Új privát üzeneted érkezett!

Okrisz :(

Nem is tudom, mit lehetne ilyenkor mondani......semmit. Csak ülök itt és folynak a könnyeim....
Lélekben Veletek vagyunk......

Kép
Vendég
 


Kép :GABIKA!!!!!!!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


ki a Gabi???
Boldog névnapot neki!!! :D
dimet
 
 

 
 

zsizsik, jobban vagytok??
dimet
 
 


Jajj! Télleg Gabriella vagyon!
(Nemtom ti hogy vagytok vele, de én speciel mostanában azt sem tudom, milyen nap van! :oops: )
Boldog névnapot Gabika!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Andika,Rambóka
Köszönöm szépen a köszöntést!!! :)

DIMET
Én volnék a :wink:
Vendég
 


Kedves Rambóka, aranykavics, 7kincs, ginuska25!!!

Nagyon köszönöm a segítségeteket és a biztatásotokat!!!

Akkor utána járok annak az orvosnak, hogy ki és mi és hogyan.

Akkor nem kell sokat várni, ezzel megnyugtattat

De azért ugye van sok helyen lombik, mert a forgácsbol eljövök, ott van lombik, de véletlenül lombikoznom kell majd, akkor lesz hova mennem???


szép estét nektek.

üdv: réka
kreka84
 
 


Úristen, szegény Kriszta. :cry: :cry: :cry:
Miért kell ezeknek a dolgoknak megtörténnük..... :cry: :cry: :cry:
Részvétem, osztozom a fájdalmadban.


Dimet, szia, Eszter jobban van, én egyre szarabbul. :cry: Fura nap ez a mai. :cry: :cry: Jaj, most nem is tudok semmit írni.
zsizsik
 
 


Okr!

Sajnálom! Pedig te előttem pár héttel lettél babás és úgy örültem neki anno, hogy végre sikerült... :cry:


Ella!

Boldog névnapot kívánok!

Kép
babancs
 
 


Gabika, isten éltessen névnapodon !!!! :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Réka!

84???????? :shock:
Most veszem észre!
11 évvel fiatalabb vagy????? :shock:
Felháborító! :lol:

Pogi!

Átküldjek neked egy kicsit a zsibbadásomból?????? Nekem is bal kéz! :wink:
Arra tifelétek nincs olyan általam csak "szürke kulimájsznak" nevezett kámforos csodakenőcs? Kavics biztos tudja a receptjét, nekem is reumatológus írta fel. Hátha Dani le tudná fordítani magyar latinról francia latinra és felírhatná neked.
Ja és Boldog Szülinapot Megelőző Napokat! Torta lesz?????? :wink:



Antiparalell tetraéder! (aki nézi a Fókuszt az tudja miről beszélek!)Meg kedvencem, az "amatőr, de lelkes természetgyógyász"! :lol: Ezt régen simán kuruzslónak hívták! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet! Köszi szépen!

Zsizsik! Írtam pü-t

Ella, boldog névnapot! :D
anyoooka
 
 


Ezoterike!!!

Nagyon-nagyon nagy gratula!!!! :D

Szorítok Nektek nagyon!!!!!!

Gyöngyi
:lol:
jokaliza
 
 


Sziasztok!
ma jöttünk meg Pécsről.

Okr!
nagyon sok erőt kívánok neked az elkövetkezendő hetekre. nem tudok mit mondani. nem tudom felfogni ezt az egészet. nagyon sajnálom. :cry: :cry:

Terike gratulálok, milyen érdekes, télleg párban babásodunk be, nekem Rambóka a párom! :lol:
Ti meg Dimettel! :lol:

Johanna beteg, most mi sem vagyunk toppon.

kavicska várlak holnap!

mennem is kell.

Kép

Kép
rejo
 
 


Krisztáról!
Nehéz ezt leírni! :cry: :cry:
Beszéltünk telefonon... Budapesten megerősítették a diagnózist. Azt mondták, hogy UH-n az összes tankönyvi tünet megtalálható. A genetikus azt mondta, hogy a magzat rendellenessége összeegyeztethetetlen az élettel. Jövő héten kedden fekszik be a kórházba. :cry:
Semmi bíztatót, vagy vigasztalót, vidámat nem tudtam mondani. :cry: Az ember azt hinné, hogy ilyenkor bármit is lehet mondani: téved! :(
Hangjáról ítélve nyugodt volt. Azt mondta, hogy hetek óta tudják és felkészültek lelkileg!

Annyira fáj a lelkem ettől az egésztől. :cry: Már kifolytak könnyeim.
Én egyszerűen nem értem, hogy miért kellett ennek így történnie!! :cry: :cry:
Vendég
 


Ezoterike!!! Fantasztikus!!! HAtalmas gratula!!!
Rambóka jóslata remélem bejön és lesz egy harmadik teszt is :)

Gabika!!!
Sok boldog névnapot kívánok! :D

Rejokám édes!
Nem tom, hogy akarsz e te engem holnap, mert a taknyom ezer felé folyik.
Tegnap nyitott ablakkal aludtam éjjel. Arra ébredtem, hogy össze vagyok kuporodva, mint egy nyárfalevél. Ma már folyik az orrom.

Zsizsik!
Örülök, hogy jól van a lányod!!! A doki neve megvan. Sikerül megszerezni, csak szerencsére már nincs szükésg rá.

Rambóka!
Mi van a kezeddel, miért zsibbad??? Valamiről lemaradtam :roll:
Antiphlogistinre gondolsz???
Vannak nálad 11 évvel idősebbek??? Te jó élet!
Ebbe bele sem gondoltam. Valahogy mind egykorunak gondolom magunkat. Pedig a magam 26 évével a fiatalabbak kategóriájába tartozom.
De Gabika és Réka viszi a pálmát!!! (ami a fitalaságot jelenti )

Norka!
Két dolgot belénk súlykoltak az egyetemen.
3 hónaposan tartja a fejét
6 hónaposan ül!!!!

Gratulálok a kislányodnak, nagyon ügyesssss!!!



31 cn.
Vendég
 


Sziasztok lánykák!

Okriszti, őszinte részvétem. Borzasztó ami történt, nem is találok szavakat. :cry: :cry: Isten adjon vigasztalást neked meg a párodnak.


Rambóka, jöhetne az a zsibbadás. Ma már annyira nem fáj, de még mindig alig birom mozgatni. Lehetséges hogy a nemrégi ujjmegrepedéses balesetem közrejátszik, hogy most ennyire fáj? Ne haragudj, de nem jutottam még sokra fordítással, de amint tudok rendesen gépelni leírom és küldöm. Kenegetem forró krémmel, meg befásliztam, de nem ismerem a kulimájsztot. Szerintem amúgy a forró krémben is kámfor van, mert veszettül bűzlik. :?

Ezoterike, sok-sok gratula :D !!! legyen sok sok örömetek a babókában :-)
krumplis pogácsa
 
 


Lányok, úgy tűnik van egy újabb PCO-sunk.
tegnap annyira felcsesztem magam a dokik baromságán!!!
Van egy nagyon-nagyon jó barátnőm. Másfél éve akarnak babaát, akkor hagyta abba a fogamzásgátlót. Kicsi szünet, aztán elment dokihoz, csináltak neki 3. és 21. napi hormonprofilt, és azt mondta rá a doki, nyugi,minden rendben van, majd jön a baba, csak túl sokat aggódik. Na, ez lassan 1 éve volt. Azóta csak ülnek a babérjaikon, és várják az iutódot, de nem jön:( Hetek-hónapok óta nyaggatom,hogy keresse már elő azt a fránya hormoneredményt, telóba legalább diktálja be. Egyébként van rendszeres mensije (nagyjából 28-35 napos). De sok a pattija, fogigátló abbahygása után jobban szőrösödik. Semmi súlyfelesleg, tesi tanár :) de, nagyon édességfüggő.....
Na, mikor meghallottam a hormonjait eléégé elcsodálkoztam a doki lazaságán. Valszeg volt peteérése, de...
Na, írom:
3. napi:
APTI: 58,9 S
progeszteron: 0,6
LH: 10
FSH: 7,2
prolaktin:4,45
tesztoszteron: 1,06
ösztradiol: 37

21. napi:
progi: 12,4
LH: 7,6
FSH: 3,1
prolaktin:3,53
teszto:1,06
ösztradiol:130

ennyiiiiii....mondtam neki,hogy küldök 1-2 cikket (nincs nagyon net közelben), és dugja a dokija orra alá....
mérges vagyok. mérges. ráadásul szegényke fel is fázott most, véres vizeletig....ah
velem minden ok.
üdv
szép napot
dimet
 
 


Kriszti!
Együttérzek veled... :(

Vöcsök
vöcsök
 
 


Helló lányok,

szegény kicsi Johanna, akkor most ti is nyűglődtök, Rejoka.... :cry: Nálunk Eszter jobban van, én viszont egyre roszzabbul. elment a hangom is, asszem nekem a torok gyulladás gyorsan átment hangszál gyulladásba. Mindig így szoktam....
Ráadásul, hogy ne legyen egy pici kétségem sem afelől, hogy ágyban a helyem, becsípődött egy ideg a derekamban, a csillagokat látom. Most begyógyszerezve tudok csak itt ülni, de megyek is vissza az ágyba. A gyerek meg önellátó lett, csinálja magának a kakaót, a reggelit... szegényem, én még betegebb lettem, mint ő. Hogyan tudom így ápolni őt ??

Kavics, köszönöm, hogy megkerested a doki nevét, az az igazság, hogy a doktor nénink elküldte Esztert pullmonológiára, mert a sóhajtozás megmaradt. Remélem, nem lesz rá szükségünk, de azért még ne dobd ki légyszi a doki elérhetőségét ! Köszi !

Rambóka , hogy vagy ciciileg ?? Javult a garmastántól a helyzet ??
zsizsik
 
 


Lányok, Szentes környékén nemt tudtok jó endokrinológust, vagy olyan nőgyógyászt, aki otthon van a PCO(S)-ban?
dimet
 
 


Sziasztok !

Okr őszintén sajnálom :cry: :cry: , vigasztalódást.

A betegeknek jobbulást!

Ella boldog névnapot!!! :)

Norka szuper ügyes lánykád van!! Gratula!! Képetképetképet!!

Ezoterike gratula!!

Kréka mit döntöttetek??? Melyik doki?? Cukor inzulin vizsgálat fontos lenne és ha nincs más gond a metforminnal olyan hamar babásodhataz mint ezoterike! :wink:

Sajna lányok a mensivel egy kis torokfájás is jöt :( utálom, most kamillateát iszok amennyit birok, a hányinger kerülget...
Vendég
 


Sziasztok!

Ella!

Naggyon -naggyon boldog névnapot kívánok Neked!
Lassan megtanulom kit hogy hívnak.(Az én becsületes nevem:Adri)

Rejó!
Johannának jobbulást kívánok!

Zsizsik!
Eszternek és Neked is ugyanezt!

7kincs!
Te is gyógyulj ám minél előbb!

Sajna nálunk meg a férjemet kapta el valami, elment a hangja, bár ő azt mondja, hogy csak sokat dumál az előadásain, de én azért félek tőle, mint a tűztől.Nem lenne jó pont most elkapni valamit, mert még gyógyszert sem szedhetnék.Vírusra meg nem is merek gondolni.De hát lesz ami lesz, mégsem dobhatom ki itthonról, míg meg nem gyógyul :D
ezoterike
 
 


és hogy vagy Ezo?? hasfájás? hányinger?
én beléptem a hányingeres időszakba. reggel 8tól, 3ig émelygek.... :(

férjedet fertőtlenítsd le :lol:
dimet
 
 


Hát hasfájás az volt az éjszaka, már azt hittem megjön.
De ma még megúsztam.Csak barnázom egy picit.
Nálad van ilyen?

Hányinger egyenlőre elkerül, szerintem még nagyon az elején vagyok.
Te hányadik héten vagy?
ezoterike
 
 


barnázás nincs, hasfájás néha.
hányinger ezerrel. 6. hétben vagyok elméletileg. most meg éhes is vagyok. de undorodom a kajától :( :cry:
barnázással nem kellene dokihoz menni???? (nem értek hozzá, de én lehet mennék) ámbár babás barátnőm is azt mondta ez ha kis mennyiségű, az elején előfordulhat és nem gáz.
dimet
 
 


Én is gondoltam a dokira, ezért is jelentkeztem be, de csak holnap 18 órára kaptam időpontot.De a mennyisége kevés, úgyhogy talán nem veszélyes, de holnap mindenképp megkérdezem.

Olvastam a barátnődet, tényleg elég Pco gyanús.Hát ez a baj a nőgyógyászokkal, nekik mindegy hogy az ember éveket vár-e akár a babára, addig is viszi a lóvét neki :evil:
Engem is mindenki türelemre intett, aztán az embernek a saját kezébe kell vennie az irányítást, hogy történjen valami.Ha én nem intézkedem, még most sem lennék babás, meg lehet, nem is lettem volna.
ezoterike
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :lol:

Este 11-kor volt szopi. Reggel 6-kor kis mocorgás, nyöszörgés, fejjel beékelődés a kiságy sarkába (csak előre tud kúszni :lol: ). De 8-ig aludt! Akkor szopi. Szopi után meg bevettem a pulyát magam mellé az ágyikóba, alátettem az egyik böfirongyát, betakartam derékig a párom takarójával és idáig aludtunk mindketten! A gyerek még most is alszik! (A Babanet órájával ellentétben "csak" 12.19 van!)
A mormoták sárgulnak a hegyen! :lol: :lol: :lol:
Kicsit aggódom, h. a pelus vajon meddig bírja és kell-e majd lepedőtcserélni v. matracot tisztítóba vinni :shock: , de nincs szívem felébreszteni, olyan aranyosan szunyál!
Na megyek gyorsan megebédelek, amíg még csönd van! (Így kell fogyózni, h. az ember átalussza a reggelit! :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Okriszti őszintén sajnálom!!! :cry:

Dimet kérdezted a hőmet / pémet. Szerintem volt, de mivel lusta dög vagyok ( 8) ) így aztán nem mérem a hőmet. Lassan azért
elsütök egy tesztet, bizti ami bizti alapon.
Kérdezted, hogy tud e valaki szentesi endrokrines dokit. Írok neked privit, megosztom tapasztalataimat.

Ella Neked sok boldog névnapot kívánok!!!

Nem kaptam még meg a hétfői vér eredményeit. Na de hát majd ma. Állítólag jók! :lol:
Norka! Döntöttem. Nem fárasztom Petrányi dokit. Megleltem egy ugyanilyen problémájú levelet (Magas a 2 órás cukrom). Tájékozódtam a témában, voltam dokiknál is. Megjegyzem úgy érzem mintha széllel szembe pisilnék......... Na de nem adom fel! :lol: Még hátra van az én dokim, meg egy diabetológus. S nem mellesleg bevetettem a diéta&mozgás dolgot.

Gondoljátok el, hogy szombat reggel felébredvén, tükörbe belenézvén megrettentem magamtól. :lol: A bal szememben nem volt fehér szín, vörös, véres volt. Azóta már javult, de még nem tűnt el. Persze voltam orvosnál, de igazából olyan mintha nem lettem volna.

Bee
beebeey
 
 


Ezo!

barna progihiány jele lehet, kérj progipótlást minél előbb. Ahogy Rambóka írta, sohasem árt, de lehet hogy használ! :lol:
na viccen kívül, télleg figyelj oda, én kérnék a helyedben progit.
Johannának átadom a jókívánságot! :lol: (Már beszégetünk!)
Én pont mensielmaradáskor egy éve ilyenkor iszonyat durva vírust szedtem össze, moccani sem tudtam, még az ügyeletet is kihívtuk, 38 fokos lázam volt, Johannának mégse megse kottyant, szóval ne aggódj apa miatt, ha esetleg elkapod tőle, ettől sztem nem lesz baja a babának.

Kavicska!
Akarlak! :lol:

Ne má, már hetek óta várlak, meg akkor postázhatom az angyalkát, meg amúgy is! majd nem puszilkodunk! :lol: Johannát nem kell félteni, neki már megvan a nyavaja, majd maximum cseréltek, ahogy Rambóka mondaná!

Zsizsik ez elég szarul hangzik, ahogy vagy, jobbulást!
Johanna már tűrhetően van, az éjszakák nehezek, öklendezik meg fulladozik a takonytól, de nappal már elviselhető. Láza nem volt szerencsére.

és képzeljétek, kisírt szemmel, piros szemmel és orral, taknya-nyála összefolyva is mosolygott rám!olyan kis édes.
és nem sír a porszívós orrszívótól, egy mukk nélkül tűri, csak néz ránk bizakodva.
Most túrtam neki délelőtt karácsonyra szuper fellépőruhát, gyönyörű, majd karácsonykor lefényképezem nektek gyerekestül!


keresztelő csodaszép volt, a pap tündéri, de megjegyezte, van Johannának magyar megfelelője is, Janka,(hallod Pogi? :lol: ) majd becézésnél vegyük figyelembe.
nem is értem miért ez lett a lányom neve, én is nagyon magyar név párti vagyok.

anyámék viszont kikészítettek.ja, és pénteken volt a szülinapom, kandika javíthatsz a táblában, 31 éves lettem jajjjajjjjajjj :cry:

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo: boldog szülinapot!!!! :D
dimet
 
 


Köszi dimet, de inkább ne emlegessük! :lol:

A 30 is szörnyű volt, de az legalább szép kerek, meg minden, de 31?? Ez olyan kiábrándító mint a január.
ha Johanna nem lenne, sztem depis lennék, olyan szar szám ez a 31. :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


dehogy szar a 31!! buta vagy :D a 30asok között a legfiatalabb :lol:
én a 30at is így fogom fel. és tök jó 30nak lenni.

rambóka: hajrá az ebédhez. :)
dimet
 
 


Rejó!

Mégha nem is akarod,akkor is

Boldog szülinapot kívánok Neked!!!!

és még mindig fiatalabb vagy nálam!! :D

Progipótlásról egy kérdés:
Van itthon Utrogestan, szerintetek kezdjem el szedni holnap estig, vagy ne??????????

2x30 van itthon, 20 napig lenne elég.

És egyáltalán felírja az orvos, ha kérem?????
ezoterike
 
 


Rejo, boldog szülinapot!
Ella, neked meg boldog névnapot!
Mindenki másnak pedig boldog keddet!

Nagyon elszomorít, ami Okr babájával történt, nem is tudom, mit mondjak, az élet néha olyan kegyetlen. :cry:
espero
 
 


Pogi neked mikor lesz a szülinapod?vagy már volt?

Más.
Norka, vagy aki tud segítesen plííz.

Kaja után hány órával számít a vérvétel éhgyomrinak?

merthogy egy-két hete elkezdett éjszaka viszketni a talpam, bokám, ujjaim, megduzzadtak minta virsli, és piros foltok, viszketés, tipikus allergiás reakciók.
szombat éjjel már a tízkörmös vakarás sem volt elég, nem tuttam aludni, nagyon szarul voltam, irány az ügyelet. Mindent rendben találtak, kivéve vércukor, 7.99 volt éjfél körül, és kb. este fél nyolckor vacsoráztam. azt írták a leletre, hogy éhomi cukor, és sürgetőleg diabetológus felkeresése javasolt.

Norka 4 órával kaja után az éhomi cukor??

És kétszer volt este olyan, hogy édeset ettem, (aranygaluska, másik este torta)és éjszaka közepén fel kellett kelnem hányni, mind a kétszer.

Plusz, hetek óta, ha elkezdek enni,BÁRMIT, az evés közepén elkezdek szédülni, és mire mindent megeszek, már iszonyatosan szédülök. Ez a hipózás??? vagy ez mi?
Kézremegés nincs.

Kép

Kép
rejo
 
 


Bocs, szerda van...... :o
espero
 
 


Bocsi 10 napig, de hiánycikk, és ha utána meg Duphastont ír az nem gáz?
ezoterike
 
 


Ezo, az attól függ milyen viszonyban vagy a dokival.
holnap estig nem hiszem, hogy sok minden történhet, sztem bestzélj a dokiddal.
viszont ha elkezded szedni, csak a 12. héten hagyhatod abba, előbb nem,úgyhogy akkor mindenképpen íratnod kell.

szia Espero! hogy vagy?

Backa hol bujkálsz??

el is hiszem, hogy jó 30nak lenni Dimet, én is élveztem 30nak lenni pocakosan!!!! :lol: mondjuk most se panaszkodhatok.

Johanna épp most hányta le a hátam. :D

Kép

Kép
rejo
 
 


ezo, várd meg a dokit. szerintem. holnapig nem hinném,hogy lenne baj. de majd adoki nénik megmondják. hiszen nem nagyon vérzel.
dimet
 
 


Rejo isten éltessen. :wink:

Nos, 4 órás gyomor az nem éhgyomor, viszont már 2 órával kajálás után se kéne ennyinek lennie... :shock:

Az azért nem kerül semmibe, ha gyorsan intézel egy 5 pontos vércukorterhelést!

De ennek az a kritériuma (rengeteget tanulok Petrányi dokinktól), hogy előtte egy hétig nem szabad metformint szedni (nálad ez nincs), DE pár napig 300 ch mennyiségnek megfelelő, gazdag táplálkozás szükséges, ugyanis azt kell provokálni ami nem jól működik!! Ha jól működsz, akkor ennek ellenére se mérhetnek magas cukrot nálad.
Vendég
 


remélem 31 évesen engem is hátba hány majd a fiam/lányom.... :lol:

ja, ami küldtem, barátnőm hormoneredményeit. szerintetek olyna hormonokkal volt pé-je? és valóban pco gyanús?? (oks, LH/fsh arányból egyértelmű)
dimet
 
 


Jaj, OKriszta, erre nem lehet semmit se mondani, sok erőt kívánok neked és a családodnak!

Rejo, Pogi boldog szülinapot, Ella boldog névnapot, így megkésve!!!

Betegeknek jobbulást! Vitamin, vitamin, vitamin!

Én ezt nem értem, sorra betegednek meg anyatejes babák a környezetemben. Nem azt szokták mondani, hogy az anyatej véd??? :shock:

Ezoterike, én komolyan azt hittem Terézia vagy ;)

Rambóka! Vállalok szívesen fordítást, feltéve ha angolról kell, és nem határidőre.

Rólam:
2 lehetőség van: vagy megint a front ingadozások miatti migrénes-émelygős állapotom miatt vagyok rosszul, vagy az 1000mg metformin kezdte meg áldásos tevékenyégét. De kezdem rosszul tűrni. :evil:
mamint
 
 


Norka! Gratula Boginak! Meglátod, pár hónap múlva, mint a villám úgy szalad, te meg versenyt futhatsz vele! ;)
mamint
 
 


Sziasztok!

Rejo, boldogságos szülinapot! Nem olyan rossz 30 fölött hidd el!

Ezoterike, én is Teréziára tippeltem! :oops:

Dimet, írtam pü-t!
anyoooka
 
 


Rejo, nagyon boldog születésnapot kívánok sok szerettel !

Ella neked pedig megkésve, de annál örömteli névnapot !!

Ezoterike, már nem tudok újat mondani, csak megerősíteni a lányokat, hogy a barnázással érdemes dokihoz fordulni !


Nem megy ki a fejemből Kriszti, állandóan rájuk gondolok :cry: :cry: :cry:
mniki
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Boldog névnapot!! Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Kriszticske, sajnálom. Tényleg nem lehet mondani ilyenkor semmit. Gondolok rád sokat. :cry:

Rejóka, Isten éltessen sokáig!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem igenis örülj a 31-nek, meg annak, hogy van családod, két gyereked. Sokan ebben a korban a párjukat sem találják. Tudod, hány lányt ismerek? Hadd ne mondjam.... Nemhogy a gyerekre nem gondolhatnak, még egyenlőre egy normális társ sincs kilátában.
Örülj, és élvezd a harmincas éveidet. A harmincas nők a legszebbek, legvonzóbbak. érettek és virágoznak. A huszasok meg a legcsinosabbak, legidámabbak.
A negyevnest nem tudom, de biztos az is jó. Akkorra meg már megállapodtáűl, valamelyest felnőttek a gyerekeid, a munkádban sikereket értél el, élettapasztalatod van, stb...
Szóval minden kornak megvan a maga szépsége, csak meg kell látni. És élvezni :)
csillagfény
 
 


csillagfény: Ámen! :)

Lányok, haza kellett menekülnöm melóhelyről, a fejfájástól, hányingertól olyan voltam,mint a meszelt fal...fejfájás elmúlt, hányinger, émelygés maradt. ez nagyon rossz :cry: ez tuti a terhességtől van ennyire. úgy érzem mindentől undorodom...brrrrrrr. egy nagy undorgombóc vagyok!!!!

zsizsik, hogy vagytok??

mindenkinek szép estét!!!
dimet
 
 


az a mondatom, hogy: ez tuti a terhességtől van ennyire...kérdőmondat volt:) béna vagyok.
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?