Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt csajok!

Csak gyorsan mert már k...va éhes vagyok... :oops: :lol:

Vinczus :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! :wink:

Pandi :D 20 ébredés egy éjszaka??? Nagyon szépséges Dóri! :wink:

Mami :D Édesek a manóid, hogy kancsingatnak egymásra! :D

Gyugyi :D Ügyi vagy a hivatalos klubbal! :wink:

Zsu :D Szuper hírek!! Hányat kértek vissza? Holnap beülti?

megyek enni, mert a manóm is már majd kiugrok odabentről... :P
fenci
 
 


sziasztok!

zsuuu nagyon szorítok!!!

lányok, tegnap du 2től annyira fájt a bal gondolom petefészkem, h alig birtam menni, nem tudtam kiegyenesedni, ha vezettem és benyomtam a kuplungot majd be szartam!!!ez mi?????tegnap, tegnap előtt volt sok nyák, tehát pé körül vok az biztos.ja és este volt hancur, de annyira fájt a bal oldal h naaaa.szur, mintha késsel szurkálnának.mára már jobb egy icipicit érzem csak....
szerintetek ez a tüszőérés?ennyire még soha nem éreztem!

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Fenci :)
Istenke éltessen!!!! :wink:
(Jól láttam az iwiw-en, ugye? :) )

Dike :)
Bizony-bizony, azt érzed! Nekem is szokott fájni, amíg ki ne pukkad. Tegnap. pl. Csak az út van lezárva! :D

Krisz :)
Ja, lukat! :lol: Na de ekkorát? :shock:
Ügyik vagytok a szurikkal.
Képet várjuk!

Vincus :)
Fél év még nem a világ vége! :) Bár tudom, ha az emberlánya babát szeretne, akkor két hónap is sok. Remélem, nem kell végigjárnod az általunk "kikövezett" utat, hanem gyorsan brunyálsz egy kétcsíkosat! :lol: :lol:

Zsu :)
Jesssssz!
Kép

Gröni :)
Szesz nem romlik meg!! Csak javul! :lol: Három éve? :shock: Nálam három napig se marad meg.... :oops:

Lili :)
Nekem is ilyen. Két nap igazi piri, aztán barna beugrik még néha latogatóba. Ezé' utáljuk őt is! :lol: :lol:

Lami :)
tegnap kerülgettük egymást! Délután a Zapa bitorolta a gépet. Én meg megnéztem videjóról a csontot meg a mentalistát. tecc. Nézni fogom.

Sleepin :)
Hát igen, gyerek mellett nehéz másnaposnak lenni! :lol: :lol:

Kukac :)
Élvezd is ki minden percét a terhességnek! Örök élmény/emlék. :)

Csajok!
Nálatok hogy látszik a klub?
A régi módon én már nem tudok belépni, de a saját iwiw-emről simán. Ott tudom szerkeszteni. Láttam, hogy mint moderátor 8) szerepelek. ha valaki szeretne még moderátorkodni, kiderítem, hogy lehet. Biztos van rá lehetőség.

Tegnap Ticsi talált egy tagot, akiről nem tudta, hogy ki..... Hááát, nem volt könnyű kideríteni. 2007-ben írt háromszor, azóta sem. Kérdés: Ő akkor inaktívnak számít, ugye? Kitöröljem? :roll: :roll:

Másik kérdés:
A zártság mit jelent? "Idegenek" nem látnak minket? Megpróbálok majd Aputól belépni....

Ötleteket, javaslatokat várok!

Ja!
Nálam a megjegyzésnél, az adatlapon, mindenkinek szerepel a nickneve. Ti látjátok?

Ha titkosak vagyunk és más nem láthatja a képeket, akkor a klub képei közé tehetek egy fotót névvel Rólatok? De csak akkor, ha csak a tagok nézhetik meg. Ezt ki kellene deríteni...

Várom a véleményeket! :D :D :D
Kép

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Gyugyi :D Nekem is van a klubban 1 full ismeretlen... nemrég született gyerökkel.... :shock: :roll: Szerintem töröljük. olyan felhasználónévvel kéne meglesni a klubot aki nem klubtag, hogy lássuk mi látszik. Majd pároméval megnézem ha hazaér. :wink:
Ja, igen, megöregedtem..... brü-hü-hüüüüü.... :cry: :cry: :lol: :lol:

Dike :D Remélem elkaptátok, tuti péd volt! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!
Eddig nem igazán írtam, csak olvasgattam ezt az oldalt. Most viszont lenne egy kérdésem hozzátok! Rendeltem LH tesztet, pozitív is lett a 12. napon, akcióztunk is rendesen, erre most megjött 24 napra. Eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim óramű pontossággal. Szerintetek mi történt odabent?
szi77
 
 


Napot!

Ideért végre a nap!
Pedig szombatra ígérték! De anyuék tegnap voltak itt, szal most má minek!

Fenci
Boldogságosat! :D

Igen nekem is feltűnt a gyerkőc, valszeg ezért nem ír...

Jó étvágyat! Ne éheztesd.

Én hamarosan felteszem az új vonalzómat! :wink: :wink: :wink:

Zsu
Nagy nagy drukk akármikorra...bocsi, hogy a többit nem írtam, de akkora lett itt a káosz! Jött uncsitesó a gyerkőccel, és az én kengyelfutó gyalogkakukkom nem volt türelmes a tipegő topogó kislánnyal, mindig ott kellett lenni a sarkukban! De nagyon élveztük!
Ilyenkor belegondolok, hogy az ikrekkel milyen jó már ebben a korban!

Dike
Reméljük peteérés volt, mert sajna a ciszta is fáj ennyire...sőt...de nem az!!!!!!!!!
Mit döntöttél?

Krisz
Neked mikor lesz uhu? Vagy lemaradtam?

Kismamik, pocakképeket kérünk!

DObok mingyá én is néhányat...

no a pocakról nem, az elrettentő példa lenne... :roll:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!


Gyugyi :lol:
meglestem a klubbot a férjem oldaláról.
csak a klub adatai látszanak, hogy mikor jött létre, ki a tulaj, ki a moderátor, terület, típus, utolsó bejelentkezés, weboldal cím.
Bal oldalon nemis jelenik meg,hogy kik a tagok, és a képek sem.
Ez így tényleg zárt :lol: csak az látja, aki tag :wink:
Vendég
 


Haga :)
Ez szuper!!!

Akkor kérek bólogatő szmájlikat, ha legyűjthetem a képeket nicknévvel a klubunkba! :D :D

Ticsi :)
Nálunk nincs nap, csak szürkeség. pedig ágyneműt kéne mosnom.... :?
Dobd azokat a képeket! :)

Fenci :)
Minnyá írok privit, hogy ugyanarról beszélünk-e. Ha igen, akkor törlöm.

Szi77 :)
Nemtom, mi lehet.... Az én ciklusom mindig ilyen rövid, sőt rövidebb. Nekem azt mondták, hogy elégtelen peteérés.... Na de én már egy vénasszony vagyok. :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Szi
Osztom Zapáné véleményét.Sok sikert legközelebb!!!

Zapáné
Én nem vagyok tag.Hogy legyek?Pü? :roll:

Ticsi
Kedden 6.cn-en uh és vv.

Haga
Üdv! :D

Na megyek mert ma még tanítok 6 órát itthon...nem vagyok munkamániás csak péntekről és szombatról idetettem pár órát, hogy akkor ráérjünk együtt a párommal.

Kép:
Kép
Ma még ráfestünk hamvasszőkével...mert nemigazán ez a szín volt a cél.De ahogy most tallóztam a barna képeim is előjöttek és azok most jobban tetszenek...fene tudja? :roll:
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
Nekem tecc!!!
Megyek iwiw-re, küldök Neked klub ajánlást. Vagy megnézem, hogy van tagfelvétel.

Találtam most éppen én is valakit, akivel voltak apróbb/nagyobb konfliktusok. :roll: Tanácstalan vagyok. Konkrét kérdéseket, válaszokat priviben! :D

KépKép
zapáné
 
 


Krisz :)
Elküldtem az ajánlót, nézz át iwiw-re! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Na, lementettem mindenkiről képet, de addig nem teszem fel, amíg engedélyt nem kapok. :D :D

Magamat meg nem találtam meg a klubban!!!! :shock: :shock: Ti láttok engem? :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Mi is voltunk kirándulni, tegnap és ma is. A Vajdahunyad váránál van Mangalica fesztivál, ott voltunk. Ma olyan jó idő volt. :D Sétáltunk sokat a Városligetben is.

Beülti pontosan nem tudom mikor lesz, holnap reggel 8-kor kiderül. Ha a biológus azt mondja,hogy el tudják vinni az 5.napig, akkor szerdán. Ha nem akkor hétfő délelőtt.
És 3-at szeretnénk vissza. :lol:

Gyugyi :D

Bólogató smiley-m nincs, de gondold ide. :wink:

Krisz :D

Nekem jobban tetszettél barnán. :oops: De ez sem rossz.

Ticsi :D

Gondolom,akkor volt forgalom nálatok. :D Várjuk a képeket nagyon. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gyugyi! Vazze, annyit kérdeztél, hogy nem emlékszem! :? :lol: Majd küldöm, amit kérsz! Ajjajjj, magamról kép... HŰHA... nehéz lesz... :D

Krisz, szerintem is jobb a barna, remélem nem haragszol meg. :oops: :roll: Nem mondom, hogy ez rossz, de jobban áll a barna!

Szi :) Üdv., hát sajnos lövésem sincs, mi lehetett, hormonokat néztek már? Van akinek magas az LH-ja és bármikor képes + LH-t pisilni... Korábban megjövésben nem volt részem, csak nagyonkésőnmegjövősben. :)

Ticsi, várjuk a képeket! :)

Egész délelőtt sétáltunk. Olyan jól esett, gyereknek is, ahogy észrevettem. :) Hol babakocsiban, hol babakocsit tolva. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsu, Sleepin, Gyugyi képek feltöltve. :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Én nem vagyok klubtag, mert iwiwen sem vagyok, így bár nem tudom milyen képekről van szó, de rólam ne tegyél légyszi.

Holnap megyünk utoljára Tapolcára. Már nagyon izgulok, remélem jól vannak a Babákok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :)
Oké! :)
Holnapra drukk!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
zapáné
 
 


háát remélem hogy pém volt. de ma nem tudunk, mert a párom nagyon fáradt, és félek h a tegnapi nem elég.. :( a holnapi meg már késő mi?

ticsi! megyek majd laparra márciusba ha most nem jön össze.

szegény Kozma! :cry:

KépKép
dike
 
 


gyugyi
de ügyes vagy a klubbal! rolam mehet kép, iwiwen ami van,az jo. (lehet 5 évvel és 10 kiloval ezelöttit is?? :lol: )
képzeld, nekem is eltünt az egyik uszogumi a hasamrol! :lol:

zsu
de jóóóó! kár hogy nincs 3 babás vonalzó! nagyon szoritok:)
kolbászt is vettetek? hátha megkivánod:))

dike
ki a Kozma? a kézilabdás?

zsofi
szoval Kaálibol kirugnak, holnaptol hivatalosan is sima kismami vagy? ez iiigen! már 12.hét! :lol:

ticsi
Zsombi tesorol mit lehet tudni?

nem hiszitek el, ma min vesztünk össze :oops: hogy nem jo kefével porszivoztam a fürdöszobaszönyeget :shock: mondom, akkor csináld ugy, ahogy szted jó. erre bevágta magát az ágyba :evil: öszvér a horoszkopja
Vendég
 


Gyugyi, nem értem teljesen, hova kell a kép?
Bocs, nem vagyok teljesen képben, mostanában nincs időm gép elé ülni.
Ügyes voltál az átalakulással!
Én is megnézegettem a tagokat, elég sok olyan emberke van, akit nem ismerek.Persze ez annak a következménye, hogy később csatlakoztam.

Kata, már túl vagy félidőn, de jó!!!

Zsófi, biztos minden rendben lesz a babákkal!

Zsu, gratula a rengeteg megtermékenyült petesejthez!

Mamika, édesek a babák!

Teljesen lemerít a lányom továbbtanulása, marha nehéz eldönteni, hogy mi legyen.
Első helyen megjelöljük az Osztrák-Magyar két tanítási nyelvű üzleti szakot a közgazdaságiban.Beszéltem az igazgatóhelyettessel, azt mondta, jó esélyünk van bejutni.
Nekem a nyelvi előkészítők is tetszenek, de apánk azt nem nagyon akarja.Nem vagyunk igazán egy hullámhosszon, még nem találtuk meg a közös nevezőt.
Vivi meg attól fél, hogy sehova nem veszik fel, ezért már 4 iskola 13 tagozatát összeírtuk...persze azt nem tudja, mit akar, találjam ki én.

Szóval most ezzel fekszem, ezzel kelek. :roll:
Vendég
 


Esti bekukk.....

Kata :)
Kép feltöltve. Remélem, jól azonosítottalak be! :roll: :oops:

Tavi :)
Az iwiw klubba teszek fel képet mindenkiről, aki megengedi. Csak a tagok láthatják, külsősök nem. Rakhatlak Téged is? :)

Menek, hetihetes van. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Beléptem a klubba. :D Rólam mehet kép.

Kép
Emlékeztetőül...szőkeségem.
Ma ráfestettük a hamvasszőkét...egy fokkal jobb...de a teganpinak még a töve is vörösre volt színezve az avonos arcbronzosítómmal, hogy ne üssön el annyira a két szín. :oops:
vizkriszisback
 
 


Ez is én voltam: Kép
Elég sötét. 8)

Hát még ez. :lol:
Kép
vizkriszisback
 
 


Stb.stb...én vagyok a nagy átváltozóművész....csak most félúton... :lol:
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Krisz :)
felraktam. :wink:

Ha valaki másik képet szeretne magáról, szóljon!!!!

Priviben elküldöd a kiválasztott fotót, mentem és cserélem! :D :D

Ma szülői Andinál, csak későn leszek.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


SZiasztok!

Krisz :D

Szuper képek! Hogy mennek a szurik? Azóta nem volt kék folt?

Kata :D

Azért ki lett takarítva a szőnyeg? Nem mindegy mivel csinálod? :shock: Öszvér? :lol:

Rólunk: Ma reggelbeszéltem a biológussal, szépen osztódnak a kicsik, így elviszik blasztóig. :D Remélem sok eléri ezt az állapotot. :lol: Szerdán mehetünk értük. Bár a biológus csak kettőt akar visszaadni. :roll:
Pusz mindenkinek.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép

Íme a mi kis Drágáink. Álló babának úgy járt a keze-lába és bukfencezett, forgolódott egyfolytában, hogy a doktorbácsi alig tudta lemérni. Nagyon édes volt mindkettő, elmondhatatlanul boldog vagyok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


És ebben a pocakban laknak most: (bocsi a szar minőségért)
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu!
Nagyon szorítok, hogy sok elmenjen blasztóig!!! :lol:

Krisz!
Nekem a fekete is tetszik! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zapáné!

rólam is mehet a kép ha gondolod!

Krisz!

Nekem mindegyik tetszik.már én is voltam fekete,szőke,most épp vörös.

Zsófi!

:D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is ma voltunk a 12.hetes Uh-on!KicsiCsoda 12hét 2 naposnak felelt meg ,CRL-je 57mm!Tarkóredője 2mm (áll. 3mm-ig jó)!Sajna képet most nem tudok tenni,mert dvd-re vetettük fel.-de ha tudok képet készíteni,majd teszek !Kombinált teszt vérvétel volt uh után,aminek 2 hét múlva lesz eredménye !

Zsófi* nagyon édesek a bébik!Teljesen egyformák méretileg?

Krisz*!Nagyon jól áll az összes hajszín Neked!
Gyugyika* szülőin,hogy érzed magad.....nem bújik ki a tanárnő belőled ott a helyszínen?Engem nagyon tudnak idegesíteni a szülők...
Zsu* Megy a drukk ezerrel!!!
Tavika!*Nem irigyellek.... jól választani más helyett....húúú ez lelki válság nagyon...
Többieknek is pusza....akit nem említettem meg név szerint!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok, esti bekukk...

Krisz, nekem a sötét valahogy jobban tetszik...De lehet, hogy a szőke csak szokatlan még.

Zsófi, édesek a babák!!!A jobb oldalit kislánynak nézem. :lol:
Örülök, hogy minden oké velük!

Kandi, a 2 mm tökéletes!Nektek is örülök!

Gyugyi, tegyél képet rólam is légyszi!!!

Zsu,akkor szerdán beülti, de jó!
Miért csak kettőt akar visszaadni a biológus? :roll:
Vendég
 


kata. igen a kézis:(

rolam is mehet kép. 8)

KépKép
dike
 
 


Helloka!

Gyugyi! Mindjárt bekukkantok, mert elvesztettem a fonalat! :D Nyugi, én hibám, hígagyú vagyok...

Krisz! Ez a szőke most így nem rossz, de még mindig a barna (frufrumentes) tecc nekem a legjobban. :)Esetleg kicsit lehetne tépettebb ha tetszik Neked. :) Jó kis frizut tudnék vágni Neked! :D Jó modell lennél! (Vicc nélkül! Fodrász vagyok vagy micsoda...)

ZSU!!! Drukkolok nagyon!!!! Szerdán kismami leszel!!!!!!!!!!!!! :D Szuper!!! :D:D

Kukac!!! Nagyon szépek babákok!!! :D És ügyesek és egészségesek! csak így tovább! Te, hallod-e óriási darab vagy! :D Bagoly mondja...

Kata... Hát komolyan, hogy merted másik kefével porszívózni a szőnyeget???? :lol: Amúgypedig amíg csak ilyenen veszekedtek, nincs gond! :)

Jóéjt!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Aztaaaaaa, mire rájöttem az iwiwes képre...... huhhh, túlvagyok rajta. :D majd szerintem küldök másik képet, mert erről anyám nem ismerne fel! :shock: :? :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

De reggel van...... :?

Sleepin :)
Hihi! Okés, várom a képet! :wink:

Dike :) Tavi :) Lili :)
Feltöltve! :)

Kandi :)
Hát igen, furcsa a másik oldalon ülni! :lol: A gyerekeim általános iskolájában idegesít a dolog rendesen! bár a fiam ofője a múltkor nagyon finoman és intelligensen kiosztott egy-két anyukát! Tecccet, jót mosolyogtam! :lol: :lol:
Most a lányomnál volta,. aki ott gimis, ahol dolgozom. Itt vicces a szitu! Főleg, hogy a suli "sármőrje" az ofő! (Tavika, Te láttad már! :wink: )

Nem akarsz klubtag lenni? Szólj, küldök ajánlást!

Kukac :)
Öröm nézni a kiskukacokat!!!! :D :D
Pocakod is szépséges!
(Bizti nem akarsz iwiwelni? Én kíváncsi lennék az arcodra is, a bugyidat már felismerem! :lol: :lol: -Ez vicc, nem szekálás!- :wink:
Szólj, ha meggondoltad magad! :) :) :) )

Zsu :)
Akkor továbbra is mindenem keresztben!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Láttam, üziztetek! :wink: Azt is csak mi látjuk, ugye?

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Már csak egyet kell aludni. :lol: 8)

Zsófi :D

Szuperek a képek a babákról, sokat nőttek. Csini lakosztályuk van. :wink:

Tavi :D

Köszönöm.

Kata :D

Naná,hogy vettünk kolbászt. Meg hurkát,meg szalonnát, meg szalámit. 8) Apa szereti.

Gyugyi :D

Én nem találom aképeket. :oops:

Apa hív,majd jövök. Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
Laptetüt van!!!!! :D :D :D

Klikkelj rá a zebrára! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi :D

Köszi,megvan!!!! 8)
Tényleg, nem is vettem észre. :lol: Ez csak jót jelenthet. :wink:

Tavi :D

Még holnap beszélünk róla. A dokim már engedélyezte a hármat,de mondta,hogy ha mindhárom megfogan számoljunk a redukcióval.
Nehéz. Én most a számuktól teszem függővé,hogy hányat kérek vissz. Ha sok lesz,és marad fagyiba is,akkor három. 8)

Mami :D

Ti hogy hoztátok meg a döntést?Megyek visszaolvasom.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok! :lol:

engem nem szeret a bénet, mindíg kidob napok óta :twisted:
reméljük most nem :D

Zsu!
millió drukk a kicsikéidhez!én 3-ra szavaznék 8)

Kukac!
nagyon édi-bédik a babákok :P a pocid is csini!ne félj, lesz nagyobb is :wink:

Krisz!
klasszak a hajfotók!nekem a barna tecc frufru nélkül legjobban!mint Sleepinnek?d a hosszú szőke se rossz :D

mi volt még..... :oops:

Gyugyi!
engem is feldobhacc klubképre :lol:

igaz nincs is rólam friss kép wiwen :roll: de nem baj, most úgyse vagyok oly szép....nem mintha amúgy.....öööö..értitek :wink: :oops:

na, a kerítés a vasárnap éjszakai orkánban meghalt....mármint a nád a kedves szomszéd felől :evil: :evil: :evil:

úgyhogy most bámulhatom a képép, leszedtük az egészet, és nem fogok kerítésre költeni, kapja be!!!1 millió alatt nem jönne ki normális masszív kerítés, annyink meg nincs :(
majd tavasszal a teraszt megcsináljuk apácarácsosra és befuttatjuk hajnalkával meg sarkanytyúval.... :lol:
Vendég
 


Zsu, millió drukk holnapra!!!! Kettő vagy három, nem egyszerű kérdés...hallgass a szívedre :wink: :lol: a laptetű meg jelent valamit :wink:

Zsófi, gyönyörűségesek a babócáid!!!!!!!!!! Hihetetlen, hogy ekkor már milyen kis babaformájuk van!!!!!!!!!!!!! A Hajdú drnőnél lesz 4d is ugye???

Vicuska, sajnálom a kerítést. Kb hasonló cipőben járunk, a nád kezd lejönni, és 50 méterre normális kerítés nem kis tétel. A szomszédunk meg egy hülye :evil: itt lakik egy éve, de még köszönni sem tud... :twisted: Mi két db óriási fát ültettünk közénk, hogy ne lássuk a buta fejét. :wink:

Krisz, nem semmi átváltozó művész vagy!!! :lol: :lol: :lol: és nagyon csini vagy :lol: drukk meg megy továbbra is!!!!!!!!

Zapáné, rólam tehecc képet nyugodtan :lol: :wink:

Susy akkor kezet foghatunk kaki ügyben. Viszont mi isteni megérzésből aranysárga szőnyeget tettünk a gyerekszobába. Jöhet kaki, pisi, nem gond :wink: :lol: a fal is sárga :lol:

Gröni, Dóri gyönyörű! Foltos kopaszság nem gond :wink: :lol: Levusnak is megmaradt hátul a bébihaja, így olyan kis öregember frizkója van :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Hahó!

GYugyi!
Rólam is rakhatsz fel fotot a klubba. Szerintem az mehet ,ami alapértelmezettnek be van állítva. :wink: :wink:

Zsu!
Kezem-lábam keresztben!!!++++++Sikerülni fog, csak ügyesen! :lol: :wink: :wink: :wink:

Zsófi!
Szuper, hogy minden rendben van, és már milyen szép nagyok!!!!!!


Vicky!
Nálatok milyenek ez éjszakák? Alszik Levente rendesen?
Èn sokszor oldalról pelenkázok, már nem merek a gyerek elé állni...

Krisz!
Nekem a barna haj tecc! :P

Képzeljétek ma rekordot döntöttünk. éjjel fél1-töl reggel fél 8-ig aludt a királyfi!!! :lol: :lol: :lol:


Ès egy fotó!
Kép
susy75
 
 


Vicky!
Most látom,hogy egyforma a vonalzónk! :D
susy75
 
 


Susy, de helyesek vagytok!!! Gratula az éjszakához, nagyon ügyes Vinzent! Nálunk ilyen még nem volt, a rekord talán 5,5 óra, az is egy kimerítő nemalvós-üvöltős nap után, úgyhogy azt inkább nem sírom vissza :roll:
Mi 3-4 óránként kelünk, általában 10 körül sikerül letenni és hajnal 1-2, majd 4-5 körül gyors kajcsi és alvás tovább :lol:
Vonalzó: már én is figyeltem :lol: :wink:

Egy mai kép:
Kép

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
Köszi! 8) 8)
Azért az se rossz! Mármint az éjszaka! :D
Nálunk egyetlen szépséghibája van a dolognak, hogy Vinzent éjfél elött nem igen alszik el. :roll: :cry: Aztán kel 5-6 körül és 10-11 körül szopizni.

Levente is csudaszép!!! :P :wink:
susy75
 
 


Elveszett az üzim.Akkor rövid verzió:
Babócák csodaszépek!!! :D Kint is bent is!

Rólam: (másol, beilleszt) :lol:

A híreink nem jók eddig:E2:13!!!a 6.cn-en.
A deca tönkretesz. :twisted: Azonnal le is állítottuk és kapok a gonal mellé menopurt, pénteken megint vv és uh.
A 0. lombikunk is ezért állítottuk le, így az 1.2.-nál nem kaptam decat, de a 3. long volt...szóval ott meg elég sokat...de a longnál az első cn-től csak fél deca ment meg rengeteg gonal, most meg az 1-2cn 1 deca, 3-4-5cn-en fél deca és a gonal csak a 3.-on indult.
Ma be kellett nyomnom 150+ gonalt ami 225-lett mert annyi volt még a fecsibe :D , egy menopurt, holnap 225 gonal, csüt 75+gonal meg 2 menopur. Ha ettől beindulok, akkor jó...csak gondolom később lesz leszívás...ha ez nem használna akkor leállunk.De sztem okés lesz ha elhagyjuk ezt a sz*r decat. Az első tényleges lombikom is nagyon lasan indult, de aztán rendbejött:16-on volt leszívás és 19-en kaptunk vissza 3 szép manócskát.Remélem most is sikerül!Nem is volt most uh így.

Jön a tanítványom...fél 8-ig tanítok 3 kül embert persze...majd visszatérek.
vizkriszisback
 
 


Végre itthon.

Farsangara készülünk, őrület. Csoportos jelmez, forma1. 6 versenyautót gyártottunk le. Majd teszek képet. :wink:

Vicuska :)
bosszantó a rossz szomszéd, meg tudja keseríteni az ember életét. Nálunk a földszinti albérlőkhöz jön hetente a rendőrség... Meg büdösek. :?
A vitamin neve Gimpet Multi-Vitamin. Müllerben vettem. :wink:

Krisz :)
Nem irigyellek a tanítványok miatt...meg minden elismerésem, nekem ilyenkor már nem lenne idegzetem tanítani. Épp ölég a háztartás.
Amit leírtál, abból egy szót sem értek. :oops: :oops: Szorítok, hogy minden rendben legyen és megint három bogyócska kerüljön a pocakodba! :)

Zsu :)
Fogsz Te aludni éjszaka? :) Nagyon izgi! Neked is drukkkk!!!

Vicky :) Susy :)
Méééég!!!!! Egyik szebb, mint a másik!
Éjszakázást utáltam. :? (Ezért feküdtem össze velük. :lol: ) Most meg már tök jó! :D

Pill. Hanyatt feküdt a macs, krémezek.

KépKép
zapáné
 
 


Meg is van. Észre sem vette! :shock: :lol: :lol:

Képeket felraktam, aki cserélni szeretne, szóljon ám! :D

KépKép
zapáné
 
 


Csak én vagyok? :roll:

Folyik ki a krém a macska hasából.... Tudtok valami tuti folttisztítót? Szerves anyagok eltávolítására kéne.... Én voltam a marha, hogy nem terítettem le időben az ágyat. Evvan. Fótos. :?

Szédülök..... :lol: :lol: :lol:
Feláldoztam magam az osztályomért! :lol: A forma1 eredményhirdetéshez a bálon kell üres pezsgősüveg. Ürítem!!!!
Kép

Lami?
Merre vagy? Eszembe jutottál! :wink: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!!

Kép

Zsu!
Gondolok rád holnap!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?