Új privát üzeneted érkezett!

Szija Ancsi!
Orvosi számitás szerint a 8. hetet kezdtem ma. De szerintem csak a 7. hetet kezdem és a 7.hetet is olvastam át, a 8.hét történéseit majd csak a jövõ héten akarom áttanulmányozni.
Egyébként még mindig nem tudom elhinni, hogy van benn valaki, olyan furi. Még mindig úgy érzem magam, mintha "misem" történt volna. Gondolom mindenki igy lehetett ezzel az elején. Talán majd akkor tudom beleélni magam, ha már láccódni fog valami...
Talán a holnapi UH hoz majd valami változást, lehet, hogy az segit, hogy "lehiggyem" Kép
Nagyon várom már! Remélem azért az UH után megváltozik majd a véleményem!
SZija, Lara
Lara
 


Szia Lara,
Hat igy jar aki par napot kihagyKép Nem tudom mi lesz velem, most elmegyek egy hetre nyaralni. Kell 3nap, hogy behozzam a lemaradast.

Azon kivul, hogy neha emelyeg a gyomrom semmi speci "jele" nincs a terhessegemnek. Kivetel a huvelyvaladek, de ezt mar irtam. (Plusz meg a parom szerint gyakran valtozik a kedvem-nem tudom, persze en nem veszem eszre)

En is elolvastam a hetedik hetet es a fiu keresztneveket az A, B, C, CD vel kezdodoket. Mi valami "kulonleges nevet szeretnenk talalni. Azt gondoltam, hogy nehez lesz extra nevet felfedezni, ezzel szemben a konyv tele van igen furcsa pl ADONISZ keresztnevekkel es meg egy igazan jot nem talaltunk. A nev valasztas nagyon szubjektiv, de pont ez a jo, mert igy nem mindenkit hivnak ugyanugy.


Ciao
PK
petrakovacs50
 


SZija PK!
Hogy érted, hogy pár napot kihagy??? Milyen pár napot? és hogy hogy kihagy???
(talán a próbálkozásokra gondolsz? mert napra pontosan tudom melyik volt az a bizonyos nap, sõt még az órában is biztos vagyok :-))...biztos nem erre gondoltál...
Sajna ezt nem értettem :-((((((((((((((((
És neked mihez kell 3 nap, hogy behozzad a lemaradást? Milyen lemaradást?
Bocs az értetlenségemértKép szija, Lara
Lara
 

 
 

Lara és kedves kétcsíkosok!

Asszem a Kiskegyed múlt hetijébe volt, hogy néhány helyen 3 dimenzióban nézheted a babádat. Ez sokkal jobb, mint a kétdimenziós (nemtomkell-efizetniérte)és szuper felbontású a kép.

Nikol!

Köszi!


Niki
Niki
 


Lara,
Csak arra gondoltam, hogy ha par nap internetezest kihagy az ember akkor orakig csak olvassa amit a tobbiek irnak. Kép Bocs nem voltam valami vilagos.

Orsi,
Nem szeretnelek elkeseriteni, csak azert irom amit irok, hogy nyugodtabb legyel ha esetleg nem jon ossze a baba a kovetkezo honapban. A szaunaval kapcsolatos en is olvastam, hogy nem ajanlatos. Ezen kivul azt is olvastam, hogy a sperma teljes kifejlodesehez 100napra van szukseg. Ezt nagyon furcsanak talaltam a parom is, mert nem nagyon ertjuk, hogy mi a kulonbseg az ujratermelodes (ami 2-3 nap) es a kifejlodes kozott.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Kedves volt Triregol szedok, én is azt szedtem 4 évig és nagyon elégedett voltam vele. Tervezett terhesséeg elott 3 hóval abbahagytam aztan pont a 3 hó leteltekor Afrikába kellet mennem és jött a malária gyógyszer, ami után kb 3 hónapig tilos teherbe esni. Én 2.5-et hagytam ki, aztán azonnal össze is jott. Ne fogjatok túl sok mondent a Triregolra.

Anna, Niki, talán jó hír, hogy amióta terhes vagyok, de foleg az elején nagyon gyakran bizsergett az alhasam.

A terhesség kiderülése elott pedig hosszan tipikus mensi elotti érzésem volt nekem is és állandóan a WC-re kellett mennem, mert mindig azt hittem, megjött.

Sport - Terhesség elott is, után is rendszeresen sportoltam/ok, és egyáltalán nem hat(ott) negatívan, csak ajánlani tudom mindenkinek, sokkal jobb tole a közérzet és azt mondják, még a rosszullétet is enyhíti.

Cili2
Cili2
 


Sziasztok!

Mariann! Mikor olvastalak elővettem a régi görbéimet! Nem tudom van-e mintád, de nekem minden hónapban ingadozott végig! De ez nem érdekes csak a menete! Nekem is itt van előttem az a hónap amikor teherbeestem és 3.nap 36,5 volt 4.nap 36,7 utána megint 36,5 szóval ez normális!

Sziasztok
Erika
Erika7
 


Sziasztok!
Köszönök szépen minden kedves üdvözlést, aranyosak vagytok!! Kép Kép
Jelentem, ma beszereztem egy höméröt, most már tényleg kezd komollyá válni a dolog! Söt, még egy tesztet is vettem, de azt csak a jövöre valo tekintettel, sosem lehet tudni,mikor is kellene, ne akkor keljen érte rohannom. Kép
Egyébként én is Trigegolos voltam, 5 kemény évig, és tavaly juliusban hagytam abba. Utána a ciklusom olyan volt, mint a nagykönyvben meg van irva, 28 napra jött meg, és 5 napig tartott. Ez az állapot egészen 3-4 hónapig tartott, amig ugye másféle védekezést használtunk.(zokniban mostunk lábatKép )December ota azonban hosszabbodtak a ciklusam, söt, a legutolso már 42 napra jött meg, de ugy, hogy elötte 5 napig barnás folyásom volt.
Igy aztán most is várom az 5-ik hetet, ami ezen a hétvégén jön, vajon most mit produkál az én drága szervezetem... Szoval, fel vagyok készülve mindenre, jöhet a következö honap!!!
Egyébként én azt olvstam ezen a teszten, hogy akinek nem szabályos a ciklusa, az a leghosszabb cilusnak megfelelöen teszteljen, ha negativ, utána 3 nap mulva ujra.
Bocsánat, ha kicsit hosszu vagyok, de olyan jo erröl a témárol irogatni olyanoknak, akik teljesen hasonlo cipöben járnak. Még azt is el szeretném mondani, hogy én Kanadában élek, igy talán triplán megörültem ennek a társalgonak, mikor ráakadtam. Még nem vagyok itt elég régen ahhoz, hogy ismerjem az itteni egészségügyet, és egyelöre saját magamtol probálok rájönni dolgokra. De amint ténylegesen szükségem lesz, felkeresek orvost, de addig olyan jo, hogy vagytok!!
Na, mára eldugulok, sziasztok, és mindent bele a csikocskákért!!
Barbi
Barbi
 


Drága Lara! Nagyon köszönöm!Aranyos vagyKép Kép Remélem jól vagytokKép Kép Puszi Szani.
Szani
 


Jó reggelt mindenkinek!

CSAK NEM KIÜRÜLT A TOPIC???
Mindenki tesztel, vagy esetleg akcióban van? Kép

Kedves Barbi!

Nem kell bocsánatot kérned, amiért hosszan írsz, mert szerintem itt mindenki szívesen olvassa a "bajtársai" történetét, hátha talál valami hasonló vonást benne, ami által nem érzi magát egyedülállónak a problémával.

Én is így vagyok ezzel.

Szerintem reklámozni kellene ezt az oldalt a nõgyógyászati osztályokon, ahová többek között ilyen kétségbeesett, sikertelen próbálkozók is járnak, mint mi.
Vannak nem kevesen, akik egyedül próbálják feldolgozni magukban a csalódást, hogy "megint nem sikerült", és ez nagyon nehéz.
Én annyira boldog vagyok, hogy rátok találtam, egyedül nem bírnám.
Így viszont...Kép

Úgyhogy, kedves Barbi, légyszi ne dugulj el, hanem mindent, ami az eszedbe jut, vagy esetleg bánt, írd le, mindannyian kíváncsiak vagyunk Rád is, és mindenkire!

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok! Barbi! Te nem tudsz aludni, esetleg éjszakás vagy?
Nekem egyre emelkedik hőm! Ma 37,1 volt.
Már nem tudom pontosan: mennyi idővel az ovuláció után megy fel a hő?Van, aki azt mondta, hogy rögtön másnap, mások szerint 2-3 nap is eltelhet. Mi az igazság????????
Niki4
Biztos, hogy nem fog megjönni!!!Fő a nyugalom!
Üdv: Netti
Netti
 


Lányok!

Tudjátok mi jutott még eszembe?

Mi lenne, ha találkoznánk valahol?
Alapíthatnánk egy klubot, mondjuk Egycsíkosak Köre néven (csak vicc volt) és rendszeresen összejárhatnánk, még a pocaklakókkal is!

Mit szóltok hozzá?

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!
Szegény számítógépen alig gyözi letölteni a sok hozzászólást Kép! Most is csak harmadszorra sikerült befejeznie!
Tegnap voltam orvosnál. Ö is lebeszélt a fogyókúráról, szerinte nagyban nehezítheti a teherbe esést, de futni nyugodtan futhatok! Szerinte az, hogy 8 hónapja nem esem teherbe nem ad okot az aggodalomra, és az, hogy most volt elöször 6 napos a mensim a gyogyi abbahagyása óta is arra utal, hogy mostanra rendezödött a ciklusom. Azt javasolta, kössünk kompromisszumot: várjunk még a vizsgálatokkal, de ne 4, hanem csak 2 hónapot. Ha addig sem sikerül, akkor elvégzi õket, de õ majdnem biztos benne, hogy most már felkészült a szervezetem, és a páromé is biztosan regenerálódik a következö hónapra. Most egy kicsit megnyugtatott, de szerintem pár héten belül megint sikerül magam kellöen felstresszelni! Ehhez nagyban segít szerintem az is, hogy a leendö nagyszülök szinte hetente kérdezgetik: na sikerült? és persze sorra osztogatják a jótanácsokat, amin rendszerint csak jól felhúzom magam, hiszen nekik sem sikerült elsöre, söt a másodikra 5-10 évet vártak! Bocs a kitörésért, de nem akarom öket megsérteni, viszont másnak nem tudom elmondani, mert ha a párom megtudná, biztosan kiosztaná öket, amiböl csak veszekedés lenne!
Tegnap ajánlottak nekem egy pécsi dokit, aki állítólag nagyon rendes, bármikor lehet hívni, és még nö is. Ha most nem sikerült, akkor felkeresem.

Kriszti!
Veled mi újság? Nagyon szorítok KépKépKép!!! Remélem sikerült!

Orsi
Orsi
 


Netti!
Az alvással nincs semmi gondom, csak az idöeltolodás miatt én kicsit más ritmusban élek.(irtam, Kanadában vagyok)Ezért elég furcsa idöpontokban irok, de ez azért van, mert otthoni dátummal mennek az üzeneteim. Egyébként a férjem éjszakás (két hétig), és én ilyenkor hösiesen fenntvirrasztok, hogy hazavárjam. ( Mellesleg, ö ugyis felébresztene, amikor hazaér). Szoval nem vagyok megkergülve,hogy hajnali idöpontokban irok,csak nyolc orával 'arrébb' vagyok,mint Ti!
Sok pusszancs mindenkinek!
Barbi
Barbi
 


Jó reggelt Lányok!

Velem nem történik semmi különös, de azért olvaslak Benneteket, nem tüntem el Kép

KRISZTI, mi újság?????
POCAKOSOK, remélem, jól vagytok!!! Kép
KÖZÉPIDÕSÖK, hajrá!!!
MENSI (NEM)VÁRÓK, szorítok!

Remélem, senki nem akar terhes lenni... velem együtt Kép

cupp, Mindenki!
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy szerintetek mit jelent, ha a ciklus felénél felmegy a hö 36,9-re (ez eddig oké), 1-2 napot ott marad, majd kb. a 18-19. napon felugrik 37,1-re. Most itt tartok, tegnap és ma is ennyi volt.
Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ez teljesen általános és ne vonjak le belöle semmilyen következtetést?
Előre is köszi!
eszter
 


Jó reggelt,lányok!

Erika7:Köszi a tapasztalatot.
Ancsi:Részemrol o.k. a találkozó!
KRISZTA!!!MI VAN A TESZTTEL?

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Sziasztok!Jo reggelt mindenkinek!

Remélem mindenki jól érzi magát! Kép
Képzeljétek egészen érdekes dolgokat tapasztalok.Elvileg ma lenne peteérés.A hömérsékletem nem változik, úgyhogy gondoltam na ebben a honapban se lesz semmi.De amikor a méhnyakat vizsgálgattam észrevettem, hogy fel van puhulva és a méhszáj is a szokottnál nyitottabb.És van olyan tojásfehérje szerű v.mi is.Most akkor mi van? Kép

Beja!
Én veled vagyok! Kép

Eszter!
Nekem van egy sejtésem! Kép Vegyél egy tesztet!

Mamacica!
Írtan neked, ahova mondtad!

Puszi lányok további jó napot!!
Nikol
 


Kedves Mariann!
Ha többen is jelentkeznek, kiválasztunk egy mindenkinek tetszõ helyet, idõpontot, stb. és megbeszéljük, ok?

Kedves Nikol!
A jelek arra következtetnek, hogy 1-2 napon belül ovuláció várható, tehát akár mától: HAJRÁ!!!!

Kedves Eszter!
Kérdezném, hogy a magas hõd mindig ennyi szokott lenni, vagy csak most ugrott fel?
Mert ha most feljebb ugrott, akkor jó esélyekkel várhatod azt a bizonyos napot!! Kép

Ancsi
Ancsi
 


Nikol, Ancsi!
Tündériek vagytok! Bárcsak igazatok lenne!
De szerintetek van értelme már most tesztelni (19.nap), mutathat már valamit? Sajnos, hogy egyébként mennyi a magas höm, azt nem tudom, mert csak ebben a hónapban kezdtem mérni. De az alacsony kb. 36,5, a peteéréskor pedig 36,9 volt. Most meg 37,1.
Még egyszer köszi a biztatást! Kép
eszter
 


Lányok, akinek van tapasztalata ovulációs teszttel:

A teszt hogy mutatja ki a tüszõrepedést? Elõtte már 1-2 nappal jelez, vagy csak pont akkor, mikor történik? Vagy csak utólag?

Venni szeretnék, de azt sem tudom, melyiket vegyem, vagy hogy milyenek vannak, mennyibe kerülnek, hogy mûködnek... megbízhatóak-e...
Köszi elõre is!
Beja
Beja
 


Kedves Eszter!
Semmi értelme már ilyen korán tesztelni, csak akkor mutathat valamit, ha már a lehetséges beágyazódástól számítva eltelt 10 nap.
Ez kb. akkor van, amikor a (nem)várt menzesz napja.
Biztosan olvastad már, hogy csak ekkor jelenik meg a szervezetben (vizeletben) az a bizonyos hcg hormon, amit az embrió (?) termel.
Ha már késik 3-4 napot, már biztosabban kimutatja a terhességet.

Kedves Beja!
Sajnos ezekrõl én sem tudok, de kíváncsi lennék rá, vajon hogyan mûködnek, mennyire megbízhatóak.
Már alig várom a hónap közepét!!!! Kép Kép Kép
Készülj, mert a hónap végén mi is bejelentjük a várva-várt csodát!!!!!

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!
Beja!
Az ovulációs tesztek úgy muködnek, hogy a vizeletbol kimutatják ha megemelkedett az LH szint (lutenzionáló hormon, vagy mi a bigyó) Az LH szint általában az ovuláció elott 20-48 órával jelentkezik! Szóval amikor pozitiv akkor kell vadul akciózni!
Én mindig Corax nevut szoktam venni: 7db van benne, 4.575,- Ft. Én legutóbb a Nagyvárad téri gyógyszertárban kaptam!
Sok sikert!
Sziasztok, Szonja
Szonja
 


Na ezt jól elirtam! Helyesen: Az LH szint az ovuláció elott 20-48 órával hirtelen megemelkedik ez jelzi, hogy felkészült a szervezet az ovulációra...
Ez jelentosen megbizhatóbb mint az a házi mikroszkóp, amivel a nyálat kell nézegetni. De sajnos arra nincs garancia hogy ha pozitiv lesz a teszt akkor 100%-osan bekövetkezik az ovuláció is!
Szonja
Szonja
 


Szonja szija!

KösziKép Azt hiszem, veszekKép Az ára kissé borsos, de úgy érzem, lassan már nekem mindent megér, hogy összejöjjön a kis zsiványKép Mondjuk ha egy ciklusban csak 2-t használok el, akkor 3 hónapra elég a 7 db, sõt még maradna is egy a 4. hónapra... 1.500,-ért pedig nem sok egy hónapraKép (na ezt jól megmagyaráztam magamnakKép )
Hallottam még valami másik tesztrõl is, ami a nyálból mutatja ki a tüszõrepedést, azért annak még utánakérdezek.

Ancsi!
Én benne vagyooooooookKépKép Mi leszünk a favoritok március végére, hiszen mi nem akarunk terhesek lenni, igaz? Kép Na, ki akar még csatlakozni? Kép
cupppppppp
Beja
Beja
 


Sziasztok!

Beja,
Szivesen catlakoznék, de nekem még nem lehet. :-(((((((((((((

Lányok,
Ha lesz "már megint megjött" találkozó akkor elmennék, innen Szolnokról is.

Puszi nektek!

Mamacica
Mamacica
 


Beja!
Ha tesztet akarsz venni én nagyon nem ajánlom neked a "nyálasat". Én azt is kipróbáltam valami Donna vagy nemtom mi volt a neve. Szerintem semmit nem ért, és ezt az orvosom is megerositette!
Szonja
Szonja
 


Kedves Mamacica!
Szeretném, ha minél többen benne lennétek a találkozóban, szerintem nagyon jó lenne személyesen is kapcsolatba kerülni egymással.

Én is vidéki vagyok, de a találka kedvéért bármikor idõt szakítok Rátok! Kép

Mindenkinek:
<BLINK>AKARSZ TOPIC-TALÁLKOZÓT? JELENTKEZZ!</BLINK>

Beja!
Fogalmam sincs mitõl vagyok ebben olyan biztos, de most így érzem!
Remélem, mire eljön a születésem napjának évfordulója, beköltözik a pocakom lakója! Kép

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!

Mamacica! Szolnoki vagy? En ott születtem hosszu evekkel ezelött, de a sors a tavoli europaba vetett. Tavaly oktoberben voltam ott, 4 ev utan. Most nosztalgiazom.

Eszter!
A hcg hormon akkor kezdödik el termelödni, mikor a beagyazodas megtörtenik, tehat nem 10 nappal a beagyazodas utan.
Ancsi, ne haragudj, de ezt rosszul tudod. Ezert van az, hogy kb 10 nappal a megtermekenyites utan a verböl mar biztonsaggalki lehet mutatni.

Eszter, ha felmegy a höd, miutan mar egyszer felment, az jo jel. Kerdezd meg Larat, nala is igy volt.

Cili2! Ugy hogy nem vagyok gyogyos! Nekem tegnap ugy bizsergett! Erzem, hogy sikerült.

Niki! Hogy vagy? Törtent mar valami?

Mindenkinek puszi, Anna
Anna
 


Sziasztok lanyok!!

Csak egy gyors koszones mindenkinek. Mivel jovo heten szabira megyunk egy kicsit felgyulemlett a munka, igy nem tudok olyan sokszor jonni. Kép

Hosszabb idore legkozelebb 12fele leszek. Addigra mar lehet, hogy sokaknak nagyon jo hirei lesznek.

Tovabbra is drukkolok!!!!!!!!!!!!

Legyetek jok es vigyazzatok magatokra.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Mamacica, neked még miért nem lehet? Ne haragudj, ha már említetted, de nem emléxem...

Ancsi, én is benne vagyok a topic-találkozóban!!!
cupp
Beja
Beja
 


Szija lányok!

Niki!Köszi! El fogom olvasni!

PK50! Asszem tagnap kicsit le lehettem lassulva, mert mindenre gondoltam, csak erre nem :-))))))

Szani! Igen, jól vagyunk, köszi Kép ma megyek dokihoz, talán láthatom is :-)

Nikol! Használjátok ki az elkövetkezendõ napookat!!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Jo reggelt csajszik!

Kicsit kesobb jottem dolgozni,mert mar reggel jol osszevesztunk aparommal,de majd elmulik!!!Kép
Teszt NEGATIV!!KépKép
Nem busulok itt vagytok nekem ti es igy mar nem is olyan nehez csak jonne mar meg,hogy ujra probalkozhassunk!!!KépKépKép
Nekem is tetszik a talalkozos otlet benne vagyok,en Budapesttol 35 km-re lakom de ide jarok dolgozni,de barhova elutaznek,hogy titeket megismerjelek!KépKépKépKépKépJovo honapban tuti en is veszek ovul.tesztet nem erdekel mibe kerul!KépKép
Marcius a legszebb honap,Hajra!!!!Kép


Kriszti
kriszti
 


Anna,Eszter! tényleg igy volt! A felugrás után kb. 4-5 nappal elkezdett emelkedni folyamatosan a hõm, és még a mai napig is 37 vagy afelett.
Lara
Lara
 


Lara!
Neked hogy alakult a höd közvetlenül a teherbeesés után? Jó lenne, ha megírnád, te állsz elöttem biztató példaként Kép.
Köszi!
eszter
 


Köszi, már elolvastam!
Lassú vagyok Kép
eszter
 


Úgy örülökKép
eszter
 


Kedves Anna!
Nem haragszom a javításért, csupán annyi hozzáfûzni valóm van, hogy én sem azt írtam, hogy 10 nap után kezd termelõdni, hanem azt, hogy 10 nap után már annyi van a szervezetben, hogy a vizeletbõl is ki lehet mutatni a jelenlétét.
Korábban nem érdemes, hiszen akkor még a termelõdés nem olyan nagyfokú. Kép

Akik a topic-találkozóban benne vannak:

Van valami ötletetek, hogy hol üljön össze a kupaktanács?

Kriszti!
Kép Kép
Meg is jött? Mert ha nem, akkor még van remény, hogy csak korán teszteltél, és mégis baba van a dologban! Kép

Drága Lara!
Nagyon vigyázz magatokra!
Kérj fotót minden UH-s vizsgálaton!!

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok,

Anna,
De jó, Szolnokon születtél? Én is Kép itt is élek és itt is akarok meghalni. Nem jó hely, de az otthonom.

Beja,
Lehet, hogy Te még nem tudod, de mindenkinek a könyökén jön ki : Kép szóval rubeola ellen kaptam oltást 2 hete, még 2 hónapot és 2 hetet kell várnunk a baba készítéssel. :-((( Emiatt nagyon szomorú vagyok. Igazbából nem is az zavar, hogy nem lehetek még terhes (lakásfelújítás nem ért még véget) hanem a védekezés macerája. Szeretnék végre csak úgy spontán szeretkezni a párommal.

Lara,
Írd meg majd, hogy mit láttál!

Lányok,
Bárhová elutazom, hogy találkozzam Veletek!!

Puszi,
Mamacica
Mamacica
 


Ancsi!

Mar biztosan kene mutatnia hiszen 5 hete volt az utolso mensim!KépKépErzem is,hogy most nem sikerult!Kép

Mamacica!

Amig varsz addig talalkozhatsz velunk,lakasfelujithatsz meg egyebek....

Beja,Ancsi!

Jovo honapban utanatok jovok en!KépKép

Pussszzz Kriszti
kriszti
 


Kriszti KépKép de azért még bízz a dologban, egészen addig míg meg nem jönKép DE NE JÖJJÖN!!!!!! Hiszen Te sem akarsz terhes lenni, nem igaz? Kép

Mamacica :-(( Remélem, köztünk nagyon gyorsan el fog mulni az a 2,5 hónap KépKép
cupppppp Beja
Beja
 


Lanyok! Az uh-os fotokrol szeretnek csak mondani valamit, bar en extra-babonas vagyok: a noverem kisbabajarol keszult minden: foto, video stb. aztan 7 honapra megszuletett a baba de sajnos meghalt (az egesz koraszules egy atlagos nathabaci miatt volt, amilyet minden villamosmegalloban lehet szerezni ilyenkor) es en akkor megfogadtam, hogy a hasam nem muterem, csak ha normalisan megszuletett a pici, akkor lehet fenykepezni meg minden. Mondjuk amugy is nagyon felek, hogy valami baja lesz. Mindenki ilyen felos, mint en, vagy csak azert vagyok tiszta hulye, mert olyan sokara sikerult?
Pocok
 


Szijasztok Lanyok!
Engem Krisznek hivnak, mindig olvaslak benneteket, de csak eleg ritkan irok, mert mar annyi idom nincs. A sporttal kapcsolatban szeretnek tanacsot kerni attol, aki ebben erdekelt. En most mar beleptem a 7.hetbe, eddig szerencsere nem voltam soha "annyira" rosszul. dolgozom is. Csak az a gondom, hogy en is mindig sportoltam - aerobic, es foleg usztam sokaig - amit most is akarok folytatni. Legjobban az uszast szeretem, es szerintem a terheseknek ez is a legidealisabb. Csakhogy mindenrol mondanak valami remisztot. Pl. az uszasrol, hogy nem reg szult egy kismama, aki uszott a terhessege alatt, es kapott a magzat egy olyan fertozest, amitol felnott szivvel szuletett. Hat en teljesen kiakadtam. Azt nem ertem, hogy a magzatig hogy megy fel a viz, amikor az burokban van. Nem? Most teljesen el vagyok keseredve, ugyanis gerincproblemaim is vannak, azert is akartam az uszast valasztani. Vagy ti meg mit tudtok nekem tanacsolni? (futni utalok)
Krisz
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Hogy TI milyen elevenek vagytok!!! Most, hogy elolvastam a mondandótokat nekem is jobb a kedvem. Pedig a cysztáim - a hasam méretét tekintve megint nodögélnek Kép

A Találkozóban én is benne lennék. Kicsit megbátorítgatnánk egymást!

Kriszti, szerintem ne legyél elkenodve. Egy ismerosömnek a 7. hétig nem mutatta ki a teszt és mégis ott volt a babuci. Sot olvastam olyat is, hogy valakinek egész terhessége alatt sem mutatta ki a teszt, sot vérezgetett is, és egyszer csak azt vette észre, hogy noni kezd a hasikája. Kép Ez ám a csoda dolog! Jó kis meglepi lehetett. És ok nem is tervezték...

Aki megkínlódik a babájáért, szerintem sokkal inkább értékeli azt a kicsi életet, ami benne mozog, mocorog. Csak már mocorogna!

De ÉN NEM AKAROK TERHES LENNI (csak várandós Kép

Pocok, nekem még nincs ott bent senki, de én tuti biztos vagyok abban, hogy csak a szükséges UH-ra megyek él, és nem lesz semmi videó, meg mifene. Majd ha már itt lesz, meglátja ezt a jó melegen süto napocskát Kép
Jaj de szép is lenne, ha már ott tartanánk, vagy csak valami remény lenne rá, hogy hamarosan érkezik. Én mindenesetre bízom a tavasz erejében...
Minden jót!
Hogy én hogy irígylem azt a 2 csíkot!!! Persze nem toletek, csak szeretnék már "sorstársatok" lenni.
cincérke
cincerke
 


Ancsi,

Bocs, akkor rosszul ertettelek. Ne haragudj.

Mamacica,

Szolnokon születtem, verseghybe jartam, mig egy eszaknemet herceg el nem lopott. Anyam apam meg mindig ott van. Hany eves vagy?

Anna
Anna
 


Anna,
semmi baj! Kép Kép

Pocok,

ez szörnyû lehetett!! Kép Azóta van már a nõvérednek kisbabája?

Ancsi
Ancsi
 


Lanyok!

Olyan edesek vagytok KOSZONOM!!KépKépKépKépKépKép

Pocok!

Ne aggodj,annyira bar nagyon sajnalom ami a tesoddal tortent megis azt gondolom,hogy ezek a fotok videok orok emlekek maradnak lehet,hogy egyszer meg banni fogod hogy nem tartottal meg minden emleket.Nekem 11 es 8 evesek a gyerkoceim es mar most is vannak pici reszletek amikre nem pontosan emlekszem.

kesobb meg irok de megyek kajolni

pussszzz Kriszti
kriszti
 


Anna,

Én meg itt dolgozom a Verseghy mellett a Sóház úton.
27 éves vagyok.

Érdekelne a sorsod, de mivel OFF, írj: edo@technoid.hu

Köszi,

Mamacica
Mamacica
 


Cincerke, azt mondta egy kolleganom (mert van azert normalis is), hogy az olyan csunya szo, hogy "terhes", mert ez nem teher, es inkabb az "aldott allapot"-ot kellene hasznalni mindenhol. Ez is egy nagy igazsag. Igy aztan foleg jo a "nem akarok terhes lenni" jelszo.
Pocok
 


Ancsi,
én is benne lennék a topic találkozóban!

Krisz,
az úszásról csak azt tudom mondani, amit nekem mondott az orvosom: attól, hogy valaki várandós semmivel sem nö a fertözés veszélye! Az úszodákban egyébként elég kis valószínûséggel lehet fertözéseket összeszedni, ez inkább a melegvizes fürdökre jellemzö, de ott sem nagyobb a valószínúságe, mint pl. a munkahelyi mosdó használatakor. Egy egészséges nö rendelkezik megfelelö védekezési mechanizmussal, hacsak valamilyem más betegség nem gyengíti le. Remélem segítettem Kép!

Beja,
Én is szeretnék csatlakozni, hiszen én sem akarok terhes lenni (Azért nem bánnám, ha 12-én érintetlen maradna a tamponos doboz Kép)!

Lányok!
Szerintetek elmenjek másik orvoshoz és kérjek kivizsgálást (7 hónapja próbálkozun az elsõ babával) vagy várjam meg a dokim által javasolt két hónapot? Azt hittem legalább pár hétig kibírom anélkül, hogy ezen rágódnék, de még egy napig sem sikerült!
Elöre is köszi!

Orsi
Orsi
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?