Új privát üzeneted érkezett!

Dike!
Ugye milyen jó, hogy elmentél laparra??? Most jöhet a Babó hipp-hopp!!!!

Kata!
Szerintem a babád teljesen egészséges. :lol:
Név még változhat...
Pocakfotó nincs új, ha lesz teszek...

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike :D Örülök, hogy megtalálták a problémát és hamar orvosolták is! :wink: Hajrá spontán baba, nagyon drukkolok Nektek és mihamarabbi felépülést! Holnap már biztosan otthon lábadozhatsz! :P Örülök, hogy sikerült rábeszélnünk a laparra! :wink:

Kata :D Várjuk a 4D képeket és híreket! A fényképezőgépünket 2 hete elkérték kölcsön, persze vissza nem hozták... :evil: Mondtam páromnak hozza vissza azonnal, mert pocakfotót akarok! :D :lol:
fenci
 
 


Szép napot csajok!

Gaby!

Te pocid is szép formás! :wink: Máté baba pedig nem valami szégyenlős! :P Gyere gyakrabban!

Krisz!

Mikor volt 12 milis a tüsző? Ha attól számolsz, nagyjából be lehet lőni a pé-t, ha 2 milit nő naponta! :roll:


Kata!

Mégsem lett magántanuló, hála.... Most ezerrel pótolunk és próbálunk nem megbetegedni! Gratu a cukorhoz! :wink: Ticsi tényleg amoda ír? :shock:

Fenci!

Azért jó lenne még pár hetet itthon tölteni, nem?

Dike!

Hamar gyógyulj és babásodj. Még ez a ciklus sincs veszve, ha a vonlazót nézzük! Reméljük ott érik tüsző, ahol átjárható vagy!

Zsófi!

A Mátyás közös döntés volt? Őt is meglehet érteni valahol, persze csak ha valóban tetszik neki! :roll:

Pompom!

Részvétem! :(

Megnézték Dóra szivecskéjét, nam hallottak zörejt! Nem vagyok nyugodt még, de ha van is akkor csak ritkán ami azt jelenti, hogy el fog múlni! Viszont a mostani mérésnél 66 centi volt! Összement? :shock: :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 

 
 

Hali!

Dike
Látod tényleg ezért volt jó a lapar...spontánozhattatok így. :( De mostmár lesz esély a spontánra! :D Mihamarabbi felépülést!!!

Gröni
A 9. napon volt, aszerint lehetett volna pé a 15. cn-en...fel is ment a hő 2 tizedet de utána visszais zuhant és volt egy kis piros vérzés két napig...na és arra 13 nap múlva ment fel a hőm nagyon és fájnak a melleim is...ami nálam csodaszámba megy.

Zsófi
Én is kivi.Holnap megyek délre uh-ra...és vesznek vért utána ha kell.

Pusz...megyek tanítani 3 órát..
vizkriszisback
 
 


Szasztok!!!!!!!!!! :lol:

na végre csacsogtatok..... 8)

Dike!!!!!!!!!!!!!
szuper h meglett a bibi, és még meg is tudták nyitni!!!!!! :lol: hajrá spontán baba!!!!!!!! :D
jó a dokid :wink: :wink: :wink:

Krisz!
a hőd az szép, reménykedjünk :D

Kukac!
Jakab.... :roll: akkor hajrá kislány :D
neked akkor most nem is lesz Afp ugye?ikreknél nincs?

Gaby!
mostmár képben lehecc, Kata nagyon ügyi volt a hírekkel 8)
szép a pocakod!neked se kicsi! :D
apa nekem későn érezte csak, pár hete, mert nekem mellső falon van a lepény, és így nehezebben érezhető a baba! :)
konyháról majd dobj képet ha meglesz :D
bababútort vettetek?

Fenci!
gyere doki után :D

Gröni!
klassz h nincs most zörej!össze csak nem mehetett? :roll: :lol:
kívánom, h sikerüljön pótolni a suliban mindent, nem lehet könnyű :?
hajolgatás egyre nehezebb....engem is a borotválkozásban zavar legjobban :oops: :lol:

Pompom!
őszinte részvétem :(

Kata!
gratula a jó cukorhoz!akkor most mi lesz a kövi lépés? :roll:

Ditke?Mofly?Mami?Gyugyi?Tavi?Lami?Kolibri?
Princi?....Zsu?
Vendég
 


Gröni!
Mátyás enyém választás, de neki is tetszik. Már kezdem szokni a Jakabot, de lehet, hogy kislány, így míg ki nem derül hanyagolom a témát. :lol:

Vicus!
De lesz afp. Meg is van a beutalóm, de a védőnő csak annyit írt rá, hogy 16. hét, majd szerdán megyek és megkérdem, hogy mikor menjek pontosan. De az eredménye nem érdekel, valószínű, hogy nem lesz jó. Dokim azt mondta ikreknél másképp kell értékelni.

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Kukac!
A barátnőmnek sem lett jó sz ikres AFP! Szúrni kellett és ijesztgették, hogy a kislány tuti beteg! Erre tessék minden rendben van!!!

Pompom !
Részvétem :cry: :cry: :cry:

Dike!
Örülök, hogy túl vagy rajta!

Vicus!
Csini a pocak! Lassan már ott sem lesz :lol: :lol: :lol:

De most FENCI következik!
Holnap a kolléganőmnek inditják be a szülést, pedig minden rendben, és még van egy hete nem értem miért kell!
Vendég
 


Kép

Vagyok, csak bulis-zabálós hétvégénk volt! :wink:
Na, meg a fiamat érte némi "sérelem" a suliban és azon
fortyogtam. :evil: :evil:

Dike :)
Na, reméljük, innen már szabad az út! HAJRÁ!!!!

Krisz :)
Csinyájá mán egy fertis görbét, elveszek a számok között!!! :lol: :lol:

Kata :)
Tényleg jól összefoglaltad! Ki kéne nyomtatnom magamnak.... :roll: :wink:

Pompom :)
:( :(

Zsófi :)
Jakab...Hmmmm. Van ilyen nevű ismerősöm, de őt Zsoltnak is hívják mellette. Azt használja. Nem olyan rossz, csak szokatlan. Még mindig jobb, mint egy "Rodrigó".... :wink:

Gröni :)
Nekem is vót szívzörejem, oszt elmúlt. Nyugi. Összement a gyerök? Kimostad? :lol: :lol:

Vicuska :)
Első fali lepénnyel nem kell jobban vigyázni? Nem "védi" semmi elölről......
Macsek változatlanul zabál és rókázik minden hajnalban. :shock: De csak "vizet". Bocsi.... :oops: Reggeli káromkodások elvezetnek a produktumhoz! :lol: :lol: :lol:

Vannak új sítáboros képek! Begyűjtöm mindenkitől! Akarjátok látni, hogy balettozom síkabátban, szemüveggel a kezemben, papucsban?? :lol: :lol: Hozzáteszem: spontán kép, nem majomkodtam éppen.... :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Pompom!

Részvétem!


Dike!

Örülök,hogy minden simán ment.Szorítok nagyon!


Én már várom a holnapot.Kiváncsi vagyok!
Vendég
 


Krisz
ha már elsőre sem volt jó, miért kaptad újra? :shock:

Dike
azért jó hogy kiderült a bibi, és orvosolták, így most eséllyel spontánkodhattok :wink: tesómnak is volt lapar, neki is 3 lyuk volt, az normális.

Kukac
csak meg lehet beszélni, hogy olyan nevet adjatok, ami mindkettőtüknek tetszik

Vicuska
nekem is mellső falon van, magasan a méhszáj felett, azt írták. Bababútor megvan, még anno mutattam a vatera oldalon, onnan vettük.

Gröni
köszi :) hát nem szemérmes a kicsike :lol: pasi :lol: Sórával biztos minden rendben lesz

Pkata
biztos minden ok a babával, azért jó ha ilyenkor máshol is megnézik. Nekünk már sok minden megvan. Még kell mellszívó, légzésfigyelő, na meg sok sok pelus, igaz kaptunk párat, de az nem lesz elég :lol: majd ha festés is meglesz a babaszobában csinálok képet. Ágyikója meg a hálónkban van.

Fenci
ma mentem be utoljára :D múlt héten is csak csütörtökön mentem már be. Jó koréán jött előtej :shock: na kikváncsi vagyok mit mond a dokid

pompom
részvétem :cry:

Kép
gaby25
 
 


Hali!

Gyugyi!
kérünk képet!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: nem mondták h vigyázni kéne...de most h mondod! :shock: de ki van ám párnázva elölről rendesen hájjal :oops: :lol:
nem azért hány, mert most h nincs gallér pótolja a 2 havi szőrnyalást+nyelést? :roll:
még egy uiccsó képet dobhatnál a pocijáról :D

Lami!
bővebben?????????????????magadról????????a vonalzók teccenek, megint újak 8)
és mi van ha nem megy le a pocak akkor se ha Lilla kijött? :roll:

Gaby!
emléxem a bútorra, csak nem tudtam megvettétek-e :D
hajrá henyélés akkor neked is! :lol:

Kukac!
neked a 16.hét nem a betöltött 15 hetet+napokat jelenti? :roll: ha betöltöd a 16 hetet, akkor már a 17.hétben vagy nem? :shock:

Gröni!
Gaby is tud jókat írni neked!Sóra :lol: :lol: :lol:

Dikével smseztem du.már jól van, volt sétálni meg forrócsokizni is.4-5 látogatója is volt már, pedig tilalom van!mi lenne, ha nem lenne? :roll: :lol: protekcijós biztos.... :lol:
Kata is volt nála. 8)
majd lesz csomó kérdése :D
Vendég
 


Sziasztok csajok! Na meggyüttem a dokitól. :wink:

Drágaságom 2340 gramm, minden rendben vele, jól össze van a kincsem hajtogatva odabent. :roll: :P Áramlás rendben, korának megfelelő.

Holnap pedig randizom a dottoréval a kórházban, be kell feküdnöm. Unatkozni nem fogok az első pár napban, mert pont most délután szült ugyanott egy barátnőm, majd babázok. :D
Laptopot nem viszek, majd Sleepinnel vagy Kukaccal küldök híreket. Hogy mikor lesz a nagy nap, majd később dől el. Egyenlőre pihi, alvás, olvasás és manó növesztgetés a feladat. :wink:

Vigyázzatok magatokra, drukkolok kinek mihez, nőjenek a tüszők és nyálkahártyák, pocakokra, babákra vigyázni, apákat rendszeresen megszeretgetni, és sok plusz tesztet gyártani! :wink:

Pusszancs mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Pompom
Részvétem. :(

Zsófi
Mátyás, Jakab? :shock: Királyi család!!! :lol:

Gyugyi
Képek jöhetnek!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ki van zárva a görbe, nem írtam az értékeket csak itt...én ugyan vissza nem keresem. Annyit tudok, hoy mindig 36,5-6-7 volt és a 27. nap felment 36,8-ra és azóta magasan szárnyal. :shock:

Gaby
Azt gondolta az első azért nem jött össze mert előtte folyton cisztáim voltak, aktív volt az endo.Most meg pont az endo miatt adta decat...de nem jön az be nekem.

Dike
Örülök, hogy jobban vagy!!! :D Mihamarabbi felépülést és sok törpicúrt!!!

Pusszantás!!!!!!!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Fencike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

millió drukk!hiányozni fogsz de a kis Márkért mindent!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P jók és ügyesek legyetek :lol:
Vendég
 


Kép

baloldalt a baba, a sötét folt az egyik szeme, alatta orra és szája. ez az egy kép lett rola, mert vagy a keze, vagy a köldökzsinor takarta a z arcát. Doki szerint egészséges.

voltam dikénél, jókedvű, holnap jöhet is haza, ha minden oké. Doki nem ajánlja ezt a ciklust probálkozni, fertözésveszély miatt. Majd kér egy uh-követést, mikor érik jo oldalon a pete.

gröni
mégse magántanulo? hát igy jobb azért: közösségben van, folymatosan halad a tárgyakkal. bár ö biztos élt volna a lehetöséggel :lol: Dorát máshogy mérhették, lehet, nem huzták ki teljesen a lábát, vagy a fejénél elcsuszott a centi. Örülök, hogy jószívű a lányod :)

vicus együtt haaldtok gabyval, majd lesz verseny pár hét mulva :)

vicus márc 19 SOTE, magzati sziv uh. én hasam peti után tök lapos lett rögvest szülés után, szülésznö meg is dicsérte, milyen lapos a hasam. Davival meg egy hét után is 5 honapos terhesnek néztem ki. aztán lement. (majd visszajött :)
tilalom van, az igaz, de sztem csak a gyerekes osztályokoj veszik komolyan. Elöször tévedésböl az onkologiára mentem, ott kint is van a papir, hogy tilalom, mégis voltak bent vagy 3an. A nögyogy-on se szoltak, hogy huzzak ki.

fenci
jo sulyban lesz Márk, ne aggodj. Várunk vissza egy gyönyörü babázós képpel!!! hetente 250 grammot hiznak átlagban, még 3 hét, és tuti lesz a sulya.
Vendég
 


Kata!
örülök, h doki szerint is egészséges! :lol: nagyon édes a pofija :D
lábaközét nem néztétek meg most?a Cs-nél voltál a kórházban? :roll:
Vendég
 


Esti zsetoncsörgés...... :lol: :lol:

Vicuska :)
Feltölt a gép és lefotózom! :wink:

Fenci :)
Hajrá!!!!!! Hijjányozni fogsz!

Gyorsan mutizom a balettos képem, mert má' toporog a Zapa! :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


vicus
igen Cs-nél kroházban, lába köze üres :) nem fityeg semmi :)

gyugyi
aszta, pacsker és bundás dzseki??
Vendég
 


Fencike!

Majd együtt ünnepeljük a Márkok névnapját! Ügyes legyél!!!
Vendég
 


Vicuska!

Akkor ott marad! De lesz egy Gyönyörű SZÉP KISLÁNYOD!!!!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép

grátisz :lol:
Kép

Helyszínelek......

KépKép
zapáné
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Én voltam tegnap az uccsó? Akkó' ma meg 'ső vagyok..... :roll: :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sehol senki? Akkor dobok még képeket! :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok! :lol:

Gyugyi!
nagyon jók a képek!a macsekfej is haláli!a hasa meg fantörpikus :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Élek!
Költözködtünk. Már az új lakásban vagyunk szombat óta! Nagyon szupi. Tágas friss, és majdnem tiszta. Csak még nagy a rumli, és még sok bútort össze kell szerelni. A számítógép még nincsen összeszerelve.
Most dolgozok, mert nem engedtek közben szabira.

Mindenkinek millió puszi!

Nem volt időm visszaolvasni.

Dike! Remélem jól vagy! Most már jöhet a baba!
kolibri28
 
 


Nem is tudom hanyadik napon vagyok. Csak most néztem a vonalzómat, hogy kb. pé- környékén vagyok.
Szombat, vasárnap végre volt kex is. Remélem ez elég lesz.
Hétfőtől lesz a dokim. Addigra vérleletem is meglesz. Remélem jókat mond.
kolibri28
 
 


sziiiiiisztok! :D

mindenkinek nagyon szépen köszönöm, h gondolt rám és h drukkoltatok!!!!!!!!!!!
azt is köszönöm h rábeszéltetek a laparra, nem semmi h 1 évig teljesen feleslegesen probálkoztunk,idegeskedtem.... :( nem gondoltam volna h van vmi bajom!ráadásul h mind a 2 el volt záródva.doki azt mondta h minden nagyon szép volt belül stb, és h biztos benne h átjárható leszek, mondta h nem tudja megmondani h miért lehettem elzáródva, mert h nem volt gyulladás stb,nagyon meglepődött!!! ráadásul 50es mit tudom én mivel szokták csinálni az átfújást, és azzal egyiket sem tudta megnyitni, majd a 100sal a jobbot sikerült.1,5 órát a műtőbe voltam. nem emlékszem semmire arra se h h altattak el, se maszk se infúzióra hihetetlen!!!!mikor felébredtem felhivtam csomo mindenkit, majd fél ora mulva mégegyszer....erre,: te hát már beszéltünk..nem mondod?szóval nem emlékeztem
:) hozták az ágytálat mert ugy éreztem nagyon kell pisilni, de nem tudtam.kivettem magam alol aztán kimentem wcre.délután már járkáltam fel alá, lépcsőn mentem le, mert elfelejtettem h van lift :D
néha jobban fáj néha kevésbé! köhögni nem tudok, akkor nagyon fáj.torkom ma már nem fáj.a vállam lapockám a gáztól még kicsiit.
de nagyon boldog vagyok h kiderült a bibi és akár még spontán babánk is lehet!
pénteken megyek varratszedésre, de csak a jobb oldaliba van varrat, ez is tök jók!minden hónapba lesz uhus követés, h kizárjuk a méhenkivülit amennyire lehet, mert h mondta h igy jóval nagyobb esélyem van rá.

pompom! részvétem nagyon sajnálom!

kata!vicuska! köszike a tudósítást!

zapáné! szupiii képek..!ismerős! :lol:

kolibri! remélem sikeres lesz ez a hónapod!drukkk :)

krisz! bakke nagyon gyanus vagy, szerintem baba van ott!!!drukkk :)

zsófi! hajrá kislány! :wink:

fenci! hiányozni fogsz, nagyon vigyázz magadra, majd adj hirt magadról!drukkkkkk :)

ja, és amugy már nincs is olyan sok kérdésem Vicus! :)

1. ez ujra el tud záródni?mennyi idő után??
2.azt mondta doki h nem volt tüszőm, de sárgatesteket szépen látott még az előző ciklusból!ez h lehet????szerintem ő elfelejthette h én pé után vok már és azért hitte h mult havi!szerintetek????
3.nem nagyon értettem de olyat is mondott az az olyasmit, h voltak apró vmik :idea: :?: talán tüszők?passz na mindegy meg h bevagdosott vmit, szerintetek mit?, meg azt se értettem h mért.de vmi olyasmi h legyen szép nagy tüszőm, vagy mit tudom én.tiszta kóma voltam!lehet rá kérdezek pénteken!

bocsiiii a rengeteg irásért!!! :lol:

KépKép
dike
 
 


ja, és szeptembertől inszem ha addig nem sikerül jövőre meg lombik!de addig csak összejön!!! :)

KépKép
dike
 
 


Meglepetés!!!! 8) :lol: :lol: :lol:

Na ki van itt??? :lol: :lol: Képzeljétek, délelőtt bevonultunk a kórházba, erre éjszaka valami krah lehetett, mert megtelt az egész osztály és nem volt több hely. Szegény dokim sokszor elnézést kért, mondta h tegnap még tök sok helyük volt. Így most megint itthon, holnap újrajátszma, persze előtte betelózok h ürült-e hely.

Viszont így kaptok este friss pocakklépet. :P :D Azt úgyis elfelejtettük a párommal. 8) :D

Dike :D Nem semmi h nem emlékeztél h már telóztál emberekkel és újra hívtad őket. :lol: Szerintem nagyon jó a terv, uhus követés, és már jön is a spontán babótok. :wink:

Gyugyi :D Nagyon szuperek a képek, gyönyörű helyeken jártatok! :wink:
fenci
 
 


Fenci :)


Nem semmi, hogy nem volt több üres ágy :shock: ezek a frontok :wink:

Olyan gyorsan elrepült az idő, emlékszem, amikor feladtam Neked a Duphastont... mintha tegnap lett volna :lol: :wink:

Drukkkkkk a következő időre :wink:
Vendég
 


Hali!

Kolibri!
drukk a poz.teszthez!képket majd a kéróról :lol:

Fenci!
hol az a fotó?gyorsan kaptál kimenőt :lol:

Dike!
nagyon örülök h rábeszéltünk a laparra :D ugye-ugye h hallgatni kell az öregebbre? :P
és örülök h te is örülsz :wink:
sztem ezekre mind kérdezz rá a dokitól pénteken :lol: az a tuti!ja, és vigyél tollat+papírt és jegyzetelj 8)

1.én attól félek h ami eccer elzáródott az újra eltud.h mikor azt nem tom.az teljesen tökéletes már sose lesz :roll:
de reméljük pont addig amíg spontán babás leszel, jó lesz :wink:

2.ezt nem tom.nem minden hónapban van pé.vagy később lesz péd?azért van több pici tüsző még csak?passz.

3. az apró vmik azok sztem tüszők, csak lehet nem tudnak megérni nagyra?most be ne bszéld magadnak h pco-s vagy!az az, amikor sok pici tüsző(ebből lesz a ciszta)van a petefészekben, de nem nőnek meg.
bevagdosásról hallottam, azt azrt csinálják, h könnyebben tudjanak nőni a tüszőcskék.ja, és a petefészkek felületét vagdossák be! :P

na,de én nem vagyok orvos, szal tőle kérdezd ezt meg mind!!!!! :D :D :D
Vendég
 


vicus :D

1.hát nagyon remélem h nem nő össze újra.
2.passz
3.tényleg ezt mondta, csak én nem tudtam megfogalmazni!!!! :lol:

KépKép
dike
 
 


sziasztok,

Dike, örülök, hogy kiderült a gond!!!!!!!! A dokid egy zseni, hogy elküldött a laparra :lol: hajrá spontán babóka!!!!!!

Fenci, gondolom nem bánod...Nem tudsz bentre majd mobilinternetet szerválni? Akkor nem lenne annyira unalmas a fekvés... :roll: Várjuk az utolsó pocifotót :wink: :lol: És persze pár hét múlva majd a bébihíreket!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyugyi, jaj de szuper helyeken voltatok!!!!!!!!! Irigy-irigy :lol:

Kolibri, gratula az új lakáshoz! És Apára fel :wink: :lol:

Kata, édi a Kislányod!!!!!!! Gratula hozzá!!!!!!Nem volt semmi ez az összefoglaló, jó a memóriád :lol:

Gröni, remélem tényleg csak paráztat a doki ezzel a szívzörejjel...ez gyakori állítólag és elmúlik magától! Mekkora már Dóri! Leventét simán a hóna alá csapná, ő még csak 5800 g :roll: :lol:

Krisz, sajnálom a negát...azóta teszteltél?

Pompom, részvétem a nagyi miatt :(

Kukac, nekem sem tetszik a Jakab :roll: Még van idő lebeszélni róla a párodat :wink: 4d-re nem mentek még mostanában?

Gaby, szép a pocid!!!!!!! És a 4d fotó, Máté baba gyönyörű szép, és nagyon ügyesen megmutatta a pofiját!!!! :lol:

Ticsinek és Szabinak utólag is sok boldog szülinapot!!!!!!

Mi jól vaguynk, túl vagyunk az első oltáson, szegénykém igazi hős volt, csak picit sírt, aztán már vigyorgott :lol: Azóta szinte folyamatosan alszik...

Hétvégén kimenőt kaptunk, elmentünk motorozni, szupi volt 8) :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Nem reagálok mindenkinek megint! :oops: Ezer medve bocs! :wink: :oops:

Dike

Örülök hogy túl vagy rajta, sokat gondoltam rád tegnap!!!! :wink: :D Hajrá spontán baba!!!!! :wink: :D

Zsófi

Nézd mit találtam neked! :D
http://www.teszvesz.hu/item577154025_ik ... tmany.html
Vendég
 


Kolibri

Gratula a lakáshoz! Tegyél képet a lakásról! :wink:
Biztos szép lett!!!!! :D A Párod is odaköltözött? Nem emlékszem bocsi! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna tegnap nem tudtam már jönni mert 7 körül értünk az ajtónk elé ahol a szomszéd csaj lekapcsolt, amikor a párja megjött fél 9kor azt meg átküldtük az enyémhez. :D Dumaparti.

Tegnap 34.cn volt és 37 fokos hő és nega teszt.Ma 35. nap 37,1 és nem tesztelek ma.

A dokiknál csúcsszuper volt! :lol: De tényleg! :D
Az endos dokinál levetettem a ca 125-öt, ma eredmény.A doki nagyon ari volt, dehát azért is járok oda. :D Megcsinálta a rákszürést, össze-vissza nyomkodott kívül belül, hogy fáj-e.Nem fájt!!! :D Aztán uh:nyh 10mm, bal ováriumban 10mm-es cisztikus képlet, ami sárgatest valószínűleg....és semmi kóros nem látható sehol!!! :D Rákérdeztem az IR-re, mondom a lányok így meg úgy...azt mondja milyen lányok...mondom a neten...azt mondja:Fórumozik? :D Mondom ja, ja. :D Na mindegy ő is meg tudja érni a vizsgálatot, mivel mondtam járok arra néha, szívesen mecsináltatják csak oda kell szólnom a laborba előző nap...de ha baj van, metet januártól csak diabetológus írhat fel, mondtam jó, van két elérhetőségem is. :D LÁNYOK!Mikorra van ennek eredménye?Másnap?
Meg egy csomót beszélgettünk a vizsgálatok közben is, halál jó fej és segítőkész volt. :) Kérdi az asszisztensnő is a másik szobából ahogy gépelte az adatokat, hogy hanyadik napon is vagyok....mondom:34.Akkor csináltathattunk volna hcg-t is dörmögte...

Aztán átmentünk a Kaáliba, mondtam honnan jövök, de a doki is csinált azért uh-t és ő is mindent rendben talált, azt mondta a nyálkahárya nemtudommilyen szerkezetű, szóval megjöhet majd....feltételeztem, hogy ez azt jelenti, hogy mindenképp a 2. felében vagyok a ciklusnak.
Szóval ez a doki is elégedet volt, mondta is hogy akkor amiben maradtunk leutóbb:E2plusz nemtudommelyik az 1-2. napon és akkor kezdhetjük is! :D Mondom, akkor indítjuk is a lombikot ebben a ciklusban, azt mondja igen.De míg másnak azt írjuk a kórlapjára, hogy pennicilin-érzékeny, magának meg azt, hogy decapeptyl-érzékeny. :lol: És csóválta is a fejét, hogy ő még ilyet nem látott hogy vki így reagáljon rá. Na mindegy, ha megjön, irány Debi!Ha hétvégén jön meg és csak a 3. nap tudunk menni, akkor majd eldöntjük, hogy abban a ciklusban indulunk-e vagy hagyjuk a kövire. Ezek a hírek, tök boldog voltam tőlük!

Dike
Gyógyulgass!!

Többieknek majd nap folyamán...készülnöm kell suliba...pusz
vizkriszisback
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Ezt nem hagyhattam ki........ :lol: :lol: :lol:

De most jól kitoltam magammal, mert nem tudok visszagörgetni. :?

Ja....

Pálinkásat :!:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Dike :)
Az altatás nagy élmény!!!!!! Olyan jókat durmoltam még ébredés után is..... Végigaludtam a napot... De jó volt.... :lol: :lol:
Varratokat mikor szedik ki?
Örülök, hogy egyik oldalt sikerült megnyitni! Ugye-ugye!!!
:wink:

Vicuska :)
Képzeld, galambpár költözött az ablakunk előtti fára! Második emelet, szemmagasság. Akkora az egyik, mint a macskánk! :shock: Jó hangosak! :D
A hasáról készült képeket időrendben összegyűjtöttem egy mappában. Érdekes és megdöbbentő végignézni..... :?

Haga :)
Fiacskád meggyógyult? Jól emlékszem? :oops:
Látom a ciklusos vonalzódat!!! Csak nem???? :D

Fenci :)
Hazaküldtek? :) Ez az ágyhiány borzasztó... Nálunk is csiki-csukiznak a helyekkel......

Krisz :)
Örülök, hogy minden rendben!!!! Sok doki-nővér is olvassa a fórumokat!!! :wink:

Kolibri :)
Muti a képeket a lakásról!!!!

Vicky :)
Régen láttuk a fiadat! :D :D Heti egy képet kérünk ám!!! Minimum. :wink:

Többi babáról is!!!!! :D :D :D

Mi vót még?? Nincs olyan memóriám, mint Katának...... :)

Lami :)
Ritkán jössz!!!!!
Mondom én, aki szintén. :oops: Napközben meló, este meg nem jutok a géphez. Aztán meg elalszom... Mi volt tegnap a mentalistában??? Addig láttam, amíg megtalálták a levágott kezet. Wazz. :evil: Gyilkos elméket se láttam..... Tragédia. :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Köszönjük a drukkokat előre is! :wink: Majd csak később telózok a kórházba, addig még henyélek.

36 hetes pocakfotó... szerintem még mindig pinduri... :D :lol: :wink: nem tudom hova bújt a manóm. Ja tegnap láttam pár csecsemőt, olyan picurik voltak, el sem hittem. :wink:

Kép

Reggeli idő... :P
fenci
 
 


Fenci!
Még hogy ez pici!!! :lol: :shock: Majd megmutatom az enémet! :wink: Mindenképp küldj ám sms-t!!! Drukkolok!

Dike!
Nagyon jó, hogy kiderült, és biztos lesz spontán babátok!!! :wink:

Gyugyi!
Jó képek! :lol:

Vicus!
De így számolom én is. Afp-re betöltött 16. héten kell mennem, tehát a héten. :wink:

Lami!
Hihi tegnap az interspájzban láttam Szabi kukacát és az nem is kukac, hanem százlábú!!! :lol:
Enyém doki azt mondta, ha rossz is lesz afp, akkor se csinálunk vízvételt, mert olyan, hogy mindkét baba beteg nagyon ritka, ha meg csak az egyik, akkor már úgsincs mit tenni. Én tudom, érzem, hogy egészségesek, nem aggódom ezen.

Tegnap voltam dokibácsinál. Uh nem volt, csak hallgattunk szívhangot-kat. Még elég nehéz megállapítani, hogy melyik kié, mert picik és közel vannak egymás mellett. :lol: Doki nagyon kedves. :lol: Azt mondta lassan áttérünk majd a magne b6-ról valami másra.

KépKép
zsófikukac
 
 


Fenci :)
Dehogy kicsi!!! Pont jó! :wink: ...és milyen szép a bőröd!!!!! :D

Zsófi :)
Jó lesz az afp és pont. :wink: Muti meg a pocakod!!!!

Még nincs 9, én meg már kitakarítottam. Ügyi vok! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Nincs kép, majd csinálok! Csak még fürdőköppenyben vagyok... :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Én is még pizsiben vagyok, ezt a "szép" ciklámen pizsit csak mostanság hordom, mert jól belefér a pocakom és mégsem szorít. Siess a fotóval hogy még láthassam! :D Jó lesz az AFP-d tuti! :wink: Én 16+0-n voltam vérvételen. 4D-re mikor mentek? Ott már bizti lehetne látni Mátyás tesóját is! :wink:

Gyugyi :D Nincs ma suli vagy csak később mész? :roll:
fenci
 
 


Ja még Krisznek akartam írni, hogy IR-es eredmény másnap megvan, hamar megy. :wink: Tök jó, hogy lehet mindjárt indultok a következővel! :D Örülök a jó híreknek! :P
fenci
 
 


Ma csak délben kezdek. "Gurulós" tanrendű osztályom van. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Akkor pihizz addig, szép idő van. Arra is? :wink:
fenci
 
 


Fenci!
Itt bórus, viszont tegnap hétágra sütött a napocska és 13 fok volt. :lol: Babákokkal kacsákat etettünk a Balcsiparton, csak a hülye kacsák nem voltak éhesek. :lol:

Gyugyi!
Én még meg se fésülködtem, az előbb hozta a postás a táppénzem. Tuti belémszeretett... :lol:

megyek fényképezni...

KépKép
zsófikukac
 
 


Itt esik......

KépKép
zapáné
 
 


Kukac :D Télen nem éhes kacsák???? :shock: Hát mitől laktak azok jól? :roll: :lol: :lol:

Küldök arrafelé napsütést! :wink:
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?