Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy vagytok?????
Vendég
 


Szia Kriszti!!
Szarul!!!! :x
Petrám beteg lett.Éjjel mellette virrasztottam,náthás,meg lázas.Nem volt jó éjszakánk... :evil:
Elviszem dokihoz,hátha a torka is odavan.Meg jön a hétvége,aztán biztos akkor áll neki köhögni,meg ilyenek...
Veled mizujs?
Vendég
 


Szia Erika!
Sajnálom,hogy Petra beteg lett!!!!!!
Mielőbbi gyógyulást neki!!!!!!
Én,hogy vagyok?????
Megvagyok,ma reggel olyan nagy adag trutyi jött ki belőlem!!!
Fehéres,átlátszós nyúlós!
Hasonló a tojcsifehérjéhez,de nem annyira átlátszós,sűrűbb volt!!!
Bocs,hogy ilyeneket irok!!!!!!!!!!!!!!!!
Fáj a fejem,már napok óta,de csak tompán,szerintem ettől az össze vissza időjárástól!!!!!!
Én is beirtam a számodat,csak akkor kereslek,ha nem jelentkezel több napig vagy hetekig!!!!
Még 1x Petrának gyógyulást mielőbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Erika,

Jobbulást kívánok Petrának, iszonyatos amikor egy gyerek beteg. Én mindig nagyon sajnálom a fiaimat, olyan elesettek olyankor, de hála istennek a gyerkőcök szívósak és hamar túl vannak a nehezén.

Szia Kriszti,

Neked most ez a hónap már spontán hónap, ugye???? Se hőmérő, se gyógyi??? A fehér trutyi után szokott jönni a tojcsifehérje, legalábbis nekem, tuti most lesz pé-ed. Szeretgesd apát egy kicsit. :lol: :lol:

Lányok,

Én még mindig nem érzek mozgást a pocakomban, másik topicban meg a lányok már az elő babát a 12. héten megérezték. Nálam meg semmi. Remélem minden ok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Nem hőmérőzök,de pé-m már volt a 8-ik napon,voltam uh-on is!!!
Elég érdekes mert nekem még sosem volt ilyen korán,de az orvos is azt modta,hogy van akinek össze vissza van ciklus elején vagy végén,vagy pont közép időben!!!!
3 hónap után már nem akartam clostyzni,de a doki csak erősködött,hogy 2 havira még rá tudott beszélni a cél érdekében,3x1 szemet kell bevenni!!!!
De a 2 havit már nem szedem be!!!
Ennek a havinak még adok esélyt,hátha most sikerül,amiben már nagyon nehezen tudok hinni,de majd meglátjuk!!!!

Mozgolódik már az a baba,csak te még nem érzekeled,de nem sok kell már hozzá,hogy érezd!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Hát tényleg érdekes ez a 8. napi pé, de ha a doki látta az uh-on akkor biztos így van.
Akkor nagyon szorítok neked, hogy még ebben a hónapban összejöjjön a kicsike.

Amugy megértelek, hogy nem akarod már a 2. havit beszedni, azért gondolom ez a gyógyi rendesen megviselheti a szervezetet még akkor is, ha az ember nem érzi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igen, valószínűleg később fogant, mint a középidő volt. Még pici, de nem aggódom, mert a doki már látott valamiféle kezdeményt. Két hét múlva többet tudunk. Addig izgulunk mindannyian, főleg én. Igyekszem kímélni magam, nehogy baj legyen.

Szurkolok nektek!!!!!!!!!!

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Nem azért írtam hogy aggódj...nekem pont ugyanez volt,csak én még ráadásul tudtam is hogy a 18.napon volt a pé(hőmérőztem).A doki meg az SZTK-ban valahogy nem akarta ezt meghallani és elkezdtett beparáztatni.De hál"istennek oda már nem megyek többet,a saját dokim megnyugtatott és tényleg rendeben is lett minden.Veled is ez lesz :lol:

Lányok!

Én is leírom a számom priviben :wink:

Erika!

A pasik tényleg ilyenek...
Van ,hogy kiakadok a két fiúval és erre szokta mondani a férjem, hogy akkor mi lesz a 3 gyerkőc lesz????Pedig nekünk már itt a pociban.De persze ő is oda van,főleg hogy tudom ,hogy titkon csajszit remél :wink:

Te most hol tartasz?Hányadik napon?Nem csinálsz vonalzót??

Gyógyulást a lánykádnak!!!!

Nyáriorgona!

Sok sikert a beszélgetéshez,adj bele mindent!!! :D

Tényleg mire jelentkeztél?Akkor neked is még tandíjmentes lesz,ugye?!Én is akarok jövő szeptembertől,2 éves egytemi szintű postgrad.képzés, nekem is pont belefér majd a gyes-be. Már hozzá vagyok szokva hogy a gyerekek mellet tanulok... :wink:

Kriszti!

Figyi,nem lehet hogy a closty miatt volt hamar(8.napon) a péd és most meg megint pé-d van???

Judy!

Tudtam én hogy nem sértődtél meg :)
Klassz hogy minden ok veletek és ne parázz ,tutira fogod hamarosan érezni a babát.Nem törvényszerű, hogy minden 3. babás ugyanolyan hamar megérezze a mocorgást.(persze mondom ezt én aki ugyanígy parázik mindentől... :oops: :wink: )

Nem tudsz véletlenül Pesten valahol kismama-ruha turkálót??Olyan igényes,külföldi ruhákra gondolok .Én a gyerekeknek is sokszor veszek angol használt,márkás marha jó cuccokat olcsón.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Lehet,hogy a 3x1 szem ilyet tett!!!!
Lehet megint pé-m???
Ez érdekes,ha mégis 2 pé-ből már lehetne valami!!!!

Délután jövök!!!
Vendég
 


Szia Panny,

Sajna nem ismerem Pestet, így nem igen tudok segíteni bolt ügyében.

Tudom, hogy nem törvényszerű érezni a 3. babát előbb csak már nagyon szeretném. Akkor legalább én is fogom tudni, hogy minden ok vele.

Kriszti,

Látod, lehet hogy mégis pé megint, mindenesetre a fehér nyálka simán lehet a közelgő pé jele. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Megértelek,hogy várod!!!!!
Ez természetes,de megfogod érezni,most már nem sokára,lehet napok kérdése!!!!
Lehet pé-m,megint,de a doki miért nem látta uh-n!!!????
Na mindegy majd lessz valahogy!!!!!
Vendég
 


Panni,
sajnos a kismamák költségtérítési kedvezményét eltörölték idéntől, szóval már tök mindegy... Aki még tavaly elkezdte, annak végig ingyenes a képzés.
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok Lányok,

beteg csajszimat ápolgatom,nincs semmire időm. :shock:
Csak ne kapja el a nagyobbik,mert az kriminális beteg... :evil:

Kriszti
tuti megint peteérésed van!!!Dolgozzatok,mert most 2-szer is van lehetőség a fogantatásra!!!Drukk hegyek!!!

PAnny
nem akarok csinálni vonalzot,mert csak fusztrálna engem.Asszem megismertetek már ennyire!! :oops:
anugy a 6.napon vagyok.Még van időnk...most kezd mulni a miki.

judy
irtam már hogy én hamar éreztem a 2.kal is a mocorgást.Tegnap beszéltem egy barátnőmmel telefonon,mert szombathelyen lakik.17.napon van,és semmit se érez.Aggodik miatta nagyon.De a doki szerint minden rendben van! :roll: :shock:
Ne aggodj!!!!!!!Annyit fog mocorogni,hogy csuda!!!Kirugja majd az oldaladat is :wink:

Nyáriorgona
te akkor a 8.napon vagy ma???Kettő nappal előttem??
Vendég
 


Szia Erika!

Ápolgazsd is a Petrát,minnél hamarább gyógyuljon meg!!!!!
Gyógy puszik mennek neki!!!!
PUSZ PUSZI PUSZI PETRA!GYÓGYULJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA és RÉKA NE KAPJA EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tudom elhinni,hogy 2x volt pé-m,a doki nem látott 12 napi uh-n arra utaló jeleket!!!!
Na mindegy az csak jó ha 2x volt!!!
Rágyúrtunk!!!!!!
Képzeld el,ha most sikerülne,van a babanet elején egy szülési kalkulátor!!
Na mit adott ki?????2008 május 15,pont a szülinapom!!!!
De szép is lenne!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... =babakocsi

Teszek már be ide is egy kis kedv csinálót nézegessétek!!!!!
Olyan szépek!!!!!
Vendég
 


http://bababolt.echt.hu/babakocsi/jane

Itt is vannak szép dolgok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
látom agyilag is trenirozod magad!!! :lol: Nembaj,csak nézelődj,hamarosan élesbe fog menni,aztán kapkodhatsz!!
Nekünk van Petrárol babakocsink,eddig ugy imádtam.De most gondolkodom,hogy el kéne adni,aztán ha jön a baba egy trendibbet venni! :roll: Olcsobbak mint 3 éve voltak a babakocsik!!
Petrának átadtam a puszikat.Most a miért korszakban van.Egyből rámondta:Miért anya??? :lol: :lol:
A szar az egészben,hogy a soproni kismamikkal most lesz tali szombaton,igy meg nem tudunk betegen menni :( :evil: Ugy vártam pedig! :( :? :cry:
Vendég
 


Jól egybe irtam mindent az előbb. :roll: BOCSI!!
Vendég
 


JAj,és a szülési kalkulátort én is figyizem mindig!! :oops:
Szép lenne,ha most sikerülni.Micsoda sjándék lenne!!
Nekem Petra majdnem szülinapi ajándékom.Én jan. 19.ei vagyok,Petra 25. :wink:
Vendég
 


Nálunk a lányom júli 27, a párom júli 26!!!
Ez is jó!!!!!!!!!!!!!!!

SZÉP ÁLMOKAT ÉS JÓ ÉJT!!

Ja talit sajnálom!!!!!
Annyit olvasok ilyet a babaneten,hogy taliznak,a másik topikba ahová még irogatok,ott már régebben megbeszéltük de senki nem kezdeményez túl messze vagyunk egymáshoz,van egy Miskolci nagyon kedves babanetes barátnő,ővele már taliztunk egy párc erejéig!!!!
Itt a környékünkön nincs senki aki babanetezik,pedig még régebben inditottam topikot a lakóhelyszerint-be!!!!
De nem ir senki!!!!!
Pedig itt is sok a kismama és a környékbeli helységekben is!!!!
Vendég
 


Kriszti
én oda irtam csak eddig.Nekik nem mondogatom hogy szeretnénk még egy babát,ott inkább a meglevőkről van szó,és az élet apró örömeiről,gondjairol.Mindannyian ismerjük egymást személyesen,mert párszor már taliztunk.NAgyon jó kis csapat,és egytől egyig szeretem őket,klassz fejek!!
SAjnálom,hogy nem soproni vagy,itt nem lenne ilyen gondod.VAlaki beirja hogy nem jönnénk itt és itt össze?Aztán a többiek,meg dehogynem!!!!Szal gyorsan megy.
NA megyek én is elteszem magam holnapra.Az éjjel ugyse sokat aludtam Petrusommal együtt!! :?
Jó éjt!!
Vendég
 


Jó reggelt és szép napot!!!!!

Erika!
Reméllem Petra jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt :lol:

Nyáriorgona!

De nem úgy volt hogy visszaállították a kismamáknak járó költségtérítést??Vagy csak álmodtam... :? :wink:

Kriszti!

Felénk is van lakóhely szerinti topic és mi is taliztunk már(igaz én nem tudtam egyszer sem elmenni betegségek vagy suli miatt)de működik a dolog.

Hát tényleg nagy ajándék lenne nekeda szülinapi babóca!!! :wink:

Ti nem írjátok le a számotokat????????????????????????????????,,


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Már megint eltűntem,hétvégén elutaztunk,aztán szórakozott a babanet,most is alig tudtam belépni.

Tegnap én is be mentem a kórházba,mert elkezdtem vérezni,már tegnap előt is volt egy minimális barnázás,de elmúlt,de tegnap reggel viszont vér volt,nem görcsöltem,de már idegesített,agy bementem.Megvizsgáltak,méhszáj zárt,uh is volt,ott is minden ok,semmilyen bevérzést,haematómát nem találtak,nem is igazán tudtak mondani semmit, hogy mitől van.
Szerintem, ha améhszáj zárt akkor belülről nem jöhetett a vérzés,arra gondoltam, hogy akkor a méhszáj vérezhetett.Most nincsen szerencsére,de aggódom.

Megyek visszaolvasok,mert írtatok bőven.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagy drukkokat küldök!!!!!!!!!

Rik! Mi van a lánykáddal? Meggyógyult? Puszi neki!

Niki! Vigyázz magadra!

Puszi nektek!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta!
Köszi a drukkot!!!!!!!!!!!!!!

Erika!
Petra,hogy van?????
Gyógy puszi továbbra is!!!!!!!!!!!!!!!!

Niki!
Vigyázz magadra,drukkolok,hogy minden rendbe legyen!!!!!!!!!!!!!!!


Hétvégén nem tudom tudok e jönni!!!
Ma megkell csinálni a lakás rendbetételét!!!!!
Este bekell vásárolni,holnap iskolai cuccok beszerzése,főzés!!!
Vasárnap egész nap
Hajdúböszörménybe leszek!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezért is irok most,de megpróbálok jönni!!!!
Vendég
 


Niki!

Vigyázz magadra,nem lesz semmi gond!

Tulajdonképp nekem se tudtak mint mondani,hogy mitől lehetett a barnázás :?UH-n megvizsgáltak mindent,gynakodtam hematómára mert nekem a másodikkal volt,de most az sincs ,még a petefészkeimet is átvizsgálták.Nekem is zárva volt a méhszáj...igazad van ,akkor belülről nem jöhetett.Most megnyugtattál :)

Kriszti!

Jó pakolást meg iskolai cuccbeszerzést :wink:

Mi is jövő héten kezdünk tapétázni a gyrekszobákat,meg festeni a miénket..A nagygyerek kitalálta, hogy neki vadállatos tapéta kell,azután kajtattam egész délelőtt...de megvan!!! :lol: A kicsinek meg evttem focisat,tök ari!!!

A mi szobánk meg mályva lila lesz.nekem a kedvencem!!A férjem azt mondja ,olyan lányszobát csinálok a hálónkból. :D ..de azért tetszik neki!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


evttem=vettem :oops:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panni,
direkt megkérdeztem a sulit, és csak részletfizetési kedvezményt tudnak adni, tuti nincs semmi más, hiába vagyok GYES-en.

Viszont a munkahelyemről felhívtak, hogy vlsz. nem kapom meg a szabimat a második gyerek után, mert a GYED lejártakor kellett volna rögtön kivennem, én meg simán elmentem GYES-re. Na majd mindjárt valahol utánanézek ennek, a fene egye meg hogy mindig van valami gond. Másfél havi fizetést nem fogok csak úgy hagyni. Miért most szólnak? Miért nem akkor, amikor még tudok valamit tenni? Nem úgy van, hogy amikor visszamegyek dolgozni (az én esetemben GYES után) akkor veszem ki a szabijaimat? (Egyébként elárulták, hogy annak a csajnak se adták meg a szabit, aki visszament dolgozni a GYED után, mert mindenki "elfelejtette"...)

Erika,
igen, ma vagyok a 9. napon, csak két nappal vagy "lemaradva", megint együtt haladunk. :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Holnap nem leszek, mert falaznak a fiúk, mi lányok meg főzünk. Talán vasárnap jövök, de ez még nem biztos.

Puszi nektek!

Vigyázzatok magatokra!

Brigi
britta
 
 


JÓ MUNKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!Britta!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Már megint este irok csak,bocsi!! :oops:

Niki
nagyon hiányoltunk!!!
Már nem vérzel ugye??Lehet a hüvely falábol jött,nem?HA friss vér volt....Máshonnan honna jöhetett volna?Meg ha a méhszáj vérzett volna,azt is látták volna,nem??
Nekem is volt ilyen,de én akkor tüdőgyuszis voltam(8.héttől-10-ig)ÉS elkezdtem vérezni,bementem a cuccommal,hogy vetélek,erre mondták,hogy zárt a méhszáj,valszeg az erőltetett köhögéstől van.Semmi baj sem lett!!NEKED SE LESZ!!!!!

Britta
Jó főzőcskézést,vigyázz magadra,pihizz is a nagy falazás közbe!! :wink:

Nyáriorgona
megint együtt haladunk!!Izgi!!
Dumcsi volt apával??

Panny
a mályva nekem is tetszik!! :P De a vadállatminta nem lesz erős??? :shock:
Én számomat megkaptad?

Kriszti
még a suliba cuccok beszerzése nálunk is hátra van.Sose voltam még ilyen hanyag!! :oops: :?
Mit csinálsz HAjdúböszörménybe?
Lehet gáz,de én még Pesten túl sose voltam!! :oops:

Köszi CSajok Petra jobban van,most RÉka beteg!! :evil:
Vendég
 


Jó reggelt és kellemes hétvégét mindenkinek.

Sajna én dolgozok ma, de este megyünk vacsizni apával, aztán holnap hozzuk haza a gyerekeket. Már nagyon hiányoznak.

Bazsinak jövő héten már gyakorolnia is kell egy kicsit (szorzótábla - imádja gondolhatjátok)
Na meg a kicsi is kezdi az első osztályt, lelkileg egy kicsit fel kell készíteni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és már csak 2 nap 4D-ig, nagyon izgatott vagyok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!

Erika!
A fiam focizik!
Azért megyünk oda,megkezdüdtek a bajnoki mérkőzések!
MB2-be sorolták már őket!
Eddig csak saját megyében játszottak,most már az ország egész területére megyünk majd!
Nagyon élvezzük,mert mindig mikor lefocizzák,midig megyyünk még utánna csavarogni,főleg ha van látni való valahol!!!!!!!!!!!!!!!
Örülök,hogy Petra meggyógyúlt!
Rékának jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!
Gyógy puszik a kiscsajnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona
bocs, hogy belekotyogok, de a szabival kapcsolatban nincs igazuk!!!! (én bérszámfejtő vagyok, mielőtt eljöttem babázni, ezzel foglalkoztam.) ilyen nincs, hogy nem veheted ki a második gyerek után járó szabit, csak ha gyed után vissza mentél volna. akkor jár, ha újra munkába állsz.és ez a szabi nem veszik el! NE HAGYD MAGAD!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Erika!
Örülök, hogy Petra meggyógyult, de nem irigyellek. Rékának sok gyógyító puszi!!!!!!! Igyekeztem tegnap is pihenni. De azért kellőképp elfáradtam. Már nem sok van vissza a munkából szerencsére.


Kriszti!
Hogy sikerült a tegnapi nap? Milyen volt Hajdúböszörmény?

Puszi!!!!!!!!!!

Brigi
britta
 
 


Sziasztok!

Erika!
Réka,hogy van???
Reméllem meggyógyult!!!!

Brigi!
Ma voltunk,ott!
Nyertünk 4.0-ra!!!!
A kicsik pedig 6.2-re nyertek!!!
Tehát győzelemmel jöttünk haza!!!!
Jó volt csak fárasztó!
6.30-kor indultunk,2 és félórás út!!!
Haza felé,már rövidebbnek tünt!!!!
Hulla fáradtak vagyunk!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Gratulálok a 4-0 eredményhez! Pihend ki magad. Majd beszélünk.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Britta!

KÖSZI!!!

Majd holnap!!!!!

REMÉLLEM JÓL VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Jól vagyunk, bízom benne, hogy ti is.

Jó éjt!


Brigi
britta
 
 


Sziasztok!!
Kriszti
gratula a csapat eredményéhez! :lol:

Jobban vagyunk köszönjük.Igaz Petra kicsit köhög,elvétve.Remélem vége!!!!

A Sopronos topicban is jön egy csjszinál a baba,neki pco-ja van.És összejött!!Kriszti,Nyáriorgona,nekünk is összefog jönni!!HAjrá kiskatonák!!!!!
(Apának mondtam most leszek holnap 10.napon innentől rágyúrunk :wink: :lol: )Kell az a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Syrynx,
köszi a megerősítést. Elolvastam a Munka Törvénykönyvének ide vonatkozó fejezeteit, de nincs rá utalás! + Felhívtam a magyarorszag.hu "segélyvonalát" (ajánlom mindenkinek, hivatalos ügyekben tudnak segíteni) és ők is csak ezt tudták mondani, hogy elvileg a szabit csak abban az évben lehet kivenni amire vonatkozik (tavaly vezették be?!) de nincs rendelet kontkrétan. Megadtak egy másik számot, amit majd holnap hívok, ott talán tudnak pontosabbat mondani. Ez röhej, hát hogy tudnék úgy szabit kivenni, amikor éppen szabin vagyok, csak egy másik típusún?!? Syrynx, te nem tudod véletlenül, hogy melyik az a paragrafus, amelyikre hivatkozhatnék?

Kriszti,
gratulálok, ügyes focisták vagytok! :D

Erika,
jó hogy ilyen hamar túljuttok a betegségeket. Nálunk több hétig tart mindig, és a vége az, hogy antibiotikum kell, mert már annyira betegek, hogy nem tudnak maguktól meggyógyulni. Tavaly meg tavalyelőtt ez ment minden hónapban. Max. egy hét ok, aztán min. három hét betegség.
Apával nemigen tudunk beszélgetni, akárhányszor kezdeményezem, mindig valahogy kitér. Hát eddig nem védekeztünk, pedig már elkezdődött bennem a "peteérési folyamat" a jelek szerint és tegnap is együtt voltunk, szóval fogok reménykedni a hónap végén... :oops: :wink:
Most pont az tetszik, hogy semmi extra, "csak" 2-3 naponkénti együttlét és nem kelek fel utána. (nincs hőmérőzés, nincs ovuteszt meg ilyenek)
Nektek is hajrá, csak "gyúrjatok"! :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Bocs hogy eddig nem jöttem de apa elvitte a gépet tegnap a melóhelyre :( valamit buherált rajta...

Erika!

Azért nem lesz túl "sok" a vadállatminta, mert csak egyetlen egy falon lesz,a többi egyszínű piros neki.Szóval így szerintem elmegy.A Krizsi szobájában is csak az egyik fal lesz focis.

Nyáriorgona!

Igaza van Syry-nek,ki kell hogy adják a szabidat a GYES után is.Ilyen törvény nincs ,hogy csak a GYED után veheted ki,úgyhogy ne hagyd magad!!!!

Hát tényleg sajnálom hogy elvették a gyes-es tandíjkedvezyményt. :( Pedig én is erre hajtottam,igaz én jól ki tudtam használni,mind a 4 év alatt költségmentes voltam(persze azért a jegyzeteket kiperkáltatták velem is :? )

Kriszti!

Nagyon ügyesek a fiúk, :lol: én is szeretem a focit!A mi családunk amúgy is nagy focirajongó.Az én nagyfiam is már elkezdett tavaly járni futtsal edzésekre,már idén is alig várja.

Judy!

Hát tényleg izgalmas lehet a kisfiad sulikezdése :D :D Jó kedvvel várja???

Brigi!

Biztos kimeríthetett a főzés :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


SZIASZTOK!

Köszönöm a gratulációkat!!!
Sosem szerettem a focit,mondanám,hogy nem voltam oda érte!!!
De mióta /4év/Leigazolt játékos a sport egyesületnél!!!!
Szeretjük a meccseket!!!!


HOGY VAGYTOK????

Erika!
Reméllem a két kis csaj meggyógyult!!!!!
Aztán jó rágyúrni,mert most már sikerülnie kell lassan,itt az időnk!!!
Én újfent nem hiszek benne,szeretném,de már kezdem magamba beszélni,hogy nem lessz ebből semmi!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Tegnap hazahoztuk a lurkókat, ujra gyerekzsivajos a lakás. (hála istennek)
Olyan jó ujra hallani a szuszogásukat.. :lol: :lol: :lol:

Panny,

Én izgatottan várom a sulikezdést, de Danikát nem igen érdekli a dolog. Vagy legalábbis nem mutatja. Szerintem majd csak az első nap fog realizálódni a dolog, hogy sulis lett és vége az ovis gondtalan éveknek. Pakolgatj a cuccait, de nagy izgalmat nem látok rajta.

Erika,

Remélem most már hamar kilábaltok ebből a bacis időszakból.. :lol: :lol:

Kriszti,

Nagy-nagy gratula a győzelemhez. :lol: :lol:
Ne mondj ilyeneket, hogy nem lesz belőle semmi, bár tudom nehéz ennyi idő után, de össze fog jönni a babóca neked is, mint ahogy másnak is. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a Szociális és Munkaügyi Minisztériumot, és ők is azt mondták, hogy GYES után ki kell adják a szabimat és kész. (Mondtak egy paragrafust MT130, de ezt már olvastam, és arra nincs utalás, hogy mikor kell kiadják a szabit, csak az van benne, hogy jár.)

Erről tájékoztattam írásban a céget, aztán majd lesz valami. Igazából még nem is aktuális, csak tényleg nem szeretnék kimaradni belőle.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Judy!
Köszi a gratulációt!
Ezt az évet,vagyis ezt a 3-4 hónapot adom esélynek,utánna már feladom,belenyugszok,hogy nem sikerül,mert én nem megyek el a lombikig vagy ki tudja milyen vizsgálatokig!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona,

Jól teszed, hogy nem hagyod magad. Képesek ezek átvágni az embert, főleg azt aki nem annyira ért a dolgokhoz. Pl nekem sincs halvány elképzelésem, hogy hogyan mennek ezek a dolgok.

Kriszti,

Azt megértem, hogy lombikig nem akarsz elmenni. Ezzel én is így voltam. Ha nem jött volna össze ilyen hamar, akkor max egy átjárhatósági, és ennyi. Neked is van 2 gyönyörű gyereked, persze azért ne add fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Én is igy gondoltam!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?