Új privát üzeneted érkezett!

Nócikám!
Igen, Kiskutason voltunk. A barátaink már voltak itt kétszer. 3OOO Ft volt per fő per éj. Két házat ad ki a néni. Mi voltunk az egyikben heten, a másikban meg egy négytagú család.
Annyira édes REgi! Milyen sokat nőtt már!!!!

Bridg!
Los Angeles???? Hú, ezért meg én vagyok nagyon irigy mirigy!!!!! Érezzétek jól magatokat!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Voltam délután a vizelet eredményemért. Nincs benne fehérje, szóval minden tökéletes. A vizesedést leszámítva. Holnap este doki és szívhang hallgatása. Jaj, képzeljétek, ha apát hívom, a fia szívhangja a csengőhangja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira megható!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Na megint lapalja lettem en arra hajtok 8)

Zsu neked meg laptetu :lol: L.A. ot voltunk tavaly nem tom emlexel-e :roll: en ezt mar lattam 8) :lol: :lol: :lol: Gratula a tiszta vizelethez :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, emlékszem rá!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na te itt olalkodsz gepkozleben 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócikám zabálni való a kis békucid :lol: :lol: "Hatalmas" lába van :shock: Látom azért nem csak én vagyok ilyen lökött,hogy a gyerekével idétlenkedik :lol: :lol:
Légzés figyelőt én is néztem még ezelőtt és valóban nagyon drágák ezek a cuccok,ez azért szemét dolog hogy gyakorlatilag ilyenen akarnak meggazdagodni emberek.Mert az ember a gyerekéért mindent megtesz és meg is veszi neki a drágább cuccokat csak biztos legyen abban hogy jól van.
Mindegy a lényeg hogy békuci jól van és lassan mehet haza :D

Bridget,most már alakulunk párommal :D jaj de jó hogy jössz haza :D Akkor az esély már meg van és te amilyen harcos vagy véghez is viszed!Te vagy az élő példa mindenki számára hogy nem szabad feladni!Ennyi küzdelem után már tényleg megérdemled hogy legyen végre babád!

Zsu,gratula jó pipidhez :D Jaj de aranyos a párodtól hogy a szívhangja a csengőhang a telóján :D

Kép
anyci
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Én ma már csináltam apának reggelit és ebédet.
Nekem meg gyümi napom van... görög és sárga dinnye,, nektarin.
És már egy adag ruha a szárítón van. Azt hiszem, ma kihasználom, hogy ilyen hűvös van és kivasalok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Adsz magadnak egy hatalmas vitamin bombát? :lol: Mosó Masát játszol? :lol: Jól teszed hogy ebben az időben vasalsz így nem izzadsz le annyira :wink: Pocidtól oda férsz a vasaló deszkához?

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Nos a tejcsim egyre jobban fogy! De van egy laktoherbes tejelválasztó tea amit mátol fogok szürcsölni, hátha ujra lesz tejcim! Bár öszintén már ebben sem hiszek, mert eddig homeos gyogyit szedtem ami nem vált be, de majd meglátjuk!!!

Zsu! Mikor beszéltünk telon mikor nyaraltatok annyira élvezettel meséltél róla, hogy lehet jövöre elmgyünk mi is apával meg a kis békucival! És ez egy ilyen jó kis parasztház?? Vagy milyennek képzeljem?? Nagyon izgatottan várom a képeket!
A pös eredményhez gratú!!!

Anyci! Hát igen! Legalább mig azt nézem mihez hasonlit meg cukkolom magamban meg apával addig se a rosszra gondolok!
És ugy ahogy mondod a fütty ki van, hogy a biztonságot mennyire meg kell fizetni!! Ez már több a soknál!

Csajok! Mindenkinek köcce a képdicséreteket!
Tegnap történt egy kis ilyesztő dolod a korházban! Mikor a kezemben volt a csajszim elkezdett leállni a légzése! De amint kicsomagolta a nővérke minden helyreállt! Kicsit megilyedtem!!! Nos akkor asszem ebből a hazajövetelből még a jővőhéten se lesz semmi! Basszus nekem lassan már elmegy mibndentől a kedvem! Olyan mintha nem is az én gyerekem lenne, csak bemegyek a korházba és nézegetek ott egy kisbabát!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Apa elvitte az asztali gépet dokihoz. Szóval hamarosan lesznek majd képek is.
Tudod, csak pozitívan, mert Békuci mindent megérez!!!! Ő a te kisbékád!!!! Tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de kitartást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anyci!
Egyenlőre oda férek még... sajnos.
De már a lehajlás bizony sokszor okoz gondot és a felállás is a fotelokból. De szerintem ahhoz képest, hogy már a 3O. hetet kezdem holnap, elég jól tartom magamat. Leszámítva azt a 13 kg-ot, ami feljött.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám,lesz tejcid csak ne add fel,amint rácuppan békuci egyből beindul a tejed mint egy szökőkút :wink: Állítólag az a tea jó,csak iszogasd és fejjél továbbra is.
Kitartás hamarosan otthon lesz,ne keseredj el mert akkor a tejed is elmegy.Szegénykém átérzem most min mész keresztül,de remélem hamar össze szedi magát a csajszikád és viheted is haza,hiszen eddig is milyen jól haladt és még jobban lesz meg lásd :wink:

Kép
anyci
 
 


Csajok!
Olyan aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok és bevallom kell is! Bizti én vagyok most érzékenyebb, de most ugyx érzem hogy apa is kezd eltávolodni tőlem! A korházban olyan mint egy minta apuka itthon meg hideg és rideg egyaránt!!!Nem bujik hozzám nem szeretget magátol nem ad puszit sem! Csak ezt ne csináld azt ne csináld ez mért nibncs az mér nincs és már kezdek besokalni! De ahoz hogy a lakás is haladjon az nem megy! Mert az egyik fele a lényeg kész a kéménynek, de ot a másik szoba ami még tudom nem fontos, de jó lenne, ha kész lenne! De nem bármit csinál csak azt nem! Értem én, hogy fáradt, de azért én is itt vagyok! pedig meg beszéltük, hogy csinálni kell és punk tum!
Erre a békuska sem halad most megint stagnál! Vagy csak lehet én látom rosszul a dolgokat!!

Zsuzsu! Csak ovatosanazzal a vasalással! Maradj inkább a kényelmes fotelben!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát itt fekszem a kanapén, lábam felpolcolva, mellettem a laptop és közben nézem a tévét is.
És most azon gondolkodom, hogy aludhatnékom van. Nincs kedvem semmihez sem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu! Most mindenben hasonlitok rád! Bár nem fekszem a laptop elött mert asztalim van, de a fotelben szinte fekszem felrakott lábakkal és nem megy a tévé de épp azon gondolkodtam, hogy nincs kedvem semmihez, de aludni annál inkább!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám,légy türelmes hozzá,tudod a férfiak mások.Az én párom ilyen volt miután az Angyalkánkat elvesztettük.Megnyugszik ő is meg te is ha végre otthon lesz Békuci.Fejlődik ő szépen csak már annyira szeretnéd haza vinni hogy már azért gondolod azt hogy nem fejlődik.
Kitartás drága!!!

Zsu,csak okosan vasalgass,közben pihizz :D ja most nézem már havajkodsz :lol: Halmozod az élvezeteket,mi? :lol:

Kép
anyci
 
 


Csajok aludjatok egy hatalmasat addig se jár az agyatok! :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Ami nincs, az nem tud járni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meg le kéne mennem a fodrászhoz bejelentkezni.... olyan gyorsan nő a hajam. De rossz a liftünk. Én meg meghalnék, ha most fel kéne jönnöm a hatodikra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu! Én már tapasztalatbol beszélek! Eszedbe se jusson lépcsözni se le se fel!! Nincs telefonszám ami bejelentkezhetnél???

Anyci! Még mindig itt ülök! És nem alszom! Lusta vagyok elmenni az ágyig!!! :roll: :wink:
És apának adok én időt, de nem birom már ezt a feszkot! Tudom én, hogy én vagyok türelmetlen belátom! De mit csináljak?? A várakozás megörjit! és ami a legborzasztobb, hogy a házi munkához is lusta vagyok! Nincs semmi most ami ösztönözne, még az se hogy muszály! Pedig az jó lenn, mert akkor legalább lekötném magam, de nem!!! És még az sincs, hogy csavizok, mert most ahoz sincs kedvem!!! :? :? :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu akkor az agyhelyed? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nehogy lemássz meg vissza,majd elmész ha már jó a lift vagy hívd fel őket ahogy Nóci mondja.Amíg nem ér le a földig ne aggódj a hajad miatt :D

Nócikám,megértem most mi zajlik benned.Az a sok várakozás felőrli az embert teljesen,és mindenbe belefásul.A takarítással se tudod elvonni a figyelmed mert az engem se kötött le,csak bambultam meg itt a babaneten próbáltam kikapcsolni és kibeszélni magamból a fájdalmam.Nincs barátnőd akihez eltudnál menni?Nekem segített,igaz nehéz volt elindulnom de aztán utána jó volt :roll:
Küldök egy hatalmas ölelést neked meg simit a lelkednek!

Kép
anyci
 
 


Dehogy mászok én sehova!!!!! Inkább olvasok egy kicsit. Ugyan szalad a lakás is, de marhára nincs kedvem semmihez sem. Vagy alszom egyet. Ezek az esők nem nekem valók. Fáj a fejem tőle.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,szaladjon csak a lakás,holnap is van egy nap :wink: Pihizz inkább mert ha fáj a fejed úgyse tudsz úgy dolgozni te se :wink:

Kép
anyci
 
 


Na legyetek jók, én alszom most egyet!!!! Aztán majd jövök vissza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép álmokat!

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Öszinte leszek! nekem az igaz barátoknak hitt emberek eláltak mellölem mikor kiderült, hogy babát várok!!! Sajna volt egy nagyon jó barátnőm aki lezbi lett és az én társaságom már nem jó neki! Összekaptunk azaz inkább csak talán nem beszéltük meg a problémáinkat, hogy ugy fogalmazzak és nem beszéltünk sokáig, de itt zajlott le sokminden a "régiek" elött azaz csak az én verziom tudják, de szerintem az az igazság! És tudod miután felvettem a plé pofát írtam neki a neten megigérte, hogy eljön majd beszélünk nem jött aztán átmentem hozzá és igérte majd jön! A szülőszobából küldtem neki sms-t, hogy szitu van gratuláélt igrte majd jön! Csak azt nem írta meg mikor jön! Szal nincs barinőm csak ti vagytok itt a neten! Nekem rengeteg barátom volt, de apa nem volt sosem az a barátkozos tipus és 10 éve mikor mi össze jöttünk akkor nem tiltott nehogy azt hidd csak a barátok feledőbe merültek meg amugy is dult a lamur! 1 barát maradt meg akivel mára pereskedem! Úgy hogy nincs senki akohezt én bármikor mehetek és ide se jön senki! Tudom én én is ludas vagyok biztos, mert nem csak a másik a hibás, de amit én tudok, hogy hibáztam az a naivságom! Mert mindenkinek segitek, de viszonzást nem kapok! Mondjuk a szülésznöm már nem a szülésznöm hanem több jóval több annál!! De Ő is sokat dolgozik és leginkább csak email-ben vagy telon tartjuk a kapcsolatot!
Zsuzsuval taliztunk még párszor! Még a terhességünk elején, de aztán jöttek a gondok nálam aztán ez is elmaradt! Most már csak arra várok, hogy jövö nyáron együtt mehessünk a játszora, mert azt már vagy 2 éve lefixáltuk!!! :wink:

Zsuzsukám! Pihizzél szívem! Én is bekapcsoltam az imént a tévét mondván majd ledölök kicsit, de azzal a lendülettel ki is nyomtam hisz nem köt le! Hajat mostam és lassan mennem kéne a védőnőhőz azaz a helyetteshez, hogy hozzak tőle környzet tanulmányt! De elindulni nincs kedvem!!! Pedig 4-ig oda kéne érni!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok megyek a korhazba a hisztero-ra keso este leszek csak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na felébredtem.

Nócika!
Mars a kornyezettanumányért%%%

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na itt vgyok ragyogok :lol:

Megtortent a "nagy operacio" :lol: :lol: :lol: Kivett a doki egy kis miomat :shock: es volt ott meg egy valami amit kivett de mar nem emlexem mi is volt az majd holnap visszakerdek...kicit koma voltam :roll: amugy minden tuti :wink:

11-re mentem 11:30kor kezdodott,12utan mar ebredeztem de meg pihiztem az agyon :arrow: 12:45kor mar kint ultem a varoban es jott a parom fizetni meg ot is megcsapoltak,hoy megnezzek a veret a lombikhoz(nem itt lesz de ezt a papirt otthon is elfogadjak majd ugyhogy jo ha megvan :wink: ) :arrow: 1kor mar kint is voltunk elmentunk gyogyszertarba mert irtak fel gyogyot...gyogyszertarban nem volt ami kellett volna....igy en bepattantam a taxiba apacskanak mondtam jol vgyok tudok egyedul is menni haza...elmentem a gyogyotarba itt a kozelben,aztan a szupermarketbe,es aztan meg a cukroshoz is fagyiert es hazajottem :arrow: most fejeztem be a kajat es kicsit ledolok :roll:

Anyci
Ez meg mind semmi...en meg ennel sokkal tobbe is belemennek csak,hogy babam lehessen 8) orulok neki,hogy igy gondolod bar a beultis csajok meg engem is lepipalnak :wink: ok azert mar tul vannak nemelyik x sikertelen lombikon is...ezek a vizsgalatok amikre mentem tok normalis lombik elott na meg egy olyannal akinel nem jon a baba :roll: nekem akar karif ala is megfelel egy pozi teszt 8) ugy mint anno nocinak :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Este voltunk terhesgondozáson. Minden rendben van. Máhszáj zárva, jól reagál. Szivecske gyönyörűségesen ver. Meg is dícsérte a doki, hogy milyen jó baba. Marad a heti két gyüminap. Napi háromszori vérnyomásmérés, ne menejn per 9O felé. Semmi só, minimális szénhidrát.
35. héttől CTG, 37-38. héten utolsó UH, 37. héten vér, vizelet, máj, vesefunkció vizsgálat.
39. héten pedig befekvés a kórházba. Azt már tudom, hogy ha kivették a picit, a bába után egyből viszik majd apájához, és addig vele lesz, amíg engem rendbe raknak.
Ha nagyon vizesedésnek indulok, vagy felmegy a vérnyomásom, rögtön kórház.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám,sajnálom,hogy így jártál :( Nehéz igaz barátokat találni de itt azért mi itt vagyunk neked és ez nagyon sokat számít mi nem hagyunk cserben!Persze jó az is ha személyesen tudsz valakivel beszélgetni de hát ha egyszer így mellé fogtál a barátokat illetően,akkor gyere csak hozzánk itt kibeszélheted minden bajod és bánatod!Nekem is van leszbi barátnőm és mégse kerül,egyszerűen megbeszéltük hogy ő nem fog rám hajtani mert tudja én nem vagyok az és így normálisan tudunk beszélgetni.Ezt kellett volna annak a nőnek is csinálnia.Amikor szerelmes az ember akkor nem a barátok a legfontosabbak,én is voltam így és mégse hagytak ott a barátok csak megvárták míg újra velük is tudok foglalkozni.Te is olyan vagy hogy mindenkiben a jót akarod látni és csak kihasználják,nem igaz?Jó magam már óvatosabb vagyok mert engem is sokan becsaptak és kihasználták a jó indulatom és segíteni akarásom és cserébe csak pofonokat kaptam.Ilyenek sajnos mindig lesznek és meg kell tanulnod azt hogy ki az aki őszintén közeledik hozzád és ki az aki nem,persze nem mindig lehet észre venni és még így is megégetheted magad de azért csak maradj ilyen továbbra is és ne változz meg senki kedvéért se!

Zsu jól kialudtad magad? :lol:

Bridget,most hogy átnéztek mindent odabent akkor így simán mehet a lombik idehaza?Figyu ha kell én is adhatok tojglit ha úgy alakul :lol: De ne alakuljon úgy hanem a karifa alá egy pozi teszt kerüljön :lol: Tök jó lenne ha őszre vagy télre egy csomóan csak dobálnánk a pozitív hcg teszteket ide fel :lol: Jaj csak már ott tartanánk :D

Többiek hol vannak? :shock:

Kép
anyci
 
 


Zsu,a vizesedés miatt kell diétáznod,vagy a vérnyomásod miatt?
Örülök hogy babóca jól van :D Akkor spontán fogsz szülni vagy császárral?Nem egyértelmű most ez nekem :shock:

Kép
anyci
 
 


Anyci!
A császár a szemem miatt lesz.
A gyüminap meg a vizesedés miatt kell. Mert ha felgyűlik a víz, felmehet a vérnyomás és akkor toxémia :? :? :? :? :? :? :? :?
Amúgy tegnap olyan levert voltam alvá :? s után és olyan nehezen tértem magamhoz, mint már régóta nem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,miért mi a baj a szemeddel?Lehet írtad csak én nem emlékszem :shock: :oops: Jaj az elég veszélyes :?
Nem aludtál túl sokat?Csak mert ha 20-30 percet alszol az pihentető,de ha annál többet akkor már nem igazán és nyomi leszel tőle :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Hát én 2 órát aludtam... meg amúgy is a tegnapi idő eléggé kikészített. Egész nap nyomi voltam. De alvás után még inkább. Még jó, hogy a dokira magamnál voltam.

Szemem: anno 18 évesen volt kontaktlencsém. De sikerült túlhordanom és eléggé tönkre ment a szemem. Nagyon rossz állapotban van a szemfenekem. És félő, hogy a sok erőlködéstől leválhat a retinám. Szóval nem kockáztatunk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,akkor az időtől voltál nyomi inkább,nem csak az alvástól.Múltkor a sóginőm volt így mint te :wink: Ja a doki felébresztett a jó hírekkel :D
Ja így már értem,hát akkor jobb is ha császároznak,mert a szemed azért fontos hogy láss vele :roll:

Kép
anyci
 
 


Hát igen.....eléggé fontos. Bár mostanában eljátszottam a gondolattal, hogy természetesen szülök majd.
Na megyek fürdeni... eddig nagyon lusta voltam. Meg a fejem is eléggé fáj megint.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jól bealudtam ma nem rég keltem! :lol: :lol: :lol: Ép csak, hogy fejtem!
Nos tegnap jó rázos volt a délutánom! Elmentem a környezet tanulmányért utána nem birtam és jól beolvastam apának ami talán használt! Mert utána nem szóltunk egymáshoz vagy 10 percig vagy tán még annyi se volt és utána én mentem apához ami megint csak nem suzokott lenni! Nos utána mikor mentünk a picikéhez akkor az utközben rossz voltam és félre álltunk! De rossz, mert nekem van még 1 tilos hetem, de legalább neki jó volt! :oops: :lol: Nos utána mikor beértünk láttuk ujra megy neki az oxigén! Egyből hivtam a dokit, hogy regéljen csak ez mért kell aztán azt az indokot kaptuk, hogy ki lett rakva kiságyba és hosszu ideig ez neki még nem ment! Szal kissé elkendődtem, de remélem ma megint megprobálják és nagyobb sikerrel járnak!!!

Brid! Örülök, hogy túl vagy a tegnapi napon, de azért legközelebb altatás után ne mászkálj!! Menj apával kettesben jobb az ugy!!! Ne kisérletezz! Kivi vagyok mi az a másik amit még ki vettek!

Zsuzsu! El hiszem, hogy eljátszol a természetes szülés gondolatával én megértem, hogy jobb lenne, de a csaszi meg a te érdeked! Erre nincs valami vitamin, hogy ne válhasson le az erőlkődéstől a retina??? Vagy ha csukva van a szem akkor az nincs úgy erőltetve! Nem lehetne, hogy ezt megbeszéld egy szakival! Mert ha fájás alatt is és kitolásnál is csukva a szem, akkor az nincs ugy megerőltetve elvileg!!!! Meg kitolásnál egy egészséges szemnek is csukva kell legyen, mert különben bevérzik!!!


Anyci! Hát látod! Ilyen ez a világ! Én asszem már így maradok! De nem baj, mert ha valaki a barijának akar az megtalál! Tudod nekem elösször szar volt, hogy Ő az lett aki, de megprobáltam elfogadni és asszem ezt neki is észre kellett hogy vegye! De ezek szerint nem! Utána azaz mostmár nem erőlködöm! Részemről be van fejezve! Nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám,ez a hosszú alvás most úgyis rádfért :lol: :lol:
Néha ez kell a pasiknak,hogy jól beolvassunk nekik és észhez kapnak :wink: Nem ezért volt zizis a párod mert "éhes" volt?! :wink: :oops: :lol:
Békucinak még kell idő hogy a kis tüdeje bírja hosszú ideig kint,de már elég jól halad szerintem.Napról napra jobb lesz hidd el!
Ebben a barátnős dologban nem is te voltál a hibás hanem ő,mert ezek szerint még ő nem fogadta el magát hogy a saját neméhez vonzódik.Nem is érdemes ezen csámcsogni,veszett fejsze.

Zsu,beszéld meg szerintem a dokiddal hogy nem-e lehetne mégis spontán,kitudja hátha lehetséges.Menj ne büdösödj itt nekünk :lol: :lol: Vicceltem,nem ám megsértődsz :roll: :?

Na én is lépek mert sok dógóm van :D
Szasztok csajok!

Kép
anyci
 
 


Bocsesz, vagyok ám, csak bújom a netet és nézegetem a babakocsikat. Próbálok valami ésszerű megoldást találni. Bár nagyon bele szerettem a Coletto Austinba. És apa szó nélkül meg is venné. Igaz, hogy anyuméktól kapjuk elvileg, de amilyen drága, úgy gondoltam, hogy mi is beszállunk és anyósék is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu! Hozz képet a járgányokról!!!

Anyci! Hát nem tom, hogy éhes volt e de már szombaton is segitettem neki!!! Szal nem tom, de mindenesetre jó volt neki! És hát már nekem is jó lenne!!!!
A csajról meg már nem is beszélek hisz igen igazad van veszett fejsze!!!
És jó mulatást neked mára!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Nézegettem Kiskutas honlapját! Szép hely! De csak 3 szállás van a galériában! Benne van az ahol ti voltatok??? vagy az valami magán szállás???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Mi a Benkő vendégházban voltunk. Ibolya néni egy tündér. 3OOOFt/éj. Nincs IFA.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu! Akkor az pont az első ami a honlapon van! Tők kis helyes kis ház!!!! Minjá megnézem a csoda kocsit!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép kis taliga!!! És a szine se rossz! Maradna ebben a szinben???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Valószínű. Bár személyesen a kéket láttuk, és annak is nagyon szép szine van. MAjd kiderül.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még jó, hogy a kék tuti fiús szin és a narancs meg jó lesz majd ha lesz egy hugicája is!!!! Mert akkor legalább örökli tőle!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci
Irtam a masikban 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?