Új privát üzeneted érkezett!

Anett
Igen, ez a legrosszabb, ahogy látom szegénykémet szenvedni :( megfogadtam, hogy nem adok neki Papaverint, mert olyan lett tőle, mint aki be van kábítva, de nem bírtam nézni, ahogy szenved, 3-szor felsikoltott, mire tudott kakilni :( aludt is tőle 3 órát :( egyébként csak 20-45 perceket szokott aludni, az én kicsikém nappal nagyon sokat van fent, most itt őrzöm, figyelem, hogy nehogy gond legyen vele a papaverin miatt....
Miért kell most vérvétel? nekem 34. héten volt utoljára.

Dike
A hasfájósság kb. 2 hetes korban szokott kijönni először. Együttérzek veled, ez egy nagyon szörnyű időszak lesz nektek is! :( Én ezeket próbáltam ki: infacol, espumisan csepp, Gripe Water(vaterán sikerült beszerezni), papaverin. De úgy néz ki, hogy semmi nem használ :( A Reparon kúp nagyon jó aranyérre, nekem is az segített. S szerintem a kúp sokkal jobb, mint a krém, amúgy iszonyat büdös mind a kettő. Nálunk is bejelzett a légzésfigyelő, de csak az elem merült le, de úgy vettük észre, hogy van vmi baja neki, mert van hogy kiveszem a gyereket és még utána is úgy érzékeli percekig,hogy még mindig bent lélegzik, ennyit a híres Angelcareről, egy nagy szar.De ne aggódj, mindig saját magadra hagyatkozz, ne a hülye gépekre! Én mindig szopi előtt rakom tisztába a kisembert, nálunk mire újabb szopi van, addigra van kb. kaki, mert általában 2 óránként eszik, 20 perc a szopi, szóval 1 óra után van kb. kakija. Ne aggódj a félrenyelés miatt, tartsd vízszintesben és kicsit paskold meg a hátát. Igyekezz nyugodt maradni, mert a babád megérzi, ha ideges vagy, s akkor ő is az lesz és nyűgős lesz mindig :( én is sokat sírtam-sírok mikor szenved a pocija miatt, de sosem előtte sírok, s mikor vele vagyok, akkor kedvesen beszélek hozzá, hogy ne vegye észre, hogy bajom van, s így a hasfájást leszámítva nagyon vidám baba tud lenni :)

Lombikbaba
Elvileg már nem szokás a gyereket lógatni a levegőben, elvileg tilos is, nálunk már elsősegélyen tavaly nyáron is így tanították, és a szüléselőkészítőn is mondták, hogy nem szabad, hanem combra kell fektetni. S nekem még most is be szokot keményedni éjszakára a mellem, mert nappal 2 óránként szopik, éjjel viszont fél 9-től 3-ig semmi, addig alszik, utána reggel 6-kor, szóval mindkét mellem be szokott durranni, mert elég sok idő telik el az újabb szopásig. De volt olyan hét, hogy nem durrant be éjjel, szerintem most többet iszok én is.


Lujzedli
Te már jártál itt korábban, ugye? Gratula a kis pocilakóhoz! :)

Rekuja
Nálunk minden kajcsi után kb. fél órával szenved a kisemberke :( nyomja a kakit ezerrel, nagy szenvedések közepette és nyög, vagy sikolt, attól függ mennyire vészes neki :(

Bazsa
A puregon mire jó? nem hallottam még róla.
Engem altattak leszívásnál, utána kicsit fájt a petefészkem, én még a ciszta leszívásnál 7-szer hánytam, így a tüszőknél már kaptam hányinger elleni injekciót! Hányás után aludtam itthon egy óriásit s kutya bajom sem volt! :) Nagyon drukkolok neked! :)

Már én is akartam kérdezni, hogy tudtok-e valamit Georgiáról, nagyon el van tűnve.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Na, most pótoltam az elmaradást! :) megyek is porszívózni, míg alszik a picurkám a másik szobában :)
Szép napot nektek és szép hosszú hétvégét mindenkinek! Pihenjetek sokat!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Bazsa! kívánom is h junisban még terhes legyél!drukkk

lombikbaba! nem sárga abszolút, nem is volt. én nem keltem fel azért h gyarapodjon a tejem van h 2 de van h 3 órát alszik, 3 óra után van az, h keltem.
minden kaja után szinte van kaki, azzal nincs gond, csak h tisztába kell tenni, pedig úgy aludna:) de azért a legtöbbször sikerül úgy h nem kell fel, vagy vissza alszik.

Zita! köszönöm szépen!!!! sajnállak titeket, de akkor neked is kitartást!nekem büfiztetés alatt már bekakil, és nem akarom úgy 3 órára letenni aludni.:(

na felkelt szopi van:)

ma jó éjszakánk volt, 3 óránként kelt és szépen vissza is aludt. apa 1kor büfiztette és tisztába tette, és fél 4kor mikor kelt tiszta pisi volt a ruhája. szegény apa nem meri neki meghúzni jól a pelust, meg a lábainál is elfelejtette a fodrot kiszedni.

ügyesen szopizik 15-20 perceket kb. tegnap napközben, már álló helyzetben csöpögött a cicimből a tej, talán egyre több van, de napközben sokkal jobban bedurrannak, mint éjjel. fejés is egy kicsit jobban megy, nem túl sok, de öntögetem össze:) csak azért fejek, h még több tejem legyen. ja és éjjel nem fejek...nem bírnám:)

elhozta apa sógornőméktől a kiságyukat és azt betettük az ágyunk mellé, szóval tegnap óta éjjel a mi szobánkban alszok, napközben a sajátjában. jobb így mindenkinek, csak kinyitom a szemem és rálátok!:)

apa már elment itthonról 11kor megkezdődik a buli, főzőcskézés stb...40 ember lesz pincénél, meg apum köre is tejfakasztó bulinak hívják nálunk. anyum is tart csajos bulit ma, úgy h ma barátnőm jön hozzám éjszakára úgy néz ki...nem mintha egyedül nem vállalnám be:)

imádom a hercegünket, annyira szép formás, kreol bőrű. alig sír fürdetésnél is, öltöztetés is olyan szépen tűri, imádom. annyira látszik rajta h figyel, a hangomra megnyugszik...stb...

KépKép
dike
 
 

 
 

Dike
Az elején én is fejtem a tejet, aztán rájöttem, hogy tök felesleges :) csak magammal toltam ki, mert minden éjjelre totál bedurrantak 2-3 óra alatt, így még éjszaka is fejhettem le, mert arra ébredtem, hogy fájnak és nagyon-nagyon kemények. S legjobb "fejő" a baba :) nekem elektromos mellszívóm van, s tök szupi :) de kéziként is lehet használni, még úgyis menne a szívás vele. Nekem Philips Avent van, a lényege, hogy tényleg cuppanjon rá a melleidre a tölcsér része :wink: ne hagyd, hogy bemenjen a levegő, hanem vákumot képezzen, s akkor tudja rendesni fejni a gép a tejcit! :wink:
nálunk is az elején 3 órákat aludt nappal, most már 20-45 percet, ma kapott papaverint, s attól aludt először 3 órát, de ha nem keltem fel, akkor több is lett volna, aztán újra aludt akkor meg 2 órát. Majd Ármin sem fog annyit aludni, mert egyre jobban fog érdeklődni a külvilág iránt! :) s te is örülni fogsz, hogy kicsit többet van fent, mert hiányozni fog, hogy végre kényeztesd! :) legalábbis nálam így van a dolog! :)
És igen egyre több tejed lesz, mert a baba serkenti, s olyankor csöpög mikor megindul a cici-munka :) serkentődik a tej, nekem olyan feszítő érzés szokott a mellemben lenni és akkor csöpög és olyankor kemény is!
Nálunk is úgy volt, hogy rálátok, de totál elfordul a kiságyban és fel kellett tenni a rácsvédőt! :(

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita,
a puregon petenövesztö...
georgiáról egy oldallal visszább adtam híreket...

rekuja,
mi zujs? költözöl már?

dike,
kösz a drukkot,remélem hamarosan tudsz majd te tanácsot adni nekem ,mert te mát tök tapasztalt leszel,mire én szülök :-)
Vendég
 


Bazsa,
tudom, láttam a Georgiás híreket, köszi :)
Én anno Gonalt kaptam tüszőnövesztőnek.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


kriszti! vessél be akkor minden praktikát, úgy ahogy írtad!drukk!!


nehéz éjszakánk volt, csak 3 órát sikerült aludnom, és egyedül voltam a picivel. de megoldottuk:)semmi se érdekel, de ugye nem baj, ha van olyan h fél 1 óránként ha nem tud elaludni cicire teszem?

fejés egyre jobban megy, ráéreztem, persze csak ilyen 10-20kat fejek, csak azért h kicsit több termelődjönSmile

tegnap lemértem 2580 és 2500al hoztuk haza, védőnőt felhívtam at mondta nagyon jóóó!Smile kedden majd el is tolom hozzá.

képzeljétek, hason aludt a babakocsiba délelőtt,kipróbáltam ezt is:) emeli a fejét, és jobbra, balra fordítja, nagyon erős egy legény komolyan.

most pedig amit már annyira vártam kint vagyunk a teraszon, babakocsiba alszik, én meg laptopozok!

apa reggel 9kor jött haza, most alszik, de az se érdekel!Smile

aki teheti jelöljön be facebookon varsányi-winkler Tünde és láthat képeket Árminról, mert sajna ide nem tudok feltölteni, mivel mindet kicsinyítenem kéne, és nagyon sok idő.

KépKép
dike
 
 


anyának negatív lett a szövettan jupppppppppi:) nagyon jól van....spinningel ugyan úgy jön megy, semmi baja:)

KépKép
dike
 
 


Bazsa
Eredményes tüszőnövesztést!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Dike
Persze, hogy nem baj, hogy ha rövidebb időközönként teszed cicire, csak nehogy abba a "csapdába" ess, hogy csak cicin tud majd csak elaludni! :wink: mert idővel neked lesz nehéz, hogy nem tudod egyszerűen majd letenni, de egyébként nálam is el szokott aludni cicin! persze én nem azon altatom, hanem evés közben amikor már végzett, akkor cicin lógva bealszik :D
Pihenj minél többet, ez az időszak nagyon nehéz, mert hozzá kell még szokni a kevés alváshoz, s most a pici babádnak csakis rád van szüksége, téged és a tejcit semmi nem pótolhatja! :wink: Néha passzold le apának szopi után és aludj egy órát, s akkor kipihenten ismét csakis vele lehetsz. Mi az első 2 hétben többször csináltuk így, mert furi volt az éjszakázás, s azért a sok energy-t leszívja a baba is! S apának is jó, ha kicsit csakis ő lehet a kisfiával :) az az ő kettejük pillanata :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


lb,
köszi,igyekszem :-)

ma vendégeink vannak... kb egy éve ismertem meg egy magyar csajt itt a szülészeten, veszélyeztetett terhes volt. Ök jönnek,uh babázhatok ma :-)
mindenkinek szép napot... megyek sütit sütni :-) epres süti :-) nyammi nyammi
Vendég
 


na jó reggelt!

GEORGIA HÍREK!!!!

most hívott,otthon vannak már és végre jobban vannak. már nem tudom mit adott a Virág babának kakisegítöként,de a lényeg,h a szomszédja is ilyen helyzetben volt és megemelte az adagot így sikerült,uh georgia is így tett,uh végre ök is rendesen kakilnak :-)
Virág baba szépen fejlödik 4,5 kilo már és szépül nagyon... aki az iwiwen fennt van,meg tudja nézni a képeket.
georgia is jól van,élvezi a babázást és öröm volt hallgatni mennyire fel van pörögve.

Georgia,
ezuton is szeretnék neked köszönetet mondani,h ennyire a sziveden viseled az én sorsomat is. nagyon aranyos vagy és köszönöm azt a sok biztatást amit kapok töled. nagyon jól esik,hogy fel szoktál hívni és mindig tetetömsz pozitiv energiával... :-)
Vendég
 


sziasztok!

tegnap elmentünk anyósékhoz 10km, ebédeltünk, az alatt ő aludt a babakocsiba, szopiztattam és jöttünk haza, jó volt kiruccani:)

huu csajok nagyon fárasztóak ezek az éjszakák, van h elsírom magam, kb 2,5 óránkén eszik, de ugye 20-25 percet, aztán 10 perc minimum büfi, tisztába tevés, szóval én kb 1, és másfél óránként kelek....azt se tudom néha hol vagyok....

most békésen alszik kint a babakocsiba:)

vérzett a köldöke ugye nem baj? védőnő szerint nem...:(

kicsit piros pöttyös a lába hajlatában..mitől?

ugye nem baj, ha régóta csuklik, h szoktam neki jana vizet adni cumisüvegből?szépen elfogadja, és a csuklás is abba marad.

mibe öltöztessem ha kint van..süt a nap nagyon meleg van..legalább is nekem. most egy hosszú ujjú bodyba van és ujjatlan rugiban...sapi nem kell ugye ha a szél se fúj?

Georgia4 nagyon örülök h otthon vagytok,és hogy megoldódni látszódik a helyzet!

KépKép
dike
 
 


dike,
ez normális,h ilyenek az éjszakák... ne sírj, mindig gondolj a picire,hogy most szüksége van rád és ezt örömmel teszed. napközben is aludj vele,hogy be tudd pótolni a lemaradást. tesómek is anno,sokszor elaludtak az etetés közben éjjel,aztán jelez a pici ugyis,ha kész,aztán büfi és továbbalvás... aztán majd egyre ritkábban fog ébreszteni,uh addig kitartás :-)
sajnos a kérdéseidre nem tudok válszolni,mert nincs tapasztalatom...

szép napot...
Vendég
 


Dike
Ne sírj! mert a pici megérzi, próbálj meg nappal aludni, én is szoktam a picurkám mellett :wink: amint elalszik, már bújj te is ágyba, ne aggódj, ha éhes, úgyis felébredsz rá :wink:

Én egy kombidresszben szoktam kivinni, meg egy rövid naciban, az igazi nyári melegekben. Mindig nézdd, hogy meleg-e a lábacskája, kézfeje, de a tarkója a lényeg, ha ott izzad, akkor melege van, vagy ha hideg, akkor fázik. De én ha ha hideg a lábikója, akkor szoktam rá adni egy kiszoknit is, vagy betakarom a lábfejét egy nagyon vékony takaróval :)
Ha hűvős van, akkor kombidressz, rugdalózó és vékony babasapi, meg persze takaró.

Én picurkám is sokat csuklik, előbb-utóbb abbamarad neki, én hiába adok neki bármit, nem múlik el. S nem baj, ha adsz neki Jana vizet.

piros pötty a lába hajlatában valószínűleg a melegtől van, gondolom ő is hurkás :) olyan helyeken előfordul a melegtől a kipattogás

A köldökre nem tudom a választ, de ha a védőnő szerint nem baj, akkor biztos nem :)

Nekünk iszonyat napjaink voltak péntek,szombat,vasárnap :( üvöltött egész nap még álmában is sokszor, a hasfájás miatt, s olyankor inkább felkelttem, vasárnap már én is bőgtem, rá is ment a gyomromra :(. GYŰLÖLÖM A GRIPE WATERT!!!!
:cry: :cry: nem használt semmit sem. papaverint adtam már neki napi 2-szer, most visszatértünk espumisanra, most jó :) végre vidám kisbaba :) beszélget egész nap :) megy az óóóóóóó, ááááááá, eeeeeeee :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! huu sajnálom ezeket a nehéz napokat...lehet rám is ez vár ha hasfájós lesz...jajj istenkém!!!de örülök h most jobb!köszi a segítséget!

tegnap meg volt az első sétánk a városban, huu de fájtak a csontjaim ott alul, főleg ha álltam egy helyben, mert ugye az ember ilyenkor fűvel fával találkozik:)végig aludt tündérien a kocsiba.
éjszakánk hibátlan volt csak a fürdés utáni elalvást leszámítva, de anya eldajkálta...aztán fél 1kor, 5kor, és 9kor evett jupppppppppiii! el se hiszem ennyit aludni:))
ma megyünk a védőbe 3ra. tegnap lemértem először h mennyit evett és 80at az jónak számít???

apa most megy Fehérvárra az anyakönyvi kivonatért juppi, még a tajra várunk, aztán lehet intézkedni.

tegnap elmentem fodrászhoz szopi után, de mintha megérezte volna felkelt..mondtam apának milyen praktikákat vessen majd be, meg mondom biztos ami biztos kipróbáljuk felmelegítem neki az aznap hűtőben tárolt tejet. apa hív h nagyon sír...és h nem fogadja el mert köhög tőle...jajj úgy sajnáltam aztán hazajöttem, és látom h békésen itatja vele a tejet,:)mondja már akartam telefonálni h ráérsz:) amúgy csak 45 percre ugrottam el.

Anett helyzet????

KépKép
dike
 
 


Dike,
örülök,hogy jobban vagytok... fodrászhoz mentél? nem semmi... ott merted hagyni az Árminkát? én biztos az elején még nem merem senkinek sem otthagyni :oops: na de ez még odébb lesz :-) elöbb teherbe kéne esni :-)

Zita,
sajnálom a hétvégét,nem lehetett egyszerü,de örüljünk annak,h jobban lett. borzasztó lehet,mikor az amber tehetetlen...

csajok,
kérem a leszívás tapasztalatokat... eddig csak Zita írta le... Georgiának nagyon fájt,öt nem altatták...mindjárt itt az enyémnek az ideje és fel kell készülnöm...
nem hiszem el,hogy lassan eljutok oda,amire már olyan régóta vágyom...
ma voltam dokinál,de a petesejtjeim nem valami nagyok. azt mondta a doki,h még van ideje a növekedéshez...péntekig marad a 100 ml puregon,aztán kiderül,h kell e még vmi. remélem nem,mert naggggyon drága. pénteken ellenörzés, aztán valószinüleg azt is meg tudom,hogy hétvégén vagy hétfön lesz a leszívás... jajjj de izgi :oops:
Vendég
 


Bazsa! drukk h nőjenek azok a petikék:) nekem altatásban történt a leszívás.

apára hagytam Ármint 45 percre az semmi....de most pl a mama vitte el sétálni.

KépKép
dike
 
 


Bazsa
Nekem is altatásban csinálták a leszívást.
Mekkorák voltak a tüszők?
Drukkok mennek!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lb,
2 db 9 mm-es és 2 db 10 mm-es volt a mai eredményem...
mindenkit altattak, engem meg nem fognak,fasza...
Vendég
 


Huh, rengeteget írtatok, bocsi, ha nem részletesen válaszolok, reggel 4kor keltünk, majd mesélek a Mvhelyi anyóslátogatós 5 napról is, most csak Rátok reagálok, már amire emléxek :)

Dike
nem vagy semmi a fodrásszal, és múlt csütörtökön jutottam el először, mióta Szaffi megvan :oops:
Tök jó, hogy így összeszoktok! Köldök nekünk is vérzett, én is pánikoltam, nekem is azt mondta a védőnéi, hogy ez normális. Hajlatban kiütés a melegtől van, lesz még neki :) Öltöztetéshez nem szólok inkább hozzá, mert az a 4 hónap korkülönbség sokat számít szerintem Szaffi szinte tök pucér, csak egy body van rajta :oops: sokszor ujjatlan...
Csuklásra nekem azt mondták, hogy ez csak az anyát zavarja, a picit nem :lol: Ha már őt is idegesíti, akkor elsírja magát és kb fél perc alatt elmúlik. Szaffit még sose idegesítette, képes 20 perceket csuklani, majd elalszik :shock:
Nekem a maximum tejtermelésem 10 ml volt két ciciből, de akkor már szoptaníttal rásegítve, szóval becsüld meg, hogy tudsz szoptatni! :) Sztem ne mérd, ha mindig kap, mikor éhes, tök mindegy 1-1 alkalom.

Zita
Huh, hasfájás így tényleg szörnyen hangzik... :( Nekünk Szaffi sose kakilt 3-4 napnál sűrűbben, így azért más, ha ez minden szopi után van :shock:

Dike
Petesejt-leszívás nekem altatásban volt, első két alkalommal egyáltalán nem fájtam utána, utsónál majd összepisiltem magam, mikor felébredtem. Állítólag attól függ, mennyit vettek ki. Először 8, aztán 11 végül 13 petesejtem volt (és ebből 2, 2 illetve 4 kupacka élt már csak az 5. napon...). Emlékeim szerint te most jó vagy a 4-gyel, ha csak 1 hét múlva lesz a leszívás, nekem is mindig alábecsülték, sőt, a leszívás reggelén is 2-3al kevesebbet láttak, mint amennyi „kijött”.

Megyek fürödni meg aludni, mert holnap is van nap!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja :-)
sziaaaaa
öööö a második dike az én lennék??? :-)

én is megyek aludni :-)
jóccaka mindenkinek...
Vendég
 


Sziasztok,

Rekuja
igen minden szopi után van kaki, mindig feszeng, nyújtogatja magát, majd kifeszíti :( de ez így még Istenes a 3 naphoz képest, kicsit többet feszeng reggel, nem tudom miért, de félek :( na mindegy, megpróbálok nem aggódni, ha mégis annyira fáj neki, akkor ringatgatom úgyis és odabújok hozzá, hogy érezzen :) jól elkényeztetem :D

Nekem 17 petikém volt a leszívás napján, előtte 13-ra becsülték, s összesen 4 termékenyült meg apa-bajok miatt, tehát a spermákkal volt a gond, de a 4 is tökéletes szerintem :) abból még 2 fagyiban van :) bár egyelőre még nem döntöttük el, hogy lesz-e második.

Dike
Én is gondolkodtam már a fodrász dolgon, de amikor kicsikém éhes, akkor csak én kellek neki és olyankor addig sír, míg nincs cici a szájában :) én vele együtt fogok menni a fodrászhoz, már szóltam barátnőmnek, hogy kísérjen el minket, s ha lehet vele bírni, akkor ő majd ringatja, míg én fodrászkodom :) de itthon semmiképpen nem hagynám, max. az apjára, de ő sosincs itthon, s cicit ő sem tud adni neki :wink: még szerencse, legalább nekünk anyáknak ez maradjon meg, ez a kiváltság :D

Ma takarítási hadművelet van nálam :) már félig kész a fürdő, Kisember még mindig alszik :shock: már 2,5 órája annak, hogy evett :shock: :shock: tegnap másfél-2 óránként kért cicit :shock: gondolom szomjas volt, s aztán du. már adtam neki én is vizet többször, s éjjel csak egyszer volt fent :D 3-kor és utána már csak reggel 6-kor :)

na megyek is, mert szerintem már nemsokára felkel, legalábbis remélem, mert már hiányzik, hogy kicsit ölelgessem :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Anett
Veled mi újság? csak nem megszültél te is? :) már nem sok van hátra, mindjárt nálatok is meglesz :) tök jó. Egyébként pont tegnap jutott eszembe, hogy jajj de kár, hogy nincs pocim, de rögtön, jajj de jó, hogy már itt van a kezemben :)
Írj, hogy mi van veletek!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Bazsa
igen, te vagy a második Dike :D nem is tudom, minek írogatok neveket, kitaláljátok ti magatoktól is :lol:

Zita
3 naponta kakiban az a jó, hogy csak 3 naponta van hasfájás, és az a rossz, hogy akkor viszont egész nap :( na jó, nem egész nap, csak pár órán át, és ő már elég nagy ahhoz, hogy néha el lehessen terelni a figyelmét vagy játékkal, vagy pocisimizéssel (lefelé simizás vagy óramutató járásával megegyező körök a köldök körül). Ez persze kisebb korában tök hatástalan volt :?
Mindjárt 6 hetesek vagyotk! Mész kontrollra? Vagy már voltál, csak lemaradtam? :roll: Ne aggódj, attól még hogy 6 hét után rábólint a doki a házaséletre, nem kötelező rögtön egymásnak esni :D A hormonok nem nagyon segítenek rá :wink:
Fagyibabákat bizti vagyok benne, hogy pár év múlva felhasználjátok. Olyan gyorsan nő a gyerek, hamar eljutsz oda, hogy megint egy picit akarsz fogdosni! Nekünk sajna nem lehetett lefagyizni őket, a 6. napon leálltak a fejlődésben :( így nálunk minden megy elölről majd.

Fodrásznál én Szaffival kettesben voltam, a kocsiülésben figyelt, amikor meg nyüglődni kezdett, akkor bekapcsolta a fodrászom a hajszárítót és rögtön béke lett. No nem sokáig, de pl hátul úgy is lehet hajat nyírni, hogy a gyerek a kezedben van :) Meg ő már elég nagy ahhoz, hogy a saját tükörképe lekösse :D

Csajok, ha minden igaz, 2 hét múlva költözünk!!! Most rakják a csempét meg a padlólapot, pénteken viszik át a légkondit (tuti, hogy a jövő hét lesz a legmelegebb a nyáron), jövő hét festés, aztán uccu neki átpakolunk sec-pec :lol:

Ja ígértem anyós-beszámolót:
Az utat a csaj szörnyen viselte, oda 10.5, vissza 9 óra volt, gondolhatjátok... persze mi is hülyék vagyunk, ahányszor pünkösdkor megyünk elhatározzuk, hogy többet nem indulunk neki a Csíksomlyói búcsúval egy időben, aztán de. Rokonság tiszta boldog volt vele, anyós nem akart remek tanácsokkal ellátni, úgyhogy várakozáson felül sikerült minden. Gondoltam jó fej leszek, kérdeztem anyóst apa kiskoráról szopizott-e meg mikor forgott-ült-állt, hát ezt nem kellett volna. Anyós fél évesen otthagyta a gyereket Mvhelyen és visszament dolgozni Bukarestbe, apát a nagymama nevelte 5 éves koráig :shock: Pedig szopis baba volt. Most mondogatom magamnak, hogy nem érthetem, milyen lehetett '73-ban Romániában az élet... el nem bírom képzelni, hogy 24 órára egyedül hagyjam, nem hogy 500 km-re dolgozzak tőle!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja
nálam a hormonok egyáltalán nem működnek :? ez nem tudom, hogy jó vagy rossz-e, de nekem a hormonok csak a babára koncentrálódnak. Jövő héten megyek vissza nődokihoz, szerdán. Picurral meg már voltunk hallásvizsgálaton és csípő uh-n, utóbbi rendben, hallásvizsgálatot nem tudták megcsinálni, szűk a hallójárata.
Én festetni is szeretném a hajamat, mert már nagyon le van nőve, s abban a büdösben nem bizti, hogy jó lenne a gyereknek :(amúgy a hajszárítós trükk nekem bejött :) muszáj volt szárítanom, mert fázott a fejem, viszont már nagyon nyűgös volt, de simán elaludt :D
Eredetileg mi úgy indultunk a dolognak, hogy csak 1 baba lesz, se több, se kevesebb, férjem nagyon ellenkezett, hogy meghosszabbítsam a sperma fagyasztását, mert szerinte felesleges, hogy cska a fagyibabákat kellene, mondtam neki hogy miért újra kés alá fekszel? s ő mondta, hogy miért újra végigcsinálnám a szurikat, s mondtam neki, hogy ha szeretnék még egyet ,akkor persze, így meg lett hosszabbítva a fagyasztás. Nekünk biopsziával lett sperma, ha valaki esetleg nem értené, hogy miért kellett azt is fagyasztani, na megyek, ledőlök, mert végre elaludt a kismanó :) van új "szavunk" is :D ijjjjjjjjéééééé :D

Rekuja boldog 5. hónapot kislánykádnak :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita
Basszus, ha nem mondod észre se veszem, hogy ma 5 hós! Milyen anya vagyok én? :lol:
Huh, spermabiopszia veszettül rosszul hangzik :shock: mért van az, hogy emiatt tényleg, őszintén sajnálom a férjed, miközben tök természetes, hogy mi mind szike alá fekszünk a petesejtecskékért?
Nekem csak vágták azt a pár szál hajat, ami a fejemen maradt :)
Nálunk a hallóvizsgálat abból állt, hogy összerezdült, mikor apa tüsszentett, szóval akkor hall :lol: ezt elmondtuk a dokinak, aki ezek után feleslegesnek érezte a vizsgálatokat :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bazsa, nagyon drukkolok Neked a sikeres lombikhoz, szépen meneteltek előre!
Nekem is altatásban volt a petesejtleszívás mind az 5 alkalommal, így éber állapotosról nincs fogalmam. Puregont ismerem, az első 3 alkalommal azt kaptam, az utána következőknél Gonal-F-t.
A hajad persze szééép, de ezt Te úgyis tudod jól! :wink:
Köszi szépen a Georgia híreket, sokszor puszilom, a legjobbakat Nekik, és ha tud akkor jöjjön, mert hiányzik!

Dike, egyelőre a helyzet változatlan. :wink:
Jó olvasni a hétköznapjaitokról, klassz lehet már babázni. Irigyellek, hogy már túl vagy a szülésen, én kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, hogy lesz..... :roll: :roll: :roll:
Anyukád szövettanjának örülök!
Fodrászkodtál???? Ügyesek vagytok! :)

Zitácska, nem jó még olvasni sem ezt a hasfájósdit, nehéz hétvégétek lehetett :(
Olivér édes baba, milyen sokat nőtt már! Gratulálok a szókincs bővüléshez is! :lol:
Nálunk a férjem eredménye miatt csak a lombik jöhetett szóba. Az elsőt mi is biopsziás anyaggal csináltuk, később sikerült feltornáznom annyira az eredményét, hogy már nem a fagyasztott mintákkal mentünk tovább.
Labor szerintem ugyanaz, mint Neked volt a 34. héten. Nekem akkor nem volt, csak most.

Rekuja, örülök hogy jól halad a lakás!
Anyósod elég lazán megoldotta.... de ki tudja, a kényszer, a körülmények nagy úr sajnos. :?
Hófordulóhoz gratula!

Lombikbaba, jó lett a vérvétel eredménye? Hogyan tovább?

Köszönöm szépen az érdeklődést és a drukkokat, mi továbbra is 2in1. 38+2 hétnél járunk. Tegnap volt a 4. NST, szép görbét "rajzoltunk", minden oké. Hétfőn megyünk ismét, elviekben.
Vérnyomásom rendben, vizelet oké.... mást nem tudok.
Pici fiú tegnap délután rengeteget mocorgott, kézzel lábbal dolgozott a kis drága, nagy munkában volt órákon át.
Én még aktívkodom továbbra is, majd meglátjuk mikor szeretne érkezni közénk. :wink:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Hozok még egy két nappal ezelőtti fotót:

Kép

Szép napot, sziasztok!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Rekuja! Boldog 5.hónapot!

Bazsa! nagyon drukkolok!!!!

Anett! nagyon drukkolok, könnyű szülést kívánok. hogy is fogják hívni a picit?küldjél ám majd smst. nagyon csinos vagy!!!!!!!!

köszönöm a hozzászólásokat!

este 10-től 2ig aludt utána 5ig nem...hol szopi hol dajkálás volt, aztán utána szépen aludt megint 3 órát.

tegnap mentünk a védőbe 2800g :shock: , nagyon szépen, gyorsan hízik, 2500 jöttünk haza másfél hete.
én jól vagyok, a csontok fájnak ott lent nagyon.

KépKép
dike
 
 


Anett
Gyönyörű pocid van! Jaj, de hiányzik, hogy megint pocis legyek! Már alig várom a jövő januárt :D akkor akarunk menni beültire, majd nyár végén elmegyek a dokinénihez, hogy bizti legyen időpontunk tél közepére. Ha minden jól megy, Szaffi első szülinapja körül teszik be a következő babót :)
A szülés pedig, oké, hogy elképzelhetetlenül fáj, meg felejts el mindent, amit az emberi méltóságról gondolsz, de a legcsodálatosabb dolog a világon! Ne félj megélni teljes valójában :)

dike
Azért ez furcsa, hogy a 10 napos babát te vidd be, nem a védőnő megy kis :o nekünk mondta, hogy ha nincs mérleg, kicipeli, de a picivel be ne menjünk hozzá, még elkap valamit. Mondjuk volt mérlegünk :) Amúgy meg, az 5 hónap alatt eddig csak egyszer volt, hogy én mentem, akkor is azért, mert ott voltunk babamasszázson és utána taliztunk. Még a múlt héten is ő jött ki hozzánk.
Nagyon szépen nő a pici fiad :) nem emlékszem pontosan, de ezzel már meghaladta a születési súlyát, nem?
Csontok már csak ilyen fájósak :) főleg, mikor többet mozogsz, akkor jobban fájnak.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja! én akartam elmenni, h sétálhassak:)))) nem kap ott el semmit, nem egy orvosi rendelő...de holnap jön hozzánk mert megnézi a köldökcsonkot megint. 2640nem született bőven meghaladta:)

KépKép
dike
 
 


zita,

17 pete, szép... akkor nekem még dolgozni kell rajta :-)
mennyi idö kellett a leszívásiga szurizástól számítva?
fodrászt lehet házhoz is hívni,nem? vagy az úgy drágább???
az ijjjjjjéééééé, az izét akar jelenteni :))))

rekuja,
a fagyiembriók nálunk nem is negedélyezett,tehát nálunk is kezdödne minden elölröl,ha szükség lenne rá:-) de nem lesz :-)
örülök a költözésnek,akkor még egy kis kitartás,aztán nyugi lesz :-)
anyósodról annyit,h én sem tudnám elképzelni a gyerekemet vhol otthagyni mert dolgozni kell menni messzire.természetesen te ismered öt jobban,h kényszerböl tette e lelkiismeretfurdalással vagy nem annyira mozgatta meg a dolog...ha az utóbbi,akkor az durva...
a hallóvizsgálat sztori nagggyon jóóó, és olcsó :-)

anett,
köszönöm a bókot,aranyos vagy... persze,h tudom,az egyetlen dolog rajtam amire büszke vagyok... ( de ha lesz pocakom,akkor arra is büszke leszek :-)
Georgiának átadom az üzenetedet,hétvégén felhívom,mert pénteken megyek dokihoz.
nagyon szép pocid van,de most már igazán kijöhetne :-)


én pénteken megyek újra,de szerintem ezt már írtam csak úgy izgulok,h hétvégén vagy hétfön lesz e leszívás.
szóbajött az Anett babájának neve, így érdekelne mindenki kedvenc neve meg ilyenek...
nekünk van már lánynevünk: réka, a fiúnévvel az a gond,h az én kedvencem a bence,de a páromnak nem tetszik,uh eddig úgy áll a helyzet,hogy attila lesz,mint a párom :-) szerintem klassz név...
Vendég
 


Bazsa
Mi ez az önbizalomhiány csajszi?!?! Tessék jobban szeretni magadat!!! Hidd el, van miért, még ha magadnak nem is tudod megfogalmazni :)
A Réka remek név :D Én is Réka vagyok :D Nálunk persze épp ezért szóba se jöhetett, mi nem akartuk a saját nevünket adni. Van a családban ilyen, NagyTomi meg KisTomi, szerintem macerás a megszólítás. Ja meg van Öreg Jenő, Jenő meg Jencike is :lol: Bence nekem is tetszik. Mi épp pár hete találtuk meg következő lányunk keresztnevét, Piroska lesz, ami jól illik a Farkas vezetéknévhez :lol: Fiúnévben nálam a Vuk a nyerő, erről apa hallani se akar, de a Szaffival is így volt anno :lol:
Pénteken gondolok majd rád! Nekem folyton csúszott a leszívás, a harmadiknál már tudtam, hogy ha a doki azt mondja, jövő kedden, akkor talán jövő hétvégére elég nagyok lesznek a kis petéim :D

dike
Na így már más, ha te akartál sétálni :) Én azért az első oltásig nem nagyon vittem emberek közé, vagy ha igen, akkor kendőbe, hogy szinte csak a pólómon át lélegezzen, de az amúgy is tél volt meg influenza szezon.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja,
az önbizalom mindig bennem volt, addig míg nem történt egy baleset, amikor elvesztettem két fél ujjamat a jobb kezemen. nos teljesen jól kezelem a dolgot, de sajnos az feltünt,h az önbizalmamból elég keményen veszítettem... atóta hihetetlenül bele tudok pusztulni nßha az önsajnálatba, de szerencsére felismerem a bajt és jól pofon szoktam vágni magam :-)
öszinte leszek a piroska név nekem nem tetszik. föleg azért is utálom már ezt a nevet, mert a németek sokszor mondják nekem,ha kiderül,h magyar vagyok,ohhh pirrroschkááá.... jajjj olyankor feláll a ször a hátamon .-)
én sem vagyok a híve a családban már meglévö neveket továbbvinni, de egyszerüen nincs olyan fiúnév,ami mindkettönket megfogna... a páromat meg mindenki baxinak szólitja,uh ez nem lenne gond :-)
nem fogod elhinni de mi is farkasok vagyunk :-)
nekem vannak még kedvenc lányneveim,de a tesómék gyorsabbak voltak,így azok már foglaltak... a fökedvenc a sonja és a lili is nagyon tetszik. de mint írtam már foglaltak,uh valószinü,h réka lesz,ha lány lesz. de ezen majd akkor fogunk komolyabban gondolkozni,ha már iott lesz az ideje... tehát hamarosan ;-)
ok,akkor nem élem magam bele a peteleszivásba,majd ha eljön az ideje,kiszippantyák :-)
Vendég
 


Bazsa! nekünk Lauránk lesz ha lány lesz, de tetszik még a Lara, Barbara,Kíra.
fiúba szerintem a 2. az apja nevét kapná...de tetszik a Dani...többet nem is tudok:)

tegnap fél 9kor cicizett, felkelt..járkáltam minden,cici, felkelt, cumi, víz, sírás, cici, felkelt utána már fájt a cicim, adta neki cumisüvegből még 30at azt is benyakalta...és nagyon nehezen aludt el fél 11kor..aztán kelt fél 3kor és fél 7kor úgyhogy végeredményképpen nagyon jó éjszakánk volt,most megint alszik 2 és fél órája.

leesett a köldökcsonk:)))

KépKép
dike
 
 


Bazsa
Ti is farkasok? Ez vicces :D én amúgy nem, nem vettem fel apa nevét, neki nem volt fontos, nekem meg elég ritka vezetéknevem van, szóval megtartottam. Amúgy a Farkas sztem király vezeték név, jelentés meg hangzás alapján is.
Kedvenc nevek ellövése ismerős :) Én pl a Márk nevet nagyon szeretem, de mivel unokatesómat így hívják, fel se merül, hogy még egyszer használjuk. Amúgy az Attila szerintem is szép név, meg az külföldön érdekes. Nővérem mutatott egy angol albumot mindenféle történelmi sztorikkal, ott az Attila the Hun sztorinál lábjegyzetben van, hogy „egyes barbár népek a mai napig előszeretettel nevezik el gyermekeiket Attilának” :lol: Jaj, nagyon jót nevettem ezen :lol:
Amúgy nekünk a terhesség előtt a Samu és a Lili volt a név, a 18. hétre már a Simon és a Szaffi, de a 39. héten a Simont végleg kilőttük (tudod, hátha téved a doki és mégis fiú), mert rájöttünk, hogy januárban lenne a névnapja is meg a szülinapja is, ami nem praktikus. Szóval fiúnév nélkül mentünk a szülőszobára, elég pánikban lettünk volna, ha van kukija :D

Dike
Gratula a köldökcsonkhoz! Jaj de vártam én is :) Egész sokáig kitartott ezek szerint, mint nálunk is. Eltetted emlékbe? :lol: Nekünk leesett, láttam, hogy nincs ott, de nem találtam sehol :shock: aztán az esti fürdetésnél kipottyant a rugiból, valahogy bejátszotta a lábfejéhez és ott figyelt egész nap :roll: tök undorító :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja! igen meg van a köldökcsonk, nekem nem undorító!

KépKép
dike
 
 


rekuja,
én sem dobtam el a nevem,hanem dupla nevem van. valahogy szerettem volna a páromét is megkapni,de az enyémet még nem eldobni. azóta megbántam,mert hosszú és utálom aláírni :-)
a samu az vicces név :-) az általános suliban a csontvázat hívták így :-)
sok szép név van,de én szeretnék magyar nevet adni a gyerekemnek. bár a bence latin eredetü,de a páromnak ugysem tetszik...
a szaffi klassz név és bölcsességet jelent :-) tetszik...

dike,
a laura is szép név és a lara is klassz... én szeretem az egyszerü rövid neveket... a barbara az nem az én világom...
még jó hogy mindenkinek más izlése van,milyen unalmas lenne,ha mindenki ugyanazt a nevet adná :-)
örülök az éjszakáidnak,szerencsés vagy ezek szerint... reméljük így marad...
Vendég
 


dike,
szerintem a rekuja arra gondolt,hogy az ázzott köldökcsonk undorító :-)


holnap fél8-ra megyünk a dokihoz,ha gép közelben leszek,akkor jövök a petesejt hírekkel...
Vendég
 


Bazsa
Drukkolok!

Nálam megy ebben a hónapban a ciklusmonitorozás. (laborok+UH-k)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lb,
a párod eredménye megvan már?
Vendég
 


Anett
nagyon szép a pocid :) semmit sem híztál :) a szüléstől pedig ne félj, nem mondom hogy nem fájnak a fájások, de simán ki lehet bírni, s szerintem a császár sem vészes :wink: max. 2 napig rossz :wink: :wink:

Bazsa
én nem is kérdeztem, hogy kijönne-e a fodrász házhoz, eszembe sem jutott, de nem akarom senkinek sem bonyolítani az életét, ill. falun lakunk, nagyon egyszerű faluban, s a házunk belülről az itteni néphez képest extrának számít (persze itt is vannak villák és nagyon gazdag emberek), mert nagyon szegények, s egyszerűek az emberek itt, egyébként csak átlagos a házikónk, s jobb, hogy ha nem látja senki sem.

Rekuja
Nekünk azért lett mérlegünk pont, mert utálom a védőnőt, s ő elvárta volna, hogy már a kórház után 1 héttel menjünk hozzá, egyébként akkor volt 3 hetes a babócánk. Nálunk sajna nem úgy működnek a dolgok, ahogy kéne. ma mennem kellett gyógyszertárba, egy csomót kellett várni :( remélem nem lett baja picurkámnak, többet nem megyek gyógyszertárba, soha, nagyon félek, hogy elkap vmit :(

Nálunk is nagyon későn esett le a köldökcsont, én is eltettem :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


csajok!:( tegnap fél 5től este 11ig ment a szenvedés....20 percenként-fél óránként cicire tettem nem volt más megoldás,és soha nem aludt el:(((( fél 11kor mondom lemérem mennyit eszik hát akkor 20at....gondoltam adok neki lefagyasztott tejet,mert 2 mellemből szoptattam már de úgy láttam nem jön,meg tiszta vízszerű. benyakalt 50et cumisüvegből és utána kidőlt, és kakilt csomót, ja előtte már tök régóta nem..gondolom nem volt annyi a kaja mennyiség h tudjon kakilni. utána békésen aludt 11től fél 4ig, aztán ott jót szopizott 70et és aludt 7ig. nagyon nagyon ki voltam már, és vagyok is idegileg. előbb azaz délbe ugyan ez volt szopizott, utána kaki büfi volt, de még se aludt ette a kezét egyfolytában, 40et evett, cicire tetem megint, de fél órát rajta volt de egy milit se evett. megint adtam neki fagyasztottat, evett még 40et....cumival végül elaludt,most elvitte tesom kicsit sétálni mert én nagyon kivagyok. fejek minden szopi után de csak ilyen 10ket tudok, gyűjtögetem.
vettem humana start tápszert is ha nagy baj lesz..védőnőt felhívtam elmeséltem neki...jajj olyan faszságokat mondott h a végén meg se mondtam neki h vettem tápszert nem kell róla tudnia aztán jól van.
felhívtam a szülésznőm is, ugyanis jobban vérzek mint múlt héten...abbahagytam a homeos szereket...mondta h akkor szedjem tovább amíg el nem múlik a vérzés. ez amúgy nem befolyásolhatja a tejem minőségét?
soha nincsenek bedurranva a melleim, mindig puhák!
most megint elkezdtem a homeos tejserkentőt is meg ma már iszom a teát is.
ma voltunk a Máknál elintézni az anyaságit meg a családit.

később visszaolvasok, várom a véleményeket!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Időnként olvasgatom a topikot... 3 kisfiú anyukája vagyok, mindegyik gyerekem lombikos (Made in Kaáli Debrecen :wink: )

Dike
A legfontosabb, hogy te próbálj megnyugodni. A kisbabáknak nagyon érzékeny az érzelmi radarjuk. Ha te stresszelsz, ő is sírósabb, nyugtalanabb.
Melegben, fejlődési ugrás környékén lehet, hogy gyakrabban akar szopizni a picurod... (fejlődési ugrás általában van a 6. hét környékén)... nem kell, hogy minden alkalommal ugyanannyit egyen. Te se minden evésnél, mindennap egyforma mennyiségeket eszel... az anyatej az itala is a babának... legalább 85%-a víz... sokszor ezért is látszik vízszerűnek...
Lehet, hogy csak "komfort-szopina"... anyaközelségre vágyik...
Ha pisil naponta 5-6 pelusnyit, ha egészségesen fényes a szeme, ha a nyelve, az ínye nedves, ha a hasiján ráncba szeded a bőrét (mint mikor adtad magadnak a szurit) és elengedve kisimul, akkor elég neki az a mennyiség, amit megeszik...
Kicsi fiam van, hogy csak 2-3-4 naponta kakál... ahogy fejlődik, csökkenni fog a napi kakik száma...
ÉS... ha te úgy nyugodtabb vagy, akkor adjál tápszert a kisfiadnak. Ma már nagyon jók a tápszerek, az se az ördög műve... sokkal fontosabb, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott anyuka legyél... :wink:

Mell
Az enyém is puha, sose volt Pamela Andersonos... pedig most is 2 gyereket látok el tejjel :wink:

Mérleg
Én alapvetően ellene vagyok... csak stresszelik a számok az anyukákat... és sokszor nem is pontosak... :?
Tapasztaltam már olyant, hogy evés után könnyebb volt a gyerek, mint evés előtt... pedig cumisüvegből vagy 100-120 ml tejet behúzott :oops: :?

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 


Bazsa
Drukkolok nagyon!
Majdnem szomszédok vagyunk! Mi Salzburgban lakunk :wink:

Ircsi
Hajrá!!!!!!

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 


dike,
nem lehet egyszerü azért annak akinek az elsö babája, néha nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretnénk, de ettöl izgalmas... én egy dolgoban biztos vagyok,ha ilyen gondjaim lesznek,soha nem szakembertöl fogok tanácsot kérni,hanem a tapasztalt tesóimtól és anyukámtól...

gigi,
üdvözölve légy kis társaságunkban :-)
nnna akkor tényleg nem vagy messze :-)
köszönöm a drukkot,aranyos vagy :-)
ezek szerint ikrek lettek,ha még kettlöt szoptatsz?


nos nálam az a helyzet,hogy a petesejtjeim egyszerüen gyönyörüek :-) szép nagyok,uh hétfön összefuthatnak a spermiumokkal... :-)
remélem jóóóól egymásratalálnak és szeretni fogják egy páran egymást, aztán felölem jöhetnek vissza :-)
komolyan mondom egyre közelebb jön az idöpont annél jobban nem tudom elképzelni,hogy mi lesz,ha sikerül... egyszerüen képtelen vagyok elképzelni,hogy terhes is lehetek akár... én el sem fogom hinni... nagggyon boldog vagyok,h biológiailag fel vagyok készülve erre a naaaaaaagy álmomra... csajok ez annyira jóóóó.... nagyon fel vagyok pörögve és élvezem minden pillanatát még ha fáj is :-) mert tudom,hogy azért fáj,mert dolgozik odabennt vmi,azért,h gyerekem lehessen... és ez olyan csodálatos...
remélem most nem néztek hülyének :oops: :lol:
Vendég
 


jaaa egyébként 17 és 18 mm-es petesejtjeim vannak, holnap este adom be a brevactid injekciót és hétfön mehetünk a kis spermánkkal 9-re a dokihoz. állitólag lehet kérni altatást,de tudjátok mit? nem fogok... minden percét át szeretném tudatosan élni... nem akarok aludni,mindent látni és érezni akarok :-)
a párom is eljön velem és fogni fogja a kezemet, ez fontos nekem, ez lesz a nyugtatóm :-)
Vendég
 


gigike,
már látom a vonalzódat,h nem ikrek :-)
3 fiú??? nem semmi :-D
Vendég
 


Bazsa
Van egy kisbaba, akinek viszik a lefejt tejemet... így "szoptatok" két gyereket :wink:

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?