Új privát üzeneted érkezett!

Odri
Szörnyen hangzik de én nem tudom mi a jobb….? Ha két héttel később született volna és most itt lenne veled….de milyen élete lenne???? 24 hetesen még elég nagy bravúr egy picurit életben tartani….a sok oxigén miatt károsodna a szeme és a tüdeje…és még kitudja mennyi baja lenne?? Vagy elveszteni és újra próbálkozni és nemsokára egy egészséges kicsi lányt tartani a karodban!!!

Jenny
Én is elhatároztam, hogy dehogy számolom hány hetes lennék…de mégis. És uuuutáltam minden középidős kismamit…ez van... Csak azóta nincs rossz érzésem mióta újra babát várok….persze most kicsit azért eszembe jut 2-3 héten belül szülnék…..De az elvesztéskor azt „határoztam el” a szülés időpontjában már újra szeretnék babát várni…és most itt van velem ez a drága magzat!
holka
 
 


Nati
szerintem határozottan NE csökkentsd le az utrot ha ennyit írt fel a dokid aki látta a leleteid akkor ennyit használj. A 12. héttől majd lehet szépen leépíteni mert a méhlepényed kialakul és majd az termeli a sárgatesthormont de addig ne. Pláne most ne mert ez pont olyan átmeneti idő amikor a petefészked termel de nem eleget a lepény pedig még nem.
holka
 
 


Viri válaszoltam.
Januárig még sok minden történhet...

Andy
gratu a félidőhöz!! :lol: :lol:
Fantasztikus élmény egy 4D,szerintem ha van rá lehetőség akkor menjetek el a pároddal együtt :D mindenképpen.

Nati
13 hetesen ha nagyon egyértelműen mutogatja magát akkor meg lehet mondani a nemét.
Én ha nem kapom ajándékba a 4D-t csak 20 hetesen mentem volna el először mert akkor még jobban látszik mindene,hogy a kis szervei rendben vannak-e. Szóval ha nem a neme érdekel hanem az,hogy megvan-e mindene akkor inkább 20 hetesen menj 4D-re.

Lilla
:lol: . Szemed már teljesen rendben van?

Márti
esetleg egy belgyógyászt keress fel,milyen alternatívák vannak a konzervatív kezelésre...
holka
 
 

 
 

Holka: privi ment :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Értem Viri.. :(
holka
 
 


Holka, igazad van azért irtam azt, hogy talán.....
de akkor az ember mindenbe kapaszkodik.
Nekem sajna nem sikerült a szülés idején újra babát várni, nem volt könnyű átvészelni. Pont anyukám szülinapjára voltam kiirva, aki 2 éve meghalt, igy még nehezebb volt! :cry:
De most már csak a babára koncentrálok és élvezem... :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Sajnálom :( Jól teszed,hogy élvezed!!! :D Ez a drága baba nemsokára már mosolyogni fog rád és annyi de annyi örömöt fog majd adni Nektek!!! :D
holka
 
 


Képzeljétek ma csak egy vékony pulcsiban voltam a városban....és olyan furi volt mert Henit télen vártam mindig volt rajtam kabát...most meg olyan lemeztelenítve éreztem magam,hogy mindenki láthatta a pocakom.... hülye vagyok ugye??? Mindegy lesz időm hozzászokni a szituhoz nyár végégig :D
holka
 
 


Holka
Én meg alig várom, hogy kitehessem a pocakomat.
Köszi a segítséget, akkor nem csökkentem le az adagot.

Kép
Kép
nati80
 
 


jó reggelt!
süt a nap, jól aludtam, remélema vásárlás is így sikerül. most indulunk Veszprémbe, remélem legalább egy kismamagatyát kapok!
drukkoljatok, mert már fáj a pocim a gatyóimban.
kaptam 4et kölcsönbe, de még mind hatalmas, és egyiket sem tudom beállítani úgy hogy ne legyen olyan brutálisan béna.

szép napot mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


jó reggelt!


Tegnap voltam benn a munkahelyemen és mindenki úgy vigyorgott rám. Nagyon tetszett a pocakom :) :oops: még a fiúknak is, olyan rendik voltak. Hiányoznak is (a csoportom). Apától kaptam egy tavaszi cipőt! Olyan kislányost. A németek erre mondják azt, hogy pumps. Meg kéne venni hozzá a piacon egy vászon-nacit és akkor rakatok bele passzét és akkor tök jó lesz. Egyébként véleményem szerint így olcsóbban lehet öltözködni...

Márti, szegénykém, akkor van elég problémád mostanság. Remélem nem lesznek a gyerekek betegek és neked is jobbulást.

Jenny, egyébként valahol igazad van, csak a baj, hogy nem tudom előre a szeretet dolgot. Pl. volt egy vizslám, akit kb ugyanúgy imádtam mint malit és a halála nagyon megviselt. Akkor vettem Lolát, aki szintén vizsla, de őt valahogy nem úgy szerettem mint Lindust, mert máshogy viselkedett. Ő kis kergebirka. De azért szeretem. Aztán egy menhelyről elhoztam Frakk fiút, aki szintén vizsla, de őt meg egyszerűen imádom. Valószínű azért mert hasonlít lélekben az 1. kutyuskámhoz. Nagyon nyugodt meg minden. Remélem érthető volt.
Mikor kezdhettek megint próbálkozni? Aszem te írtad, hogy aloe verás kurán vagy. Én csak jót tudok mondani róla, mert én direkt teherbeesés előtt csináltam egy 3 hónapos kúrát! Utrót pedig a dokival kéne megbeszélni, ahogy írta Mágnes, akkor szokták alkalmazni.
magdolnam
 
 


Andy, én a régi gatyóimba passzét rakattam, nekem csak 1 olyan kismamis nacim van,amit eredetileg úgy vettem.
Tegnap muffint csináltam, ami nagyon jó lett! Ma i kell csinálni :?
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam,mert átköltöztettük az irodánk felét és mire hazaértem nagyon elfáradtam!

Viri:
Igen, jövő hét pénteken megyek HSG-re! :shock: Cseppet parázok tőle, de majdcsak túl leszek valahogy rajta!

No, megyek, mert kilenc emberre kell főzzek vörösboros marhapörit! :shock: és még életemben nem csináltam! :shock: :shock: remélem jó lesz!

Mindenkinek nagyon szép napot! :D

Kép
anda81
 
 


Küldj nekem is!!!!!!!! Lééééci! Imádom! Én szoktam csinálni
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Ok, majd postázom! :lol:

Kép
anda81
 
 


szia Magdolnam!

én is úgy gondoltam, hogy veszek egy gatyót, a többit meg varratom passzéval, már tegnap meg is beszéltem a varrónővel. de a saját gatyóimat sajnálom szétszabdalni, majd veszek olcsón vagy a kínaiban, vagy turkálok olyant ami tetszetős. és megvarratom. Tele van Ajka jobbnál jobb turikkal.

Amúgy megvolt a bevásárlás: vettem a brendonban 2450-ért egy barna bandázst, minden gatyómhoz felvehetem amim van még tavasszal, kértem törzsvásárlói kártyát is, megnéztük a kiságyakat, babakocsit is(vannak 20-100 ezerig elég jók).
Ha ott rendelünk bútort, ingyen kihozzák Ajkára-ha törzsvásárló vagyok, na nem mindegy....
Aztán a C und A-ban meg vettem egy szép világosbarna gatyót 7000ért, egy picit még nagy, de 2 héten belül beleférek, addig meg jó lesz a bandázs.
szóval azért amit akartam vettem. Felsőim vannak, majd ha otthon leszünk fotózok, persze csak ha valakit érdekel.

Anda!
Én is kérek vörösboros pörit!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Holka!
ismerőstől kértem Veszprém-i 4ds ultrahang elérhetőséget, mindenképpen el akarunk menni, de még várok 2 hétig, akkor megyünk a magándokimhoz egy ultrahangra, aztán majd utána.
na megyek

Kép
andyfekete
 
 


na Andi, én is így gondoltam. Nekem vannak olyan gatyóim, amit nem sajnálok, de szépek.
Apa azt mondta, hogy megyünk a malackáért :) olyan édi volt. Cserébe olyan ebédet rittyentettem neki! Csontleves, isteni csirkepaprikás, almás-fahéjas muffin.
magdolnam
 
 


sziasztok!

Látom ma nem volt nagy forgalom itt...
Nálunk pocsék idő van, annyit aludtam ma, mint még soha! :lol: Egyfolytában álmos vagyok!
Ma a fiuk szórakoztattak minket, szinházasdit játszodtak :lol: :lol:
Annyit nevettünk, felért egy kabaréműsorral. :lol:

Magdolnam:
de jó, de jó, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEsz malid!!Örülök nektek!!!

Lilla:
Gyere többször, ha aszemed, meg időd engedi! :wink:

Andy:
persze, hogy érdekelnek a képek!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Magdolnam, Jenny: milyen aloés cuccot szedtek? Vagy szedtetek? Engem nagyon érdekelne.

Anda: mi majd szurkolunk neked pénteken. Nem lesz vészes, csak kellemetlen, bár utána fájni fog. :? :?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!
Egyszerre irtunk :lol:

Anda!
tényleg mi szurkolunk neked péntekre!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Előbb elküldtem mint szerettem volna :) Hülye vagyok :)

Andi: jöhetnek a képek!!!

Magdolnam: most tényleg megkapod a malit?

Márti: hát nem csodálom, hogy álmos vagy. Egyrészt a pocilakó miatt, másrészt olyan nyomott idő volt ma :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Igen, csak én még nem akartam elküldeni, mert még írni akartam. :) Nem tudom miért nyomtam az elküldre :) Fáradt vagyok...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág:
megtörtőnik néha :wink:
Itt is olyan szomojú :cry: idő van.Egész nap esett....


Lányok mt szóltok:
április végén május elején szeretnénk menni a hegyekbe.Van egy hétvégi háza a családnak és elvinnénk a fiukat is oda.Menjek én Ott a faluban nincs semmiféle eü. ellátás, ha netalán valami baj van...Fent van a hegyekben... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hány hetes lennél akkor? Szerintem ha mész dokihoz azért kérdezz rá. De szerintem tuti nem lenne semmi baj.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ugy 9 hetes kozott

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szerintem menjetek el. Előtte úgyis mész dokihoz, és ha ő is úgy látja minden ok akkor pláne. A fiúkkal volt valami gond a terhességed elején?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Igen, holnap megyünk Rebeka/Nináért (még nem tudjukk mi lesz a neve). Nagyon örülök!
Viri, én annak köszönhetem -doki szerint- hogy szép gömbölyű bébi :) berry nectar (áfonyásat felváltva a barackossal), multi macát (magyarországon nem lehet kapni, nekem amerikából hozták) a beta care és a c vitamint. Sajnos elég húzós ára van, de nekem nagyon bevált. A következő bébinél is fogom szedni min 3 hónapig. Ja és van az aloé tea szintén az flptől azt is ittam

Márti, gondolom nem gyalo fogtok felbandukolni a hegyre :roll: ha netán vmi gáz van akkor le tudtok menni kocsival, busszal. Szerintem nyugodtan menj el, legalább kikapcsolódsz.
magdolnam
 
 


Kész lettünk a szobafestéssel, borderzéssel, ablapucerával. Reggel óta üzzük ezt a sportot. Nagyon szép lett! Fenn sárga, lent narancsos, de pont passzol a 2 szín. Ja és a micimackós bordeur+ugyanolyan függöny! Meseszép lett! Holnap megyünk narancsos színű padlószőnyeget venni
magdolnam
 
 


Magdolnam: köszi. Nekem is ezeket ajánlotta az aloés csajóca, de pluszba még a natur mint is. Az árakat ismerem. Tényleg elég húzós. Most várom az adóvisszatérítést és akkor rendekel a lánytól. Nekem nem mondta, hogy a maca kintről hozzák be. De majd ő ezt megoldja. :)
Képet kérünk a szobáról!!!!!!!!!!!!!!!! Tuti jól nézhet ki.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


majd holnap! ha meglesz a szőnyeg :D
magdolnam
 
 


jó reggelt!

Nemsokára indulunk bevásárás-túrára! A szőnyeg lesz az 1.számú célpont! Remélem kapunk narancsos színűt. Reggel a gyerekszobában kezdtem. Csak álltam és gyönyörködtem. Nekem nagyon tetszik! Majd festek bele (üvegfestés) Fülest tigrist, meg ilyeneket :)
magdolnam
 
 


Magdolnám: a narancsos szin biztos szuper lett és jó melegséget sugározz:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, és rohanok tovább!

Magdolnám, Andy:
Jelentem a marhapöri nagyon jó lett, majd postázom, hogy ti is meg tudjátok kóstolni! :D

Mindenki:
Köszönöm a drukkokat rám fog férni! :D

Kép
anda81
 
 


Jah, Andy:
Persze,hogy jöhetnek a képek! :D :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Magdi!
Igen, igen, képet kérünk majd a szobáról! Biztos nagyon édes lesz!

Viri!
Azt a privit nekem is elküldenéd? :roll:

Márti!
Melyik részre mentek kirándulni?? Csak azért kérdezem, mert ott hegyekből nincs hiány! Menj el nyugodtan!
Mi május 8-12 között megyünk újra Erdélybe, és hát nem kis távolság, mégis belevágok!
Tegnap nekem is nagyon alvós napom volt! Itt is esett........

Magdi, rólad jutott eszembe, hogy már én is nagy vásárlási lázban égek.........Pedig sokminden megmaradt a gyerkőcökről, de azért sok mindent venni is kell majd...
Képzeljétek, most a babakocsikat bújom a neten! Jaj, annyi szép van! És én hülye, persze, hogy olyan tetszik, ami 100 ezernél kezdődik....
Lányok, aki már megvette a kocsit, mutizzátok már meg! vagy javaslatokat is várok, kinek melyik fajta vált be!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


sziasztok!

már megvolt az ebéd, töltöm a fényképező elemeit, majd este teszek fel képeket az új gatyóról, meg a pocimról.
most megyek, még vár a takarítás

jó délutánt, itt szépen süt a nap

Kép
andyfekete
 
 


de már 11,46 van:)

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Viri, én az Aloe Berry Nectar-t iszom, mint Magdolnam, én csak az áfonyásat vettem meg, meg az A Beta Care kapszulát. Azt olvastam róla, hogy a DNS mutációkat kijavítja. Szóval ha az volt a gond, akkor remélem legközelebb ilyen nem fog előfordulni.
A Multi maca-t sztem már Magyarországon is lehet kapni, mert én neten nagyon sok helyen láttam, hogy meg lehet rendelni, meg a dokinőmnél is kapható. Nekem nem mondta, hogy szedjem, csak az említett kettőt kell. Azóta viszont rengeteg zöldséget eszem, és kevesebb szénhidrátot. A műtétkor a magzatvédő vitamint abbahagytam, de most gondolkozom, hogy legalább a folsavat tovább kéne szednem. Ezt meg is kérdezem tőle kedden, akkor megyek a dokihoz.
Márti, már nagyon izgulok a gyerekek műtétje miatt. Te jól vagy?
Ditta, én a Jané babakocsikba vagyok belezúgva, olyan 130 körül vannak, de isten az atyám, össze fogok spórolni egyre. :D Nagyim már mondta , hogy adni fog egy 100-ast a babára, szóval a nagyobb része meglesz. Már csak egy baba kéne. :)
Magdolnam, nagyon örülök, hogy meglesz a malacka, tudtam én, hogy párod egy arany ember! :lol: A szobáról kérünk képeket ám! Nekünk is narancs a babaszoba, csak én laminált padlót akarok majd berakatni a szőnyeg helyett.
Holka, remélem szeptemberre már nekem is lesz egy baba a pocimban. Én akkor szültem volna. :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny, Magyarországon nem engedélyezett a forgalomba hozatala. Én elég sokat beszéltem az oétivel, illetve kutatókkal (komolyan!!!! az oétis nő adott egy számot, ahol valami kutatóval kellett beszélnem, hogy miért nem engedélyezett. De már nem emlékszem) Ezeket, amit a netet láttok, külföldről behozottak. Átlagban olyan 6000ft körül megy az ára, a berryé emlékeim szerint 7000 de nem emlékszem már rá pontosan.
JEnny, tuti hogy segíteni fog!

Megvan Rebeka!!!! Olyan gyönyörűséges pöttöm panna!!!! :lol: Apának nagyon tetszik
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Látom ma is pangás van a topikban :o
Mikor jön már a jó idő????????????????????????????
Olyan unalmas igy ki sem mehetünk, a fiuk meg vadulnak itthon.. :evil:

Edit:
Mi Hévizre mennénk(Toplita).Illetve előtte levő faluba,(Stanceni).Nem tudom hogy jártál-e már arra???Hová jösztök Erdélyben?

Magdolnam:
De jó, hogy már megvan a malid!!!
Szereti ott nálad???Vagy még megkell szokja??

Kisvirág:
MINDKÉT FIUVAL VESZÉLYEZTETETT terhes voltam :(
Feküdnöm kellett az első honapokban...Ezért dilemázok...

Jenny:
kösz, hogy izgulsz a fiukért. :lol:
Én kösz, jol vagyok, néha-néha fáj az epém, de már az is nagyon enyhén, hála Istennek!
És te?Dolgozol már rendesen? Nem volt rossz mikor műtét után visszamentél dolgozni?
Nekem olyan rossz volt, főleg amikor láttam azokat a szánalmas tekinteteket a kolleganők részéről
:evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, rettentő félénk.... Kapott tőlem 1 faházat és félóra volt mire rájött hogy miaz. Az itatót meg nem is ismeri :shock:
magdolnam
 
 


sziasztok

mindjárt olvasok vissza

a kép:
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Lányok, remélem legalább annyira jól sikerült a hétvégétek, mint az enyém! A kaja kitűnő lett, alig győztem beseperni a bókokat, a vendégsereg sikeresen meglepte anyukámat, és olyan jó volt látni az arcán, hogy végre nem a betegségére gondol, hanem látja, hogy még van mit tenni (bepótolni) ebben az életben! Azt hiszem ez minden fáradságot megért!

Jah, holnap nem megyek dolgozni, köszönhetően a BKV-nek! :?

Andy:
Jóóóóóó pocakkép! :lol:

Kép
anda81
 
 


Andi, csini :wink: lányos .... de ez csak az én tippem.

Anda, örülök neki, hogy jól sikerül! Anyukád beteg? Szegény! Jobbulást neki, bár nem tudom mi a baja, de akkor is.

Nina/Rebeka annyira kis félénk és olyan miniatűr. Mali ellentéte. Kis ugrabugra, nem válogat, viszont nem iszik, mert nem ismeri az itatót. Fogalmam sincs mit csinálja vele. Nagyon kíváncsi, de nem enged a csábításnak. Fura egy nőtől, nem? Apósra tegnap berágtam. Elmagyarázta nekem, hogy ezt nem kellett volna, meg hogy milyen vagyok én, mert jön a baba :shock: ha apám mondta volna, vagy anyós, simán visszaszólok és nincs sértődés. De ő más.... más a viszonyunk, olyan tartózkodó ember, vagy nem is tudom én. Már a padlószőnyeg és a kiságyis áll a gyerekszobában. Majd nemsokára teszek fel képet. Apa nagyon sajnálja előre, mert ugye pont 1 év múlva költözünk és gyönyörű szoba lett! Nagyon ügyes. Mondtam neki, hogy majd ő fog harasztin is mindenhol kifesteni, mert van tehetsége hozzá.
magdolnam
 
 


:shock: nagyon kihalt a topic :cry:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Magdolnám:
Csak nagyon röviden, hogy ne terheljem ezzel a topicot:
Édesanyámnak rákja van. Egyenőre úgy néz ki, hogy utolsó stádiumos, talán egy-két év lehet még neki hátra. Ezért próbálunk mindent megtenni,hogy a hátralévő időt könnyebbé és boldogabbá tegyük.

Kép
anda81
 
 


jaj szegénykém :( Biztos nagyon jól esik neki az ilyenfajta törődés!
magdolnam
 
 


Anda, tudom milyen nehéz ez....sajnos apukámnak is rákja van!
Sok erő kell hozzá!!!

Kép
Kép
odri
 
 


próbálok felrakni pocakképet... Kép

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?