mégegyszer bocs, de az apukákat és magatokat sem kell megvonni az örömtől.
Vendég
 


Szia Sziszi!!!
Egyáltalán nem voltál bántó....és én sem fordítok erre a dologra sok időt,ha valaki megsértődött,hát majd többé nem olvas el minket..ennyi....hát én pont az ellenkezője voltam,nem kívántam egyáltalán :oops: igaz nekem a végén a vérzés miatt nem is lett volna tanácsos...de más alternatívák jöhettek!!!!Bezzeg most...kiürültek a hormonok és alig várom már,hogy a doki holnap megvizsgáljon és azt mondja,hogy mehet a menet :oops: :oops: na és persze már ne vérezzek egyáltalán :?

Kép Kép
meli1118
 
 


Nem bántó volt. Csak Te elmondtad a véleményed és többek között én is. Ha én elfogadom a Te véleményed, fogadd el az enyém.
Meli 1118 írta: igaz nekem a végén a vérzés miatt nem is lett volna tanácsos...
Nos, másnak más miatt nem tanácsos. Hidd el, van akinek nem jön össze a baba egy-kettőre.....Nekem emiatt nem tanácsos. Nem szeretném ecsetelni, milyen kálvárián mentünk át 3 év alatt, mire felfogtuk mindketten, hogy meddők vagyunk, erre jött a csoda....na én ezt a csodát óvom mindentől.
Nekem emiatt nem tanácsos.
Vendég
 


Lafead,

Te csak magaddal foglalkozol.
Én írtam valamit és Te támadtál nekem...
Nekem esett rosszul a stílusod és nem én bántottalak Téged.

Szerintem szépen hagyjatok békén és engem sem érdekeltek ti.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?