Új privát üzeneted érkezett!

Nati
nem lát még uh semmit....esetleg megvastagodott méhnyálkahártyát. 5 hetesen lát petezsákot,esetleg benne egy kis embryocsomót. 6-7 hetesen látszik a petezsákban a picikéd a szívhanggal.
Jó ötlet ha minnél hamarabb mész főleg ha eddig is ő vizsgált.
A tesztet vidd magaddal,az egyértelműen jelzi,hogy megindult benned egy kis élet,mégha egyenlőre más módon nem is mutatható ki.. És eldönti kezdjen-e nálad valami progi pótlást.
holka
 
 


nem teszed fel a tesztcsíkot?
holka
 
 


Nati
Bababent.hu
Ez nekem nagyon tetszett, de látod nem véletlenül írtad ezt.
Jajj, annyira örülök neked. De azért a tesztedet fényképezd ám le. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Tudom, hamar megöregszem, de én már csak ilyen vagyok.

Magdolnam
Biztos a baba nyomja a húgyhólyagot, azért kell annyiszor pisilni. Majd elmozdul, aztán biztos jobb lesz.

Marti
Egész hétvégén nem is jelentkeztél. Biztos sok dolgod volt. Hát nem tudom, a férjed elég furcsa. Egyik napról a másikra csak így megváltozik a véleménye. Nemrég még terveztétek a 3. babát, most meg már nem akar. Érdekes. Itt valami más is áll a háttérbe. Szerintem egyszer jól el kellene beszélgetnetek.

Szerintem az én sárgatestem az utolsókat rúgja. Annyira ég a fejem, a hőm is felment kicsit reggelre. Lehet ez még az utolsó fellángolása. :lol: :lol:
Nem hiszem, hogy babás lennék, mert nem érzek semmit, se nem puffadok, semmi. 12-13. dpo-ra szokott megjönni. Ma remélem nem fog, mert magas volt a hőm reggel, de lehet holnap csökken. Ha nem, akkor szerdán reggel tesztelek. Addig úgyis eldől minden.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

sziasztok!

már másodszor ebédeltem, de kétfélét:) nem tom jövő héten hogy bírom ki fél 2ig, általában eddig leszek a suliban.
Holka! holnap reggel megyünk AFP-re, utána felhívom a házidokim asszisztensnőjét a táppénzes papírjaim miatt. a dokinőm most beteg, így remélem az asszisztensnő rábolint hogy jövő hétfőtől mehtek dolgozni és kiállítja a papírt. remélem nem kell ezért elmennem a helyettes dokihoz, ahol meg száz beteg ember lesz. majd holnap kiderül. csütörtökön el akarok menni a védőnénimhez délelőtt. és akkor a jövő héttől munka.
hát kicsit várom, kicsit nem, majd a kajóval leszek rosszban, mert nem tom elég lesz e 2 szendvics meg egy-két gyümi fél 2ig a babónak? majd kiderül. de van büfé szerencsére....:)

Holka, te már nem is dolgozol? így már veszélyeztetett lettél a hematóma miatt?

Lillácska, én nagyon drukk neked hogy ne jöjjön meg, olyan jó lenne!!!

Kép
andyfekete
 
 


Lilla:
lent voltunk anyumnál, azért nem jelentkeztem.
Hát én azért reménykedem, hátha még megváltozik a véleménye, de a hétvégén olyasmit tett amit nem mert csinálni már 3,8 éve :oops: :lol:
Ha érdekel megirom priviben... :wink:
szégyellem publikálni :oops: :P :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka
Köszi, legalább tudom mikor menjek először hozzá. Akkor leghamarabb jövő szerdán láthatja a petezsákot.

Márti
Engem érdekel mit tett. Küldj privit.

Lilla
Te most olyan nega vagy!!!! Mint én valamelyik héten. Ha nem érzel semmit az nem biztos hogy baj. Szóval fel a fejjel.
Én azt vettem észre, ha este megmérem a hőm és a reggeli felett van, akkor másnap reggel is magas lesz. Nálam ez eddig bevált. De persze kell előtte 10 perc nyugiban lét.

Most fájogálok, szurkálok. De ma sokat sétáltam és még fogok is. Lehet azért érzem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Nati :)
nagyon örülök! A ma reggeli is coraxos volt?? Dokit mikor hívod?
Én majd csak 25-én megyek dokihoz, ha addig nem lesz semmi rendkívüli....de nem lesz, tudom! :D

Márti :)
Küldenél nekem is privit?

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Márti
Kérhetném akkor a privit? Persze, hogy érdekel.

Kép
p__lilla
 
 


Nati
Hol érzel szúrkálást, fájdogálást?

Ditta
Nálad valami tünet?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Egyenlőre jól vagyok! reggelente a palástfűvel hadakozom, még a szaga is borzalom......meg az a hatalmas elevit! De egész tűrhető!

Drukk neked is!!!!!!!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta, Nati, Lilla:
privi ment!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla
Egészen lenn a combtőnél fájdogál, nem igazán mensis érzés, de nyilall.
Néha a petefészek környékén is érzem uazt.

Dita
Mai is corax volt, de most vettem egy gabriel tesztet a gyógyszertárban. Remélem az erősebben ki fogja mutatni. De lehet várok vele szerdáig. Ez persze attól függ mit mond a doki.

Az az igazság, hogy jelenleg el sem hiszem hogy most lehet összejött.
Majd ha lesz egy izom zebrás tesztem akkor felteszem, de ezek éppenhogy látszottak. Már kezd eltűnni. Szar a teszt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti: Persze megértünk ha nem irod ide ki mit tett a párod. De azért neked semmit nem kell szégyelni. Nem tudom mi van a dolgok mögött de megbeszéltétek a gondot? Tudod néha csak egy beszélgetésen múlik valami. Üljetek le és beszéljetek őszintén. Hisz nincs az a gond amit nem lehet megoldani .

Kép
csucsu05
 
 


na hello csajok gyors leszek. Most jöttem haza. A cukrom tökéletes, a pisiben sem volt semmi, minden eredményem ideális. Vérnyomásom a szokásos 100/60 úgyhogy azt hiszem minden a legnagyobb rendben. MOndta a doki, hogy akkor négy hét múlva menjek. Erre én néztem nagyot, mert öt hete nem volt semmi vizsgálat, múlt héten levették a cukrot és azt mondták menjek ezen a héten mert az eredmény is meglesz meg akkor megnéz a doki. Úgyhogy mondom neki és akkor most meg sem nézzük? :) Persze megnéztük. Nézett jó nagyot, mert két héttel nagyobb a bébi mint kellene. Először nézegeti a fejét mondja hogy jó nagy. Na erre persze beparáztam mert eddig minden vizsgálaton megjegyezték (a 4d-n is tőle függetlenül) mondom és az nem gáz? Erre nézegeti tovább és mondja dehogy, nézzem meg a lábát. Olyan gyönyörű hosszú lábai vannak! Komolyan gyönyörű ez a gyerek!!!!!! Úgyhogy mondta hogy kis gyerek itt már nem lesz, de annál nagyobb baj sose legyen. :) Úgyhogy két héttel nagyobbak vagyunk a korunknál, és még mindig a fenekünk van lefelé... Azért mostmár jó lenne ha elkezdene fordulni, mert eddig amióta megvan, mindig csak fenékkel lefelé volt és remélem nem szokja meg annyira hogy aztán nem akar átfordulni... Most amikor már rávettem magam a szülésre... :) Na amúgy képeket megint nem túl jókat kaptam, de az egyik nagyon cuki azt majd megpróbálom feltenni.
Pár perce értem haza, gyorsan bekevertem egy kefíres lángost estére, aztán most meg várom a tanítványt, elvileg pár percen belül itt lesz, úgyhogy húzok is, majd este jövök és megpróbálom feltenni a képet is.
Mindenkinek szép napot!

KépKép
muffin
 
 


Nati:
Második poz. teszt.. Ez már valami :) Aztán nehogy minden nap csinálj tesztet, annyira ne hidd el.. :) A végén még a szülőszobán is tesztelsz egyet, biztos-e... :wink:

Márti:
Én azon vagyok a legjobban kiakadva, hogy ez legyen az ürügy, hogy megnyúlik a bőr a hasadon! Felháborító! Inkább örülne, hogy volt, aki az ő gyerekeit hordta ki, szülte meg, nevelgeti! Nekem is narancsbőrös lett a pocakom, pedig a 10. héttől kentem. Az ápolónő közölte, ez hajlam kérdése. Ha Anyud is hajlamos volt rá, kenegetheted bármivel, akkor is csíkos lesz..
De hogy ez tartson vissza valakit egy újabb gyerektől.. Ráadásul éppen az apajelöltet.. hmhm...

Azt hiszem én is csatlakozom a baba nélküliek táborába, ez a hónap tuti nem jött össze...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Muffin: nagyon jó hírekkel jöttél. Örülök, hogy minden oké. Gondolom azért meg is nyugodtál, hogy minden tökéletes. Nem baj ha még nem fordult be Szabinám is a 30-hét után fordult be. Szóval nem kell izgulni tudja az a gyönyörű gyerek mit kell csinálnia :)
Sok puszi a kis gyönyörűségnek:)

Kép
csucsu05
 
 


Mágnes
Miből gondolod, hogy nem jött össze, hiszen még csak a 19. cn-on vagy.

Muffin
De jó hogy láttad a babád. Várjuk ám nagyon a képecskét róla.
Szerintem még nem gáz, ha a feneke van lent, még van ideje átfordulni. Biztos így kényelmesebb neki. Lehet még fejjel lefelé eleget. :lol:
Hú, ha két héttel nagyobb a koránál, akkor jó nagy babátok lesz!

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes:
édesanyámnak kivágták a bőrt, miután mi megszülettünk, mert annyira kivékonyodott, hogy muszály volt bevenni belőle....Ugyhogy, ha ez genetikai örökség, akkor kenegethettm volna egyfolytában...

Lilla, Csucsu privi ment...

Kérlek küldjétek el, ha még kérné valaki.Én most lelépek mert van egy kis dolgom...

Puszika mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: Igen el is olvastam. És válaszoltam is :)

Kép
csucsu05
 
 


Lilla:
Ebben a hónapban kétszer sikerül együtt lennünk, egyszer pé előtt egyszer pedig tegnap. A pé-m pedig szerintem már megvolt... Szóval így tuti nem jött össze...):

Márti:
Kivágták??? :shock: Pfffú ez durva!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csucsu
most ti is gőzerővel próbálkoztok?

Muffin
Heni is sokáig medencevégű volt... ha már most fejvégű lenne attól még simán visszafordulhatna újra popsival .....végülis elég ha a végére befordul a nagyfiad :D


Lilla
reggel lemaradt...de nagyon drukkolok ám!!! Mindannyian mások vagyunk...van akinek szurkál,van akinek mensiszerűen fáj,van aki nem érez semmit. A lényeg,hogy most ne jöjjön meg... a hőd is szép, szóval kitarás 2 nap és tesztelhetsz egy +at!! Aztán minden nap egy újabb pozitívat míg el nem hiszed,ogy tényleg babás vagy!!! :wink: :lol: :lol:

privit én is kérekszépen.


Andy
Már január közepén szóltem,hogy a februári rendelésekre ne osszanak be.Akkor még nem is volt hematómám. De a tavalyi vetélés után óvatosabb vagyok és félek a fertőzésveszélytől. Elvégre a kismamikat is külön rendelőben vizsgáljuk nehogy a sima rendelésen összeszedjenek valamit.Szóval most csak pihi, aztán meg szülésig csak Henivel programozgatás!!
Ha mégis elküldenek a helyettesítő dokihoz nehogy végigvárd a sort,szólj,hogy kismami vagy mindenképpen!!!


Mágnes
tényleg,honnan gondolod,hogy nem sikerült? Kis Anna lépegett már szépen?
holka
 
 


Mágnes
mire megírtam a hsz-t,te már leírtad a választ... :D
holka
 
 


Holka
Köszi a drukkot.
De asszem ez a hónap nem sikerült. Megmértem az előbb a hőm, 36,6. De azért még a palástot iszogatom.
Mindegy, megyek bevásárolni a síelésre. Biztosítást már kötöttem. Még holnap leszek, aztán 5 napig nem netezek. Nem is tudom, hogy fogom bírni. Tiszta függő lettem.

Kép
p__lilla
 
 


Én is kérek ptivit!

Nati, nagyon örülök neked!

Hát Márti a férjed most inkább nem jellemzem. :? Hát azért ilyeneket mondani egy nőnek! Hogy képzeli, hogy a földbe döngöli az önérzetedet???

Nati, mesélted, hogy volt krémes váladékod, hányadik naptól, mert nekem ma volt(4.nap ovu után) Ja, és aludni sem igazán megy 1000-el. Hajnalban rohanok a wc-re, annyira kell pisiknem, a szám pedig totálisan kioszárad. Na akkor most mi van? Mást nem tapasztaltam magamon.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


na elment a tanítvány úgyhogy itt a sztárfotó. Meg sem néztem a képeket mert láttam hogy megint olyan rosszabb minőségűek de ahogy jobban nézegettem, az egyiken majdnem össze****rtam magam annyira cuki. Mondja azt valaki hogy nem nekem van a legerősebb kicsi fia!!! :) A minőség nem a legjobb, de a kép... :)
Köszi a vigasztalásokat hogy még nem késő befordulni. Én is tudom, csak eddig még egyszer sem volt fordítva azért gondolom hogy jó lett volna legalább egyszer látni hogy olyat is tud... :) de igazából bennmaradni nem fog. :)
ja és privit én is kérek... Kép

KépKép
muffin
 
 


Muffin: Tényleg erős a kicsi fiad :) Édes a képen :)

Holka: az , hogy gőzerővel próbálkozunk az tukzás. Sajna mióta dobozolunk meg a költözést intézzük meg mindig megyünk valahova valahogy este mindig elalszok. már a párom is szóvá tette , hogy este igyak kávét inkább:)
De most lesz PÉ-m ha lesz és most rá hajtunk :) :) :) Hátha a gólya ide talál most:)

Kép
csucsu05
 
 


elköszönök mára

reggel megyek afpre. remélem az elsők között, mert utálom a kórházszagot.

mindenkinek jó éjt!
pussz

Kép
andyfekete
 
 


Erika, Muffin
Privi ment!!

Újdonsült kismamink! Hogy vagy?

Kép
p__lilla
 
 


Ünnepeltek apával?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!


Egész délután rohangáltam és ettem. Marhára elfáradtam és hazafelé beszéltem a dokival, azt mondta sürgősen el kellene kezdenem az utrot szedni, szóval holnap reggel irány a kórház és feliratom valamelyik dokival. Csak azt nem tudom melyikkel. Háziorvos nem írhatja ki???

Erika
Nem tudom pontosan de beágyazódás körül lehetett és sokat iszok, száraz a bőröm, szám is. SŐT hámlok!!! Pedig megiszok 2-3 litert.
Te most ovu után hányadik napon vagy?

Lilla
Pihentél legalább 10 percet a mérés előtt?

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin
AZT A BICEPSZET!!!!! Ezt jól tedd el magadnak, legyen mit mutatni majd a fiadnak nagykorában.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin
Tényleg jó bicepsze van a kis lurkónak.

Nati
Nem pihentem előtte. Este is mértem egyet, 37 lett. De még ez is kevesebb, mint a reggeli. Neked most mennyi?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Most pihenek egy kicsit, mert eddig lóti-futi volt. Negyedkor felteszem a mostani hőm. Semmit sem érzel? Mensi előtti tüneteid vannak?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Hol van a hőd?
Most végeztem a fürdéssel.
Igen, mensis tüneteim vannak. Cici feszül, néha "mintha meg akarna jönni" érzésem van, nyálkám vizes/krémes. Leo oldalán ez a mensit jelzi.

Kép
p__lilla
 
 


Nati, ovu után 4. napon vagyok most, és egyébként szám nekem is kiszáradva.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


muffin:
hát ez nagyon jó kép!!! Lehet, hogy beintett, hogy mit maceráltok. :)

Nati:
És mit mondott a doki, mikor néz meg?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja, és ég a gyomrom. Ezért ennék egész nap, csak hogy abbahagyja.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Babett
Rég jelentkeztél. Mizu?

Jenny
Te még régebben. Dolgozol?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Légyszí csinálj egy tesztet. Még följebb ment a hőd. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Meglátom reggel mi lesz. Tegnap ilyenkor már 37,3 vagy 4 volt a hőm, ma meg csak 37. Ha holnap is fent lesz, megfontolom a tesztet. A dpo-m 12-13 szokott lenni.

Kép
p__lilla
 
 


Drukkolok azért, bár az azt jelentené, hogy nem síelhetsz

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Síelek akkor is ha lesz, meg akkor is, ha nem lesz baba. Szerintem még olyan kicsi, hogy egy esetleges eséstől sem lenne semmi baja. Nem? Na de még ezen ráérek gondolkozni.

Kép
p__lilla
 
 


Na megyek, elrakom magam holnapra.

Nati
Azért írd meg mennyi volt este a hőd. Bár már lehet mind1 lesz nekem.
Azért drukkoljatok, hogy ne.

Ercsi
Neked is megy a drukk, hogy 8 nap múlva + legyen a teszted.

Kép
p__lilla
 
 


elmentem aludni, jóéjszakát!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Bocsi Lilla
Sikerült úgy pihennem egy kicsit, hogy most keltem fel, de hőt mértem valamikor félálomban. Először 36,9-re alig akart felmenni, de utána megint mértem további pihi után és 37.1 lett. nagyon megrémültem, azt hitem mégse jött össze.

Nem mondta mikor vizsgál meg, de gondolom ha már egyáltalán látszik valami/valaki odabenn. De szerdán kell visszahívnom, hogy pontosan mennyit is szedjek az utroból. Megbeszélik a nődokival, de addig napi kettőt kell szedjek. Nagyon remélem nem lesz későn, hogy elkezdem szedni.

Megyek aludni. Tovább. Jó éjt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!
Megint kidobott az ágy. Egyre rosszabbul alszok. Éjjel 2-3x ébredtem fel pisilni és ebből egyszer csurgott rólam a víz. És ÉHES VAGYOK!!!! Nem hiszem el!!!

Lilla
Hőd? Teszt?

Erika
Tünetek?

A másik gondom, kismamik segítsetek!, nagyon nagy a szárazság odabenn, vagyis nem is szárazság de nagyon kellemetlen érzés. valamit elkaptam? De nem lehet, hiszen voltunk vizsgálaton és minden ok volt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati! Igazából semmi tünetem. Annyi, hogy elég rosszul alszom, vagyis simán felébredek magamtól stb. Reggelre, pedig nagyon kell pisilnem. Eddig is kellett, csak nem ennyire.
Van még 9 napom, hog yvalami kiderüljön.

Lilla! Miújság?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ma reggel elrohanok dokihoz feliratni az utrot és azonnal el is kezdem szedni.

Kép
Kép
nati80
 
 


De ez eddig is így volt? vagyis máskor is ezeket tapasztaltad? Azért én nagyon drukkolok neked.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt csajok!

Sajnos nekem a hőm reggel alig akart felmenni 37-re, de felment. A fejem eléggé ég, párom is azt mondta, hogy meleg vagyok. :lol: :lol:
Nati, nekem pont az ellenkezője ott lent, nem mondhatom egyáltalán, hogy szárazság van. Látod, ebből gondolom, hogy nem jött össze. REggel az ágy engem is kivet. Amúgy semmi.
Na, megyek dolgozni.

Mindenkinek Szép napot!

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?