Új privát üzeneted érkezett!

Krisz!
Napi 2 gonalt. És fél decat továbbra is! :lol:

Van két kérdésem: mennyit nőnek a tüszők naponta? És lehet a mnyh "túl" vastag?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Ügyi vagy! Szépen megnövesztetted petikéidet! :lol:
Drukkolok nagyon!!!!!!

Krisz!

Neked is holnaprA!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Zsófi
Azt mondják úgy 2mm-ert nőnek naponta. Sztem nem lehet túl vastag a nyálkahártya...azazhogy lehet...de csak akkor ha nem ürül ki rendesen menzikkor és úgy épül egymásra...és ezért megkaparják...de a tied így szépen felépülve nem lesz kórosan túl vastag! :D

Pisi.Megcsináltam....hát kétesélyes... :? Most várom, hogy száradjon kicsit...hogy a többivel összehasonlítsam....mert hát szárazon másképp néznek ki. Az ET+6.7.8. napi egyértelműen pozitív bár a 2. csík egyre később jelent meg és halványabb lett.ET+9-en sztem már csak 10 perc után maradt vissza vmi kis maszat, ET+10-en semmi sincs, a mai ET+11-en pedig egyenlőre látszik egy extrahalovány csík...ami kb 3 perc után ott derengett...de lehet, hogy nem lesz ott mire megszárad...és csak káprázat. :shock: ...inkább úgy néz ki mintha csak tudnám, hogy ott kellene lennie. :lol: De mindegy...a remény még nem halt meg.
...még mindig nem száradt meg...de én még látom a csíkot...ekkora szemekkel :shock:

Csipcsap
Köszi a drukkokat!Tudod, hogy téged követünk Zsófival!!! :D

Na megyek le apához a boltba!!! :D

Pussazntás mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 

 
 

Sziasztok!

Gröni :D

SZívből gratulálok Dórához! Kívánom, hogy nőjjetek nagyra és hamar elfeljtsétek a rémségeket. Várjuk a képeket!

Vicky :D

Szabin vannak a laborosok? A micimacinak is van egy párja, csak ahhoz még nem is kezdtem hozzá. Most jön a tél, a kutya pátyolgatása után jöhet a goblein. :D

Krisz :D

Mai babaragacsok is mennek. :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Sós tejbegríz? :lol: Nem vagy te terhes? :wink:

Zsófi :D

Szuper hírek, nagyon ügyes vagy: sok szép tüszőt növesztesz és szépen beágyazol a bébiknek. :wink:
A tüszők ha jól emlékszem naponta 2 mm-t nőnek.

Réka :D

Üdv közöttünk, tisztelem ezt a pozitív hozzáállásodat! Kívánom, hogy hamar beköltözzön a tesó a pocakodba, s egészségesen éljen veletek. Nem is lehetett volna felfedezni?

Megyek dolgozni, jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz :D

Muti a tesztet, majd mi is megnézzük. Biztos pozitív, bízz és tessék pozitívan!!!!! :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szép reggelt! :lol:

Grönike!

gratula Dóra babához és remélem minden bánatot feledtet veletek! :P

Kép

Zsu!
szijjjjjja, drukk a spontán hónaphoz, meg a hőmérőhöz is :D

Lili!
Choragon tüszőrepi, reméljük + teszt lesz a jutalom :P

Kukac!
8-8 tüsző???????????????? :D 11 mm méhnyh??????akkor ne igyál annyit! :lol: lesz ebből 3 baba! :D
nekem punkció előtt egy héttel csak 7,5 mm volt a méhnyh és összesen 4-5 db 8-10 mm-es tüsző volt, és onnantól már 1/2 deca és 3 gonal kellett! :D
kiszámoltad már, mikor fognak megszületni? :roll: :lol:

Fenci!
köszi a Lilla dicsiket, még nem tuti :lol: , a kismamanadrágokról ugyanez a véleményem :twisted:
pocakfotó??????????????? :?:

Dike!
ma hőd??? :roll:

Ditke!
örülök h jobb kedved van!akkor te ne bagózz ha hánysz utána!sőt, ne is igyál!inkább babásodj :wink:
ja, és szép a vonalzód :D

Princzike!
mesélj ma dokinéni után, IR meg monnyon le :twisted:

Krisz, Vicky!
itt nincs hó! :(

Krisz!
holnapra

Kép
Vendég
 


Grönikém!!!
Hatalmas gratula!! Annyira örülök, hogy sikerült eddig kihordani Dóri babát! Meg is hálálta a szép méreteivel. :) Sok boldogságot és sok-sok tejcsit!! Én is kivi vagyok a rémségekre. Sajnálom, hogy így alakult, de a végeredmény a lényeg! Puszi


H-réka
Üdv itt! Nagyon sajnálom a kisbabád. :( Erős csajszi vagy! Drukk a következő babához!! Ha szeretnél a táblába kerülni, lécci írd meg az adataidat!

Susy
Te jössz!! :D

Krisz
Drukkok!! Szerintem sikerült!! Köszi, jól vagyunk. :)

Zsófi
Szupi eredmények!! Hajrá!!

Vicky
Okés! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Vicuska :D

Jó, hogy eszembe juttattad, a mai hőm 36.4. :lol:

Szeretnék kérdezni. A kutyusunk(kint lakik a házában) tegnap reggel óta nem akar rendesen enni, s éjszaka és ma reggel ki se dugta az orrát a házából.(eddig mindig szaladt, ha mentem dolgozni egy kis simogatásért) Olyan kedvetlennek tűnik. Lehet megijedt a hótól?Vagy fázik? De mondjuk tegnap este még jött ki elém a buszhoz apával, s játszottunk is. Nem tudom, lehet új neki a hó? :roll: Szerinted?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz, ne csigázz, muti már azt a tesztet! Majd Zapáné megbuherálja :wink: :lol: elsőre nekem is csak úgy látszott rendesen a 2 csík :wink:

Zsu, kedd szünnap. Csak elfelejtettem :oops: Kutyus jól van? Jó (kevés) munkát mára!

Vicus, lefotóztam Neked a havat, de nem tudom áttölteni, Apjuk átbuherált valamit a gépen :twisted: na majd este :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Zsófi, gratula a szuper eredményhez! DRukk továbbra is!

Kép
vickybabe
 
 


Zsu!
háááát, attól h esik a hó még kéne ennie, sőt, a kutyák játzani szoktak a hóban... :roll: majd írd meg este hogy van :shock:

Susy???????????????????????????? :?:
rajtad a világ szeme :lol:

a szúrkapiszka+belenyilallás+késforgatás(na jó, csak kisbicska) továbbra is megvan...de a pisi nem csíp, meg nem is kell sűrűn mennem(igazából ott lent fáj, sztem a hüvelyem :oops: ) :roll:
Vendég
 


Vicky :D

Most beszéltem párommal, kutyus játszott egy kicsit, de enni nem akar. :?
A felejtés nem babás tünet? 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska!
Augusztus vége!!! :lol: 3 babát nem vállalok, de kettőt szívesen! :lol: Akkor, ha jól számolom, kb 15-16 mm-esek lesznek péntekre. Hány mm-esen szívják le?

Csipcsab!
Köszi! Igaza van Krisznek, Téged követünk! :lol:

Tündi!
Köszi a táblát! Olyan jó, hogy már sokkal kevesebben vagyunk felül! :lol:

Krisz!
Te holnap lekerülsz!!! :lol: Muti a tesztet! Első pisiből csináltad? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Ditke,
Szia! Mi újság van veled? Jó, hogy jelentkeztél.

Zsu,
Jó hőmérőzést! :wink: Időnként még én is méregetem.

Gröni,
Azta mekkora kislány lett! Gratulálok! :) És jobbulást.

Vicus,
Hasad hogy van? Enyhe gyulladás nem lehet?

Krisz,
Szorítok holnapra! A hasfájás semmit nem jelent. Hcg szuri után hanyadik napon vagy? Nekem 10 nap után már negatív volt.

Kukac,
Ezek tényleg csodás eredmények! :) Irigy-irigy. Csak így tovább!

Velem semmi újdonság. Ma kellett volna megjönnie. A késői pé. miatt úgy látszik csúszik. Talán pénteken el tudok menni ciszta nézőbe, de lehet hogy jövő hét lesz belőle.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 71200_.png

Kép
mofly
 
 


Zsu!
hányszor szokott enni?más tünet? :roll:

Mofly!
kívánom ne jöjjön meg zebra miatt, cisztáknak meg hess :lol: ű

Kukac!
punkció előtt 4 nappal nyh csak 7,5 mm még mindíg és 4-5 db 12 mm-s tüsző.aztán már nem kellett mennem csak rá 4 napra punkcióra.azt nem tom akkor mekkorák voltak :roll: de beültire, rá 3 napra 13 mm lett a méhnyhm :wink:

Krisz!
hol az a teszt??????????????? :?: :D
Vendég
 


Vicuska :D

Naponta 2x, reggel és este kap enni. Más tünet nem jut eszembe, vagyis ennyi tűnt fel eddig. Olyan, mintha búskomor lenne, de ez sem igazán, mert párommal játszott. :roll: Szóval nem tudom, figyelem majd.

Mofly :D

Szia! Remélem ciszták nincsenek! Jó a mai hőd, kár, hogy előtte nem mérted, jobban látszana a görbuszon a pé.

Krisz :D

Sokan várunk a tesztedre. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicus!
Te aztán jó gyorsan növesztetted meg a mnyh-d! :lol: Remélem nekem nem nő még 6 cm-t! :lol: :shock: Köszi az infót! :lol:

Mofly!
Köszi! Kívánom, hogy ne jöjjön meg és a Mikulás kétcsíkos tesztet vigyen Neked!!! :lol:

krisz????????????

KépKép
zsófikukac
 
 


princz
IR, hm nem tul jo, de kezelhetö, és legalább megvan a bibi. drukk, hogy hamar kikezeljenek ebböl, és jöjjön a babó.

GRÖNI
HATALAMS GARTULA DÓRÁHOZ, ÖRÜLÖK, HOGY MINDEN JÓ, HA VÉGE JÓ. PIHEND KI MASGAD, AZTÁN BABÁZZ ÖRÖMÖDRE RENGETEGET!

vicki
mindjárt szülsz :lol: izgulsz?
a 20.hétig sztem azért kell dokit választani, hogy ne az utsó percben ismerkedj össze vele, meg hogy tudjon tervezni, mert asszem megvan egy max szám, amennyi kismamát egy honapra vállalhta. ja, meghogy fizessé 9 honapot, ne csak egyet 8) gondolom.

zsófi
tuti száááámok, gyerünk babák:)

krisz
ne izéjjjé más, tök izgulunk, muti a teszted!

réka
nekem egy szlovákiai ismerösömmel ugyanez történt, de ott csak 3 napig élt a kisfiú. na, nem akarom ám feleslegesen felszaggatni a sebeidet, és felnézek rád, hogy helyretetted ezt a dolgot magadban. ilyen pozitiv hozzáállással csakis sikerrel járhatsz! hát igen, nehéz otthagyni a 3 évest az oviban, én majdnem sirtam az elsö pár hétben, de azért Peti is kitett magárét :? üvöltött rendesen, még amikor mentem érte, akkor is. aztám beszokott, azota szereti nagyon. melót se könnyü találni, nem kapkodnak a kisgyerekesekért, vagy ha jo lenne egy hely, nem jo az idöpont az ovihoz képest, nem tudod elhozni a gyerköcöt. te akkor nem mész vissza az elözö helyedre, ahogy kivettem a szavaidbol, ugye? már jártok oviba vagy csak most kezditek? merre laksz, ha nem titok?

csüt elmegyek tanácsadásra a védönöhöz, hétföün meg a kinézett dokihoz. végülis a Schwarzingernél maradtam, de még nem beszéltem vele. vicus, dike, ismeritek? barátnöim járnak hozzá, dicsérték.
Vendég
 


Sziasztok!
:D
Jaj... nem tudok mit mondani, egy leheletnyi csíkocska van rajta...tegnapin nincs...talán ez adhat okot egy kis bizakodásra...csak ennyi. Sztem én ezt már láttam 3 perc után, párom esküszik, hogy tegnap se 3 se 10 perc után nem látott csíkot...ezen meg van pici...de tényleg ultraultra halvány...szóval ha a holnapi szebb lesz, majd próbálok róla képet csinálni...úgyis csak 10.30kor indulunk. Most meg ha akrnám se tudnám feltenni mert a laptop apánál van, kábel nincs, oda meg betehető a kártya.

Mofly
Ez a 11. nap az egyik fél hcg szuri után és 9. nap a másik fél hcg szuri után.Nekem az első lombiknál volt halvány pozitív tesztem a vv. előtti napon is...igaz az a csík csak a 10 perc után vmikor jelent meg, a 2. után mindig csont negát teszteltem...pedig mindig ugyaniígy kaptam a hcg-ket.Azok 25-ös tesztek voltak, ez tizes elméletileg. Azért teszteltem monst minden nap már 6 napja, hogy lássam, hogy halványodik és majd erősödik a csík.Tegnap már nem volt csík, tegnapelőttin is csak vmi maszat van...de 10 perc után negák voltak...ezen meg most mintha lenne vmi csíkféle és ott volt kb 3 perc után. Szóval tényleg csak annyira, hogy ne kedvetlenítsen el totálra reggel. :D

Viszont vannak pozitív híreim:aznap amikor nekem volt a beültim még 3 lánynak volt Tándornál...mindannyian 2 embrikét kaptunk vissza. Két lány ma volt vv-en és mindekettőjüknek sikerült!!! :D Az egyik lánynak 2. lombik volt és 3 napos embrikéi voltak (8at szívtak le és 2 maradt), a másik lánynak 1. lombik volt és 2 napos embrikéi voltak (4 és 5 sejtes)...ők vagy 8 évig spontánoztak, tavaly kezdték csak vizsgálni, endot találtak nála lapar alatt, kapott kezelést és most sikerült is neki az első beülti (6-ot szívtak le neki és abból maradt 2 amúgy).Ketten még holnap megyünk vv-re
vizkriszisback
 
 


Mellesleg az egyik lány szombaton csont negát tesztelt és most 190 a hcg-je...ennyit a tesztekről.Mondjuk az övé sztem 25-ös volt, nem tudja, csak kért egyet a gyógyszertárban és kapott. Szóval bár beszéltünk telcsin és mondtam neki, hogy még korai volt, bármi lehet...tök depisen ment el a vv-re.De jól megríkatta Tándor!
vizkriszisback
 
 


na csak gyorsan a legszembetünőbbekre reagálnék :)

drága Gröni!!!!!!!!!

éljen éljen éljen!!!! szivből örülök neked és gyönyörű lánykádnak GRATULÁLOOOOOOOOKKKKK!!!!!!!!!

Zsófika!!

Tökéletes eddig minden nekem is pont így volt.... :wink: Utánzol igaz???nagyon helyes 8)

Kriisz!!

ez abszolut bizakodásra ad okot én nagyon nagyon bizakodom jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó??????????????????????????????????????????????????reggelig nagyon nagyon szorítok!!!!!


Csok mindenkinek nagyon köszönm a rengeteg gratulát nagyon nagyon jólesnek!!!kicskéimmel minden okés, éljük világunkat egyenlőre békében harmóniában....tejem nem nagyon van lehet le kell mondanom róla. de azért még nagyon igyekszem, hogy legalább napi párszor adhassak az én kis manóimnak pár cseppet magamból... :lol: ugyis mindenem az övék :P

két fürcsis kép pusssziii

Kép

Kép
Vendég
 


Legyekmami
Nagyon édik a képen látható manócskák!!! :D
Mennek a tejtermelő energiák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Krisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez nagyon jó jel!!!!!!!!!! minden anyuka halovány 2. csíkkal kezdi :wink: nagyon-nagyon-nagyon-nagyon drukkolok holnapra!!!!!!!!!

Mami, a két csodabébi gyönyörűszép! Drukk a szopizáshoz, hidd el, menni fog! Próbálj ki valami tejserkentő csodaszert :wink: A szülésznőm az Urtica-t ajánlotta. De állítólag a lactoherb tea is jó.

Kata, nem izgulok, inkább nagyon türelmetlenül várom a Nagy Találkozást :wink: :lol:

Zsu, debizony babás tünet, plusz annyira összevissza van nyitva a b*zi labor, hogy ember legyen a talpán, aki meg bírja jegyezni...Kutyiról tegyél képet majd!

Kép
vickybabe
 
 


Mami,
Annyira édesek! :D Várom majd a beszámolódiat, hogyan bírsz két manócskával? :)

Krisz,
Szerintem elég reményt keltő. Drukk holnapra!

Kép
mofly
 
 


hahó!
Na jó sokat írtatok,de így jár az aki ritkán jön!!!! :oops: :oops:

Gröni Drága!
Szívböl gratulálok a kiscsajhoz! Minden jót,na meg sok tejcsit kívánok Nektek!!!
!

Vicuska!
A szurka,meg társai szerintem tök normális. nem tudom emlékszel e, én a 17 hét környékén még kórházi ügyeletre is bementem ,mert annyira húzta a görcs a hasamat. De ugye rendben volt minden, csak napokig szenvedtem!! :(
A pia, cigi nekem is hiányzik.... :oops: :oops:

Tündi!
Igen, én jövök!!! Hihetetlen! :wink: Néha el se hiszem, hogy itt tartunk...
Már be vagyok sózva rendesen, nyüglödök is. szóval ha egy-két héttel hamarabb jönne a kiscsávó nem haragudnék meg rá!!! :P :P

Krisz!
Nagyon drukkolok Neked! :lol: Àltalában én a száraz teszten láttam jobban a csíkokat. Ès ha az ott van, akkor ott van!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófi!
Nagyon szupi eredmények!!!!
Most már te is babásodsz hamarosan, ez tuti!!! :wink:

Vicky!
Igen, a decemberi topikban beindult a babaesö. Már kb 6-7-en megszültek!!! :wink:
susy75
 
 


Mamika!
édesek a kis cukorfalatkáid!!!!zabálnivalók!!!!! :lol: :lol:

Krisz!
szóval tegnap nega volt, ma meg pozitív, vagyis babás vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P nem kell ezt jobban bonyolítani :wink:

Kata!
hűűűűűűű :shock: , ha neked szimpi, menj hozzá, mindenkiről mondanak jót meg rosszat is :roll: (a véleményem priviben megírom ha érdekel :? :evil: )
Vendég
 


Mami!
Tüneményesek a csöppségek!!!! :wink:

Vicky!
Még annyit akartam, hogy már elég nyügös vagyok. Èjszakánként néha olyan jó kis alhasi görcseim vannak, óránként pisilni járok. Megy a hasam stb. Fáj itt, fáj ott... Amúgy jól vagyok!!! 8) 8)

Lányok, Babcsiról nem tud senki semmit???????? :?: :?: :roll: :roll: :roll:
susy75
 
 


Gröni, hatalmas gratula a kicsi babádhoz! :)

Krisz, nagyon várom a holnapi híreket, és nagyon szorítok! Fura, hogy a vérből kimutatott 100 feletti hcg mellett nem jelez a legérzékenyebb teszt, bár biztos hogy a vizeletben kisebb a koncentrációja... csak jó lenne tudni, hogy mennyivel.
Barátnőm nővére szintén lombikbabás, hárman kapaszkodtak meg, és a vérvétel előtt neki sem mutatott semmit a teszt. Most meg három kisangyal (néha kisördög):) rohangál a lábai körül. :)

Zsófi, gratula a jó eredményeidhez! :)

Mami, csodásak a kicsikék! :)

Nálam semmi újság, viszont előre örülök, hogy a pém hétvégére esik, olyankor minden jóra van idő. :wink:

Dike...?

Kata, boldog névnapot!
Vendég
 


Lmami!
Hát ezek a babyk igazi kis tündérkék!!! :lol: És igen, lebuktam. :lol: Remélem nem baj! :lol:

Susy!
Most már tényleg Te jössz! Izgulsz? Köszi. :D

KépKép
zsófikukac
 
 


Mami!

Ne add fel a tejcsi dolgot! URTICA URENS 5CH, és laktoherb tea! Mind a kettő nagyon jó!
És fejjél(ha van időd :oops: ).
Hidd el csodákra képes. Tapasztalat. Azt is csinálhatod hogy evés után fejsz még akkor is ha nem jön belőle semmi. De ezzel is serkented. Meg van egy bizonyos horrorfejés az is nagyon eredményes. Drukkolok!! :D

Krisz, Zsófi!

Kövesetek csak én azt kívánom tiszta szivemből! :wink:

Krisz!

Holnap örülni fogsz!!!! 8) Drukkolok!
csipcsab
 
 


Suzy

Én írtam Babcsinak akkor, amikor írtam Maminak is...egyikük se válaszolt, de Mami legalább itt jelentkezett

Meg neki el is nézem, hiszen kétfelé rohan...ha nem 200 felé...

Babcsi is tuti elfoglalt, csak jobban aggódunk, mert legutóbb is a szopigondokkal meg hasgörcsökkel jött, és azóta semmi hír...

Dobok még egy smst, és remélem valahová jelentkezik!

Pusszantás

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Mami :D

Tündériek ezek a gyerkőcök. :lol: Szopihoz drukkolok, s kívánom úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd.

Suzy :D

Végre téged is látunk. :wink: Hogy elszaladt az idő, emlékszem az első időkre. :wink:

Krisz :D

Csak pozitívan! Holnapra drukkolok a vv-hez. :wink:

Vicky :D

Majd teszek képet.

Kata :D

BOLDOG NÉVNAPOT!

Ticsi :D

Cija! Ti hogy vagytok? Most voltál dokinál? Vagy jövő hétfő?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsófi!
Még nem izgulok, inkább már várom a nagy napot! :wink: na akkor tuti idegesebb leszek! Valahogy nem félek a szüléstöl sem!

Ticsi!
Remélem jelentkezik Babcsi! :P
Csak annyit irhatna, hogy jól vannak. :roll: :?
susy75
 
 


cijja zsu

Igen tegnap voltam nála...
a sebekkel minden oké...szerinte sem volt vészes...ugyan én mondtam neki, hogy péntken pottyant ki az uccsó varrat, és nagyon nehezen regenerálódtam

a jó hír, hogy egyelőre nincs méhnyálkahártya, szinte mérhetetlen...
viszont a jobb oldali petefészkem már tele van pcoval...akarom mondani apró tüszőkkel...hát én ettől a szartól nem szabadulok meg...
emlegetett valami petefészekégetést...mondtam neki, hogy most hagyja abba!!!!!!!!

a fityegő méhszájdarab eltűnt, illetve kisebb lett, msot máshogy ugrott össze a méhszáj...

mindent összevetve jól vagyok, szerethetem apát, és ülhetek végre kádba! védekezni nem fogunk, ezt megbeszéltük, egyelőre érte sem teszünk semmit, ha bármi gyanús fájdalmam van, vagy megint nekiállok véget nem érően vérezni akkor telózok, és mehetek hozzá

most jó kedve volt, kevesen is voltak, igaz 3 órára mentem...még mindig csinál inszemet ott? votl 2 pár is... vagy ők sutyiznak?

Kép
ticsimû
 
 


úgy írnék többet, mindenkinek...de mire idejutnék az egyiktől a másik kel, vagy fordítva

ma gondoltam kicsit alszok, hát sikerült is, óra szerint 5 percet!!!!!!!

estére tudnék jönni, igaz necces, mert kelni kell etetni, de apjuk itt alszik a gép előtt Árpival nem tok ideülni, mire Árpi elalszik, má nincs kedvem!

várom a 3. hónapot, mint a messiást...vajon varázsütésre megváltozik majd minden?

kérem aki negatív választ írna ne tegye...ne szomorítson el!!!!!!!!!!

én még hiszek!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D

Akkor van jó hír is. Szépen regenerálódsz, alakul a helyzet ott lent. Gondolom várod a kádban fürcsit és apa szeretgetését. :wink: Én is nagyon szeretek kádban fürdeni(és enyém apát is szeretgetni :oops: ).
Lehet akkor most kellene hívnom a dokit? Amikor legutóbb hívtam, nem volt túl jó kedve. :(

Szerintem csinálja magánba az inszemet, nekünk is volt már ott.

Az alvás változni fog előbb-utóbb, csak megnyugtatásként írom. :wink: Legfeljebb kamasz korukra. :wink:

A gyerkőcöknek pusz. Várják már a Mikulást?

Na lassan mehetek haza. Jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hello!

Bocsi de csak arra tudok reagálni amit híg agyam megjegyzett!!!

GRÖNIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!! Na motmá' tuti hogy kislány! :D GRATULÁLOK és várom a képet és a beszámolót!!!!!!!!!!

MAMI!!!!!!!!!! GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!! Sok sok tejcsit!!!!!!!!!! Urtica, laktoherb mindkettő jó szerintem. De ha hozzá is táplálsz, add a tejcsit, ne hagyd el!!!!!!!!! Az a kevés is sokat ér!!!!!!!!!!

KRSIZ!!! Ott a csík!!!!!!!!!! Mindenem keresztben holnapra!!! Még Bendéé is (bárcsak fél percre keresztben maradna a keze meg a lába...)

Zsu! Hajrá spontán hónap, hajrá lázmérő (majdnem vonalzót írtam)!!!!!!!!!!

h-Réka! Borzalmas, ami Veletek történt... Tényleg egy emberi csoda vagy! Ezt feldolgozni... Hát szívből remélem mihamarabb kaptok az Égből egy egészséges babót!

aztán.................

áh, foglamam sincs... :?

Bende takonyos... orrszívózunk (már szívből gyűlölni) de többet nem tudok segíteni Neki... (szerencsére "csak" az orra folyik és néha köhög, láztalan!!!)

Na megyek is..... CUPP ÉS DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK mindenkinek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


na neeeeeeeeeeeeeee......... Krisz a TIED!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


mami
de jó, hogy jelentkeztél! zabálnivalók a kis zsákjaid, tudod-e??? mármint a babákra gondolok :oops: olyanok abban a becsavart törölközőben :lol:

krisz
na akkor holnap egy extraerős kétcsíkossal tessék kezdeni a topikot. :P

zsofi
beülti mikor lesz, tudod már?

ticsi
Peti nem volt 3 hónapos, amikor átaludta az éjszakát, este fél 8-tól reggel 7ig, egy nyikkantása sem volt. előtte 2 héttel kb már csak 2kor kelt éjjel, aztán egyszer csak reggelig aludt. A kisebb kölökről inkább nem írok...eléggé elhasználódott az alvázad a szülésben, akkor neked tényleg kellett a 6 hét. Lehet, kérdeztem már, de neked miért volt katéter sima szüléshez?

vicus
megirod a SCh-t pü-ben? én is hallottam, ill olvastam egy forumot rosszat is róla, de most mondd mááá meg, akkkó kihez menjek? Bata full tele van, R is gondolom a meddőségiből szerzi a pácienseket. Auth meg Schandl is népszerű, de nekem ők már öregek, ez is számít a nődokinál :lol: :oops: Bár Petivel az Oroszhoz jártam, aki már nagypapa. te mikor tudod meg a babuci nemét?

köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket :)
Vendég
 


P.kata
Olyan extraerőssel az extrahalvány után gondolom nem fogok tudni jönni, de ha egy kicsit is erősödne én már boldog lennék...meglátjuk.
Te miket érzel a masztkával kapcsolatban?

Sleepin
Jobbulás Bende babának!!!!!!!!
Köszi a drukkookat!Elkelnek holnapra!!!
Jaj, először nem értettem mi az enyém..de aztán rájöttem. :lol:
vizkriszisback
 
 


GRÖNi!!!!! hatalmas nagy gratula, kivánok sok egészséget, boldogságot és sok jót, ja meg sok tejcit!!! képet, szüléstörténetet kérünk! :D

mami!!! nagyon, nagyon szépek a porontyok, gyönyörűek!! :D én is akarok! ohajtó jel! te is lógsz a szüléstörténeteddel, ha lesz időd ird le. kivi vok...

zsófi!! ennyi tüszőő, tuti befutó leszel!!!drukkkkk

krisz!!! annyira örülök, nagyon remélem, h jóóó a szemed!!!!!olyan jó lenne ha összejönne neked!!!!! nagyon drukkolok holnapra!!

kata! boldog névnapot!

mofli!! nem bizti h megjön, még fent a hőd! 12. napon volt péd?drukkk

bocsi ha vkit kihagytam, nagyon levoltam maradva :(

ma reggeli hőm 37.2. háát nem tudom mi van, miért magas, pedig tuti megjön, van fehér folyásom...de azért vettem tesztet. gondoltam mindegy milyet, ha az vok ugy is mindegyik kimutatja. szoval vmi lily vagy mi 2 db ilyen papiros van benne. csüt reggel megcsinálom, ha addig nem jön meg.

most lenne jó ha a 17. napon lett volna a pé, akkopr azt mondom van miért izgulni...

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 71200_.png
dike
 
 


Drága Csajok!

Tudjátok,én már csak a nagyon jó hírekre,születésekre,babásodásokra bújok elő.. :wink: :wink:

Grönikém!
Nagyon gratulálok neked Dóra babához!!Sok boldogságot nektek,sok tejcit,jó egészséget nektek!!!Remélem a szörnyűségeket minél hamarabb elfelejtitek és minden rendben lesz innentől veletek!Sok puszi!

Krisz!
Szorítok neked nagyon!!

Zsófi!
Neked is 1000 megadrukk a lombikhoz!Szuperekaz eredményeid!!

Tavikám!
Nem tudok válaszolni a leveledre,mert nem küldi eL a hülye freemail!Köszi,hpgy értesítettél!Puszi

Mindenkinek hatalmas ölelés!
littike
 
 


Grönike :D

Nagyon ügyes kismami vagy, jól szorítottad! Gratulálok a kislányodhoz, aki nem is olyan pici. Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!! A rémségeket meg minél előbb felejtsd el!

Krisz :D

Holnap mikor jelentkezel a vv eredménnyel? Nem tudok egész nap a gép előtt ülni...

Mami :D

Egyre szebbek, és mi lesz majd egy-két hónap múlva?

Littike :D

Szia! Azért jó tudni, hogy ott lapulsz a bokor mögött. Minden ok?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Boboka
Csak délre megyünk vv-re, 3 után lesz eredményhirdetés, ha vmi jó hírt kapunk, tuti nem rohanunk haza. :D Egyik kedves barátnőmnek küldök akkor sms-t és megkérem, hogy írja meg az eredményt.

Dike
Drukk a kétcsíkoshoz!!! :D Nekem a lilly extrahalványan 10 perc után ugyan de kimutatta az 5-10 körüli hcg-met is az első lombiknál. Elég érzékeny, bár nem 10-es hanem 25-ös tán.
vizkriszisback
 
 


Dike, szuper a hőd!
De hogy bírod ki, hogy holnap reggel ne mártogasd a lilyt? :)
Még ha a 19. cn-en lett is volna pé-d, akkor is a 14. dpo lenne holnap.
Vendég
 


pompom! neem, ha a 17. cnen lett volna akkor ma a 15. napon lennék. kibirom, mert érzem h nem vagyok az, én nem tudom elhinni. :)

krisz! igen 25ös, jaj de örülnék én egy extrahalványnak is. :wink:
holnap küld az infót!!!drukkkkkk
dike
 
 


Dike
Két teszted van, nem? :wink: Jut egy holnapra is. :wink:
vizkriszisback
 
 


Hali!

Vicky :D

Kutyusról képek:

Remélem nem baj,ha többet teszek fel. :oops:


Kép Kép

1.Ilyen kicsi volt 2.Ilyen nagyra nőtt(s baleset is érte, ezért van bekötve a farkincája)

Kép Kép

fura helyzetekben tud aludni még most is.

Kép Kép

1. így kezdte a fürdőzést 2. nyáron kellett neki vennie egy kádat, annyira imádta, hogy ebben volt a legtöbbet

Ilyen nagy és bohóc, nekem a fülei is nagyon tetszenek:
Kép Kép Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


krisz!!!de fééélek,nem akarok csalódni!amig nem jön meg addig legalább egy ici picit reménykedhetek.

zsu!!!!nagyon cuki! :D :D :D
dike
 
 


eddig esténként 37.5 körül mozgott a hőm, most meg 37.1. holnap meg fog jönni! de reggel nem tudom mérni mert fél 6kor kelek, és direkt nem fogom megnézni, mert tudom, h jóval kevesebb lesz, az időpont miatt is, meg amiért megjön. :cry:
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?