Új privát üzeneted érkezett!

Jaffa, nagyon ügyes voltál, minden elismerésem! :D

Lányok, milyenek a babcik éjszakái? Mi megint fogzunk, emiatt napok óta borzalmasak, egyre rosszabbak... :cry: Ancsi, csatlakozom a zombi klubhoz. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze:Sajnálom a rossz éjszakát :cry:
Jaj Beze ne is mond a sulit ,holnap irunk történelemből reggel már 6-kor felkeltem tanulni és úgy érzem semmi nem maradt meg a fejembe :cry: Elszoktam én már ettöl :cry:
Ráadásul fele könyvet már átvettük olyan gyorsan haldunk.


Winchi:Matyi nagyon helyes ,szuper bicikli ülés :wink: a végén bicajjal jöttök a találkozóra!?
És csak így tovább a lottóval :D

Na megyek is vissza tanulni míg Hannus alszik.
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek Emmának pénteken kijött az egyik alsó foga, vasárnap pedig a másik :D
Jó élesek :D

Lara: kitartás! csinálj vázlatot, úgy könnyebb!

beze: milyen a borzalmas éjszaka? hányszor kel, meddig van fennt? adsz neki nurofent?

winchi: király matyi ruhája a bicós képen :D nagyon tetszik.

katinka: nekünk a most péntek nem annyira jó; megyünk Sopronba hétvégén, és pakolnom kell...

Tünci??????????
Betti????????
Naspi???????

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Gratulálunk Emmának anya vigyázhatsz, mert hihetetlen helyeken tudnak ám megharapni :lol: Matyi mostanában a csíkos zoknijaimra van rákattanva, leharapja a lábujjamat :lol:
Ez a kötött kezeslábas több mint 20 éves, egyik unokahúgomnak készült de sztem is nagyon vagány kár hogy már csak éppen jó a fiatalemberre :lol:

KépKép
winchi
 
 


winchi!
megnéztem jobban a kezeslábast.
tényleg tök jó!
kár, hogy nem tudok kötni...

harapni! húúúúúú ma ahogy mostuk Zsófi fogát, elkapta a kezem és jól beleharapott. úgy összeszidtam, de úgy...
ő meg nevetett, szerintem huncutságból csinálta...

beze!
mi is zombulunk. egyetlen dolog ami eddig bejött, ha mellettem alhat, semmi más.
mivel picit melegnek éreztem a fejét, mától kapja a kamillás homeobogyót.


lara!
szorítok a törihez!!!
Vendég
 


Betti,Tünci hol vagytok :?: :?: :?: :?: :?: Remélem minden rendbe van veletek :!:
Találtam egy jó oldalt belinkelem ide nekem nagyon tetszik.
http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=5&language=38
Vendég
 


Anyany:Köszi a szorítást :wink:
Hannus is meg szokott harapni :roll:

Gégéé:Köszi,van vázlatom úgyhogy azt tanulom holnap megint korán kelek akkor talán jobban fog az agyam,vagy lehet hogy tökmindegy :oops:
Gratulálok a fogacskához :D :D :D :D :D most majd jönnek szépen sorba :wink: Hannusnak is 10 hónaposan jött az első és most már 8 kint van.

Winchi:Keresztelő :?: le vagyok maradva :oops: Szombaton lesz a szülinapi bulival együtt?Sokan lesztek?Sikerült úgy megszervezni hogy az a pap kersztelje aki összeadott benneteket?(több kérdésem nincs :D )
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan bejelentkezem, nem tűntem el.Bocsánat, de olyan nem jó napok voltak mögöttem.Pénteken vendégem volt, aztán hétvégén meg az anyu és az mnidig olyan kimerítő lekileg számomra..mondhatni rendhagyó anya-lánya kapcsolatunk van.
Amúgy nem vagyok jól.Alig alszom éjjel, vagy hányingerem van, vagy a gyomrom ég, vagy a hasam fáj és pánikolok..leginkább fel tudnám rúgni magam hangulatom van. :( :?
Amikor csak tehetem olvasok, sokat fekszem.
Legközelebb pénteken megyek orvsohoz, remélem minden rendben.Párom is itthon van egy hétig szabin, emiatt se netezek sokat.
Most nem is olvastam vissza, csak nagyon kapkodva.
Nekem bármikor jó a találkozó, egy kis időre ha tudok beugrok, hogy mindenkit megismerhessek személyesen is.

Igyekszem utolérni magam és akkor reagálok normálisan..

Bettivel én se tudom mi lehet, de fenékbe billentem, ha reggelig nem jelentkezik..reggel felhívom.

Jó éjt nektek!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szia Tünci!

De jó hogy párod otthon van a héten :D Ne idegeskedj(tudom könnyű ezt mondani)sajnálom a rossz éjszakákat :( Reméljük hogy hamarosan jobb lesz.
Biztos minden rendbe lesz pénteken :wink: Magne b 6-ot szedsz?
Vendég
 


Jó reggelt!

Nem gondoltam volna, hogy ez a kezeslábas másnak is tetszik :lol:

Igen sikerült a keresztelőt lebeszélni mindenkivel, végül csak össze tuduk fésülni amit akartunk.
Az itteni templomban lesz, azzal az atyával akihez jegyesoktatásra jártunk de az itteni atyát is meghívtuk. Család jön kb 25en leszünk, megkaptuk a plébániát is, most ebben nem lakik senki, itthon nem fértünk volna el...

Lara belejössz a tanulásba ne aggódj, sztem csak egy kis idő kell amíg újra rááll az agyad :wink: Én is teljesen elszoktam a tanulástól :oops:

KépKép
winchi
 
 


Vagyok én is, csak most olyan magamnak is utálatos hangulatban. Úgy érzem, nincs több türelmem, kitartásom és utálom magam. De holnap vár a pszicho dokim, majd rázúdítom és majd kezd velem valamit.
Meg a hétvégén lesznek a születés előadások is, plusz még megyünk nagy Bp-re Ikea-ba bámészkodni, majd csak el leszek foglalva.
Ma még letudom a védőnőt is, délre kell mennem hozzá.

Lara, a linket ismerem, én is nagyon szeretem, egyedi felvételek vannak rajta, de mostanában nem nézegetem.

Akkora a távolság a kisbabám meg köztem, mint egy jól méretezett Grand kanyon.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Most sikerül visszaolvasnom, egyelőre még ébredezés fázisban vagyok..no lássuk:

Egészséges táplálkozás:huh, az elmúlt hónapokban egyre inkább úgy megyek boltba, hogy olcsó legyen az étel..ez az eslsődleges szempont..Anyum kérdezte ,hogy meddig szedem még az elevitet?Hja, mondom, ha így tudok csak táplálkozni ,akkor végig... :?

Hitelek:hát ez szép, mnidenki az utolsó filléréig eldaósodott..és kérdezném, ohgy ugye, mindenki devizában??? :D Jaj, nem is vicces..naná, hogy svájci frankban mi is.. :evil:

Jegesmaci
Öt hét??ááá, én meg már most nyavajgok a jövő heti éjszakázás miatt...
Szép a bébi, kinnt is,bennt is. :wink:

Beze
Védőnő:hát ezt úgy bírom ,hogy mikor bennt vannak a babák, akkor anyuka kövérnek tetszik lenni ,amikor kinnt vannak a babák, akkor meg:MÉrt ilyen sovány ez a gyerek??-sopánkodás..nem normálisak..

Jaffa, Anyany
Elvestett babák..nem is tudom..régen szerintem rosszabb lehetett, mert még beszéln ise "illett" róla... :cry:
Anyany, húgod, hogy van??Mennyi idős is?

Winchi
Matyi már felnőtt,milyen aranyos, ahogy feszít az ülésben!!

Gégéé, de jó nektek, Sopron gyönyörűűűűű!!!!!!

Lara, nekem is megvan a link, de én is elfelejtettem mostanában megnézni, de most mutattam a férjemnek is, tisztára meghökkent..
Meg hétvégén anyunak mutattam a képet és teljesen ledöbbent ,hogy hiszen Ő is látja mindenét..neki is furcsa, ohgy ennyire kialakult kis emberke és hogy még ebben a korban el lehet vetetni..ki volt akadva... :roll: Nem hiszem ,hogy tudta.

Nekem még nincs meg a down- eredmény, pedig egy hetet mondtak..de jó lenne már tudni, hétfőn vették le a vért,de nem is tudom ,hol lehetne rákérdezni.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci!
a hugom 17v 18hetes.

és ne parázz! pihenj! és majd a doki megmondja. ha bizonytalan vagy, akkor is kérdezz. azt mondtad, jó doki, szerintem kell is zaklatni!!!

na a hugom aztán nem kövér! még terhesen sem!
én már ilyenkorra kb 6kilót híztam, ő meg még csak kb 4-et. 44ről indult!

eladósodás: két diákhitel forintban, az anyósféle meg svájci frankban.

az elevitet végig szedtem. meg vasat meg magnéziumot vagonnnal. muszáj volt.
néha még most is szedek elevitet, heti egy-kétszer. jó az a lórugásnyi vitamin. utálom, hogy minden olyan nagyon drága...

anyukák... nekem azóta jobb a kapcsolatom az anyámmal, amióta elég messze vagyok. egyébként veszekszünk. bizonyos dolgokban nagyon megegyezünk, de amiben eltérünk, abban nagyon. szóval jókat vitázunk...


betti! enjetek egymáshoz közelebb!!!
te hány hetes vagy? kb az ötödik hónapban, amikor már látszódott a hasam, mindig megöleltem. hülyén nézett ki. párom mindig nevetett. mit ölelgetem a hasam. és olynakor éreztem, hogy Zsófi befelé bújik.
de szeretnék megint terhes lenni! de hát...

lara! tanulás? huhhh...
hamarosan ugrok neki az angolnak. szerintem a jövő hélten, ha párom ki tudja nyomtatni a tananyagot.
a szakdolgozat az más, az csak kutatómunka. de a tanulás... úgy hogy meg is maradjon. az sokkal nehezebb.

winchi!
szorítok a hétvégéhez!
Vendég
 


tegnaptól Zsófi kapja a chamomillát (reggel, este) és képzeljétek, aludtunk végig! 7kor ébredt fel reggel!!!
jah, és a saját ágyában!!!
csak jó valamire.
Vendég
 


Sziasztok!

Winchi: Hogyhogy most tartjátok a szülinapot? A következő hétvége közelebb lenne? Jajj, Matyi mindjárt egyéves! Milyen torta lesz? Utána Réka jön! Jajj, hogy megy az idő! :shock: :shock: :shock:

Tünci, Betti: Kitartás nektek! :D

Lányok, ez a pakolás! Réka megőrjít, állandóan pakol! :shock: Szekrényeket, fiókokat, legújabban a szennyestartót! :shock: Persze csak kifele! De miért jobb a pakolás az összes játéknál?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


na elmondom mit álmodtam pár napja

Emma meg én mentünk egy faluban. Én húztam a porszívónkat magam után. Emma ugyanúgy nézett ki, mint most, csak simában tipegett mellettem :D

csörgött a telóm: Naspi hívott, hogy terhes :shock: , majd Milán elmondta a csip-csip-csókát :shock:

Naspi amúgy örültél a dolognak :D

Bementünk egy narancssárga házba, ott ült a mi kanapénkon Tünci...bazi nagy hassal :D össze-vissza idegeskedett, merthogy most fogja hívni Betti, mert már 3 órája beértek a kórházba szülni.
Azt mondta Tünci, ha fel bírna állni, akkor járkálna fel-alá, úgy izgul...

Mondtam neki, hogy csak üljön; emma felült mellé, nézegettek valami Babamagazin szerűséget; én meg porszívóztam...



ennyi...
na most, ebből nekem a legjobban az tetszett (amellett, hogy Emma tipegett, Milán beszélt), hogy az agyam mennyire összekötötte a nagy hasat a kanapénkkal :D :D:D:D:D:D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jahm: amúgy úgy feküdtem le, hogy előtte a fórumot olvastam...szóval lehet ezért álmodok ilyesmiket

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tök jót álmodtál!!!
Vendég
 


gégéé: hát ez nem semmi! :D:D:D:D:D:D Hangosan felröhögtem, remélem Dorka nem ébred fel rá! :) Hát tud kombinálni az agyad, az biztos. És amúgy ne aggódj, nemsokára beteljesül az álmod egyik részlete, Emma olyan gyorsan fog tipegni, el sem hiszed, aztán nemsokrára megnő Betti és Tünci pocija is.
Gratula Emmulinak a fogacskákhoz! Majd kérünk fogacskás vigyorgós képet! :)

lara: kitartás a törihez!!! Szorítunk ezerrel+++++

winchi: nektek is van a kertben sok sütőtök, ugye? Csináltam sütőtök levest, nagyon fincsi lett! Ha kell a recept, bepötyögöm. Matyi nagyon vagány a retro szerkóban! :):) És jó a bicó ülés is. :)

anyany: de jó, hogy nektek hat a chamomilla.... nekünk már nem tom mi kéne, seduxen, vagy sanax.....:D:D:D

Most volt itt a védőnő, 21-én megyünk oltásra, kérdeztem tőle ezeket az éjszakákat, (még mindig kelünk 3-4 szer) azt mondta, hogy ő ilyen baba, vannak ilyenek, szerinte nem éhes éjjel, lehet a foga is, de ő ilyen baba, törődjek bele. Hát már nem is tudom, én azt hiszem mindent kipróbáltam már. Most jött el az a pillanat, hogy nincs több ötletem, és ha felkel, hát felkel, maradok zombi anyuka. Úgy látszik tényleg genetika...

Képzeljétek, vasárnap leszünk 10 évesek apával. És szombaton megyünk osztálytalálkozóra (apának lesz ált. iskolai), úgyhogy meg is ünnepeljük egyben az évforulónkat. Jó lesz kicsit kimozdulni. Jó gyorsan be is jelentkeztem szombatra fodrászhoz. Még egy kozmetika is rámférne, de most arra nincs cash, válság van, vagy mi...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Jaj, lányok, nem is írtam, Dorka Lilly baba függővé vált, megy a tévéhez, dvd-hez, és kiabálja, hogy jijjiiii babaaaa. És be is kapcsolja a dvd-t magának. Ez már kóros. De nem hagyom neki mindig nézni.... :D:D

tünci: biztosan rendben lesz minden pénteken, ne parázz. Sajnálom a rossz éjszakákat :(

betti: neked is fel a fejjel. Ikea, nézelődés, meg születés hete, jó programok. Hamar kisebb lesz ám az a Grand kanyon. Türelem, türelem...

Ezt nézzétek meg, gengszter papucsban, nagyon komoly!

http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f

Így nézzük Lilly babát, tátott szájjal....

Kép

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
mi teletubbies függők vagyunk!
azaz Zsófi. de nem bánom, mert így rendesen eszik. nem unja, megeszi a kis adagját. nem kell vele játszani.
reggel áll az apja gépénél, veszi kezelésbe az egeret, és utat a fotelra. (onnan szokta nézni, ott ül, én meg etetem).
van egy táncolós is amiben a tabik meg a kisfilmekben gyerekek táncolnak. azokat próbálja utánozni.

a másik nagy kedvenc pedig a halász judit. már pocakosan is hallgattuk, aztán is sokat. táncol rá a Zsófi, meg nagyon szépen lecsillapodik.

hát mivel a foga, hat a chamomilla. egyébként már a végén ZSófi is 3szor ébredt. persze azonnal anya kellett neki, úgyhogy jól odaszokott mellém.
ma reggel apja felkel. azt mondta, de furcsa volt, hogy Zsófi nincsen ott. :D
Vendég
 


Gégéé! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem az a mi házunk volt, csak odaadtátok a kanapétokat, mert a mienk már vacak..és eljöttél porszívózni, mert én már ne mtudtam a hasamtól... :lol: :lol: :lol: :lol: De Neked legyen igazad komolyan!!!!!!!!!!!!!!!

Azta Ancsi,Dorka már mekkora, leesett az állam!

Csajszik 97-98-ban már volt a diákhitel program???Teljesen le vagyok döbbenve,lehet, hogy annak idején még nemigen reklámozták a sulikban?,Mert én nem tudtam, hogy van ilyen, senki se mondta, amikor anyagi okok miatt nem jelentkeztem sehová, mert dolgozni kellett.
tünci28
 
 
 


tünci, nem tudom hogy volt e, én 2000ben vettem fel.
Vendég
 


Közben utánanéztem, elvileg 2001-től lehetett igénybe venni..amilyen szerencsés korosztály voltam, naná ,hogy akkor még nem.Csak nagyon meglepődtem, mikor többen is írtátok, aztán persze két-három évvel legtöbbetek fiatalabb, így már képben vagyok.
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok dícséretet. :)
Most nem hordok szemüveget, mert Levi kedvenc játéka. Apáét állandóan összetapizza. Amúgy nincs vele különösebb baj, el is várom, amilyen drága volt. :shock: Viszont, mintha erős lenne a lencse, mert piszok gyorsan megfájdul a fejem, ha felveszem, pl vezetéshez. :?

Ancsi
Volt idő megszokni. Ezt az öthetezést most kezdte, ezt még szokjuk.
A nagy hárombetűs nagy kéknél voltam, ott nyomultunk folyamatosban, mint rendszerfelügyelő.

Szösz
Jól látod. :) Még vártam erre a manajára, amikor vettem a macit, neki is szántam. Nem gondoltam még akkor, hogy ilyen nagy szerelem lesz köztük. :)
A rámolás nálunk is megy, meg a mindenből fecnigyártás... :?

Winchi
Gratula a nagy nyereményhez!!! :D
Nagyon szép fiad van, főleg a lavórba mászós tetszik. :)
A kezeslábas nekem is bejön. :)

Beze
Jobb éjszakátok volt? Fognyűgnél dentinox és chamomilla jött be.

Gégéé
Gratula az új fogakhoz!
Jó álmod volt. :D

Anyany
Egyszer Levi is megharapta az ujjam, jó sokáig látszott a foga helye... :?

Tünci
A gyomorsavadra szedsz valami bogyót?
Annak idején Gravidát szedtem (volt egy kicsi pajzsmirigy bibi is, a doki erre adta áldását), kb. Levi fél éves koráig szedtem. No, meg vasazni kellett. :?
Anyósom beszólása volt a 12. heti UH után: hát, még ilyenkor nem is látszik... Aztán az UH képnél eldobta a haját. :D

A szomszédban kerítést építenek. Ma már körfűrésszel vágták a téglákat. Úgy néztünk ki, mintha köd lenne, a zajról nem is beszélve. Még a gondolataim se hallottam. :? A sötétkék autónkból szürke lett. :evil:
Megyünk vacsizni.
Vendég
 


Sziasztok!

Elég gatyák most a napjaink, minden napra kijut valami.
Tegnap este annyira bepörgött a kislányom a hajmosás közben, hogy kihányta a vacsoráját. Egyszerűen nem tudta abbahagyni a hisztit. Eddig még nem volt ilyen, remélem nem ismétlődik meg még egyszer.

Ma pedig a délutáni alvás közben belázasodott. Feltűnő volt, hogy 3 órát alszik, utána mikor felvettem, éreztem, hogy forró a teste. Egyből kúp a popsiba. Szerencsére jól reagál a kúpra, így egy óra múlva már 37,0 . Fürdés előtt mértem, akkor már semmi. Elég virgonc volt még lázasan is.

Más panaszom nincs! :oops: :lol:

Férjem látva a fókuszban a plasztikaversenyt: "Drágám, szerintem neked is jól állna a szilikoncici!" No comment! :lol:

Lara! Hogy sikerült a töridoga? Biztos nagyon ügyi voltál.

Van valaki, akinek bevált az a tanulási módszer, hogy a párnája alá rakta a könyvet? Annyira szeretném..... :)

Jeges macika! Az összes flex, fúró...stb gépet bezúzatnám. Mi is meg vagyunk áldva szenzációs szomszédokkal. Szombaton délben rendszeresen hallgatjuk őket. :evil:

Ancsi! Mekkora haja lett Dorkának! Csatot tudsz már bele rakni?

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa
Néha őkelmén is kitör a hiszti, amikor nem az van, amit ő akar(na). Ennyire még nem durvult el a helyzet, remélem, nem is fog.
Annak idején rendszeresen elaludtam a tankönyvökön. Eddig bevált. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hiszti? az egyik barátnőm is ezen panaszkodott. a nagyobbik kislánya 2éves lesz pér nap múlva. és nagyon-nagoyn hisztis.

Zsófi is elromlik? akaromkája már van. de egyelőre azt jól kezelem.

jaffa mi lehetett az a láz?

nekünk jön az alsó két szemfogunk. az kínozza. természetesen az eddigi tendenciáknak megfelelően, egyszerre legalább két fogat növeszt a Zsófi.
és ma piszok nehezen aludt el. először apja altatta, utána kijött, mert Zsófi a haját húzta, a szemét piszkálta, az orráa nyúlkált és a száját tépte...
a gyerek üvölt a kiságyban, apja átjött a kisszobába és nagoyn ideges.
úgyhogy átmentem és jól elszunnyadtam Zsófival. de még volt dolgom . párom engedélyével hirdettem meg kb. 15 helyen a házat, ahol lehetett ingyenesen a neten, meg beltettem egy újságba is.
Vendég
 


na megyek is aludni, döglött vagyok.
Vendég
 


Jaffa, ha finanszírozza a férjed a költségeket, mindent bele! :D
De egyébként baromira, iszonyatosan fájdalmas dolog, ha hozzányúlnak műtétileg a melledhez, én egy hónapig nem tudtam felemelni a kezem csak 45 fokban...szóval elgondolkodnék újra az biztos......bár én nem hatalmas dudákat csináltattam, hanem egy érbetegség miatt a jobb mellem 3-szor akkora volt mint a bal, írd és mondd szó szerint. Se melltartót nem tudtam felvenni, sem feszülős pólót, nagyon durva volt.
20 éves koromban egy fősulis óráról besétáltam a klinikára és elmondtam, mi a bajom. Először összeszaladt az egész bőrgyógyászat, mert ilyet még nem láttak, szó szerint ültem egy szoba közepén, vagy 30-an körülöttem és össze-vissza tapiztak, aztán mondta a vezető, hogy ezt költség nélkül megcsinálják, mert ezt betegség miatt van. Anyumnak meg hazatelefonáltam, hogy holnap befekszek, jöjjön látogatni le.
De brutális volt.

Terhességi hetek
Én emlékszem, mikor Tünci írta, hogy valaki mondta neki, hogy dehát Viola még nem is lehetett kifejlődve, és mikor elmondta, hogy volt keze, lába, mindene, akkor meg csak néztek.
Sok embernek fogalma nincs, hogy a 12. hétre már emberke, a 4d kép, amit én feltettem ide, az 10 hetesen készült, elképesztő.

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti!
ez nem semmi. de mostmár rendben van? és nem ujulhat ki?
remélem.

nem bírom a fájdalmat. inkább hordok melltartót. meg különben is akarok még másik babát. nem kell a szilikon.

nekem az első komolyabb ultrahang 11hetesen volt. képem is van, de csak sima, nem 4D. és az orvos elmagyarázta, és tényleg látszik. minden. keze lába, ahogy kalimpol, meg a nagy buksi fejecskéje is.
meg 18hetesen amikor voltunk, láttuk, ahogy ásít. :D
Vendég
 


ÁÁ, Betti, ne is emlékeztess rá, az unokanővérem volt,akinek akkor már volt két gyerek... :(

Jaffa, van olyan ,hogy a gyerekek minden különösebb ok nélkül csak úgy belázasodnak???

Csajok nem tudja vki, ha a sziget úti rendelőben szertnék 4d-t csináltatni, akkor kerülhetek a Deák dokihoz is, vagy azt mindenképp a BÁcskai doki csinálja??Mert én nem akarok a Deákhoz menni, de kb két hét múlva kellene időpontot kérni.Vagy mondhatom az asszisztensnek a telefonba ,hogy melyikőjükhöz akarok???Meg ,hogy most mennyibe kerül?
tünci28
 
 
 


Tünci: Úgy tudom most is 10.000.- Ft egy 4D-s ultrahang, plusz ha képet kérsz az még egy ezres képenként. Szerintem mondjad telefonba, hogy kinél szeretnél és akkor úgy adnak időpontot. Én mondjuk sosem mondtam, de mindig (3x) a Bácskai volt.

De már van a kórházban is, és ott nem a Te dokid az uh-os?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szosz, áá, fura ,de pont azért nem akarok a kórházba menni, mert az én dokim csinálja..hogy más orvos is lássa, azt szeretném.Bár lehet, ohgy az én dokim hagyná ,hogy sokáig nézegessük.A sziget útiban ne mvolt az egész 10 perc, azt hittem tovább tart, de tévedtem.De mindegy, csak mindene rendben legyen.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Mondjuk ebben igazad van, hogy lássa több doki is, az biztos nem árt. És állítólag Bácskai nagyon jó uh-s. Én Rékával voltam nála 3x is, de úgy emlékszem mindhárom kb. 20 perces volt. És elég alapos volt, mutogatott, magyarázott meg minden. Igaz olyan halk volt, hogy alig értettem amit mond. :shock: De ha szeretnél képet, szólj előre neki, mert volt olyan,hogy nem szóltam, és megdorgált, hogy még jó, hogy mentett el közben képet, mert különben nem tudna adni.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Ó, hát ezt nem tudtam, a képes dolgot.Én nem is kaptam képet, csak a cd.De nem is tudtam ,hogy kell szólni, de jó ,hogy mondtad!!!Amikor én mentem, az volt a baj, hogy eleve késett 20 percet és már voltak ott többen, de az asszisztens három párnak adott 9 órára időpontot és mondom 9.20-kor kezdték, szóval biztos kapkodás volt, remélem most sikerül nem úgy csinálni.

Te melyik hetekben voltál?
tünci28
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Úgy emlékszem hogy nekünk is 10 ezer volt 4d uh kaptunk egy képet is azért nem kellett fizetni mert nem lett olyan jó.
Nekem a Deák doki csinálta de ugye én hozzá járok szerintem ha szólsz akkor a Bácskaihoz adnak időpontot.
Én Veszprémbe is voltam 4d uh-on az nagyon jó volt mert bennt voltunk 1 óra 20 percet addig nem hagyta abba a doki míg nem tudott képet csinálni az arcáról na meg mondta hogy tuti kislány.Szóval a veszprémi sokkal jobb volt :!:

Betti:Pedig már nézegettem a mellkisebbítést :oops: alig tudok melltartót venni és úgy utálom :evil: Persze mindenképp csak úgy jöhetne szóba ha már nem szeretnénk gyereket.

Jaffa:Köszi.nem volt olyan vészes a dolgozat legközelebb legalább már tudom hogy mit nem kell megtanulni.Hogy megy a suli?
Hannus mostanába nagyon hisztis egyik nap elmentünk a játékbolt elött volt kirakva egy szines babakocsi rámutatott és üvöltött vagy 10 percig persze úgy sajnáltam akkora könnyek is jöttek a szeméből :( Eszméletlen milyen kis akaratos.

Ancsi:Dorka nagyon aranyos :D :D :D :D :D Voltatok fodrásznál?

Anyany:Nekünk az expressz újságból volt sok érdeklődönk a telekre.A többi újságból nem is érdeklődtek pedig vagy 6 újságba bennt volt.

Naspi:Miló meggyógyult?

Tünci:Igen sokan elcsodálkoznak rajt hogy ki vannak már fejlődve a Babók.Van egy barátnőm akinek már volt kettő kislánya terhes lett harmadszor és elvetette hogy neki többet nem kell gyerek pont az esküvőnk elött 2 nappal volt abortuszon.Nem is viselte meg semmi nem látszott rajt nem érdekelte,de még mondta is :evil: Utánna lettem kismama a Hannussal rá 2 hónapra megint terhes de most ő akarta mert a nagyobbik lánya iskolába megy és igy itthon tud lenni :shock: Azt hittem idegbajt kapok azt elötte fél évvel nem tudta?Szegény babát meg elvetette. :cry: Tudom hogy nem az én dolgom de azóta alig találkoztunk igaz nem csak azért de kis tüske maradt bennem.
Vendég
 


Tünci:Én is azért voltam veszpémbe is hogy másik doki is lásson.
Vendég
 


Tünci: én voltam a 18. héten, a 26. héten, és a 32. héten. Tök érdekes, mert nekem azt mondták, hogy a 24. hét előtt nem is érdemes menni, mert akkor még olyan vékonyka, alig látni valamit. Hát nekünk a 18. heti volt a legjobb, mert akkor még volt egy csomó helye mozogni, és tök sok mindent láttunk. :D A 26. heti nem igazán sikerült, babóka aludt, befúrta az arcát a méhlepénybe, alig mutatott valamit. Ezért mentünk mégegyszer a 32. héten. Ott már jó nagy orra volt. :lol:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szosz,
Én a 23. héten voltam és az arcából semmi se látszott.próbáltuk elmozdítani, de Ő is befúrta magát a lepénybe.Azért szeretnék már most menni a 18.héten, hogy mindenét megnézze, hogy rendben van-e.Azt hiszem ilyenkor még jól körbe lehet járni.(ujjak, fülek, szív, agy, gerinc, stb.), nem az arca a lényeg, majd nézegtem ,ha megszületik, nemigaz?És nektek ott már megmondták, hogy mi a neme?

Lara,akkor szerncséd volt Veszprémben ,hogy olyan sokáig nézték, bár nekem addigra már kétszer ki kellene mennem pisilni. :)
tünci28
 
 
 


Lara, nekem a mellkisebbítés után is beindult most a mellem és a másik két terhességnél is, szoptatni is tudok majd. De már látom, hogy szükséges lesz még egy korrekció majd, mert már megint nagyobb és gondolom a szoptatás után is másként fog kinézni mint a másik. De majd akkor meglátom.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci, amikor Natinál a kórházban vesecisztákat véltek felfedezni, én azonnal hívtam a Sziget utcát és direkt Bácskai dokihoz kértem időpontot, a lehető leghamarabb, nem csodálkoztak, beírtak simán. Nagyon alapos volt, mindent megnézett, elmagyarázott, azt mondta, nincs ciszta és igaza is lett. :)
Én mindkét csajszimmal a 24. héten voltam, mindegyik jól sikerült, ott derült ki róluk, hogy kislányok. Meg aztán Natival még a 30. hét környékén a ciszta miatt, de akkor igazából nem moziztunk...

Kép
Kép
katinka31
 
 


Betti:Igen.Olvastam hogy lehet szoptatni úgy is valahol meg azt olvastam hogy attól függ mennyit távolítanak el belöle.
De ha most megcsinálnák biztos hogy kellene menni a második baba után úgyhogy inkább várok még,majd a tesó után.

Tünci:Nekem sokszor volt 4 d uh 12,18,28,32 héten a Deák dokinál, 21-ik héten volt veszprémbe.Nem bántam hogy ennyiszer volt így legalább tudtam hogy minden ok.
Vendég
 


Tünci: Igen, a 18.héten még alaposan körbejárható. Nekünk is mindent megvizsgált a Bácskai, nemcsak mozi volt. Sokszor váltogatta a barna (4d-s) és fekete(sima uh) képeket. A férjem, ha jól emlékszem, már ott megszámolta, hány ujja van a babónak. És Bácskai már akkor tutira mondta a kislányt, bár én az utolsó pillanatig nem hittem el, nagyon kislányt akartam, nem mertem magam teljesen beleélni, mert ha mégsem, ne csalódjak nagyot. És egyébként az arca is látszott tök jól már a 18. héten is. Nekünk van képünk az arcáról egy 18. heti, meg egy 32. heti, és tök hasonlítanak, csak a 32. hetin már sokkal nagyobb! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


kicsit bánom, már, hogy nem voltunk mi is 4d-n, de mostmár mindegy. másra kellett a pénz...
mint mindig.

lara!
hát a házzal kapcsolatban a déli apróba tettem be eddig, de majd ráállítom a dologra anyósomat, hogy kérdezzen meg újságárust, hogy melyik hirdetős újságot veszik a legtöbben arrafélé.

nekem maximum mellhelyreigazítás kellene, hogy ami a sok fejéstől megereszkedett, rendesen tartson. de ha nem fájna...
viszont Zsírleszívásra lehet, hogy beneveznék...
Vendég
 


tünci: nekünk is 10.000 volt a 4d, szerintem, ha mondod a telefonba az Áginak, hogy a Bácskai dokibácsihoz akarsz menni, hozzá ír be, nem lesz gond, jófej az Ági, meg a dokibácsi is. Mondjuk én is Deákhoz járok, nekem is ő csinálta, 2-szer voltunk mi is. 12. és 23. héten. Jobb, ha több orvos is látja a babát. Így talán te is nyugodtabb leszel.

jegesmacika: én is dolgoztam a nagy kéknél!!!! Te mettől meddig? És pontosan hol? Én 1999-től 2003-ig. Voltam az egyesben a teszt-en, még melódiákos-ként, utána 2-es HSA, először operátor, aztán kulcsopi, aztán monitoring. Na, lesz közös témánk úgy érzem. Ha van kedved add meg priviben a neved, bejelöllek iwiw-en, ha fennt vagy. Ismerős vagy a pocós kép alapján...

betti: hú, ez nem semmi lehetett ez a műtét, aztaaaaa mindenit. Szegénykém, remélem már minden rendben azóta, és nem újulhat ki neked? Remélem nem. Még jó, hogy ingyen megcsinálták. Ez a minimum.

Jaffa: pasik!!!???? :roll: Igen, szép, meg jó a szilikoncici, mondjuk az én cicijeim nagyon meg vannak ereszkedve. Engem jobban zavar, mint apát, ő így is szereti. Mondjuk ha nem félnék a nagy fájdalomtól, meg lenne pénzem, én lehet alávetném magam, de csak ha már nem akarnék több babócát.
Mitől lehetett lázas Milu? Gyógypuszi neki. Nem semmi, így be tud hisztizni, hogy még hány is??? Aztaaaaaa aranyom....
Igen, nő a haja, főleg oldalt, hátul, és kunkorodik mindenfelé, ezért csatot teszek bele, ha hagyja, mert különben tépkedi a haját, fülét, ha odalóg a füléhez. :)

anyany: olyan édik tudnak lenni, mikor táncolnak, meg meséznek, nem? Teletubbies-t le lehet tölteni valahonnan? Nektek melyik rész van meg? nekünk nincs olyan csatornánk, ahol menne. Tudsz segíteni, kérdezd meg a férjecskédet, hogy melyik torrent oldalon lehet letölteni??? Hátha nemcsak Lilly babát nézünk.
Mondjuk most fülesmackót szedtem le neki, az is érdekli, főleg amikor énekel... :)

lara: töridoga????? Milyen lett? Holnap találkozunk? Már várom, kíváncsi vagyok Hannusra is már nagyon. :)
Most nem voltunk fodrásznál, majd szombaton megyünk, de lehet, most nem vágatok a frufrujából, mert sajnálom, hadd nőjön neki, karácsonyra lesz csini haja legalább. :)
Nem semmi a másfél órás 4d mozi. Azta mindenit!!! Ez igen! Na, majd következő babánál elmegyünk mi is Veszprémbe! :D:D:D:D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


anyany: mi??????????? te zsírleszívásra, na ne röhögtess :D:D:D:D Tök csini vagy! Hol van neked leszívni való zsírod! Ejhajjjj!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
megkérdezem, hogy lehet oda bejutni, ahonnan én töltöttem. páromnak van regisztrációja.
rengeteg minden fent van.
nekünk a játék a teletubbiekkal és a táncolós van meg.

zsírleszívás... hát a hasam is meg van nyúlva, tornázni meg nem tudok. amikor Zsófi alszik, pihenek én is. amikor meg fent van, akkor vele kell foglalkoznom.
annyit próbálok, hogy a sok anyukával ellentétben, én szaladgálok a lányommal. vicces lehet, de nincsen jobb ötletem.
a fenekem-combom is nagoyn gáz. rengeteg lement, de naribőrös, és van rajta szép nagy zsírpárna, ami az istennek nem akar elmúlni...
Vendég
 


Anyany
az érbetegség megmaradt, de mivel nem növök tovább, így az sem növekszik már velem.

lara
Érthető, hogy ne csináld meg most, azért nekem eltelt 10 év azóta, és szerintem legalább kell 3-4 év, hogy helyreálljon, és újra tágulni tudjon, a heg is, meg minden.
Szóval ráérsz. Nekem majd a felét kivették anno.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Anyany, Jeges macika, tegnap megint bevetettem a chamomilla-t, és szerencsére csak egyszer kellett átmennem, valamivel 4 előtt. Mondjuk szegénykém így is többször felsírt, de rögtön visszaaludt.

Lara, 4x volt 4d-d? Nekem 3 volt, egyszer sem kaptam képet, és mindig rövidnek éreztem...De férjem szerint pénzkidobás lett volna csak azért elmenni még egyre, hogy mozizzunk. Mondjuk igaza van. :roll:
Törinél nagyon szívesen segítenék, ha nem laknál olyan messze, mindig is a kedvenc tárgyam volt. :D

Tünci, én anno megcsináltattam az integrált tesztet, Ági diktálta be telefonon az eredményt. Hú, nagyon ideges voltam, és óriási megkönnyebbülés volt hallani, hogy minden rendben. :D
A védőnőnk jó fej, soha nem piszkált a súlyom miatt, Lexiére sem szól, ez a dokink mániája. Ha nem hagyja abba, max keresek mást.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?