Új privát üzeneted érkezett!

- És önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám?

- Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok, miben segíthetek?
- Maga nem az automata?
- Mit gondol?
. .. -Igen!

- Jó napot, én egy Vidamaxot akarnák főtőteni, de valami keresztet is
kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...
- A kettos kereszt billentyut kell megnyomni, ami a telefonján van ...
- Jaaaa .... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?

- Hallo!
- Parancsoljon!
- Haalooo!
- Én hallom!
- HAAAALLoooooooooo!
- Hall engem?
- Na végre! Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak ?
- Olvassa el, hogy miről szól!
- Nem szól ez semmit, csak ott figyel ...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megy nyuszika az erdőben. Siránkozik:-Jaj, nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
Találkozik az útja során lombbal. Nyuszi panaszkodik neki is.
-Jaj nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
-Nyuszi ne rinyálj, adok én neked pénzt. - mondja lomb.
Nyuszi megörült, hogy most már van pénze, és hogy lomb ilyen jó lomb volt
hozzá. Megy tovább az erdőben és találkozik a macival. Maci kérdi:
-Nyuszi, miért vagy ilyen boldog?
Nyuszi válaszolt:
-Képzeld maci, nem volt pénzem, és lomb adott nekem.
Mire maci:
-Tényleg? és mennyit?
Nyuszi:
-Hát azt nem tudom, még nem volt időm megszámolni, nem tudom mennyi az a
pénz.
Erre maci:
-Hát biztos SZÁZ HA LOMB ATTA!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok! Nagyon mindenkinek nagyon köszönöm, hogy velem aggodik akisfiacskámért! Az a baj, hogy ugyérzem hiába várom már nem fog haza jönni! Ma éjjel vele álmodtam, hogy hazajött, de valahogy nem tudtam magamhoz ölelni mintha elbucsuzni jött volna! A baj az hogy most is potyog a könnyem!!! :cry: :cry: :cry: Azt csajok garantálom, hogy feljelentem azt a szemétládát! Az tuti, hogy erről az egész világ hallani fog ha bejön a gyanum!! Mert nem csak az állatvédök fognak erről feljelentést kapni, hanem a rendőrség is!!!!!! Abban biztosak lehettek!!!!! Nagyon szeretem a kis öcskösömet! A párom állandoan basztatta de most már ő is hiányolja, hogy nem lábatlankodik a lábunk alatt és nincs ki szerenádot adjon éjjel 3-kor, hogy be akar jönni a lakásba! Én már elmosogattam a kis tálkáit de még nem tettem el hátha..........! De ez van! Biztos megnyugszom, de nem könnyü hidjétek el! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pendi! Köszi a lakásdicséretet! Igyekszem minden tölem telhetöt megtenni! :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

kati! örülök, hogy elmultak a görcsök!! Remélem most már nem lesz semmi gond! Nagyon vigyázz magatokra!!!! :wink: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


BRIDGET!!!!! HOL A CSUDÁBA VAGY MÁRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON AGGODOM MÁR ÉN IS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ADJ MAGADRÓL JELET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UGYE NINCS NAGY BAJ??????? LEHET, HOGY CSAK KIRÁNDULSZ??? DE NEM MONDTÁL SAEMMIT!!!!! GYERE ÉS ÍRD MEG JÓ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? NAGYON VÁRUNK MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]B írta:nócikaRIDGET!!!!! HOL A CSUDÁBA VAGY MÁRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON AGGODOM MÁR ÉN IS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ADJ MAGADRÓL JELET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UGYE NINCS NAGY BAJ??????? LEHET, HOGY CSAK KIRÁNDULSZ??? DE NEM MONDTÁL SAEMMIT!!!!! GYERE ÉS ÍRD MEG JÓ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? NAGYON VÁRUNK MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na vgyok nincs semmi gond...bocsi,hogy aggodalmat okoztam :oops: :oops: :oops: De penteken ember itthon volt asszem es aztan mar el is felejtettem gondoltam majd reggel irok...erre szombaton mire leultem volna gep ele mar mentunk is :? Ma meg mikor probaltam jonni egyszeruen nem jott be a bnet :evil: Most meg filmet nezunk es lefekves elott meg jovok :wink: Es meg1szer ne hari...majd visszaolvasok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


"Jó reggelt!"
Most ébredtem fel. :lol: :lol:

Zsuzska
Köszönöm, a szolgálat jó volt. :lol: :lol: Sőt! Nagyon vidáman telt. Ritka, amikor így egy hullámhosszon vagyunk a fiúkkal. Ment a meló rendesen, csak közben cinkeltük egymást, nevettünk, egyszóval mintha nem is a munkahelyemen lettem volna. :lol: :lol: Bár hulla fáradt voltam reggel, mert meló azért volt, de sokkal jobban viseltük azt is. De mire hazaértem, valamiért elkapott egy ideges érzés. Nem tudom miért, de alig tudtam magam lenyugtatni. Olyan izgatott voltam, hogy na. Nem volt jó érzés. Ettől azért jó lenne még megszabadulni. :roll: :roll: nincs valakinek valami jó ötlete erre? Hirtelen, egyik-pillanatról a másikra kialakul, és nagyon nehéz lenyugodni tőle. Minden jó megoldás érdekelne. Köszi.

Bridget!!!!!!!!!!! gyere már!
tényleg nem jellemző rád, hogy nem jössz! Mindenki aggódik!

Nócika
Remélem "kisfiad" eddigre már ott nyávog melletted. :roll: :roll:
Vendég
 


Óóóóóó!
Hál' Istennek Bridget!
Mire leírtam, itt vagy! Már halálra agggódtuk magunkat!
Nem haragszunk, csak aggódtunk érted!
Örülök, hogy minden rendben! Majd jelentkezz! Puszi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én meg el kezdetem nézni a Forma 1-et és elaludtam közben.... de még mindig álmos vagyok.... apácska meg sehol.... pedig nagy kedvem lenne pudingozni egyet :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nócika!

Én annyira drukkolok, hogy öcskös haza találjon ++++++++++++++

Pendi!

Ilyen rossz érzés engem is hatalmába szokott keríteni és addig tart, amig ki nem derül, hogy mi a rossz hír :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! MEGKERÜLT AZ ÉN DRÁGA KICSI FIACSKÁM! a boldogságtól nem látok! Szonyáltam egyet és apácska meg nekiállt palacsintát sütni! Felriattam és apácska az ágy mellet állt az öcsivel a karjában! Ugy megilyedtem, hogy sírni sem birtam! :D :D :D Úgy örülök, hogy elsem hiszitek! De szerintem azért lehet, hogy feljelentem a galábászt!!!! Legalábbis megsugom az állatvédöknek, hogy van egy ilyen pasi aki ezeket müveli az állatokkal! Szoval köszönöm mindenkinek akki velem együtt aggodott az én kicsikémért! Minden jó, ha jó a vége!!!!!!!!!!!!

Bridget! Örülök, hogy adtál magadról életjelet!!! :D :D :D :D Azt hittem, hogy valami gond van! De jó tudni, hogy semmi baj! Majd gyere és mesélj merre jártatok apácskával! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj, Nóci, én annyira örülök neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Még én is elpityeredtem magamat :roll: :roll: :shock: :shock: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Viccek:

Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív
> illatfelhőt húzva maga után. Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat.
> Mire a hölgy:
> - Le fragrance II. a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft.
> Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén
> oldalra dőlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit.
> A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi:
> - Jézusom, mi ez a szag?
> Mire az öreg:
> - Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 180 Ft. ..
>
>
> - Idesapám! Látott már parabola antennát?
> - Hogyne, még ettem is.
> - De idesapám, az fémbűl van.
> - Hát, akkor csak láttam.
>
> Székely gyerek apjához:
> - Há édesapám! Még nem vett alsógatyát?
> - Honnan tudod fiam?
> - Há mer felsőt se vett

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Favágás
> Öreg székely meg a fia fát vágnak.

> A fiú odasuhint, hát véletlenül levágja az apja lábát.
> Erre az öreg:
> - Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!!!


> Vita
> A székely bácsi összeveszik az asszonnyal.
> Dühösen kimegy a házból és becsapja az ajtót. 17 év múlva visszamegy.
> Kérdi az asszony:
> - Hol voltál?
> Mire a székely:
> - Kinn!
>

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy székely és a fia elmennek a Hargitára medvére vadászni. Néhány óra
> múlva találnak is egyet, az öreg pedig gyorsan le is lövi. Nagy nehezen
> felrakják a szekérre, majd hazaindulnak.
> Útközben az öreg megszomjazik, és bemegy egy útszéli kocsmába inni, a
> szekeret pedig a fiúra bízza. Eltelik 1/4 óra, az öreg kijön, látja, hogy
> a medve sehol. Kérdi a fiát:
> - Hol van a medve?
> - Milyen medve?
> - Fiam, kimentünk a hargitára.
> - Így volt édesapám.
> - Lőttem egy nagy barnamedvét.
> - Igen, így volt.
> - Feltettük a kocsira.
> - Hát persze, édesapám.
> - Elindultunk hazafelé.
> - Igen, édesapám.
> - Én bementem a kocsmába inni.
> - Így volt.
> - Kijöttem, és a medve nem volt sehol.
> - Igen, így volt.
> - Na akkor hol a medve?
> - Milyen medve?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okes csajok es meg 1szer bocsi :roll: :oops: Most megyunk aludni de holnap jovok es meselek :wink: Jo ejt mindenkinek :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon várunk holnap :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridget! Örülök, hogy megvagy! Megnéztem a képeidet, tök jók lettek. Nem semmi helyeken voltatok. És azt mondanom sem kell, hogy jól néztek ki minden képen!!!

Kuzsanna, Nócika, Pendi! Kedvesek vagytok, hogy írtatok, és szurkoltok nekem (meg persze a többiek is tudom).
Most elég jól vagyok, egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy érzem e már a rugdosást vagy nem. Szerintem igen, csak még nehéz megkülönböztetni az egyéb mozgástól (belek bocsi)

Nócika! Örülök, hogy megvan az a pernahajder macsekod, nem lehet, hogy nőt hajkurászott a drága?????

Szöszke! Remélem jól vagy, nem írtál!

Vickybabe! GRatula a nagy-nagy babóhoz, szépen fejlődik a drága!
Problémamentes terhességet kívánok neked és sok-sok pozitív gondolatot!

Pendi! Úgy látom, lassan esedékes a mensi (vagy annak hiánya), én ilyenkor szoktam ok nélkül ideges lenni. Sokszor azon gondolkodtam mi van velem, mi bajom egyáltalán, és utána számoltam csak a napokat, és kiderült nemsokára piri...
Ez a premensturációs szindróma egyik tünete.

Kuzsanna! Köszi a vicceket! Nagyon aranyosak voltak!

Ha valakit most kihagytam, bocsi!!!!

Annyit akartam még írni (ezelőtt elszállt az irományom), hogy most, mikor meg kellett volna jönnie, még éjszaka is felébredtem a mensi-görcsökre, annyira fájt. Aztán 2 napig barnapöttyöztem, eltemettem a hónapot. Erre elmúlt, ekkor kezdtem csak gyanakodni.

Na ennyi voltam!
Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok! Mindenkinek még egyszer köszi a cica drukkot! De képzeljétek el, hogy a kedves cicuska nagyon ugy néz ki, hogy nem is volt messze tölem, hanem mi anyuékkal iker családi házban lakunk és ma apu miközben forma1-et nézet a tesom szobájából látta kijönni a lis ganyét! Szoval lehet, hogy ott bujkált volna majdnem 3 napig?? Hát nem tudom, de a lényeg hogy meg van! Mikor hazajött tökre kis soványka lett ezért gyorsan kapott mindenféle finomat! Alutasakos cicahamit meg tejet, majd egy kicsit késöbb csirkemájat! Szoval most ugy alszik mint a tej! :wink: :wink: :wink:

Bridget! Én is nagyon fogom várni, hogy gyere és élmény dus beszámolot adj! Igaz én csak este fogom látni, de jövök!

Kati! Örülök, hogy vége a görcsöknek és kicsit már jobban vagy! Én nem tudom, hogy vajon már a babo mocorgását érezheted-e vajon de azt mondják hogy a második babonál elég korán érezhető! Szoval ebből is érezheted, hogy minden a legnagyobb renben a kicsinél! Vigyázz nagyon magatokra és gyere írj sürün!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép
Ez annyit jelent,hogy jo reggelt!!!!! :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Eloszor is koszonom mindenkinek a jobbulasos kivansagokat a torkicamnak is es a lelkemnek is :D :wink: Az erdeklodesetek es aggodasotok termeszetesen gyogyulashoz vezettek :D
Kép
Sokkal jobban vgyok.Lelkileg kellett azert meg a pentek de a nathammal sajna elnyult mert ezek a japo gyogyok nem ngyon hasznalnak nekem :? Ugyanis gyogyhatasu keszitmenyek azaz nekunk ez nem igazan hasznal :? De az uccso 3napban ugy kiizzadtam magam,hogy mara mar sokkal jobban vgyok :wink: :D

Pentek
Parom miutan hazajott ugy gondolta maradjunk itthon igy rendeltunk kajat es megneztunk egy filmet 8) Utana alvas volt

Szombat
Felkeltunk 11fele ember elment a golfutoit kiprobalni :? en meg ellkellett keszuljek mire o hazajon(hajmosas,szaritas,koromlakkozas,kicsi smink stb. 8) )Aztan mentunk mer Kitty lanyanak(Lauranak) volt a szulinapi zsurja 3 eves lett igy 5-osben megultuk neki kicsit :D Aztan rohanas vissza mert ember barijanak ugye a heten volt szinten a szulinapja :x es este van a vacsi 20fore ugyhogy oda is odakell erni :) Bar mi betegek voltunk parom kicsit megfertoztem :lol: :roll: :oops: :? ezert hala a jo egnek nem sokaig maradtunk ki vacsi utan azon a fustos dizsiben :x :shock: :D Haza aztan alvas :wink:

Vasarnap
Alighogy felkeltunk lementunk boltba csinaltam itthon szenyot reggelire 8) aztanmivel hala a jo egnek esett :lol: :roll: :? :oops: ezert nem mentek golfozni hanem o akart azert parat utni es elmentunk oda ahol multheten voltunk a fedettbe :D Kettecsken 8) Onnan haza vacsit foztem kaja kozben film nezes es asszem a fil elott mar irtam nektek :roll:

Hat ennyi vegulis nem sokmindent csinaltunk de nem volt idom leulni irni es vasarnap mielott indultunk meg nem mukodott :? Minnya visszaolvasok es megnezem mi tortent veletek :D Remelem mindenkinek jol telt a hetvegeje :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat ugye halan piri ugy jott,hogy csutortok barna,pentek kis pici piros,szombat normalisan megvolt,vasarnap mar nem annyira ma meg szinte mar mulik el :shock: Valami nincs rendben :? :roll:

Pendi
Igen beszeltem parommal de mint mar irtam o egy vaskalapos :? Bar meg aznap megbanja mikor olyanokat mond nekem azert ot nem ngyon lehet meggyozni a masik igazarol :?
Az az erzes meg amirol irtal en nem tom mi lehet :shock: :? :roll: :idea:

Noci
Kijonnel a repterre?!De draga vgy :D :oops: Nem kell,hogy csak ugy elsetalj mellettem ha mar ott vagy :lol: Igen mindig en vgyok az elso es igy is lesz tovabbra is csak ez most igy jott ossze :roll: :oops:
Udulesi csekket meg igenis hasznald fel :wink: Balatont en is imadom es en is minden evben megyek Siofokra 8) :D
A cicusnak meg 3szoros hipp hipp hurra hogy megvan :D

Kata
Jaj ez az elszall dolog ne is mond nekem is hanyszor van :evil: Mintha szombaton elkezdtem volna csak asszem elszallt :roll: na akkor azert nem irtam :twisted:
Orulok,hogy jobban vgy es koszonom a dicsereteket :D :oops:

Zsu
Kolleganovel mizu? :roll: Te is kijossz a repterre oke :D
Kori?!?!?!?Hol korizol :?: :shock: En is akarok :roll: Mehetunk egyutt is ha hazamentem :D
Te is kerti party-zol?! (irigy)(irigy) :lol: Viccek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép koszi :lol: Pudinghoz meg nekem is lenne ma kedvem talan ma estere ma megengedem magamnak csak apa ne legyen faradt 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Szoszke
Imadom a kerti party-kat 8) 8) 8) bar itt mi csak grillezni szoktunk es altalaban teton vagy nagy balkonin vgy szabadban...de haznal baratokkal legjobb 8) :wink: Remelem jol erezted magad es sikerult kozben a 11oldalt is atolvasni es valamennyire memorizalni :? :roll: Balcsit iiiiiiiimadom es mint irtam minden evben megyek en is...ha 3nap 3 de 10nap az nagyon jo.Iden is megyek barinommel nem tom mennyi idore...aztan anyukammal es keresztanyukammal :D szal iden 2szer megyek 8) :D iiiiiimadom :lol: :lol: :lol: Kutyusom meg irtam nekem is van...nem tom hogy viszonyulnek ha ujat kene venni nekem o az en kis tunemenyem :roll: de sok szerencset hozza :wink: tuti menni fog :lol:

Megyek Kittyvel traccsolni 1re a jatszora ugyhogy pusszantyuuu mindenkinek :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok rn nem kaptam iwiw-rol tajekoztatast priviben :!: :!: :roll:
Zsu te megvgy Kata te is de a tobbiek nincsenek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép reggelt!

Na, hát tegnap éjfélig tanultam, bár a jegyzeteimet nem sikerült bevágnom 100%-osan, de azt majd még ma, amíg itthon vagyok, meg a suliban unalmasabb óráimon :roll: :P Drukkoljatok, h jól sikerüljön a mai napom!

Pendi! Tanultam, igen .. sztem ebben a tanévben egyszerre ennyit még biztosan nem .. örülök h mindjárt itt a vége. Egészségügyet tanulok :) Biztos hamarosan összejön nektek is vmi kis kikapcsolódási lehetőség ;) drukkolok.

Zsu! Na hogy ment a tanulás tegnap?? Hmm, micsoda kertiparty nap volt ez a szombat :D mi jót ettetek? Nálunk volt szalonna (én azt rühellem, de hát az ilyen banzájok alapja ugye), virsli, meg még krumpli is.

Kati!!! Nagyon örülök, h jelentkeztél, és h jobban vagy!!! Látod, nem lesz semmi baj :) várjuk, h bővebb beszámolóval gyere!
Nnna, most olvasom, h megvan az a hosszú hozzászólás ;) (Bocsi, csak elolvasok egy hsz-t és arra rögtön reagálok ..) Én jól vagyok, csak partitájm volt. Magadról is tessék írni vmit :)

Nóci! Nagyon helyes, h feljelented ezt a mocskot! Van vmi újdonság a cicával, hazament esetleg?? Ne tedd el a tálkáit, bármikor szükség lehet még rájuk :) Tudod, a remény hal meg utoljára!
ÓÓÓ, hát most olvasom, naaa, hát látod, nem szabad feladni!!! Nagyon-nagyon-nagyon örülök, h megvan a cica!!!! ♥ És azért ne hagyd szó nélkül akkor sem a pasit .. minimum az állatvédőknek szólj :roll:

Bridget! Te elveszett bárányka .. örülök h jól vagy, és csak azért nem jelentkeztél, mert sok volt a program! Örülök nagyon, h jól vagy, annak is, h elmúlt a torokfájásod, de azért annak mégjobban, h a lelked is helyrejött :) Dejóóó neked, 2 Balcsi is .. majd gondolj rám, amikor ott leszel :D Köszi az érdeklődést, kertiparty jó volt ;) Amúgy én személy szerint jobban szeretek grillezni, mint pl. szalonnát sütögetni, de mi azt vmiért (mmint grillezni) ritkán szoktunk :?

Kép
szöszke.
 
 


Szép Jó reggelt Lányok!

Piri meg fog jönni, mertérzem a hasimat. Na nem baj. majd a jövő hónapban már nem fog. :lol: :lol: :lol:
Megyek ki a Mamimhoz segíteni egy kicsit kapálni. Jót tesz majd meggyötört testemnek, lelkemnek. Tegnap annyira bestresszeltem magam -de szerintem én sem tudom miért- hogy estére már el is bőgtem magam. Sokáig nem is tudtam aludni. :cry: :cry: :cry: Az idő is borongós. Még ez sem kedvez. Na mindegy. A Mamikámhoz imádok kijárni, mert ott megnyugszik az ember. Ez egyrészt az ő érdeme, másrészt a természeté. :lol: :lol:

Nócika
annyira, de annyira örülök, hogy megkerült a cicád! :lol: :lol: :lol: Ettől függetlenül nézz utána annak a szomszédnak, és ha kell, jelentsd fel. Az nem maradhat büntetlenűl, amit feltehetőleg művel.

Zsuzska
Jók a viccek. Főleg a székelyesek. azok a kedvenceim. Szép napot neked is! És nyugodt munkát! Tényleg! Mindig írod, hgoy tanfolyamot tartasz. Milyet? vagy írtad már? akkor bocsi. :oops: :oops: :oops:

Tényleg ne haragudjatok rám, de én ilyen kis feledékeny vagyok. Csoda, hogy néha a nevemet nem felejtem el. :oops: :oops: :roll: :roll:

Kati
Örülök, hogy minden rendben! az ügyben nem tudok nyilatkozni, hogy a babóca mozog-e már, vagy csak a szél viccel meg. Azóta volt pudingolás? Vagy nem? Mit mondott a párod? kibirja? És a doki mondott rá valamit, hogy mitől lehettek ezek a görcsök?

Bridget
Ezek szerint jól telt a hétvégéd. Örülök, hogy testileg-lelkileg jobban vagy. :lol: :lol:

Nektek jó sok barátotok van. Vagyis inkább a párodnak. Sürün mentek valaki szülinapjára, vagy egyéb buliba. De ez jó. Legalább Ti éltek társadalmi életet, nem úgy mint mi. Az idejét nem tudom, mikor tudtunk elmenni valahovál. A párod mivel foglalkozik? Ha már kérdeztem, akkor bocsi, tudod olyan fejem, mint a kiselefánté. Nehezen tanulok, gyorsan felejtek. :oops: :roll:
örülök, hogy köztetek is rendben van minden, és tudtatok beszélni. Annyira el voltál a multkor keseredve, hogy komolyan megijedtem, hogy nehogy baj legyen köztetek. Mert Te is szereted, Ő is bebizonyította ugyanezt azzal, hogy bemutatott otthon. Szóval kár lenne értetek. De egy szónak is száz a vége, az a lényeg, hogy minden rendben. :lol: :lol:

Szöszke
Te vagy a másik kis elvesztt bárányka. :lol: :lol:
Tegnap nem is voltál! Biztosan jó sokat tanultál. Nem irigyellek!
Az a kerti parti bizotsan jól sikerült. A szalonna is rendben van ilynekor. Hmmm máris összefutott a nyál a számban. Én nagyon szeretem a sült szalonnát. :lol: :lol:
[quote]D írta:rukkoljatok, h jól sikerüljön a mai napom!

Mennek a drukkok!!!! :lol: :lol: :lol:

most megyek, mert nem érek ki a megbeszélt időre.
Puszi nektek!Szép napot!
Vendég
 


Bridg!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De jóóóóóóóóóóóóó, hogy itt vagy most már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hiányoztál :!: :!: :!: :!: :!: Délután msn :wink:

Szöszke!
Mi virslit, kolbászt, husit és bacon szalonnát sütöttünk és salátát ettünk hozzá. No meg sárga dinnyét, epret vanilia fagyival, tejszínhabbal és csokiöntettel. Utóbbit a párom csinálta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukk a mai naphoz ++++++++++++

Pendi!
Időseket tanítok internetezni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati!
Jó érzés lehet érezni, hogy mozog a babód :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem, hogy azt érzed ++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na orulok,hogy mindenki mar kora reggel leult irni par sort :D :D En megjottem a parkbol :lol: naon klafa ido vanminnya nezek sorozatot a teveben...fuggo lettem :? :lol: :lol: :lol: Aztan kozben majd be benezek :wink:

Szoszke
Mennek a drukkok a plussz jelet parom laptopjan nem talalom :shock: :? de akkor most ide kepzelj sok sok pluszt :lol: En is ahogy a tobbiek iiimadom a szalonna sutest...nekem meg az hianyzik mindig mert itt a husikat sutik meg a rakot polipot... :? :roll: szal nekem mar egy jo kis szalonnasuteshez lenne mar kedvem ugy igazan hagymaval krumplival(irigy)(irigy)

Zsu
Nem is irtal nekem szinte semmit :? :roll: :idea: Na majd msn 8)

Pendi
Parom "real estate"-tel foglalkozik ami annyit jelent hogy epuleteket vesz es elad a cegjuk :shock: nem csak it japoban hanem van vg 5iroda vilagvarosokban :roll: es itt o az igazgato a cegnel :D bar az otthon mashogy van,mint itt a lenyeg,hogy ebben a tokyoi irodaban o jon a fonok utan :wink: Ngyon benne van a munkajaba melyedve barhova megyunk mindig az epuleteket vizsgalja :shock: :lol: Mikor az elejen mondogatta ez a epulet mien szep vgy milyen cool...csak neztem nagyokat :shock: :shock: :lol: mostmar en is elnezegetem oket :lol: :lol: :lol:
Es igen sok itt a barink nekem is van de en valamiert nem jarok el azokkal...errol mar irtam nem erdekelnek annyira,mint pl ti :roll: :oops: :D emberem meg a 30bol 20evet itt elt ugyhogy neki vegulis ez az otthona...vannak sulis baratai meg sulibol meg masfelol is :roll: sok van es ngyon jo fejek a kozeli barijai es igen itt mindig valakinek szulinapja van :? :evil: Ettol en is vigyagyok mar.Aprilisban paromnak volt ugye Majusbanmost a barijanak...nem is tom ki a kovetkezo :shock: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Honnan tudod hogy Magyarországon dolgozol?

Mámorban úszól, ha 2.7%-os fizuemelést kapsz.
A főnököd nem tudná elvégezni a te munkád.
A felsővezetők fizetése magasabb, mint az összes harmadik világbéli ország éves költségvetésénk összege.
Nyáron is sötét van mikor munkába ill. munkából mész.
Pontosan tudod hány napot kell még dolgoznod a nyugdíjig.
Látsz egy jólöltözött, okos embert és tudod, hogy csak látogató.
Az új dolgozó új számítógépet kap, ami mindent megcsinál helyette, míg Te nyugodtan elmehetsz ebédelni, amíg a tieden elindul a rendszer.
Már késésben vagy a feladattal, amit még csak most kaptál meg.
Nincs pénz az osztályodon szükséges 2 ember felvételére, de 4 tejes munkaidős tanácsadót felvesznek a vezérigazgató mellé.
Onnan ismered a gyerekeidet, hogy az asztalodon van a fényképük.
Miközben olvastad ezt a listát, végig bólogattál!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A Kép teszteloknek es akiknel Kép azoknak nagy Kép Amugy meg mindenkinek: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MArha jó volt a vicc :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


CSak belesek .. ne haragudjatok, visszaolvastam komolyan, de most nincs erőm reagálni .. panaszkodni viszont fogok :oops: :oops: .. nagyon szépen köszönöm a drukkokat, tündérek vagytok!!! És megígérem, h holnap írok rendesen.

Képzeljétek, mi történt: a tanár kihívott az órán (egyébként gondoltam, h nekem kéne majd beszámolnom, vmiért nem szeret ..), elkezdem mondani, erre megállít, h ez nem a megfelelő anyag. Mondjuk neki, a többiek is, akik bent vtak az órán, meg ugye én is, h de hát ezt adta oda nekünk .. hát az ki van zárva. (Hát anyád.) Odavágtuk elé mind a 20-an a 11 kinyomtatott oldalt .. "Ja, elnézést, rosszat adtam meg .. semmi baj, azonnal kinyomtatom a megfelelőt, holnapra tanulják meg :)" ENNYI. Egy hétvége alatt alig bírtam magambaszuszakolni 11 oldalt, egy délután alatt hogy csináljam meg??? Most elképesztően elegem van :evil: :evil: :cry:

Ne haragudjatok, de ez most kijött belőlem .. megyek is, muszáj bevágnom, a nyakamat tenném rá, h holnap is én leszek az első, akinek el kell mondania. Utálom ...
Puszi nektek, és ne haragudjatok tényleg :oops: :oops: holnap jövök rendesen!

Kép
szöszke.
 
 


Ja, és amúgy tegnap kellett vna megjönnie, de semmi, már azt sem érzem, h a hasam fájdogálna, ami pedig szokott előtte. Nem tom, h most mi lehet, nekem pontos szokott lenni a mensim .. mondjuk +/- 2-3 nap még talán belefér .. na, tényleg itt sem vagyok, csak ha egyszer eljutottam idáig, akkor már nehéz elszakadni :P

CSak kicsit ég a pofám (némileg a szó szoros értelmében is - lepirultam :D), h csak a panaszkodásommal vtam elfoglalva .. de ígérem, h holnap bepótolom, reagálok mkinek .. remélem nem utáltok :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!
Ugyan már :!: :!: :!: :!: Gyere csak panaszkodni nyugodtan :wink: :wink: Itt szívesen meghallgatunk, tudod :wink: :wink:

Hát jó tanulást neked és kitartást :!: :!: :!: :!:

A tanárt meg verjétek meg :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Köszi mindenkinek a cicám nagy hazatérését!!!

Szöszke! Na ne izélj már!!??? Miért haragudnánk réd???? Ez a tanár meg teljesen lökött! Bunko fa..z kalap! Nekem is volt hasonló tanárom! De ne aggodj! Majd holnap jössz! És ugy ahogy te is meghalgattad az én problémámat ugyanugy én is meghalgatom a tiédet! Szoval nyugodtan add csak ki magadbó mindazt ami bánt!!!! És a mencsi meg remélem elkerül egy idöre! :wink: Bár nekem sajna tuti meg fog jönni!!! Szoval majd a következő turnusba már remélem én is beszálok, mint kismami! Holnap meg igeni mutasd meg a tanárodnak, hogy te igenis megtanultad amit Ő baszott el! Szoval küldöm az energy-t+++++++++++++++++++

Bridget! örülök, hogy most hosszabban jelentkeztél! Gratulálok az eredményes vizsgádhoz!!! Ás pudingra fel!!!!

Pendi! Örülök, hogy a mamidnál mindig nyugalomra lelsz!! Biztos sokat jársz ki!! Nem is baj, mert legalább nem mindig a 4 fal között punnyadsz! Szoval a helyemben is légy sokat a jó levegön! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hahó!

Bekukk így indulás előtt, nincs időm rendesen reagálni :oops: De majd délután lesz! Zsu és Nóci, nagyon köszönöm a bíztatásotokat!!! Meg tényleg, ahogy már tegnap is írtam, mindenkinek köszönöm a drukkokat! Annyira édesek vagytok .. :)
Megtanultam a szaros nyomtatványát, és most esküszöm remélem, h engem hív ki :twisted: megyek is, még át kell néznem .. puszi mkinek, sok pudingot 8)

Kép
szöszke.
 
 


Most jottem meg a sulibol 8) Ennek oromere mutatok nektek valamit.Az alap 2irasjelet a HIRAGANA:
Kép
Kép
Kép

Es a KATAKANA:
Kép

Kép
OHAYO GOZAIMASU!
JO REGGELT! :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoszke
Remelem megnyugodtal mar :D Figyu tanulj meg annyit amennyi lehetseges...es ha holnap is te felelsz mond el azt amit sikerult epp megtanulnod...ha nem megy mind hidd el szerintem ertekelni fogja azt is amit megtanultal :wink: Kulonben nem kell mindig rosszra gondolni :roll: Most akarki kimehetett volna hisz valakit feleltetni kell :? Lehet epp te vgy a kedvence es azert hiv ki :wink: Mindenesetre mennek a drukkok mara+++++++++++++++++++
Na most olvastam,hogy megtanultad :D GRATULA :!: :wink:

Zsu
Kocce az iwiw-rol loptam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Te me nem vgy mostansag...sose nem irsz semmit amgadrol :? :roll: Engem erdekel vgyis minket de mire MSN-re jossz mi meg ma megyunk latod aludni :? Es bocsi a tegnapi panaszkodasomert de jol esett kiirnom magambol :roll: viszont a kolleganos story-t meg nem hallottam :shock:

Noci
Nekem nem volt vizsgam de azert koszi :oops: :lol: Szerintem Pendi volt az :roll: es jah jo hosszasan jelentkeztem tartottam a frontot,mint ahogy ma is fogom 5ig :D Aztan meek fogdokihoz mer mar miota hazajottunk az utazasbol nem mentem :?

Jah es orommel tudatom vegre miutan piri vegre elment akcioztunk es mien jo volt 8) 8) 8) :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Bocsi, hogy kevesebbet vagyok, de hétfőn szerdán 11-13-ig tanfolyok, utána megy 13-19-ig nyitva vagyunk. Meg közben ugye a tanulás is.... kihasználok minden percet, amit csak tudok odabent is. És sajna ez azt jelenti, hogy nekem 10-kor el kell indulnom a tanfolyós napokon itthonról, hogy még előtte rendet tegyek, meg egyebek odabent is.... szóval nem nagyon van rá időm mostanság..... de jövök, amikor csak tudok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöszke!
+++++++++++++
Remélem, hogy utol ért a pozitív energim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt Csajok!

Hát olyan eseménydús volt a tegnapi napom! Én simogattam kiskacsát, kislibát, kisgyöngyit, kiscicát, és még kis vadnyulakat is. Ha látnátok őőket! Annyira édesek voltak. Lefotóztam a nyuszikat, de nincs itthon a bluetooth-om. Majd felrakom, ha érdekel benneteket. Nagyon arik voltak. Ma megint megyek, mert lehet szedni a bórsót.
:lol:
Ha tudnátok mennyire leégtem?! :roll: :shock: :lol: Ezzel még nem is lenne baj, csak az, hogy a jobb oldalam teljesen, a bal pedig csak éppen. És az arcom is. Én hülye, nem figyeltem oda, úgyhogy most úgy nézek ki, mintha elaludtam volna a napon, és féloldalasan pirulatam. Na mindegy. Remélem holnapra, mire megyek dolgozni, valamennyire elmúlik. :lol: :lol: :roll: :roll:
A mensim még nem jött meg. Pedig ma kellene. Minha már valami görcsfélét éreznék, de az nem szokott sokáig tartani. A fura az, hogy a mellem sem feszül. Pedig nekem már mensi előtt pár nappal úgy meg tudtank duzzadni, és feszülni is szokott. De most semmi. Gondolom a closty miatt van mindez. A hőm viszont még mindig fenn van. :roll: :roll:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 46400_.png


Zsuzska
Te ma mégy átjárhatóságira. Nagyon drukkolok neked! Biztosan minden rendben lesz! Majd írd le milyen volt. Persze szigorúan csak azután, amint kipihented magad! És tessék betartani mindent, amit mond a doktorbácsi! :roll: :roll:
Te milyen rendes lányka vagy!? Még oktatsz is? És nehéz tanítani? Az időseknek ezek a mai technikák eléggé nehezen mennek nem?
:roll: :roll:

Bridget
Milyen sorozatot nézel?
Hát, akkor Ti tényleg nem tudtok elmenni úgy épület előtt, hogy a párod ne dolgozna. De szerintem, ezzel mindenki így van a munkája előjön, ha olyan helyzetbe kerül.Párom a kórházos, mentős sorozatoknál már azt lesi, hol van eltolás. Nem tudok úgy megnézni egy kórházos filmet, hogy ne kotyogna bele, hogy ez nem így van, ha azt úgy csinálnlák már rég meghalna a beteg, stb...
:lol: :lol:
Igen azt írtad már, hogy neked nincs igazán barátod kinn. Ebből gondoltam, hogy ezek az emberek inkább az ő barátai mint a tiéd. De remélem mielőbb fogsz találni saját igazi barátot. Biztosan sokkal jobb lesz, ha meg tudod osztani valakivel a gondolataidat, idődet. :roll: :lol:
Jók a viccek. Köszönjük az öleléseket! :lol: :lol:
Szépek ezek a betűk, de én bizti összekeverném őket. Nagyon nehéz nyelv?
:roll:
[quote]J írta:ah es orommel tudatom vegre miutan piri vegre elment akcioztunk es mien jo volt

Nagyon örülünk neki! Kedves egészségetekre! :oops: :lol: :lol: :lol: Már én is tudnék, tegnap megint jól bealudtam. :oops: :lol:

Szöszke
Hát nem irigyellek. Eléggé szemét húzás volt ez a tarárodtól! Útálom az olyan embereket, akik azt hiszik magukról, hogy ők a felsőrendűek! Ez szánalmas. Ezeknek az embereknek nincs önbizalmuk, és ezzel próbálnak eredményt elérni. Sajnos mindenhol vannak ilynek! De te igenis mutasd meg neki, hogy sokkal erősebb vagy nála, és meghajolhat előtted! Remélem sikerült megtanulnod az anyagot! :roll: :roll:
Mennek a drukkok+++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Várjuk az eredményt!
Neked is furán nincs előjele a mensinek? Ugye én is így vagyok! Na reménykedjünk! Háta! :roll: :roll: :lol: :lol:
Most olvasom, hogy sikerült megtanulni! Nagyon drukkolok! Vágd bele a képébe!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika!
Hát nem írtál valami sokat! Remélem jó okod volt rá! (puding).
:oops: :lol: :lol:
Igyekszem helyetted is kinn lenni a levegőn. De azért te is menj ki, mert az jót tesz mindennek! :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!
Szép napot!

Ui
Zsuzska! Nagyon gondolok Rád!
Vendég
 


Szia Pendi!

Köszi a drukkot, ha már tudok ülni, akkor jövök és részletesen beszámolok majd, milyen volt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Most kezdek ideges lenni :shock: :shock: :shock: :shock:

Kérünk képeket a picikről :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Én is imádom őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem nehéz őket tanítani, mert akarnak tanulni és olyan aranyosak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mindent felírnak és következő alkalomra meg összekeverik.... de hát én is így kezdtem anno, tehát türelmes vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek készülődni, párom még alszik, legyetek jók, majd jelentkezem!!!

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Nagyon szorítok! Hidd el minden rendben lesz! :lol: :lol:
Drukk++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Meek fogorvoshoz utana haza es majd irok bovebben :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na jo irok most :lol: :lol: :lol:

Pendi
Igen a legtobb az o barija nekem csak ismeroseim vannak :wink: A barat nalam ennel tobbet jelent,mint ami itt folyik :? :roll: A parom meg jah nagy epulet rajongo...de ngyon edes mikor meregeti az epuleteket :lol: :lol: :lol: A parod meg eltudom kepzelni,hogy mindig belekotyog tuti en is azt tennem :lol: :oops: A sorozat neve "DEXTER" mar az elso season-t bejezeztem az 12 reszbol allt :oops: most kezdtem el a 2.season-t az szinten 12reszes :oops: izgi ngyon es ezzel az ido is megy 8) :roll:
A japo betuket mikor en tanultam sirogorcsok voltak rajtam annyira nem vagtam es mindig azt mondtam en ezt sosem fogom tudni megtanulni :? De megtanultam :wink: :D Es most mondom nem nehez de akkor...aaah lehetetlennek tunt :lol:

Zsu
Tudom en,hogy sok a dolgod melo,tanfolyam plussz meg otthon is :roll: csak hianyollak :D nem letolaskepp mondtam :oops: foleg tolem,hogy nezne ma ki :wink: :D Fogorvos utan vasalnom kell Kép :x mert a bejarono nem jon hetfon(arra hivatkozva,hogy beteg :? )es embernek meg ugye kellenek az ingek a meloba :roll: Megcsinalom en de nekem 1ing legalabb 15perc ha nem tobb es annyira profi se vgyok mint o :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NA sziasztok!

Képzeljétek, az egész beavatkozás 5 perc volt.... kacsa berak, katéter felhelyez a hüvelybe, sóoldat befecskendez, majd miután közölték, hogy mindkettő átjárható :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , kivették a katétert :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Még fél órát kellett feküdnöm az asztalon, hogy kifollyon a nagyja sóoldat, meg nem görcsölök-e? és után megbeszéltük a dolgokat. Kaptam két napra antibiotikumot, meg következő hónaptól Clostyt is kell szednem a piri 3. napjától. Ha két Clostys hónapon belül nem leszek terhes, akkor tovább lépünk.

Ja és múlt hónapban a hormonok alapján nem volt pé, viszont most meg már túl vagyok rajta :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ezt nem értem..... ezek szerint lehet, hogy amit mensi utáni nap éreztem, tényleg pé volt :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

Bridg!

Tudom, hogy nemszemrehányás volt :wink: Ti is hiányoztok nekem :roll: :roll: Csak ha egyszer itt vagyok, tuti nincs tanulás, mert nem tudok elszakadni tőletek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És persze köszönöm a mai szurkokat mindenkinek. Abszolúte nem fájt és egy picit vérzek csak, ennyi az egész :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Brid! Valóban nem neked szántam a vizsgázos mondatot! Ezek szerint belekavarodtam! Sorry :oops: :oops: :oops: Amugy szerintem neked is lesznek kint majd igaz barátaid csak várj türelmesen, mert én azt tudom, hogy milyen nehéz barátra lelni! Sajnos ezek nem teremnek meg minden sarkon! Engem megint át dobtak a palánkon! Szerintem már írtam róla!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu
Vazze en teljesen elfelejtettem,hogy ma mesz :shock: :o :oops: :oops: :oops: DE annak orulok,hogy nem fajt :D de jo :D Akkor ma nem melozol :?: :shock: Wazze ne hari,hogy elfelejtettem :roll: mindig magammal vgyok elfoglalva :evil: :oops: :oops:

Noci
Semmi gond bar en is teszteket toltok ki mostansag :wink: Baratok meg nem lesznek mert nem akarok :? Nekem otthon vannak a barijaim :roll: nehez ezt megmagyarazni...nekem nem megy :? ha eddig nem ment (8ev)akkor ezutanse fog :roll: De otthon sokan vannak es eldontottem,hogy tobbet jarok majd haza :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!
Megjöttem! merre vagytok? Sem itt, sem msn-en nincs senki!:cry: :roll: :roll:

Zsuzska
Örülök, hogy ilyen "könnyen" átvészelted az egészet! :lol: :lol: ez tényleg jó. Na akkor mostmár mindent bele! És a closty, lehet, hogy meghozza a kellő eredményt! :lol:

Bridget
Téged még nem sikerült elkapnom msn-en. Pedig leslek!

Nóci
Nocsak-nocsak! Ilynekor nem jellemző, hogy jössz. Talán nem dolgozol? :lol: :lol:

Szöszke
Remélem sikerült az a felelés, és megmutattad neki, hogy nem vajból faragtak! 8) Rá is férne, ha valaki letörölné azt az elégedettséget a képéről! 8)
Majd gyere!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm megint a drukkokat, célbataláltak, megkaptam az ötösömet :) Az a rohadt tanár arra hivazkozva hívott ki engem, h ugye tengap is nekem kellett vna elmondanom, és mivel azt olyan jól elkezdtem, hadd lássa a mait .. kicsit az agyam eldobom tőle, de LE-SZA-ROM, megvan az ötös, felejtsen el, hála az égnek, nem lesz vele több órám 8)

Zsu! Már akartam kérdezni, h neked mikor ér véget a tanév?
Most látom, h ma van az átjárhatósági :shock: :shock: Egy kalappal, de inkább kettővel!!!
Nnna, most látom, h már vége is. Nagyon örülök, h minden átjárható, ez szuper ;) Jöhetne már a baba!

Pendi! Most még a vasárnapi hozzászólásokat is olvasom, és pont látom, h te is úgy érezted, h meg fog jönni, most meg neked is mégse. Hát ez nagyon érdekes .. remélem, h esetleg mindkettőnknél baba van a dologban mégis ... bevallom őszintén, most picit elkezdtem megint reménykedni :roll: :roll:
Most látom a hőgörbét is .. te is reménykedsz, v te nem? Én azt veszem le a szavaidból, h igen .. de tévedni emberi dolog ;)

Bridget! Tényleg utál ám a tanárom, mindig ott szúrt ki velem, ahol tudott, pedig még csak most kerültem ide. Lehet, h az a baj, h az előző csoportjához nem vagyok elég hülye .. vagy h van, amikor többet tudok nála. Jó, ez engem is idegesítene lehet, és most nem is arról van szó, h én olyan hűdejó tanuló vagyok, csak vannak tantárgyak -sajnálatára ilyen az övé is-, amit nagyon értek, mert nagyon érdekel .. érdekelne .. egy normális tanárral.
Örülök, h nálad meg már nincs piri, és tudtatok kekszelni ;)

Na most asszem ennyi, de lehet h kihagytam vmit - vkit :?

Kép
szöszke.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?