Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Én is úgy voltam,mint Nócika,be-benéztem,de mivel nem írt senki,én sem :oops: Különben az utóbbi hetekben nagyon lelassultam,vagy nem is tudom mi van velem,egyrészt sokat nem vagyok itthon,mikor meg igen,akkor ezer dolgom van :roll: Máskor mintha pikk-pakk meglett volna minden magától,most meg...

Anyci,
na és én???Kikérem magamnak,nekem nem jár puszi? :cry: :lol: Jó,csak vicceltem :lol:
Holnaptól nincs mentség,gyere és mesélj magatokról is. :wink: Vagy vár a takarítás?:cry:

Beze,
én is kíváncsi lennék honnan a Beze név. :oops:

Fürti,
de jó nektek.Épp az este mondtam a páromnak,hogy emlékszik még,mikor Reni kicsi volt,alig havazott,esténként(ő csak akkor volt itthon)mindig húzott a szánkóval mindkettőnket.Emlékezett :lol:

Nóci,
nekem nem tetszik az új Bnet :evil: A Reni laptopján oké,de a szgépen jobboldalt egy nagy üresség van :evil:
Te még nem ismertetted meg Reginát a hóval?Pont ma néztem a vonalzódat,már 5 hós is elmúlt???

Kitty,
hát nagyon sajnálom,ha így áll a helyzet anyukáddal :(
Disznóvágás...fúj...rám is vár :roll: ,félek,hogy karácsony előtt 1-2 nappal :roll: Uuuutálom,főleg a friss húsból nem bírok enni,most nem írom le miért,mert hülyének néznétek :oops: Viszont miután lefagyasztottam,nincs gond már :lol:

Bridget,
ma egész nap a blogodat lestem,mikor leültem a géphez.Te még aludtál,de én vártam az új bejegyzést :roll: :lol:
Én anno kislányként mindig 3 gyerekre vágytam,de hát ember tervez....ez lett belőle.Most még a 2. sem biztos ugye :?
Ennyi kölköt nem is szeretnék :lol: ,jut eszembe,nem szoktad nézni a Discovery( travel and living)-n a John and Kate plus 8-et?Ahol van egy ikerpár,meg utánuk egy 6os iker?Mindig te jutsz eszembe róluk :lol: ,olyan értelemben,hogy annyira gyönyörűek,főleg a kislányok,ott is az apuka ázsiai(de ő sem egészen).Tuti nektek is olyan szép gyerekeitek lesznek :wink:

És te mit vettél apácskának,elárulod?Én Mikire semmit nem vettem neki,be is volt sértődve,és azt mondta,azt kapok tőle karácsonyra,amit ő kapott tőlem Mikire :oops: De pl amit a tavaly vettem sem tetszett neki, a pulcsit is 1x vette fel azért,hogy ne mondhassam,hogy nem kell neki.Egész este vakarózott benne :roll: :lol:ebből tudtam,hogy nem tetszik neki :cry: :lol:
Én meg Mikire parfümöt kaptam,amit előre sejtettem,és kértem,hogy ne vegyen.Még a tavaly Karácsonyi is bontatlan :roll: Nekem nem fogya nnyi,mint neki,ő mintha enné őket(vagy inná,haha).

Nálunk van hó,yesss,az előbb mértem meg,10 cm :lol: Egész délelőtt havat lapátoltunk ,a garázs elől,meg a 2 parkolóheylről :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Aha,lopunk-lopunk? :lol: Mármint laptetűt?
Jóóó hosszút írtam :oops: ,nesze nektek :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

 
 


[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Most nézem,elmentettem a topicot a kedvenceim közé,erre mindig a legelső oldal jön be :? Nálatok is?
Bridget,
talán te írtad,hogy használod ezt a funkciót.Az előbb nagy komolyan olvastam az indító hsz-edet és nem értettem miért írod azt amit :D
enis
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!!!

MI is megjöttünk a fülészetről, de se jó se rossz! Nos még kicsinek tartják egy komolyabb agytörzs vizsgálathoz, mert ahoz benyugtatozzák, hogy aludjon! És az meg nála kicsit necces, mert ugye még nem fort össze a szíve és a tüdelye közti kis luk amiből ráadásul kettő van! Nos mennünk kell szakvéleményért kardiologiára! És február 25-re van időpontunk hátha addigra javul vagy esetleg jobban meg lehet vizsgálni esetleg altatás nélkül! És addig is imádkozni kell, hogy ha baj van akkor ne fül szövet sérülés legyen, mert azon nem tudnak segíteni, de mivel kora baba így bármi lehetséges, de szerencsére ez nagyon ritka! A többi minden máson kívül lehet segiteni!
Aztán még elmentünk a védőnőhöz még pont oda értünk az egészséges rendelésre hátha megkapja ma a szurit, mert a mult héten elmaradt, de ma is és majd csak 31.-én kapja meg mrt nem hizik a kisasszony! Én a minap 5040g-ot mértem itthon Ők ma bent 4994-et mértek és persze, hogy az övék számit! Nos szilveszterkor oltanak! Ezt mondjuk annyira nem akarom! De majd megbeszéljük, hogy mi legyen!
Kaptunk a változatosság kedvéért ujjabb tápot meg hashajtot meg egy két jó tanácsot, hogy mit adjak, hogy tudjon magától székletet produkálni! Kiváncsi vagyok segitenek e ezek!

Brid! Magamtól jutott eszembe a dolog nem emlékszem, hogy írtad e ezért kérdeztem! Sajnálom, hogy még mindig meg van ez a probléma! Ez elmulik egyszer valaha???
Még jó, hogy van másik kártya!
Ja kéne takaritanom, de nem van kedvem!!! Még van a konyha és viszlát!!!

Enis! Nekem is a kedvencekbe van ez a topik és nekem is az első oldalt tölti be mindig! Szal em is használom! Maradok az eredeti ütemnél jobboldalt üzenetek és ott vannak a topikok ahova írni szoktam és kész!
És Brid mindig szereti a lapos tetükét alhappolni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De jól ááll neki! Nekem már hiányozna, ha nem is Ő vinné el komolyan mondom!!
És Regi látta a havat, de szánkozni azért nem vittem! Mondjuk nem is tudnám, mert nincs szánkonk így most max ráteszem egy tescos szatyorra teszek rá egy madzagot és úgy húzhatom!!! Amugy az ablakból megmutiztam neki csak pont sütött kicsit a napocska és vakitott a hó és elforditotta a kis fejét!!! :D
És jó ez a karácsonyi bizgerenytüd!!!

Kitty! Nagyon sajnálom a dolgot! És amugy mit mondanak a dokik??? Ez gyogyitható??? Mert ettől totál kiborul a család és szegény anyucid sem a legboldogabb! Biztosan! Istenem nagyon sajnálom a dolgot! Remélem anyud mihamarabb legyüri ezt a fránya betegséget és várja a kicsi unokáját!! Nagy ölelést nektek!!!
Olyan, hogy kemoterápia vagy valami???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jó sokat írtam!!!!

Ja és Brid! Pont arra gondoltam, hogfy írok Pendinek emailt azt meglátjuk válaszol-e?

Anyci?? Dorka?? Hun vagytok csárlik???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis! Egyébként nekem is üres a képernyő jobb oldala! Lehet erre az oldalra összébb kell huzni a lapot és máris nem lesz üres!!
És a lány most 5 hós és 5 napos!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
drukk a vizsgálatokhoz! És minden rendben lesz!
Jó nagy már Regi!
Kemot nem kaphat, mert gyenge, meg egy veséje van, meg sikerült kifognia a legagresszívabb ráktípust, ami ellenáll neki. Segíteni sajnos nem tudnak sehogy. Baromi gyorsan terjed, ősszel még apró foltok voltak, azok már hatalmasok (akkora hasa van, mint egy 9 hós terhesnek, amúgy meg csontsovány). Sajna, ez van :cry:
De ma már legalább jobb volt a hangja, meg telón beszélgettünk kicsit.
Vendég
 


Enis! MOst figyelem te észre vetted, hogy a 4. hsz-nél nincs ott a karácsonyi bizgentyüd???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nóci :?hát ezek a hírek nem túl jók, de hát reméljük a legjobbakat!!!!
Miért nem jó a szilveszteri oltás?És mive lvagytok elmaradva?

Kitty :( Szívből sajnálom anyudat, de hát ha tényleg visszafordithatatlan, akkor sok erőt és kitartást kívánok Nektek, anyudnak meg enyhüléseket a fájdalmaira :cry: De mit támadott meg a rák egyébként?

Hát nekünk brutál szar volt az éjszakánk :? vagy a pocija fájt, tegnap bevágott egy nagy adag karfiollevest és kicsit sok volt a karfiol benne :? vagy a fronttól volt ilyen nyugtalanka.
Beze, nektek milyen volt?

Brid, de jók ezek a cumik :lol: ha Marcinak ilyen lenne, egész nap röhögnék rajta, az tuti :lol:

Figyi Lányok, ha berakok a szöveg végére egy smiley-t, akkor a kurzor miért nem utána lesz, hanem a szöveg és a smiley között? :shock:
Vendég
 


Nos voltam kiváltani a speckos tápikat amiket felírtak ma! Lassan itt a kajcsi ideje mejd meglátjuk!
De azért ez érdekes, hogy mikor én kértem nem írták fel most meg maga ajánlotta fel! Érdekes!

Kitty! Nagyon sajnálom ezt az egészet! Nem is tudom mit is mondhatnék! Most csak annyit egyenlöre, hogy lélekben veletek vagyok és imádkozom értetek!

Fürti! Hát igen végül is semmivel nem lettem okosabb és ezeket én sem jó sem pedig rossz hirnek nem mondom! Ez van!
Nekünk igaz nem kérdezted ma is jó éjszakánk volt!!!! :wink: Nekem jó helyre teszi a smilelikat azaz a kurzort! na érted ugyi???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Van itt még valaki amugy??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci :) én itt vagyok, de te mindig belépsz msn-re, aztán meg kidob :?

Bridet meg a barinősben olvastam, ide nem jössz, Brid? :wink:
Vendég
 


Kép

Magyar tali szupi volt Maya atjott hozzam...3.talink volt fel ev alatt jo mi?allandoan hivom irok de ezek a nyujori magyarok olyan elfoglaltak,hogy 2hetente valaszolnak meg az sms-re is :shock: :roll: na szoval,hogy ne menjen egyedul gondolom atjott...egyutt mentunk...en egyedul is mentem volna 8) elsokent erkeztunk...aztan gyultunk...hat volt 1-2olyan magyar magyar akiknek nem keresem majd a tarsasagat :? de leult pont mellem egy lany,hogy varja a barinojet o is eloszor volt ezen a talin es vele beszelgettem egesz ido alatt aztan jott a barinoje vele is picit de ezzel a masik lannyal jo sokat...csereltunk teloszamot facebook-on bejeloltuk egymast 8) es mar sms-t is valtottunk :D Beaval ma vgy holnap talizunk is mert o hetvegen megy haza Magyar orszagra :roll: barinojevel meg lehet megyunk korizni kari elotti nap 8) orulok,hogy elmentem amugy minden honapban taliznak januar 10 lesz a kovetkezo tali es minden penteken is van magyar tali de az olyan sportnap szeru...ping pongoznak meg kosar ilyenek :roll: majd lehet oda is lenezunk oda viszont 10$ a beugro :roll: szal jo volt a buli a lannyal keszult fotom is majd felteszem a blogba ha utolerem magam idobenileg 8) fel 12re ertem haza :lol: apacska bizti orult,hogy kimozdultam es nem futottam haza en voltam a csajokkal az uccso aki lelepett 8)

azt meg mar csak ugy halkan jegyzem meg a lany akivel mentem meghivtam egy italra...erre mikor megjott a tesoja kimaszott mellolem es atult egy masik asztalhoz vele...aztan visszajon szol nekem,hogy a piat nem az en szamlamra irtak hanem kifizettetek vele,ugyhogy ha megakarom hivni kerjek mar ki neki egy mitomenmit :shock: na mondom jovan akkor kerj egy italt meg a tesodnak is (pedig nem is ismertem a tesojat gondoltam majd most vegre ovele is megismerkedhetek) erre mar csak azon kaptam a fejem,hogy kabatban allnak,hogy mennek haza...meg koccintani sem jottek oda wazze :shock: eees a hab a tortan valami 2000ft-s koktelt ittak :? nem mintha szamitana...mert en hivtam meg :!: csak akkor legalabb koccintok a masikkal ha mar azer rendel valami dragat mert mas fizeti nem :roll: Eddig se ertettem ezt a lanyt de ezutan se fogom...mindenesetre en ezzel az uj tarsasaggal tok jol elvoltam :)

Enis
Ezek szerint oregszunk mert anno nekem is ikk pakk ment most meg :? lattal volna tegnap :shock: mint egy gyorsitott felvetel....surogtem forogtam es a kepeslapokat meg nem sikerult megcimeznem :? Ediiii vgy a blogom ma folytatom mert van sok irnivalom is es fotok is 8) ma hozzak vegre az etkezo asztalt es itthon KELL ulnom igy lesz idom :wink: En azert meg bizom a 2.babadban...ahogy nekem is ugy neked is jonni fog :wink: Hat nem a discovery-n van hanem masik adon meg mar befejezodott a show-juk de marha jooook roluk is akartam irni a naplomban meg a nyaron de aztan megsem :roll: majd lehet potolom mert az ikres 8gyerekesrol...a john and kate azt megakarom venni iTunes-on az elejetol kezdve mert ha jol tudom van annak 8evada meg amikor terhes volt es szult az az eleje az egesznek 8) ngyon jo kis reszek szoktak lenni jokat nevetek alattuk de erdekel az elejetol fogva :roll: Az apuka nem a legszebb de a gyerekek ngyon :wink: Le a kalappal a no elott is...lattad egy napjat neki :shock: huhh :oops: :lol:
Apacska 2pulcsit kapott egy vekonyabbat meg egy vastagabbat egyik babakek a masik szurke..hat majd kiderul tetszik-e neki ha nem amjd veszek a pizbol haloingeket mert visszavisszuk :? Parom is ilyen lehet megtartja de nem veszi majd fel masnem :? vettem 2masikat is a melohelyere azt odaadtam neki nem ajikent mert mondom ha nem jo mar most viszem vissza :roll: nana hogy nem tetszik neki...ugyhogy en befejeztem a neki valo vasarlast :twisted: Parfumot hala az egnek parom nem vesz...van vgy 8mind japan en csak azokat szeretem marha finom kis illatuk van 8) O jo ajikat szokott venni...mar alig vaom,hogy bonthassak 8)
Te nem mondod,hogy frankon kimentel havat merni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: errol fotot kerek :lol: :lol: :lol:

Ez a youtubos klipp :shock: :shock: :shock: :o :x :roll:

Jah a kedvencek az nem is olyan jo funkcio...mar rajottem en is,,,es meg azt sem lehet latni jott e uj hsz vgy ki az uccso :roll: :? En is eloszor meglepodtem amikor az 1.hsz jott fel :shock: :lol:

Kitty
Veled vgyunk es fogjuk a kezed...ha nem tudsz jonni ne aggodj neked most anyud mellett a helyed :!:
Kép

Noci
Basszus nekem ezt olvasni is sok volt :? sajnalom,hogy ennyi bajd is hozott egyben a varva vart kiscsodad :roll: De remelem hamarosan csak a jo dolgok jonnek es a rossz a mult marad :) Az izzadasom a tegnapi nappa lemult...majd cikus vegen jon megint :x Ez mar nem mulik el...majd neked is lesz ha menopauzaba kerulsz ugy 40-45evesen :lol: :lol: :lol: gyogyszerekkel lehet korrigalni csokkenteni a tuneteket csak az meg babasodasra nem a legjobb ezert nem szedhetem azokat :roll: Konyha takaritast nem szeretem :x sok szerencset hozza 8) :lol: Irjal neki biztos jol fog esni neki puszilom majd en is irok neki egy privit :roll:

Furti
nekem is tetszenek olyan vidam cumik :lol: Merre jartal mostansag... 8) Kerdesedre nem tom a valaszt en ha berakok smajlit nekem a vegen van a kuzor :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


nos itten vagyok!!

Bocsi Fürti, de most direkt léptem ki mert van fent valaki akivel nem szeretnék beszélni!!! De itt vagyok!!!

Brid! Hát remélem nekem nem lesz olyan huzos ez az izzadásos balhé!!!
De ez a csaj ez kész! Én nem tudnék ilyen pofátlan lenni! DE ezek élnek jól! És a lényeg, hogy a buli viszont jól sikerült és jól érezted magad ennek igazán örülök! És lehet, hogy ez a lány csak most volt ilyen lehet, ha jobban megismeritek egymást akkor nem így fog viselkedni vagy az is lehet, hogy rosszabb lesz! Ki tudja!
És igen ti voltatok a nyitok és a zárok is a bulin! Kivi vagyok majd a képekre!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Azért van itt még valaki??

Mondjuk nemsokára megyünk vacsit csinálni apával! Na semmi extra csak melegszendo lesz! Kifli vaj sonka sajt!!
Ja és képzeljétek! Mivel nem reggeliztem éhes lettem mire végeztünk és na mondom eszek valamit a büfében ohh mondm jól néz ki a rántott husis zsemle! De az árán azt hittem lehidalok!! Basszus 550Ft volt egy zsemle! Így ettem egy párizsis zsemlét 200Ft-ért! Szép mi???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Apa ma is akciozni akar már bejelentette én meg mondtam NEM Majd holnap az uccsó munka nap ünnepére!! Basszus mikor a gyereket gyártottuk nem kufircoltunk ennyit mint most!!!! Elképesztő!!!! :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid, húúú, bakker, mennyit írtál!!!Szupi! :)

Hát érdekes a csajszi a koktélosra gondolok :evil:
Izzadás nekem is szokott lenni, kb.piri előtt egy-két nappal.Szerintem az normális úgy, nem?

Nóci :) akkor az illetőt ilyenkor miért nem tiltod le?és ha újra akarsz vele beszélni, akkor feloldod újra.

Többiek?
Vendég
 


Nem tom! Csak most nincs kedvem vele beszélni! De így is tudunk beszélni igaz így kicsit lassab, de azért jó lesz így is!!
Bár kéne mennem menni melegszendot csinálni is! De írj én addig csinálom és aztán jövök és írok! OK???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Na ti msn-en csatazgattok 8) Hat figyu tudod ket lanyt ismerek magyart es ez az egyik...eddig sem volt sok pozitiv elmenyem vele most eloszor mentunk el egyutt valahova szerintem igy nem szokas viselkedni meg egy idegennel is koccint az ember meg akkor is ha epp sajat maga vasarolta az italt...de mar van ez az uj lany es remelhetoleg benne mar nem csalodok :roll:

Izzadas meg gazos...maaaajd meglatod :? Bar addig meg jo sok eved van hatra :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Furti
Hat azt nem tudom normalis e de mindenkeppen oda kell ra figyelni...en nekem mai napig sehol nem tudtak megmondani mitol van sot kinevettek... :roll: Mar evekkel ezelott felfigyelhettem volna ra de en nem is gondoltam semmire rosszra...mostmeg latod itt vgyok es ez a menopauza egyik jele :? Nekem azert mar mielott megjon van egy hetig kb es nem is tudom mikor volt meg de kb 1het szal 2het az izzadas azaz a fel ciklus :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! msn-en nem csatázunk mert nem vagyok rákapcsolodva így itt probálok meg társalogni! DE neki kéne álljak a melegszendonak és ehelyett még mindig itt tespedek!!!
És én akkor most veled együtt bizok az uj lányban!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürti! Leléptél?? itt hagytál minket???

Basszus most vagy itt Brid mikor mennem kell! Felmondok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mindjárt kopasz leszek,mert kitépem az öszes hajamat :evil: :twisted:
MÁSFÉL órája itt ülök és próbálok belépni,de vagy nem tölti be az oldalt,vagy az oldal alján nem jelenik meg az a bejelentkezős ablak-és én úgy szoktam írni,hogy ott lépek be :evil:

Nócika,
én örülnék az ilyen gyakori akcióknak :oops: Bár ki tudja,engem az utóbbi időben mindig zuhanyozáskor támad be :roll: ,ma meg lefeküdt egy kicsit d.u.,én meg csendben gyorsan megfürödtem :lol: Mondtam is neki,hogy jól esett,mert végre nyugodtan meg tudtam mosni a hajamat is-nem mellesleg meg nem úszott vízben az egész fürdőszoba utána :oops: :lol:
Mégiscsak igaz a "mindenki másképp csinálja" mondás :lol: ,én mindig itt a hsz-ek alatt szoktam bejelentkezni,úgy írok.Ezért is nem látom,hogy mikor lesz laptető...ha más topicot olvasok is,előbb kilépek és azt kintról teszem :roll: Jó kis szokásaim vannak :lol:

Szánkónk amúgy nekünk sincs,de volt legalább 8 mióta Reni kicsi volt.Mindegyik eltört,egyiket ellopták az ajtóból,mire meg újat vettünk egyik reggel visszahozták az ellopottat. :roll: De elég gyatra minőségűek ,egyszerűen nem kapni jó,tartóst,még drágán sem.Belgiumban meg eszembe sem jutott megnézni :evil: :roll:

Akkor nem lettetek okosabbak Regit illetően. :(

Kitty,
én is csak azt tudom mondani,mint Nóci :(

Dorka,
tegnap neked elfelejtettem írni,este az ágyban jutottál eszembe(jó,mi?Hihi),nagyon drukkolok,hogy ez a hónap a tiétek legyen :wink: A kép dehogy nagy,sőt túlságosan pici lett,alig látlak rajta :?

Bridget,
nálunk a Discovery-n megy a John és Kate...hát nem irigyelem Kate-et a napi rutin miatt...de látod,azért eljut kozmetikushoz is...csak szervezés kérdése az egész :roll: ....de hogy honnan van ennyi tűrelme?Én ezzel az egyszem gyerekkel is tűrelmetlen vagyok,voltam néha.Elég gyakran :oops:

Akkor nálatok sem egyszerű apácskának ajándékot venni :roll: Egyrészt nem bánom nagyon,mert azt sem szeretném,hogy bármit viseljen,amit megveszek neki,na de hogy épp semmit :roll: Mondjuk tőle egész jó parfümöket kapok,pl Versace-tól majdnem mindent imádok(persze a legkedvencemebbet nem veszi,mert az nagyon erős és édes,és azt ő nem bírja :roll: :lol: ),hanem az a gondom,hogy túl sok van egyszerre.Én olyan vagyok,hogy nem tudok párhuzamosan x parfümöt használni,egyet megkezdek és csak miután elfogyott bontom meg a másikat :oops: Mondom én,hogy fura szokásaim vannak :lol:

Fürti :lol: ,
ez próba volt...nekem is jó helyen van a kurzor,a smiley után :lol:



Ha nem jövök többet,felkötöttem magam,mert nem küldte el a hsz-t :evil: (bár most jut eszembe,akkor nem is olvashatjátok ezt sem :lol: )

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Már életben maradok....és csak azért írok most,mert 2x küldte el :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis! Ne kösd fel magad kérlek, mert csak 1x küldte ela mit te kettőnek látsz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nos a szánkó terén igazad van! Nincsenek ma már jól összerakva a szánkok nem csak a forint romlik, de már a fáknak a minőségük is biztos!!! Amugy ezek szerint a szánkot nem ellopták, hanem csak kölcsönvették csak elfelejtettek cetlit hagyni, hogy ne keresd! Vagy lehet hagytaqk csak a szél elfujta az!!
Ohh nálunk a fürdöben nem megy! Én nem tudok ott sexelni! Nem tudom miért, de nekem az autoban is nehezemre esik! Valahogy én inkább az ágyat részesitem elönyben! De végül is mindeyg hol van csak jó legyen!!!
Ja és hajad van még?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és már sül a szenyoka!! :D :D :D :D

Brid! Te is leléptél!!!

Na lépek nyammolni!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bocsesz Csajszikák, hogy jöttem :oops:

Csak Fürtinek szeretném mondani a kurzoros dologra, hogy nem tudom, mit használsz, de nekem személy szerint a firefox-nál csinálja ezt a kurzor, amit mondasz, hogy átugrik a szmájlin, és érdekes módon az explorer-nél nem, úgyhogy én ezért használom ezt :wink:
Úgyhogy talán itt lehet a gond, de nem biztos, nézd meg...



Kitti
nagyon sajnálom Anycidat, gyógyítómanókat küldök felé, remélem jobban lesz :!:


Puszilok Mindenkit :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na itt vgyok csak meghoztak az etkezobutort vegre hurraaaaa :D Minnya visszaolvasok itt vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
Hat ne is mond...igy elnezni okes de benne lenni az o eleteben...nem tudom lattad-e elotte meg most de most jobban nez ki :wink: sok segitsege is van de ngyon pl vasarolni sem jar nem is szeret hanem a ferje vasarolt be neki anno.Most meg,latod a hirnev a csao fejebe szallt aztan elhagyta oket :? azota meg a musornak is tok esett a nezettsege :roll: sot a csavo megtiltotta,hogy a gyerekek szerepeljenek a teveben ugyhogy ennyi volt a sonak :? az uccso reszeket most adtak le merg special interjukat :? Parfum ugyben meg nem vgy fura...mindenki mas akarcsak a birkozas teren... :lol: en meg sokat szeretek es akkor mikor milyen kedvem van olyan fujok magamra 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="enis"]M írta:enisár életben maradok....és csak azért írok most,mert 2x küldte el :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]J írta:nócikaa és már sül a szenyoka!! :D :D :D :D

Brid! Te is leléptél!!!

Na lépek nyammolni!! :wink:


Nem leptem le csak hoztak a butort :roll: viszont parral feljebb irtam neked 8) enis meg azert irta amit irt mert az volt a 2.ugyanazon hsz-e....es abba belelepett a szerkesztesre raklikkelve kitorolte es mast irt helyette erted :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Betyyyyyy :D
Te kis zugolvaso :lol: bar gondolom mostansag nem olyan fun olvasgatni minket mert nem sok mozgas van :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En meg itt leszek megyek csinalom kozben a blogom 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :oops:

Lebuktam Bri :oops: :lol: :lol:

A vendégkönyvben írnék, csak nem bírom sehogysem kinyitni :lol:
Igen, ezt a topicot mindig olvasom, meg a beültist is...és hát ha olyan van, akkor segítek, ha tudok....mert én vagyok a pókember :lol: :lol:
Ha nincs is mozgás néha, én akkor is szeretem :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én is olvasom csajok. :oops: Zugban. De olvasom. :oops:

chrissy81
 
 


Nóci,
Bridget már válaszolt helyettem.A második ugyanolyan hsz-t töröltem és akkor már muszáj volt írnom valamit,mert üressen nem küldi el.És csak egy smiley-t nem akartam odabiggyeszteni 8)

Amúgy én szeretem az extrém helyeket a szexben,hihi.Hú,tudnék mesélni...de akkor még fiatalok voltunk :lol:

Betty,
szia :wink: Én is arra gondoltam Fürti-ügyben :lol: ,de nekem firefox-ban sem csinálja azt.Viszont én ha Firefoxban megírtam a hsz-t,nekem utólag nem szúr be smiley-t,hanem mindig a szöveg végére teszi.Na,ez miért lehet,nem tudod? 8) :lol: :lol:

Bridget,
ó,ez érdekes,mesélj csak 8) A Discovery-n egyfolytában ismétlés van Kate-ékből,kb a 6. ikrek 3 éves koráig.Elkaptam a neten pár infót róluk még azóta,de nem tudom a történet végét 8) ,vagy legalább a folytatást.Én valami olyat olvastam,hogy Kate lefeküdt valakivel a stábból és John "kidobta" őt.Na,nekem rögtön az jutott eszembe,hogy vajon mikor volt erre ideje Kate-nek?Ennyi gyerek mellett? :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Betty
le-le :lol:

Chrissy
Te is? :shock: :shock: :o :lol:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.12.17 21:17-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Chrissy,
tényleeeg? :shock:
Csak vicceltem,szia :wink:


Hú,szupergyors a babanet,gyorsan megnézem akkor az iwiw-et is,nálam az sem műkődött d.u. :evil:

Bridget,
milyen a bútor? 8) Bár gondolom a blogban lesz kép is.
Kockahassal csak lassan,jó? :evil: Én is szeretnék :x ,de sajna úgy nem műkődik,hogy jókat kajálok és nem is mozgok :evil:
Tényleg,amúgy fogytál amióta visszamentél?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bri! Miért akarsz Te fogyni? Blogodban néztem, modell vagy! :wink: :D

chrissy81
 
 


Enis
Alitolag a testorjevel...az interjuban az is bennevan :roll: Persze tuti nem volt semmi na mind1 vgy megis? :lol: A butor kasaaa ahogy Noci is mondana :lol: Lesz kep csak elobb meg 10napot bepotolok :shock: Gyerek velem gyurni :lol: vgy egy kis torna? Kép Haaat hogy fogytam e nem hinnem...bar volt hogy 55-ot mertem a merlegen de masnap megint 56 egesz valamennyi voltam...szal 56 korul vgyok talan 1kilot fogyhattam...azt se azert mer gyurok :roll: de majd most 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ez bizti torna,amit ez a lány csinál???Vagy kamasutra inkább? :lol: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Chrissy
Mert a versenysulyom 53 en is ugy erzem magam jol es parom is ugy szeretett anno belem :) nem sok az 3kilo...hasrol,com es fenek :roll: en ugy szeretnek kinezni...es tudom mas orulne ha 56lenne en meg orulnek ha 53...kinek a pap kinek a papne :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
Hat en is azt neztem eleg fura de a gyuros smajlim nincs meg mert sosem mentem es ezert toroltem :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkor ropjunk egyet 8) Kép Kate-ek gyerekeirol jut eszembe Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


mondjuk o jobban nyomatja...es ezzel a zenevel:

http://hangulatjelek.mindenkilapja.hu/

Elobb klikkelj ide induljon el a zene aztan gyere ide vissza es nezd meg ezt:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúú vazze, beindultatok áám :shock: :lol:

Énis
hát látod, most ezzel megfogtál, fingom nincs róla....úgyhogy asszem levethetem a pókemberrucimat is :roll: :lol: :lol:


Bri
ne fogggyá le :!: :lol:
Nagyon jó vagy te így, ahogy vagy....bár én beszélek, ugyanaz a 3 kiló a gondom, mint neked :lol: :oops: :lol:


Chrissy
te kis sunyi :D
Valld be, csak utánam kujtorogsz :P :lol: Nem áám, csak vicceltem :wink:


Elmegyek, nézem Fábry bátyánkat...

Jó éjt, további szép estét :!: :wink:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget,
ez jó,így együtt a 2(zene,kép) 8)
De régen hallottam ezt a számot :shock: Néha rákeresek pár régi kedvencre,de a lányom méltatlankodik,hogy "ez zene"?? :oops: :lol: Meg hogy bírok ilyet hallgatni :roll:

Betty,
hehe...talált ,süllyedt :lol: (ez két lly? :oops: )Bár jobban örültem volna,ha tudod a választ :roll: :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?