Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most csak beszaladtam a hírekkel, hogy ne izguljatok tovább. (A gépem tegnap megadta magát és most újratelepítés megy ezerrel)

Na szóval a hőm öngyilkos lett és leugrott 36,5-re. Háromszor megmértem reggel és egyszer jó indulattal felugrott 36,6-ra. Szóval nincs mit szépíteni rajta, ez van. Most várom Piri nényét.
És nagyon arik vagytok, hogy drukkoltatok nekem!

Most én drukkolok Lillának, Natinak, Ercsinek meg minden kismami jelöltnek.

Nagy ölelés :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Na, pont lapaljám lett. Neked írtam Viri. :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Odri! privi ment!


Viri: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Hát az a gólya sajna nem hozzánk készült. Lehet hozzád vagy Natihoz indult ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Pedgi ilyen szép görbét még clostyval sem produkáltál. Annyira drukkoltam.
Én sajnos nem érzek semmit, úgyhogy nem hiszem, hogy a gólya hozzám jönne. Lassan én is izgulhatok, mert 12-13. dpo-nál sosem bírtam tovább. Pont a síelésemre...

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: én is csodáltam a szép görbémet. Sose csináltam még ilyen szépet :) De annak örülök, hogy legalább visszaállok a 28 napos ciklusra :)
De te még ne add fel!!! Nem mindenkinél jelentkeznek tünetek, van akinél csak a teszt után ;) A hőd is jól áll! Ó most számolom, ha mégse jött össze tényleg a síelésetekre esik Piri asszonyság. Ó a fenébe, legalább ott hagyhatna már békén.
Azért én drukkolok, hátha nem jön az a banya ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Viri
Nagyon sajnálom, hogy a hőd öngyilkos ugrást végzett.

Lilla
A te hőd se kutya!!! Most versenytfutunk egymással!!!
Mit jelentenek a c betűk a görbédnél?
Én sem érzek semmit. Csak fel vagyok megint puffadva.

Csucsu
Örülök, hogy jöttél. Nagyon sajnálom hogy párod családja továbbra sem változott. De legalább elköltöztök mellőlük.

Márti
Hogy vagy ma? Köszi a ragasztót!!!


:x

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Krémes nyálkát jelent a C betű. Neked nincs? Vagy milyen?

Kép
p__lilla
 
 


Nati
Nem versenyzünk, csak egyszerre tesztelünk pozitívat. Remélem.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Igen csak rosszul fogalmaztam. De épp most vettem észre mikor pisilni voltam. De előtte meg kifejezetten száraz volt napokig. Neked ez mensi előtti dolog? Remélem nem!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nem tudom. A babatervezőknél olvastam, hogy egy héttel a pé után lehet ilyen és ez nem függ össze a terhességgel, meg azzal sem, hogy nincs baba. Ez természetes. Eddig nem is figyeltem. Most feltűnt. De talán pár hónappal ezelőtt is tapasztaltam ilyent. Nem írtam be a görbébe. Sajna.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Ma vagy a 9. napon, nem csinálsz egy lh tesztet?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nem. Kivárok. Úgyis megyünk síelni, addig eldől minden. Most nem izgat annyira, mint múlt hónapban.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Tudod mi a furi? Most én sem vagyok annyira türelmetlen mint januárban. Kevésbé fog fájni talán vagy remélem, ha mégis megjön. De akkor beletemetkezek a szigorlatokba, szakdolgozatokba. És végighajtom ezt a félévet és lezárom a sulit véglegesen.
Mikor mentek síelni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Jövő héten szerdán már nem leszek itthon. :D
De hiányozni fogtok.
Úgy gondolom én is, hogy kevésbé fog fájni. Most a síre koncentrálok. Remélem jó lesz.
Most meg megyek nőnapra. Úgyhogy ma már nem leszek.
Mindenkinek szép estét.

Kép
p__lilla
 
 


Nati,Lilla
nagyon szép a hőtök,drukk-drukk-drukk!!!!

Viri
nagyon sajnálom ezt a hőzuhanást...a csudába!!
holka
 
 


Erika
5 napja szerencsére nem volt semmi vérezgetés,barnázás!!!
holka
 
 


Csucsu
Én csak ámultam mikor olvastam miket írtál... :evil: :( remélem sikerül mihamarabb költöznötök.
És igazad van biztos jön a kistesó amint nyugodt lesz a környezeted :)
holka
 
 


Sziasztok!

Kész a gépünk :) Közben piri is megjött. Szóval tényleg ennyi ennek a hónapnak.
Én is úgy döntöttem, hogy most nuku hőzés, nuku tesztelés, nuku doki. Csak szex és más semmi a vágyam csak ennyi :) Na jó hülye vagyok mi? :)

Holka: de jó, hogy már megszűnőben a barna :) Lassacskán már nem kell egész nap feküdnöd. Heni hogy fog neki örülni :)

Erika: a clostytól nőnek szép nagy tüszőid és mikor repednek akkor nagyon fáj. Legalábbis nekem nagyon fájt, mikor sok tüszőm lett. Gyógyszeren éltem napokig. A doki azt mondta na akkor kellett volna kekszelni, na de mindenhez volt kedvem csak ahhoz nem.

Babett: sajna nem csatlakozom hozzátok. :( Te hogy vagy?

Márti: jobbulást neked! Jól elkaptál valamit :(

Nati: tényleg szupi a hőd. Légyszi tartsd fent!!!!

Mágnes: hogy vagytok? Apukáddal mi újság? Ugye jobban van?

Csucsu: hát tudod, meg sem érdemlik az anyósodék az unokájukat! Jobb is, ha elköltöztök. Csak a párodnak nagyon rossz lehet, hogy a szüleik így állnak hozzátok :(

Andy: elvileg normális, ha szurkál. Nő a méhed.

Ditta: merre vagy?

Hú megjött a pizzánk. Megyek kajolni :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri! Én teljesen egytértek veled!! A sok figyelés elveszi minden energiádat...amikor van időd akkor csak a férjecskéddel foglalkozz.. :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


viri!
sajnálom a pirit, de örülök hogy gép rendben van. akkor neked is a köv hónap leszarom hónap lesz? drukk hozzá.

Odri te hogy vagy?


na én elteszem magam holnapra, jól bekajáltam kolbászból meg szalonnából, és kihagytam a nőnapi vacsit, de kicsit hülyén nézett volna ki ha elmegyek és jövő héten még nem megyek dolgozni. amúgy hőm már nincs,de torkom még nem az igazi, néha el-elmegy a hangom.

mindekinek jóéjt és szép álmokat!
pusszancs nektek

Kép
andyfekete
 
 


odri! köztünk csak 6 nap van. voltál már AFP-n?

Kép
andyfekete
 
 


Andy: most nézem lassan mehetsz az afp re . nAgyon szalad az idő.

Kisvirág: Nálunk is ujra kellett mindent telepiteni. Úgy llátszik ez ilyen időszak :(

Kép
csucsu05
 
 


Andy, 19-én megyek AFP-re, akkor leszek 16 hetes.

Kép
Kép
odri
 
 


csucsu, tök jó hogy jöttél és hogy ennyit írtál. :) Jöhetnél többször is, mert én meg mindig elfelejtek átmenni a másik topikba elolvasni hogy miket írtok. Úgyhogy legalább másold ide be hogy mik történnek veled. :) Szerintem mások is kíváncsiak rá.
De tök jó lesz már végre az új házban nektek! Mennyire lesztek távol az imádott családtól? Amúgy az irigység tényleg gusztustalan de nagy úr. Én is tapasztaltam már egy csomószor és tényleg nem tudsz mást tenni mint ráhagyod a másikra, az úgyis saját magát bünteti a butaságával de hihetetlen bosszantó tud lenni...

odri, tök jó hogy te is jöttél!!!!!!!!

Lilla, szerintem is most a síelésre koncentrálj, hátha kellemes meglepetés ér. :)

magdolnam, a postáról nem is mondok semmit... de én is felkaptam volna a vizet!!!

Amúgy velem nincs semmi különös. Vettem ma egy kismami halásznacit, nagyon tetszik. Férjemnek nem, de nem érdekel. Rajtam még olyan ruha nem volt ami tetszett volna neki. Legalábbis sose mondja és már tök elegem van abból hogy nem érzem magam jó nőnek mellette... Na mindegy. Múlt héten megkérdeztem tőle, hogy szép vagyok? Erre azt mondja, jól nézel ki. Mondom de szép vagyok? Erre azt mondja a szép az más... Szerintetek??? :devil(
Na mindegy. Ő ilyen, így kell elfogadni csak néha jólesne egy-két kedves szó... :)

Nem is panaszkodom tovább mert még van dolgom, csak gyorsan beugrottam... MIndenkinek szép álmokat és jó pihenést. Erika, Nati, Lilla, megy a drukk, VIri a te hónapodat meg sajnálom...

KépKép
muffin
 
 


csucsu, tök jó hogy jöttél és hogy ennyit írtál. :) Jöhetnél többször is, mert én meg mindig elfelejtek átmenni a másik topikba elolvasni hogy miket írtok. Úgyhogy legalább másold ide be hogy mik történnek veled. :) Szerintem mások is kíváncsiak rá.
De tök jó lesz már végre az új házban nektek! Mennyire lesztek távol az imádott családtól? Amúgy az irigység tényleg gusztustalan de nagy úr. Én is tapasztaltam már egy csomószor és tényleg nem tudsz mást tenni mint ráhagyod a másikra, az úgyis saját magát bünteti a butaságával de hihetetlen bosszantó tud lenni...

odri, tök jó hogy te is jöttél!!!!!!!!

Lilla, szerintem is most a síelésre koncentrálj, hátha kellemes meglepetés ér. :)

magdolnam, a postáról nem is mondok semmit... de én is felkaptam volna a vizet!!!

Amúgy velem nincs semmi különös. Vettem ma egy kismami halásznacit, nagyon tetszik. Férjemnek nem, de nem érdekel. Rajtam még olyan ruha nem volt ami tetszett volna neki. Legalábbis sose mondja és már tök elegem van abból hogy nem érzem magam jó nőnek mellette... Na mindegy. Múlt héten megkérdeztem tőle, hogy szép vagyok? Erre azt mondja, jól nézel ki. Mondom de szép vagyok? Erre azt mondja a szép az más... Szerintetek??? :devil(
Na mindegy. Ő ilyen, így kell elfogadni csak néha jólesne egy-két kedves szó... :)

Nem is panaszkodom tovább mert még van dolgom, csak gyorsan beugrottam... MIndenkinek szép álmokat és jó pihenést. Erika, Nati, Lilla, megy a drukk, VIri a te hónapodat meg sajnálom...

KépKép
muffin
 
 


csajok, szerintetek (szűk)1 éves gyereknek hányas méretű ruha kell?????
magdolnam
 
 


hogy ne üssön meg a guta :twisted: a bank.... LAkáscserét tervezünk... erre a házra felvettünk 5M Ft-ot. Ezt törlesszük lassan a 4.éve. Bementem a bankba és kérdeztem, hogy mennyit kéne visszafizetni? Erra válasz (KAPASZKODJATOK): 5,6M Ft-ot! Szerintetetek???
magdolnam
 
 


jó reggelt!

magdi!
előbb sajna a kamatokat fizetjük ki, ezért több. számold ki hogy összesen mennyit kell visszafizetni. mi is 5,6ot vettünk fel 20 évre és vissza kell fizetnünk a 20 év alatt kb: 8-9 milkát kell visszafizetni, ez sajnos így megy. ha nincs pénzed a bank lenyúl.

odri!
nekem 11én kell mennem, azt mondtáka védőnők 15 hetet kell betölteni. és akkor leszek 15 hetes 4 napos. végülis 2 nap kell a 16hoz.
remélem nem kell aggódnom az eredmény miatt. de azért majd ott is mondom.

na megyek, megint reggelizni:))))

Kép
andyfekete
 
 


:shock: :shock: :twisted: :cry:
magdolnam
 
 


Csucsu, nem semmi após/anyósod van. Hát én akkor megfogtam az Isten lábát az enyémekkel. Bár szerintem, ha megtudják, hogy el akarunk költözni, világvége lesz. Én mindig mondom nekik hogy nem akarom itt leélni az életem, de egyikfülén be a másikon meg ki. Vagy a rosszabb, hogy azt hiszi pillanatnyi elmezavar, hisz itt együtt kell leélni az életünket
magdolnam
 
 


jaaaj ébredezik a Malackám, a kis drágám. Megyek meglepem valami fini zöldséggel a kis ásítozósomat :D
magdolnam
 
 


Sziasztok lányok!

Még élek :lol: :lol: :lol:

Magdolnam: éé ugy emlékszem olyan74-80 as méretek kellenek egy évesen. De már nem vagyok biztos benne... Hátha a frissebb kismamik, mint Holka emlékszik még :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!

Magdolnam
Hát igen, ez a hiteleknél így van. Igaza van Andynak, először a kamatokat kell fizetni. Különben nem érné meg nekik.

Nati
Látom a hőd szépen alakul. Hogy vagy ma? Van valami tüneted?

Viri
Sajnálom pirit. Na de ne siránkozzunk. Csak úgy, mint az úttörők: Előre! :lol: Vagy ezt a kisdobosok mondják? :oops:

A tegnapi nőnapi buli jól sikerült. Telezabáltam magam. Még most is tele vagyok, de korog a gyomrom is. :evil:

Kép
p__lilla
 
 


Magdolna: Igen én is úgy emlékszem 74-80 ruha kell az egy évesnek. Szabina 2éves ő már 92-98ruhákat hord. vegyél 80-ast az biztos jó és ha nagy akkor majd belenő. Miért gondolják Apósódék, hogy együtt kell leélni az életet? Ők ilyen ragaszkodóak? Hát ha lehet választani akkor inkább ilyen ragaszkodó legyen a rokonom mint amilyen a miénk.
Ezt a bankos dolog felháborító. Már miért kéne többet vissza fizetni? Hisz 5Milliónál amit felvetettek nem kérhetnek többet az már uzsora kamat.
Mi most mikor eladtuk a házat a K&H banknál vettünk fel 4Milliót. 3évig fizettük és 15évere vettük fel a hitelt. Szóval lett volna még 12év. És 360ezer ft ot számoltak ki, hogy annyit fizettünk vissza valójában 1,4Milliót. tehát valóban a kamat nyomja meg az első éveket. De akkor is kevesebb lett a vissza fizuetett összeg mint amit felvettünk. Ami viszont bosszantó volt, hogy azért mert a telkes összeget vissza akartam fizetni kért a bank végtörlesztés cimén 55ezer ft-ot banki díjjat.
Szerintem kérdezz mégegyszer rá mert többet nem hiszem el, hogy kérhetnek. Vagy ennyire szemét a bank? Ez melyik bank ha nem titok???


Muffin: Igérem sürübben jövök majd hozzátok.

Kép
csucsu05
 
 


mi is a k&h-nál vettük fel. Anyós személyikölcsint vett fel a bp-banknál (600.000) 2évig törlesztették és vissza akarták fizetni. Hát az is jóval több volt 2 év után mint 600.000ft. Szegény a bankban sírvafakadt.

Tutkó ez a 80-as dolog??? Mert a brendonban láttam egy meseszép farmer kantáros szoknyát, de az csak 74-es mérettől van. Én meg Lizának meg akarom venni, mert gyönyörű és 2.190 vagy 2490be kerül. És nem akarom úgy hogy pont télire legyen jó.
magdolnam
 
 


Lilla, bizti jó lehetett a buli :D legalább a kaja miatt már megérte :wink:
magdolnam
 
 


most nézem, Viri :cry: pedig gyönyörű volt a görbéd!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Megnéztem Heni kiskönyvében és 1 évesen 75 cm volt, szóval a 80-as pont jó.És ő átlagos méretű kislány.
Bár én nem merek egy évre előre venni ruhát....
holka
 
 


Most nézem farmerszoknya.... hááát akkora mellé lövés nem lehet legfeljebb ha nyáron viseli akkor simaügy ha mégis hideg időre nőne bele akkor pedig kisharisnyával adod rá,meg alatta egy hosszú újjú bodyval. :lol:
holka
 
 


Kép Kép

BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka, köszi! Én is a 80-asra tippelgettem, de gondoltam, inkább hozzáértő szakértőket kérdezek meg. Nekem sem szokásom ennyivel előre venni rucikat, de ez kihagyhatatlan!!!
magdolnam
 
 


Anna 14 hónapos, és 80-as a mérete.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi Mágnes!
magdolnam
 
 


Szia Mágnes!

Hogy van édesapád?
Bocs, én el is felejtettem, hgy neked is kb. egy év körüli a babád :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, Jenny, Erika, Edit, Babett merre vagytok???Bocs akit kihagytam, nem szándékos :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ma csülkös bablevest csinálok hozzá palacsintát :lol:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Kende tiszta nátha, nekem meg a torkom fáj. :(

Andy: ez a hónap a lesz…om hónap lesz :) Meg apa megy dokihoz :)

Magdolnam: Kende 1 évesen 74-es ruhát hordott. (kb. 8hónapos korától olyan 15-16 hós koráig hordta ezt a méretet.) 17 hósan hipp-hopp kinőtte a 80-as méretet és most másfél éves és 86-os a mérete. De ez szerintem annyira gyerekfüggő. Az egyik ismerősöm kislánya másfél évesen is 74-est hordott. Most majdnem 2 éves a lány és 80-as a mérete.
Na meg a ruhák mérete nagyon márkafüggők. Nem ugyanakkora egy pl. Kenguru goldos 80-as, mint egy brendonos, vagy leopoldis. Pl. volt nekünk egy 68-as c und a-s bodynk amit akkor hordott amikor javában más márkából a 74-est.
Bank: úgy van ahogy a lányok mondják. Először a kamatot fizeted. Mi 3 millát vettünk fel, és 6 éve fizetjük. Mire vége a hitelnek kb. 5,5 millát fizetünk vissza. Szóval ez van ezt kell lenyelni. :(

Lilla: még mindig szupi a hőd :) Ezer drukk neked!

Mágnes: apuddal mizu?

Márti: te jobban vagy?

Nati: suliba vagy? Látom a hőd még ok :) Szurkolok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na a lecke aszem fel van adva :roll: lehet nem veszem meg így, bár annyira szép! hogy a szívem szakadna meg azért, ha nem lehetne a miénk! Szegény Ti. Gyógyulgassatok!
magdolnam
 
 


magdolnam
látod Viri írja,hogy Kende másfél évesen 86-t hord...Henci most lesz 2 és ő is 86-t hord most. :shock: Szóval jó nehéz kiszámolni.
Mi,Petivel egyszer alig bírtuk lebeszélni magunkat egy mese-meseszép nagyon meleg pulóverről ami méretét tekintve pont a nyár kellős közepén lett volna jó Henire :roll:

Hidd el ha jövőre Lizával együtt mész vásárolni akkor is találtok majd gyönyörű rucit,jó áron.

Lilla :lol:
de jó,hogy szépen fenn a hőd!!

Márti
köszönjük a képeslapot :D

Viri
jobbulást Nektek.
Mióta tegnap írtad a pizzát... azóta arra gondolok!! :D Csak most olyan felesleges lenne rendelnem mert anyósom tegnap 3 féle főtt kaját csinált :(
holka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?