Új privát üzeneted érkezett!

Nócikám jó az a 200g,de most az kell ne idegeskedj mert akkor a tejcsi elfogy.Persze hogy ideges vagy mert akkor is ott van és félted a kis Ginust,ruhát ne vigyél mert nem adják rá.Fürtivel együtt imádkozunk már értetek így remélem nagyobb hatása lesz.Neked most egy hatalmas ölelést és sok puszit küldök hogy megnyugodj egy kicsit :D

Kép
anyci
 
 


Anyci! Köszönöm a további imákat!!!Már meg se tudom köszönni!! A kis rucit azért bátorkodok bevinni, hisz más kisbabán is látok!!!
És ne idegeskedjek?? Anyum is folyton ezzel jön, de amint kimondja már sír is! Na akkor hogy fogadjam meg mások tanácsát?? Kezdek beleörülni! Bár itthon nem mutatom igazán leplezem! De amint egyedül vagyok rámtör a sírás! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: És aki azt mondja ezt könnyü átvészelni annak nem kivánom az érzéseimet!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Én ma nem leszek,megyek d.u. babázni a barátnőmhöz,bár már lassan nem is baba a keresztlányom,elmúlt 1 éves :D

Kitty,
:wink: Oké,többet nem mondok ilyet :lol: Örülök,hogy anyud kezd erősödni,azért időbe telik,főleg ha vérszegény is.A vér nálunk is mindig gond :? ,a rokonok,ismerősök között nincs olyan,aki tudna adni anyudnak?Úgy értem ha még szüksége lesz rá.

Nóci,
most azzal teszed a legjobbat,hogy folyamatosan fejsz,hogy termelődjön a tejcsi.Majd ha Regi szopizni fog,még több lesz majd,tudod,a kereslet-kínálat elve:wink:
Majd biztosan szólnak a kórházban,mikor vihetsz ruhát neki :)

Fürtöske,
mennyit változott ez a kislegény :) Édes :wink:

Bridget,
na,mit mondtam,még végül igazam lesz,hogy erősödni fog a teszted :lol: Én nem hagynám ki,ha rá tudod venni apácskát a hancúrra,nem vagy teljesen elzáródva azért,nem?Hátha akad egy ügyes kiskatona,aki pont átfúrja magát és célba ér :lol:


Á,fejfájással ébredtem,remélem később enyhül,mert ma panaszáradatot fogok hallgatni egész délután :roll: tegnap már kaptam egy félórás ízelítőt a barátnőmtől. :lol: :lol: Remélem nem robban el a fejem :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

 
 

Enis! Jó babázást neked mára! És azért vegyél be valamit fejfájásra! Nem lenne jó, ha felrobbana a fejeds, mert képzeld csak el! Mindenhol a te kis huscafatkáid viritanának!!!! Egyébként ha az megynugtat ma én is fejfájással ébredtem és még mindig fáj a fejem!!!! Csak én nem vehetek be semmit!!!! Bár általában egy korty kávé jót szokott tenni, de már idejét se tudom mikor ittam utoljára kávét! És most azt se merek inni! Pedig lehet elmulna ez a francos fejfájás!!! És akkor könnyebben neki állnék a munkámnak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci
neked se volt vmi egyszerű gyerekkorod :( Nálunk szülők elváltak, de már előtte se volt vmi jó a helyzet. Tehát így jobb mindenkinek :)
Amúgy B-s anyu, csak nem tom h + v - . Én 0+ vagyok, elvileg adhatok, ha vészhelyzet van, de jobb lenne B-s.

Enis
bátyám örökölte anyu vércsoportját, majd megbeszélem vele délután. Azért jó lenne, ha nem kellene már adni neki. De persze akkor is adok majd vért, másnak még jól jöhet ;)
Jobbulást a fejednek! Miért kapsz panaszáradatot?

Nóci
én tudom, hogy nem könnyű. Próbáld meg magad elfoglalni vmivel. Ez nekem segít. Pl olvasás, kertészkedés, főzés. stb., amit amúgy szívesen csinálsz :wink:
Vendég
 


Nóci ne haragudj nem akartam közhelyekkel jönni :( Ha sírnod kell csak sírj és nem kell mindenkinek azt mutatnod hogy nincs semmi bajod jól vagy,igen is nem vagy most jól és ez is zavar téged.Nekem a dilidokim mondta hogy ne fogjam vissza magam ha sírhatnékom van akkor csak sírjak akkor legelább kijön belőlem minden feszültség és kicsit megkönnyebbülök.Az meg hülye aki azt mondja hogy könnyű átvészelni ezt,nem igaz mert amíg az ember nincs benne nem tudja milyen.Nekem is mindig ezzel jöttek miután Emesét elvesztettük két hónapja.
Továbbra is sok kitartást kívánok neked és nagy ölelést küldök megint!!!

Kép
anyci
 
 


Kitty ezért tudunk mi másként gondolkodni mint mások.Hát én A+ vagyok,de a te véred is jó mert a 0+ mindenkinek adhat,legalábbis úgy tudom.

Enis jó babázást :D

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Csak jelzem nem tűntem el ismét, de most rohanok, anyukámmal barack lekvárt csinálunk. Amint lesz egy kis időm jövök olvasni és reagálni. Addig is mindenkinek további szép napot!

Kép
tündérke25
 
 


Tündérke jó lekvár főzést :!: :D

Kép
anyci
 
 


Anyci! Ne haragudj, ha most felzaklatlak, ha nem akarsz ne válaszolj! Ki az az Emese??? Lehet már mondtad, de én bizti lemaradtam valamiről!
És egyébként nem közhely amit írsz, Te csak írod a valósat csak most én nem látom ugy a dolgokat ahogy kéne!!!

Kitty! Én igyekszem lefoglalni magam, de te tudod a legjobban, hogy az ember agya akkor is ott jár mikor épp mást csinál! Miota megszületett a kislányom és ithon vagyok ma föztem 2x! Szombaton milánoit ma meg magamnak lecsot! Nem köt le semmi! Az a baj! lehet ezér nem birok még takaritani sem! Mert egyszerüen nem megy!!! Most mostam hajat és csak az jutott eszembe menet közben, hogy pocakkal milyen nehéz is volt a kádba behajoni mikor csak hajat mostam!!!! és meginbt csak a babon járt az eszem!!!!

Tündérke! Én pont lekvárt föztem be mikor mentem sazülni elötte 1 nappal!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Jó munkálkodást nektek!!!!

Egyébként apa most telefonált, hogy ma egyedül megyek a babához, mert neki bejött egy kis csibuk! Ennek azért örülök, de azért meg nem mert ott lesz időm megint egyedül sírni!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci
utána olvastam a neten, és ott azt írják, hogy csak szigorú ellenőrzés mellett vészhelyzet esetén adható bárkinek 0-s vér, mivel ellenanyagok termelődhetnek (ezért kell majd nekünk bébiprojekt előtt vérösszeférhetetlenség vizsgálatra menni, mert a 0-s anya vére ellenanyagot termelhet, ami vagy agykárosodást okoz v vetélést).

Nóci
tudom, hogy nehéz, de ép ésszel ezt nem lehet kibírni (ahogy nekem se ment). Ezért muszáj vmivel lekötnöd magad, mert teljesen felőröl az ideg, a tehetetlenség, és mikor már testileg és fizikailag is szüksége lesz rád Reginek, akkor nem lesz erőd. Az én anyumnál most jött el ez az idő, amikor tényleg tudok neki segíteni, pl ma megmosom a haját, körmöt vágunk, főzök neki, stb.
Vendég
 


Nóci privi megy :!:

Kitty erről én nem is tudtam,jaj a lányomnak is 0+ a vére :? Akkor neki is így kell majd csinálni mindent majd :( De én akarok nagymama is lenni :shock:

Kép
anyci
 
 


Kitty! Regiért mindere képes leszek, de most nem megy! Lehet még egy kis idő kell és sinen leszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De nagyon ari vagy, hogy biztatsz!!! És ez jól esik!!!

Annyci! Privit várom!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci,most ment :D

Kép
anyci
 
 


Oké! Köszi meg jött! DE ment a válasz is!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Már vissza is írtam :wink:

Kép
anyci
 
 


Én is!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nos! Én lassan megyek tusolni, mert minjá indul a vonatom! Legyetek jók addig is! Pusza

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci akkor jó utat és szeretgesd meg a picilányod :D Puszi

Kép
anyci
 
 


Furtoske
Igen en is orulok a magyar dokkernak :D a tesztjeim meg nem semmit ilyen meg nem volt :roll: Csucsu mindig eltunik pedig tudom,hogy mashova ir :roll:
Ez a gyerek tiszta te 8)
Kép

Zsu
enis erre gondolok :roll:

Anyci
Kompakt csajszi :lol: :lol: :lol: hat lehet elindult meg1nem tom :roll: majd ma nezek meg1et :roll:

Enis
A katona atjut azzal nincs baj de ha a pete azaz a mar megtermekenyitett embrike nem tud lejonni az mas baj abbol lesz a mehenkivuli :? Jo babazast :twisted: :lol: es kitartast a panaszaradathoz 8)

Tunderke
sziaaaa...neked is szep napot 8)

Kitty
Vegulis :lol: mi veszteni valonk van :lol:
Fuu de bator vgy...vert adsz :shock: nem semmi :roll: en is verszegeny vgyok en nem tok vert adni de apum szokott :wink:

Noci
Engednek ra ruhat adni amig inkubatorban van :roll: Sok gyogypuszi Reginanak!!!!!! :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Zugolvaslak am 8) :lol:

Kata
:?: :idea: :roll:

Szoszke
:?: :idea: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget igen kompakt vagy,mert te mindenhez,mindenkihez olyan gyorsan tudsz alkalmazkodni hogy az csuda,tökre irigyellek 8) :D
Jó lenne ha tényleg egy tojgli indult volna megint útnak,mert akkor dupla esélyetek lenne :D
Régen én is vérszegény voltam de már elmúlt valahogy :roll: Azóta már 2x adtam vért,utolsó idén januárban volt amikor is terhes voltam és nem is tudtam még akkor :roll: Lehet mostanában nem adok,majd még meglátom :)

Kép
anyci
 
 


Anyci
Telleg ezt gondolod :roll: akkor nekem jooo :) en nem is vettem ezt eszre :roll: Verszegeny en is regebben oltam de en tudom,hogy egy sima vv nel is rosszul vgyok nemhogy egy csapolasnal :shock: apum viszont huseges verado.Br mostansag nem tom de emlexem anno mindig ment :)

Tobbiek jol eltuntek vgy csak en jottem keson :roll: voltam fodrasznal fizettem 120$+25$ borravalo :shock: 24ezer ft+5ezer ft borravalo :shock: eszmeletlen es meg a hajamat nem is szaritottak be mert az plusz 50$(10ezer ft) lett volna :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Jó késön, de itt vagyok!!! Naddon jó hírem van! Nem várhattam vele holnapig!!!!! MA LEVETTÉK A GÉPRŐL A GINUSKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!! MAGÁTÓL LÉLEGZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS SEMMILYEN FERTŐZÉS NINCS A SZERVEZETÉBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!!!

Nócikám!Micsoda hírekre jövök így kora reggel!!! :) nagyon örülök!Hála a topic összefogásának is, meg az imáinknak is!!!! :D

Bridg :) Hú, ilyen drága ez a NY? :shock:
Ha lombikra kerül a sor, akkor az is nagyon drága, vagy az valamennyire finanszirozott?

Én is voltam vérszegény, kisebb koromban, meg a terhesség alatt is :?

Kitty :) Ez igen!!Vért adni!Hallottam, hogy egészséges is, mert kicsit megújul a szervezet utána :)

Képzeljétek, megy el a tejem, és Marci sem igényli már annyira :? Most már csak reggel, este szoptatok egy keveset :?
Vendég
 


Sziasztok!

Nócikám,HURRÁ!!!!Tudtam én hogy sikerülni fog :D Meg hát imáink meghallgattattak :!: :D

Bridget abból amit írsz és ahogy mindenkit ellátsz tanáccsal meg minden nem is tudom egyszerre felsorolni!Nem akarlak agyon fényezni de én nagyon csípem a búrád :!: :lol:
Jó drága ott egy fodrászat :shock: Rendesen lehúzzák az embert :? Keress majd egy másikat hátha azzal is jól jársz mint a szolival :D

Fürti,nem kell aggódni,a 6 hónap meg volt az a lényeg.Már a szilárd kaját jobban igényli és ez normális :D

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Anyci
ez függ apuci vércsoportjától is :) Meg még sok minden kis tényezőtől, amiről mi nem is tudunk. Amúgy meg azért kell kivizsgálni, mert akkor a terhesség kezdetétől tudják kezelni :)

Bridget
én 18 éves koromtól akarok vért adni, csak akkor még én is vérszegény voltam, azóta rendbe jött, azért akarok. És én szeretek segíteni másokon, ha így, hát így is :)
Jó drága a fodrász :shock:

Nóci
hipp-hipp hurrá! de jó hírek!

Fürtöske
igen egészséges, főleg a férfiaknak, mert nekik ugye nincs havi bajuk (csak agyilag :lol: ), és nem cserélődik a vérük. Ezért adhatnak a nők egy évben csak 3x vért (férfiak 5x).

Ti mit csináltok ilyen melegben? Én előbb locsoltam a füvet, de siettem be, mert iszonyat meleg van :shock:

Most mosok, meg főzök bolognai-t :)
Vendég
 


Most nem tudok írni,csak láttam a jó hírt

Nócika

Éljeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Később jövök

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty,ha az apának a vére 0+ akkor ugye az nem gond?Vagyis gondolom nem mert a lányom apjának van ilyen vére és a csajszinak nincs semmi baja :roll: Na akkor szegény lányomnak fek van adva a lecke,de még rá ér és addig meg annyi minden változhat az orvostudományban.Te párodnak mi a vércsoportja?
Én rakott krumplit csinálok :D

Enis tök jók ezek a virágok :lol:

Kép
anyci
 
 


Csajok!

Köszi mindenkinek!!!! Imádlak titeket!!!!!!!! nem is tudom mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mégis írok :lol:

Kitty,
férfiak :lol: Én tegnapelőtt főztem bolognai-t,de még van belőle,amennyire kívántuk,még mindig ott van majdnem az egész:?
Nekem is 0 a vércsoportom,meg a páromé is :D

Képzeljétek akkorát nőtt a keresztlányom és csak 1 hónapja nem láttam :shock: Nagyon édes,egyfolytában kiabált nekem,hogy mammmaaa :lol:

Anyci :D
azért remélem a párom nem úgy fog viselkedni is,mintha első alkalom lenne neki :lol: Az éjjel már összeálmodtam ezzel kapcsolatban egy csomó hülyeséget :lol: :lol:

Bridget,
erre nem is gondoltam,azt hittem csak annyi az egész,hogy feljusson a kiskatona :shock:
Tegnap láttam egy 3 hetes kisbabát,annyira picike volt,barátnőm furán nézett,hogy na mi van,nem tetszik? :shock: Azt hiszem ijedt képet vághattam :lol: Rég nem láttam ilyen pici emberkét :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci,
az én gépemen nem mozognak ennyire gyorsan a virágok,csak olyan lassan,öregesen :shock: ,így már fájnak a szemeim tőlük :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na így,legyen nekem is új avatarom. :lol:
Nagyon ráérek,annak ellenére,hogy úgy kezdtem,hogy most nem tudok írni :roll: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,ja hát azért csak nem lesz olyan a párod,csak ahogy írtad mennyire izgul a tervezett együtt lét miatt,azért mondtam :lol: Miért mit álmodtál? :wink:
Az én gépemen nagyon fickándoznak a virágok,nekem meg azért fáj a szemem tőle :lol:
Nagyon édi az avatarod :D
Mekkora a barátnőd picije hogy úgy meglepődtél?

Kép
anyci
 
 


Már nem tudom mit álmodtam,csak azt,hogy ezzel kapcsolatban valamit :lol: Tudom ,hogy azért mondtad,értettem :lol:

A keresztlányom már nem pici,13 hónapos,a szülinapján láttam utoljára,hm,ha jobban belegondolok,már másfél hónap is eltelt,nem csak 1 :oops:

Engem még mindig itt esz a fene,nem bírok elszakadni a géptől,pedig annyi dolgom lenne :evil:
:roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci
párom A Rh-. Én apum is 0-s.

Enis
aranyos ez a nyuszis avatar :)
Ez jó, egy órája még nagyon ráérsz, most meg nem :lol: Mi dolgod van?

Én már megfőztem a bolognait, így most ráérek :oops:

Képzeljétek, tegnap anyu már sétált! Persze kicsi távon, meg támogattuk, de akkor is! :D
Vendég
 


Eltudom képzelni mit álmodhattál :lol: Én arra a kisbabára gondoltam akiről bridgetnek írtál :oops: :wink:
A keresztlányod már tényleg nem olyan pici,de édes lehet :D és téged is mamának szólitott az nagyon cuki :D
Nekem is dolgom van de nincs kedvem kimozdulni ebben a dög melegben :?

Kép
anyci
 
 


Kimozdulni nekem sincs kedvem, de lehet, este elmegyünk egy tóra fürdeni (6után úgyis ingyenes :wink: ).

Én azt álmodtam, hogy páromnak mástól volt egy nagyon pici kislánya (újszülött lehetett), anyós sírt, hogy otthagyta a csaj a picit, mit csináljon vele, én meg gondoztam a kislányt, de nagyon szomorú voltam hogy nem az enyém.

Na, erre varrjatok gombot :lol:
Vendég
 


Anyci,
ja,a pici a barátnőm egyik szomszédjáé,3 hetes.És nagyon sírt ,én meg azt hiszem ijedten néztem őt :lol: A barátnőm meg odavan,hogy mennyire édes,ott ugrált körülötte és gyönyörködött,én meg földbegyökerezett lábakkal bámultam.Tényleg nem tudom miért,de nagyon meg voltam illetődve..Lehet még nem vagyok érett egy kisbabára. :D

Kitty,
na,elmosogattam,tűzhelyt sikáltam,rendet raktam a lányom szobájában :evil:
Annyira sok dolgom nincs,még főznöm kéne ,de azt nem ebédre kimondottan,aztán mindjárt megyek a szervízbe a kocsiért :roll:
Agyamra szállt a nagy meleg,tényleg nem tudom miért írtam,hogy annyi dolgom lenne...mikor előszőr írtam,akkor ültem le kávézni és gondoltam kitakarítok előbb,de meggondoltam magam :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nagyon örülök anyukádnak :D ,hogy érzi magát,vannak fájdalmai?

Nálam nagyon gyakoriak az ilyen álmok,a héten minden éjjel a párom egyik volt barátnőjével álmodtam :evil: (ez a csaj mindig közénk állt,esküvő előtt pár nappal kérte a páromat lépjen le vele és házasodjanak össze titokban :evil: ).De volt olyan időszakunk is,mikor édes hármasban éltük életünket :evil: Szeretem a csajt,na :lol: :evil: ,képzelhetitek :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty én most voltam bótban de azt hittem megsülök,pedig csak pár méterre van tőlünk :? Te is érdekeseket tudsz álmodni ám :shock:
Ja és arra nem is reagáltam,hogy milyen jól halad anyukád ez igazán jó hír :D

Enis azt a luvnyát katapultálni kéne az Északi-sarkra :twisted:
Nem hinném hogy az lenne a bajod hogy nem állsz készen egy babára,csak hirtelen nem tudtad mit tegyél.Ilyen voltam én is amikot a barinőm megszült és olyan pici volt a kislány hogy nem mertem megfogni,ő meg rajtam röhögött hogy mivan úgy csinálok mint aki életében nem fogott gyereket :wink: Nekem furcsa volt hogy olyan pici mert az én lányom nagy baba volt,60cm és 4100gr volt,gondolhatod amikor a kezembe nyomta a 46centis bébit azt se tudtam hogy fogjam,de aztán később már nem volt gond :D Úgy hogy no para 8) :!:

Kép
anyci
 
 


Kitty, örülök, hogy anyud ilyen szépen javulgat! :)

Hát az álom nagyon rossz lehetett :?
Jesszus, Enis, az az álom!!Inkább rémálom!

Nekem volt egy álmom babásan, mikor is még nem tudtam a nemét és egy kisfiút álmodtam meg magamnak, de nem olyan volt mint Marci, hanem gömbölyű és kopasz :lol:
De amig nem derült ki a neme, lányra gondoltunk mindig,hogy az lesz, erre tessék, az álom..... :lol:

Nóci, akkor most majd tudsz csövek nélküli képet is már rakni :wink:
Anyci, én kiváncsi vagyok a te lánykádra is :wink: :
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon nem sok erőm van.
Iszonyatosan melegem van, nem rég ébredtem fel.
Látom a rossz álmok időszaka van. Én is nagyon rosszat álmodtam. Azt álmodtam, hogy anyósom meghalt. És láttam a páromat összetörni, sírni. SZörnyű volt.

Nócika
De jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! végre!!!!!!!!!!!!!!! EZ tényleg nagyon jó hír! Annyira örülök nektek!
Kép Kép Kép Kép

Enis
Nagyon aranyos az új avararod! :)
Kibabáztad magad? :) A fejfájásod meg remélem elmúlt!
Úgy látom mostanában nagyon foglalkoztat a pároddal való együttlét. :) Még (rém)álmaidban is azt látod!

Bridget
Milyen fura a teszted. :) akkor most 2× volt pé-d?
köszönöm apósom nevében a jókívánságot. Szerencsére jól van már. :)
Jó drága volt a fodrász. De legalább jó lett?

Fürtöske
Milyen ügyes a kisfiad! És már meg kell szoknod, hogy nem csecsemő, hanem lassan kész férfi lesz. :) ezt mutatja az is, hogy kezd leszokni a ciciről. elég sokáig szoptattad, mostmár nyugodtan áttérhettek a szilárd táplálékra. Tudom, nekem nics babám, de 3 kollégának van kicsi gyereke. És 2-nek olyan korú mint Marci baba. :) Ők is pont ebben az időszakban vannak. :)
Kérdezted a gyógyszereket: divina: a ciklus rendezésére szolgál. Rendezi az időt. Mert egyszer 24 másszor 28 napos volt a ciklusom. Most úgy látszik, beálta a 27-re.
Merckformin: A PCOS-re szedem. napi 2×850 gr-ot. nem tudom miért ezt írják fel, de használ, az biztos. Nagyon sok fórumon és a pcos oldalon is olvastam, hogy ezt írják fel. Egészen a terhességig és a terhesség 3. hónapjáig szedni kell.

Zsu
Látom, mozi hét van betervezve. :) Jó szórakozást hozzá! :)

Kitty
nagyon örülök, hogy anyukád jobban van. Kép
továbbra is: Kép
A véradásban én sajnos nem tudok segíteni. Én B+-os vagyok.
Én is rendszeres véradó vagyok. ide a műv. házba szoktam menni, minden hónap első szerdáján vannak itt. persze nem megyek csak évente 2×. Többször a nőknek nem nagyon ajánlatos. Én így tudom. Azt pedig megkérdeztem egyszer a dokitól, hogy tényleg egészséges-e. Neki más volt a véleménye. Szerinte nem egészséges, mert egy sokk a szervezetnek, hogy megfosztjuk ennyi vértől, hirtelen. Az más, hogy gyorsan regenerálódik. Most nem adok, egyrészt a gyógyszerek miatt, másrészt azért, mert hátha.....

Anyci
Laptetűűűűű!!! :) :) Gratulálok! :) :)
Jól belekezdtetek a pakolásba. :) Ennyire allergiás vagy a porra?
[quote]M írta:ár a javulás útjára léptem,és tudom ha van valami gondom hozzátok tudok fordulni,ez jól esik

Nagyon örülök, hogy javulsz! De tényleg! :) És naná, hogy fordulhatsz hozzánk! :) :)

Tündérke
De jó, hogy jelentkeztél! De ügyesek vagytok! Kész lett a lekvár?

Szöszke,Csucsu, Kata???? Hol vagytok? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Jajj, épp most olvasom, hogy már Bridget is hiányol!
Vendég
 


Enis
az is valami :wink: Nekem is elegem van a melegből, jó lenne már egy lehűlés...

Anyci
párom pedig jót röhögött az álmomon :lol:

Fürtöske
én azért nem szeretném, ha az álmom valóra válna :oops:

Pendi
látom téged is utolért a rosszálom-széria! Elhiszem, hogy rossz lehetett :(
Időpontot nem tudnál adni, hogy mettől meddig lehet véradásra menni? Mert páromnak most leállás lesz egész aug-ban, és így el tudnánk menni együtt (itt a faluban évente kétszer van csak, az egyikről már lecsúsztunk, a másikat meg nem tom mikor lesz).
Én nagyon drukkolok hogy a hátha az egy erős pozitív teszt legyen ;)

Meleg meg anyut is kikészítette, lement a vérnyomása 80/61-re, de már jobban van. Szegény csak iszik állandóan, nem is tud enni... :(
Vendég
 


Furtoske
Draga jah :shock: a lombik nem finanszirozott es mint azt regebben is irtam majdnem 10ezer $ azaz 2milla ft korul :roll: jah es plussz az injekciok :x Szoptatas miatt meg szerintem mar nem kell aggodni azert eleg szepen kihuztatok idaig :wink:

Anyciiiii
:oops: :oops: :oops:
[quote]N írta:em akarlak agyon fényezni de én nagyon csípem a búrád
:oops: :oops: :oops:
Kép Kép
A fodrasz azert draga mert a berleti dij magas nincs annyi paciens es igy azon a par emberen hozzak be a dolgokat akik mennek....a szolival is ez a helyzet....sok a sotet ember e nincs annyi paciens igy az a keves aki megy megfizeti az arat :?

Kitty
Ez ngyon szep dolog :!: en betoji vgyok :oops: persze ha muszaj lenne adnek de igy hogy nem kell :oops: anycid hogy van?Mikor mehet mar haza? :roll: vgy mar otthon van? :shock: Na most olvaso mar setalt anyud :wink: ngyon kis ugyi,dokik mit mondanak? :roll: Az almod nem semmi :shock: :?

Enis
Micsoda tancolo viragok :lol: :lol: :lol: es az uj avatarod 8)
Dejo lehetett neked 3hetes babaval :D ilyen fejet vagtal Kép vgy ilyet Kép ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) Kar hogy nem voltam itt...de majd maskor elkaplak :twisted: Na most hogy mondod ilyedt Kép remult fej Kép ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Pendi
Valszinu 2szer volt pe ezt az is bizonyitja hetfon dokinal volt bent egy 15*18-as peti az egyik oldalon jah es akkor mar megvolt a pe-m :!: :wink: Jonak jo lett bar inkbb feketes,mint sotetbarna :shock: es hat csak festett...szaritani en szaritottam meg :oops: nem volt nagy kunszt befesteni de ha ratalalnek a megfelelo festekre a boltokban akkor talan valamelyik csajszi segitene :roll: A meleg meg monnyon leee bezzeg ha nyaralni megy az ember akkor meg esik :twisted:

Almokrol
En tegnap azt almodtam,hogy felhoztam egy fekafiut a lakasomba es majdnem lefekudtem vele :shock: aztan megsem elzavartam es csak azon idegeskedtem nehogy ido elott hazaerjen apacska mert meglatja,hogy ott a fiu :shock:

Ma meg az exem volt az almomban :shock: soxor almodok vele na de nem jokat :x mindig valami rossz alom...pl ma mar nem szerettem ot es szeretkezdni akart en meg tok undorotam tole...meg jo,hogy az exem volt nem apacska :oops:

Verrol
A 0-as verrol jol mondja kitty :roll: a beultis topikban hallottam enis,hogy ellenanyagot termel a szervezet ha babasak ezert tobbszor kell menni csekkolni(mar nem tom pontosan hogy de nem is egy embertol halottam) a ferj szerintem nem gaz mert nem o hordja ki a babat :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!
Itt vagyok, csak annyira lefoglal a két gyerek, hogy napközen hiába van bekapcsolva a gép, csak elolvasom az e-mailjeimet, meg értekezem msn-en a 4. emeleten lévő csajjal, hogy mikor megyünk le végre sétálni.

Zoli új munkahelyén három műszak van, hát ez egy rémálom. Eddig folyamatosban volt, egy nappalos 12 óra, köv. nap este 12 óra reggel, tehát a harmadik nap aludt, negyedik nap szabad. Ha nem tudta magát kialudni, akkor lefeküdt este és kialudta magát másnapra. Most meg nincs apelláta, este újra menni kell, nincs idő pihenni. Mondom, ez rémálom, kicsi lakás, két gyerek, főzés, le kellene foglalni őket, hogy ne visongjanak. De kimenni nem lehet, házimunkát is csinálni kell, anyós segít, de nagyon nehéz.

Most délutános, hát ez se jo nekem. Mire felkelünk, bolt főzés vagy egyéb más melo, ebéd és már megy is, aztán 11-kor ér haza, én meg egyedül a két gyerekkel.
MÉg a nappalos a legjobb, csak neki kell korán kelni, már 5-kor indul, de nem tudom mikor kel pontosan. Viszont korán itthon van. Szóval megbeszéltünk, hogyha lesz más, akkor megy máshova dolgozni.
Ja a legújabb: 5+2naposban volt, tehát hétvége szabad, erre átrakják kötelezően mindenkit, 6+2 naposban, ez olyan, mintha a hét 8 napból állna, 6-ot kell egyfolytában éjszakázni, nagyon gáz.
(foly köv. jön apa)

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


És a hétvégéje így esik: hétfő-kedd, kedd-szerda, szerda-csütörtök, csütörtök-péntek, pétek-szombat, szombat- vasárnap, vasárnap-hétfő, és hozzáteszem, hogy ha mondjuk szombaton éjszakás, akkor a vasárnap alvás. Tehát kérdés: mikor is szervezünk hétvégi családi programot? mert általában a szervezett programok hétvégén vannak. Na meg ha én elkezdek dolgozni, akkor aztán kiváncsi leszek, hogyan látjuk egymást. Nem sokat.

A napjaink: reggel felkelnek, persze a Levente előbb, reggeli, Lilla szopik éjjel és reggel, valamint a délelőtti alváshoz. A Lilla 2 órát van fenn délelőtt, mert hamar álmos lesz. Alszik egy órát, közben házimunka- főzés, Leventézés. Aztán délben etetem a családot, mire elvégzek a romokkal, szinte már 3 óra és viszem aludni a Lillát. Gyorsan rendet rakok, aztán foglalkozom a Leventével, nemsokára iskolás lesz, muszáj a rajzolással, gyurmázással foglalkozni. Foglalkoztató füzeteket vettem, már ő kéri, hogy csináljuk, karikázás, összehasonlítások, számolások, érdekli szerencsére. Csak a rajzolás nem. Számolni szeret, 20-ig simán.
Mindent számol mostanában.

Lilla felkel 4-kor, uzsonna mindenkinek utána, (Lilla utálja a gyümit, egy szenvedés az uzsonna vele), romeltakarítás, aztán utána tudunk lemenni játszótérre, meg ügyeket intézni, sétálni. Mire feljövünk, rögtön fürdünk, gyorsan vacsora a gyerekeknek, fogmosás, meseolvasás, és altatás. Persze mindeközben pelenkázás, sírás miatti vigasztalás stb.
Kb. fél 10 mire alszanak, utána romeltakarítás, rendrakás, vacsora. Ekkor már sokszor fél11 van. És akkor még nem voltunk igazából kettesben...

Így telnek a napok. Ami nincs, vagy kevés: szex, tévénézés, olvasás, pihenés, hajmosás, frizurakészítés.. és még tudnám sorolni.

Most lelépünk 2 hétre anyuékhoz, mert előttünk a téren rockmusical lesz, folyamatos próbákkal, nagy hangerejű előadásokkal, amit én nem akarok végigszenvedni a gyerekekkel, (persze szívesen megnézném), de jobbnak láttam inkább elmenni itthonról.

Most megyek, mert apa megjött és szeretne hireket olvasni.

Nocika! Örülök, hogy lassan hazaviheted a lányodat! Fejjél, ha nem jön több, nem baj, próbáld később, de az a lényeg, hogy a tejet mindig lehet növelni, csak idő kell hozzá!!!!
Ha kell is tápi az elején, akkor majd csökkented a tápot és egyre több tejed fog termelődni.

Fürtöske: Pcos-ban azért adnak metformin tartalmú gyógyszert, hogy az inzulinháztartást rendbehozzák, amely magával vonja a női nemi hormonok visszaállását a normális értékekre. Utána jön a baba általában magától, ill. nőnek a lombik esélyei.

Most ennyi voltam, bocsi!
Puszi a többieknek is!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nálunk megint őrület meleg lesz. Pedig éjszak fújt a szél, és azt hittem jól lehűti a levegőt. De nem. Már most csavarni lehet a bugyimból is a vizet. :)
Ráadásul egy hülye szúnyog, vagy több jól össze is csipkedett, és arra ébredtem, hogy nagyon viszket a lábfejem. :( Meg a combom, meg a nyakam.....

Kitty
De tudom, mikor lehet vért adni.
Szóval minden hónap első szerdáján szoktak jönni, és a "meghívókon" 8-13-ig időpont van írva.
anyud azért remélem eszik is valamennyit. Fel kell erősödnie. Meddig kell benn maradnia?
Köszi a drukkot! :)

Kata
:) :) :)
De jó látni téged! :) Már hiányoltalak nagyon!
Ezek szerint párd talált munkát. HOl? Ha nem vagyok túl kíváncsi?
Ez a beosztás tényleg elég gáz. Drukkolok, hogy mielőbb találjon egy megfelelő munkát.
Lilla nem szereti a gyümölcsöt??? Akkor elég nehéz dolgod van.
Ha tudsz tegyél már fel képet a gyerekekről! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget
még sajnos nem jöhet haza, de már remélem, jövő héten igen. Most beszéltem vele telón, azt mondta, tegnap este már egyedül fürdött, és egyedül is megy a séta :D Délután megyünk hozzá :D
Azért a te álmod se piskóta :roll:

Kati
szia :)
Sajnálom, hogy Zolinak ilyen munkahelye van, de már a mai helyzetben annak is örülni kell ,hogy van :?
Nem semmi napjaid vannak, én már lehet idegösszeomlást kaptam volna...

Pendi
köszi az infót!
Eszik, de inkább levest, meg dinnyét, mert a lélegeztetőgép csöve felsértette a torkát, és még mindig fáj neki, ha szilárdabbat akar enni. De legalább iszik, 4 littyót kell naponta inni.
Ha felerősödik (tehát magától tud fürdeni, wc-re menni), akkor kiveszik a katétert, aztán ha vérkép is ok, akkor jöhet haza. Remélem, már jövő héten :roll:
Engem is megevett egy szúnyog, amúgy meg úgy bealudtam, hogy nem vettem észre, hogy a párom elment dolgozni :oops:

Én ma csak almakompótot csinálok, anyu azt rendelt :)

No meg főlök a saját levemben...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?