Új privát üzeneted érkezett!

oké zsoké.Küldheted

málna2162
 
 


Mán ottand is van!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na meegyek mert életet kell lehetnem a muskátliimba.NEm jönnek be nekem ezek a nem futók.Ráadásul az a sok eső teljesen tönkre teszi őket.

málna2162
 
 

 
 

Tényleg, mi a helyzet a napközbeni mérésekkel? Érdemes figyelni?
Vendég
 


Szia!

Nem mérvadó!
Én csak azért mértem mert egyhelyben ülök, és a szemgolyómon kívűl semmim nem mozog :lol:
Igazából csak a reggeli ébredéskor mért hő számít.

málna2162
 
 


Köszönöm.És bocs, szia! Illetve sziasztok!Én azért mérem egész nap :lol:
Vendég
 


Kész öröm jönni, ha vagytok!
Málna: Böfike, egészségedre, én is várom a szombati sms-t, nem leszek, mert dolgozom, írjátok meg a jó hírt légyszi-légyszi. Én is bizti vagyok, mint Kata. Gondolom Te is rohantál wc micsodát venni :wink: :D . Mikor mondta Gabi én is kiprószáltam :lol:
Kata: nem akarnál Te is egyet tesztelni szombaton? Vagy nagyon korai lenne még?
Apának hagyok levegőt, ő nem hagy békén engem mostanában, szerintem az andrológus valamit jól megmatatott rajta , azóta ilyen fickós :oops: :roll: :wink:
Szia Bíborlány, tudhatunk valamit rólad?
Sziszi: pihengessél csak, ez a meleg gondolom még joban elpilleszt.
Zsizsik: szuper ez a görbe, és az az esés benne is igen bíztató, lehet nem csk egy kutyalányka költözik hozzátok mostanában? :wink:
Vettem Anyunak egy csodaszép ezüst karkötőt remélem örül majd neki. Természetesen beragadtam egy jó kis dugóba, úgyhogy nem is maradt sok időm it csevegni, mert jönnek a gyerekek, majd este még benézek, ha engedik nekem 8)

Andi
candi
 
 


Málna, hűűűűűűűűűűűűűű, ez baromi izgi !!!!!!!!!

Sziszi, én nem tesztelek még, mert a 18. cn-n volt a pé, elvileg 32 napos lenne ez a ciklus. Addig semmiképpen nem tesztelek. De én már annak is nagyon örülök, hogy normális ciklusom van, nálam ez hírértékű eredmény !!

De Hoppá és Málna most nagyon esélyesek ! :lol: :lol: :lol:

Hoppá, halálra röhögtem magam a Bref teszten, ki is próbálom ma este...! :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Rólam: márciusban kezdtük a projektet, ebben a hónapban a hőmérőzést, a 25. napnál tartok, -remélem- 3 nap múlva nem fog megjönni, és felkutattam a lakást, sehol sincs Bref! :roll:
Vendég
 


újra itt :wink: :wink: :wink:

kivasaltm egy halom ruhát, de majd szétmegy a fejem és abbahagytam :roll: hagytam holnapra is :wink: :wink:

Bíborlány
üdv. közöttünk :wink: :wink: :wink:
Ezek szerint az első babára készültök??? :wink:
Na 25. nap, na itt már izgalmas a dolog :wink: :wink:

Candi
:lol: :lol: :lol: :lol: :oops: apát hagyd kibontakozni, lehet, hogy ő már érez valamit :?: :oops: terhesen nem mindenki kívánja annyira a szexet :oops: :shock:

Málna
a büfögés bár kellemetlen, de jó jel lehet, főleg ha nem pszihés eredetű :D :D :D
Szombat már csak két nap, de mivel Te olyan vagy mint az "atomóra" már a holnap reggeli bejelentkezésed is izgis lesz :wink: és mindenképp bizalomgerjesztő.

többiek merre vagytok????

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: kibontakozni?, Na jól van hagyom, bár ebben a dög melegben, csak punnyadnék a hűvösben.
Párodnak a munkájával minden rendben, múltkor írtad, hogy nem sok van mostanság, sajnos.
Bíborlány: első babára gyúrtok? Reméljük sikeres lesz a hónapotok!
Zsizsik: de azért szorítsunk, hátha meglepi lesz a 32.napon, jó?
Szabira mentek valamerre?
Változatosság kedvéért lassan nekiállok főzni, csak ne fűtene annyira az a gáz :?

Andi
candi
 
 


Elsőre, és a tervek szerint nem is utolsóra :)
Én délben kezdtem el egy órán át sütögetni, hát nem fáztam...
Vendég
 


És mi jó volt a menü?

Andi
candi
 
 


Persze pusztán csak olyan, amit forró olajban kell sütni: rántotthús embernek, rántott tökök, karfiol, sültkrumpli. Ezekhez még most is meleg van, tessék nem ellopni és más konyhafőnök ajánlatát kérni:)
Vendég
 


Candi
igen mondhatni valamivel jobb a helyzet munkahely-ügyben. Ma kezdtek, viszont még 1 havi pénzzel mindíg lóg a cég :roll: :roll: :roll:
Mit főzöl?????én délelőtt fűtöttem a konyhában, nem vágott eléggé oda a nap :roll: :roll: még sütöttem is :lol: :lol:

Bíborlány
nem is szabad 1 babónál megállni :wink: :wink: :wink: az unatkozna egyedül :lol: :lol: :lol:

Jajj úgy érzem kezd végre elmúlni a fejfájásom, már muszály volt bevennem egy Algopirynt, mert már hányingerem is volt úgy görcsölt a fejem :roll: :roll: :roll:

és...végre tudok megint képet feltenni, picit sok lesz :oops:
Kép erő, izom, "turbótejet" iszom :wink: :wink:
Kép
Kép így aludt most fürdés előtt, kidugott lábakkal
Kép egy hölgy figyeljen mindenhová :wink:
Kép olvasni öröm
Kép Adrikám új szemüvegben
Kép ujjszopi
Kép fürdés, nagylányosan :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Micsoda kis csipet-csapat! Gyönyörűek!
Vendég
 


[quote="bíborlány"]M írta:bíborlányicsoda kis csipet-csapat! Gyönyörűek!


Köszönöm :D :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: rántott halacska rizzsel, tartárral, csak hogy én is utánozzalak titeket a fűtésben.
Nagyon csini lett Adri új szemügéje. És Eszti meg hatalmasatt nőtt.
Krisztián akkor már olvas Esztinek?
Bíbor: jó kis menüt állítottál akkor te is össze. Otthonról dolgozol? Vagy már szabi szezon van? Vonalzót nem varázsolsz magadnak?
Málna: várom már a holnap reggeli hőjelentést.
Bea: merre vagy? Jövő héten úgy néz ki szabad vagyok.
Musz: jól vagytok?

Andi
candi
 
 


helló !!!

na, végre hazaértem :shock:

Gabi
húúú, irigyellek a tündéri családodért ! :D :D :D
bármennyi képet küldhetsz !!! :D
ezek a frontok meg a mindennapos viharok engem is megviselnek
hol álmos vagyok hol nyűgös, hát, ha kisbaba lennék, lehet, hogy ma egész nap nyafogtam volna :shock:

Málna
nagyon drukkolunk !!!! :D :D :D
szombat reggel rajtad a világ vagy legalábbis a topik szeme !! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Lányok, nem fogjátok elhinni, mi történt velem. Maeste 6-ra mentem kozmetikushoz szempillafestésre. felkente a nő a cuccot, mellettem ült egy nő, és egyszercsak elfogottegy furcsa szívdobogás, és kissé elkezdtem remegni :roll: Nem tudtam, miért. És ugyebár, mivelszemem csukva, figyelek a beszélgetésre.Amellettem ülő nő ilyen mondatokat mondott: érzem, hogy... úgy érzem.... Na, kiderült a nőci jósnő. Mondtam neki a végén, hogy nem tenné meg, hogy megosztja velem a velem kapcsolatos megérzéseit is? Kérdezte, mire vagyok kíváncsi. És abban a pillanatban, ahogy kimondtam, hogy arra, hogy:lesz-e gyerekem? azonnal elkezdtem zokogni. Nem tudom miért, de kijött.Azt mondta: lesz, de csak jövőre. Úgy érzi márciusban, vagy áprilisban mindenképp terhes leszek. Elmeséltem neki a vetélésemet, és akkor jöttem rá, hogy ma egy éve jött meg (akkor azt hittem utoljára), tehát onnantól számított a terhességem… Azt is mondta, hogy a férjemmel együtt fogok maradni, bár lesznek hullámvölgyek. És tőle lesz a gyerek (még jó!!!!). Szerinte lehet, hogy egy gyerek után nem is akarunk majd másodikat. De kettőnél többet biztos nem.

Na ennyi. Hát, ilyen ügyekkel kapcsolatban mindig szkeptikus vagyok… A kozmetikusom azt mondta, ezt a nőt azóta ismeri, amióta kozmetikus, azaz kb. 25-30 éve, és eddig amit ő mondott, mindig bejött. Hááááááááát, egy év múlva erre visszatérünk!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
fel a fejjel. És hát persze, hogy lesz babád :wink: :wink: :wink: és ha most sikerül akkor márc. elején fogsz szülni, v. febr végén.
Nekem ma 1 éve, hogy megfogant Eszterke :wink: :wink: :wink:

Jóslás-hát még gyerek tizenéves voltam amikor egy természetgyógyász a szomszédunkban volt. Ő nézte az aurámat, megállapította milyen természetem van, na hozzáteszem így ismeretlenül, ténylegesen abba beletrafált.
Én mindíg is család, gyerekcentrikus voltam, és ami engem akkor is érdekelt már, hogy lesz e majd gyermekem, mondta, hogy igen, 2, na ő még a ráadást nem látta :wink: :wink: :wink: de van.

Jajj, bele lehetne ebbe merülni, biztos, hogy van benne valami, de olyan felfoghatatlan dolgok ezek :shock: :shock:

Na itt emgint úgy villámlik, úgyhogy kapcsolom le a gépet, és húzom ki a netet :?

Jó éjszakát
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Plutó, nagyon édesek a képek a gyerkőcökről!! Esztike hogy szopizza az ujját!! (ha jól látom :lol: )

Soroljátok csak a kajákat...imádom a rántott cukkinit,tököt,sőt 1-2 éve (Börgerkingből lopva az ötletet) rántott hagymakarikát!!

Még apának vasalok pár polót holnapra,aztán csicsika fürcsi után.

Málna, holnap reggeli hőjelentést kérünk!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó estét!!
Azért termeltetek ma!!! :D Igy kéne minden nap!
Málna,Candi,Hoppá,Muszkuru,DÓRI!!!!Jó volt veletek telón dumcsizni!!! :wink:
Málna!Egyébként már nagyon várom azt az smst!! :roll:
Candi!!Te is tesztelhetnél lassan!!(Egy II-ost!) :D
Hoppá!Ne legyél negativ!!KÉRLEK!! :D
Muszkuru!!Megkaptam az smst,és örülök,hogy minden rendben van!! :D
Dóri!!Te már megint miért nem jöttél IDE???Mit csinálsz?? :wink:
Háramas fogat lesz a HÓNAPBAN????????????????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vviki!!Csatlakoznod kéne!!
:D
Azthiszem mára ennyi voltam!!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt!

Málna?? HŐŐŐŐŐ???????????? :roll:

Sziszi? Jól vagytok? Bírod a meleget? :shock:

Nektarin? Veled mi újság? Bírod a meleget? :shock:

Candi? Apa él még??? :lol: :wink: vagy már táppénzre vágtad??? :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Hőm:37,2 :D
Jaaaaaaaaaaaaj de szeretnék pár nappal öregebb lenni már, csak hogy tudjam igen, vagy nem....
Tegnap este tudtam csak megenni egy fél kiflit.Apa megis kérdezte:nem vagy te terhes?! :shock:

Hoppá

Nagyon drukkolok!!!!!
Remélem ajósnő már egy évvel előrébb jár, és te is.Akkor viszont jövő márciusban szülsz!!!!

Képzeljétek , Máté 3 nappal a névnapom előtt született...Ha most terhes lennék akkor a szülinapom elött 4 nappal szülnék...Ha. :roll:

Bíborlány

Te mikor tesztelsz?

Bea

Ezek szerint megoldódott Muszékknál a szorult helyzet?

Candi

Jól vagytok?Most aztán nagyon belehúztatok.Figyeld meg nem kell majd a Kaáli!!!

Kis_plutó

Nagyon szépek a gyerekek.Adrinak nagyon jól áll az új szemüveg!!!

Megyek teszek veszek egy kicsit.
Pussz

málna2162
 
 


Szép napot! Töksütés közben továbbképzést tartottam páromnak, kérdezem, ez mi? Padlizsán! Helyes! Jön a következő: Tök! Ejha!Aztán erős visszaesés, mikor a cukkinire rávágta: uborka!:)

Vonalzót nézek mindjárt, teszttel még nem foglakozom, addig is bizakodok:)
Vendég
 


Málna

Ha nem bírod tovább, dobj egy tesztet. :wink:
Legfeljebb csinálsz még többet is, ha nem jön meg.
Szerintem, te sejtesz már valamit. Én mindig szinte tudtam, de nem mertem elárulni, mert féltem, hogy akkor nem lesz igaz.
De ezt megérzi az ember lánya :lol:

Hoppá

Jól vagyok, most éppen takarítok. Persze szépen lassan, közben mikor ömlik rólam a víz, kicsit pihenek.
A meleget egész jól viselem, de a ruhák már alig jönnek rám :twisted: :oops: Ettől az Utro-tól én rengeteget híztam már most. Pedig nem is eszem többet, sőt...
Vendég
 


Sziszi

Nem sejtek semmit, csak nagyon reménykedem!!!
Teszteltem reggel, de nem tudom eldönteni, hogy látszik valami , vagy csak én akarom látni.Nagyonnagyonnagyonnagyon halványan mintha lenne valami, inkább árnyék vonal
Ha holnap is fent marad a hőm akkor teszt, de lehet csak vasárnakp

málna2162
 
 


Bíborlány

:lol:
Hát a párodat ne küld piacra, tuti átverik :lol:

málna2162
 
 


Sziszi, végre vmi biztató, már amit Málnának írtál :wink:
Málna, drukkolok!!!!
Vendég
 


Bíborlány

Nem írsz egy kicsit magadról?Hol laksz, mit csinálsz, férjed, van barátod, stb :wink:

málna2162
 
 


Köszi a kérdést, Málna, férjem lesz egy hónap múlva, mérnökként dolgoztam,de felmondtam, más városba költöztem, most magánórákat adok és várok...
Vendég
 


:)

Ez igen csak távirati stílusba sikerült...

málna2162
 
 


Pedig egy lánglelkű költő veszett el bennem, és az viaskodik az énem racionálisabb felével. Hát nekem se könnyű, elhiheted:))))

De tényleg annyira felfordítottam mindent magam körül, hogy most vagy féloldalakon keresztül, vagy tényleg csak címszavakban.

...és az agyamra ment a hőmérőzés:)
Vendég
 


Mit gondoltok, a leendő apukák tényleg megérzik? ( Na, már megint az érzések. Ezek a gyengéim, úgy látom:))
Vendég
 


helló !

gyors bekukk a melóból !!!

Málna
terhes vagy !!!!!!!!!! mondtam már nektek ugye, hogy néhány hónapja azt álmodtam, hogy itt a topikon mindenki babás lett az én kivételemmel !

Candi, Hoppá
nektek is nagy drukkkkkkk !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Lányok, én elköszönök mára.Lassan neki állok pakolászni, mert már megint megyünk a Tiszára :lol:
Csak hétfőn este leszek gép közelben. De a híreket holnap vagy vasárnap mindenképpen megírom valakinek. A holnapi teszt kizárólag a reggeli hőmtől függ!

Puszi mindenkinek!!Jó hétvégét, és jó pihenést!!

Ui.:nem akarok "fenyegetőzni", de akkor most érdekel valakit a tali?!Mert senki enm mond semmit...Júli vége?

málna2162
 
 


Ez nagyon jó, most kaptam:

Telefon beszélgetés:

Hivatal:-Be tetszett fizetni?

Néni:-Igen.

Hivatal:-Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.

Néni:-Ne az eredetit?

Hivatal:-Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.

Néni:-...Másoljam le? Jó... Éértem...



Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

málna2162
 
 


Sziasztok,

Málna, nagyon izgolok érted, remélem nem hiába, a Tisza de jó, mi kint pihenünk a kertben hétvégén, holnap grillezünk a barátokkal, vasárnap pihi.
Hétfőn megjön a gardróbszekrény, és elvileg utána a gyerekbútor, hurrá!

Szisz, ezek szerint jól vagy, az a lényeg, a hízás, jaj ne is mondd, én már rosszul vagyok magamból pedig még csak kb. 5 kg tartok, de hát ugye én más vagyok, a kezdeti súlyommal volt a baj, mondtam is a férjemnek, alíg várom, hogy ledobjak 20 kg-t és lenapoztassam a striáimat remélem jövőre:)

Ja nem is meséltem csajok, szerda éjjel pisilni indultam, és fent még nincs meg a fürdőszoba, így hát lépcső és le a fszt-re, megcsúsztam és akkorát estem a fenekem és a karom, hát ne tudjátok meg hogy nézek ki, lefotozóm hétvégén, nagyon gáz, de hála istennek nem történt semmi baj, a férjem úgy megijedt szegénykém. A babára vigyáztam, de a karom meg a fenekem, tudjátok mint a Tom és Jerryben, a lépcsőn fenékkel tik, tik, tik.

Kata, meg értelek az ijedség miatt, de hamar elfelejti az biztos,

Bocs, hogy nem írtam mindenkinek, babások, hogy vagytok? Jók a képek, úgy szeretem őket nézegetni. De hogy én már a 28. hét végén vagyok, az elég durva.

Nagyon jó hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nek,
szegénykém... amúgy sem kellems elesni, ill. leesni, de babásan!!! Vigyázz magatokra!!!

Málna,
várjuk a sömösöt. De csak jó hírekkel küldheted!!! A tiszai pihihez ismét kellemes hétvégét!!!
A tali nekem jó bárhol, bármikor, úgy intézem!!! :lol:

A csekkes cucc naggyon jó!!!


Bíborlány,
kicsit többet is el bírunk olvasni, jöhet a fél oldal, várjuk!!
Hány éves vagy, hol laksz, milyen órákat adsz??

Sziszi, ha hízol, majd lemegy. Most le van.... A babáért mindent!!
A takarítással pedig csak lassan, finoman!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Málna, nagyon várjuk az eredményt. :D
Sziszi, ne sokat takaríts, inkább pihizz. Mikor mész dokihoz legközelebb?
Plútó, édesek a gyerkőcök. Látom Eszti is cumizik. Tegnap én is benyomtam Emese szájába, miután 6-11-ig próbáltam elaltatni sikertelenül. A kezedeti kiköpések után elaludt vele(utána kivettem). Te hagyod a cumit alvás alatt is? Ma főztem mecsek teát, de nem kellett neki. Te mindig adsz Esztinek vagy csak hasfájás esetén? (nem fáj a hasunk csak próbáltam kihúzni 2,5-3 órára a szopit. Sikerült! :lol: )Meli ezt neked is ajánlom, én cumi ellenes voltam nagyon, de már nagyon fájt a cicim, így sokkal könnyebb.
Hoppá, reméljük a jósnő kicsit tévedett az időpontot tekintve. :wink:
Nektarin, vigyázz magatokra.remélem nem fájt nagyon.
Candi, itt is dög meleg van, reggel az erkélyen aludt Emese a mózeskosárban,azóta bent aszalódunk a lakásban. :? Sétálni is reggel szoktunk, de most inkább hagytam aludni. Jó pihenést a gyerkőcökkel. :D
Mindenkinek jó hétvégét! Mamen
mamen
 
 


KépKép
mamen
 
 


hellllóóó !

most keveredtem haza és jól megáztam
ja, és a hab a tortán, hogy az esőben futottam és egyszercsak a szandálom pántjai és a talpai elváltak egymástól és mivel a kettő egymás nélkül nem sokra jó, ezért felugrottam a buszra és azon jöttem haza :lol:
csak 500 métert kellett mezítláb gyalogolnom :shock:

Málna
jó Tiszázást !!!!!!!
várjuk a holnap reggeli infókat !!! :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

Mamen
nagyon aranyos Emese. Nagyon sokat nőtt, most mennyi idős is ő? Ha van időd egy pici :D csinálhatnál vonalzót :wink: :wink:
Nekem sem issza meg a Mecsek-teát Eszterke, de van :roll: :roll: néha csinálok, és magamnak kiáztatom a filtert, és én iszom :lol: viszont a múltkor már vettem granulátumos teát, de azt csak 4 hós kortól adhatom :cry: na de gyorsan eljön az is :wink: :wink:

VVviki
remélem azért így babagyártás kellős közepén nem fogsz felfázni :shock: :shock: vigyázz magadra-na meg a lábbelieidre :twisted: :twisted:

Málna
jól haladsz, full negatív után halovány kétcsíkos, a köv. jó erős két csíkos teszt lesz :D :D :D
Jó pihenést!!!Holnap reggel korán jövök :D :D

Bíborlány
egyetértek az előttem szólókkal :D :D mi szeretünk ám olvasni, és az új tagoknak is nagyon örülünk.
Ha Téged bármi érdekel velünk kapcsolatban kérdezz nyugodtan.
Van egy nagyon szép táblácskánk is, nem tudom láttad e, ha gondolod add meg majd az adataidat, és Málna beletesz :wink: :wink:
Jó lett a vonalzód :wink: :wink: :wink:
Egyébként van valami érzeted így tesztelés-közeli időszakban???

Sziszi
Tomi tudja már a nagy örömhírt? Vagy azért a 12 hetet megvárjátok, és utánna mondjátok neki?
Amúgy vissza fogsz még dolgozni???
Kilók, nem féltelek én téged, majd ha már lehet ledolgzod, de szigorúan csak szülés után :wink: :wink: :wink: Most az a legfontosabb, hogy vigyázz arra a kispocokra

Nektarin
hú, még jó, hogy nem lett komolyabb bajod :shock: :shock: :shock:
Azért már nem olyan sok van hátra, jó esetben 10 hét, rosszabb esetben 13-14, de az sem vészes :wink: :wink: :wink:

Musz, Meli, Takidó, Nika, Vikike merre vagytok?

Csajok este tessék ide is jönni, nem csak az Msn.-re(főleg úgy, hogy nekem ott egyedül Málna elérhető :twisted: :twisted: )

Ma végre "egyenes helyen is hasrafordult Eszterke, és amin csodálkoztam rögtön ki is húztaa kezét maga alól :shock: :shock:
Viszont eddig csak nagy területen megy, a kiságyban inkább keresztbefordul, és nincs helye átfordulni :roll: na de majd rájön :D :D

Én ma kiakadtam, ballagás lesz holnap ugye és én szerettem volna venni 3-4 szál virágból álló csokrot. Na itt Pásztón egy virágboltba sem lehet bemenni, ugyanis csak a megrendelt virágokért menőket szolgálják ki :!: :!: másnak nincs virág :shock: :shock: Ugye az ember egy db. ilyen pici csokrocskát nem rendel meg előre :shock: :shock: 6 v. 7 virágbolt van itt, és mind "zárva".
Ismeretségi alapon holnapra lesz a szomszéd faluban, de ott csak 10 szál gerbera volt, na abból 5-öt kértünk, hát kíváncsi vagyok milyen lesz :shock: :shock:

Na remélem még jön valaki este, én leszek :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Hűhaaaa,mennyi kismami lesz itt holnapra!!!!!!!Éljen,éljen!!!

Helló,Bíborlány!!!!!!

Gabi,köszi az infot a vérzésről,megnyugtattál...Málna kevésbé...nekem 5 hét után is erős piros :oops: :? virágbolt :shock: :shock: nemááááá
milyen üzlet az ilyen??!?!?!?!


Többieknek nincs időm külön írni....ma semmire sem volt időm,szegény kisfiam gyakorlatilag csak éjjel alszik és egész nap csak piheg ebben a melegben....nem kell neki sem a tea,sem a forralt víz,sem a cumi,sem a cumisüveg,sem a pohár.....CSAK a mellem,azok meg már kész vannak,mint a lecke....hát ez van...és jövő héten még melegebb lesz :?
Még nem is meséltem,hogy jövő héten mennünk kell a Heim Pálba,mert be van gyulladva a nagylábbujj körme szegénykémnek és menni kell leecseteltetni.....nagy öröm lesz ebben a kánikulában kedden a 6 hetes kontrollra megyünk Pestre,szerdán meg a gyerekbőrgyógyászatra!!!!

Na mennem kell fürdetni,mert ébredt!!!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, csak először el kellett olvasnom a lemaradásomat :wink: Szerda este jöttünk haza, aztán csüt-ön visszavittem a gyerekeket a dokihoz (minden ok), postára mentem, virágot rendeltem, délután tortát sütöttem, ma meg ballagás... Még leirni is sok :roll:

Ugy látom nagyon izgalmas lesz a holnap reggel!!! Málna nagyon-nagyon szoritok!!!!

Bocsi, h nem szaggatom meg magam az irással, de elég fáradt vagyok, este 8 körül jöttünk csak haza és ez a meleg teljesen kiszivta az erőmet!

Meli
Vérzés ügyileg nem tudok semmi jó tanácsot adni, Lili után 3-4. héten teljesen megszünt, Dani után az 5. hétre mult el teljesen. Lábujj köröm :( Nagyon szoritok, h ne járjatok ugy mint mi! Dani is ilyen picurka volt, mikor begyulladt a körömágya az egyik nagy lábujján, pedig addig egyszer sem volt vágva a körme! Aztán egy kinövés féle maradt a helyén :roll: Hetekig jártunk a bőrgyógyra, ahol elláttak mindenféle "jó" tanáccsal meg mindig más krémet, ecsetelőt kaptunk. Aztán egy ismerősöm férje (orvos) megnézte, és azt mondta, h mivel már nem gyulladt fölösleges bármivel kenni, figyeljek, h mindig pamut zoknit adjak rá + bő és kényelmes cipőt (mármint ha már szükséges lesz). Ha ugy látom, h fáj neki, esetleg begyullad menjek vissza és egy gyerek sebész kivágja-merthogy ez már sebészeti eset. Onnantól kezdve nem kentük semmivel és a kinövés szépen visszahuzódott magától, már csak egy picit látszik, h másabb mint a másik lábujján.

Málna
Az európa kártya igénylése sajna ilyen macerás, de ha már minden megvan 10 p alatt elkészül -legalábbis nekünk hipp-hoppra megvolt. Ablak csere nem semmi, mi inkább szigeteltettük (az is 45e-be került :roll: ), ugyis jó lenne vmikor elköltözni, nem akartunk ilyen nagy beruházást....

A gyerkőcök egytől egyig gyönyörüek!!!!

Kismamiknak kitartást ebben a nagy hőségben, átérzem a kinjukat, én is igy küzdöttem Danival :?

Dobok pár képet, ezek anyáéknál készültek...
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok, előkerültem :D
És sikerült visszaolvasnom is! :D

Eszti, vigyázz magatokra! Lehet, hogy vissza kellene hoznotok egy kis időre az "éjjeliedény" kultuszát :roll: :lol:

Vvviki, tanulság: lassan járj, és a szandid is megmarad :lol:
Remélem nem fáztál meg az esőben mezítláb!!! :(

Málna, nagyon izgulok :D és várom a híreket!!!
Engem igenis érdekel a tali!!!

Szisz, ugorj át lustaságot tanulni hozzám! Nekem eléggé megy, hátha a segítségemmel sikerül elérni, hogy kíméld magadat! :roll:

Beus, köszi még egyszer! :wink: Puszi!

Kata, nem lehet, hogy a jósnő rossz naptárból dolgozik? :wink:

Ildi, ha jól látom, a gyümölcsellátásra nem lehet panasz a nagyinál! :lol:

Gabi, az én Eszterem az oldalra fordulást gyakorolja - az öcsém a hétvégén továbbképzést tartott neki :lol:
Térdeket felhúz, karral lendületet vesz, ééééééééés fordul :lol:
És tényleg így csinálja :lol:

Meli, jobbulást az apró lábujjacskának!
Vérzés kapcsán nekem 6 hét és pár nap volt, de mikor rákérdeztem a dokimnál a 6 hetes kontrollon, hogy mikor lesz mááááááááááááár véééééééééééééége :evil: , azt mondta, 8 hétig még normális...

Mamen, irigyellek... én még a rongyos cicinél tartok... Van valami trükköd, amivel megszerettetted Emesével a cumit? Anno én is cumiellenes voltam, de már szívesen átpártolnék a másik táborba a lányommal karöltve :?

Bíborlány, welcome!
A cukkini-uborka pároson jót nevettem (bár be kell vallanom, engem is anyu világosított fel vagy 25 évesen... :oops:, amikor elkezdtem "komolyan" főzőcskézni :lol: )

Andi, merre vagy? :shock:

Mi jól vagyunk, persze ez a meleg az én agyamra is megy, ma este 8-kor indultunk el sétálni...
Maus is össze vissza eszik, 40 gr után abbahagyja, hiába kínálom, de ha leteszem, ordít a kajáért, mint a fábaszorult féreg :?

Viszont éjszaka jól alszunk - mivel ő jól alszik :lol:
Ma reggel fél nyolcig húztuk. 5-kor volt egy kis kaja, hatkor lezavarta a szokásos reggeli tornáját (amivel nem volna baj, csak éppen hangosan nyög minden mozdulathoz :lol: ), és szépen visszaludtunk :D
Hurrá

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Én vagyok az első :lol:

Nem bírok aludni.

Nektarin
Eleve rajtam is 10 kg felesleg. Pont mielőtt teherbe estem feljött 4 kg, valószínűleg lelki okai lehetnmek vagy hormon, mert fogyóztam és tornáztam mellette. Jó mi? Szóval + 14 kg-val vágtunk ebbe bele. És én már most híztam 2 kg-t. :twisted:

Ha stabilizálódok, akkor lemegyek a konditerembe kicsit mozogni.
Remélem minden rendben lesz mostmár.

Mamen (azt hiszem te kérdezted)
06.25-én megyek a dokihoz utoljára. Utána visszajövök a Szt. Imréshez, inkább nála szertenék szülni.

Málna, Hoppá
Merre vagytok? A jó hírt várom.
Vendég
 


Musz
Sajnos nekem nem szabad lsutálkodni. Egyébként lehet, hihetetlen, de utálok fetrengeni. :twisted: :roll: :?

Örülök, hogy az éjszakák jobbak, pihenjetek.
Vendég
 


jó reggelt!

Én sem tudok aludni. Tárva az ablak az ajtó a nap már süt, a levegő meg meg sem mozdul :shock: :shock: szörnyű, és még lesz melegebb is :? :? Állítólag 33-34 fokot is jósoltak a nyárra :roll: :roll: :roll:

Musz
ezek szerint mégsem cumizik Eszterke? Az enyém szívja becsületesen :D :D de szuperül el is altatja magát vele.
Hasrafordulás-ugye tegnap délelőtt sikerült az ágyunkon, estére már a kiságyban is, éjjel meg azért ébredt fel egyszer, mert hason volt, és ő bizony úgy még sosem aludt :twisted: :twisted: :twisted:
Nálunk eddig azért nem ment, mert rögtön keresztbe fordul az ágyába, ott elkezd a rácsok között szórakozni, sokszor rugdossa a lábával az egyik oldalt, a másik szélen a feje meg üti a rácsot, így elkezd ordítani, de megfordítom, és ő újrakezdi :roll: :roll: :roll:

Meli
Dénes lába remélem gyorsan helyrejön :shock: :shock:

Sziszi
súlyfelesleg na az van rajtam is bőven :? :? Pedig a 3 gyerek közül Eszterkével híztam a legkevesebbet :shock: :shock: de majd lemegy(csak megindulni nem akar) ott tartok ahol a kórházból kijövetelkor. Bár nekem a másik kettő után is szülés után másfél évre fogytam le a végleges súlyra :shock: :shock: Krisztikém után meg eleve maradt felesleg.
Csak a ruhák miatt idegesít. Tele a szekrény ruhával, de minden méretűvel :roll: :roll: és nincs mit felvennem :shock: :shock: Azokat amiket dolgozni hordtam Adrika után, azokat szépen adogatom a lánykámnak. Derékméret jó, a felsők is jók rá :shock: :shock:

Szép napot mindenkinek!!!

Málnáról várom a híreket :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?