Új privát üzeneted érkezett!

Nya, az előbb elszállt amit írtam, félúton.... :evil:

Szóval.....

Kukackám :D Akkor mindent bele! :wink: 7 mm nyálkahártya az abszolút jó! Nekem 2 nappal inszem előtt 6 mm volt, aztán a dokker megijesztett hogy legközelebb már tűvel kell bökdösni, beszartam és gyorsan megnövesztettem hogy Bogyókámnak elég legyen belebújni. :lol: Aztán ne zabáld teli magad a vacsival, úgy nehezebb az akrobatika.... :lol: :lol: :lol: hehe

Vicky :D Örülök, hogy írtál, már hiányoztál! :wink: Szuper lehetett Sopron, irigy-irigy... 8) :D Igen, ez már a 12. heti uh volt. :wink: Jövőhéten ha minden jól megy, feloldjuk a hírzárlatot. :lol: :lol:

Gyugyikám :D Na, ilyen rohanásban voltál reggel??? :roll: :lol:

Dike :D Nagyon szép a hőd, drukkolok továbbra is! :wink:

Tünde :D Akkooo már nincs sok hátra. Olyan édesen írtad, hogy azért annyira ez nem izgi... :lol: Ellentmondok. AZ! :lol: :lol: :lol:

Babcsi :D Az már csak pár nap! :wink: Priviben megírnád kérlek, hogy ki a dokid? Kivi vagyok, tudod én is ott fogok szülni. :wink:

Ja, Vicky kérdezte hol. A Jahn Ferencben. :wink:

Mami :D Remélem a kalcium tényleg segít! :wink: BABASZOBA FOTÓ???????? :D :wink:

Elkészült a tökfőzelék, megyek betelepítem magam a tévé elé, aztán gyorsan el is alszom... :lol: :wink:

Puszi és jóéjt mindenkinek!
fenci
 
 


Estét!

Köszi a jókivánságokat! Ma reggelre apa is rosszul, csak én meg Szabi tartjuk még a frontot! Szabi bölcsibe én dolgozom, a dédimami segit be aki szintén rosszul érzi magát!

Kukac! Ezek remek hirek!! Mindent bele!

Tündi, nekem a nyákdugó után 1 héttel lett Szabi, de inditották. A többinél nem volt! Szerintem sokat nem jelent! Remélem azé lassan túl leszel rajta!

Megyek aludni, nagyon fáradt vagyok!
Mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


vicuska. köszi az infót, hát remélem nem ciszta, még sosem volt. 12. volt akkor pém, és mi a 8.,10.,12.,13.,14. napon együtt voltunk.

köszönöm mindenkinek a szoritást.

KépKép
dike
 
 

 
 

érzem, h meg fog jönni. nyúlós a nyákom, ami azt jelzi. :cry: már ki is sirtam magam a páromnak...
amugy közületek vkinek, h terhes volt de barnázott esetleg vérzett? tényleg nem egy kapaszkodot akarok keresni, de érdekel, lehet e?

KépKép
dike
 
 


ditke veled mizus?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike

Még bármi lehet nálad, hiszen a hőd még fent van!!!! :wink:

Nálam ma délelőtt piri mami látogatását tette, pár napig marad és remélem jó sokáig nem is látom!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Csütörtök doki, előtte v. utánna shoppingolok egyet, mert ez nekem most jár!!!!! :wink: :D

Mindenkinek kitartás, vukűzöt, baba benttartókat, görcsüzőket, kinek mire van szüksége KÜLDÖM!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


szép estét!

tündi!
ez már nagyon izgi szorítok!!!!

babcsi!
akkor ti is nemsokára találkoztok Gergővel!!!!

zsófi!
akkor ezek szupi hírek!!! szurkolok nektek a spontán babóhoz!!!!

ticsi!
mi újság veletek???
olvastam hogy kőfal van még nálatok de szerintem mostmár bármi lehet szóval ovatosan a zuhanyozással!!!!

ditke!
szorítok nektek a következő hónaphoz!!!

dike!
ne add még fel még bármi nlehet!!!!
drukk!

nati!
jobbulást a fiúknak neked meg jó pihenést!!!!

fenci!
akkor hajrá bejelentés bizti szuper lesz!!!!

viky!
szuper lehetett sopronban majd rakjál képeket!!!
kicsimanó hogy van???

bogáncs!
jó gyors szülésed volt!!!!
és mikor tervezitek a tesót???

mi jól vagyunk szerencsére Balázs is jobban van!!!! egyre többet megy egyedül és nagyon ügyes!!!!

csajok!
sajna hiába írtam iwiwn nem válaszolt!!! nagyon aggódom értük hogy mi lehet velük!!!!! :( :roll:

többieknek pusszantás!!!!
tündi23
 
 


Fenci
De akkor sem izgi. :D Majd, ha elindulok a kórházba...na, az izgi lesz. :D

Dike
Én pl. véreztem kicsit, de csak 7 hetesen. Az is egy haematomától volt. De hallottam már olyat, aki vérzés mellett volt terhes.

Ditke
Helyes! Jó shoppingolást! Én meg csütin NST-zni fogok. :D

Nati
Szerintem nekem nem ment el a nyákdugó. Nem tom, mi lehetett ez a pötty. :?
Hú, jobbulást a fiúknak meg a dédinek! Ti meg Szabival tartsátok magatokat! :D

Én meg találtam a neten a telkünkről meg az alapról egy műholdas felvételt. Íme:
Kép
gtünde
 
 


Kell-e valakinek Lindynette 30 fogamzásgátló drazsé, 2 szem hiányzik belőle. Lejárat 2008.09
Ha igen, privit írjatok!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Zsófi :D
ez szupeeer hír!!! Megadrukkok a spontán hónaphoz!!!!


Viki :D
jajj, bocsi :oops: akkor ki írta ezt?..látszik nem vagyok 100-as :shock:


Fenci :D
küldöm a privit...

voltunk NST-n és vizsgálaton...abban maradtunk dokibával, hogy várunk még és 6-ára tervezzük be a csaszit, ha addig nem történik magától semmi...szóval babucinak van egy kis ideje még megfordulni!! Légyszíí drukkoljatok hátha meggondolja magát....

keményedéseken kívül nagy történések még nincsenek de az már eléggé gyakori...méhszáj teljesen zárt, baba fennt..

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vicuska! A nem hányás nem hiszem, hogy lányos tünet lenne. Én 1szer hánytam össz-vissz az is azért volt, mert éhgyomorra vettem be a vitamint. Pandus viszont sokáig hányt... Lehet inkább pont fordítva van? Többiek???

Babcsi! Nem gond, elnézem... :D Bár nem cserélnék egy 18 órással! :shock:

Tüncsi! Ellenőrizd a munkásokat! :D Amúgy jó nagy telek! :shock: :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok! :lol:

Dike!
drukk 8)

Ditke!
shoppingra fel! :D de jüövő hónapban már nem szeretném ha shoppingolnál, max.kismamarucikat :lol:

Tünde!
nagyon klasz a telek! :P

Babcsi!
babaforgató enerdzsi megy+++++++++ 8)

Feni!
feloldjátok a hírzárlatot :lol: ez tecc :lol: te voltál down szűrésen? :roll:

Tünde, Sleepin!
ne beszéljétek belém a pöcsöst, mert nunisat akarunk :shock: 8)

Kukac!
na, mi volt tegnap este vacsi után? :wink:

Nati!
hogy van a család? :roll: :)

SUSY???????????
csak annyit írj ha olvasol, hogy minden okés-e :roll:

Voltam ma a Brendonban :lol: , hogy micsoda cuccok vannak! :shock: és milyen drágák :twisted:
szereztem 2 kismama bandage-t, egy barnát meg egy fekete-fehér virágosat :wink:
meg megkaptam az őszi-téli katalógust 8)
Vendég
 


Viki :D
megvaaaaaan...Kolibri írta! és én ezt, hogy kombináltam veled össze??? :shock:

Vicus :D
az nagggyon szuper ha ingyen csinálják....mert nem olcsóság...én Bp-en a Bolgárkerék (Czeizeléknél) utcában az intergrált-tesztet csináltattam meg ami azt hiszem annyival több annál amit a 12. héten kombinált tesztként csinálnak (vérvétel: 1. a terhességgel összefüggő plazmafehérje (PAPP-A), 2. a szabad ß-hCG és egy tarkóredő UH), hogy még az AFP-t az oestriol-t és inhibin-A-t is hozzávetik így mégnagyobb százalékban tudják kiszűrni a betegséget...

de itt bővebben tudsz róla olvasni

http://www.downszures.hu/new/index/kevesebb_index.php

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vicus
Asszem, nem tudok olvasni. :oops:
Szóval, a nemhányást én lányos tünetnek tudtam, és nekem azok is lettek. Mármint csajok. Egyiknél sem hánytam. Remélem, most megnyugodtál. :D Különben is lánynak kell lennie, hogy javuljon az arány.
gtünde
 
 


Vicus
Egy ilyen jó lesz??
Kép
gtünde
 
 


hello csajszikák...

szar lett a vérképem valszeg sikerült behuznom ezt a terhességi epepangást :evil: :evil: :evil:

vasárnap randizunk a dokival akkor m,egnézi őket és eldömtjük mi legyen..........remélme nem kell kivenni őket ahhoz még nagyon picurkák :cry: na jó nem lovalom bele magam a parába még nem tujduk mi lesz.....

szoritsunk hogy semmi ne legyen hadd hordjam még őket 5 hétig...... 8)
Vendég
 


Mami
Ami linket tegnap felraktam, ott is erről írnak, és van vmi gyógyszer rá.
Na, kimásoltam Neked:
Gondot okozhat a máj muködésének megváltozása. Ha például az epe nem tud megfeleloen ürülni, a vérkeringésbe jutó epesavak intenzív viszketést okozhatnak. Ez a terhességek 2%-ában jelentkezhet és gyógyszerrel (urzodeoxikólsavval) jól kezelheto. A kezelés veszélytelen a magzatra, ugyanakkor a kezeletlenül hagyott epeürülési zavar károsíthatja a magzatot!
Remélem, csak gyógyszert kell szedned!

Raktam fel Rékáról egy márciusi videot. Elég szar a minőség, mert telcsivel készült, de szerintem a lényeg látszik.
A higanymozgású:
http://www.babanet.hu/album/video.php?video=47276
gtünde
 
 


Mami
http://www.vital.hu/themes/baba/terhes.htm?page=0%2C1

A gyermekláncfű levelében és gyökerében temérdek vitamin és ásványi anyag található, például béta-karotin, kalcium, kálium és vas. A gyermekláncfű levele enyhén vízhajtó hatású - elősegíti a vizeletkiválasztást -, de serkenti az epe ürülését, és enyhíti a terhesség alatt gyakran jelentkező emésztési problémákat is. A gyermekláncfű gyökerét hagyományosan a máj megerősítésére és működésének élénkítésére használják.

Néhány elváltozás a terhességi hormonális változások következménye és általában enyhe, átmeneti panaszokat okoznak a terhes nőnek. Például a terhesség hormonális hatására lassul az epeutakban az epe áramlása. Ennek következménye az esetleges terhességi epepangás. Legszembetűnőbb tünete a testen mindenütt jelentkező viszketés (általában a terhesség utolsó néhány hónapjában). Kiütések nincsenek. Ha a viszketés nagyon erős, kolesztiramin adható. A betegség szülés után megoldódik, de a következő terhességekben gyakran visszatér.
gtünde
 
 


Sziasztok lányok! :D

Tünde :D Megnéztem a Réka videót, rettenetesen édes ahogy táncol! :lol: :lol: Kurva jó ez a műholdas kép. Mióta áll ott az alap? :roll: Szép nagy a telketek! :D Mi még csak a tervezésnél tartanánk, de rettenetesen link tervezőt fogtunk ki, így ma kirúgtuk. 3 hete csak ígérget... :evil: Jól kezdődik ez is. Rögtön az első ember akivel dolgunk van, már megbízhatatlan.... :evil:

Mami :D Olvasva Tündi idézetét, ez akkor teljesen rád illik, nem? :roll:

Hát szerintem ez a hányós-nem hányós, fiú-lány dolog csak a véletlen műve. Nem hiszek benne. Azért nagyon kivi vagyok, ki bújkál az én pocakomban. :D :wink:

Vicus :D Nekem múlt pénteken volt a 12. heti uh a kórházban, ott full minden rendben volt. Holnap reggel megyek az Istenhegyire a kombinált tesztre. Izgulok, remélem ott is minden rendben lesz! :oops: :wink: És alig várom, hogy fotót kapjak Bogyóról! :P

Dike :D Akkor fullosan körbelőttétek a pét! :wink:

Ditke :D RMPPB!!! :evil: Dokkernál mi lesz? :roll: :wink: Gyere sűrűbben! :wink:

Tündi :D Kinek írtál iwiwen? :roll: :roll: Azt nem írtad, bár biztosan valamelyik hiányzónknak... :roll: :?:

Babcsi :D Örülök, hogy úgy döntöttetek még marad a babó! Mindjárt nézem a privit, még nem ugrott fel az ablakocska. :roll:
fenci
 
 


Mamikám :D
remélem hamar megoldódik neked ez a viszketés..ezek szerint meked nincsenek kiütések? Ha az van ami Tüncsi infoja szerint van akkor szerencsére van rá gyogyi is! szóval kitartás!!!


Tüncsi :D
hát ez a videó nagggyon jó!! Annyira cuki RéPa !!és az a sipka!! :D :D :D

Fenci :D
igen, szerintem is maradjon amíg szeretne és erősödjön még !!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Fenci
Kb. 1 éve van meg at alap. De Apa azt mondja, itt még csak kiásva van. Hát igen, nagy a telek. Kb. 2000 négyzetméter. De occsó volt. :D
Én is várom már a képet Bogyóról!

Babcsi
Hú, a sapi még a húgomé volt kiskorában. Réka nem hordta, csak úgy poénból ráadtam. Én is nemrég néztem meg a videot a telcsimben, és könnyesre röhögtem magam. Főleg azon, ahogy lehuppant a dobozra. És hát a mozgása... :lol:
Örülök, hogy Gergő még marad bent. Fordító varázsszavak mennek! Amúgy én olvastam, hogy faros babák is születnek normál úton. Nálad miért döntöttek a császár mellett?
gtünde
 
 


Tünde :D Faros babák normál úton???? :shock: :shock: :shock: Ilyet még nem is hallottam, de nehéz is elképzelni. Én nem vállalnám, az tuti... :oops: :oops:

Megyek vasalni. Eddig gyűjtöttem rá az erőt. Küldjetek még! :lol: :lol:

Többiek?
Hiányzók?
Gyugyi???

Pussz
fenci
 
 


Ja, Babcsi, olvastam a privit, nekem másik dokim van. :wink: Majd kivi vagyok a véleményedre a kórházról. :D Nekem rokonaim, ismerőseim mind dícsérték a szülészetét.
fenci
 
 


Szép estét csajok!

Gyorsan bekukk, míg a fiúk elvannak egymással! Tiltólistán van minden amit nem lehet ágyban csinálni! 8) Mi még mindig bírjuk egymást! Nem is értem hol a gond, nem érzek semmit, egy deka keményedésem, görcsöm, méhszáj szúrkám nincs, nagyon élvezem a terhességet, bár cipőt már nem tudok bekötni! Túl vagyok egy antibiotikumos kúrán aminek nagyon örülök, mert szinte csak gyógyszert tömtem magamba az elmúlt egy hétben, így fogytam 3 kilot és írtó szar a szájizem azóta is! :x Most ott tartok ahonnan indultam, nincs rajtam egy kilo plussz sem! :wink:

Ami változott az a baba neve. A Dóra mindig az én álmom volt, apjuknak nem éppen tecc, így úgy döntöttünk, hogy Teodóra lesz, persze csak ha nunis! :P Így mindenki örül, én Dórázhatom, apjuk meg majd Teozza vagy amit akar! :P Fiammal vannak kis gondok, nem tudja megjegyezni a nevet! Ehhez a sztori. Tegnap megkérdezte, anya és most tényleg Naturaqának fogjuk hívni? :shock: :lol: Párosította az ásványvízhez a nevet! :lol:

Mindenórás kismamik örülök, hogy még egyben vagytok, nagyon izgi! Rossz volt, hogy nem tudtam rólatok, de szerencsére nem maradtam le semmiről! A többi kismaminak is örülök, hogy ők is rendben vannak! Remélem nem előzök be senkit csak akik utánam vannak! Most szeretném megállítani az időt, olyan szép ez az időszak és olyan hamar elfog telni ez a 4-5-6 hét! Kezdek félni a szüléstől! :oops: Na de ezen is túl kell majd esni! :roll:

Bocsi, hogy személyszerint nem írok senkinek, csak úgy pattognak az ujjaim, nehogy lebukjak, olvasni csak ezt az oldalt tudtam futtába! :oops:

Jövőhéten már megy apjuk dolgozni, meggyógyult a képe 8) ha még itthon leszek többet jövök!

Drukkolok kinek mihez kell! :wink:

Puszilok mindenkit!

Kép

Kép
gröni
 
 


Tüncsi :P

Ez annyira jó kis videó! Poén, meg zabálni való Fici. Tényleg, már milyen régen hívtuk így.
Nincs ugye már pecsételgetés? Mert akkor azért menj dokihoz.
Tizáról tudsz valamit, ő is úgy eltűnt :cry:

Babcsi :P

Ha netán császár lesz, nyomass utána staphysagriát feltétlen. Sima gátmetszéses szülés után is javallt.
Örülök, hogy marad még Gergő, pont ítam is a múltkor, hogy nem maradhatna-é :wink:

Mami :P

Ezerrel drukkolok, hogy maradhassanak még 5 hétig!!!!
Tényleg jó volna, ha elég lenne a Tücsi féle alternatív megoldás.

Ma nagyon jó napunk volt, Lencsi baba 6 és 8 éves unokatesóinál voltunk+ ott volt egy kis barátnőjük is. Hát az én Tücsköm csak úgy tobzódott a Barbi babák és kisf...om(bocs :oops: ) pónik között, ott aztán minden van. Nagyjából még életében nem látott ilyeneket, meg hááát főleg a gyerekek és a kutyákok. Úgy mászott utánuk...Mondjuk az első 10 percben dobott egy hátast egy kő lépcsőfokról, ahogy két kézzel a kutya után nyúlt, de remélem az arcocskáján megjelenő lila tiplitől eltekintve semmi... :lol:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gröni :P

De jó, hogy jelentkeztél!!! Szépen halad az idő előre, mindjárt betöltött 31. hét!!! Drukkolok, hogy még élvezhesd ezt a szép időszakot, fogod is, csak szépen feküdj!!!
Ezen a Naturaqván akkorát röhögtem!!! Édes a fiad!
Itt jegzem meg, hogy nálunk is szóba jött a Teodóra, de apa egyből leszavazta. Pedig jó.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Éjt!

Nem szülök ám még, csak anyum ma érkezett beletanulni a gyerekbe...
Szegény már előre látom...ma itt voltunk 4en, és ő már kidőlt, pedig nem is egyedül kellett mindent csinálni, dehát Árpi fogja a kezét, és mindenhová húzza...kíváncsi leszek a holnapi ébredésre!

Mami

Várj meg, ne szülj hamarabb, kell a társaság a tömegszállásra!

Gröni!

Cijjjjjjjjjjjjjjjjjjjja

Értettem a célzást, több ingyé smsben hírelek neked!!!!!!!!!
Csak kitartás! maradj még...

Fenci!

Ha nem jönne a törpe ajánlanám magamat, de bármennyire szeretem a szakmámat, az elmúlt hónapokban (2) csináltam egy tervet, folyamatos változtatás, ja meglévő épület bővítése, annak felmérése, hát gyerekkel együtt nagyon megterhelő volt. Mikor elaludt kezdtem rajzolni, és éjfél, 1 óráig ha bírtam nyomtam, hogy be tudjam adni még a szülés előtt! Azt mondtam, legközelebb 2 év múlva szeretnék újra rajzolni, pedig nagyon szeretem, de be kell látni, hogy nincs ennyi energiám, a drágámnak meg nem lehet megmagyarázni, hogy most nézzél tv-t fél napig, mert anya rajzol...el kell őket engednem oviba, bölcsibe, és akkor hajrá!!!!!!!!!!

Vicuska!

Én sem hiszek a hányás nem hányásban...Árpival még csak nem is émelyegtem, most meg még a 33. héten is öleltem a retyót! És tökös a lelkem! De drukkolok a nunishoz, ha nekem szabad ilyet... :oops:

Tüncsi

Nem is tudom miért nem izgi! :lol: :lol: :lol:
Sztem én tüsszentésre fogok szülni...olyan hirtelen jön a tüsszi, és iszonyú erősen!
Még nincs kint a nyákdugóm, viszont nagyon fáj a hátam...
Hát én sokat remélek a hétfőtől, bár most is beleéltem magam, azt jól pofára estem!

Ditke

Suzyra gondoltál? Én is sokat gondolok rá! Semmi hír? ajaj

Na megyek alukálni, hátha húzós lesz a nap!

És itt már megint esik az eső!!!!!!!!!! Ez nem igaz, már éppen kezdett felszáradni!

Kép
ticsimû
 
 


jaj Tüncsi!

Hát ez a videjó haláli!

És milyen érdekes, mintha Árpit látnám... 8)

Kép
ticsimû
 
 


Na, én is megérkeztem. Aszittem, már sosem alszik el. :evil:

Fenci
Nekem is vasalnom kell még. Igaz, csak magamnak egy hacukát holnapra, de az is elég. Meg hajat is kő mosnyom. :?
Farfekvéses szülésről: http://www.hazipatika.com/articles/A_fa ... 0424162924
http://www.nlcafe.hu/babazzunk/20010811/farfekvesben/

Gröni
De jó, hogy még 2in1! :D Még húzzátok szépen! Az jó, hogy semmi görcs, fájás stb. Nálam sincs. Na, a szüléstől én is para, pedig úgy megyek, hogy ide nekem az EDA-t! :) Hát, nekem jobban tecc a Dóri, de legalább annak lehet becézni. Nem semmi kombinációs készsége van a fiadnak. :D

Bogáncs
Nem, nincs semmi. Akkor este volt az az egy pötty. Azóta lesem mindig a WC-papírt, de semmi. A Staphisagria-t én is olvastam. Már vettem is volna, de épp nem volt a gyogyitárban.
Szegény Lencus! Remélem, tényleg nem lesz komolyabb baja. Bár a gyrekőcök elég jól bírják. A nyáron Fici :wink: motorozott le a lépcsőn. :? Aztán még kék foltja sem nagyon lett.

Ticsi
Hajrá Anyu! :) Enyimanyu anno azt mondta, hogy Réka nem is rossz gyerek. Aztán ugye, míg kórházban voltam, ő volt egy hétig vele. Hihihi… Na, akkor már azért nem dicsérte annyira. :D
Nekem azóta semmi! Most este kicsit többet keményedtem, de semmi fájás, görcs. Holnap úgyis kiderül, mi a helyzet odabent. Remélem, azért titokban tágulgatok így fájás nélkül.
Ja, már akartam is kérdezni, hogy ugye építész vagy. :) Unokatesóm is a BME-re járt, ő 79-es születésű. Gondolom, nem ismered, mert nincs fent az iwiw-es ismerőseid között. Neki van egy 2,5 éves lánya meg az ikrek.
Már hétfőn akarsz szülni? Mondjuk én már a hétvégén sem fogok annyira parázni, mert Apa végre itthon lesz már és marad is. Úhogy péntek után bármikor jöhet.
Amúgy nem is emlékeztem erre a vidijóra. Csak múltkor nézegettem, mi van a telcsin, oszt akkor találtam. Hát én is majd bepisiltem a röhögéstől. :D

Ditke
Tündi Suzyra gondolt. Én is baromira izgulok, hogy nehogy vmi komoly gond legyen. Szerintem, lehet, hogy be kellett feküdnie, azért nem tud írni. De remélem, azért minden rendben vele.

Na, lépek is, mert sosem végzek.
gtünde
 
 


Bogáncs
Elfelejtettem az előbb, hogy én nemrég beszéltem Tizával. Jól vannak, csak a gépük szarakodik, ezért nem tud jönni. Iwiw-re rakott fel friss pocis képeket, meg Marciról is vannak újak. Amúgy Te fent vagy iwiw-en??

Babcsi
Nem tudom, át szoktál-e nézni a "mégsem"-be - szerintem nem. :) Szóval, Barbinak megszületett 17-én a második babája, Emmáéknál meg jön a tesó.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak olvasó üzemmódban, bár engem nem hiányolt senki. :cry: :cry:

Tüncsi :D

Nagyon jó a videjóóó!!! :lol: :lol:

Mami :D

Írtam privit, megkaptad?

Ticsi :D

Örülök, hogy megérkezett anyukád.Az ajánlat még mindig áll, bármikor. :wink:

Gröni :D

De jó hallani rólatok. Szupi, hogy még mindig egyben, s élvezed is ezt az állapotot.

Babcsi :D

Ha gondolod, szívesen megírom a híreket. Ticsi ez rád is vonatkozik.

Mindenkinek szoríjjok, a szülés előtt állóknak könnyű szülést kívánok.
Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


újabb hajnali ébredés :? no mindegy majd ráalszom napközben most még lehet....szokom a szántást addig is-.-- :wink: :roll:

Zsu drága!!

dehonnem hiányoltunk, nagggyon is max nem irtuk le... :wink: mi már csak ilyen kis tapintatosak vagyunk, vátrunk mikor jössz magadtól is czuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppp....privi elolvasva küdöm a héten jóóóó???? :lol:

Gröni!!

élvezd csak élvezd remélem még hetekig kitart.....ugy szurkolok a legkorábban a 35. héten érkező teodórának 8) Fiad egy tündér :lol: és még mennnyi mennnnyi változat van :wink: lehet pl, kis szentkirályim, kis margitszigetim, kis apentám, kis óbudai gyémántooom 8) szupeeer :lol: én csodálom hogy tudsz egész nap feküdni szerintem ekkora pocakkal ez az egyik legkényelmetlenebb dolog én megsenvedek vele, lám most is ébren pattogok, megvárom míg ujra elnyom a mély álom....kb 10 óra felé....

Gtündi!!

köszi kösziiiiiiii, igen biztosan ez van nekem és nyilván kezelhető is bár a dokim szerint azon kivül hogy nézegetjóük őket nem sok mindent lehet tenni vele....ha nagyon bevacakodik akkor meg ki kell kapni őket ost kész.l....igaziból ettől paráztam be, mig rá nem jöttem hogy az hogy korábban ki kell venni őket az nem mostanra vonatkozik hanem pár hét múlvára amikor amúgy is valszeg jönnének maguktól....ugyhogy mögpróbálok nem izgulni.... 8)

Babcsi!

De vannak kiütéásek is, főleg a karomon s a lábszáramon ahogy kaparom magam kis apró kerek pöttyök jelennek meg....amiket lelkesen ujra meg ujra lekaparok ezáltal olyan a lábszáram mint egy rendes 8 évesé aki a nyarat végigjátszotta a mamánál a nádasban és halálra csipték a szúnyogok... :lol: :wink: , tényleg ti micsináltok a kutyival ha megjön a baba?

Susíért én is nagyon izgulok.....de remélem semmi baj nincsen.....

Ticsiműűű

Hajrá Mamaaaaaa!!!! :lol: :wink: szurkolok hogy belejöjjön 8)
Vendég
 


Szép jó reggelt! :D

Én is előkerültem...megint nem voltam vagy egy hónapja. :oops:
Legutóbbi híreim szerint a szuri után 11 héttel ( aug 26)még nem készülődött semmi a petefészkekben.Azóta szorgalmasan ittam a cickafarkot legalább 2 hétig, tovább nem akartam, mer ki tudja hol tartok...azt már nem akartam, hogy meghozza menzit.Akkoriban voltunk együtt legalább kétnaponta.Próbáltam néha hőt mérni meg pg-zni...de hát az már a múltkor is becsapott. Aug 13-án elmentünk Angliába egy hétre, tehát előző nap még volt akció (a pg-m akkor fullos volt, mint még soha), de tudtuk utána napokig nem lesz.Utána valóban csak 18-án vagy 19-én volt...(de sztem akkor már túl lehettünk a pén...de ki tudja), aztán 21 vagy 22-én...nem tom ...volt akció.Lényeg a lényeg, hogy 37,1-37,2-ket mérek 5.30kor reggel ami már tuti pé utáni állapot...de hogy pé mikor volt...no idea :?
Amúgy Anglia, na meg Párizs Eiffel torony meg Disneyland szupi volt!!! :lol: Hétágra sütött a nap, amíg ti itthon áztatok, fáztatok.Majd teszek fel képeket ha utolérem magam.

Tüncsi
Látom a kistesó mindjárt megérkezik. :D

Zsófi
Drukk a spontánhoz!!!!! :D

Mami
Sajna a viszketést. :( Szedj rá vmit!!!Kitartás!Pusz

Zsu
Hogy érzed magad? Nagy ölelés megy neked!!! :D

Mindenkinek további minden jót!!!Ölelés és pusszancs.
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Beköszönök, hogy élek még...... :oops:
Talán délután tudok jönni.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


jó reggelt!

Fenci, drukk az istenhegyihez, és várjuk a fotót a Manóról! :lol: Tervező meg kapja be :evil:

Krisz, jó, hogy benéztél! A képekre kíváncsi vagyok! Nem lőssz egy tesztet, ha már 1 hónapja volt pé?

Zsu, mindenki hiányolt!!!!!!!!! Csak vártuk csendben, hogy majd egyszer csak jössz :wink: :D

Zsófi, drukk a spontán hónaphoz! Akkor még egy hónapig alkeszkodhatsz :wink: :lol:

Mami, nyugi! Pár hét múlva már tökéletesen nagy bébikéid lesznek :lol:

Gröni, jó, hogy benéztél! Kitartás :lol: Teodóra is szép :lol:

Tünde, megnéztem a Réka-videót :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündi, veletek mizújs? Mindjárt Balázs-szülinap :wink: :lol: Megvan már az ajándéka? Képeket elég keveset csináltunk, mert sz*r idő volt...de azért jól éreztük magunkat 8) Manó jól van, köszöni, pár napja már jóval a köldököm fölött rugkapál :lol:

Vicuska, ne is mondd a Brendont :? Mi ma megyünk kiságyat nézni :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Gröni!
Vigyázz nagyon magatokra! Szorítok, hogy még sokáig bírjátok egyben! :wink:

Viki!
Köszi, erre nem is gondoltam. Igaz este pálinkás-mézes teát ittam, mert elkapott a takonykór!

Fenci!
Szorítok a mai vizsgálathoz!

Krisz!
Nekem így pont 12 hétre lenne esedékes a mensim az utolsó szuritól. De nem lesz, mert babás vagyok! :wink: Anglia miatt irígy, imádom! :lol: Nem mész vmikor dokihoz, hogy kiderüljön hogy állsz? Vagy tesztelhetnél is egyet.

Képzeljétek este uram olyan édes volt. Kérdeztem akar-e kekszelni (elég szarul voltam a megfázástól) mire kérdezi, miért? Hát mondom, hogy legyen babánk. Erre ő: az már megvan, vagy még egyet akarsz? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D


Tüncsi :D
Azt mondta dokibá, hogy első szülésnél, nagy baba nagy buksi nem vállalja a farfekvéses spontánt.....hát, a lényeg, hogy babuci biztonságban legyen...

ritkán nézek csak át...ez nagyon klassz hír! Annyira furi, hogy megy az idő és már jönnek a második babák! Ha jól belegondolok már 4. éve, hogy írok :shock:

Fenci :D
örülök, hogy ezt írod, én is jókat hallottam eddig :D

Gröni :D
Szuper, hogy ilyen szépen egyben vagytok! Kicsi fiad nagyon édes lehetett! Jót röhögtem ezen a sztorin :D :D :D


Bogáncs :D
Lencsi babának mennek a gyógypuszik! Remélem nem fáj az arcocskája már!

én arnica montana-t vettem...az nem jó? vérzéscsillapításra és sebgyógyulásra írja...


Ticsikém :D
látom siettetnéd már a dolgokat! Átérzem, de kitartás! Dokibá nekem is mondta, hogy türelem, a lényeg, hogy amíg babuci jól érzi magát odabenn addig lehetőleg maradjon....azért már jó lenne idekünn is találkozni :D :D :D

te is tüsszögsz? ez meg mitől lehet? én pl. eddig nem voltam allergiás :shock:

Zsu :D
Naná, hogy hiányzol! :D :D :D

akkor majd írok neked ha eljő az idő! :D

Mami :D
Kitartás!!!!! Szedd a kalciumot meg a mit a dokibá ad és jegeld a pöttyöket! Még néhány hét és elmúlnak!

Hogy érted mit csinálunk vele? Nem csinálunk semmit, itthon lesz mint eddig...a babaszoba az emeleten van ő meg oda nem jöhet..mondjuk nagyon pici és tiszta kutyus, majd azért bemutatom őket egymásnak....aztán mire megerősödik babuci már találkozhatnak rendesen...

Krisz :D
Klassz lehetett nagyon az út!!!! Képeket várjuk!!! A hőd nagyon jól hangzik!!

Gyugyikám :D
Neked is pálinkásat!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok! :lol:

hű, mennyit írtatok 8)

Mami!
basszus.... :evil: drukkolok hogy minden oksika legyen és csak akkor kelljen kivenni őket amikor te is akarod meg ők is :D

Gröni!
szijjjjjjjjjjjjjjja :lol: , örülök hogy jól vagytok :D

Fenci!
gyere doki után :lol:

Kukac!
laptetűűűűűűű :wink:
mér nincs vonalzód :roll:

Krisz!
egy eltűnt bárányka :D , klassz hogy utaztatok, pihiztetek(remélem nem motorral mentetek el odáig :oops: ) :P , tesztet akarunk! :D :D

sajnos nem emléxem mi volt még az előzőn :shock: :oops:
(tényleg feledékenybb vagyok, mióta kismami vagyok) :lol:
Vendég
 


Vicus!
Hát nem tudom mit írjak a vonalzóra. Mivel piri nem volt, nem tudom mikor kezdődött a ciklusom. Majd csinálok terheset, ha pozitív lett a tesztem. Mert az lesz! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok Lányok!

Kukac!
Mennek a drukkok a spontán babásodásra! :D

Gröni!
Nagyon jó, hogy jelentkeztél és ilyen jó a kedved! :) Kitartást!

Vicuska!
Köszi a hiányolást, gyorsan be is jelentkezek.
Hányingered el is múlt? Tök jó hogy már a 8. hétben vagy!

Tüncsi!
Nagyon édes volt a táncika, főleg ez a sapi!! :D
Jó kis telek. Ügyes vagy, hogy megtaláltad. Kívánom, hogy mielőbb költözhessetek is. :)

Remélem Susyval minden rendben van! Nem írta esetleg, hogy megy látogatóba?

Finishes lányok, nagyon drukkolok! Izgis! :)

Tegnap voltam dokinál, leadtam az összes leletemet. Nem vagyunk se AIDS-esek, se tbc, szifilisz, vagy gomba. Na, hát legalább ezt is tudom. :) Hormonjaim is rendben voltak. Ha megjön, telefonálnom kell. Szerdára várom. Most már csak imádkoznom kell, hogy tényleg megjöjjön és kezdünk!!! Alig várom!

Kép
mofly
 
 


Szervusztok lányok-asszonyok! :lol:

Meggyüttem az Istenhegyiről. A mi kis Bogyónk gyönyörű, nagyon büszke voltam rá, mindenét megmutatta amit ilyenkor kell. :D Fullosak a méretei. Nemét persze még nem lehetett látni. Kaptam képet meg dvd-t! Juhééééjjj! :D :wink:
Vérvétel is fullos lett, abszolút negatív lelet. :wink: Megnyugodtam. :D Úgy örülök neki. :wink: Apa sajnos nem tudott eljönni, mert most pont egy új tervezővel tárgyal akinek más időpont nem volt már jó a héten. :? Alig várom, hogy megmutizzam neki a dvd-t. :D
Ja, majd lefotózom a képet és rakok fel.

Gröni :D Örülök, hogy még egyben. Csak egyen tanakodtam. Mi a francnak kötögetsz te cipőfűzőt ha ágyban vagy egész nap, te csaj??? :lol: :lol: :lol: Drukk, hogy bírjátok sok hétig egyben! :wink: Úgy olvastam, hogy a baba NEME változott... :lol: vak vagyok. aztán újra nekifutottam és látom hogy csak a neve. Szép a Teodóra is szerintem. Fiad meg haláli! :lol: :lol:

Mofly :D Gyüjjön piri aztán jöhet a babásodás! :wink: Örülök, hogy minden eredményetek jó! :wink:

Krisz :D Képet Angliáról! :wink:

Kukac :D Jót nevettem azon amit a férjecskéd mondott. :lol: Jobbulást Neked! :wink:

Cupp mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Dobom a képet Bogyóról! Kép
fenci
 
 


Hali!

Kicsit furin érzem magam, néha eszembe jut, hogy ma tölteném be a 12.hetet. :cry:

Mami :D

Rendben. A pockok még úgyis sokat nőnek odabenn, mielőtt kijönnének, vagy kivennék őket. NAgyon sajnálom a viszketést.
Tényleg hiányoztam? :oops:

Krisz :D

Már jobban érzem magam, jövő héten még itthon, aztán újra munka. Várjuk a képeket!!!Biztos jó lehetett.

Vicky :D

Pusszantás. POcikép nincs? Biztos nagy már.

Babcsi :D

Majd várom a híreket.

Vicuska :D

Ilyenek a kismami tünetek. :roll: Hogy vagytok??

Zsófi :D

Pusz itt is, hajrá spontán baba! Drukkolok!

Fenci :D

Nagyon szép Bogyó!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok!!

:( reggelre leesett a hőm 36.6 barnázok, de nemsokára elönt a piri.
megjött a 3.cn napi hormoneredményem. :( a polaktin magas, nem kicsit. referencia tartomány 102-496mIU/L nekem meg 828,6.
szóval gondolom ezért nem sikerül!!! miért ilyen magas lányok? az dokim asszisztensének már mondtam, azt mondta holnap menjek be és h a doki biztos ir fel gyogyszert. kérlek irjatok ezzel kapcsolatban, ha van vmi infotok, tapasztalatotok. most nincs időm végig olvasni a termést, de mindenkinek a legjobbakat kivánom!!! :)

KépKép
dike
 
 


Dike
Ezt utálom a gagyi helyeken :twisted: ...egy hónap múlva van csak eredmény.Nálunk is hasonló a helyzet...de igaz csak a progira kellett várni ennyit mindig.De brecenben bezzeg még aznap megvan.A prolaktintúltengésre adnak gyógyit, aztán hipsz hopsz bebabásodsz! :D

Zsu
És kövi próbálkozás???

Fenci
Jó kép :D ...bár elsőre nagyon meresztettem a szemem. :shock:

Lányok!
Nekem nem kell még tesztelnem. :) 4 és fél hete még nem volt semmi a fészkekben.A pé tehát 2-3 hete lehetett ...még várni kell. De sztem a babásodást majd más tünet is jelzi, mellfeszkó meg társai...várok.Itt nem megyek dokihoz, nincs kedvem, Debrecent meg nem akarom megint zaklatni.

Most megyek pihizni, hosszú lesz még ez a nap.

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


Dike!
sajnálom :( , de az jó, hogy legalább megvan a sikertelenség oka, és erre tényleg van gyógyszer!!!(bromokriptin ha jól tudom)
(kutyik is azt szedik ha álvemhesek.. 8) , bocsi, csak eszembe jutott :oops: , szakmai ártalom.... :roll: )
szóval fel a fejjel,. holnap gyere mit mondott a dokker :P

Mofly!
jajj de jó!
biztony hiányoltalak jó sokat!és csak előbújtál!és micsoda jó hírekkel!!!!! :P :P akkor szerdára küldöm a pirianyót hozzád++++++++++++++++++++ :wink:

Zsu!
én is hiányoltalak, lehet hogy csak nagyon halkan :oops: :lol:
az jó ha mér pihizel jövőhéten is 8) mik a tervek a kövi lombikra? :roll:

Krisz!
mér csinálod ezt velünk????????????
Gyugyi is azt mondaná hogy tesztelj!!!!!!!!! :D :D

Fenci!
gyönyörűséges a kisbabád!!!!!!!!!! :lol: és szuper hogy minden oksika :wink:

hányinger szerencsére csak minimális van, vuk sehol, a cickóim igen érzékenyek(fájnak?), csak olyan nagyon álmos és fáradt vagyok mindíg :? , így hát nem állok ellen a babácska akaratának és szundizok kicsit minden délután :wink:
Vendég
 


Halihó!

Krisz :D

Most spontán és minden időzített szerelemtől mentesen élvezzük az életet és egymást, aztán jövöre valamikor ismét lombikozunk.

Vicuska :D

Tervek? Mire gondolsz? Most lugosítok, aztán fogyókúra.(erre még nem teljesen határoztam el magam :oops: )De lassan muszáj.
Aludj, ha úgy kívánjátok. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Itten vok megint.

Vicus :D Én is nagy lustaság lettem mióta Bogyó a pocakomban van. :lol: Én nem alszom többet, sőt, éjszaka rendszeresen felébredek, akkor is amikor nem kell pisilni. Azelőtt ilyen sosem volt. Viszont napközben, hétvégén csomószor ledőlök, pihengetek 2 aprónyi tennivaló között. :roll: :P

Zsu :D Örülök, hogy újra itt vagy! :wink: Hajrá szabadszerelem! Remélem jövőre már babó lesz a pocakodban és nem lesz a lombikra szükség!! :wink:

Dike :D Nekem is magas volt a prolaktinom. Én napi fél bromocriptint szedtem rá. Kb 1 hónap alatt leviszi a magas értéket. Persze ha visszaáll az érték, utána sem szabad a gyogyit abbahagyni, szedni kell majd a pozitív tesztig. :wink: Ettől ne ijedj meg, ez semmiség! :wink: Piri meg rohadjon meg... :evil:

Krisz :D Ha 2-3 hete volt péd, akkor már bőven itt van a tesztelés ideje, te csaj! :D Hőt mérsz legalább? Valami támpontot adjál itt a lányoknak, mert kifúrja az oldalunkat a kiváncsiság. :lol: :lol:
fenci
 
 


Mofly :D
ez szuper hír!!! Megadrukkok pirihez !!!


Fenci :D
Jajj de édi!! Óriási gratula!! Már milyen nagy baba!!! Emlékszem milyen jó érzés volt babucit először 4D-n látni!!! :D

azon én is gondolkodtam Gröni minek köti a cipőfűzőjét :shock: :D

Dike :D
Piri menjen a :evil: :evil: :evil: ...-ba
én is szedtem a bromo-t és mert nekem is magas volt az érték és nekem is szépen levitte! Ne aggódj ez jól kezelhető!


Krisz :D
na ne máááár! ha 2-3 hete volt pé akkor már csak kéne egy tesztecskét dobni!!!


Zsu :D
Hajrá pihi!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Szép estét banyák! :P

Kisebb-nagyobb megszakítással, de végigolvastam az elmúlt hét termését és nagyon köszönöm nektek a ránk gondolást, a drukkot, biztos ez is hatott :wink: össznépi ölelés érte mindenkinek!

Mamikám!

Nagyon dúrva lehet ez a viszketés, nagyon sajnállak! :( Nekem is van hetente egyszer a szuri után, elviselhetetlen, ilyenkor aludni sem tudok! Borzasztó lehet, hogy ez nálad állandóan jelen van! Fekvés. Hát tényleg elég szar, de feltalálom magam! Ágyban írjuk a leckét, rejtvényt fejtek, tévézek, elvagyok a bébivel, jókat röhögök mit művel :lol: de sokat ülök is, igaz azt is ágyban! Néha azért csalok, ha egyedül vagyok! :oops:

Babcsi, Fenci!

Látom nagy fejtörést okoztam a cipő bekötéssel! :P Időnként kénytelen vagyok vérvételre menni és pisi ellenőrzésre a védőnőhőz! Sajnos a labor nem jön házhoz! :lol: A védőnő igen, de itt nem tud vagy nem akar pisit nézni! :roll: Fenci! Nagyon édi a bébid, igaz meresztgettem a szemem egy darabig, de amint felfedeztem, hogy mi micsoda szépen kirajzolódott! :wink: Babcsi! Nálad még sehol semmi? :roll: van egy érzésem, hogy egyszercsak elfolyik a vized! :wink:

Vicuska!

A te bébid is édes! :wink: Én most nem is tom, hogy kivel mennyit szenvedtem a terhesség elején, de asszem ez a leghúzosabb és leányzó, viszont tavaly is az volt és nem sok gondom volt! Ez szerintem a hormonoktól függ, hogy mennyire tombolnak! :roll: Tehát továbbra is kétesélyes! :P

Ticsi!

Nemá! Olyan lökött vagy! :P Nem volt semmi célzás a tegnapiban! meg egyébként is kérdezhettem volna, főleg, hogy én lógtam egy válasszal! :oops: Cseréljünk méhszájat, rátok férne már egy kis felpuhulás minimum! :P

Tünci!

Remélem minden a helyén lesz mire érkezik a leányzó és lesz kire bízni Rékát és lesz kivel szülni menned! Ticsi, ezt nektek is kívánom! Nálunk még nem tom mi lesz! Apjuk szeretne velem szülni ( és gondolom megint ájuldozni 8) ) de ha nem lesz kire bízni a gyerkőcöt, akkor együtt vírrasztanak a szülőszoba ajtajában! Ő azért már elég nagy ehhez!

Vicky!

Örülök, hogy tudtok még menni ide-oda! Használjátok ki, hamarosan már nem lesz ilyen egyszerű! :wink:

Krisz!

Én sem értem mé' nem tesztelsz! :roll: irigy vagyok csöppet, de megérdemlitek, hogy ilyen szép helyekre tudtok menni!

Kolibri, Dike, Ditke!

Sajnálom pirit! :( Na, de együtt indultok neki a következő hónapnak! Dike! Valóban nem kell megijedni a magas prolaktontól, hamar rendbe tesz a gyógyszer! :wink: Ditke! Nálatok lesz valami rásegítés? :roll: Soha nem írsz magadról bővebben! Kolibri! Kicsifiad hogy viseli a sulit? nem beteg ugye? Itt annyi gyerek bekapta a takonykórt! Szerencsére enyim gyerek pár nap alatt rendbe jött, mire dokihoz vittük már nem volt beteg! :roll: A macska meg! :twisted: Nálunk szépen megcsappant az állomány! Szerintem a kutya volt a bűnös! :roll:

Gyugyi!

Nagyon helyesek vagytok! Örülök, hogy újra dúl a láv, látszik a képen, olyan meghitt! :wink: Te pedig nagyon dögös vagy! :P

Bogáncs!

Ti hogy hívtátok volna ha Teodóra lett volna? Nem tom elképzelni, hogy a teljes nevén hívjuk! :roll: Ti már dolgoztok ketteskén? :wink:

Zsófi!

Örülök, hogy ennyire pozitív vagy! Igazán rád fér már, hogy kicsit fellélegezz, hogy spontánkodjatok és végre nincs a mókuskerék! Nagyon drukkolok a spontán bébihez! :wink:

Mofly!

Örülök, hogy nincs semmi nyavalyátok sem! 8) Esélytelen ez a hónap? Mert akkor én is küldöm az elmaradt piriket! :wink:

Zsu!

Nekem is hijányoztál, bár én sem voltam! 8) Hajrá nálatok is spontán bébi! Sikerülnie kell így is! :wink:

Susy tényleg eltünt, én is remélem, hogy nincs semmi gond sem! De nem volt semmi probléma, ha jól emlékszem! Biztos csak csavarognak ők is!

Jesszus, nem jut eszembe több! :oops: Akit kihagytam ezer bocsi, nem szándékos és ő is ugyanúgy fontos csak hijányzik erről az oldalról! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?