Új privát üzeneted érkezett!

Szijasztok!

EszterKép
Ancsi! Kérnék én fotót + videót, de itt Szegeden az a divat, hogy nem adnak sem képet sem videót sehol. Egyik doki sem. DE van 1 hely, ahol 5000Ft-ért kaphatok 1 képet+ talán videó felvételt. Talán majd késõbb ott megpróbálom.

Mamacica! Oké, már nagyon izgulok!

Pocok! Nagyon sajnálom a nõvéred, borzasztó még belegondolni is. Én is félek, de próbálok a nem negativ dolgokról olvasni. Próbáld meg csak a pozitívumokat észrevenni. Semmi értelme 9 hónapig aggódni és ezen stresszelni.

Szijasztok, Lara
Lara
 


Orsi,

Mi is 7 hónapja próbálkozunk, és én jövõ héten csüt-n megyek vissza a dokimhoz, és fogom neki mondani, hogy kérek pár vizsgálatot. Pár napja már egyszer említettem itt, nem akarom magam ismételni, csak annyit, hogy azért "sürgetem" egy kicsit ezt a dolgot, mert nekem voltak már nõgyógy. problémáim, ami miatt esetleg most nehezebb teherbe esnem...
cupp, Beja
Beja
 


Sziasztok!

Anna!

Vasárnap kell nemmegjönnie. Tiszta stresszben vagyok!

Lara!

Légggyyyszi ird le a hödet abban a honapban, mikor terhes lettél. Köszcsi! És írd meg, mi volt a doktorbácsinál. Ha tudnád, milyen irigy vagyok Kép !!

Mamacica!

Szolnok buli hely, ismerek ott egy srácot. A Szövi ABC az övéké, biztos ismered, elég kp-i helyen van. Meg övék a Csokimester cég is. Bocsi, ez nem is ide vág...

Kriszti!

Hát én akkor is bizakodnék a helyedben! KépKépKép

A buliban én is benne vagyok, szerintem ott kéne szervezni, ahol közülünk a legtöbben laknak.

Pusszancs,

Niki
Niki
 

 
 

Sziasztok, most megyek a jol megerdemelt 2 hetes betegszabimra. Majd csak neztek, hogy egy milyen pozitiv, elegedett, dagadt pocok jon vissza! Bar viszem haza a laptopomat, megprobalom az otthoni telefonvonalamat ravenni az Internetre, bar az eleg gagyi es jovok olvasni hogy mi van mindenkivel. Amugy senki nem jar a SOTE I. Noi Klinikara (Baross u.)? Ha igen, meg akar ossze is futhatunk... Nagyon jo hely, szerintem, annyira aranyos mindenki!
Pocok
 


Mindenkinek nagy öleleés,
lassan beszállok direktbe is, jövö hónapban nekem is a 16-17. lesz kedvezö, Ancsi, Beja, És Krisz...hacsak Te addigra fel nem mutatod a FOGLALT jelzést, szóval társulok Hozzátok minden szempontból.
A találkozó engem is nagyon felcsigázott, rám számíthattok mindenképp, csak döntsük el, hogy hol, egyedül vagy gyerekkel is(olyannal, aki már nem pocaklakó!),március végén már úgyis majdnem mindenki "telehassal" fog felvonulni,persze csak az, aki nem akar terhes lenni!!!!!!
Hétvégére nagyon tavasz lesz, mindent bele a téli naphiánytól kornyadozó szomorkáknak, decemberben rekordot döntünk szülésböl(topicon belül).
Napsütéses hétközepét,
KInga
kinga (kinga)
 


Sziasztok Lányok!

Én csak olvasni szoktalak benneteket, mindenkinek kitartás, optimizmust kívánok. Szerencsére hozzászólni nem nagyon tudok, mivel én már utolsó "kéthetes" kismama vagyok. De minden elismerésem a Tiétek.
Tulajdonképpen azért írok, mert én is szolnoki vagyok, és olvastam, hogy Mamacica is az. Üdv helybelim, szorítok Neked és persze mindenkinek.

Évi
Évi (Évi)
 


Niki!

Akkor leirom részletesen, de azt azért tudni kell, hogy mindenki más, ha valakinél nem pont igy alakul a hõmérséklet, egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem terhes!
Szóval a ciklus elsõ felében 36,2-36,4(5) között volt a hõm. Aztán a 22.(!) napon lement 36,2-re + éreztem a tüszõcskét, másnap reggel 36,6-ra ugrott fel. Bár azért nem nagy felugrás, de a többihez képest az. Utána 36,7, aztán 36,7, aztán 36,8, aztán 36,9, aztán 37,0, aztán 37,0 3napig, aztán 37,1 aztán 37,0 aztán 37,2 aztán 37,0 és igy tovább általában 37,0...mind a mai napig.

De azért azt tudni kell, hogy mindenki más!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Jaj bárcsak nekem is ilyen lenne márciusban a hõmKépKép
Beja
 


Krisz! Az úszással kapcsolatban azt tudom mondani, hogy én végig jártam úszni a terhességem alatt, és szerintem szuper! Főleg, amikor már nagy az ember hasa és jó pár kiloval több a súlya, akkor hihetetlenül jó a súlytalánságban lubickolni. A babát nem érheti fertőzés csak ha nyitott a méhszáj, de azt az orvos úgyis mondja.

Lányok! Nagyon drukkolok mindenkinek, mindig elolvaslak benneteket és követem a fejleményeket még így "kispocakosan" is (nem volt az olyan rég, amikor még én is a próbálkozók között voltam, csak még nem volt ez a topic). Szuper jó ez a társaság!!!
Szép napot mindenkinek!!!
Andrea
Andrea
 


Kedves Lara!
Ez igazán felháborító, hogy ennyi pénzért adnak fotót+videót!!! Kizsákmányolás!
Persze, tudják, hogy a kismamák ilyenkor mindenre kaphatóak....(tesztek millió formulája, pirulák, hatástalan bogyók, stb) és teljesen legatyásítják õket (minket)!!!

Kedves Pocok!
Én tavaly voltam a Baross utcába, ajánlották dr. Papp Csabát, és õszintén mondhatom, hogy tényleg nagyon kedves, segítõkész és szakmailag is szuper doki!
Lehet, hogy vissza kellene mennem hozzá, ugyanis eredetileg körzet szerint a gyöngyösi kórházhoz tartozom, oda is jártam tavaly (+idén).

Kinga,
a találkozót mindenképp meg kell valósítani, várom az ötleteket a helyre, idõre vonatkozólag! Kép

Niki,
ez jó ötlet!
Én speciel Gyöngyös mellett lakom, de Bp-n dolgozom. Bp. is megfelel, úgy látom onnan vannak legtöbben.

Legyetek jók,
Ancsi
Ancsi
 


Én is budapesti vagyok... de vidékre is elmennék a találkozóraKép
Beja
Beja
 


Szija Ancsi!

Télleg bunk*ság, hogy egy fotóért+pár perc videóért ennyit kell fizetni, de nincs más választás, mert a dokik nem adnak. Persze pár évvel ezelõtt minden doki adott itt is, ingyen és bérmentve, minden alkalomról videófelvételt készitettek. Szerintem félnek, mert mintha azt hallottam volna, hogy volt egy eset, mikor a doki kiadott a kezébõl egy UH-s videót és születés után kiderült, hogy fejlõdési rendellenessége lett a babának. A szülõk beperelték a dokit, hogyha hamarabb figyelmeztette volna õket az orvos, akkor elvetették volna a magzatot. És a bizonyiték az UH-s videó volt. A doki el is vesztette a pert, mert tényleg az UH-n látni lehetett már a fejlõdési rendellenességet, csak õ nem vette észre. Hát állítólag ezért nincs itt már UH-s videófelvétel osztogatás...
Aki 5000Ft-ot kér a felvételért, azok nem vállalnak felelõsséget a magzatért, õk csak eccerûen "lefilmezik", hogy mi történik, mi van benn és kész.
És még a magánorvosok sem adnak :-(((
Ugyhogy majd megpróbálom az emlékezetembe vésni és kész.
SZija, Lara
Lara
 


Lanyok!


Nem tuntem el,csak engem itten nagyon dolgoztatnak!KépA talalkozo tok jo lenne Pest nekem is megfelelne.
Csajszik,mostman biztos,hogy nem vagyok babas mert Mr Spock szerint lehetseges,hogy hiaba volt a 14. napon a peteeres lehetett a 22. nap korul az ovulacio,akkor nem tortent semmi tehat jovo honapabn veszek ov.tesztet.

Lara!
Veled minden rendben?

Kriszti
kriszti
 


Évi,

Puszi helyrokonom Kép izgulok érted! A Hetényiben szülsz? Kinél? Ajánlhatnál dokit. Itt csak Pesti dokiról lehet olvasni.

Mamacica
Mamacica
 


Mamacica,

Irok! 65-os evfolyam vagyok, azaz, öreg lany!

Niki!
Nem szombaton kene megjönni? Megörülök. A hasam egyfolytajaban bizsereg!!!!

Anna
Anna
 


Kedves Mamacica!

Igen a Hetényiben szülök. Erdodihez járok, de nem vagyok túlzottan megelégedve vele. Csak így a vége felé már nem akartam váltani. Dinyát dicsérik, állítólag o jobban törodik a kismamákkal. Feküdtem benn egy hetet 32. hetesen, nincs senkirol túl jó tapasztalatom. De majd szülés után már többet mondhatok. Már alig két hetem van hátra...Még jelentkezem.
Szia Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok lanyok!!!!

A talalkozo nagyon jo otlet, sajna en nagyon messze vagyok, igy nem tudok elmenni, de remelem majd lesz valami beszamolo.

Kriszti,
Szerintem okosan teszed ha nem eled bele magad. Nekem az elso probalkozasi honapban 41napra jott meg. Majdnem 6hetre!!!!!

Krisz,
En eddig csak pozitival hallottam az uszasrol, bar ugy emlekszem volt valami idokorlat. Amugy itt a babneten is van jonehany cikk a terhesseg alatti sportolasrol. Szerintem erdemes elolvasni!

Lara,
Hogy vagy? Reggeli rosszulletek stb??

UH video
Mi viszunk egy kamarat az UHra es felvesszuk az egeszt. Rairanyitjuk a monitorra a kamerat es kesz. Szoval szerintem ha valaki kolcson tud kerni egy kamerat akkor nem kell tobbezret a korhazi vidoert elkerni.

A perrel kapcsolatban amit irtatok. Ha van felveteled amivel bizonyithato, hogy az orvos tevedett, akkor nem lenyeges, hogy akkor amikor vetted a filmet azt mondtak, hogy nem vallalnak erte felelosseget. Ezt nem is ertem igazan. De ne is gondolkozzunk ilyenekrol.

Az egycsikosoknak kitartast a ketcsikosoknak hanyasmentes es emelygesmentes tovabbi hetet kivanok.

Ciao
PK
petrakovacs50
 


Hahó Lányok!

Mit tudtok a candida gombafertőzésről? A doki írt fel rá kapszulát és kúpot, de még nem beszéltük meg a teendőket, így nem tudom, hogy a kezelét követően fel kell-e és ha igen, mennyi időre a próbálkozást. Nagyon ideges vagyok emiatt. És ez állítólag a levegőben terjed, így ki sem nagyon lehet védeni. Vagyis candidája mindenkinek van, csak néha elszaporodik. Terheseknél is gyakori. Segítsetek, hogy mit tudtok a terhesség, próbálkozás és a candida kapcsolatáról. Néhány hétig nem jelentkeztem, de most újra ittvagyok, és jó Rólatok hírt hallani (bocs, olvasni).
ffran
 


Jó reggelt mindenkinek!
Már csak két nap és itt a hétvége és remélem a tavasz is itt lesz hamarosan Kép!

Beja,
nekem eddig nem volt különösebb problémám, eltekintve 2 fertözéstöl és tavaly volt egy petefészek gyulladásom, de állítólag hamar ki lett kezelve. Azt hiszem a jövö hónapban felkeresem azt a másik dokit, mert így csak megörjítem magam!

Sajnos minket a hétre eltiltottak az ágytól (az asztaltól azrét nem Kép), mert a páromnak hugycsö gyulladása van Kép. Igyekszem a jó oldalát keresni, tegnap például hónapok óta elöször ettem fokhagymás piritóst, ma pedig hamburgerezni fogok. Gyorsan tele eszem magam hagymával, a jövöhéttöl úgyis tabu lesz megint.

Tegnap morfondíroztam a szauna, melegvizes fürdö hatásáról. Igazán nem értem a dolgot. Ha a spermiumok 3 hónap alatt fejlödnek ki, akkor a fejlödés melyik szakaszában káros nekik a meleg. Vajon (persze lehet hogy hülyeséget kérdezek), attól, hogy valaki heti 2 napot szaunázik, a többi napon egészséges spermiumok születnek? És mit jelent az, hogy lelassulnak? Ha mondjuk fele olyan gyorsak, mint eredetileg (12 óra helyett 24 óra alatt érik el a petét) akkor is marad idejük megtermékenyíteni, hiszen 48 óráig termékenyítö képesek?

Az otthon tartózkodóknak jó pihenést, a dolgozónak jó munkát!

Orsi
Orsi
 


Kétcsíkos jóreggelt kivánok mindenkinek! Kép

Ffran!

Nekem nagyon sürün volt candida fertözésem! Van sokféle hüvelykúp és kenöcs a kezelésére! A lényeg, hogy egyszerre kezeljétek magatokat a partnereddel! Javaslom neked, hogy vegyél a mindennapi tisztálkodáshoz Laktacyd feminát! KépNem tudom, hogyan kell irni. Én kb nyár óta használom és (kop-kop-kop) azota nem jött elö!
Szerintem nem feltétlenül kell abbahagynotok a bróbálkozást, csak ha fájdalmas! Az egyik barátnömnek egész terhessége alatt candida fertőzése volt! Nagyon egy utálatos fertőzés ez!

Csajok a találka tényleg jó ötlet!! Kép

Puszi, Nikol!
Nikol
 


Sziasztok!

Tegnap mintha azt olvastam volna valakitol,hogy 12-re "nemvárja" a mensit.Ha jól olvastam,írjon már megint,mert utólag nem találom a hozzászólását.

Mariann
Mariann
 


Megint én vagyok!

Ha van valakinek fényképe küldjetek!Én is küdök!
catnet@freemail.hu

Puszi!
Nikol
 


Mindenkinek szép jo reggelt kivánok!
Alig gyöztem végigolvasni a tegnapi termést, igen termékeny leánykák vagytok, és reméljük nem csak az irást illetően! Kép Kép Kép
Na, én tegnap reggel jol kitoltam magammal, el kell mesélnem,milyen béna voltam. Tudjátok, hogy tegnap vettem meg a hömérömet,azzal a nagy felkiáltással, hogy na most aztán méricskélek...Igen ám, de digitálisat választottam, gondoltam , haladni kell a korral,és ráadásul a hagyományos majdnem ugyanannyiba került.Elolvastam ugy nagyjábol a használati utasitást,de csak nagyjábol... Reggel, félálomban (mivel a férjem éjszakai müszakja miatt én is csak késön jutok ágyba) szoval tök komásan nekiveselkedtem az elsö mérésnek. Tudtam, hogy csipogni fog, ha elvégezte a munkát, csak azt nem olvastam el,hogy mennyit. Ugyanis ez a kis vacak egyet csippant, amikor elkezdi, és hármat amikor befejezte a mérést...Nos, én az elsö csipp-nél kikaptam, hogy hurrá, nézzük-nézzük: 34,6...Ez nem lehet, fordultam a másik oldalamra, és aludtam tovább. Felkelés után elmeséltem a férjemnek,milyen rossz höméröt vettem, nem mér rendesen...ö is kiprobálta, természetesen végigvárta a mérést, és meg is hallottuk a három csipogást, az eredménye 36,5, teljesen normális... Szoval amikor kivettem , azt az értéket mutatta, amiröl elindult felfelé a mérés,és a nem végét. ..Ennyit rolam, és hogy menniyre kezdetö vagyok.... Kép Kép(uj,mint cigánynak a csokoládé, mondaná apukám.,.Kép)
Na, de legközelebb megint teszek egy probát, bár igazábol nem tudom mikor kell elkezdeni méricskélni, most javában a végén járok egy ciklusnak, mit gondlotok? Érdemes most elkezdenem??
Remélem nálatok is ilyen szép idö van, mint itt, most tavasz van ezerrel...
Midenkinek szép napot kivánok , és legyetek jok!
Barbi
Barbi
 


Szijasztok lányok, jó reggelt Mindenkinek!

Ffran!

Nekem is sajna már jópárszor volt candida fertõzésem, és mindeddig a leghatásosabban a Canesten kúp és kenõcs használt, amibõl mindössze csak három darabot kell használni, és hipp-hopp tünetmentes lesz az ember lánya. Tisztálkodáshoz pedig Chilli Intima-t használok, de a Laktacyd Femina is nagyon jó.

Orsi! Menj el a másik dokihoz, hiszen fõ a saját nyugalmad és az hogy melyik orvosban bízol meg igazán.

Ha netán valakinek jó pesti nõgyógyász kell, tudok egyet, a sajátomat, a MÁV Kórházban praktizál. Az igaz, hogy férfi, de õ az elsõ nõgyógyászom, akivel nyiltan el tudok beszélgetni, mindent meg tudok beszélni, és ez szerintem a legfontosabb. Nem vagyok válogatós, de az elsõ 4 (!) nõgyógyászom egy pokol volt...

cupppp, legyetek jók
Beja
Beja
 


Barbi,

Most, a ciklus végén is elkezdheted mérni, így legalább megtudod, mennyi a hõd, ha fent van. Ha 36.8 vagy annál több, akkor biztosan volt tüszõrepedésed... Aztán majd köv. hónaptól mérheted már a ciklus elejétõl. Feltéve ha lesz egyáltalán köv. hónapodKépKép

Amugy nekem is digitális hõmérõm van, én is akkor vettem, mikor hõmérõzni kezdtemKépKép Jó, mert gyors, pontos, és megbízható. Az igaz, hogy nem olcsó mulatság, de nem bajKép
cupp
Beja
Beja
 


Jo reggelt!

Barbi!

Azt hiszem alt.tapasztalat,hogy akinek nem mukodik a nagy konyv szerint a ciklusa es a hoje az elobb-utobb bekattan,sokkal jobban jarsz ha ovulacios tesztet veszel,ugyan dragabb de megbizhatobb,Mr Spock is ezt ajanlja!KépKép


Beja!

Engem lehet ,hogy erdekelne a nogyogyi bar megbizom a dokimban a MAV megis nagyon erdekelne!
Kepzeld meg mindig nem jott meg mar 5 hete de tuti nem vagyok terhes,a closti-tol mar meg kellett volna jonnie NEM????!!


Pussszi Kriszti
kriszti
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!A has és derékfájás jó jel?Félidöbe vagyok és néha olyan mintha meg akarna jönni.

Puszi,Nikol
Nikol
 


Szija Kriszti!

Bár a nagykönyv azt írja, hogy a Closti-tól beáll normálisra a ciklus, de az én tapasztalatom az, hogy nekem ált. 32-33 naposak a ciklusaim, és a Closti-tól egyátalán nem rövidült, sõt, a gyógyi szedésének elsõ hónapjában 34 napos lett, a másodikban pedig 32 (ez volt most, legutóbb)... a dokim is mondta, hogy lerövidítheti, de nem feltétlenül...
Én fogok venni most ovulációs tesztet, nem vacakolok tovább... Azt a Corax-ot fogom venni, kerül, amibe kerül, a lányok elmondásai alapján ez a legszimpibb, a legegyszerübben használható és a legmegbízhatóbb.
Írd meg az e-mail címedet, írok rá, és megírom a dokim nevét és telefonszámát, ha érdekel!
cupppp, Beja
Beja
 


Nikol!

A has és derékfájás a tüszõrepedés jele lehet középidõ-tájt. A hõd hogy áll? Szoktad mérni?
Beja
Beja
 


Sziasztok lanyok!

Kellemes csutortokot kivanok mindekinek.

Orsi, miert kell vigyazni a hagymaval? En pl tegnap is ettem.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Sziasztok!
Kriszti!
Nekem a Closty nem röviditette le a ciklusomat hanem meghosszabbitotta! 32 napos ciklusaim voltak, januárban a 37-ik napon nem birtam tovább csináltam egy tesztet ami negativ lett, a 38-ik napon meg is jött. Februárban már megint 32 napos volt a ciklusom, de akkor meg annyira picit véreztem, hogy azt hittem terhes vagyok... Szóval csak azt akartam irni, hogy lehet, hogy nálad is inkább meghosszabbitotta a ciklust a Closty, és nem leröviditette. Ha 10 nap után sem jön meg, én elmennék dokihoz, hogy kizárják a cysta gyanúját!
Sziasztok, Szonja
Szonja
 


Halihoo!

Beja!
A hömérözéssel nem megyek semmire (szerintem).
Leírom,hogy alakul az uccso mensi elsö napjától:
36.3, 36.5, 36.6, 36.2, 36.2, 36.3, 36.3, 36.3, 36.3, 36.3, 36.2, 36.5, 36.2, 36.4, és ma is 36.4. Elvileg tegnap vagy ma van peteérés. Egyéb más jelek vannak:puha méhnyak, nyitott méhszáj.
Mindenki azt irta, hogy legalább 36.9-re felment a höje amikor peteérése volt. Nekem csak 36.4.

Pusszancs!Nikol
Nikol
 


Jo reggelt,

Sajnos eu nem egy jo reggel, azt hiszem elfelejthetem ezt a ziklust. Ma reggel lement 36,86-ra!!!! Pedig ez csak a 25.nap. Nagyon szomoru vagyok! pedig olyan jol nezett ki.

Niki! Nalad mi ujsag?

egy szomoru Anna
Névtelen
 


Kriszti!
Egyébként miért vagy biztos benne, hogy nem vagy terhes? Már többen is irták, de nekem is van olyan ismerosöm akinek a 7 hetes terhességet sem mutatta ki a teszt!!! A homérsékleted mennyi? Esetleg elmehetnél egy laborba, a véredbol biztosabban meglehet állapitani a terhességet mint a vizeletbol!
Szoritok neked!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Anna!

Ha normális ciklusod van, akkor vasárnap. Tegnap én csalavala után bizseregtem egy jo ideig megint.

Orsi!

Én ugy tudom, hogy a spermiumoknak minden höhatás káros fejlödésük során. Ergo: párom el van tiltva már jo ideje a szaunátol. Nehezen viseli szegény, de a nemes célért mindent!! Utána, ha a Mano összejött, nyugodtan járhat ujra, ugyhogy ez élteti most. Csak azt nem értem, Finnországban hogy van egyáltalán popullácio?? Tényleg, mi van Adrival???

Egyébként teljesen be vagyok zsongva, mint a tavaszi légy, mert tegnap este 36,9 volt a höm. Persze, tudom, igazatok van, nem este kell mérni, de muszáj volt, mert izgatott a dolog. Éreztem, amikor végre felment a höm. Most azon tiprodom, hogy ez tuti a náthám miatt van, ugyanis 2 napja félhalott vagyok. De azért egy icipicit izgulok a vasárnap miatt, remélem, komolyan megjön Kép KépKépKép, hiszen nem akarok terhes lenni Kép !

Szoval, ha nem jönne meg véletlenül, szerintetek kibírom keddig a tesztelést? Törjön le a kezem, ha már hétfön tesztelek, ugyis egycsikos lesz. Elhatároztam, hogy patika közelébe sem megyek, nehogy idö elött elcsábuljak teszt-ileg.
Még valami: nem tudom, nálatok ez hogy müködik, de én mindíg megálmodom 3-4 nappal a mensi elött, hogy meg fog jönni Kép Persze ma este sem volt ez másként. .. Kép Ti nem szoktátok megálmodni?

Pusz,

Niki
Niki
 


Niki!
Igen, én is megszoktam álmodni, hogy megjön...Ez nagyon érdekes azt hittem, hogy egyedi eset vagyok! Viszont a múlthéten nagy pocakkal láttam magam álmomban...Kár, hogy ebben a hónapban nem próbálkozhatunk!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Ne haragudjatok, hogy már megint rontom itt a levegot, de valaki megtenné, hogy ir egy "listát" a kismamákról,olyan jó lenne együtt látni oket!
Na, jó most már eldugulok!
Sziasztok, Szonja
Szonja
 


lanykak!

Miket nem almodtok ossze en meg sosem almodtam olyat,hogy megjon.
Azert vagyok egyere biztosabb abban,hogy nem lehetek terhes mert 3 tesztet csinaltam, es a 36. napon jarok de a 17. nap ota nem tortent otthon SEMMI,szegeny ferjem 2 hete mindennap dolgozik(szombat-vasarnap is)egyszeruen baromi faradtak vagyunk.NNA ez a helyzet,remelem nincs cysztam!!!Jujj de felek!

Finnorszag valoban elgondolkodtato!??

Nikol!

Vegyel Corax ovulacios tesztet!


pszika Kriszti
kriszti
 


Nikol!

A hõ csak a tüszõrepedés után megy fel. Az éééén naaaagy okos könyvem (még mindig a Nõk Egészségkönyve) azt irja, hogy a hõ felmenetele elõtti 2-3 napban történik a tüszõrepedés. Tehát neked ha tegnap vagy ma van a tüszõrepedésed, akkor az elkövetkezõ 1-2 napban fog felmenni a hõd!
cupp, Beja
Beja
 


Beja!

Epedve varao az emiled,es koszi elore is, krisztina.torok@oracle.com pusszantasKép
Kriszti
kriszti
 


Kriszti!
Hát persze, hogy NINCS cysztád! Csak onnan jutott eszembe a lehetosége, mert a gyógyszer adatbázisban a Closty egyik mellékhatásaként irják...Ezért nem szabad ilyeneket olvasni!!!!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Évi,

Mindenképpen jelentkezz, kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.
Tudom, hogy a szülés után nem igen lesz időd pár hétig a net elé ülni, de nagyon kérlek, ha tudsz akkor írj! Email cimem: edo@technoid.hu

Köszi szépen, gyönyörű egészséges kisbabát és könnyű szülést kívánok!

Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek mi jutott eszembe!
Tavaly, amikor életemben elõször terhes lettem, abban a hónapban (májusban) csak egyetlen egyszer (!!!) volt olyan akció, amikor nem védekeztünk! Márpedig arra a dátumra pontosan emléxem, és a számításaim szerint akkoriban nem is volt ovulációm!!

Most ilyenkor mi van?
Lehet, hogy nem is jó idõpontban próbálkozunk?

Az pedig nem megy a fejembe, hogy egyetlen alkalomból összejött (persze úgy, hogy akkor nem akartunk babát, vagyis nem babát akartunk) mostanában pedig nem védekezünk és mégsincs semmi!

Kezdem elhinni, hogy tényleg vannak pszichés okai a nem-teherbe esésnek!

Na ennyi rövid eszmefutásomról.

Pussz,
Ancsi
Ancsi
 


Szonja!

nagyon kedves vagy de a dokibacsi is felhivta a figyelmemet ennek a veszelyere.
Lanyok1Ma itt iszonyu zuros nap van benezek tobbszor is de nem biztos,hogy lesz idom irni is!Azert gondolok ratok!KépKépKép
Kriszti
kriszti
 


Mariann,
én nem várom 12-éra a mensit, feltéve, hogy nem vagyunk kevésbbé szerencsések, mint a finnek Kép. Az én párom is el van tiltva a szaunától, de az, hogy oda jár csak januárban derült ki.

Petra,
a hagymával nincs semmi gond, feltéve ha mind a ketten azt eszünk a párommal, mert így nem érezzük a saját szagunktól a másikét Kép. Sajnos semmilyen praktika nem használt eddig, amivel a kellemetlen utóhatásokat igyekeztem eltüntetni, ezért igyekszem hanyagoni, bár nagyon szeretem!

Nikol,
hol, mennyi ideig és milyen hömérövel méred a höd digitálissal vagy hagyományossal? Amikor elkezdtem mérni a hömet csak kb. 5 percig mértem (hagyományos hömérövel) és nekem is elég érdekes értékeket mutatott. Aztán olvastam a neten, hogy legalább 10 percig érdemes mérni, ez nálam is bevált, csak nem bírtam hosszútávon a hajnali hömérözést, ezért én 3 hónapja nem mérem.

Sziasztok
Orsi
Orsi
 


Szija lányok!

Kriszti, PK50! Én teljesn jól vagyok még mindig. Reggeli rosszullétet nem ismerem szerencsére.
PK50! Videókamerát mégcsak tudnák kölcsön kérni, de azt sem lehet bevinni, semmit. Totál titkos minden :-(((( na mind1.
PK50! Te hogy vagy? tünetek?
Lara
Lara
 


Ancsi!
Két magyarázatot is tudok a teherbeesésedre:
1. Bizonyos Jónás módszer (ez nélkülöz minden tudományosságot)
2. Olvastam, hogy a teherbeesésnél nagy szerepe van a noi orgazmusnak (pozitivan befolyásolja azt) és elofordul, hogy egy jó szeretkezés ovulációt válthat ki, még ha nem is középido van!
Szonja
Szonja
 


Sziasztok ismét!

Orsi, hagyományos hömérövel mérem minden reggel 10 percig a számban.

Puszi!Jok legyetek! Kép Nikol
Nikol
 


Sziasztok!
Vegre a vegere ertem a sok olvasnivalonak. Pedig en mar 19. hetes pocakos vagyok, de megis visszajarok! Jo olvasni titeket.
Babanetes csaladok: Fooldal jobb oldalon megtalalhato a link, es az oldal vegen be lehet irni magatokat. Regen volt egy ilyen topic, es en kuldtem onnan a Gabinak az adatokat, de mar egyszerusitett.
UH. Sajnos itt is az a helyzet mint Szegeden, bar azert a magandokik csinalnak felvetelt.
Dokit valtottam, es o sem hive a suru UH-nak, mert nem bizonyitott meg semmi. De en nem is akarom, hogy agyon UH-zanak, en csak egy felvetelt es a baba nemet szeretnem tudni.
Mindenkinek hajra! Itt a tavasz! Biztos hoz valami szepet mindenkinek! Kellemes napot!
Moni
Moni
 


Szonja!
Tényleg elképzelhetõ ilyen, mert ha belegondolok, sok leendõ kismamánál épp az a gond, hogy annyira akarja, annyira arra koncentrál, hogy az együttlét kellemes pillanatai elmaradnak. (((
Ez tény.
A mostani hónapban nem koncentrálok oly erõsen, hagyom, hogy spontán jöjjenek ezek a percek.

Meglátjuk, így mi lesz! Kép

Egyébként mijaza Jónás módszer???

Kedves Kriszti!
Mi is gondolunk Rád, jó munkát! Kép


Viráganya!
Rólad viszont rég hallottam, merre jársz??

Ancsi
Ancsi
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?