Új privát üzeneted érkezett!

Gégéé, a borzalmas éjszakák alatt a 4x-i kelést értettem. Ilyen utoljára nagyon régen volt. Mondjuk nem is hiányzott.

Tünci, Betti, ugye már jobb kedvetek van? Higgyetek benne, hogy minden rendben van és lesz, tudom, nem könnyű!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, ma Lexi 4x felült egyedül. :D :D :D Olyan büszke vagyok rá, még akkor is, ha más babák korábban megcsinálták. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lara, Ancsi! Hányra mentek holnap a Sziget u.-ba? Van arra egy park, ha lenne kedvetek meg időtök előtte, vagy utána kicsit sétálni, lehet, hogy elsétálnánk arra?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szosz 2009.10.07 17:47-kor.

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

Beze: Nagyon ügyes Lexi, azzal meg ne foglalkozz,hogy mások mikor csinálják. Egyébként Réka 9 hónapos korától ül stabilan. De engem ez nem zavart. Ő ekkor érett meg rá.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
beze! Lexinek gratula!!!
teljesen jól fejlődnek! van olyan gyerek, aki 7 hónaposan megfordul, utána 2-3hetente produkál valamit. a barátnőm kislánya pl.

lara, ancsi!
tényleg, mikor mentek?
ha Zsófi nem alszik, mi is megnéznénk titeket!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Mi 16:55-re megyünk a dokihoz van amikor elég sok a csúszás ,sajnos most elöbb semmiképp nem tudunk menni mert a párom dolgozik.Úgy emlékszem Ancsi 17:30-ra megy.Ha nincs későn nektek akkor találkozzunk holnap :D De azt nem tudom hogy hol van ott park :oops: azt tudom hogy egy játszótér van ott.Privibe elküldöm a tel számom ok?

Beze:De jó lenne ha közelebb laknál :D Nagyon ügyes Lexi :D :D :D :D :D Minden baba másképp fejlődik Hannus például még mindig nem megy de majdcsak elindul :) Nekem is 3-szor a mi doki bácsink csinálta a 4d uh-ot és nekem se tartott tovább 10 percnél,végülis ő látta annyi idő alatt hogy minden rendbe.

Ancsi:Azt hittem Dorka fodrásznál volt :D Nagyon aranyos milyen sok haja van :D Én is várom már a holnapot :D

Betti:Milyen előadásokra mész?Írtad egyik nap hogy lesz születés hete nálatok.Tartok ám a mütéttől mert úgy nem bírom a fájdalmat :oops: de így meg olyan rossz :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.07 20:16-kor.
Vendég
 


lara!?
mi is becsatlakozhatunk?
ez pont jó időpont...
Vendég
 


Persze hogy becsatlakozhattok :D Azt elfelejtettem írni hogy Anyú is jön velünk,de ő nem fog zavarni senkit.
Vendég
 


Sziasztok!

Cickóműtétet én nem vállalnám addig, ameddig nem szültem meg az összes gyermekemet. Ja és be nem töltötte a legkisebb a hármat (ne kelljen emelgetni...stb.). Egyébként nagyon tetszik, ha sikerül természetes hatásúra megcsinálni. Sajnos ez a ritka.

Én is hallottam és te is most igazoltál Betti, hogy utána nagyon fájdalmas. Valaki még az ajtót sem tudja kinyitni.
Egyszer egy fickó nyilatkozta a tv-ben, hogy látványra vágyfokozó, tapintásra vágylohasztó a szilikondidkó. De itt is igaz a mondás, kinek a pap, kinek a papné.

Az éjszakánk jól telt, reggel 3/4 7-ig aludt Mazsola. Ma elmentünk kirándulni. Gabika a héten laza napokat tart magának. Náthás!!!! Ez nála egyenlő valami "halálos kórral", ilyenkor nem is lehet dolgozni. Férfiember! :)
Elmentünk megnézni a balatonedericsi Afrika Múzeumot. Milunak nagyon tetszett, bár a malacoktól félt. Pedig pici malacok voltak. :) Utána benéztünk még anyósomékhoz. Akkor már éreztem, hogy picit melegebb a homloka, így siettünk haza. Sajnos beigazolódott a sejtésem, 37,7 volt. Nem akartam neki ismét kúpot beadni, mert annyira összeszorította a kis popóját, hogy féltem, hogy fájdalmat, vagy sérülést okozok neki. :( Vettem neki Nurofent. Imádta és nagyon jó az az adagolója is. Mondta, hogy: "Mííg, mííg! :D

Biztos vagyok benne, hogy a foga miatt lázasodik be. Egyszerre a négy szemfog... :( Majd csak túl leszünk rajta, bár még hátra van 4 örlő is, és akkor meg lesz a 20 tejfog! Szerencsére semmi más baja nincs, így betegség kizárva.

Tünci! Sajnos bármire képesek a gyerekek.... :wink: Valahogy meg van bennünk az a nyolcadik érzék, hogy megérezzük mikor valami baja van a gyerkőcnek. Mikor Milu először lett náthás, halálra aggódtuk magunkat. Sőőőt! Mikor hazahoztuk a koráról, 3 napig annyira izgultunk, hogy alig ettünk, hasmenésünk és hányingerünk volt. Mazsola pedig gyönyörűen evett és aludt.
Most már lazábban kezelem ezeket a dolgokat, túl vagyunk a tűzkeresztségen.

Lara! Ügyi vagy! Majd írd meg, hányast kaptál!
Én tanulok minden nap, most is ha befejeztem a monológomat, megyek pénzügyet tanulni. Október végén vizsgázom.

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!!

köszi csajok a kérdést, a Miló már jobban van :lol: :lol:

Jaffa: a Milónak felül jön két szemfoga egyszerre és őt is leverte a láz, párosult még egy náthás megfázással, gondolom az immunrendszerüket legyengíti a fogzás, ráadásul azt hallottam, h a szemfogak nehezen jönnek és jobban megviseli őket, bár eddig jók az éjszakáink, de ki tudja meddig :shock:

ma délután több, mint 3 órát húzott egyben kedvenc első szülöttem :lol: :lol: :lol:

cickóműtét: nekem is megváltozott az alakja, mérete, formája, de én nem csináltatnék, főleg azok után, h egy bnőm csináltatott és leírta, h utána mit élt át....szörnyű fájdalom, hetekig nem tudott menni, cső lógott ki belőle, ami foly.-an szívta le neki a váladékot, sokáig nagyon rugalmatlanok és vmi szorítót kellett hordjon, ő azt mondta, h iszonyatos fájdalommal jár utána, és újból már nem feküdne kés alá.
én úgy tutom, h lehet kérni, h a későbbi szoptatás miatt elvágják-e a tejcsatornákat v sem-ha így hívják :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


topicoff:

valakinek megvan a Teletubbies magyarul? kellene nekünk mind a 4 rész dvd-n

légyszi, akinek megvannak, írjon nekem privit, kifizetem, küldök dvd-t is, köszi előre is

Kép
naspolyácska
 
 


remélem a bnőm nem bánja, egy kis "ízelítő a cickóműtét részleteiről

"Utána egy napig nem szabadott felkelni, ágytálba kellett vizelnem, képzeld el. Az volt a szar, hogy nem tudtam ...hát kitörölni, mert az izmaim nem engedtek odáig érni. A hátsómig még most sem nagyon érek el, egy kakálás tiszta küzdelem.Szóval úgy mozgok, mint egy 80 éves, nagyon lassan közlekedek, azt is nagyon vigyázva, megfontoltan, mert nem tudod, milyen akadály ugrik ugye eléd. Első nap még kaptam infúzióba fájdalomcsillapítót, meg minden egyebet, akkor még tök virgonc voltam, mindenkit hívogattam, mikor kitisztult az elmém, kb 15 óra körül. Na másnapra elmúlt a jóvilág, nem kaptam több infúziót, viszont hánytam, és rámzúdult az a kegyetlen fájdalom. A kanül is benne volt még a karomban, na meg a hónaljamból kivezetett két cső, ami a mellemben képződött váladékot vezette két tartályba, ezeket 5 napig egy szatyorban hordtam magammal. Ez volt a legborzasztóbb az egészben. Akkor már fel kellett kelni és sokat járkálni, gondolhatod mennyi kedvem volt hozzá. Felkelés kb fél óra volt, mostanra csökkent az idő. Senki sem segít neked, csak egy nyúlós húzózkodó van az ágy végére kötve és tessék. Hát a karjaim jól ki fognak izmosodni, az tuti, de ez a felkelés egy rémálom, még a mai napig.

A párna egy külön történet. Ez nem rendes ám, neeeem, ez olyan babzsákszerű, valami kavicsokkal feltöltve. Na ezt a gravitáció persze lefelé húzza, így amikor nagy szenvedések árán elhelyeztem, az ágy mellett állva, és nagy nehezen félóra alatt befeküdtem az ágyba, addigra lecsúszott a derekamhoz, rohadtul kellemetlenül, a fejem meg lógott, csoda ha ettől kiakadtam. Ekkor már annyira kifáradtam, hogy nem tudtam felkelni egy újabb igazításhoz, és így feküdtem addig, míg nem gyűjtöttem erőt.

Ehhez hozzátartozik, hogy akkor is és most is félig ülve alszom, mert nem tudok vízszintesen feküdni, másrészt meg nem tudnám magam felküzdeni olyan mélyről, mondhatta volna valaki, hogy karra meg hasra gyúrjak előtte

Szombaton bent volt a doki, ki akarta venni a csöveket, de én ettől annyira fostam, hogy mindenféle ürüggyel elhalasztottam másnapra. Igazából már a műtét előtt is a csőkiszedéstől féltem, és amikor eljött az ideje, rám tört a pánikroham. Szinte úgy vonszolt be a doki a kezelőbe és szó szerint végighisztiztem az egészet, mint egy eszelős, de én ennyire már régen féltem. Nem is tudom, mi volt velem, de egyszerűen annyira rettegtem, hogy az agyam nem engedte felfogni, hogy meg kell történnie. Hát!

Borzalmas is volt, annyira gáz volt, hogy nem is tudom elmondani. A csövek spirálszerűen bele voltak tekerve a melleimbe, hosszan, jujj, most is rosszul vagyok ettől. A hangja, ahogy kihúzta, mintha egy lény mozogna bennem, na és az érzés, hogy a testedből kihúznak valamit...Soha sem felejtem el. Csakis emiatt remélem, hogy nem lesz komplikáció és nem kell újra becsövezni. Bármit kibírok, bármit, de ezt képtelen vagyok.

Na szóval egy szó mint száz, mindent egybevetve, a mellműtétemnél soha sem tapasztalt fájdalmakkal szembesültem és ez elég rosszul érintett testileg-lelkileg.

A kihúzás után a lukkal semmit sem csinált a doki, csak odatett néhány gézlapot meg kaptam két ragtapaszt, hogy majd ragasszam be. Ehhez ma volt bátorságom.

Sajnos nem nagyon jól alszom, éjszakánként 3 óránként felébredek, akkor fel kell kelnem. Ez eléggé megvisel ugye, ahogy már kifejtettem. Most úgy oldom meg, hogy a jobb lábfejemre kötöttem egy textil övet és azzal húzom fel magam. Akár vicces is lehetne a dolog. De igazából nem az. Elég nehéz még a lábfejemet is elérni, hogy rátegyem ezt az izét, ez egy jó hosszú meló. Talán majd javulok. Ma már saját magam megmostam a hajam, ez is vicces volt. De már muszáj volt.

És annyira viszketek. Ez a bugyola kötés van rajtam már 6. napja, meg ez a szoros melltartó, meg egy pánt, ami lefelé tolja a cickókat. Alig kapok tőlük levegőt, a lelket is kiszorítják belőlem. De ami szintén gáz, hogy már milyen koszos lehet, csoda, hogy viszketek? Most egy fakanalat rendszeresítettem, azzal vakarom a hátam. Ez is tök röhej. Pénteken 2-re kell visszamennem, hogy átkötözzön a doki, akkor majd viszek magammal egy másik melltartót és megkérem, hogy adják rám. Elvileg én is lecserélhetném, de nincs hozzá merszem,. Ma lehúztam egy kicsit a cipzárt és az egészet elengedte, én nem merem magam kicserélni, félek, hogy valami gáz lesz. "
:shock: :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Szösz
Tőlem a Bácskai kérdezte, hogy akarok-e képet, még válogathattam is. Féltve őrzöm ma is. :)
Mi a 24. hét környékén voltunk és ŐLeventesége mélyen aludt, nem bírtuk felverni. :D

Lara
Nem csodálom, hogy kiborultál a barátnődön. Ha nem akar gyereket, akkor védekezzen, nem a kőkorban élünk.

Tünci
Bácskai szintén kérdezte, hogy akarjuk-e tudni a nemét. :) Naná, hogy akarunk. :D

Ancsi
Kicsit kerültem a kékséghez, azt hiszem 2006ban, ERPn voltam.
Levit akkor zavarta a haja, mikor belelógott a szemébe. Jó párszor voltunk már fodrásznál. :D

Betti
Nem semmi ez az érbetegség.

Beze
Örülök, hogy bevált a bogyesz.
A doki monnnyon le!
Gratulálok a felüléshez!!! Minden gyerkőc másként fejlődik. Levi elsőbb mászott, utána fordult a hasára.

Naspi
Kitartást a szemfogakhoz!

Olyan sokat nem szoktam nézegetni a cicijeim, de nem látok feltűnő változást. Apa hátrakötné a sarkam, ha meg akarnám műttetni, mert neki pont így tetszik. :)
Kihasználtuk a mai jó időt, kint kertészkedtünk. Amíg sziklakertet gyomirtottam, Levi kavicsozott, szétdúrta az összegereblyézett fűkupacot, majd nekifogott a sziklakertből kitermelni a homokot. Estére úgy nézett ki, mint egy kisördög. Vacsi után ki is dőlt.
A szomszédnál kerítést csinálnak, 7kor arra riadtam,hogy körfűrésszel vágják a téglákat az ablak előtt. :twisted:
Vendég
 


még egy kis szösszenet

"A cickók eléggé húzódnak még, gondolom, ahogy nyúlik az izom vagy mi, még kő kemények, hónapok kellenek, hogy bepuhuljanak. Bár mintha ma már lett volna egy kis mozgása. Tök fura, de én már megszoktam ezt a keménységi fokozatot A karjaimat is egyre magasabbra tudom emelni, de vigyázok nagyon. Még elmozdulhat meg ilyenek. Jó szoros sportmelltartót kell hordanom éjjel nappal még legalább 3 hétig az tuti.
Majd 4-6 hét múlva kell mennem ellenőrzésre, addig gyógyulgatok (meg utána is)

remélem komplikáció nem lesz. Sajna az bármikor bekövetkezhet, akár még évekkel a műtét után is. "

:shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Huh, micsoda témák, ciciműtét :wink: Én nem hiszem, hogy valaha kés alá feküdnék, akkor inkább az orromat műttetném meg, de én sem bírom a fájdalmat, úgyhogy most már marad. Anno néztem azt az átalakítós műsort néha, jó sokat szenvedtek benne a műtétek után...

Azt hiszem, mától mi is csatlakozunk a zombitáborba, délután már nagyon nyügi volt Nati, akkor ilyen, ha jön a foga, gondolom, bújik a hatodik. Kíváncsi vagyok az éjszakára...

Képzeljérek, Nati megtanult bólogatni, olyan édes, az egész felsőtestével csinálja, behalunk tőle. :lol: Ja, meg amikor Lili inhalál, akkor ő is utánozza, ugyanúgy veszi a levegőt.

Beze: gratula a kis ügyes Lexinek! Dehogy csinálta későn! :wink:

Kár, hogy mi nem tudunk becsatlakozni a minitaliba, de épp összehoztunk egy csajos ÖTYE-t holnap délutánra.

Anyany, Lili is nagyon szerette a Teletubbiest aranyos kis figurák. A Maszkabált ismeritek? Gryllusék zenés-rajzfilmes dvdje, mi nagyon sokat néztük. Nati kedvence (meg Lilié is) most az Alma együttestől a Ma van a szülinapom, nagyon tudja rá rázni a popóját. Ha nem ismeritek, hallgassátok meg, nagyon aranyos.

Betti, nem semmi lehetett, szegénykém, nem is hallottam még ilyenről.

Jeges macika, szomszédok:grrrrrrrrrr. :twisted: Nálunk a hátsó szomszédok akár vasárnap délben is simán nekiállnak flexezni, de volt, hogy este 9-kor álltak neki. Meg van egy kis yorkshire-terrier, aki egyfolytában ugat, na, attól is a falra tudnék mászni. Kimegyek gazolni és ugat az arcomba, férjemmel meg szoktuk kicsit locsolgatni a slaggal. :wink:

Ancsi, Dorka tényleg igazi "nagylány" már. :D Nagyon szép sűrű haja van.

Gégéé, micsoda álom! :lol: Gratula a fogacskákhoz!

Winchi, Matykó szenzációs a képeken, mint mindig. :D

Várom férjecskémet haza a munkából, hogy ihassunk egy kis móri borocskát, a bornapokon vettük. Olyan furi, hogy most már nem kell annyira figyelni a mennyiséget, mert nem szoptatok. Persze azért nem fogok leittasodni. :wink:

Teszek én is képeket, sikerült kicsinyítenem.

Jó éjt,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Ancsi: Ja, azt én is akartam írni, hogy már milyen nagylányos Dorka! És neki is nagyon sok haja van! :D

Katinka: Mi az az ÖTYE? Egyébként éppen ma gondoltam rá, hogy a héten milyen jó idő van, mi mindig akkor talizunk, mikor hideg van. :shock: Meg arra is gondoltam, hogy pénteken talizhatnánk, de ki van írva a házban,hogy pénteken nem lesz lift, szóval a babakocsit nem cipelem le, sem fel, a hetedikre. Ebből következik pénteken itthon maradunk. :(

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép Halló-halló

Kép Indulhatunk!

Kép
Kép
katinka31
 
 


Szösz: ÖTYE= Öreg Tyúkok Egylete/Egyesülete :wink: A volt munkatársaimmal szoktunk összeülni dumcsizni, azt hívjuk így. Én is tőlük tanultam az elnevezést.
Kár, hogy nem tudtok kimozdulni pénteken, mi is ráérünk, Apa egész nap dolgozik. :?

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jajj, hát én még nem akarok ÖTY lenni! :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Ja, és nagyon ügyi Nati, biztos nagyon édi a bólogatás. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Naspi:Jesszus :shock: A barátnődnek nagyobbítottak vagy kicsinyítettek?Már egy ideje olvasgatok a témáról.
A párom meg mondta hogy nem vagyok százas :shock: De persze nem neki rossz hanem nekem,na mindegy majd meglátjuk.Először is fogynom kellene aztán kiderül hogy akkor milyen lesz,viszont akkor elő kell vennem a masszázs tudományom hogy nehogy rosszabb legyen a fogyás miatt.Örülök hogy Miló már jól van :D jó kis alvókája van :D

Katinka:Jaj de édes Nati :D :D :D :D Remélem az éjszakátok jobb lesz :wink:

Jaffa:Jó tanulást neked!Nekem este már nem fog az agyam így reggel kelek korán tanulni ,este matekot gyakorolni szoktam.Gondolom te meg folyamatosan tanulsz.

Jeges macika:Szomszéd :evil: utálok én is ilyenre kelni,pedig elég sürűn előfordul(panelba lakunk)
Vendég
 


Katinka:Akkor jó szórakozást holnapra :D Nem semmi elnevezés :lol: de te nem vagy öreg :wink: Jaj írni akartam én is hogy Nati de aranyos lehet ahogy bólogat.Hannus is csinálja és mondja közbe ,hogy nem nem.
Vendég
 


Szösz:Én sem akarok ÖTY lenni :( de sajna olyan gyorsan megy az idő most úgy megállhatna picit,de persze nem fog :(
Vendég
 


Na tessék mire ideértem mindenki elment
Én is megyek aludni mert hullanudli vagyok(ahogy Gégéé mondaná :D )
Képet is hoztam :D Kép
Vendég
 


elolvastam, amit írtatok.
lara megkaptam a számot.
megyek, csatlakozom a kisbékámhoz...

naspi, megnézem, fent van e ahonnan apánk tölt.

ancsi!
sajnos nem tudok segíteni, ez valami regisztrációs oldal, ahova meghívó kell.
Vendég
 


Nasp, semmit túlzás nincs abban, amit írt a barátnőd...sajnos. Én wc-re tudtam menni, sőt erőltették is, hogy felkeljek, de átvágták a bordaizmokat is, és hát felülni az ágyból azt egyedül felejtsd el. Még ha támogatnak hátulról akkor is gáz. Volt olyan, hogy könyörögtem a szobatársamnak, hozzon fájdalomcsillapítót, de a nővér azt mondta, hogy óránként nem kaphatok, pedig injekcióba ment, közvetlen vénába nekem is.
És feladják rád azonnal a szoros melltartót! Na az a király! Mert a kötést nem tart annyit és ez is kell.
De az is igaz, hogy egy nap ez és utána mintha elvágták volna, jó nem azt mondom, hogy nem érzed, de már kibírható. Mikor először néztem tükörbe, elsápadtam, a jobb mellem fent volt a kulcscsontom alatt, közvetlen. Azt hittem elcseszték, kétségbe estem, hova varták fel, mivel korábban a háromszoros tömeg miatt leért a hasam közepéig, csak a jobb, a bal tök jól állt, szóval szép látvány volt....
De mondta a doktornő, hogy ne aggódjak, ide fel teszik és majd egy pár hét múlva leszáll magától a helyére. Ez tényleg így lett. Kb két hónap mire fel tudsz nyúlni a polcra valamiért, mire fürödni tudsz normálisan az is annyi, mert nem érheti víz, és bizony, ahogy gyógyul marhára viszket. Tök ciki mikor mész az utcán és simogatod a melled......mert másként nem bírod ki. :D
És egy jó félév mozgás, sport nélkül. Egyébként egy héttel a műtét után már mikrobiológia előadáson ültem, úgyhogy gyorsan kiengednek.
De mikor először vettem fel normális melltartót, így összességében azt mondom megérte.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Lara
sok-sok előadás lesz, pszichológusok, nőgyógyászok, dúlák, lesz torna, jóga stb. Még nem tudom mire megyek, mindenre nem érek oda azért.
Májusban voltam a születés terápián, az 3 napos volt, azóta kicsit másként látom a szülést, születést, sokat formálódott a véleményem. És itt sem csak a materiális dolgokról lesz szó.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan szép idő van ma :D Gyorsan meg is reggelizünk aztán lemegyünk sétálni a főzés meg megvár :roll: ilyen szép idő meg lehet hogy már nem is lesz :cry: Teljesen kész vagyok nem szeretem az őszt :?

Betti:Biztos jó programok lesznek.Itt veszprémbe is volt mikor kismama voltam terveztem is hogy elmegyek,de meg kellett műteni a kutyámat és 2 hétig Anyuéknál voltam én vigyáztam rá,úgyhogy nem értem oda.De a kutyus meggyógyult :D

Tünci hogy vagy :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezek és rohanok tovább, mi a rohanás hetét rendezzük a héten :lol:

Nati nagyon édes a képeken! Az a telefonálás, mint valami naccságos asszony :lol: :lol: :lol:

Alma együttes nálunk is nagyon megy megvan 5 albumuk.

A cicis sztoriktól rosszul lettem, elkezdtem olvasni és éreztem hogy szűkűl össze a gyomrom úgyhogy nem olvastam végig...

4D-n nem voltunk, nem tudok nyilatkozni...

Ha taliztok ma lányok vigyen valaki fényképezőt és használjátok!!!! :lol:

Csajok tegnap egy rapid-randi keretében találkoztunk Tüncivel és a pocijával :lol: Nagyon szépen formálódik a poci Tünci pedig jól néz ki csini lett a haja :lol:
Tünci Matyi onnantól beszámíthatatlanul nyekergett aztán S-nál elaludt, utána hisztizett apa már aggódott, hogy beteg a gyerek, de egy nagyágyas hancúrozással helyre lehetett billenteni, most meg még alszik :shock: Ez van ha keresztüljárjuk az országot vele... :oops: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Jelentem tegnap mi is befordultunk az 5. hónap elejébe...már csak két hét és annál tovább még soha sem értem.
Pocim körülbelül akkora van, mint aki lenyelt egy meggymagot.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Lara, köszi ma egész jól vagyok..most már..reggel odavoltam ,emrt nem aludtam 4 óta, mostanra összeszedtem magam, este remélem megint tudok aludni.Így minden másnap talán sikerül.

Winchi, Matyi tündérfalat!!!

Betti, muti már azt a meggymagot!!!!!! :!: És ez nem kérés... :lol:

Műtétek.Nahát azt bírom a kórházi személyzetben ,hogy néhány órával a műtét után 32 fogas mosollyal érkezenk:Tessék felülni ,sétálni...Most mit mondjak, mi jut ilyenkor eszembe???Nem az ,hogy :Jaj, de kedves hölgyek..
Az első felülés..harmadik műtét, már tudja az ember mire számítson, nagy levegő,bizalommal kapszkodok a kézbe és felkészülök arra, amire nem lehet..De azért ül az ember, pár másodperc és a kibírhatatlanról akár még elviselhetőre is lecsökkenhet a fájdalom..de aztán még meggondoljuk a következő napokban még a legapróbb helyváltoztatást is..no és a köhögés:Öhöm, köhöm,kehem, nyekk-nyekk..kb ilyen..
ÓÓÓ és a kedvencem:MÉrt hiszik az ápolók ,hogy egy 15 centis átvérzett sebről a kötést kizárólag egy rántással érdemes leszedni, miből gondolják, hogy ez így pont nem fáj????????
És a varratszedés??Csak egy kis csípést fog érezni..Na, majd egyszer megcsípem ÚGY a dokim.... :?
tünci28
 
 
 


anyany, szosz: elküldtem a számom priviben. Remélem találkozunk, nekem 17.15-re van időpontom, sógormmal megyünk, mondjuk sietünk majd, mert utána még kiszaladunk mamához, meg Dorkának kell, hogy vegyek egy cumit az üvegre, mert szétrágta az egyiket. Azért remélem összefutunk! :)

betti: 5. hónap!!!! Hurrááááááá!!!! De jó, az a két hét pedig olyan gyorsan eltelik majd, minden rendben lesz, én szorítok nektek.

tünci: örülök, hogy jól vagy/ vagytok. Hát igen, a műtétek, varratszedés, nem tudják hogy fáj, csak aki érzi...

ciciműtét: aztaaaaa Naspi, húúúúú, ez nagyon durva. Na, ami lett volna kedvem is elment tőle, az tuti biztos. Azt hittem, hogy a szülésnél nincs nagyobb fájdalom,de tévedtem.....grrrr, én sem bírtam végigolvasni.

katinka: Nati nagyon tündér a képeken, és tényleg mint egy kis nagyságos asszony... :D:D Nagyon tetszik mind a kettő. Édi lehet, ahogy bólogat. :) Meg kell őket zabálni.

anyany: párom is fennt van egy-két meghívós oldalon, majd nézelődök, hátha megvan valahol ez a teletubbies.....

Olyan szép idő van, nem is tudom mibe öltöztessem Dorkát délután. Képzeljétek, ma fél 10-ig aludt, de kb. 10-szer volt fennt éjjel. Elég fárasztó volt...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


na, szóval kicsit odamegyünk, mert pont jó az időpont.
Zsófi most alszik, fél 12kor közölte, hogy hamhamm. úhgyogy pattantam és etettem. uzsi 3-4között, ha felébred, utána szabadok vagyunk.

szosz!
rátok is kiváncsi vagyunk ám!!!
remélem ti is ott lesztek!

engem még szerencsére sohasem műtöttek. először akkor voltam kórházban, amikor elment az első baba, utána meg szüléskor, de az meg szerencsére utána már nem fájt csak kicsit...
a szemműtétet meg megúsztam, amikor kicsi voltam. apum erőnek erejével nem hagyta, hogy a szemüveget levegyem. meg a letakarót sem. páromnak kivették a vakbelét, és az is éppen elég volt... pedig csak néztem ahogy szenved...
Vendég
 


Lara, Ancsi, Anyany: Mi 5 körül ott leszünk a Gólyafészek bejáratánál. Akik ráérnek, szívesen sétálunk is majd! :D Van ott egy elég nagy park, vagy játszótér, vagy nem is tudom minek nevezzem.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Engem műtöttek 8 hónapos koromba :( de arra nem emlékszem.
A következő a császár volt,hát én teljesen kész voltam tőle(én még egy vérvétel elött is félek :oops: )
Most már azért másképp gondolok vissza az első hetekre,de én elég nehezen viseltem az első egy-két napot.

Ancsi:Mi is megyünk utánna az auchan-ba.Képzeld a szomszéd kisboltba dolgozik egy csaj és ő is a dokinkhoz jár inszemet csinált neki 4-szer de még nem sikerült :( Most mondta hogy tartanak egy kis szünetet.

Tünci:Remélem jobbak lesznek idővel az éjszakák.Én pont az ellentéted voltam ,olyan jókat aludtam 11-ig. :D

Hannus megint nem alszik mintha megérezné hogy megyünk valahova.Jó nagyot sétáltunk a barátnőm is eljött velünk.

Már várom a délutánt Lányok :wink:

Betti:5 hónap.Jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóó :!: :!: :!: :D :D :D
Kérünk ám pocak képet 8) Ez a két hét is gyorsan el fog tellni,meg a többi is.Milyen szép nagy pocakotok lesz már karácsonykor :D

Winchi:teljesen elvesztél a szervezkedés forgatagába :D De jó hogy találkoztatok Tüncivel :D
Vendég
 


Zsófi is zizi...
nem fáradt le eléggé délelőtt, vagy nem tudom. de kb fél órát aludt délután. nem is tudom mi lesz még estig...
Vendég
 


tök jó volt találkozni!
a babák nagyon édesek, anyukák meg aranyosak!!!
teletubbies mondja: HURRÁ!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó volt a minitali :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Édesek a gyerkőcök és az Anyukák is nagyon helyesek,aranyosak :D :D :D :D
Képzeljétek úgy elvoltunk az auchan-ba hogy 21:30-kor értünk haza,igaz még Anyút hazavittük.
Szösz:Vettünk Hannusnak olyan kardigánt :wink:

Én meg olyan lüke vagyok be se mutattam nektek Anyút meg a Páromat :oops: Ne hargudjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gégéé Hol vagy :?: :?: :?: :?: Holnap mentek sopronba?

Mancsa:Levinek most hogy tetszik az ovi?Remélem már megszokta.
Vendég
 


Sziasztok!

Naspi
Elgondolkodtam ezen a műtétes mindenségen. Mégse lehet annyira rossz, amikor némelyek havi rendszerességgel járnak nagyobb cicikért. Bár, nekik magánklinika jár, meg annyi fájdalomcsillapító, amennyit elbírnak. :?

Katinka
Reggel éreztem, hogy valami nem stimm. Csönd volt. :D Úgy fest, elkészült a kerítés. :)
A mellettünk lakónak bontották el a kéményét, de azzal gyorsan végeznek. :)
Az albiban a mellettünk lakónál volt egy kutya. Nagy élmény volt, mikor éjszaka a fülem mellett vonyított. :twisted:

Lara
Mi családi házban vagyunk, itt is simán ki lehet verni más szeméből az álmot.

Betti
Rólam csak anyajegyeket vettek le, de az is rossz volt. Főleg, mikor tömegelni kellett a buszon. :?
Gratulálok az 5. hónaphoz!

Szösz
"Amott" írták a csajok, hogy a béres csepp jót tesz, hízásnak indultak a gyerkőcök. ;)

Olyan jó idő volt ma is, kint ügyködtünk. Levi nagy füvezés közben belemarkolt egy adag macskaszarba. :evil: Amit utána mondtam, nem indulhattam volna a szép magyar beszéd versenyen.
Kár, hogy jövő héten jön a hideg. Valahol olvastam, hogy november elejére havat is ígérnek. :shock: :(
Vége a snooker-nek, megyek aludni. Jó éjszakát!
Vendég
 


lara!
hannus hogy bírja ezeket a nagy kiruccanásokat?
egyszer-kétszer mi is voltunk már így, de mindig nehéz alvás és nagy sírás lett a vége...
elkezdted végül a 90naposat?

szemfogas tapasztalata kinek van?
Zsófi most azokat növeszti. éhes vagy nem éhes, nem tudom, de kéri, keveset eszik, aztán otthagy.
chamomillát kap, legalább pihenni tud.
ma melegnek éreztem a fejét, de nem volt láza. viszont nyűgös, alig aludt napközben.
Vendég
 


macika!
Zsófi pelenkázáskor akar belematatni a termésbe...
csak az a gond, ha kivenné, rögtön tenné is a szájába. a popsikrémet már egy csomószor megkóstolta. amikor ő volt a gyorsabb...

a hidegnek meg annyira nem örülök. már úgy megszoktam ezt a jóidős őszt...

jó éjszakát!
Vendég
 


Anyany:Hannussal nincs gond végülis 21-kor szokott fürdeni most 21:45-kor fürdött megitta a tápszert és alszik reggelig.
Hannussal nincs gond utazás közbe megszokta már hogy állandóan visszük.
Én sem örülök a hidegnek :( nem is tudom mi lesz velünk ha bejön az esős időszak :(
A havat viszont várom,kiváncsi vagyok Hannusnak hogy tetszik majd,ha leesik az első hó megyünk is szánkót venni :lol:
Meg december is jó lesz,szeretem a karácsonyi készülődést tavaly a vásárba majdnem minden nap voltunk, forralt boroztunk is :)
Nem kezdtem el a 90 napost ti sem iratatok róla jót meg pár ismerősömnek se jött be.
Szegény Zsófi :( remélem gyorsan kibújnak a fogacskák.

Jeges macika:Igen tudom családi háznál is van ilyen.Mi csak 2 éve lakunk panelba,de szeretnénk majd egyszer családi házba költözni.

Na megyek én is aludni!Szép álmokat
Vendég
 


Jó reggelt!

Nagyon jó volt a tali tegnap. Persze fényképezőt nem vittem el, pedig winchi még kérte is, hogy valaki fényképezzen...na bumm...
Nagyon aranyosak voltak a babák, mamák mindenki. És hát Réka teljesen levett a lábamról ahogy vigyorgott sikongatott végig.... :D:D
Szerintem tuti a piros felsőm tetszett meg neki. :) Zsófi meg édesen megkínálta Dorkát sajtos tallérral, Hannus pedig épp akkor ébredt, és olyan édesen csodálta a többi babát, a nagy copfos hajával. Dorka meg önálló kalandokba kezdett, és ment mindenfelé, amerre csak tudott. Nem nagyon foglalkozott senkivel, max. a sajtos tallérral. :):)

Lara: mi is későn értünk haza, bár az auchan-t kihagytuk, de mamánál sokáig voltunk, így 21 körül értünk haza. Dorka is jól viseli az utazást, most meg kifejezetten jól érezte magát. Azt hittem, mire a mamához érünk elfárad, de nem, ott ugrabugrált, huncutkodott. Hát én sem mutattam be a sógorom....na, mindegy, majd legközelebb. Szerintem azért kicsit mindenki meg volt illetődve. Érdekes, hogy ismerjük egymást így neten keresztül, de azért az élő találkozás mégis más, nem???

anyany: azt mondják, hogy a szemfogak fájnak a legjobban, lehet hogy így van.

Lányok, ma éjjel csak 2-szer kelt Dorka!!! Hova írjam fel???? HURRRÁÁÁ.Mondjuk nem vagyok pihent, mert mamánál ittam egy tejeskávét, és éjjel meg fennt virrasztottam fél 2-ig. Grrrrr

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


anyany: pelenkázás nálunk is így megy, Dorka is nyúlkál a terméshez, meg a krémbe. Elég gyorsnak kell lenni, ja meg amikor lemászik a pelenkáról élvezet.... :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: mikor mész legközelebb a dokibácsihoz? Nem is kérdeztem...
Én a köv. mensi után. kb. 3 hét múlva, vagy 4

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt tegnap találkozni! :D Én is akartam írni beszámolót a többieknek, de Ancsi már megelőzött! :D Rékának nagyon tetszettek a csajok, teljesen bepörgött, elmaradt az alvás, pedig annyira dörzsölte a szemeit, azt hittem hazafele aludni fog egyet a babakocsiban. Aztán vacsora közben is dörzsölt, így korábban fürödtünk, de fürdés után még egy órával sem aludt! :shock: Apa tegnap kivételesen korábban hazaért, Réka ezt is hatalmas vigyorokkal díjazta.

Hannusnak élőben még hihetetlenebb a haja! :shock: :D
Dorka is már szép kis hajas baba, de ő tényleg külön utakon járt, azért a végén már kezdett ő is ismerkedni. :D
Zsófi meg nagyon kis komoly volt tegnap. És látszik, hogy neki is jó sűrű haja lesz. :D Rékának annyira vékonyszálú a haja!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz: ne aggódj, majd Réka baba haja is megerősödik. Mikor eszembe jut Réka, mindig elmosolygom magam. Annyira kis édes, jókedvű volt. Kis hucutság. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: És milyen színű kardigánt vettetek? A havat én is várom, de már nem élem bele magam, hogy majd Rékának mennyire tetszik, mert úgy járok, mint a Balcsival. Azt is úgy vártam, hogy menjünk,és majd milyen jókat fogunk fürödni, erre nem úgy volt. Szóval majd meglátjuk a havat. De a karácsonyi készülődést már én is nagyon várom, tavaly alig tudtuk vásárt járni, mert még nagyon picike volt Réka. Most meg lehet, hogy tipegni is fog addigra. :roll:

Jegesmaci: köszi, a béres cseppet már én is hallottam, de úgy tudom, azt majd egyéves kor után lehet.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Reggelire, tízóraira, uzsira mit adtok a Manóknak? Azt hiszem fogy a tejcim, kicsit át kell szerveznem az evéseket.

És cebion cseppből mennyit adtok?

Szösz

KépKép
szosz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?