Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi: Sajnálom ami történt. Én is estem már át vetélésen sőt volt méhen kivüli terhességem is. Én is nehezen tudtam ránézni kismamákra . Nem könnyű de hidd el lesz babád. Csak hinni kell benne és pozitivan kell hozzá állni.
Türelem babát terem:) Kicsit lelkileg nehézkes de itt a nyár kicsit pihenj legyél a pároddal kettesben és meglátod jönni fog a baba.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi itt is lehet erről beszélni,szerintem megértik a többiek!sajnálom,hogy ilyen szörnyű volt átélned ezt az egészet!
De kitartás és hamarosan jönni fog a baba!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi,
nekem sem volt sétagalopp összehozni egyik terhességet sem, így teljesen megértelek, meg amúgy is, sztem senki nem úgy áll hozzá, hogy mit szomorkodnaka ezek itt, hanem bíztatjuk egymást! :wink: :)
És nagyon szeretnék tőled is minnél előbb pozitív tesztet csodálni itt!. :wink:

Justyno,
hát a 12. és a 18. héten csinálnak genetikai uh-t. Tarkóredő mérés, meg egyéb szempontok, megnézik, nincs-e fejlődési rendellenesség. Szóval nem csak egyszerrű "mozizás", hanem a mért értékek alapján megnézik, minden rendben van-e. A kettő közt meg, a 16. héten AFP, az vérvétellel.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

gabuska látom már a finisben vagy nagyon! :lol:

vannak már joslófájásaid? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Köszönöm szépen, nagyon jól esett a kedvességetek! Sajnos nagyon sokan átestünk már rosz dolgokon!!!
Nekem nagyon sokat jelent, hogy látom magam előtt a pozitív példáitokat!!!

Kismamáknak gondolom nehéz ez a nagy meleg.. Mert még nem terhesen is az...
Sok sikert a szüléshez, akinek kell!!!

Csucsu, Ti próbálkoztok mostanában is a bébivel??

Várjuk a kétcsíkos teszteket, ugye???

Kép
szilvia80
 
 


jol mondod szilvi jöhetne már két csíkos teszt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Mondjuk a Tiéd lehetne az első??

Kép
szilvia80
 
 


hát majd pénteken kiderűl este! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
jóslók nincsenek, vagyis nem tudom mi számít annak. Valami mindig van, keményedés, menzi szerű érzés, de ezek már nagyon régóta, és szinte egész nap. Mindkét gyereknél így volt.
A tegnapi vizsgálatig azt gondoltam, hogy valami készülődik, mert nagyon lent érzem egy ideje a fejét, de a doki úgy tapintotta, hogy eléggé fent van még, méhszáj is tök zárt, így valószínűleg még van időm.
Meg van még az, hogy nagyon eleven, folyton mozgolódik, és ha már megtalálta a szülőcsatornában a helyét, és készül a megszületésre, akkor már nem ficánkolna ennyit.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


végülis van még idelye készűlődni!
De ezek a kemémyedések meg menziszerű görcsök szerintem a jóslók,bár ezt te jobban tudod,hisz már a 3.baba!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska!

A 12. heti uh-on túl vagyok azzal minden rendben van, a korának megfelelően fejlődik. Most kell majd egyeztettnem a védőnővel az afp időpontjárol. Lenne egy kérdésem. A kismamák elsőbbséget élveznek a vérvételen? Mert van aki azt mondja hogy igen van aki azt mondja hogy nem csak a terheléses cukornál... Most akkor mi az igazság?

Üdv: Justy
justyno
 
 


én mikor a fiammal voltam terhes én elsőbbséget élveztem a vérvételeknél de ezt lehet azért mert a fogadott szülésznőm csinálta!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Szerinted tényleg igaz hogy a kismamáról meglehet állapítani ránézésre meg abból is hogy mit kíván hogy fia lesz vagy lánya?

Justy
justyno
 
 


szerintem nem!
elősőr nekem is lányt mondot mindenki,közbe meg olyan fiu let!
de persze van akinél bejön ez a dolog! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
ezek a menzi szerűek görcsöcskék nagyon régóta vannak már, hónapok óta, azok még nem lehettek jóslók, és fene se tudja, hogy a mostaniak is csak ezek a szokásosak, vagy már jóslók.
Még csak a 2. :wink:

Nálunk sem az sztk-ban, sem a kórházban nem veszik előre a kismamákat, érkezési sorrend van, ill. a terhelésesnél a kellő időben bemehetsz, de ennyi.
Egyébként sztem nem is kell előrevenni, mert ezer féle oka lehet, hogy valaki előre menjen, mindenkihez meg nem igazodhatnak. Oké, vannak biztos olyan esetek, hogy tényleg azt mondja az ember a mögötte állónak, hogy jöjjön elém.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


bocs,hogy már a 3.babaát mondam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csak mert rég nem rakott fel senki tesztet és én annyira örülök, ide is feltenném! Ez végül is egy nagyon pozitív topik :P
Kép

Szép napot!
monka76
 
 


monka gratula a pozi tszthez!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gratulálok monka :)

én is feltennék valamit, egy ben kérdezem, hogy ha az lh-val összefogva csináltam a hcg-t az okozhat keresztreakciót?
az lh-t josló tesztnek szántam a hcg-t meg annak amire való :)

ez a ma délutáni Kép

Veramama
veramami4
 
 


Veramami: Igen az Lh kimutatja a terhességet . Ez bizony mindkét esetben pozítív. :)

Monka: Gratula :):)

Kép
csucsu05
 
 


Monka
gratulálok! :D

Veramami
én nem is merem a keresztreakciót, de szerintem a tesztek külön -külön szívják fel a folyadékot, így az eredménynek jónak kell lennie, még ha egyszerre is csinálod őket. :wink: de ha biztos akarsz lenni a dologban, holnap csinálj egy másik hcg-t (lh-nélkül.) szerintem az is pozitív lesz. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


veramami ez bizony pozitív mindkét esetben!!!!
Halk gratula!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabuska barátnője vagyok és jó hírt hozok. :D

Ma reggel megszületett Nóri, 2880g, 51cm.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Pont ma gondoltam, hogy Gabuska úgy eltűnt mindenhonnan, csak nem babázik már? Szívből gratulálok Nórihoz, biztos csoda édes nagylány!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Gabuska
Én is minden jót szeretnék kívánni nektek! Gratulálok! És Sok boldogságot az egész családnak!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gabuska nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok na és sok sok tejcsit!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: GRATULÁLOK A kis Nórihoz:) Sok boldogságot Nektek:) gyere majd mesélni a szülésről:)

Kép
csucsu05
 
 


reméljük hamarosan jön gabi a szüléstörténettel és a képekkel :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


reméljük hamarosan jön gabi a szüléstörténettel és a képekkel :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska gratula... :wink:
justyno
 
 


csajok merre vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Bocsánat, hogy eltűntem, júni végén átcuccoltunk anyukámhoz egy kis nyaralásra, és hogy onnan menjek a kórházba, ők meg vigyáznak addig Livire.
Ilba mondta, hogy írt nektek, de azért én is elújságolom, hogy szerda reggel kibújt a kis tündérünk, gyorsan, szépen, ahogy kell. Kedd reggel ctg, Barbi szülésznőm mondta, hogy lehet, hogy még ma találkozunk, késő este fájások, éjfétájt már az órát is néztem. Mikor beállt 10 percesekre, éreztem a burokrepedést, jött is a víz,
így elindultunk a kórházba. Beértünk hamar, már 5 percesekkel és 5 centi méhszájjal. Benne volt az is, hogy 1 óra alatt meglesz, így nem kértem fájdalomcsillapítót, mondjuk ekkor még nem is kellett, mert kibírható volt. Aztán 1 óra múlva már 7 centi volt, jöttek a tolófájások is hamar, csak a baba feje még fent volt, így még nem nyomhattam. Na ez már marha rossz volt. De nem kértem semmit továbbra sem. Innen mér csak kivártuk miíg szépen lejjebb jön Nóri a szülőcsatornában, utána 3 nyomás és kint volt.
Szülésznőm nagyon ott volt, sokat jelentett a segítsége, a helyettes doktornő (Radnai Katalin) is nagyon szimpatikus volt, nem volt hiányérzetem amiatt, hogy nem a saját dokim van ott.
2 napja vagyunk itthon, eddig minden tökéletes. Livi imádja, szépen szopizik, jókat szunyál, éjjel 1× ébred, eszik és szundi tovább, időnként van pici sírás, de annyi kell is. :lol:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska egyzserűen gyönyörűek így együtt a gyerekek,olyan jó nézni őket!
Gratulálok mégegyszer a kis Nórikához!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,
Előszőr is szeretnék gratulálni a babócákhoz, nagyon édesek, a kicsik-nagyok egyaránt.
Ma délelőtt én is pozitívat teszteltem, de nem reggeli vizeletből. Felteszem a képet, szerintetek elég pozitív. Olyan hihetetlen, azon gondolkozom hogy csinálok még egyet :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige,
szerintem ez a napnál világosabb!Gratulálok!

Gabuska,
gyönyörűek a lánykák!Már az iwiw-en is megcsodáltalak Titeket,és örülök,hogy ilyen klasszul ment a szülés!
Vendég
 


csige-bige én is gratulálok!ha csinálsz még egy tesutet csináld reggeli első pisisből és az olyan erős pozitív lesz,na a mostani is szép erős! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát úgy tűnik, hogy újabb terhességi tesztre semmi szükség, mivel megérkeztek az első tünetek. Reggeli hányinger. A BKV-zás így egy álom :cry: főleg hogy nyoma még nincs hogy babát vársz, semmi megértésre nem számíthatsz.

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige.ha rosszul vagy a bkv-n szolj nyugodtan valakinek hogy adja át a helye mert kismama vagy és nem érzed jol magad!
Én is szoltam anno és át is adták a helyet!
Vigyázz magadra! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: Gratulálok. Végre van ujabb kismamink:)
Remélem a következő én leszek:)

Kép
csucsu05
 
 


hajrá csucsu, drukkolok neked.

KépKép
csige-bige
 
 


csucsu csak nem érzel valami jelet,hogy érkezik a baba? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Lehet:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
nagyon sejtelmes vagy! 8) :D Mi mindenesetre drukkolunk!

Gabuska
nagyon helyesek a lányaid! :wink: :lol: mégegyszer GRATULÁLOK!

Csige-bige
de szép teszted van!!!!!!!! ez délutáni tesztnek tökéletes, szerintem! hányadik napon vagy most? dokilátogatás mikor lesz?

Az elmúlt napokban nem működött a gépünk. (letöltöttem egy vírusírtót és "összeakadt" egy másik programmal. tegnap este egy barátunk megcsinálta.) A számítógépes vizsgán túl vagyok! a bizit majd augusztusba adják a kezünkbe. én közben küzdök a diétával. jövő kedden szeretnék menni vérvételre. kíváncsi vagyok az eredményre.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu,
aszta, de izgi!!! :D :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


csucsu ne csigázz minket!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát látom hogy egy hét alatt mennyi minden történt!!

Először is Gabuska, gratulálok a gyönyörű babádhoz és a könnyű szüléshez! Gyönyörűek a gyermekeid együtt!!

Csige-bige!
Gratula a szép teszthez! Mikor mész dokihoz??? Hányadik hétben vagy??? Én örülnék a róka komának!!

Csucsu! Nagyon kis sunyi vagy!!! Izgi érted is!!

Nita, ti most akkor nyugiban vagytok ugye?

Kép
szilvia80
 
 


szilvi mi most nyugiban vagyunk de már nemsokáig! :oops: :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi, köszi neked is. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska milyen 2 gyerekes anyukának lenni? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: