Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kata, Lillának nagyon boldog születésnapot! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget, amit írtál, az nagyon durva!!!!!! Persze, add meg a bankszámlaszámod, aztán ki tudja, mennyi lóvét emelnek le! :evil: :evil: :evil: Szomorú, hogy itt tartunk!!! :evil: :evil: :evil:

Kitty, te vagy az emberem! :oops: :D

Szóval a zöldbabgulyás hozzávalói:
- lapocka kockára vágva
- hagyma
- kevés pirospaprika
- 1 gyökér
- karikára vágott sárgarépa
- kb maréknyi zöldbab
- krumpli kockázva
- leveskocka
- oregano, bazsalikom, kakukkfű
- galuska

Tejföllel tálalom, a galuskamasszába is raktam olasz fűszereket. Jó nagy adag kijön, még fagyasztottam is le belőle.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget, az én leforrázott ujjam fel is hólyagosodott, hát nem volt egy szép látvány... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

KICSI LILLA! NAGYON BOLDOG : SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Kép
Vendég
 


Beze, nekem is felhólyagosodott, de durván, a bőr is összegyűrődött rajta :?
Ez a zöldbabgulyás szuperül hangzik, de nem kevés a zöldbaba bele?Hogy csak maréknyi kell hozzá?
Vendég
 


Isten éltesse Lillát!!!


Bridget,
magamról nem írtam,mert nincs mit :?
Ne haragudj,csak benéztem,megyek készülődni,fogorvos,majd fodrász,így csak estére érek haza.
Majd tudosíts a feljeményekről.Ó,nekem már nem lenne tűrelmem vendégekre :? ,inkább csak a családommal lennék.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


:evil: Feketén írt,pedig narancsra állítottam :evil:

Fürti,
még olvasni is rossz volt.Én csak egy ujjal jártam meg,leforráztam,majd ugyanazt máskor leégettem a tűzhelynél :oops: Most végeztem szegény ujjammal örökre,pár éve elvágtam a gyaluval csontig,átvágta az ínt is :oops: :roll:
Szóval én együttérzek veled :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!!!

Lillának nagyon boldogságos szülinapot kivánok!!!!!!!!!!!!!
És persze az anyukájának is!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brid! Ez felhábotizó! Nem csoda, ha lehuzzák a rólot! Ez nagyondurva! Mi az, hogy írd le a számot hülyék ezek??????
Amugy meg mint mondtam naná, hogy megértelek hisz minden hazautnál ez megy! És kerianyud olyan aranyos egy teremtés és még is ilyenekkel traktál?? Hát fogja meg magát és menjen át hozzátok!!! marha egyszerű a képlet!!!
És azoknak iz ismiknek meg ha már sokáig ott vannak akkor finoman tudasd, hogy már mehetnek haza! És ha legfeljebb meg sértödnek akkor legközelebb nem akarnak majd meglátogatni és eggyel kevesebb!! Tudom könnyű ezt mondani és lehet én sem birnám megtenni!! De a szükség törvénye!!!! És már csak 2 nap és itt hagyod a mi jó szar öreg kis hazánkat!!!
Apukád no comment!

Kitty! Akkor kb 3 év mulva megyünk hozzátok szüreti fesztivált tartani!!!! Szeretem az otellot!!!!!

Nekem ma apácska itthon van! Ugy volt, hogy csütörtök reggel megyek a manóval szurira meg méreckedni, de mivel apa itthon van fel hivom a védőnőt, hogy mi lenne ha ma mennénk! Mert az első felállás ez lett volna! No de nemsokára felhivom azt majd meglátjuk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Apa alszik, de azért megprobálkozom a képek feltételével!
Brid, ha fel tudom tenni akkor küldöm!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Feltettem a képeket és el is küldtem neked! DE elkövettem egy hibát! A régi mél címedre küldtem! Ha ott nem birod akkor megnyitni akkor minjá felteszem az iwiw-re is és akkor légyszi tedd fel onnan! Puszi és köszi :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürti, lehet, hogy több volt, de másfél maroknyinál nem. Persze összevágva. Próbáljátok ki, szerintem nagyon finom.

Nóci, elérted a védőnőt?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Képek az iwiw-en is fennt vannak!

Beze! Jó, hogy mondod, mert a képekkel úgy el bibelödtem, hogy fullra kiment az agyamból! No majd minjá hivom!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Beze! Jaj te még nem tudod, de van nekünk egy receptes oldalunk is aminek a neve beszélgető sarok receptjei! Oda is bemásolhatnád, hogy késöbb is tutira meglegyen!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, várjuk a képeket!!!!!! :)

Brid, sikerült elintézni, amit szerettél volna?

köszi Beze, majd meg is csinálom.Én úgyis mindig ilyen több napra főzős kaját csinálok.
Na, ezt most jól leírtam :lol: ill.olyant amit több napig eszünk.Pl. már péntek óta székelykápi volt.Majd kesz bableves is, gulyás, ilyesmik.Meg nagy adag leveseket főzök mindig. :)
Tényleg, Lexike miket eszik?Főzöl neki?
Vendég
 


Fürti, értettem. :lol:

Külön nem főzök Lexinek, ha olyan van, amit kaphat, mindig megkínálom. Bébikajcsit kap, de szerencsére majdnem mindent szeret. De egyébként is mindig kunyizik. :D

Nóci, oks, ha így is jó, megteszem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nos én meg beszéltem védőnénivel és megyünk fél4-re! Elötte még jó lenne beszaladni a patikába, de most, hogy írom rájöttem, hogy utána kéne, mert kell kérnem táphoz receptet és akkor már azt is kiváltom! Kiváncsi vagyok, hogy akkor megkapja e a gyerek az oltást!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Beze! Látom már meg is tetted!

Na én megyek meg sütöm vagy ki sütöm apának a maradék karfiolt meg fözök rizsamizsát kajozunk és lassan megyünk! Utána majd még leget hogy jövök, de még lehet, hogyí elötte is ha lesz időm! Addig is csók mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi szépen a köszöntést!!!!!!!!!!!

Pénteken főztem húslevest délelőtt, délután meg zöldséglevest, brassóihoz a husit és bakonyi sertésbordát, este a Lilla tortáját csináltam meg, másnap reggel már csak a nokedli volt, frissen a brassóihoz a krumpli, megterítettem.
Az unokatesóm a Lilla keresztanyja, ő a lányával jött Pestről, anyuék délben értek oda, tesómmal és a két gyerekkel, anyós meg már reggel jött segíteni.

Délben kajáltunk, letettem a Lillát aludni. Közben anyós hazament, mert jöttek az apósom a feleségével, akiket ugye ki nem állhat, ezért ő csak akkor jött vissza mikor ők elmentek (szóval a tortázáson és ajándékbontáson már nem volt ott).

A Lilla jót aludt, felöltöztettem csinibe, Leventére pólót adtam, mert rühelli az inget.
A Lilla elkezdte piszkálni a tortáját, és hopp megfogta a lángot, szinte senki nem vette észre (a videón néztem vissza), csak elkezdett nagyon sírni. Míg a Levente a tüzijátékot nézte a Lilla sírt és próbáltam megvigasztalni. Utána már nem ült vissza az etetőszékbe, nekem kellett fognom. Azért készült pár kép. Levente nagyon örült a tortának, meg az egész felhajtásnak. Alig bírta kivárni az ajándékokat.

Utána szépen megkapták az ajándékokat:
Levente: bakugánok, transformers, távirányítós tank (ezeket tőlünk), clifford kutya, amit síppal lehet irányítani (tesóméké volt, gyerekek nekik adták), társasjáték, puzzle, kisautók, pizsoma, még egy pizsoma, ovisnadrág, törölköző, csokik.
Lilla: mókakockák Fischer Price-os, tologatós katica, neki való puzzle, (tőlünk), egy kis szőnyeg, meg kell nyomni és szól a kutya, cica stb. hangja, amit megnyom, zenét is játszik, egy másik zenélős játék, fa kirakó, törököző, fürdős közben használható játék, csempére kell rakni.
Kb. ennyi.

Nagyon örültek mindennek persze. Most ezek az új játékok a slágerek.

Járássegítőt nem vettem, mert már szépen megy. De azért mászni még gyorsabb neki.

Mindjárt lesz kép is.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati :) Várjuk!!!!!
Jó sokmindent kaptak, ez igen!!!
Karácsonyra mi lesz? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget
igen, itt minden ősszel van véradó vacsora.
Nem semmi a légitársaság :shock: Még jó, hogy megmondod a magadét!
Drukk a szívdokihoz!

Beze
köszi a receptet!

Nóci
jöhettek! 3 év múlva már remélem, lesz társasága is Reginek :wink: (kistesó mellett persze).

Kati
tényleg jó sok ajándékot kaptak a gyerekek!

Én ma anyunál voltam, ablakot-ajtót pucoltam két házban is.
Anyu meg sütött palacsintát :P
Vendég
 


Lilla

Kép
Vendég
 


Nos mi is meg jöttünk!
Megkapta a szurit! Hát igen csak sírt, de hamar megnyugodott! 4 hét múlva kapja a következőt! már elöre sajnálom szegénykémet! Mikor hazajöttünk olyan szépen bekajált! Most én vagyok éhes, de fogalmam sincs, hogy mit ennék! Lehet megint eszek egy kis lecsot! Azt már jó rég nem ettem /kb 2hete/ :lol: :lol: :lol: Én imádom!

Kati! A képek még nem értek ide! Jó sokat fözhettél és mennyi sok ajándék!!! Istenem, de kiváncsi vagyok, hogy milyenek voltak! És anyosodék meg igazán nyelhettek volna! Azért, mert ki nem állhatják egymást azért nem kellene ennek nagy feneket keriteni! Bár lehet jobb, hogy elment, de felnött modjára kerülhették volna egymást! Nem lenne muszály egymás mellett ülniük! De sajna vannak ilyenek és sajnálom, hogy egy azaz 2 szülinap sem hozta közelebb egymáshoz őket!!!
És a képeket várjuk!!!

Kitty! Oké! Csak vigyázz nehogy egyszer tényleg szavadon fogjalak! És azért én nagyon bizom benne, hogy addigra tényleg lesz kisbarátja Ginusnak!
Mi a kistesó projektet akkor szeretnénk elkezdeni mikor már vissza megyek dolgozni! Addig ha esetleg besikerül nem baj, de jobb lenne ha nem!!! Szeretnék elösször csak egyre koncentrálni! Meg sok volt az idegeskedés az elmúlt 4 hónapban! Amugy apával mi pont ma beszéltünk erről és neki is szerencsére ugyanez az állás pontja a témával kapcsolatban!!!

Többiek merre vagytok??? Anyci?? Enis??? Pendi?? JObban vcagy már??
Brid ma tudom vendéglátoskodik!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
ügyi Ginus, hogy csak kicsit sírt!
Szavamon foghatsz! Tartanánk egy bulit, meg meghívnánk Pendit is, úgyis közel lakik :wink:
Vendég
 


Micsoda dumapartirol maradtam le :(

roviden:
Ma voltam szivdokinal...Eloszor is beadtam a papirjaimat es kint vartam mikor mar a doki jon ki hogy var-e meg ra valaki?Mondom jah..azt mondja hogy hivjak...x.y. azt monja jaaaa maga ellett felejtve :shock: :twisted: :evil: :evil: :evil: Bemegyek beszelunk azt mondja eltuntek a leleteim valoszinu egyik beteg felkapta es hazavitte...de o belenezett mar es a szivbedobogasomrol beszelt...mikor en mondom neki nem igaz azert jottem hanem mert a pulzusom perzenkent 100felett van egesz nap...azt mondja megkateterezhetnenek...megkereshetnek mi okozza a szivbedobogast...es azt ott elsorvasztjak :shock: mondja 1 napra bekell fekudni...mondom altatnak?hogy...csinalnak egy lukat itt kozepen vgy mi? :roll: neeem combbol fel vegig a szivig az eren keresztul es nincs altatas :shock: mondtam neeeem koszonom szepen nem :roll: Mondom neki nekem kellenek a papirjaim...azt mondja majd biztos visszakerul es akkor majd szolnak mondom en utazom na akkor hogy en menjek vissza a masik dokihoz aki idekuldott es ott kiadjak a masolatokat errol mert nem tud mit csinalni :twisted: Hat wazze ha nem professzor lett volna ugy leugatom a fejet :evil: es csak a szivbedobogason lovagolt lehet nem is latta ez a leleteim mert addigra jol elvittek :twisted:

Marha pipa vgyok holnap lesz egy utam a masik dokihoz :twisted: es parom is jol lecseszett mert ez az en egeszsegem es en menjek masik dokihoz meg igy meg ugy :cry: Ha nem lettem volna ott anyuert a Flora babaeknal tuti bogok :(

es holnap hogy en kerdezzem meg nem e tudna mashova elkuldeni de holnap hogy tudnam mar atiratni a jegyet? :?
Szal kesz kalamajka komolyan mondom alig varom itthon se legyek :roll:

HOlnap megyek terheleses cukor es pajzsmirigy vv-re 6:30-ra onnan irany a fogdoki onnan meg a kardiologia :twisted: aztan anyuert es meg ahhh nem is sorolom :roll:

Holnap irok oke csajok....ne hari de a mai napon kivgyok :roll:

Drukkok mennek csajok Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es vendegek nem jottek hal istennek.telot most ezutan a nap utan felse vettem volna :roll: Ez az ismim semmit nem tud...se lombikok se szivdoki semmi...nem ertette volna mivan en meg anyu elott nem panaszkodom mert eleget aggodik igy is :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget, ez borzalmas!!! De sajnos a magyar eü-re abszolút jellemző!!! :evil: :evil: :evil: Nem csodálom, hogy el akarsz már utazni, én is utálok itt élni!

Mi volt a terheléses cukron? Szerintem iszonyú vizsgálat, én majdnem rosszul lettem az éhségtől és a tömény cukortól, le is esett a vérnyomásom.

Kitty, nincs mit. :wink:

Ügyes volt Ginuska, mi minden oltásnál sírtunk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bridget
nem semmi, de én erre már csak azt mondom, hogy magyar eü :evil:
Remélem, ma több sikerrel jársz!

Mit főztök ma?

én csirkecombikat sütök zöldségekkel. Először pörit akartam, de meggondoltam, meg ez páromnak is jobban tetszett :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Nos ide értem!
Na annyit sikerült megtudnom, hogy csak nem vagyok olyan hülye és tényleg Aliznak hivják a kislányt! Mivel 2kilo felett születtek hiába a 35. hétre ma mehetnek is haza! És nem csaszival, hanem simán!

Én tegnap elkiabáltam a nem írást! Tegnap egész este sírt Ginusom! És enni sem evett csak 30g-ot! Ami iszonyu kevés! Aztán nehezen elaludt és nem sokkal késöbb mi is! Aztán éjjel fél 12-kor arra ébredek, hogy apa iszonyuan kiabál igen csak trágár szavakat. És itt annyira esett és fujt a szél, hogy elmozditott néhány cserepet a tetön és fullra áztunk! Neki pont rossz volt mert nem volt betakarozva és szépen álmában rá csepegett a hideg eső! Aztán néztünk körbe a szobában és a mano is ázott meg a konektor! No persze ehez még hozzá tartozik az ágy meg apa is! Én nem kaptam szerencsére, de inkább kértem volna én és nem a manó!
Na a lényeg épp most be is jelentettem a biztositonak! Mondták, hogy 10 nap kb erre én konrtáztam, hogy nekem anniy időm nincs, mert kicsi és beteg babával vagyok itthon! Erre mondta a nő, hogy csak annyit tud tenni, hogy oda írja, hogy sos meg hogy kicsi beteg baba van szal ennyi! De szerintem 1-2 nap és ki jön valaki!

Brid! Ez felháborito! Szerintem nyugodtan adhattál volna hangot annak amit éppen gondoltál professzor ide vagy oda! És nem csodálom, hogy menni akarsz! Amugy probálj meg beutalot kérni a kardiologiai intézetbe! Onnan csak jókat hallottam ezért viszem oda a manót is!
És ez a katéterezéses dolog pedig van az egyik ismimnek és neki az Istvánban csinálták 2 éve vagy hogy és neki altatással csinálták, úgyanigy a combján keresztül!

Kitty! Jaj de jó lenne egy ilyen Pendis randi is! Már most peszeg a vérem!!!!! Én már nem is szeretnék várni addig! Én már most szeretnék veletek talizni!

Beze! Hát remélem mi is ügyik leszünk ezentúl! Vagy ezt most nem értem, hogy ott sírt, de nem gázul itthon pedig olyan nyügi volt! Nálatok is így volt???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty! Én nem gondoltam át én sertés pörköltet csinálok galuskával! Már elég rég nem föztem ilyet hátt épp itt az ideje!!!!! :lol: :lol: :lol: DE a csirkecombi sem rossz na azt majd legközelebb!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


MOndjuk most, hogy így belegondoltam a pöribe csak egy vcalami fog hozzá hiányozni! Még pedig az ubi sali! Ezzel meg csak az a gond, hogy nincs itthon kigyó ubi és ilyen ramaty egy időben még elmenni sincs kedvem! Pedig ha nem esne még valószinű, hogy elmennék!

Apa épp most ment ki a tetőre kisvődörrel meg valami krémmel, hogy majd megcsinálja! Csak attol félek, hogy le ne csusszon a vízes tetőről!!! mert a cserép az azért tuti csuszik!!! Bár apa azt mondja ne aggodjak, mert Ő vigyáz magára!!! DE azért köszi!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, Lexi közvetlen oltás után sírt, utána már nem. Szegény Ginus, küldök neki egy puszit!

Kitty, nekem volt tegnapi maradék sült húsom gombaszósszal és rizzsel.

Többiek???????

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, biztosítók remélem, hamar kimennek, azért durva lenne, ha sokáig így maradnátok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello!
http://indafoto.hu/szakmarinekati

Ide töltöttem képet, feltettem vagy 100-at, aztán átment 5, mert mindig ledob a net. Úgyhogy lassan, de biztosan. Majd szólok, ha még sikerül tölteni.
Én is úszok a melóban, úgyhogy ne hari, de nincs nagyon időm írni.

Fürtöske! Nem tudom még mit kapnak. Nem szoktunk ennyi ajándékot, csak sokan hoztak. Külön anyu, tesóm, anyós, após, keresztanyák és mi. Karácsonyra még nem tudom.
Én megvettem neki a bakugán golyókat már két hónapja, abból a hatból megkapott ezelőtt kettőt, és most négyet. (nehogy elfogyjon, azért vettem előbb meg), aztán gondoltuk legyen még valami, ezért most a transformers mánia miatt kapott egy transformers-t. Aztán ő szentül meg volt győződve, hogy tankot fog kapni, nem is akart hallani másról, csak arról. Ezért utolsó nap apa még szerzett egy tankot.
Legutoljára kapta meg a tankot. Ennek örült a legjobban, és képzeljétek, azt mondta, hogy olyan boldog vagyok!
Szerintem a Lilla valami pónit fog kapni karácsonyra, mert imádja a lovakat.

Bridget! Hát nem semmi ez a hülye egészségügy. Nem csoda, hogy kivagy. Nem lenne jobb most még egy-két hétig itt maradni, és megcsináltatni a vizsgálatokat? Mikor kaptam a szülésvisszatartót gyógyszert, attól folyamatosan 110 volt a pulzusom, hát szar volt nagyon. Neked fel se tűnik pl. nem vagy rosszul, ha pl. felmész a lépcsőn? mert akkor még jobban verhet a szíved.

Noci! Amikor megkapja a gyerek az oltást, akkor nyűgösebbek, mert dolgozik bennük a sok vírus és baci, beindul az immunrendszerük szerintem. De azért nehogy adjál lázcsillapítót, ha egy kicsit esetleg felmegy neki a láza (pl. a második injekció rosszabb ebből a szempontból) mert nem szabad. Csak 38,5 felett adjál (popomérés esetén), addig hadd dolgozzon a láz, mert az öli a bacikat és a vírusokat. (valaki azt csinálja, hogy még meg se kapta a gyerek az oltást, és már nyomja a fenekébe a kupot)

Beze! Nemsokára ti is szülinapozhattok. Te mit veszel neki?

Pendivel mi újság? Nem tudok róla semmit, zavarni meg nem akarom.

Kitty! Köszi a köszöntést! Aranyos ez a kép. Valaki nálunk is pucolhatna ablakot....... hihi

Most megyek, mert még csak félig van kész a kajám, fele gombóc még nincs meg, ami meg kész volt megettük.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati, szépek vagytok! :D
Lexi ugráló zebrát kap szülinapjára, és persze egy jó krémes tortát, hogy ki tudja magát kenni.

:lol:

Bridget, mi volt ma?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na mi apával azaz inkább apa takaritott ma egész délután! Nem tudom mi ütött belé, de le sem ült! :shock: :lol:

Kati! Nagyon szépek vagytok! Olyan jó volt nézegetni titeket! Ide már egyáltalán nem teszel képet???
Hát nem adok neki kupot mig nem feltétlen muszály! A helyzet az, hogy én csak akkor akarok majd neki kupot adni ha a borogatás sem segit! Én inkább ennek vagyok a híve és szerencsére a védőnő és a doki is ezt ajánlotta!

Beze! Olyan ugrálo zebrát én is akarok majd venni a manónak csak az a baj, hogy még nagyon pici hozzá! 8)
És én is remélem, hogy hamar jön a biztositotol valaki mert nem akarok ilyenre ébredni még 1x!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lemosom a hajam es jovok irok egy kicsit :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beze!
Müller újságjában láttam, hogy ott leárazzák.Nézd meg, hátha ott most a legolcsóbb!
Egyébként azt mondták, hogy ahány hely annyi ára van.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Noci!
A kicsinyítés miatt annyi idő elmegy vele.
De majd keresek egyet mindjárt!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na jottem de csak egy gyors beugras...mai napos sem volt fenyesebb...egesz nap kajtattam es aludni is alig birtam hajnal 5kor keltem mentem a vv-re :roll: a hasam meg ugy gorcsol hogy ilyen meg talan nem is volt soha :? lehet megfog jonni nem tudom csak azt hogy marhara faj :x

Beze
A lotyi meg hagyjan bar megtapadt a szamban rendesen :oops: de az utana valo erzes...hanyni tudtam volna...csak remeltem,hogy nem jon vissza es nem kell ujbol meginni :shock:

Noci
Regina ngyon ugyi volt :D ez melyik oltasa volt...lehet figyelmetlenul olvastam :roll: ezt a beazast azt hittem almodod :shock: a francba :twisted: remelem minnel elobb megoldjak :roll: Koszi az infot...a kardiologia az hol van hat ott voltam en is a profoknal az uj A.E.K. :roll: Bocsi kepeket ma sem tudok betenni de megneztem oket 8) Manokad ngyon szepen novoget es az a szep kek szem :shock:

Kata
Maj ha visszamentem megnezem a kepeket 8) Hat konkretan nem vettem eszre jah...de ha felmaszok a lepcson akkor aztan dobog rendesen :lol: de nem mondtak hogy esetleg ne sportoljak vgy ilyesmi :roll: Pendirol nem tudok semmi nem irt mostansag :roll: Nekem sem nincs idom latod alig tudok jonni :oops:

Kitty
Na gondolom ezt neked nem kell reszletezni...mostansag eleg sokat voltal korhaz tajan sajna :?

csajok en mar csak penteken jovok :roll: Pusszantok mindenkit!!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
akkor ez azt jelenti,hogy mégiscsak visszaméssz ma?
Kép

Nóci,
dehát aznap,mikor hiányoltál,írtam :shock:
Ez a beázás nem semmi,főleg,hogy a pici is ázott :shock:

Később jövök és próbálok írni mindenkinek,tegnap nem voltam gépközelben,ma meg egy nagyon régi gyerekkori barátnőmmel talizok.Nagyon ritkán keressük egymást,nekem úgy tűnik,hogy csak én tepertem(volna),de most ő keresett meg,így örülök :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Kati, köszi a tippet, megnézem. Neten eddig a legolcsóbb 17ezer valamennyi volt.

Bridget, jó utat hazafelé. Sajnálom a tegnapi napodat. :cry:

Enis, jó szórakozást a barátnőddel. A teperés ismerős sajna... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nóci
remélem, hamar kimennek, elég rosszul hangzik ez a beázás, no meg apa akrobata mutatványa is a tetőn! Ilyenkor baromira tud csúszni a cserép...

Kati
küldj címet, és megyek ablakot pucolni, úgyis nagyon belejöttem már :lol:
Nagyon szépek vagytok! Lilla már kész nőci!

Bridget
jó utat! Várunk holnap!

Beze
én is láttam a Mülleres újságban a zebrát, de látom, már Kati írta.
Vendég
 


Kitty, közben megnéztem, hozzánk legközelebb Baján van üzletük, így útiköltséggel együtt nem lenne olcsóbb, mint amit a neten találtam 18ért. Úgyhogy az marad. Ebben a hónapban már így is sokat költöttünk. :?
Ablakot pucolni én is szeretettel várlak! :lol: Odáig már nem jutok... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szíasztok!

Mi most értünk haza! Most voltunk szemészeten kontrolon és VÉGRE itt minden helyre állt! Mondtam a dokinak, hogy azt mondták a margit korházban, hogy kell neki szemüveg és azt mondta a pasi itt, hogy ez hülyeség, mert ezt 1 éves kora elött nem lehet megállapitani! Szal megadta szerintem magán rendelője címét :? :shock: 8) és mikor betölti az 1 évét akkor vigyem oda, mert itt nincsenek meg a gyerek szemészethez megfelelő eszközei! Itt csak koraszülött és felnötteket vizsgálnak! Szal 1 probléma kilöve!!!!!

Enis! nem modod???? Ilyen vak lennék???? Mert én mikor írtam ezt, hogy hun vagy nem láttalak!!! Vagy utána írtál??? :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: Szégyenlem magam!

Kitty! Csak nem ablakot pucolsz???? Akkor jöhetsz ide is! Ráérsz holnap is jönni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Hát hogy konkrétan hol van a kardiologiai intézet azt mos passzolom! De majd megkérdem anyut ha haza jött!
Amugy Ginus most a 2hós szurit kapta! Nem tudom konkrétan mi van benne, de a ygermek bénulásra szamárköhögésre az tuti meg még 3 féle van benne! De Kati tuti tudja!!
És köszi a dicsit a manóról!!!!

Beze! Jó drága ez az ugrálos játék! Ha megveszitek ugye dobsz róla egy képet!! Engem nagyon zizgat!!!

Kati! És mikor tellik le a minjá??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258034378.2441.jpg[/img] [/img]

Nos egy kép úgy tünik feltéve! De nem garantálom, hogy sikerül még, mert ezt is össze vissza nyomkodtam! De azért igyekszem!
És ezer bocsi, ha külön külön megy majd oké?? Ha sok így állitsatok le nyugodtan! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258035698.1302.jpg[/img]

nos lássuk sikerült-e? :shock: [/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egyre jobb vagyok! Találtam egy jó kis segitséget!!!!
HIPP HIPP HURRÁ!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258035964.7062.jpg[/img]

Nagy csicsmákolás közepedte, csak ne zavarj!!! :wink:

[/img] Kép

Apucimmal dumcsizok

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258036328.054.jpg[/img]

Na mi zu??? Szép sexi test!!!

[/img] Kép

Uton megint persze dokihoz!

Nos most elküldöm! Lássuk mi lesz belöle! :shock: [/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na asszem már nem kell zaklassak senkit!!! Már lehet követelözni bármikor!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Brid :) Jó utat mára hazafelé!!
Sajnálom,hogy nem igazán volt eredményes az itthon léted :?

Nóci :) Hát tüneményes a kis Regi!!!Főleg a sapis kép nagyon cuki!Kár,hogy kicsik a képek!Egyébként nyugodtan nekem is átküldheted őket, fel tudom tenni talán én is.Majd próba cseresznye!E-mailre szoktad Bridnek küldeni?

Kati!Képet ide nem teszel fel?Majd mindjárt megnézem a blogodban!

Kitty :) Tényleg, anyud hogy van?

Beze :) Ez az ugráló zebra a Rody-féle termék?Ehhez nem kicsi még egy évesen?Mert én karácsonyra gondoltam ezt, de még a babytaxival sem tud igazán menni Marci, csak tolja :)

Enis :) de izgi lehet régi gyerekkori barátnővel talizni!!Van ám ilyenkor téma!!!! :lol:

Mi rátértünk Marcival arra a kajcsira, amit mi eszünk.És nagyon bejön neki.Ma karfiollevest evett meg spagettit, csak a szószt krumplival adtam neki :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?