Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudom régen jártam erre, de a gyerköc minden percemet leköti. Mostanában nagyon anyás lett. Eddig még nem jött meg, de bevallom nem érzem, hogy sikerült volna. MInden esetre most már biztosra megyek várok hétfőig ha addig sem jön meg fogok egy tesztet csinálni. Hétfőtől elkezdődik a fősulin a konzultációs hét, így csak esténként leszek.Benne vagyok én is ebben a képfelrakósdiban, csak nekünk először dvd-re kell másolni az esküvőt, és abból fogok tudni felrakni, mi már 8éves házasok voltunk májusban.
Most rohanok pakolni, megyünk a szülőkhöz!
Sok puszi mindenkinek, hétfőn jövők, hogy mi újság!


Odry!
Egy nagy kalappal szerdára, csak nyugi!!!
sapé
 
 


Odry nem kaptam emilkét. Erre a címre küldted: csgyongy@freemail.hu
Babszi nekem felsem tünt a fülbevaló, de így ahogy mondot tényleg.
Ez a kis körszakál nekem is tetszik. Anélkül nagyon furcsa a párom, úgyhogy teljesen nem igazán engedem neki, hogy levágja.
Legyekmami gratulálok az esküvő kitűzéséhez.
bgyöngyi
 
 


Sapé drukkolok neked, hogy poz. legyen a teszt.
bgyöngyi
 
 

 
 

Sape!
Nagyon varjuk a kepeket!!! El ne felejtsd! Nagyon gondolok rad, hogy sikeruljon, hetfon pozitiv legyen a teszt ++++++++++

Legyekmami!
Majus a legszebb honap az eskuvore - mindig is ezt mondjak. Ettol fuggetlenul kepet toled is varunk - kozos a paroddal, ha van.

Gyongyi!
Kuldtem emilt
babszi
 
 


Babszi Menses szerint 25+1 hét, de a tegnapi Uh szerint 25+5 hét.
Amugy minden rendben volt tegnap, kivéve, hogy a babónak egy kicsit nagyobb a feje amin a doki picit meglepődött és a vizsgálat után mondta hogy a méhnyak (azt hiszem ezt mondta) egy picit rövidebb. De megnyugtatott hogy nincs semmi probléma, mehetünk 4-én nyaralni csak nem túrázzunk. A picur 754 g. És szerinte is kislány. Jövőhéten edig megint megyünk 4D UH-ra szerdán.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

teszek fel fotót akkor hamarosan így jányként is, remélem az esküvőre pocakos ruhát kell szereznem... :lol:

Valahol azt olvastam, hogy az inszemhez meg a lombikhoz házasnak kell lenni? tudtok erről esetleg valamit??...nem szivesen mennék férjhez nagy hirtelen emiatt, de természetesen nem lenne akadálya ha ez valóban szükséges.

babszi!
Az lh tezst mutatta, hogy volt. nagyon határozottan. Előőte meg három hónapig se hőgörbe se az lh teszt....magam is értetlenül állok előtte, de mintha hallottam volna róla hogy van olyan hogy van aztán nincs és igy tovább de lehet tévedek....

még mindig nem jött meg, hétfőig várok...:)
Vendég
 


jujjj teljesen lemaradtam itt az egy napban...
lola, nagyon sajnálom a dolgot...majd csak sikerül :!:

legyekmami, nem tudom, hogy házasnak kell-e lenni, de lehetségesnek tartom.. érdeklődj utána szerintem a dokidnál, hátha tudja :lol:

sapé, én is gondolok rád :P

nekem nem is küldtetek még képet :roll: küldjetek nekem is :lol:
diana_k@freemail.hu
lécccilécciléccci :!: :!: :!: :!: :!:
kicsiboris
 
 


sziasztok!nagyon aranyosak vagytok, hogy izgultok értem!!!!még mindog reménykedem!!!!
lola29
 
 


az esküvőnk az úgy volt hogy lett hirdetve az rtl en 2000-ben hogy lesz ilyen műsor, és párok jelentkezését várják.és én írtam ,és behívtak.tók jó volt ez a péntek esti vigadó keretében volt.nádas györgy volt a násznagy,és eszményi viki énekelt+ a férje,az azért volt érdekes, mert egy városból származunk a vikivel,és nyertünk egy nászutat parádsasvárra 5*-os,szupi volt+kaptunk egy étkészletet is.
aztán rövid idő múlva befuccsolt a műsor,és akit nem adtak le,az már nem mehetett nászútra is.ott full ellátás volt!!!!!!
az volt a szerncse, hogy én akkor paráztam hogy menjünk augusztusban, mert akkor még tanítottam, ezért adtak le minket,én csellóztam ,a párom meg galambot csinált marcipánból!!!!elég nevetős volt!!a 3+2 zenélt,tök jó volt!busszal jöttek értünk+ a násznépért!!!
akkori képem nincs gépen, d emajd okozok vmit, mondom a páromnak.
én ehhez béna vagyok
lola29
 
 


ja különbEN EZ A LEGJOBB TOPIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Lola! A musorra igy mar emlexem - persze konkretan rad nem :)

Ez a legjobb topic? :) :) :) Mas topicban lakok nem igy gondolnak :)
Ejnye Lola, hazabeszelsz! :) :wink: :D
babszi
 
 


Sziasztok!

KICIBORIS és GYÖNGYI!
Én küldtem képeket,nem ért óda.Én is várom a jelentést,hogy megkaptátok.Na várhatom.Akkor utánna járok és küldöm.


Babszi!
Neked is küldtem még képet!Komolyan vannak olyanok akiknek ez a topik nem tetszik?
Nem vagyunk sokan,de legalább szinte mindenki szívből foglalkozik a másikkal!!!!!!!!!

Megyek emailezni!!

Odry
odry
 
 


Gyöngyi és Kisboris!!!!!

Küldtem képet!!!!
odry
 
 


Odry!
En mindent megkaptam, irtam is neked! Nagyon helyesek vagytok a paroddal. Viszont nagyon faradtak a szemeitek. Buliban voltatok, vagy csak keso volt?
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Engem a sírás kerülgetett egész nap :cry:
Hol az idegtől,dühtől,aztán a megható pillanatoknál.
A tanácsházára úgy mentünk be,hogy amikor befordultam az öcsémmel,mindenki sírt :shock: Nekem sem kellett több,már el is indult a könnyem és tartottam vissza.
Ádám (keresztfiú ) vitte a gyürüket és az tényleg olyan megható volt,hogy mindenki picsogott. :lol:
Én nagyon sírós vagyok!Mikor elmegyek megnézni egy menyasszonyomat és még csak a zene szól,pár még sehol,én már akkor a könnyeimmel küzdök :cry:
Szóval azért nézek úgy ki,mint aki éjszeke 'heggesztett" :lol:
A keresztlányos képet is megkaptad?
Nem kaptam vissza jelentést és csak ezért kérdem.

Sapé!
Kiváncsian várjuk az eredményt! :shock:
Probálok nyugodt lenni,csak most azon bánkodom,hogy miért nem sikerült az inszem :( Tehát inkább azon izgúlok,hogy van valam bibi?Ezek útán kiderül,de remélem nem lesz semmi gond!
Akkor részedről is várjuk a képeket.

Kisboris és Gyöngyi!?
Jelezzétek,hogy eljutott e a kép.

Odry
odry
 
 


Sziasztok! Odry megkaptam a képeket köszönöm. Nagyon szép pár vagytok ti is. Menyecske ruhám hasonló volt nekem is csak rövidben, de aról nincs képem a gépen.
bgyöngyi
 
 


Odry!
En is mindent megkaptam - bubaj a keresztlany :)
babszi
 
 


sziósztok :D
pénteken belémdöfték a 2. szurit, mit mondjak kihagynám szívesen...de ha ezen múlik a babaprojekt akkor meg semmiség volt, igaz a hőhullámaim nagyon erősek, de már kezdek hozzászokni...itt senki sem kapott ilyen kezelés, jól emlékszem?

odry, gyöngyi meg mindenki, nem kaptam képeket :roll: biztosan erre a címemre küldtétek? diana_k@freemail.hu :?: :?:
megpróbálnátok újból? kösszke, várom :!:

babszi, neked válaszoltam is :lol:

lola tuti jó esküvőtök lehetett, én az iylen szervezéshez biztosan nyúl lettem volna :shock: , és én is emlékszem erre a műsorra, jó sok vicces esküvő volt benne :lol: szurkolok neked és én is reménykedem :!:
valakinek legyen már jó :idea:

ja...és szerintem is jó ez a hely, igazad van odry, itt tudunk egymásról, igaz vannak akikről rég nem hallotam...sajnos

sapé, holnap várjuk a fejleményeket, ne idegeskedj ám :oops:
kicsiboris
 
 


Bizony, jo ez a topic, foleg, hogy sokkal tobbet es sokkal tobbszor irunk bele, viszont rossz is a topic, mert nem babasodunk benne. Valaki kezdhetne mar a sort!
Bocsanat, Gyongyit elfelejtettem :) Ok, a masodik sort ki kezdi?
babszi
 
 


Sziasztok!

Kisboris!
Valami akkor na oké! :shock:
Beírtam az email címedet és nekem az írta ki,hogy nem jó :roll:
A diana útán szünet és jön egy k betű?Na erre írja azt,hogy nem jó.
Viszont ha nem hagyok ki szóközt,akkor jó és én ARRA küldtem.
Na majd mindjárt.....
PÁ!

Babszi!
Majd TE aztán Szép sorban... :P
Én most nem tudom mi tévő legyek.A hsg útán nem biztos,hogy inszemet akarok.Túl sok a bonyodalom körlöttünk és lehet,hogy hagyni kéne :oops: Bár ha épp ebben az ídőszakbn jönne,akkor nagyon örülnék.

Gyöngyi!
Én is rövidet szerettem volna,csizmával,de az én lábaim nem mútogatni valóak. :?

Odry
odry
 
 


Kicsiboris!

Talán most sikerált elküldenem a képeket!!!
Válaszolj,mert nagyon furdal,hogy eljutott-e!

Odry
odry
 
 


[color=red]Sziasztok!

Merre vagytok!Töbször benéztem ma és sehol senki :(
[/b]
odry
 
 


Odry, ne haragudj, surgos perlekednivalonk volt a parommal :) A hetvege ilyen szokott lenni; talan hetkoznap tobben jutnak gephez. Nem tudom.
Nekem ma mar mennem kell dolgozni. Hihetetlen, nem? Hogy elrohant mellettem a nyar, es hiaba gondoltam az elejen, hogy mar babasan megyek vissza, es csak eddig vagy addig fogok dolgozni... Azt hiszem, ha ez a honap nem sikerult, akkor vegig is dolgozhatom az evet. Erdekes lesz.
ES rajottem, hogy még egy evig 30 eves leszek :) Meg van egy evem, hogy 31 elott szuljek :)


Legyen szep napotok!!!
babszi
 
 


Jujj odry…ez a fránya címem…rosszul látszott, mert a diana után nem szóköz van, hanem alsó vonás (shift+kötőjel így:_) utána a kis ’k’ aztán a kukacos freemail…ezer bocsi, most vettem észre, hogy nem látszott az aláhúzás miatt…küldötök akkor erre? Nagyon-nahgyon várom.
És én is abban reménykedem, hogy most már elkezdjük a babásodást, bár nekem ez valszeg csak decemberben elképzelhető először, de kitartást neked is!! Majd a hsg után minden rendbe jön. És az inszem is egy lépcsőfok, szerintem simán összejöhet akár már elsőre is a baba, ha más gond már nincs nálad

Babszika, én is ugyan úgy gondoltam mint te, hogy az idén már csak pár ónapot dolgozom, de hát ez van, örülök, hogy azért optimista vagy és tényleg lelkes vagy meg kitartó!
De miért perlekedtetek a pároddal? Csak nincs gond valami?

Gyöngyi, hogy érzed magad/magatokat? Jó érzés együtt a csöppséggel?

Legyekmami, sapé, zsazsa??

mindenkinek pussz
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris köszönöm jól vagyunk, de a kiscsaj szombat óta nem igazán aktív. Talán egyet-kettő mocorog és annyi. Már vasárnap szóltam a páromnak, hogy beszéljen a lányával és pár percre rá hajlandó volt egy kicsit mocorogni.
Küldtem képeket megkaptad?
Babszi szerintem a kor miatt ne aggódj. Én pár nap mulva a 31-et töltöm be.
Neked mikor kell tesztelned?
Ne aggódj jöttök sorba utánam babázni.
Először Sapé, mert ő a napokban tesztel, aztán te, majd Odry és Kicsiboris Ők lehet, hogy együtt babásodnak.
Sapé mi újság?
Lola veled is mi újság?
bgyöngyi
 
 


KisBoris!
Hat, gondok akadtak most boven - a penztelenseg, az elfoglaltasag, a figyelmetlenseg. Most egy kicsit igy vagyunk. De ezen mindig tovabblendulunk, es - hulye szo ra - de [url]remelem[/url] masnal is igy vannak a gondok. (mert ha nem, az bajt jelez nalunk) Egyebkent nem nagy baj, csak epp annyira, hogy lelkileg mashol vagyok, mint kellene lennem.
Jo hulyen magyarazom korbe. :evil:
Szoval olyan naaaaagy baj nincs :)

Gyongyi!
Nekem elvileg penteken tesztelhetos allapotban kellene lennem, de nem nagyon akarodzok tesztelni. Ha addig meg nem gondolom magam, akkor csak hetfo vagy kedd, ha addig nem jelentkezik aminek nem kellene. Ebben a honapban olyan hulye lelkiallapotban voltam es vagyok még neha, hogy csoda lenne, ha sikerulne valami is. Szoval en csak olyan vagyok, mint mindig - neha remelek, neha pesszimistan bambulok magam kore.

Huuuu, olyan csoportokat kell angolbol atvennem elozo kollegamtol, hogy most jon ram a szivbaj. Alig tanultak valamit, a fegyelmezes oltari gond, szoval ramjon a frasz :) Viszont! lesz ami lekosson, hogy ne agyalogjak feleslegesen. Tegnap este is bogtem egy sort, hogy nekem miert nem sikerul, masnak meg - aki onzo celokbol csinalja az egeszet, annak miert. Persze ez ronda dolog, de annyira idegesit, hogy a sogornomnek lesz gyereke, aki csak penzert csinalja. Illetve ki tudja penzert vagy nem penzert - eddig mindent azert csinalt. Annyira idegesitett, hogy telefujtam egy tizes csomag papirzsepit. :( De amugy jol vagyok, ma tok jo napom volt a suliban. Szoval megy mindig a panaszom, de kozben tortenik am jo dolog is velem :) Izgalmas lesz ez a tanev. :)
babszi
 
 


Sziasztok!

Csak annyira ugrok be, hogy mondjam nem jött meg, így reggel tesztet csinálok, 1hete gyógyszer nélkül vagyok már.Holnap jövök az eredménnyel!Gondoljatok rám reggel!!Most jöttem haza a suliból kissé fáradt vagyok.
Ja! A képet nem felejtettem el, de időm nem volt még dvd-re átjátszani.
Puszilok mindenkit! És tényleg ez a legjobb topik!!
sapé
 
 


Sape!
Nagyon drukkolok, hogy megtord vegre ezt a babatlan helyzetet (bocsi Gyongyi, nem felejtelek!)!!! Utanad mi is megyunk, jovunk, leszunk :) Reggel azonnal eredmenyt, ha jo, ha nem!!! Ma megint bebabasodott vki egy masik topicban. Huzzunk bele csajok!!!!!!!!!!!!!!!!









(Mintha csak rajtunk mulna) :lol:
babszi
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap dolgoztam,így nem írok sokat,mert fáratka vagyok!

Sapé!
Nagyon jó lenne,ha Neked elsőre sikerülne!!!
Reggel benézek,mert nagyon kiváncsi vagyok!

Kicsiboris!
Akkor majd mindjárt küldök képet!!!
Lehet,hogy tényleg együtt babásodunk,mert nem hiszem,hogy decembernél hamarabb menni fogok inszemre :shock:

Babszi!
Szerintem jó,hogy ennyire ezekbe a dolgokba merültél,mert tuti,hogy így pozítívat tesztelsz és már nem is kell ezen törni a buksidat!!! :lol:

Puszi Mindenkinek!
Holnap 4útán jövök!!!!!!!!

Odry
odry
 
 


Kicsiboris!


Email[/img]
odry
 
 


köszi odry, írtam néked levélkét :lol:
hát igen akkor együtt várjuk a kaácsonyt :wink: :D :lol:

sapé, írj, írj, írj.....................

gyöngyike, örülök a képeidnek és asszem vissza is írtam,
nagyon boldog lehetsz és lassan-lassan készülsz a nagy találkozásra is gondolom, vagy még nem?

babszi, amit írtál nálunk is megvan, a párom munkanélküli és van egy építési hitelünk is, úgyhogy nekünk sem egyszerű...értem a problémád, de azért légy türelmes, nekem is a párom néha nehéz eset (most például az ágynemű áthúzása okoz nagy gondot a kis kreatív agyacskájának...asszem...), de hát őket választottuk... :roll:

na jóéjt nektek, holnap jó eredményeket remélek én is :lol:
kicsiboris
 
 


Sape!
Mmizujs? Teszt???

KicsiBoris!
Persze, ot valasztottam, de azert vannak hibaink, es vannak nehezebb idoszakok. Viszont nem adnam fel, az biztos :) Nekunk is epitesi hitel, diakhitel, aruhitel van igy rogton. Plusz biztositas, rezsi, kaja, ja, es nem emlitettem az egyetemet - tandij, konyvek, utazas, szallas... Huuu, most ujra belekeseredtem :( Egyszeruen masra alig marad penz. Ezek mellett meg neha olyan nagyokat szeretnenk, hogy olyan nehezn ertjuk meg, hogy nem lehet. Jovo marciusig mar be is osztottam a penzt a legszuksegesebbekre - tehat nem marad semmire. Meg valahova egy utolso inszemet is be kellene tennem.
Persze ezekkel nem vagyok egyedul - mindenki fiatalon hasonlo cipoben jar. Az en labam 38 es feles - -ki keri a cipomet? :twisted:

Odry!
Mi ez a nagy kedvetlenseg, faradtsag? Mi volt a m.helyen?
babszi
 
 


babszi, fősulira jársz és dolgozol mellette? vagy tuti lüke vagyok, és nem figyeltem eddig :roll:
mert akkor tényleg nagyon nehéz lehet, de én is ismerem ezt a dolgot, nálunk is egyszer fent egyszer lent, tulképpen tök bizonytalan minden..de én is úgy vagyok vele, hogy nem a pénz boldogít, legyünk már 'babásak, az mindennél többet érne, de nem igaz babszi :lol: :P bár az is igaz, hogy a kedvesemnek most lesz szept.-ben a 35. szülinapja és szeretnék egy szupi ikeás polcot adni neki amit már évek óta szeretne....és elég nehéz ezt most összehozni, de megoldom azt hiszem valahogy :!: :!: :!:
és nehogy elkeseredj itten nekem :!:

sapé, mi van veled? de jó lenne már ha sikerülne neked, vagy bárkinek közülünk, talán mindnyájan lelkesebbek lennénk!

lola, zsazsa, legyekmami, képet akkor raktok fel??
köszi, szurkolok lola :!: :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkantottam,Sapé miatt leginkább,de hiába! :(

Du.-án itt leszek!!!!
Babszi!
Majd leírom du.-án,hogy miért is vagyok :( ilyen.

Pá!
odry
 
 


odry, azért remélem, nincs nagy gond :?: :?:
írd le, ha van, hátha tudunk segíteni...mi is babszival jól kibeszéltük
magunkat és tök jó így, igaz babszi :?: :lol:

sapé? hol vagy?


lányok, tudtok valamit tanácsolni nekem, hogy a páromat fel tudjam tunningolni addig amíg beindulhat újból a babaprojekt?
neki a srácok aktivitásával vannak gondok, vagyis, 10% aktív csak...
most E-vitamint szed meg béres aktivált...van még tippetek,hogy erre mi lehet a jó? igaz tanácsoltak neki egy gyógynövényes teát (5000Ft-os..) de nem vettük meg mert nem igen hiszünk benne, ráadásul csak egy valakitől lehet megvenni (ez is furcsa..), boltba nem, ami azt a gyanút kelti bennem, hogy az andrológus jutalékát kell ezzel megfizetnünk...szerintetek, ez hülyeség?

köszike
hali mindenkinek
kicsiboris
 
 


Kicsiboris én C vitamint és E vitamint szedettem a párommal, előtte még Maca Vibet is (gyógyszertárban lehet kapni) igaz nem a legolcsóbb.
bgyöngyi
 
 


sajna ma megjött!
én már nem tudom, babásodjon már vki végre!
mondjuk babszi!
az iwiwen is rajta vagyok,ha vkit érdekel
a képfekrakás tolódik, a párom most mhelyet keres egyfolytában...
lola29
 
 


sapé????????????????????????????
lola29
 
 


Sziasztok!

Most értem haza :( Na leginkább ez az én bajom :!:
Eltervezek/gondolok valamit és mindig valaki beleköp a levesembe. :evil: Semmi nem alakul jól,bár ez sem fedi a valóságot.Egyszerüen elfáradtam.Nagyon bíztam a babában,csalódtam.Tavalyi pofára esés után azt gondoltam majd most kedvez nekem a sors.Nagyon kimozditana a mostani életemből a család és már nem bírom...... :(
13 éve hajtás,persze megvan a gyümölcse és pont ez is,hogy eltervezed,aztán nem.'Pedig a mi babánknak olyan jó lenne"
Értem ez alatt,hogy az én szüleim 'eldobtak" és mindenért megküzdöttem.Szép sorjában kapom az élettől azt,amit megálmodtam magamnak.Ennek örülök és szerencsésnek tartom magamat :oops: Persze nekem is vannak nehéz és könnyebb periodusaim,ost a nehezebbet élem meg. :?
Nem mentünk nyaralni,mert nem mertünk...
Mivel nem pihiztem és szét agyaltam az agyamat,így ezek a dolgok miatt most nehezebben viselek dolgokat.
Ma néztem az esküvői dvdt és olyan jó volt... :)
Egy lakatlan sziget talán megoldás volna. :D

Holnap reggel megyek a klinikára vérvételre,meg felvesznek :arrow: aztán másnap hsg.
Na ez is :) Úgye rávettem a dokit,hogy csináljon inszemet,mert tuti nincs bajom.Erre csak nem uszom meg.Persze most aggodom,hogy ne legyen valami gáz.... :(
Szóval nem is értem én ezt :oops:

Remélem nem baj ez a sok panaszáradat :oops:

DE JÓL VAGYOK!

Odry
odry
 
 


Jaj!
Annyira magammal vagyok elfoglalva :oops:


Lola!
Sajnálom,de remélem túl leszel hamar a csalódáson és akkor már Te,Én és Kisboris szinte majdnem egyszerre lenne az újjabb remény!
Nagyon nehéz,de megkapjuk :!:
Érdekel , az iwiwen hogyan tudlak megnézni,mert én nem vagyok rajta!?

Sapé!
Remélem csak Ágota köt le és azért nem tudsz géphez ülni :oops:
Bocsi,de tényleg megtörhetné valaki ezt a 'reményhegyeket"
Beszélek hülyeségeket :oops: Remény így is lesz!!!!!


Kicsiboris!
Olyan ari vagy!!!
Sajna nekem tényleg szabira kéne mennem.A baba témát is azért szeretném,talán, kicsit eltolni,mert úgy érzem sok a tisztázatlan dolog körülöttem.Szóval december!??????

Puszika mindenkinek és tényleg jó VELETEK!!!!

Odry
odry
 
 


Lola!
Balassagyarmati vagy??? Mert akkor megtalaltalak iwiw-en, es ha igen, be is jelollek. De becenevnek miert nem lolat irtad??? Akkor a tobbiek is be tudnak keresni.

Odry!
Azert vagy ilyen, mert ideges vagy a hsg miatt. Kivancsi leszek, hogy utana nagyon fogsz-e szidni, vagy te is legyintesz ra egy picit - megszepul a jovoben. Most en mondom azt, hogy fel a fejjel, es menni tovabb az uton. Es azt mondom, hiaba fogod a projectet eltologatni decemberig, ugyis benne leszel minden egyes honapban. Es ha olyan baj van, hogy a peteburok vastag, es egyszeruen lombik nelkul meg sem tud termekenyulni a pete? Akkor tologathatjuk idoben ide es oda. En sajnos ugy erzem surget az ido, es nem akarok kihagyni semmilyen alkalmat. Persze muszaj lesz, mert anyagilag most vagyunk eppen a csőd szelen, de be akarom szoritani meg ezt az utolsot ebben az evben. Utana majd gondolkodom, hogyan lesz. KiBorisnak muszaj a kurat csinalnia - neked viszont lazitani. Eppen most gondolkodtam azon, hogy ebben a honapban is lemondtam a forro furdokrol (nagy szo!!), es nem motorral mentem suliba. Tavaly nem roplabdaztam, nem ihatok egy korty alkoholt sem (ha tiltva van, akkor innek, egesz evben viszont hozza sem nyulnek), nem napoztam... Ezek kis aldozatok, ha az ember szeretne valamit, de ha sokaig nincs jutalom, akkor nem olyan kicsi aldozat. Szoval abszolut mertekben megertelek teged - es mindenkit - mert egy a ciponk, amiben jarunk!
Szerintem ha tul leszel a hsg-n, akkor fogsz tudni lazitani, es visszater a jobbik kedved :) Csak fel a fejjel, es menni menni tovabb.

Ki van meg iwiwen?
babszi
 
 


Sape!!!
Itt torjuk magunkat, te meg nem irsz. En ilyenkor ugy gondolom nem sikerult. Mert ha igen, biztos itt ujsagolnam eloszor (csalad utan). Viszont mikor neg. a teszt, legszivesebben elbujnek, es ki sem mozdulnek.
Remelem veled nem igy van, hanem oromkodsz valahol, es elfelejtettel minket. Ez termeszetesen ebben az egy esetben bocsanatos dolog lesz!!! De irj valamit, hogy tudjunk rolad!

KisBoris!
Te jol vagy? Nagyon elfoglalt lehetsz, mert van, mikor tobbszor is be tudsz kukkantani. Csak nem "apázol"? :twisted: :oops: :oops: :oops:
babszi
 
 


Babszi!!!

Annyira jó,hogy Vagy!!!!
Én is ezekkel a szavakkal vigasztalnálak és tudom ,minden szó igaz!
Remélem,hogy csütörtökön du.-án,amikor is hazaértem a klinikáról,csupa jó kedvel fogok gép elé ülni és írni,hogy minden OKÉ!!!!
Igen kicsit aggaszt,de túl leszek rajta.ű

Köszi!!
odry
 
 


Odrykam!
Biztos, hogy azert vagy ennyire kibukva, mert izgulsz a csutortok miatt. Tudat alatt is izgulhatsz - te nem is biztos, hogy tudsz rola. Remelem, hogy minden oke lesz. A taskadban legyen gorcsoldo - lehet azert jo lesz utana bekapni egy szemet. Holnap meg beszelunk itt, utana pedig nagyon fogom nezni, mikor irsz vegre! Nyugi van!
babszi
 
 


Megyek aludni lanyok, mult ejjel negyed egytol oriztem kedvesem almat 3-ig. Akkor felebredt, es kozolte milyen jo, hogy itt vagyok, mert egesz ejjel menekultunk vkik elol, es nagyon rossz erzes volt neki :) Szerintem csak hallotta felalomban, hogy a HBO-n a magyar Bonnie es "Klajd" ment - probaltam belefarasztani a szememet. (nem ment). Most faradtabbnak gondolom magam, mint tegnap. Sajna az en tudta alattim sem tud kikapcsolni - akkor hogy varjam el a jozan eszemtol???? :) :) :)

Joo eejt!
babszi
 
 


Babszi!
Jó lenne túl lenni rajta és persze izgulok.
Magától a vizsgálattól már nem is tartok,csak az hogy ne legyen gubanc.
Tudat alatt meg ki tudja!? :lol:
Elteszem magamat,mert korán kelek!
Jó éjt!
odry
 
 


jajj odry, tegnap este elfáradtam és nem néztem meg miket írtatok, úgy sajnálom, hogy nem tudtam én is bíztató szavakat írni neked,
de remélem holnap már vígabban leszünk!
így látatlanban is kitartást kívánok és legyen úgy ahogyan szerentéd, ne legyen semmi gáz :!: :lol:
kicsiboris
 
 


babszika, a az a nem jó, hogy napközben a munkahelyemről 'topikolok, és most nagyon sok munkát kaptam, ezért van, hogy eltűnök...bocsi, majd azért ügyeskedek 8)
és mostanában estére ki vagyok facsarva, csak ülök és bámulok..
de azért itt vagyok :!: :!:

lola, sok sikert a párodnak, tudom milyen nehéz ez az én kedvesem is ebben a cipőben van/vagyunk, ezért abszolúte tudunk várni a képekkel :wink: és ne keseredj ám el,
ez még az első lépcső, még annyi minden segíthet a várva várt babásodásig, tarts ki :P

sapé, van egy barátnőm aki minden inszeme után 'eltűnt (előlem is)
hosszú hetekre, tutira azzal szeretett volna mindenkit (család, barátok..) meglepni, hogy már a pocakjában van a picurika...minket nem kell ám meglepned, vagyis ezen rágódnod, veled vagyunk ha sikerült ha nem :roll:
és persze azért mindenki neked szurkol :P
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Odry szerintem természetes, hogy egy kicsit félsz a vizsgálattól. Anno én is féltem, mert akkor igazán nem is tudtam semmit a vizsgálatról és úgy mentem el. Szerintem is vigyél magaddal valami fájdalomcsillapitót és vedd be előtte, utána ha fáj a hasad kérjél ott gyógyszert.
És ne aggódj minden rendben lesz. Nagyon drukkolunk neked és sokat gondolunk majd rád. Remélem ezt az üzit még el tudod majd olvasni.
Sapé már nagyon várunk a hirekkel!!!
Kicsiboris még igazán nem gondolkodtam a szülésen, majd szerintem az utolsó hónapban, napokban.
Vásárolni még nem vásároltunk semmit. Jövőhéten elmegyünk nyaralni és majd ha visszajöttünk elkezdünk nézelődni.
De már nagyon várjuk hogy ez a pici lány kinn legyen.
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, azt el is hiszem, hogy már várjátok :lol: de jó nked most :P olyan jó lehet már babaholmikat nézegetni ...alig várom, hogy ott tartsak és persze mindenkinek itt a topikunkban ezt kívánom szívből :wink:
és hova mentek nyaralni?

sapé, úgy várom, hogy írj nekünk :shock:
kicsiboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?