Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nika

Nagyon édes a kisfiad!
Meli írta,hogy tejet kell tenni a melbimbóra!!!A kencétől csak rossz íze lesz.
Nekem is volt bajom az eleéj,de én bimbóvédőben szoptattam,szerintem próbáld ki,nagyon jó dolog.HA beindul rendesen a tej,és manó is ügyesebb lesz akkor simán eltudod majd hagyni.

Nektarin

Drukkolok neked,bizti minden rendben lesz!!

Meli

Pihenj!Ebben a csodaszép időben úgysem lehet mit csinálni.
KÉpek?
Ugyanilyen macis ágyvédője van Máténak is :wink: Miután felraktam neki az ágyára,kb két napig bírta.Az összes szalagot amivel feltudtam kötni szétmarcangolta... :shock: Varrtam rá tépőzárakat,és azzal raktam neki vissza :wink: Na azzal már nem boldogult :D
Jól néz ki a babakocsi is.olyan vagány


Mókuska

Pöttyös Panni jobban van már?
És Te?
Én beadattam Máténak a bárányhimlő elleni oltást,úgyhogy mi valszeg megúszuk.Lesz más amit majd összeszedhet.

Hoppá

Énúgy érzem,hogy mindent megtettünk a pozitív teszt érdekében, de sajnos semmi...
:cry: :cry:
Veled mi újság?

Kis_plutó

Hogy vagytok?!

Candi

Honnan szedted ezeket az édes kis figurákat?
Helyzet?!

Mamen

Ne aggódj a kilók miatt,majd lemegy!
Játékbaba...Ő is élevezi? :D

Muszkuru?

Zsizsik

Utólag is boldog névnapot!!
Lábad?

málna2162
 
 


Ezeket a bolond virágokat ma fényképeztem a kertben:

Kép

málna2162
 
 


Sziasztok!

Ma voltam nst-n. A dokim megnézte, minden rendben jövő héten találkozunk ujra :shock: Szóval nst szerint még nem szülünk :wink: :wink:

Na én már jobban vagyok, viszont már mindenki (anyósom) kivételvel lebetegedett. Adrikát egyenlőre vittük suliba, mert amíg nem lázas úgysem kap gyógyszert, a többit meg beadom neki én is. Neki az orra folyik nagyon :cry: :wink: Krisztike viszont már lázad volt délelőtt.
Tibi meg valami más fajta vírust szedett össze a munkahelyén :evil: :evil: ő tiszta takony-kóros :evil: de már kezdett neki is őemelkedése lenni.
Szóval "tök jól" vagyunk.
Abban azért bízom, hohy gyorsan végigvonul rajtunk, és amire Esztike megszületik, és mire hazajövünk mindenki meggyógyul.
Hogy utálom én ezt az időszakot. Sose szedtük még ennyire össze ezeket a fránya bacikat :cry: :cry:

majd később jövök még de most megyek megcsinálni a főzeléket

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Sziasztok,

Adrikának boldog-boldog születésnapot. Az jó, ha jobban vagy.
Málna, jó, hogy látni téged is:)
Megpróbálom feltenni a képet Tökmagról, jaj hát minden rendben, izgett-mozgott, keresztbe rakta a lábát, a kezét, hát nagyon jó volt látni.
Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Eszti
Nagyon jól látszódik a picurkád :lol: Gondolom most már megnyugodtál :wink:

Málna
Pöttyös Pannim már jobban van, a pöttyök szépen száradnak lefelé. Védőoltást én azért nem adattam, mert azt hallottam, h csak 15 évre ad védettséget. Ha ez igaz akkor pont a legrosszabb időszakban kaphatják el :shock:

Meli
Nem csoda ha fáradtnak érzed magad ebben a csodás időben :x Én is olyan vagyok, mint akit fejbe vertek :roll:

A derekam javulgat, tegnap napközben már egész jó volt, de délután már el kezdett hasogatni. A mai programom vasalás, és már most érzem, h este megint nem uszom meg a gyógyszert, kevés lesz a kenőcs... DE legalább már csillapodtak a tünetek :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


helllóóó !

gyors bekukk !

Gabi
boldog szülinapot Adrikának !!!!!!!!!!!!!!!
és mielőbbi gyógyulást a családnak !!!!! Esztike tuti jól érzi magát odabent !!!! minden luxust megkap ! :D :D

Esztike
nagyon klassz az UH kép ! a kicsi biztos produkálta magát az anyukájának ! :D

Mókuska
örülök, hogy a derekad javulgat !

Nika
olyan szép kis pofija van a kisfiadnak !!!!!!

később még jövök

megyek felmosom a konyhát és az előszobát

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nektarin

Gratulálok!!

Mókuska

Azt mondta a doktornő,hogy 10-12 évre ad védettséget,de ha ez idő alatt nem alakul ki egy olyan változata ami súlyosabb megbetegedést okozott akkor nem kell ismételni.Végül is a fertőzést kapta meg csak kisebb dózisban.Ha a szervezete emlékezik erre akkor nem kapja meg később(remélem).Igazából én nem a maga a betegség miatt adattam be,hanem a szövődményei miatt.

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Ma nem voltam valami sokat,annak ellenére,hogy egész nap itthon tespedtünk!!!!Voltak itt anyósomék,megnézték a gyerekszobát,készítettem fini halat és salátát és jól belaktunk!!!!Most meg fürödtem és hát mit mondjak,a fiam imád fürdeni,végig olyan virgonc volt,szinte lebegett a hasamban :lol: Megszárítom a hajam,aztán berendezkedümk valami jó mozira a hálóba édeshármasban :lol:

Esztike,nagyon szép kis babád van és már mekkora!!!!Jól láttam,hogy a crl-49mm???!!???!Növöget nagyon gyaorsan!!!!

Málna,ilyen gyakorlott a fiad?Már kisbabaként tudja,hogy kell megszabadulni az ágyneműtől :lol: Nagyon szép a kis bolondvirág!!!!!Remélem szegény már nem kap a téltől egy meglepetés-fagyot.....én már a tavaszra vagyok lelkileg berendezkedve!!!!

Ildi,olyan jó volt itthon lenni egész nap,teljesen feltöltődtem4!!!Holnap meg csak délelőtt kell dolgoznom,aztán DOKI!!!!!!!


Mindenkinek szép estét,ma már szerintem nem jövök!!!!!Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Most hallottam, hogy a 12. héten lehet az Istenhegyi Klinikán down kombinált szűrést nézni, ez vérvétel és UH. Most kérdeztem meg, "csak" 28.000 Ft. Szerintetek érdemes ilyet csináltatni, vagy, ha tegnap az uh-n minden ok volt, akkor felesleges illetve hát 35 év felett szerintem mindenképpen érdemes.
Szóval csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.
Köszi, puszi

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Nektarin

Szerintem felesleges 28 ezret kiadni egy ilyen vizsgálatra.A korod nem indokolja,csak ha mondjuk a családban van beteg gyerek,vagy már felnőtt.
Ha nincs akkor várd meg az AFP ,és a geneteikai Uh eredményt,ha nem megnyugtató számodra akkor érdemes(talán).

málna2162
 
 


Sziasztok!

Nektarin: egyetértek az előttem szólóval, ha nincs családi előzmény, akkor a korod nem teszi feltétlenül szükségessé
Nagon szépen mutatja magát a képen a Babócád :D
Meli: hol vannak a bútoros képek? Sikerült össze legózni már?
Mi a hétvégi program?
Nika: nagyon édes kis pofija van a Kisfiadnak :D Bimbóvédőt nem próbáltad még, Avent.-nak van jó minőségű.
Mókuska: hátad? Voltál vele dokinál? Elég régen kínoz már téged.
Pöttyök múlnak már?
Gabi: Eszti tényleg meg akarja várni, hogy meggyógyuljatok, rendes kis pipike. Használd ki a hétvégét, pihizz sokat,ki tudja milyen lesz a jövő heted :D
Málna:nagyon jók a képek, szép helyen voltatok :)
Én megvagyok a héten kikertészkedtem magamat, jólki is purcantottam a vállamat, de már jön helyre, hiába a torna nem készít fel eléggé a gazolásra :? . Jó lenne ha hétvégén szép idő lenne, lehetne kicsit kirándulni valamerre.
Kata tényleg köszi a húsvéti infót, egész meglepett, hogy megint vasárnapra és hétfőre esik :shock: . Vrom már,megtaláltam a kis díszeimet, de még messze van.
Meg messze van még márc. 7.-e is.... gyűjtöm addig a pénzt az orvosokra.
Dóri, Musz, Sziszi, Vikike merre vagytok?

Andi
candi
 
 


Candi

A távollévőket megkértem,hogy adjanak magukról életjelet... :wink:
Mert van ahová benéznek...ugye-ugye. :evil:
Irgum-burgum,sünmalac :D

málna2162
 
 


Eszti
nagyon klassz az UH kép...

Már tudnék is bőgni, hát ezért nem jövök........ :cry: :cry: :cry:
Más úton-módon próbálkozom majd a közeljövőben.
Hőmérőzök, de csak azt tudom meg, hogy egyre nagyobb a gond velem.

Minden téren csapnak össze szépen sorjában a fejem felett a hullámok, mindennek persze egy oka van: az elmúlt 5 hónap eseményei. Nem tudok úgy talpra állni, ahogy azt tőlem megszokták. Csodálkozik is rajtam mindenki....

A két mellettem lévő szomszédban újszülött, felettem a héten születik az új baba. Az éjszakai ébredések marha jók a lelkemnek :cry:

Mindenkinek gyors babásodást, könnyű szülést kívánok.
Vendég
 


Sziasztok!

Sziszi
bár nagyon együtt tudok érezni Veled, mégsem tudok semmi okosat mondani Neked :cry:
Nekem Adri és az idő segített. De ugye nekem az elég sok kellett mire ujra belevágtunk a babaprojectbe.
Tomiék mik voltak farsangkor??Ő, hogy bírja ezt az influenzás időszakot?

Málna
bölcsiben szoktak farsangozni a gyerekek?
Azt hiszem én még nem írtam, de szupi helyen voltatok. Én imádom a hegyeket. A kis kirándulód meg egy tündér továbbra is(ne is állíts mást, ugysem hiszem :twisted: :twisted: )

Nektarin
én sem látom szükségét ennek a vizsgálatnak. Főleg úgy, hogy ha a tarkóredő is jó lett, és a pici is rendben. Kép alapján teljesen :wink: :wink: Szépen látszódik.

Nika
én a bimbómat sosem krémeztem, hanem az előttem említett módszert alkalmaztam, mégpedig minden szopi után tejcsifejés rá :wink: nekem bejött. Viszont ha sokáig van cicin esetleg azon alszik el a legény az is ki tudja ám rendesen sebezni, úgyhogy akkor inkább cumi :D én inkább rászoktattam őket :wink:

Meli
meddig szeretnél még dolgozni???

Musz
merre vagy???
Pocid nem szokott még keményedni?

Beáékról jó hallani, hogy jól vannak. Ádi is jó nagy fiú lehet már :D

Takidó, Vikike, veletek mi van??

A többieknek is puszi (bacimentes :wink: )de most meygek megpróbálom becserkészni a rosszcsontot, megint nem akar aludni :evil:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Anyusziszi
privi ment !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó estét !!!!!

Sziszi
én ma reggel jötem rá, hogy nem mindig vagyok olyan optimista
az egyik kolleganőm kisírt szemekkel mesélte, hogy babája lesz és nem akarták, most mit csináljon :shock: :shock: :shock:
ezzel elrontotta a délelőttömet, neki miért lesz, mikor már most problémának tartja azt a babát :evil:
de aztán megvígasztaltam magam azzal, hogy nekem is lesz nemsokára és nagyon nagyon fogom várni !!!!!!!!!!!! ő lesz az én kis csodám :D
hagyj időt magadnak a talpraálláshoz !!! ha úgy érzed, sírnod kell, akkor sírj !
bocsi, hogy ilyen "okosságokat" mondok, de mi itt szeretünk téged és féltünk !!

Gabi
hogy vagytok ??? Esztike még semmi jelét nem adta annak, hogy szeretné megnézné az anyukáját kívülről is ?
nemsokára Krisztiánnak is itt a szülinapja !!!!! :D
szoktak a nagyobbak néha beszélni Esztikéhez, mármint a hasadhoz ?

Mókuska
derekad hogy van ???
pöttyös még a gyerkőc ?

Andi
jobbulást a válladnak ! a jövő héten már március van !!! ja, és kb két hete minden reggel tiszta madárcsicsergés a környék !!

Meli
klassz érzés lehet, mikor a babócád mozgolódik benned !

Nektarin
gratula a Tökmag első sztárfotójához !!

többiek merre mászkáltok ???

Dóri ?? Vikike ??? Musz ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Látom lassan mindenki feltűnik :D , ez jó!!!
Sziszi: fáj nagyon, ez természetes, sajnos ezen csak az idő tud majd változtatni, és én remélem hamar eljön ez az idő is.
Ha úgy érzed gyere beszélgessünk és vigyázz magadra. Puszi.

Mindjárt kezdődik a korcsolyás műsor és én imádok korizni, úgyhogy most lelépek. Ti nézitek?
Holnap valamikor jövök, bár délelőtt a kertet kell rendbe szedni, délután meg vendégségbe megyünk, de majd közt :wink: Jóccaka nektek!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Candi
Én ugyan nem tudok korcsolyázni, de nézni imádom :lol: Ha tudok minden versenyt megnézek, természetesen ezt a müsort is :wink:

Viki
Pöttyök szépen varasodnak, egy pár már le is potyogott :wink: Most inkább a köhögés miatt aggódok, már szegény Dani is elkapta. :( Örülnék, ha nem kinozná őket :x

Sziszi
Én szerencsére nem voltam ilyen helyzetben igy nem tudom milyen érzés lehet....biztos nagyon rossz! (vagyis kicsit tudom, mert Lilire kerek egy évet vártunk mire megfogant) Okos tanácsokat sem akarok adni, gondolom kapsz eleget, de sztem adj egy kis időt magadnak és meglátod minden rendbejön!!!

Málna
Holnap leszel a 28. napon! :wink: Esetleg babára utaló jelek... :?:

Ugy tünik korai volt az örömöm, estére megint ugy megfájdult a derekam, h gyógyszert kellett bevennem :twisted: Hát nem kellemes két gyerek mellett ilyen állapotban háztartást vezetni :roll:

Megyek, vége a reklámnak :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,most csak egy pill.mert megyek dolgozni!!!!Délután mindenre válaszolok és mindenről beszámolok és képet is rakok fel!!!!!Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Micsoda,pezsgés,élet,tolongás... :(

Mókuska

:( Itt van piri.Ma reggelre ért ide.

Ebben a ciklusban elkell mennem orvoshoz.
Az történt,hogy kedden és szerdán teszteltem egy NAGYON halvány kétcsíkosat.Aztán csütörtökön már semmi,és jöt a rózsaszín cucc.És ez ment péntken is,de akkor már fájt a hasam,ma reggelre meg is jött.
Valszeg nekem is a hormonjaimmal lesz valami.Ez tuti nem normális.A szülés elött nekem sosem volt ilyen,hogy a mensi elötti napokon bármi legyen.Mondjuk az "vígasztal"hogy nem megahosszú ciklusaim vannak.

Sziszi

Nem tudom teljes egészében átárezni a fájdalmadat,de valamennyire igen.Sajnálom,hogy nehéz a felállás.Pénteken én is nagyon elkeseredtem,de Apa azt mondta annak örüljem ami van.A többi meg majd jön

málna2162
 
 


Halló-halló, gyors bekukk, aztán megyünk.
Nálunk ma igen szépen süt a napocska, ki is használtuk, egész délelőtt kinnt bogarásztunk. :)
Málna: sajnálom, hogy megint...én is követlek lassan, már az én hasam is görcsöl és barna van.
Mondom át kell írni a topik címét, hátha akkor ..
Meli: várjuk ám majd a képeket.
Mókuska: nem lehet kicsit hanyagolni azt a háztartást és csak az égetően fontos dolgokat megcsinálni? Voltál orvosnál, mert már elég rég fáj a hátad,nehogy valami komolyabb legyen.
No majd holnap is olvasok legalább illyen sok írást,de remélem többet is esetleg.
Sziasztok Kép

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Hát tolongás az tényleg nincs :lol: :lol:
Én ma reggel fél 10-ig aludtam, jó úhy, hogy fél 7-kor ettem, és vissza lefeküdtem :wink: :wink: utána ajándékot vettünk a gyerekeknek, és most lettek készen a torták. Én meg úgy elfáradtam :oops: :oops:

Málna, Candi
sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!Küldöm a képeket,ha lesz időm,akkor írok is mindenkinek!!!Pusza


Kép Kép Kép Kép

Még kicsit üresnek tűnik,mert nincs még szőnyeg és az ágyneműt sem húztuk fel,ne porosodjon,de ezekre még ráérünk!!!!!Hellóka

Kép Kép
meli1118
 
 


helllóó

extra gyors bekukk !!

Meli
annyira gyönyörű és aranyos a gyerekszoba !!!!!!!!!!!!!!!
az a nádfotel is nagyon tetszik !!!!!!

Andi
mi újság ? piri remélem nem érkezett meg !!!!!

Málna
a fenébe pirivel !!!!

Mókuska
hátad jobban van ? Andinak igaza van, kímélned kellene magad egy kicsit !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!!

Ígértem,hogy jövök ma és írok bővebben!

Na szóval:pénteken voltunk a dokinál,a picikémmel minden rendben van,de a hirtelen súlynövekedésre azt mondta,hogy oda kell figyelni,pláne,hogy néha magas a vérnyomásom!Szerencsére fehérje nem volt a vizeletben és a cukor-szintet is normálisnak mutatta a tesztcsík!Ennek ellenére azt mondta,hogy ne egyek egy ideig édességet(ez no problem)de a szénhidrátokat is szorítsam vissza...ez már gázosabb,pláne reggelinél....de úgy oldjuk meg,hogy apa csak zsömlét és rozskenyeret hoz haza és csak max.4 zsömit eszek naponta!A többi fehérje és gyümölcs....
valamint mérnem kell,hogy mennyi folyadékot viszek be naponta és mennyit adok le....azaz meg kell mérnem minden pisit :oops: :roll: és ha a különbség több,mint 600ml,akkor sok vizet tart vissza a szervezetem,ez is gond,mert vizesedik a lábam és naygon sokat innék folyton,ami szintén a cukorbetegség jele lehet!És később toxémiát okozhat...ezt tudtam eddig is,csak nem tudtam,hogy mihez viszonyítsak,mert én valóban sokat iszok,de mindig is így volt,napi 3-4l folyadék bemegy......
20-án megyek ismét a dokihoz és ha nem csökken a hirtelen súlynövekedés és sok folyadékot tartok vissza,akkor be kell feküdnöm egy napra és 3 óránként lecsapolnak...volt már valakinek ilyen vércukorvizsgálata????Nem lehet valami kellemes...de ha kell,hát kell!

A picikém viszont jól van,a doktorbácsinál nagyon nyugis volt,alig mocorgott....kb.30cm a teljes hossza és 650-700g a súlya!És a méretei alapján pont a korának megfelelő...a szülés várható ideje június 11!

Gabikám,nagyon sokat gondolok ám rátok,már nagyon kevés időtök van egyben hátra!!!!És ez a mai kellemesnek kicsit sem mondható idő biztosan megvisel....én is nyomi vagyok!Kérdezted,hogy meddig akarok dolgozni:nos a kitűzött cél,az a Nőnap volt(márc.8)de mivel ilyen jól vagyok és bírom is tartani magam,ha maradok így,akkor Húsvét!De azután sem fogok otthon ücsörögni szerintem,azért itt nincs olyan kemény fizikai munka ám,csak amikor nagy a jövés-menés....most is dolgozm és látjátok,van időm litániát írni nektek!!!!!
Egyébként egy átlag hétköznap 5 órát vagyok itt...az nem sok!!!


Mindenkinek szép napot kívánok mára és puszilok mindenkit!!!!Gyertek minél többen!!!!Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna, kíváncsi vagyok mit mond majd a doki, de az mindenesetre jó, hogy ilyen pontos a pirid.
Meli, nagyon szép a szoba, meg minden:)
Hát én is félek ám, majd mi lesz, ugye nekem viszont alapból van túlsúlyom, úgyhogy eddig is sokat hallgattam, hogy vigyázzak, hát majd meglátjuk mi lesz, eddig semmit nem híztam, csak a nadrágok kezdenek szűkősek lenni a hasuknál.
Ügyes vagy, te, biztos minden rendben lesz.
Sziszi, hát nagyon sajnálom, hogy így érzel, és át is tudom valamennyire érzeni, sok-sok erőt, kitartást kívánok. Nekem is volt egy időszakom, mikor összecsaptak a hullámok, és nagyon nehéz volt, de az idő tényleg csodákra képes, és nem szabad feladni.
Viki, neked is kitartás, lesz baba:)
Gabi, pihenjél sokat:)
Mókuska, hogy van a hátad?
Hát mi jól vagyunk, mondjuk ma annyira nem, biztos ez a rusnya idő. Hát Apa nem hagyott békén, úgyhogy megyünk downszűrésre az Istenhegyi Klinikára, hát ha őt ez megnyugtatja, lesz vérvétel, és egy 4 D UH. No majd beszámolok.
Voltunk hétvégén egy szülinapi bulin, jaj hát nagyon jó volt, annyira aranyosak voltak a barátaink, mindenki, 5 percenként kérdezgetett, hogy mikt kérek, nem akarok-e leülni, hibába, a társaságban, még csak egy baba van, és már mindenki 30 éves, úgyhogy jó volt, bár tatárbifstek volt, én ugye abból nem ehettem, meg egy kenyér, az nem kenyér, de a torta fini volt:)
Na megyek dolgozni, és szép napot ebben a csúnya időben, puszi

Kép
Kép
nektarin
 
 


Szia Eszti!!!!Örülök,hogy jobban vagy!Ha a Down-szűrés megnyugtat benneteket,akkor szerintem is végezzétek el,mert hátrányotok biztosan nem lesz belőle!!!!!Hogy őszinte legyek,belegondolva kicsit még örülök is,hogy lightosan diétázni kell,mert semmi károm nem lesz belőle,viszont egészségesebb lesz a kicsim és persze az sem utolsó szempont,hogy szülés után könnyebben leadom a felszedett kilókat!!!Ugyanannyit eszek,mint eddig,csak most sokkal egészségesebben!!!!!Találtam egy oldalt:mintaétrend kismamáknak,tökjó kaják vannak benne és szinte minden egy óra alatt elkészíthető...jó,nem mondom,hogy nem fogom megenni a székelykáposztát is ugyanúgy,mint eddig,csak kevesebbszer :? Na puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Bocsi a hosszú távollétért,de a gyerkőc sok időmet lefoglalja.
Köszönöm a névnapi köszöntést.

Anyusziszi!
nagyon sajnálom a történteket,és nem csodálom,hogy nehezen megy a talpraállás.Sok erőt,és kitartást kívánok.

Zsizsik!
Boldog névnapot így utólag.Remélem már jól boldogulsz a gipsszel.

Nektarin!
Gratulálok az UH eredményhez.És ha benneteket megnyugtat a Down-szűrés,csak csináltassátok meg.
Párizs miatt irigykedem.

Kis_Plutó!
Boldog szülinapot a gyerkőcöknek!
Örülök,hogy Adrika eredménye jó lett.Remélem hamar meggyógyul a család,és kibújhat Esztike.

Candi!
Gondolom már nagyon várod a márc.2.-át,remélem tudnak mondani valami okosat,és beteljesül a jóslat :D

Mamen!
ne aggódj a keményedés,meg a rövidülés miatt.Nekem is volt a 20.héttől,és a vége az lett,hogy alig akartam tágulni még szüléskor is.A dokid írt fel magnéziumot.?

Málna!
Sajnálom,hogy nem jött össze a hónap.Mindenesetre,az már jó jel,hogy volt egy halvány 2 csíkos teszt.Remélhetőleg köv.hónapban erős két csík lesz.
Tényleg szép helyen kirándultatok.
A bárányhimlő elleni oltásról annyit,hogy az oviba nálunk a beoltottak is elkapták,csak enyhébb lefolyással. :cry:

Meli!
Nagyon szép lett a gyerekszoba.A fotelt szopizáshoz vetted?

Nika!
Nagyon szép a kisfiad.És fogadd meg a többiek tanácsát.+az idő is segít,nekem is időbe telt,mire megedződött.
Hogy telt a hétvége a nagyszülőknél?

Mókuska!
Gratulálok a tollaslabda sikeredhez :D
És jobbulást az egész családnak :)

Hoppá!
Remélem minél előbb kiderül,hogy mi a gond.Kíváncsi vagyok,hogy mit mutat a hormoneredmény,remélhetőleg gyorsan orvosolható lesz a probléma.

Vvviki!
Remélem eltűnik a cisztád,és egy kis jövevény lesz hamarosan a helyén.

Remélem nem hagytam ki senkit.Köszönöm a hiányolást.
Rólunk annyit,hogy elhagytuk az 5kg-ot,holnap megyünk oltásra.Már sokat mosolygunk,meg gügyörészünk,sikogatunk.Egyszer már az éjszakát is átaludtuk.Járunk babamasszásra,sajna ma lesz az utolsó :( Megyek is mert még szopiznunk is kell.
Vigyázzatok magatokra.Puszi Gerda,Dóri!

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Dóri
De jó, h jöttél! Örülök, h minden rendben van Veletek :lol: Igazán tehettél volna fel képet Gerdáról, sztem mindenki kiváncsi a kishölgyre :wink: Hihetetlen, h már elmult 2 hónapos!!!

Meli
Nagyon klassz lett-lesz a gyerekszoba! :wink: Én a terhességek alatt voltam a kórházban vércukor profilon ami ugy nézett ki, h reggel éhgy. vérvétel aztán reggeli majd 1 óra mulva megint vérvétel. Tizórai, majd ebéd, előtte természetesen vérvétel majd evés után 1 órával megint, délután uzsonna, vacsi előtt ujabb vérvétel majd evés után 1 órával még egy szuri. Éjfélkor szuri, hajnali 3-kor egy utolsó szuri. Egész nap gyüjteni kellett a vizeletet, két részre osztották a napot és külön-külön nézték a két adagot. Nekem ez a bilibe pisilés volt a leg kellemetlenebb az egészben, irtóra zavart :oops:

Eszti
Örülök, h jól vagy! Émelygések elmultak?

Derekam 3. napja nem fáj, ugy tünik sikeresen tul vagyok rajta. Liliről szépen mulnak a pöttyök, ugy látszik, h a köhögése is javulgat -Daninak is, sztem ma már mindkettő sokkal kevesebbet köhécselt mint tegnap. Ha marad egy kis hó estére akkor levisszük őket a ház mögé, beigértem nekik hisz egész télen erre vártak -pláne mióta megkapták a szánkót (Mikibá akkor még nem tudhatta, h ott fog árválkodni a garázsban :lol: ).

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok :D

Bocs az eltűnésért, az utódommal egy közös asztalnál szimultánban két gépen nyomjuk egész nap, így elég ritkán tudok jönni.
Mellesleg egyre hisztisebb vagyok, a folyamatos gyomorégés, az ébren átvergődött éjszakák és a légszomj teljesen kikészítenek.
Már ott tartok, hogy nem is félek a szüléstől, számomra megváltás lesz.

DE: március 1-től végre otthon vagyok, és aznap kötik a netet is, hátha a kellemes semmittevés enyhíti a panaszaimat, és jó pofát is tudok majd vágni az utolsó hónaphoz. :roll:

Ordító egér jól van - legalábbis azt hiszem - klasszakat bulizik bent, táncikál (rugdos), edz (bokszol) és néha csuklik, mindezt a bordáim védőszárnyai alatt, a tüdőmben...

A babaszoba még félkész, raktár és nyúlbirodalom egyben, az érkező embergyerekre csak a kiságy utal (ami szintén raktár jelenleg...) :oops:

Bocsánat, hogy most nem írok külön nektek, köszönöm, hogy hiányoltatok :D

Pusz

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Nika
Boldog névnapot! :lol:

Málna
Boldog szülinapot :lol:

Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!Málna boldog szülinapot!!!
Edina boldog névnapot!!!!!

Ildi,köszi a felvilágítást,hát nem naon tetszik a dolog,pláne,hogy egész nap benn kell feküdni a kórházban!A szúrás és bilipisi csak hab a tortán!!!

Dóri,de jó,hogy jöttél!!!Már régen nem hallottunk rólatok!!!Majd ha lesz időd,fotót is kérünk a nagylányról!!!!!A fotelt aputól kaptam karácsonyra,mert még régebben beszéltünk róla,hogy az unokatesóm ezt használta szopiztatáshoz(mi hoztuk neki is nagykerből )és hogy milyen nagyon kényelmes és praktikus!És valóban az,mert órákig el lehet benne ülni!Apával néztünk a Brendonban hivatalos szopis-fotelt,de az csak óriási jóindulattal nevezhető fotelnek,fa a karfája és olyan szűk,hogy a babát nem tudnám kényelmesen magam mellé fektetni benne.....és persze az ára is horribilis!De aputól kaptam és így megoldódott a probléma!

Ági,sajnálom,hogy ennyi kellemetlen tüneted mellett még mindig dolgozol!!!!Várjuk ám az elsejét,otthonról remélem minden nap jössz!!!!

Többiek?????Puszi mindenkinek,jógázok egyet!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Csak gyosan, mert rohanok!

Málna: Nagyon Boldog Szülinapot! Kép

Nika: Boldog Névnapot! Kép

Dóri: de jó, hogy jelentkeztél és hogy minden rendben, azért egy két képpel elláthattál volna minket, de nem vagyunk telhetetlenek ám :wink:
Musz: szegényke még jól rákapcsoltál itt az utolsó munkás napjaidban, de remélem holnap után, már otthon fogsz lébecolni és lógsz majd a neten, várunk!

Na sietve, ennyi, holnap remélem több időm lesz netelni, mindenkinek sok puszi!
Mókuska: Gabiról van valami hír? Jól vannak és 2 in 1 még?

Andi
candi
 
 


helló !!!!!

Málna
" boldog boldog boldog születésnapot
kívánjuk, hogy legyen még sok ilyen szép napod" :D :D :D

Nika
boldog névnapot !! :D :D :D :D :D

Dóri
de jó, hogy jöttél !!! képeket kérünk a kisasszonyról !!!

Mókuska
akkor a derékfájás eltűnt végre és a pöttyös gyerkőc sem pöttyös már !!!!! :D

Gabi merre van ??? lehet, hogy Esztike már kintről szemléli a világot ????

Musz
végre Te is itt vagy !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
ez fantasztikus hogy már Te is a 34.hétben vagy !
otthon pihizhetsz majd !!!!
Nyúlgyerek hogy van ??

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna, és ha jól tudom Plutó egyenlőre legkisebb lurkója:

boldog szülinapot!!!

Nika, neked pedig boldog névnapot!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Bizony még egyben vagyok :D :D

Málna
Boldog szülinapot!!!
Kép

Nika
Boldog névnapot!!
Kép

Csak gyorsan, mert vonz az ágy :oops: Délelőtt vasaltam, ne maradjon apának, délután havat takarítottam, most este a lábaim, meg borzalmasak. :?
Egyre jobban vizesedek :? :? :?

Jó éjszakát! Holnap ha egyben leszek jövok bővebben is

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám?
Bocs,bocs, bocs, nagyon régen nem voltam:(((
Málna már többször noszogatott az iwiw-en, hogy jöjjek, köszi a hiányolást!
MAgunkról röviden annyit, hogy szerncsésen túl vagyunk az első harmadbeli émelygésen, álomkóron, amit a vizsgaidőszak csak tetézett:) Nem tudom, hogy sikerült mindenből levizsgáznom, pedig MArci sem kímélt...
A Picúr már 18 hetes, még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, de pénteken megyünk ultrahangra(anya, apa és MArci) és ott remélhetőleg minden kiderül :)

Mindenkinek sok puszi, igyekszem visszaolvasni és gyakrabban jönni!!!
Jó éjt!
Anna

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Málna!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Nika!
BOLDOG NÉVNAPOT!

Szép tőletek,hogy ennyire kíváncsiak vagytok Gerdára.Sajna egy kicsit várnotok kell,mert a legfirssebb képek még a fényképező gépen vannak,és ahhoz most nincs se időm,se energiám,hogy most felrakjam,de talán majd holnap.Addig is legyetek jók,és vigyázzatok magatokra!

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Anna
Hát persze, h emlékszünk Rád! :lol: Jó, h jöttél és csupa jó hirekkel :lol: Gratulálok a vizsgáidhoz, ügyi vagy. És hát hihetetlen, h Te is hol tartasz már!!!

Musz
Ráértek a gyerekszobával :wink: Mi Lilinél ugyanigy voltunk. Kiságy összerakva, tele a vasalt babaruhákkal mert szekrényünk még nem volt... Egy ismerős csinálta aki csak febr. végétől ért rá (márc. 17-re voltam kiirva) Mindig viccelődött, h van még idő, hová sietünk :lol: Danival még ennyire sem siettünk, a szülés előtti nap raktuk össze a kiságyat :oops:

Meli
Annyira nem volt vészes a vizsg, a rosszban annyi jó volt, h csak ujjbegybe szurtak -kivéve az éhgy-it. Mondjuk az éjszakait annyira nem dijaztuk... :? Egyébként ha érdekel még meg van az a diétás füzetem amit kaptam, ebbe vannak szénhidrát adatok (szinte mindenre) és hasznos tanácsok.

Viki
Mikor mégy megint dokihoz?

Kata
Veled mi történt azóta? Nem irtál magadról semmit...

Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Boldog szülinapot és névnapot minden érintettnek :!:

Lányok, ez most mi?????????????????

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Sziszi :?: Passz....mindenesetre érdekes...
Remélem jól vagy!!!!!!Puszillak és ölellek!!!!

Ildi,érdekel!meli1118@freemail.hu!!!Köszönöm előre is!!!!Ma kezdtem el mérni,hogy mennyit iszok és mennyit pisilek...remélem nem lesz valami hatalmas szám a különbség!!!!De a szénhidráttáblázat természetesen mindenképpen hasznos!!!!Pusza

GABI!!!???!!!!HAVAT LAPÁTOLTÁL??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Azta....egyáltalán hogy volt nálatok annyi hó,hogy eszköz kelljen hozzá :?: nálunk csak esett és olvadt!

Kata,jó,hogy jöttél!!!Mi újság veled????

Andi,remélem ma nem rohansz és lesz időd írni!!!!!Nemsokára itt a március!!!!!Annyira sokat gondolok rád is!!!!

Anna,jó,hogy jöttél végre!!!Természetesen nem felejtettünk el,sőt nagyon sokszor hiányoltunk ám!!!!!Nagy már a pocid???Küldhetnél fotót róla!!!!

Mamen???!!!Régen jöttél!!!!

Többiek???Mindenkinek nagyon szép napot mára!!!!Én végre kialudtam magam,az éjjel a kicsikém nagyon humánus volt:csak egyszer kellett kimennem pisilni és végigaludtam az éjszakát!!!!Ez a tény mondjuk legközelebb akkor lesz ekkora élmény,ha már kb.2 hónapos lesz......de most is jól jött,kezdtek bezanzásodni!!!!!Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, nem vesztem el :). Azt hiszem nekem szólt az irgum-burgum üzenet Málnától :oops: . Az iwiwen írt nekem, hogy adjak hírt magunkról. Olvastalak ám benneteket csak nem írtam, ,mert Levi a legtöbb esetben a kezemben van mert a drága nincs el az ágyikójában ha fent van. Jövőhét pénteken leszünk két hónaposak, már igazi nagy fiú lesz :D . Voltunk tanácsadáson két hete és akkor már 3750gramm volt(3030gr-mal született). Annyira gyorsan megy az idő, mindjárt szülni fogtok kismamák. Izgultok? Én nagyon vártam már a szülést.
Meli nagyon szép a babaszoba! Nekem is tetszik a fotel.

Puszilok mindenkit!

Kép
vikike_
 
 


Nincs senki lányok? Lesz babanetes találkozó, emailben kaptam, megy valaki?

Kép
vikike_
 
 


Szia Vikike!!!Én úgy volt,hogy megyek apával,de előző estére meghívásunk van egy lakásavató buliba,így nem hiszem,hogy lesz kedvünk!!!!Levike jól van????Puszillak

Kép Kép
meli1118
 
 


Jól van Levi köszi, most sikerült letennem az ágyikójába, remélem nem ébred fel, ma még alig aludt. Csak a kezemben hajlandó elaludni, bár este már sikerült elérnünk, hogy ne így legyen. Kicsit sír, aztán abba hagyja, szerintem érzékeli a nappalt meg az éjszakát.
Többi anyuka hogy van ezzel?
puszi

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Még mindíg egyben :wink: :wink: egyébként semmiféle szülésre utaló érzésem. ma a hasam is keveset keményedett :shock:
Voltam védőnőnél, ma utoljára, legközelebb már csak akkor találkozunk ha megszületett Esztike :D :D

Anna
hát persze, hogy emlékszünk Rád :wink: :wink:
Gratulálok a vizsgákhoz :D :D
ha van időd gyere sűrűbben, Marci, hogy van???

Vikike
Rólatok is nagyon jó hallani :wink: :wink: Már ti is 6 hetesek vagytok :shock: hogy telik az idő :shock:

Dóri
várjuk Gerdáról a képeket :wink: :wink: :wink:
Örülök, hogy ti is jól vagytok.

Sziszi
hát hőgörbében nem vagyok profi, én sosem csináltam. :oops:
Elvileg még ez az első szakasz lehet, nem? Még most lehet a pé-d, szerintem, de majd
Málnáék megmondják, ők ebben jobban járatosak.

Meli
söpörtem a havat :wink: lapátolásra nem vállalkoztam.
De súlya volt így is :shock: a sok víztől.
Nálunk azért látványos volt a hó, igaz csak néhol, íme:
Kép

Musz
már nem sok van vissza, és utána "visszasírod " a nyugodt éjszakákat :twisted: :twisted: persze, ez nem komoly :wink:
A hátamon feküdni én sem tudok, nem tudom mi lesz szüléskor :shock: :shock: A savam egyből elindul felfelé :shock:

Na most ennyi voltam :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Látom jöttek el-nem-feledett régi emberkék is. Örülök, hogy újra itt vagytok, és cseperednek a picurkák, ki pocakban még, ki pocakon kívül :lol:

Plutó, ezek szerint nem olvastad, hogy Krisznek is boldog szülinapot kívántam ?!

SZiszi, szerintem annyi történt, hogy nem volt pé-d, és azért ilyen a hőd :?

Velem semmi, várom pirikét. aztán a 3. napon vérvétel. ennyi

na megyek, 2-től felvételiztetek..

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá
dehogynem olvastam :oops: :oops: csak kicsit szita az agyam.
Köszönjük szépen :wink: :wink:
Lassan 2 óra, egy kalappal :!: :!: :!: :!:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hát pont az a helyzet, hogy a PF és F, azt jelenti, hogy a PG/53 nevű "páfrányos teszt" alapján pé volt :lol: és a hőm is felugrott, aztán másnap reggelre visszasüllyedt :cry: .

Ezt mi okozza vajon?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?