Új privát üzeneted érkezett!

Na,szóval jól sejtettem :wink: Tudtam én,hogy valaki lebuktat :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


De jó,laptetőőő.Épp nemrég kezdett mensisen fájdogálni a hasam.A laptető az tuti mensit jelent :lol:
Olyan érzésem van,hogy most csak 26 napos ciklusom lesz :?

Én mára lelépek...este majd benézek,bár hiába,tudom :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Hat lehet,hogy itt a lapteto pirit jelenti :roll: en a lapaljat szeretem 8) :lol: Olyan nalunk is van,hogy egyet gondol es kilep mindenbol :twisted: en ilyen kepet szoktam vagni foleg amikor egesz regenyt irtam pl itt bneten es becsukodik az ablak :shock:
Kép
Nem miattad egyszeruen nem sikerult....de ha mar tobb,mint masfel eve nem sikerul azaz lassan 2eve akkor nekem mar nem csoda ha megjon :roll: haza M.orszagra mert ott 5lombik ingye van csak a gyogyokat kell fizetni meg ilyenek olyan 200ezer ft hat a 3millahoz kepest kutya f@sza ma elnezest :roll: Japanba nem keszulok...ott is masfel milla korul van plusz kiveni nekem lakast az 400ezer egy honap+repzijegy minimum 300ezer szal ugyanott vgyok mintha itt lenne.M.orszagra meg csak 100ezer a jegy :? A szamlalo azt jelzi mikor elkene hagynom amcsit :roll: csak sajna az nem 50nap hanem 150 :shock: de csak 2szamjegyu a szamlalo...gondolom mikor eler a nullahoz atfordul majd 99-re :twisted:

Pendi
Nana,hogy eljon a mi idonk is nem is idegeskedtem piri miatt csak mar 29.cn-en voltam es hat most vgy jon piri vgy nem...en szeretek teszttelni mert nem szeretem ha csak hitegetem magam azzal,hogy hatha azert nem jon meg mert...en inkabb tesztelek ha nega tudom csodara ne varjak es jnni fog piri... :roll:
vv-n ma voltam 2.cn-en :roll: eredmenyt egyenlore nem tudok de a doki mar adott valami fogamzasgatlot amit szednem kell :roll: na de errol majd kesobb :roll: vv eredmenyt majd holnap tudom meg.
[quote]S írta:zeretem olvasni, és főleg a képeket szeretem benne, mert életre kel tőle az egész hozzászólás!

Ezt jo hallani :wink: kedvenc regenyed :shock: micsoda hizelges :)
Jol elvoltal tunve de most olvasom,hogy beszart a gepetek :twisted: hat azt hittem mar te se jossz...piri anyo monnyon le :twisted: le legalabb mar van pe-d es ti is probalkozhattok azert ez mar nagy dolog :wink: na de ugyik vgytok megint 90napos dieta lesz :shock: huuuhaaa ha valami jo kis recepttel talalkozol oszd mar meg velunk a receptesbe :!:
Micsoda uj vonalzi :D en is minnya csinalok egyet 8)

Anyci
:lol: :lol: :lol: Meg,hogy autogrammot :lol: hat ha megjelenik a konyvem akkor igerem kapsz egy dedikaltat :wink: amugy ezen a blogon van olyan,hogy megrendeled konyvben a blogodat :wink: szal nem hulyeseg csakhat egyenlore meg nincs anyag :roll: talan minden evben kinyomtatom konyvbe 8) szal ev vegeig varni kell :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Dokinal
Hat roviden ma voltam a 2.cn-en vv holnap eredmeny de nem kezdunk ebben a honapban :roll: megvolt ma a vervetel az aids-re paromnak is majd kell menni...mert nem fogadjak itt el ha nem NY-i a lelet :? Aztan kaptam fogigatlot :arrow: jovohet kedden meg Hysteroskopia-m lesz :shock: Aztan jovo honapban remelem kezdhetunk :roll:

Azt mondta ha 4embriom lesz,mind a 4-et visszateszi mert sajnos magas FSH-nel ugye a minoseguk elegge megkerdojelezett :? es ezert nem 2-t tenne vissza :roll: kicsit beparaztam :shock: mi van ha olyan jol sikerul :shock:

Aztanaz arak hat 9500$ maga a lombik ebben minden benne kiveve a gyogyszer ami olyan 3-4000$ megint :? jah es ez a hystero is 1000$ :| szal apacska ha hazajon beszelgetunk :roll: tegnap mar mondtam neki nagyjabol,hogy kicsit tobb a dolog..aszongya azon mar veszel egy kocsit :shock: hat mondom jah :roll: De persze bennelesz csak szeretnem ha mindenrol tudna es nem ernek egyes dolgok varatlanul :roll:

Jah es jovoheten elmegyunk Los Angelesbe 8) megy uzleti utra es akkor elmegyunk penteken asszem a hetveget elcsavizzuk o meg dolgozik 17-18-an :D vegre kimozdulok kicsit...na mondjuk a repulout kimaradhatna de hat ez van :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jelentes
Most hivott a doki FSH 23 , E2 51 :? hat nem orult a dokim az FSH-emnek :? igerni semmit nem tud :roll: azt mondta a bogyokat most szedem kezdes mindenkeppen csak szeptember 18fele lesz :? ha nem jol reagalok a stimukra akkor max lefujjuk :? hat nem a legbiztatobb a dolog de akkor sem fogok elcsuggedni :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Elolvastalak titeket, de sajna a felét nem jegyeztem meg annakamit írtatok! Sorry, de az agyam az totál kihalt! És sajna én is!
Nos a babát tegnap kirakták a klinikárol és átvittek minket mentővel a délpesti korház neonatologiai osztályára mi utokezelőként szolgál! Nos ha minden ugy lenne, ahogy a klinikán mondták volna akkor most boldog lennék, de nem vagyok! A lényeg, hogy a klinkán azt mondták, hogy milyen marha faszán van a gyerek a délpestiben meg milyen marha faszán szarul van a gyerek! Nos azt ne is emlitsem, hogy kiborultam talán elmondthatom, hogy depresszios vagyok állandoan bőgők, ha kell ha nem! Most is! Nem tudok 2 értelmes szót kinyögni! Mert csak bögök! Nos itt a látogatás nem ugy van ám mint a klinikán, hogy 11-18-ig hanem itt ugy van, hogy déletött 10-kor csak az anyuka 10 percre bemehet este meg az anyuka is és az apuka is max 20 percet lehet bent este 7-kor! Ja és ha a baba kint van kiságyban nem inkubátorban akkor az apuka csak a folyosoról nézheti a gyereket nem mehet be még a szobába sem!!! nem hogy megsimizni?? Mit képzelek én????? Na a Peti majd össze esett!!! Ő is totál ki van! Egyre többet vérzik az orra! Félek, hogy baj lesz!!! De ne legyen igazam!!!
Tejem apadozoban! MOst tegnap hozott anyu herbária teát ma majd fözök és majd meglátjuk! A homeos gyogyik erre nem jöttek be! Nem hozza a tejeslválasztást! No de ez miatt most nem aggodom, bár kéne, de nem érdekel! Nem Ő lesz az egyetlen aki tápon nől fel! Most biztos szörnyülködtök, de nem tudok mit mondani! z miatt már nem akarok sírni! Elegem van a világ minden össze nyügéből! Már se erőm se kedvem se semmim sincs arra, hogy megváltsam a világot! Utálom ezt az egész helyzetet! Csak egyet szeretnék: A gyerekemet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akiért annyit küzdöttem akiért már élek nem akarok semmi mást csak őt! Csajok!! Ne akarjátok megtudni milyen érzés ez! Mindenki mást mond! Kinek hidjek????? Annyira akarok segiteni, de tehetetlen vagyok! Még simizéssel sem tudom kifejezni mit akarok, mert most abban a 20 percben kell minden elmondjak amit tudok, de az is két felé megy!! Itt ne ugye nem ugy van, hogy én bennt vagyok vele órákat etetem tisztába rakom meg minden! Itt csak simi van!!!!!! Teljesen el fog szokni tőlem!!!! Mi lesz így velünk?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Kislányok!!!! :)

Aranyosak vagytok, köszönöm a szülinapi üdvözleteket! :D

Bridg, egy hónap múlva indul a mandula!De jó!!
Ez a magas FSH :twisted: Nem mondta a doki, mitől lehet?Itt talán erősebb gyogyikkal ügyesebbek lesznek a dokik is meg ti is!!! :wink:

Nócikám!Annyira sajnálom hogy így el vagy keseredve! :cry:
Okosat sajnos nem tudok írni, de az imáim mindig mennek!!!! :wink: Attól ne félj,hogy elszokik tőled, még majd nyugtod sem lesz tőle, annyit fog a nyakadon lógni :wink:
De mondana már valaki valami konkrétat végre!Ez tényleg bosszantó :?

Kitty, merre vagy,hogy el vagy havazva?

Enis , én is azt hittem anno,hogy a laptető mensit jelent, mert nekem is fájdogált.,..és tessék, itt az én rosszcsont huncut fiam :lol: :wink:
Vendég
 


Szia Fürtöske! Jaj mondtam én, hogy valamit elfelejtek, de nézd el nekem kérlewk! Nagyon boldog születésnapot kívánok nekjed!
És mire készülsz?? Mit nem olvastam el?? Mi maradt ki??? Szal milyen mandula is indul???
És az imádra nagyon számitok!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de a visszaolvasás nem fog menni.

Nyaralás jó volt, hajókáztunk, jókat beszélgettünk (pálinka mellett :oops: , meg fürödtünk sokat.

Anyu jól van, még elég gyenge, meg fáradékony, de amúgy minden OK.

Én egész héten 10 órát dolgoztam, aztán mentem anyuhoz, este 8 kor meg annyira hulla vagyok, no meg elég hamar reggel 5 van :? Így esélyem sincs olvasni, írni.

Holnap meg anyósék szüretelnek, vasárnap ismét anyu, így időm semmi.

Remélem veletek minden rendben, és mindenki jól van!

Puszi
Vendég
 


Kitty
A nagy munkaban pihenj egy kicsit azert :roll: Anyud jol van?Mikortol elhet teljes eletet?

Furtoske
A magas FSH a petefeszek kimerulese miatt van :!: ez egy allapot ami altalaban a menopauza egyik elojele...szal egy ez nem gyogyithato :!: Letudjak vinni mert becsapjuk aszervezetem es pl a fogigatloban a sok estogen majd leviszi mert hat nem fognak dolgozni a p.feszkeim de ez csak egy becsapas egy kis idore :roll: es igy mehet a stimu is...de a lombik utan visszafog menni megint...jah es igymar a doki is biztos benne,hogy nem lesz annyi petink...sot latod az is benne van,hogy nem sok lesz es leallitja az egeszet :?

Noci
Az indul a mandula az nekem szolt :roll: Igazad van mi nem tudju aterezni mi van ott most veled ezert nem akarok jonni a hulyeseggemmel,hogy nyugodj meg minden rendben lesz.Viszont apacska elmehetne ezzel az orrverzessel orvoshoz!

Anyci,Enis,Pendi,Zsu,Gabo,Csucsu,Szoszke :?: :idea: :roll: Remelem csak a nyar miatt halunk ki :? mert igy nekem se sok kezvem van jonni,hogy magamat szorakoztatom :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A mai hireim....tegnap beszeltem apacskaval...sokalja az osszeget nem csoda mert en is :roll: Igy szoba jott az mi lenne ha hazamennek :roll: Dehat elotte meg koltozes stb....en nem tudom,hogy tudnek most hazamenni :( szal szerintem o oktoberig varni akar es aztan otthon elkezdeni :roll: Halvany lila gozom nincs otthon hogy mennek ezek a dolgok :roll: mennyi idot kell varni es ugy altalaban semmirol sincs tudomasom :( kicsit most kivgyok...es most akkor a gyogyot is szedjem vgy ne es a hyszteroval is mi legyen :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
akkor ma én szórakoztatlak (a többi napot meg felosztják a többiek) :wink:

Van itt a bneten lombikos topik, Kaáli a neve. Elég sokan dicsérik, meg sokan köszönhetik nekik a babájukat. Próbálj meg velük kapcsolatba lépni!

Nem tudom, hogy anyu mikor erősödik meg, mert ugye elég nehéz hónap áll mögötte. De Ő igyekszik, meg erősödik, de most az is nagy szó, hogy egyedül közlekedik a lakásban.

Én pihenek (éjszaka :lol: ), :wink:
Vendég
 


Kitty
Am legyen :wink: Kaalairol hallottam mar :roll: es a beultis topikba irogatok 2vel lejebb es ott mindenki lombikor vgy inszemes hat az a baj mar keso felhizni oket igy majd csak hetfon tudom megkerdezni :? De azert koszonom am 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürtöske,
magatokról nem írtál :(

Kitty,
örülök,hogy anyuddal minden rendben :D Rosszul emlékszem,hogy azt írtad ha anyud hazamegy nem fogsz dolgozni többet?Ezek szerint igen. :?

Nócika,
én nem szörnyűlködök,nekem nagyon kevés tejem volt és első perctől tápozni is kellett Renit,de azért 10 hónapig párhuzamosan ment a szopi is(mindig szopival kezdtünk) :wink:
Nyugi,"elszokni" nem fog tőletek Regina,de én most miattatok aggódok nagyon,nehogy mire Regina hazamehet majd ti robbanjatok le :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Elküldtem,mert nem lehet tudni mikor gondolja úgy a gép,hogy kilép mindenből :x

Bridget,
akkor hétfőn okosabb leszel,igaz?Bár nem voltam a te helyzetedben,de úgy gondolom nem lennék elkeseredve,ha októberben kezdenék sem.Most lakáskeresés,költözés....pikkpakk elszalad az idő.És ha mondjuk addig szednéd a fogigátlót,nem lenne nagyobb esélyed,ha csökkenti az FSH-t?(Tudod,az a csaj akiről írtam,ő is szedte fél évig,most meg látod...) Sosem lehet tudni,látod az első lombiknál is több petike lett,mint amire számított a doki is.Hú,4et tenne vissza az ottani doki? :shock: Hááát,Teruo egyből nagycsaládos lenne 8)Én is kicsit paráznék,mert tényleg mi lenne,ha nagyon jól sikerülne :wink: :?

Tegnap én sem jöttem,mert csökkent a lelkesedésem :roll: ,most meg hétvége,te sem leszel :? Mondjuk én sem sokat,de szeretnék visszaolvasni.Na,majd egyszer....remélem :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.08.08 05:38-kor.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bocsi,megint duplázott :evil:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Brid! Apácskát rávenni, hogy menjen orvoshoz?? Sajna kizárt! Mig nincs nagy baj addig ő tuti nem! Mikor logott a meloból és mentem magamnak a táppénzes papirért akkor engem kért meg ,hogy kérjek 2 napról neki is! Na szoval ezért nem birom Őt elzavarni!
Zsuzsuék nem a kaáliban voltak?? Igaz inszemen, de látod nekik is sikerült!

Enis! Hát bizom benne, hogy igazad lesz és nem szokik el tőlem tőlünk! És valószinű, hogy nem sokáig marad ebben a korházban! De erről bővebben később!
És a tápszer miatt nem aggodok! Csak tudod én is akartam csak egyszer igazuán anyának érezni magam azzal, hogy nem csak fejek, hanem szoptatok is!

Jaj! Ne haragudjatok, de beszéltem Zsuval telon 2 napja és megkér adjám át az üzenetetét aminek most teszek eleget MIndenkit puszi Azt hiszem Kutason vannak nagyon jól érzik magukat! 7végén meg balcsin voltak! Nagyon jól van! És nagyon jól érzik magukat!!!

Én is lehet hébe hóba leszek ma! Tegnap alig vártasm jöjjön valaki, de sehol senki! Most megyek megfőzök pörit csinálok sertésből és hozzá kagyló tésztát! És jó kis kovi ubival!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci,
de azért fejsz még,nem?Hátha mégsem apad el teljesen,és ha majd szoptathatod Ginust,akár lehet is még tejed sokáig :)

Finomat főzöl,nálunk is ez volt valamelyik nap,ubi nélkül :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bocsi, vagyok, csak tegnap melóztam.

Enis
tudtam,hogy ma jönni fogsz,reggel gondoltam rád,és tudtam,hogy ez azt jelenti. Wink
:) te kis jós! :) Azt nem gondoltad véletlenűl, hogy nyerek a lottón? Jól jönne. :)
Gratulálok a laptetűhöz!!! :)

Anyci
Szép hely csak itt élni sz@r,legalábbis néha az
Miért írtad ezt? Miért sz@r?

Bridget
huuuhaaa ha valami jo kis recepttel talalkozol oszd mar meg velunk a receptesbe Exclamation
Okisz! :) Ténlyeg elkezdtük a 90 naposat megint. Remélem leszünk most is olyan kitartóak, mint tavasszal. Jó lenne megint legalább annyit leadni, mint a múltkor.
szépek az új vonalzóid!
Hysteroskopia
ez mi????
az az FSH tényleg elég magas! A csudába!!!
Itthon lesz lombik? De hát ahhoz kell apa is!? Nem?

Nócika
Hát elég sok a baj nálatok! Azért Peti próbáljon meg megnyugodni, mert ezzel az orrvérzéssel nem lesz jobb.
Én megértelek, hogy a tej a legkisebb bajod.
Attól meg ne tarts, hogy el fog szokni tőled/tek! Amikor otthon lesz, megismeri majd a hangod, és apáét is. Hidd el! Ezen ne idegeskedj!

Kitty
örülök, hogy anyuddal minden ok. :) Az, hogy fáradékony, érthető. Majd felerősödik.
Látom jól sikerült a nyaralás is. :) Végre egy kicsit kikapcsoltatok a pörgős, stresszes napok, hetek után.

Holnaptól nem nagyon leszek. Megyek oktatásra, tesómékhoz, melózni, és holnap is van programunk.

VIgyázzatok magatokra!
Puszi!
Vendég
 


Noci
Nem tudom,hogy o hova tartozott :roll: de latod neki valoszinu csak annyi segitseg kellett,hogy tuljussanak a katonak a mehbe be...nalam ezzel nincs problema :? En voltam tegnap is mert egesz nap szorcsoltem :roll: Fotooot mikor kapunk? :roll:

Pendi
Nana,hogy ugyik lesztek :wink: a vonalzoim szepek jah de meg egyik sem biztos :? Hysteroskopia=Mehtukrozes 8) Lehet,hogy otthon lesz mert ez az ar tenyleg sok itt :roll: persze apa is kell majd jon az nem problema...igy,hogy nincs mas valasztasa igy elfog tudni szakadni...de ha csak amugy akartam volna nem ment volna :roll:

Zsu
Kép Kép

Enis
Igen hetfon csorgok a kaaliba bar csak az egyik dokit tudom elerni mert a masik szabin van meg :roll: az is lehet fizetosbe megyunk megnezzuk mennyi a kulombseg a 2szolgaltatas kozott varakozas ilyesmi :roll: mert meg igyis sokkal olcsobb lesz,mint itt :roll: Az a gaz,hogy meg egy konzi sem volt meg a dokival nem tud ugy fogadnak-e,hogy en csak elmondom,hogy ez meg az a bajom es en mar fogigatlozom magam honapok ota :roll: ezert is kell csorognom na meg akkor kell meg fogigatlo mert ezek csak szeptemberig vannak :shock: Szal remelem ebbe belemennek es nem az lesz utazzak haza egy konzira aztan majd ra x idore megint... :? lehet ok is szeretnek latni azt a magas fsh-t :roll: nem tudom...persze ha ugy fogadadnak oktoberben siman megy a dolog en csak attol felek,hogy fogjuk a fogigatlot megoldani :roll: :roll: foleg,hogy itt szolok a dokinak,hogy nem megyek mert draga :? A 4-es beultetes azert kene mert nem jo minoseguek a peteim a magas FSH miatt....ezert sincs sok se se nincs se nem jo :? szal most ne egy egeszseges nonek nezz akinek nana,hogy nem tesznek be 4-et :roll: na persze otthon ettol nem kell felnem :?
Hat a lelkesedes nalam is csokkent... :roll: most kicsit voltam aztan este megyunk grillezni 8) holnap meg tuti megyunk apacskaval valamerre :roll: de jonni jovok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Enis
de azt mondtam, csak hát mégse. Muszáj, mert baba előtt még néhány dolgot meg akarunk csinálni a házon.
Ne csökkenjen a lelkesedésed, gyere és írj :wink:

Pendi
jó volt kikapcsolódni, de ennyi elég is volt. Rossz volt olyan messze lenni Anyutól :( (most lehet, hogy hülyének nézel).
Fogyihoz meg kitartást, bár megy ez neked! Egyszer már megmutattad :wink:
Látom, Te sem unatkozol!

Bridget
szerintem itthon újra ki fognak vizsgálni, nem csak beültetik a babákat. (szerintem). Apa mit szól hozzá, hogy itthon csináltatnád?
Jó grillezést Nektek!

Szüret meg volt, el is fáradtam. No meg kicsit leégtem.
Vendég
 


Kitty
Tudom nem volt idod visszaolvasni...szal apacska mondta miert nem megyek haza megcsinaltatni mivel itt ilyen draga :x az egy eves leleteket mindenhol elfogadjak :wink: szep lenne meg a kivizsgalasok miatt 2honapot huzodna :twisted:

Szuretes keped nincs? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap levették a kicsilányt az oxigénről és egész jó volt a szaturácioja! És így tegnap 5 kemény percre magamhoz ölelhettem! Apának is könnyek szöktek a szemébe!!!! Meg mondanom sem kell, hogy nekem is!!! Remélem, hogy nem kellett az éjszaka folyamán vissza rakni őt!!! És ma már kiságyban lesz és nem a fránya inkubátorban!!!!!!!!!

Enis! Fejek még igen akár milyen keveset is, de lefejem hisz azt viszem neki minden nap és azt meg is kapja!!!!!!! És hátha ma már szoptatásra bemehetek és akkor bekérckedek elöbb!!! Minjá fel is hivom a korházat!!!

Brid! Na basszus most is küldhetnék képet csak apa elment a bátyának csegiteni lamináltozni, hogy végre beköltözhessenek a szép uj házukba! De magával vitte a teloját és persze minden kép abban!!!!!!!!!! De igérem küldöm már!!!!!!!!!!

Kitty! Mit szüreteltetek????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos beszéltem a korházzal és azt az infot kaptam, hogy tegnap ota nincs oxigénen szépen eszik és evésnél sem esik le a szatja! És a sulya 2003g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Talán hazajön még a héten???

Ja csak egy bökkenő van a védőnő most ment el 3 hét szabira és ez a korház csak akkor adja ki a babát ha viszek környezet tanulmányról paprit amiben a cédőnő meghatározza a ahazhozható sulyt!!! Szép mi??????????

De hun van mindenki???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám ez fantasztikus!!!!!!!!Tudtam én hogy egy harcos ez a lány :!: :D Milyen sokat hízott :shock: Nem tudod elérni telefonon védőnőt?Jaj csak már otthon lehessen és mint a pióca lógna a cicin,meg dencölhetnétek végre.

Pendi,abból sz@r hogy munka semmi meg élet se nagyon,néha olyan mintha egy hatalmas faluban élnék.Persze azért nem mennék el de ha nagyon muszáj megtenném,de hiányozna ez a hely még is.Na ez elég zavaros lett :oops:

Többieknek puszi és nagy ölelés!!!! :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Titkon én is tudtam, hogy nagyon bivaly erős lányom született4 hete és 4 perce! De nem is tudom mi az a dencölés!! :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: Csak nem az amire gondolok??? De már nagyon hiányzik!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jól meggyömöszöld és össze ölelgesd és puszilgasd azt a kis amazont :lol: (az a dencölés)
Egy igazi túlélő ez a lány,azt hiszem ebben az életben elég harcos kis nő lesz belőle :lol:

Kép
anyci
 
 


Ahha! Na szép! Akkor most már nyugodt szívvel állithatom, hogy a kisasszonyon kivűl máson is jár az eszem! És ráadásul itt jelentkezik az elvonási tünet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kéne mennem fözni, de már egy pár órája itt ülök, mert apa itthon hagyott!! Nem ment messzire csak azért 10-15 km nem sétálok utána! Vonattal is mehetnék 1 megállot, de nem tudom melyik vonathoz van buszos csatlakozás! No mindegy! Most azért már bizom abban, hogy hamarosan itthon lesz, mert már minden bajom van itthon egyedül! És amit igazán keresek a neten azt nbem találok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Te kis huncut,csak nem ficereg a pöcörgőd? :lol: :lol: akkor már jobban vagy lelkileg ha már ezen is jár az agyad 8) :lol: :lol:
Szét unod magad már ugye?Hamarosan Regi is otthon lesz és vége az unalomnak :D
Mit keresel annyira neten?

Kép
anyci
 
 


Nos háááááát asszem ja! Bár mondjuk amilyen kis nimfonak mond a párom ez talán amugy is állandoan az agyamban járt kivéve a szülőszobán a kitolásnál!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
jaj az unatkozást ne is mond! Nem rég hivtam apát, hogy vajon mikor ezsi haza a rossz nyavaja, mert arrol volt szó, hogy siet haza és visz moziba megnézni az uj potter filmet meg már jó lenne kicsit kikapcsolni magunkat kettesben! Erre benyögi, hogy van még 2 szoba amit csinálniuk kell! De a fa@om kivan, mert nem erről volt szó! Itt ülök várok csak várok és unatkozom!!!!!!!!!!!!!!!!!
A neten amugy egy bizonyos cumit keresek ami lehet van a brendonban, de gyalog oda elmenni szép lenn pláne, hogy majd a korházba menetelkor utbaesik ez egy kimondott koraszülött babáknak való cumi ami az 1-es méretnél is jóval kissebb! És sehol nem láttam még csak egy babánál a korházban és persze Ők is ugy kapták és nem tudja megkérdezni, hogy honnan van! És most már Ők is otthon vannak és mi is másik korházban!
És én minjá éhen halok!!! Csak egyedül utálok kajálni!!!!!!!!!!!
Nem ugrasz átt velem hamikálni???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika,
ez nagyon jó hír és a súlya :shock: Nagyon ügyes kiscsaj ám :wink:
Remélem minél hamarabb hazamehet,ha 3 hétig nincs védőnő,akkor csak nem tartják bennt,gondolom kell a hely más babának :?
Légzésfigyelőtök ugye lesz?

Anyci,
de jó,megjelentél te is :lol:

Bridget,
persze,előbb beszélned kell velük,hiába tervezget előre az ember.

Kitty,
írok én azért,mint láthatod,már saját magammal is eléggé jól el tudok beszélgetni.Nemsokára nyithatok egy topikot a monológjaimnak.


Baromira fájnak a szemeim,ma kint voltam vidéken a lányommal a szüleimnél(ők is évente 1x mennek,mert a nagyszüleim meghaltak,de a ház megvan)és hazafelé végig nappal szemben vezettem.
Férjem végre elutazott-azért végre,mert már 3 hete bolondít,hogy hétvégén tutira megy-hát most elment,többet nem kell készenlétben lennem,hogy mikor pakoljak.
Én azt hiszem holnap nem leszek,ha a tesómnak nem fáj a dereka jön újratelepíteni a szgépen(és akkor már jön a sógornőm is és együtt főzünk),meg jönnek anyósék Bpestről a másik sógornőmmel(de ők csak max negyed órára ugranak be),aztán ma itt alszik a lányom egyik barátnője,reggel meg strandra viszem őket(de nem maradok,majd később értük megyek).
De este jövök olvasni,úgyhogy legyetek szívesek sokat írni :evil: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Noci
Asszem karira fenykepezo gepet kapsz :lol: Mar akkora luk van rajtam :oops: 2003g az ma jooo :D Unalomuzeskepp ajanlm a blogom olvasasat 8) :lol:

Anyci
Hova voltal eltunve? :roll: Apacskaval kibekultetek mar :roll:

Enis
Majd holnap csorgok aztan jovok a hirekkel...remelem jo hireim lesznek :roll:
Me nem hajtottad le a napellenzot miko vezettel :roll: nem jo jatszani a szmeed vilagaval :twisted: Azta mennyi programod lesz :shock: A strandert irigy-irigy :twisted: de majd jovoheten :roll: varjal csak en is megyek L.A. aztan ott kimegyek a bics-re :twisted: :lol: Meg fotot is kuldok rola :twisted: :lol:
En holnap mar leszek olyan 3utan otthoni ido szerint :roll: sokat irni hat en irogathatok de az nem bizti,hogy olyan erdekes lesz...na majd jovok legalabb a hireket megirom :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócikám,bocsi hirtelen tűntem el :oops: Csak mennem kellett és elfelejtettem szólni :oops: Pedig mentem volna hozzád hamikálni :lol: Te kis nimfomán :lol: :lol: :lol: Olyan cumit gyógyszertárban nem lehet kapni?

Enis igen itt vagyok :lol: :lol: :lol:

Bridget,kicsit befordultam,de már jobban vagyok.Párommal még mindig csak alakulunk,mert most nagyon mérges voltam rá.Pénteken még a babacuccokat is elraktam jó mélyre a szekrénybe és a teszteket is eltettem,mert nem akarom magam azzal idegesíteni hogy ha épp ovu van és mégse lesz kupakolás.Így csak vaktában lövöldözünk majd és talán a páromat se frusztrálja.
Kíváncsi vagyok mit mond ma a doki :!: Várom a fejleményeket :D

Kép
anyci
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát éjszaka megérkeztünk, minden csúcs szuper volt. Sajna netünk csak apa telóján volt, ami marha drága. Úgyhogy csak apa nézte meg a leveleit. De bevallom, nem is hiányzott. Azért ti nagyon hiányoztatok. Minden nap sokat gondoltam rátok. Voltunk víziparkban, pihentünk, a fiúk röpiztek, kosaraztak, tollasoztak, főztünk közösen, a házi néni csinált nekünk langellot (ez házi kenyérlángos) és pomposzt (ez meg házi pizza). Szó, mi szó, marha jó volt. Persze volt evés ivás rendesen és buli hajnalig. Bár ebben én nem vettem már részt, mert hát a pizsim fél 11-kor már hívogatott.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Tetszik az új vonalzód!!
Látom, nem unatkozol!!!
Sajnálom, hogy nem sikerült ez a hónapotok:-((((

Bridg!
Undi egy bogarad volt, nem mondom. De ezt én is ismerem. Otthon anyuméknál is volt a fürdőben. Annyira utálom. És amikor lecsapod, zörögnek a lábai..... fúúúúúúúúúúúúúúúj!!!!!!
Jó lehetett a hajókázás!!!
Nagyon tecc a vonalzóid!!!!
Amúgy mielőtt elutaztunk, írtam, hogy egy hétig hol leszek és nem leszek. Illetve laptopról lehet.

Nócikám!
Hát olvasni is borzalom, miken mentetek keresztül a múlt héten. Szuper, hogy ilyen szépen gyarapodik lánykád!!!! Nagyon remélem, hogy hamarosan otthon lehet a pici lánykád!!!!
Mi a Forgács Intézetbe jártunk!

Türti!
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu hát szia!!! :lol: Akkor jól kinyaraltátok magatok :D
Te is hiányoztál ám innen!!!Pocaklakó jól van?És te is?Képek vannak?

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Benőke nagyon jól van odabent. Rengeteget mocorog, ha hűvös van, és csak forgolódik, ha nagyon meleg van. Ma éppen meg sem akar állni... azt hiszem, ő is jobban szereti a hűvösebb időt. És mostanában sokat csuklik a drága. És menekülne a csuklás elől, de hát nem tud...
Képek majd lesznek, ha végre meggyógyul az asztali gépünk. Elvileg apa holnap beviszi a gépet, hogy nézzék meg, miért nem akar indulni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amúgy ha nem vizesednék így, akkor egy szavam sem lehetne. De a múlt héten sajna már a lábszáram is vizes volt és a karomon is éreztem. De ebben a hűvösben most sokkal jobb. Pláne, hogy éppen fel vannak polcolva a lábaim. Bár ma már két adag ruha a szárítón van, a harmadik már a gépben, volt reggeli, és voltam már a laborban is voltam vizeletet leadni. Délután mehetek is az eredményért. Holnap este megyünk majd terhesgondozásra, és vinnem kell az eredményemet is, hogy van-e fehérje a pipimben. Ja, meg a vérnyomásos táblázatomat is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Szegény Benőke :wink: Azért csuklik ám mert rengeteg magzat vizet nyel ebben a korban és hát nem igazán esik jól neki valószínű :wink:
Lehet a tietekének is vinyó baja van,vagy csak elmozdult valami :roll: Majd kiderül :wink:
Az elég rossz hogy vizesedsz,csak rosszabb ne legyen.Akkor mára is meg van a munkád!

Most lépek mert megyünk városba vinyó vadászatra :D Talán itt is van valahol olyan hely ahol használtan is lehet kapni :D

További szép napot!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Na de jó, hogy volt mit olvasni!
Apa itthon épp most nézi a szállitó uj részét!
Tegnap a Breendonban vettünk cumit kasa áron 1690Ft-ért! Na szép?? És ha ez se kell neki akor lecsó! Délután indulás elött berakom a sterilizáloba aztán majd meglátjuk, hogy hogy izlik a kisasszonynak! Hát itt a Breendonbvan van sok szép cuuc, de az árak??? Én nem tudom, de ha gazdag lennék se hiszem, hogy ennyiért megvenném a dolgokat! Nagyon drága!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Enis! Légzés figyelönk lesz természetesen! Azaz már megvan! Olyat vettünk 46000Ft-ért mit több korház ajánlásával van! Marha drága volt, de ez az egy amibe nem sporotunk! Tudod ez most a legdrágább kincsünk!

Brid! OKé! Akkor már várom a karácsonyt! De most apa itthon és minjá küldöm is neked a képeket oksi?? Lesz marha sok kép kivi vagyok hogy felfér e egyáltalán ide??!!
És miylen igazad van! Olvashattam volna ablogod, de be kell valjam öszintén eszembe sem jutott!!! :oops: :oops: De majd legközelebb!!!

Zsuzsu! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! Ez valami isminél voltatok?? vagy befizettetek valahova?? Kutason voltatok ugye?? Képeket nagyon várom, mert elmondásod alapján marha jó lehetett!!

Anyci! Hát igen! Jól leléptél, de kibirtam nem gond! Csak kajolni nem vcolt kedvem de a hasam csak lehuzott! DE jó, hogy volt még pöri, mert nem volt kedvem fözni!

Tegnap a korház után apa csak elvitt pizázzni meg voltunk moziba és megnéztük az uj Potter filmet! Számomra furán lett vége és ugy hallottam, hogy nem lesz több része, de most a végénél meg ugy érzem, hogy csak lesz folytatás! Mert ilyen hülén nem érhet véget!!!
Ja és tegnap a korházban megint foghattam a lánykám és mikor letettem mert le kellett, mert lejárt az idő akkor ugy sírt és én is, de az épolo néni azaz egy fiatal kiscsaj volt bennt és tök türelmesen megvárta mig elköszönök! Nem sietetett! Ez tetszett! Olyan nehéz volt az elválás és asszem ez egyre nehezebb lesz! Mert neki is jó, hogy ölbe van és nem csak ugy bennt abban a fránya dobozban!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! AA helyzet az, hogy most küldtem neked mélbe el a babáról 13 képet! Többet nem mertem pedig van még rengeteg! Szal képekkel halyrá!!!! :D :D :D :D :D És köcce ha felteszed!!! és remélem ezzel betömödik az oldaladon az a hatalmas luk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci
Az a lenyeg,hogy szent legyen a beke es ne idegeskedj :!: A tobbi meg majd jon magatol.Nyaralni ti nem mentek kicsit :roll: Sikeralt vinyot venni 8)

Zsu
Koszi a reszletes kielemzest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: En le nem csaptam megkertem a portasbacsit :twisted: :oops: Vonalzi nekem is tecc csak egyenlore nem jol mutatja a dogokat :?
Ngyon irigy vgyok a jol sikerult nyaralasert :twisted: :) de a heten en is repulok kicsit :wink: megyunk Los Angeles-be 8) most ha lehet a sos dolgokat mar keruld... :roll:

Noci
Ne is mond legzesfigyelok meg az occso is 30rugo :shock: Kepeket atkuldted?Minnya nezem 8) Figyu a blogcimem benne avan ott az irasom alatt a www-re kattintva megnyilik :wink: legkozelebb ott tuti talalsz olvasni valot :lol:

Dokival beszeltem :!: Mingya jovok a hirekkel 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Igen képek fent vannak az iwiwen és át is küldtem neked emailbe!!
Köszi hogy felraktad a blogcimet így nem kell mindig majd vissza keressem az üzikben!
És gyere mesélj mi volt a dokinál!!!!!!!!!!!!! No nekem meg ez furja az oldfalam!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Minnya most teszem a kepeket aztan leirom...te msn-en beszelgetni nem tudsz meg mindig ugye? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


tudok be is vagyok kapcsolva csak a nevek tüntek el nem látsz véletlenül??? Mert én nem látok senkit csak az üres táblát :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Tenyleg olyan,mint egy kisbeka :lol: nem is tudom melyikotokre hasonlit :roll: Kép Mindenesetre donoruuuu :lol: szeretned meg,hogy feltegyem a kepeket valamelyik tokikba?

Mns-en lattalak de most eltuntel :shock: offline vgy
vegyel fel azt tudod,hogy kell?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat a hirek azok,hogy beszeltem Krizsa dokival es elvallalt :D Mondjuk oktoberre de azt mondta eleg ha 2hetet otthon vgyok es annyi ido alatt megvan a lombik :!: Hystero utan amugy sem ajanlatos 6hetig teherbe esni meg ilyenek :roll: Szal szedem a fogigatlot 15-en ugy nez ki lesz egy konzultacionk aztan 18-tol akar mehet is a stimu ha nem lesz ciszta es minden mas rendben van :roll:

Jah es rakerdeztem a fizetos ill nem fizetos lombikra is...azt mondta teljesen mind1 melyikre megyek azt mondta nem kell fizetni :wink: csak persze a gyogyok...szal marha jol jovunk majd ki arban :) Viszont a rosszhir az,hogy a magas FSH-m miatt 1%eselyt adott a sikerre :roll: Nyugtassatok mar meg,hogy enyire nem rossz a helyzet :? Bar en azt mondtam az is tobb,mint a 0 :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.08.10 14:31-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Elösször is köszönöm!
Olyan büszke vagyok erre a kis békucira!! És na hát mondtam én!!!!
Amugy mindenki szerint tiszta apja és ami a legrosszab, hogy a főorvos asszony szerint is tiszta apja!!! :( :( :( :( Szal le se tagadhatja!!!! Majd ma csinálunk olyan képet, ha lesz rá idő, hogy apa fogja majd a kis IT-t mert így is szoktam hivni, de mikor ébredeziuk akkor meg olyan mint ailen dv predator! Szerintem! Sőt ha nyitva a szeme és egy picit elálitom a fülét mintha elállo lenne neki akkor meg kis koboldnak néz ki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apa szerint nem vagyok normális, de tényleg olyan!!!!
Nos mesen-em még be van kapcsolva! És minjá megnézem, hogy tudok e felvenni valakit, bár nem garancia!! :roll: :roll: :roll: Valamiért szar, de asszem meg fogom nézetni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


E.T. :wink: De most,hogy mondod :lol: :lol: :lol: tenyleg jokat lehet hulyeulni a kiscsajjal de varjal csak mikor mar elszalad eloled nem lesz ilyan konnyu dolgod :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?