Új privát üzeneted érkezett!

CSak gyors helyzetjelentés.

Hát.... most már tuti nega a teszt. Most jött meg délután :(

MÉg jövök este és visszaolvasok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hahó!!!!!!!!!!!!! :lol:

Suzy!
Kép
k@rva jó! :lol:

Gizi!
úgy értettem, h ott franciául beszélnek csak, vagy német-olasz is?
bótba meg mutogatni is lehet,nem? :oops: :lol:

Princi!
a babapopsi...... :D :D :D igazad van :D
hőd sajnálom.... :evil:

Krisz!
te cickát iszol h meggyűjjön?nem palástfű van a 2.felében?vagy izé, azt azért isszuk, h ne gyűjjön meg...na, én is elvesztettem a fonalat...de a cickát meg a petérésért,nem?akkor h is van ez? :shock: 8)

Gyugyi!
örülök macsnak.klaszak a vonalzóid :D

Fenci!
diabetikus csoki!nyami!!!!!!!!!!!!!!!!! :D én almát zabálok!de basszus, eddig azt hittem h ez legaláb fogyókúrás, erreföl ebből se lehet ám akárm,annyit megenni!cukros! :twisted:
akkor mit is egyek?????????????????levegőt????????meg vizet???????????? :roll:
én se értem Gyugyi 40 valahányát a köldöktől :lol:

Kata!
akkor minden oksika!!!!!!!!!!!!!!ahogy a jányok mondják, kicsit több magzatvíz belefér!!!!!!!! :P az evés utáni cukrom az első kettőnél nekm is jó volt ám!csak a 2 héttel ezelőtti lett 7,1 :shock: de nekem még így se sok a magzatvizem, sőt inkbb alsó határon van :roll:

Lami!
egészségedre :D
én iszok veled este, gyerekpezsit! :lol:

tegnap uhun minden okés volt, a kis hölgy 1990 g!hasra gyúr ő is :oops: :lol:
láttuk ahogy ásított hatalmasat, még a nyelve is láccot! :lol: most csak sima 2d-s uhu volt, képet nem is kaptam :roll:
méhszáj ok 8)
Vendég
 


Kata
Mekkora poci :) De jó :)

Susy
Ez nagyon jó volt :)

Fenci
Te kis mohó :D De remélem hamar elmúlik a hasmenés :)

Krisz
Csak nem relax német :)

Vicus
Szépen gyarapodtok :)

Sleepin
Köszi :)
Ja... de most már nem várom, mert du megérkezett

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Gyors bekukk, csörög a zseton! :wink:

Köldök-szeméremcsont távolság. Nektek nem mérik? Annyi centinek "kell" lenni, ahány hetes terhes vagy. Nekem a 38. héten már 42 cm. volt.

Na, KVT.

Igyunk Lamival!!!!! :wink:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Előbb írtam és eltűnt... :twisted:

Vicus :D Gratulálok a 2 kilós kiscsajhoz! :wink:

Sleepinke :D Nehogymááá lelkifurid legyen, én voltam a mohó! Tudtam is, hogy diabetikus cuccból nem szabad sokat, mert hasmenést okoz, de látod a szemem győzött nem az eszem. :lol: Mááá túl vagyok rajta, ma a maradék már meg sem ártott! :lol: :lol:

Gyugyi :D Én nem mértem le, de nekem szerintem 20 centinél ez nincs nagyobb... :oops: :roll: :shock:
fenci
 
 


kata! kislány??de jóóó! :) (tudom neked mindegy :wink)
nagyon szép a pocid! 9.én mész uhura? engem meg akkor műtenek! nagggggyyyyon be vagyok már szarva!

susy! ez nagyoooon jó volt és milyen igaz!

princzike! sajnálom! :(

vicus! gratulálok a 2kilós lilla babához! :)

KépKép
dike
 
 


Dike!
ne félj!minden rendben lesz hétfőn :lol: :lol:
sajna még mindíg látogatási tilalom van :?

Kata!
nem is gratuláltam a kishölgyhöz :P :P :P
eennyi fiú mellé már ideje volt a topicban, Lilla nem fogja egyedül bírni az ostromokat 8)
Vendég
 


Fenci :)
30 hetes "pocak" :lol: :lol:
Kép
Szemüvegemen nem ér röhögni! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Dike
ne izgulj minden rendben lesz! Mi mind lelkiekben is veled leszünk :D

Gyugyi
Azta mekkkora pocid volt :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


dike
igen, pont gondoltam, hogy milyen jo lenne uh után felugrani hozzád. remélem, addigra már lehet látogatni. legfeljebb küldök Piroska-nagymama csomagot:)

gyugyi
wow, és hova lett az a rengeteg bőr a hasadról?? :shock:

vicus
2 kiló, de jó, akkor már nem lehet nagy gond. örülök!! azt mondják, utolso 4 hétben hetente negyed kilot hizik. meglesz a 3,5 kilo tutira. bár ez nem verseny, de csak könnyebben vagy egy normál sulyu babával. nekekm mind2 3 kilo volt, piszkalábak... oszt meghiztak hamar:)

princi
akkor mi a köv.lépés? az IR rendben van?

lami
Boldog szülinapot a fiatalúrnak!!! Kérünk tortás képeket :lol:

krisz
nem mentek kirándulmni? ti gyakran jártok, szép környék a tietek. most már az idö is kedvezöbb.
Vendég
 


hali,

Vicuska: itt nemet, francia, luxembourgi a hivatalos nyelv, de szinte mindenki beszel angolul.

ma voltam nodokinal, mert azt hittem osszeszedtem vmit, de szerinte minden rendben, ugyhogy a rakszures lett belole. :D
mondtam, hogy sezretenenk babat, ugyhogy rogton felirt folsavat, elkuldott vervetelre, pajzsmirigyet es hormont is kert, mondta, hogy ugy menjek, hogy lassuk volt-e pé. azt mondta, hogy penteken menjek, de szerintem az korai, mert 31 naposak a ciklusaim. szerintetek? az csak cn 12. menjek 21. napon?
ja es toxoplazmat is nezet mar most :D
irt fel meg egy intim szappant par napra, hogyha van megis vmi kis gebasz akkor legyilkoljuk.
ja es kerdezte, hogy miert gondolom, hogy van vmi bajom, mert o nem lat semmit. mondtam, hogy neha kicsit furan szaraz erzesem van, erre irt fel sikositot is :lol: :oops:

a legjobb az egeszben, hogy itt olyan rendszer van, hogy magandokik vannak, fizetni kell, de a TB visszateriti 80-90 % -t :D igy vegul maganorvoshoz jarsz es alig fizetsz erte :D :D :D

ugyhogy szerintem mar most is mandulazunk :oops: (a volegenyem mar ra van allva a kerdesre, mar tervezgeti mikor kell kekszelni :D )

imadom :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Giz!

Olyan jó újra olvasni TÉged! Süt a vidámság és a boldogság a szavadiból! Nagyon szorítok Nektek!
Sok boldogságot, és mihamarabbi zebrát!

Többieknek is hatalmas pusszantás!

Kép
ticsimû
 
 


Szia Ticsi :D :D :D

tenyleg boldogok vagyunk, szeretjuk egymast. :D

az elet itt sem fenekig tejfel, sok a gond, csak masfele mint otthon. a munkahelyem egy szivas, de igyekszem kezelni. sok a bizonytalansag, az ismeretlen, sokat kell tanulni, messze van a csalad, de a lenyeg, hogy nagyon szeretjk egymast.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Fenci! oké... vettem... :) Legközelebb nem tudom, mit viszek. :))))

Gyugyi! Vazze nem semmi pocak! És a szemüveg..... :lol: Bendus pakolt nemég a szekrényben és rábukkant a gyerekkori szemüvegeinkre. Na gondolhatod, milyen röhögések voltak... Ja mert persze felvettük őket... hát az hogy gyógyegérnek néztünk ki az nem kifejezés... :D

Dike! Szorítunk Neked is 9-én!!!!!!!!!!! Minden rendben lesz!!! Gondolj végig arra, hogy 1 lépéssel közelebb vagytok a babához!!! :)

LAMI!!! Istenke éltesse Fiadat!!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Dike :D Nagyon drukkolok Neked hétfőre, remélem addigra a látogatási tilalmat is feloldják! :wink:

Gyugyi :D Nagyon durván nagy volt a 30 hetes pocid! :D :P Nem semmi. Ő Andis vagy Gáboros? És mennyivel született végül? :roll:

Gizi :D Tök rendi a dokid, szerintem pont így kellene nálunk is! Mármint ha már ott van az ember és említi neki a gondjait, akkor minden kivizsgálást egyszerre, nem pedig hónapokig könyörögni értük mint itthon. Drukkolok a mandulához! :D :P

Lami :D Na hun vagy, ennyit ittál kisfiad egészségére? Boldog szülinapot neki! Képet!!! :wink:
fenci
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Fenci :)
Ez Andis pocak. (36 kilót híztam..... :shock: ). 3680 volt a születési súlya, 49 cm. Gábor 3890, 51 cm. (26 kg+ :lol: )
Gábor pocak, nemtom hány hetes.....
Kép

Sleepin :)
Leukoplaszt (...hogy írják? :roll: :lol: :lol: ) is rajta volt még a szemüvegen? 8) :lol: :lol:

Gizi :)
örülök, hogy rendeződött az életed! Főnök meg monnyon le!

Kata :)
Mákom van a hasammal! Semmi nem látszik. Oldalt van egy kis repedés. Szegény sógornőmé olyan lett, mint az üres tejeszacskó..... :(

KépKép
zapáné
 
 


Andi
Kép

Gábor
Kép

Kép

Nosztalgiázom........ :) :) :)

KépKép
zapáné
 
 


Csajok!

Este lökök fel képet mert az otthoni gépen vannak! Most "dolgozom" :lol: :lol: :lol: Ezek még csak a bölcsisek! Szombaton lesz otthon megtartva!

Puszi nektek!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata!
Igen, én is így gondoltam a vásárlást, pakolászást. Nem akarom z utolsó pillanatban, ráadásul én május-júniusban vizsgázni fogok, ami épp elég lesz. :wink: Sokmindent mondjuk nem kell vennünk, rengeteg mindent kapunk. De pl. a ruhákkal megvárom, hogy a másik baba is tényleg pöcsös-e, mert ha az nem fogadok el kislány ruhát, illetve a sógornőm ruháit is úgy válogatjuk, hogy mi nem olyan lányos. :lol: Szerintem a Babákok egészsége nem a készülődésen múlik. :lol:
Örülök, hogy örülsz a kiscsajnak és tuti egészséges lesz! Ezek a hülye dokik szeretnek ijesztgetni. :evil: Pocakod már szépen kigömbölyödött! :lol:

Vicuska!
Gratulálok Lilla szép méreteihez!!! Te is lassan a végére érsz!!! :lol:

Fenci!
35. hét!!! De jóó!! Mikor kell befeküdnöd?

Lami!
Hányadik hétre szült a barátnőd?

Gyugyi!
Nem semmi pocakok!

Princzike!
Sajnálom! :cry:

Gizi!
De jó, hogy ilyen rendes a dokid!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Princi
Sajnálom!Kitartás!!!
Hol ezt hallgatom hol azt.Relax, start és hú nem is tudom mi a neve a 3.nak.

Zapáné
Azannya!!! :D Tesóm is 30-35 kilókat hízott...de lement róla.Sztem lassan csinálják a 3. gyereket...vagy már kész is, de még nem tudjuk. :wink:

Vicus
Igen, cickát...az első felében kell inni.Aki ciklust akar beállítani, azzal itatják 28 napig...mert a 2. felében meg kell hoznia a menzit.Na én végül csak egyszer ittam most, akkor amikor írtam.

Nekem 28.cn, hőm 37!!! korán reggel.Nem vagyok beteg... :?

Pusz...
vizkriszisback
 
 


Haliho!

Gyugyi :D Nem semmik a pocakjaid, pedig a babák azért még sem voltak óriás bébik, pont jó súllyal születtek! Szépek nagyon a kis barna hajukkal! :wink: Én plusz 13 kg-nál tartok.. :oops: de magamon többnek látom. Nem a pocakomon van, hanem a combomon, arcomon, ujjaimon, hátamon. :roll:

Kukac :D Tök jó, hogy Ti is sok mindent kaptok majd a babákokhoz! :wink: Hétfőn megyek dokihoz, akkor mondja meg mi legyen a terv. :wink:

Fájogat kicsit a pocim. Reggel a manóm tornaórán volt és nagyon feszengett odabent, azóta néha mensisen fájogat a pocim... :shock: :roll: :oops:
fenci
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kata!
a pocakod is csini, igazi babás pocak már! :D

Gizi!
tök jó, h ilyen rendesen kivizsgálnak. :D sztem menj pénteken. 8)
párod nagyon aranyos :P

Gyugyi!
atyavilág!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: hűha....mekkora pocak!jó sokat híztál!ja, és a babák meg 4 kg alattiak :roll:
nem szidott le a dokid?én 20 alatt meg akarok állni! :oops: az is sok!10-12 a norm, én most tartok 12-nél :oops:
és arik a régi babaképek :wink:

Fenci!
tessék bevenni magnéziumot és pihizni 8)

Lami!
Isten éltesse Szabikát! :D

Ticsi!
fogyis vonalzó?drukk!!!!!!!!!! :lol:


ja, nem is meséltem, h a toxoplazmám megint nega lett..... :shock: hihetetlen :lol:
Vendég
 


Ha már kilóknál tartunk, Apa munkatársnője megszült, túlhordott baba, üljetek le!!! 5 kg és 61 cm. Vazze, természetes úton... :shock: :? Hát én szerintem ottmaradtam volna... Mondjuk én kihordani nem tudtam volna 5 kg-s gyereket... Hasraestem volna az fix. :)

Lányok, egy kérdés!? Ha nincs pé, akkor a hő felmegy vagy nem? Nem félreérteni, ez csak úgy felmerült benne, nem mértem hőt! :)

Na megyek is vasalnom kell, pénteken jön 1 ingatlanos, végre elkezdjük hírdetni a házat! Kíváncsi vagyok mit mond.... És addigra baromira rendet kéne raknom, de Bende mellett kb. olyan rendet rakni, mint hóesésben havat lapátolni... :roll: :? :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin

Elvileg akkor megy fel a hő ha volt pé. Én azért tudtam már ennek az ellenkezőjét produkálni ...igaz csak akkor amikor az endo miatti 6 havi decapeptiles kúrán túl voltam és vártam, hogy megjöjjön vagy ne...felment a hőm, gondoltam végre volt pé...aztán rá 2 hétre voltam uh-n és a doki azt mondta, hogy a petefészkek még nyugalmi állapotban vannak, semmi készülődés. :?
Most meg...a 27-28. napon megy fel a hőm!!! Ez még a félbehagyott stimus ciklusom:3-8ik napig kaptam, gonal először decaval majd medrollal mert nem reagáltam és hát a 9. nap is csak 55 volt az ösztrogénem, egy 11mm-es tüszővel.15.nap tán felment a hőm egy kicsit, de el is kezdtem kicsit vérezni vagy 2-3 napig volt valami minimális vérecske. Na most lehet, hogy ott új ciklus kezdődött??? :shock: Legalábbis ez már gyanús.Ha fent marad a hőm, elmegyek egy ellenőrzésre pénteken Debibe...csak el kéne. :shock:
vizkriszisback
 
 


Krisz, köszi! :) Szerintem jó lenne leellenőrizni, hogy mi történik most Neked odabent! Amúgy most hogy állsz, lesz dokicsere?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
Egyenlőre nem..lenyugodtak a kedélyek...
vizkriszisback
 
 


Na hali!

Zsófi!
Majdnem betöltötte a 37 hetet! A kislány 2100 gr, a kisfiú 2830 gr!

És itt az igért kép!
Kép

Kép

Kép

Kép

A kukacot ő választotta! Zsófikukac tetszik?? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ticsi!!!!

Kép
Vendég
 


Nati!
Boldog szülinapot Szabinak!!! És a Kukac írtó édes, majd átvesze, ha Ti már kinőttétek! :lol: :wink:
Hú az ikrek közt jó nagy a súlykülönbség! :shock:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Köszöni Szabi :P :P :P
Az első perctől kezdve sokkal kisebb volt a kislány! Majd megnő!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lami!

Köszi!

Szabinak is utólag naddon boldogságosat kívánok!
Nekem nem volt ilyen szép tortám... elbactam. :(

Kép
ticsimû
 
 


gizi
indulhat :lol:
Kép
Vendég
 


hali,

koszi a drukkokat :D valszeg pentekre beutemeyem a vervetelt, majd segitsetek megfejteni az eredmenyeket :wink:

Gyugyi: wow :D nem semmi pocak :D

Szabinak boldog szulinapot! Ticsinek is!

Kata: koszi a manulakat!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


ticsinek, szabinak boldog születésnapot!!

nagyoon félek h nem oldják fel addig a látogatási tilalmat! :cry:
ha tudtok,hallotok valamit h feloldották irjatok!

pusziii mindenkinek!!!!

KépKép
dike
 
 


Szép estét jányok!

Csak felületesen olvastam, így kevés maradt meg.... majd holnap bővebben jövök.

Gyugyi!

Tényleg nagyon hasonlít egymásra a két leányzó! :shock: Basszus, az a 30 hetes pocak! :shock:

Gizi!

Szijja! Majd valamelyik nap írok privit, lenne pár kérdésem. Zavarhatlak?

Princzike!

Nagyon sajnálom! :(

Pompom!

Mizu? :roll:

Vicuska, Fencike!

Kitartás, minnyá babáztok! :wink:

Zsófi!

Én sem vagyok jó példa, 35. hét! 8) Nana, Levente már a mienk! :P


Ticsi!

Írtam iwiwre, de itt is boldog szülinapot!

Nati!

Szabikádnak is sok boldogságot! Puszilgasd meg a nevembe!

Enyim fijam, még mindig nem töltötte be a 12-t a vonalzó szerint! :lol:

Krisz!

Igazad van, jó ez így nekem. :wink: Csak k**va kellemetlen!

Susy!

Neked sem csöpög? Akkor kezdek megnyugodni, azt hittem kevesebb a tejci, mert már reggelre nem is durran be a cici, tök lapi. Dóra egyelőre nem panaszkodik. Nálunk is egyre jobb a helyzet alvásilag. Eddig is megaludta a 8-9 órát csak rosszkor. Most 10 körül alszik reggel 7-8-ig. Napközben alszik Vinzent?

Vickynászom!

Vejem Levente még mindig gyönyörűséges! :wink:

Dike!

Tbányán már nincs ettől a héttől tilalom, hátha Szfehérváron sincs már. Bár a nőgyógyászat más, mert ott vannak kismamik is.

Már nem tom ki kérdezte! :roll: Nem köztivérzésem van, rendesen megjött, csak sokáig tart. Még mindig! :shock: :? De szopi alatt állítólag minden belefér, az is ha sokáig megvan, az is ha ritkán vagy egyáltalán nem jön meg! Még türelmes vagyok, mert ha pecsételés volt valóban az első héten, akkor most van meg normálisan és mintha múlna.... :roll:

Anyám szombaton eltörte a térdét. Ez hiányzott nekem, hogy még őt is ápolgassam. Na persze neki sem hiányzott, de akkor is velem van kibacva! :( Soha nem volt gyomrom az ápoláshoz meg ilyenekhez, most meg a fürdetéshez, a nagy és kis dolgok elvégzéséhez is én kellek! Ma feküdt be a kórházba, pénteken műtik, remélem egy darabig nem engedik haza! :oops: Gondoltam rá, hogy azt kapja segítségül amit én terhesség alatt, de akkor éhen halna....Nem tudok ennyire szemét lenni, pedig.... :? Na mindegy, majd lesz valahogy.

Cép jó éjt!

Kép

Kép
gröni
 
 


Jó reggelt csajok!

Lami :D Boldog születésnapot Szabinak! :wink: Aranyos a kukaca! :lol: :lol: Nagyon édes a képeken! :D :wink:

Gröni :D Jobbulást anyudnak, Neked meg kitartást az ápoláshoz! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem reagálok mindenkinek! :oops:

Ticsi, és Lami Szabija Boldog Szülinapot nektek!!!!


Ez pedig babára váróknak érdekesség képpen! :wink:

http://www.gyorgytea.hu/babavaro.htm
Vendég
 


Hali!

29.cn, 37 a kora reggeli hőm.
Hívtam a Debreceni kórházat...nem vették fel a meddőségin. :( Pedig meg kellene tudnom, hogy Fekete lesz-e holnap ott.Ha esteleg vki tudja, írja meg...köszi. :)
A Kaáliban nem lesz holnap a dokim.Beszéltem vele telcsin, mondtam mi a szitu, meg bevallottam töredelmesen, hogy nem szedtem be a duphastont amit felírt...mondta, hogy pont ezért adta... :? :oops: Várjam meg, hogy megjön-e most...ha nem akkor jövő hét elején-közepén menjek megnézetni.
Sztem nem fog megjönni...tuti most volt pé...vagy a hőmérő nagyon megbízhatalan...de csak nem.Jól bekavartam.Csináltam magamnak egy jó hosszú ciklust... :( Persze ha 9 hónapos lenne, azt nem bánnám. :wink:

Boldog szülinapokat!!! :D
vizkriszisback
 
 


dike
sajna ma volt az ujságban, hogy még tart a tilalom :( de mindenképp viszek csomagot hétfön, és ha lehet, bekukkantok hozzád.

krisz
hááát, a házi feladatot is azért adjuk, hogy megcsinálják :roll: kikaptál a dokitol? :) tényleg hosszu ciklus, de ne hagyjátok ki, ha már ilyen sokáig van esély:)

gröni
ez a baj, hogy az anyjával senki nem akar szemétkedni. illetve nem baj, de ez van. hát, tényleg az a legjobb, ha sokáig bent van a korházban, ott ellátják rendesen, neked meg a 2 gyerek mellé nem kéne egy 3.is. Meg ha betegek az öregek, még kiakasztobbak. Mamámnak a gerince pattant meg, és azért is mérgelödött, mert nem 2 perces lett a lágytojás, hanem 2 és fél :roll: , amit föztek neki.

holnap terheléses vércukor.
Vendég
 


Kata
De én úgy gondoltam, hogy nem hagyom veszni ezt a ciklust....Akkor is voltunk együtt a 14. nap körül, mostmeg kedden amikor kicsit feljebb ment, másnap meg még feljebb.
vizkriszisback
 
 


Hali! :D

Dike!
úúgyis csak 2 nap!nem?hétfőn bemész és kedden jössz haza,nem? :roll: :lol: azért drukk h addigra ne legyen tilalom :D

Kata!
drukk a holnapi vércukorra!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Krisz!
ezért kell betartani, amit a doktorbácsik mondanak... :shock: ejnye-bejnye :twisted:

Ditke!
laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, apára fel :D

Gröni!
fotót régen raktál!anyudnak jobbulást és reméljük jóóóóóóóóóóó sokáig benttartják :oops:

Ticsi!
tegnap nem engedte feltenni a képet a bnet, de nem hagyhatom ki: :oops: :lol:
Boldog szülinapot! :P

Kép
Vendég
 


Vicus :D Ha belegondolok, már tök rég raktál ilyen képeket... :oops: 8) :lol: :lol:

Azt álmodtam h megszületett Márk, nagyon szép volt és már volt vagy 6 foga, abból egy letörve.. :oops: :lol: :lol: :lol: ja és hüvelyi úton született. :P
fenci
 
 


Fenci!
de nem is hiányolta senki! :shock: :oops: :lol: :lol:

tegnap éjjel én is a babával álmodtam, olyat h akkorákat rúgott, h kidudorodott a hasam a lábujjaitól :roll:
tul.képpen még sosem álmodtam vele :roll:

a Többiek nagyon eltűntek :evil: :D
Vendég
 


Fenci!
Te szerintem már jósolgatsz! Mikor mész kórházba???
De izgi!!!!!!!!!!
susy75
 
 


Vicuska!
Tudod nekem kínszenvedés az ilyen képeket nézegetni, keksztilalmon vagyok. :evil:

Fenci!
Azért remélem Márk fogak nélkül születik! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
bocsika :oops: :oops: :oops:
neked örökké ez lesz? :roll: mármint nem örökké, szép is lenne, csak végig a babásság alatt? :shock:
és betartjátok???? :shock: :oops:

Kép
Vendég
 


Vicuska!
Hát majd kedden megkérdem megint a dokit, Múltkor nem mertem, hátha nimfónak néz. :lol: Amúgy betartjuk, így nem merünk és ha valami történik azt sose bocsájtanánk meg. Persze az uram nincs elhanyagolva. :wink: :oops: :lol:
Múltkor egy barátnőm mondta, hogy és szülés után 6 hét. Mire én jót röhögtem, mi lesz az a hat hét a 9 hónaphoz képest? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kösz csajok, hogy megértetek! :wink:

Húúú, tudtam, hogy tegnap elfelejtettem valami fontosat! :oops:

Kata!

Gratulálok a kislányhoz! Biztos furcsa lesz egy nunis két fiucska után. Szerintem ne aggódj, biztos egészséges, már látták volna ha nem. Most már nyugalom kell nektek és boldog babavárás, ne idegeskedj!

Vicuska!

Nekem is hijányzott ám, csak nálunk is kextilalom volt, ezért nem adtam neki hangot! :wink:

Fenci!

Ez az álom! :lol: Én is sokszor megálmodtam a szülést a vége felé, reggel olyan szar volt, hogy sehol nincs baba és nem vagyok túl rajta. Fizikailag hiányzott! :roll:

Zsófi!

Együttérzek veled. Amikor még nem zavar a pocak, tulajdonképpen nem is érzi magát terhesnek az ember rohadt szar! Nekem 31+6 hétig nem volt cekcuális kapcsolatom a doki kezén kivül, na meg apjukéval, mert kétszer tinicekceltünk. 8) Szerintem ennyit megengedhettek magatoknak, ha nekem nem lett bajom, neked főleg nem lesz!

Krisz!

Nekem is volt olyan, hogy 10 napig magasan volt a hőm, de nem indult petike uhu szerint, nem tom mi van ilyenkor. Reméljük nem lesz hosszú ciklusod, esetleg egy baba miatt! :wink:

Ja Gyugyi kérdezte asszem. Dóra kezecskéje rendben van teljesen, még egyszer megyünk gyógytornászhoz, hogy megnézze a lábát, mert kicsit kötöttnek érezte az adduktorját, de szerintem már azzal sincs gond.

Nem is írtam, Dórának szívzöreje van. A házi orvos vette észre, de azt mondta 99%-ban szinte minden babának van kicsi korában, de azért elküldött szakemberhez. Remélem nem lesz baj!

Kép

Kép
gröni
 
 


Kata
Elélmletileg az IR most rendben vanm de doki néni azt mondta, ő jobban örülne, ha még alacsonyabb lenne. Szerintem a következő ciklusban elmegyek vérrvételre, hogy csináljanak hormon sort, utána megvárom még a következő kontrollt, hyog mit mondanak az IR-ről és utána szerintem ezerrel inszem. Feltéve, hanem jön addig össze :)

Sleepin
Köszi a címet. Elmentem tegnap, de nem volt amit keresetm :( De egyébként klassz hely :)

Dike
Szorítunk :)

Gizi
Milyíen rendes fdoki :) Jó téged olvasni :) Hajrá zebrácskák!

Lami
Fiadnak boldog szülinapot :)

Gyugyi
Volt ám pocakod :) Viszont szépek a gyerkőcök így kicsinek :lol:

Pompom
???

Fenci
Tessék pihenni. Már majdnem a finisben vagy. MÉg bírd ki egy kicsit. Mikor kel befeküdni?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Vicus :D Végre elküldtem a diétás cuccokat mailben, remélem mind átment (4 mail). :wink: Sikíííjjjjál ha mégsem. :P Szerintem nekem is ez volt az első álmom a babával. :roll: Lehet, hogy tényleg megrúgott éjjel, nem, és azt gondoltad álomnak? :roll:
Nálunk is még megy a keksztilalom, de már látom a végét... 8) :lol:

Susy, Princzike :D Hétfőn este megyek dokihoz, majd akkor dől el mikor lesz kórház. :wink:

Gröni :D Remélem a szakember majd rendben találja Dóri szívét!!! :roll: :wink:

Puszi mindenkinek és jöjjenek a hiányzók is! :wink:
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?