Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Niminek így utólag, nagyon sok boldog szülinapot kívánok.

Katlina! Gratulálok! Kívánom, hogy a jelen boldogsága nagyon sok évig tartson.

Gyerekülés: mi vettünk tavaly nyáron . Brigittával bicikliztünk is néhányszor. Hát az első néhány alkalom iszonyú volt. Elég volt tartani az egyensúlyt. Néha úgyéreztem, mindjárt eldőlünk. Leszállás meg katasztrófális volt. Tudni kell hozzá, hogy ffi versenybiciklink van, tehát a lábamat először szokáshoz híven hátra fele akartam leemelni a bicikliről, ami persze nem ment, hiszen ott ült Brigitta.
Első alkalommal, ahogy kell, "bekapcsoltam" a biztonságiövet. Ami nem volt egyszerű feladat. Tartani biciklit, gyereket, na meg az öv.... Aztán mire kikapcsoltam, azt mondtam soha többet, nem használjuk.

majd még jövök.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jééé, én írtam először. hihi, ilyen sem volt még. Bár, valszeg ez azért van, mert keveset írok.

Azért belejöttünk, a bicajozásba, már megszoktuk a dolgot.

Húsvétunk nem igazán sikerült jól. Már írtam, pár napja hogy Briginek tüszős mand. gy. volt. 3 napig ettük az antibacit. Tovább nem adtam, mert "hasmarsa lett" először, azt gondoltam, antibaci mellékhatás. Pénteken, bármit evett/ ivott, alig 20perc múlva ment wc-re. szegénykém nem mindig ért ki időben. Szombaton hányással kezdtük a napot. Persze hányás.csill. kúpunk nem volt itthon. Kaptunk kölcsön, amitől elaludt. Ügyelettel beszéltem telcsin, teendőkről… mondtam, hogy ha én elmegyek gyerek nélkül hányás csill. receptért (mert, hogy az csak arra van, nem tudtam, mert még nem kellett.) kapok-e, azt mondták persze, menjek nyugodtan. Ott meg kikaptam, amiért nem vittem a gyereket. Nem mondtam semmit, csak nyeltem egyet. Szakad az eső, gyermek összekeni magát alul-felül, menet közben az autóban… úgy menjek orvoshoz …? Na nem ! Megköszöntem receptet, és eljöttem. Ma voltunk házidokinknál. Brigitta már lényegesen jobban volt. Beszámoltam hétvégi eseményekről… ő meg azt mondta jól csináltam. Valszeg még sem az antibaci volt a bűnös, hanem valami vírust szedtünk össze.
Fentiekhez még annyit, hogy 3x hányt utána már nem. Ivott eleget. Kiszáradás jelei nem jelentkeztek. Ügy. doki csak óvatos akart lenni, ezt értem, de akkor telcsin, miért mondta menjek nyugodtan. Na mindegy.
Mára apa is legatyásodott. Fáj a torka, rázza hideg...

Ritkán írok, de akkor sokat. :)

Ahogy olvastam, mindenkinek jól sikerült a húsvét. Talán majd jövőre a milyenk is jobb lesz.

További szép estét mindenkinek.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Balwin Judit, Ditke, Dorka: Most kaptam Szilvitől sms-t, hogy holnap nem lesz Höcögtető.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

 
 

húú, Niki, de jó, hogy szóltál!!!! köszi!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Én is pont most tudtam meg, most akartam megírni...

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Köszi! Nyah, de nehezen jutunk el oda :wink:

Dorka, pedig nem nagy zabagép a lányom :roll: De ha eszünk, azt áhítattal nézi :lol: Kóstolgatni is szeret, csak lenyelni nem a leharapott darabkákat :?

Újabb tudományt figyeltem ma ki: hasonfekvésből fel tudja magát tornázni ülésbe :)

Ehh, bocs, hogy csak magunkról írtam/írok :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


szép Jó reggelt!

Balwin gratlálok. Milyen ügyes.

KÉpzeljétek tegnap Bettike kiakasztott vagyis nem ugy hanem jót mosolyogtam rajta.

Megtalált két kismama újságot, s benne sok baba volt. TUdjátok én meg hülyeségből megkérdeztem hogy akar e kistestvért? Azt mondta hogy igen....onastól kezdve vagy félórán keresztül tiszta lázban égett hogy mi mit vegyünk a kistesónak meg hogy ő mit adhat oda. Végig nézte az újságot, megmutatta hogy milyen ágyat vegyünk neki, milyen cumisüveget stb...de azt látni kellett volna, csillogott a szeme. De apoén már a végén többes számban beszélt róla. HOgy majd anya ilyeneket vegyetek majd. mondom kinek hát abból egy is elég( kiságyró l volt épp akkor szó) de nem ebből kető kell, de kinek kell kettő? te is bele fekszel? nem anya hát ény már nagy vagyok engem az már nyomna de a testvéreimnek!!! Jah hogy mondom kettőt akarsz ? de csak egy lesz majd s az is majd később tudod el kell végezni sulit....stb....de ana nekem két testvéremlesz.... :oops:

Hát de nagyon tündér volt. Olyan jót mosolyogtam. Mikor az apját is felhívtam mert dolgozni volt mondtam hogy miket mondott Bettike oda jött s mondta a telefonba hogy miket vegyen az apja, jah meg azt is mondta hogy őneki piros ház lesz....

nagyon tündér volt...

Nah nem is zavarok itt reggel korán lefárasztok mindenkit, de ezt gondoltam le írom szerintem aranyos.

puszi

Kép
kbernadett
 
 


Dorka, Balwin!

Nálatok már járt mosógépszerelő, igaz?
Elküldenétek nekem priviben a nevét, számát, árat, meg a véleményeteket róla? Előre is köszike!
(szerencsére nem nekem kell)

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Na itt vagyok,igaz visszaolvasni még most sem volt ídőm!

A buli nagyon jó volt,rggel 5-re értünk haza
A nevem:Patonainé Szabó Katalin!

Robika nagyon jól viselte jobban aludt a pót maminál mint itthon :D
Majd rakok fel róloa képet is ha egy kicsit több ídőm lesz

Kép

Kép
katlina
 
 


Jó reggelt, vagy már inkább napot?

Betty!
na tessék. előttetek a feladat! Hát szerintem érdemesebb lenne egyszerre csinálni a kettőt... egy füst alatt.... :wink: :lol:

Katlina!
Várjuk a további képeket!

Hova tűntek a többiek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ahoy :)

Hm, legalább süt a nap... :roll:

Betti :lol: Vágod magad alatt a fát, hogy ilyeneket kérdezgetsz a lányodtól? :wink: Télleg aranyos :D

Katlina, ha lesz időd, bővebben is írhatnál a lagziról! :D Meg jöhetnek képek rólatok minden mennyiségben :)

Dorka, a telefonszám nekem is kéne, nem mentettem el anno :oops:

Szilbee? Kata? Kati? Jaimee? LelkesEmese: HM?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ez még csak a töredék,ahogy töltöm fel íde is úgy rakom a linket :D http://hu.fotoalbum.eu/katlina/a38955

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Betti!

Bettike de édes! :D TEhát akkor feledat adott: két tesó ,,legyártása" :D

Katlina!

DE jó buli lehetett! :D Örülök, hogy Robika jól elvolt a pótmaminál. Gondolom így Ti is nyugodtabbak voltatok.

Balwin!

Ezt úgy elképzeletem, ahogy kifigyeled Anna Lucust :D

NA és mint ügyeletes Németh LAjos vagy tőlem Pataki Zita is lehet. JÖN A TAVAAAAAAAAAASZ!!!! Igaz, hogy még pár nap de én már úgy várom. Elegem van a mostani qrva hidegből. :twisted:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szió, kivételes itthon így délután...
Nem mentünk sétálni, olyan lökött ez az időjárás, Szabi pedig rám ütött: gyűlöli a szelet... Így itthon próbálkoztunk az alvással, több kevesebb sikerrel: végülis 3/4 órát aludt a Kicsi...
Szóval Kati én nagyon bízom benned, hogy ponotsak és hitelesek a forrásaid tavasz-ügyben! :)

Katlina, nagyon jók a képek is, meglestem őket! Örülök, hogy Robika is jól aludt, így nyugodtabbak voltatok biztos ti is!

Betti, hát igen, Bettike feladta a leckét! :) Aranyos lehetett! :)

Dobok már képet, ha már ennyire itthon vagyunk... :oops:
Szabi, Lali, cumi
húsvéti falatozás - egyedül
huncutkodom
kiborulva

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Na szép délutánt, már ha ez az....

Katlina!
Balkezes vagy? Jók a képek, aztán dobjad a linket, ha töltöd még... én már a kicsivőlegényre vagyok kíváncsi!!!!!!!!

Dorka!
Szabi is édes! De jó, hoyg így eszik. Leti mostmár 2.-3. hete nem akar enni semmit. Eltanulta Grétitől, vagy a foga, vagy a torka, mármittomén. mindent kitol a szájából... Kezdődik....

ma tényleg nagyon hüyle idő van. De. beszéltem a pesti barátnőmmel azt mondja, ott havazik, meg süt a nap.most annyira fújt a szél, ahoyg voltunk Grétiért az oviba, hogy kezd fájni a fülem....
:?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!

Bettike nagyon édes.
Mi is ebben a "cipőben" járunk. Egyszer témába került nálunk is még egy "kistesó" lehetősége. Brigitta azt mondta "Anita baba lesz" de mondom én lehet, hogy kisfiú lesz... "Nem, Anitababa lesz! Aztán másnap közölte anyósommal, hogy lesz nem soká kistesó. Azóta, hiába mondom Briginek, hogy nem bizti még, majd visszatérünk a témára, ha Öcsike 3 éves lesz... Ő eldöntötte, hogy lesz!

Szabibaba nagyon aranyos.

Túrós csuszát csináltam. Kér valaki?????????

Én is úgy hallottam, hogy hétvégére megérkezik, az igazi Tavasz!!!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Dorka!

Szabi nagyon falat! :D
kanállal a szájában a favorit

Kistesó:
Még a végén kedvet kapunk. NA de mégsem! mondjuk ha 5 évvel fiatalabb lennék

Készülünk a szombati estére. Már említettem, hoyg anyukám fellép egy hastánc esten. VEttem ma egy felsőt na semmi extra, turiztam. Olyan ápol és eltakar (remélem) fazon. :? Remélem nem ilyen csilli-villi ruci kell oda.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Robika keresztapával Kép

A barátnőmmel Kép

Pótmamival sétaKép

Amúgy csak egy farmergatyó kockásing és kardigán volt rajta de legtöbbször a meleg gatyó is mert féltem a megfázástól
Nagyon tetszettek neki a lufik és a gyerekek mindíg ara kellett sétálni ahol a gyerekek is voltak

Kép

Kép
katlina
 
 


Hahó Lányok!!!!

Csak nem még a húsvétot pihenitek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina!
Robika már sétálgat? ez nem sámli! Erős kispasi!
Az első képen akkorát nevettem! :lol: :lol: :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hová lett mindenki?

Szilvi! Lovaglással kapcsolatban: tegnap jártunk gyerköccel a Ficánkában a Pelikán sarkán (A coop-al szemben) és az ajtóra ki volt ragasztva egy gyereklovagoltatós plakát. Sajna a nagy szél és a híg agyam miatt nem olvastam el, csak gondoltam szólók, ha arra jártok nézzétek meg.


Ja Betty! A héten suliban vagy? Mert ma és holnap viszem babót a bölcsibe, ugyhogy ha esetleg a suli előtt meg tudnák oldani a dvd átadást, az jó lenne. Ja, meg jó a jövőhét eleje is, mert akkor pótolom az elmaradt gyakorlatot.

Képzeljétek, hazavittük a vírust! A fél család beteg már!

Pusz!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Köszi! :D
szilbee
 
 


Olga!
Óhhhh! Írjál már a gyaksziról, mit csináltál!

Szilbee!
Több esetleg? Képek, vagy valami ilyesmi....

nem tudjátok mit kell tenni akkor, ha a lapocka alá szorul levegő/ideg, nem tudom, de meg sem tudom mozdítania nyakam.... reggel megemeltem Letit, hoyg integessen Grétinek az oviból hazafele, de oylan szerencsétlenül, hoyg alig bírtam hazavezetni, pedig csak 2 perc kb....most vinném dokihoz, mert nagyon csúnyán köhög, majd meg akar fulladnia sok nyáktól....lehet szólni kell Misinek, hoyg ugorjon haza egy fél órára..... hoyg lehetek ilyen béna?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


SZÜLÉSÜNK KRÓNIKÁJA

Szóval, 16-án, vasárnap már egész nap fájogattam, semmilyen pózban nem volt már jó, a meleg zuhany is csak kb. 5 percre segített. Délutánra 10 percenként jöttek a fájások, a csontjaim folyamatosan fájtak, úgyhogy figyeltük az órát ezerrel. Igen ám, de még este is csak 10 percesek voltak, igaz, hogy egyre erősebbek, de nem sűrűsödtek. Menjünk/ne menjünk? Én Apát kérdeztem, Ő engem. Na nagy nehezen este 11-re elszántam magam, öltözködés, aztán go! Na mikor beértünk a kórház területére, MINDEN elmúlt, de szó szerint értsétek! A 7.en sikerült kifognunk 2 fúriát, akik közölték, h. 5 percesekkel lett volna SZABAD csak bejönnöm, „ebből még túlhordás is lehet” ( ezt még azelőtt, h. a doki megvizsgált volna... ). Merthogy mivel sokat híztam, én „úgyis fájásgyenge leszek”. ( Ebben az 1ben igazuk lett. ) Meg úgy 1általán látszott a fejükön: hogy merek én vasárnap éjszaka a szülészet közelébe jönni??? Na jött Svéd, megvizsgált, fej rögzült, méhszáj 1ujjnyi, „hát nem tudja, de nem hiszi”. Apát hazaküldték, megbeszéltük, h. reggel elmegy dolgozni, mert akkor már tényleg semmi nem fájt, persze szidtam is magam, én hülye bejöttem! Az NST alig mutatott fájást, az éjszakát végigbőgtem a vajúdóban, mivel kedves nővérke közölte, h. „ha reggel se lesz semmi, mehetek osztályra, ahol majd dekkolhatok, ha már bejöttem. Meg különben is akkor kell jönni, ha fáj, nem ha kellemetlen.” :evil: Mondtam, szóljanak reggel Tóthnak.
Na jött a reggel, vele Tóth Zoli, meg a váltás, és innentől elkezdődött életem talán legboldogabb napja! Vizsgálat, amnio, víz tiszta, méhszáj majdnem 2ujjnyi. Készítsenek elő! Na ledöbbentem. Képzeljétek, kifogtam Bajnóczky ( azt hiszem ) Gyöngyit, hát tökre örültem! Beöntés, zuhany ( a borotválást itthon elintéztük ), telefon Apának, szülünk! Ő most ért Kőbányára, esetleg du. ér vissza. :cry: Csak az vigasztalt, h. láttam, jó személyzetet fogtam ki, pont aznap kezdtek szülésznő hallgatók is. 8:45-kor burokrepesztés, infúziót bekötötték. A szülőszoba tele volt, volt is sürgés-forgás, van vmi a hidegfrontban...De mégis higgyétek el, h. a szülésznőkön át a hallgatókig, a takarítónőtől az orvosig MINDENKI, de tényleg MINDENKI maximálisan odafigyelt rám!! Jöttek a fájások, de 5 percesek, és még nem is túl erősek A délelőtt így telt, ültem labdán, az jó volt, Tóth Zoli jött, figyelt, hiányolta Apát. Közben tágulgattam, Babó szívhangja is jó volt. Szép lassan megszült mellettem mindenki, én minden babasírásnál bőgtem, amúgy is tök érzelgős hangulatban voltam. Dél körül hozták a telefont, Apa az, hazavonatozott Kőbányáról, már Ladányon van, és JÖN!!! :lol: :lol: Hát képzelhetitek, mennyire örültem!! Fél 1kor új infúzió, ez már 100-on ment, na innentől már komolyan fájt. Valamikor 1 körül szóltak, h. itt van Apa, beöltözve vár, de mellettem még Gyenes varrta az anyukát, hát én magamban már: „varrjad már, haladjál!” :roll: Na aztán olyan fél 2 körül végre bejött Párom. Akkor már szinte magamon kívül voltam, pisilnem kellett, de ágytálba nem ment, hiába nyitottak meg vagy 3 csapot a szülőszobán. Jött Tóth Zoli, üdvözölte Apát, megbeszélték, h. Kőbányáról a vonat 1 óra 10 perc alatt ér haza... :lol: A gyomorsavam az egekben, attól féltem be fogok hányni, de hál Istennek nem. Közben eltűnt a méhszáj, nagyon kellett nyomnom, de azt mondták, ha úgy érzem, nyomhatok, segítsek Babónak, ha jönni akar. Innentől elvesztettem az időérzékem, szóltak, h. látszik a feje, kezdhetjük! Apa a fejemnél, törülgetett, meg szedte helyettem is a levegőt, mivel akkor már annyira fájt, h. én még normális belégzést se tudtam produkálni. Mikor az orvos mondta, h. vegyek nagy levegőt, én kapásból kifújtam... :? Nagyon fájt, feszített, de bíztattak, h. ügyes vagyok, Babó is nagyon akar jönni, és már nem sok van.

Én nem számoltam, de Apa szerint kb. a 6.-7. nyomásra kibújt a mi kis Drágánk! A hasamra tették, sírtam volna, de nem volt erőm. Apa elment vele, engem közben rendbetettek. Tóth Zoli közölte, h. varratszedés az nem lesz, mivel nem kellett vágni, sikerült a gátvédelem! Hát nagyon boldog voltam. Jött Apa, azt mondta, gyönyörű a kislányunk, 2950 gramm és 53 cm, minden rendben vele, 10/10-es az Apgarja, nemsokára hozzák. Kaptam ebédet, aztán hozták Dorkánkat, gyönyörű volt, és el is kezdett szopizni. Ekkor már csak mi voltunk a szülőszobán, nagyon meghitt volt. Aztán elvitték, majd 2 óra múlva én is elfoglalhattam a helyem a 6. emeleti lakosztályban...
Szóval én akkor is, most is azt mondom, hogy CSODÁLATOS volt, nehéz, de csodálatos. Tudom, h. ehhez nagy adag szerencse is kellett, h. tényleg szuper személyzetet fogtunk ki mindehhez, h. Babó is nagyon meg akart születni stb. Végig úgy érezhettem magam, h. minden rólunk szólt, körülöttünk forgott a világ.

Tóth Zolival én maximálisan elégedett vagyok, szinte mindig ott volt, segített, beszélgetett, odafigyelt mindenre. Lehet, h. én elfogult is vagyok vele, de ha ő nincs anno aug.-ban, amikor olyan alapos volt és odafigyelt, akkor lehet, hogy ma nem babáznánk. Úgyhogy én tényleg CSAK jót tudok róla mondani.
Jelzem, h. a tiszteletdíját még nem kapta meg, mivel ugye varr.szedés nem volt. Hívtam telefonon, h. köszönünk mindent, a többit majd személyesen Apa a héten intézi, ha megy Szolnokra. Na első kérdése, h. rendben van-e minden, hogy van a Gyerkőc, és hogy emiatt aztán be ne menjen Párom Szolnokra, majd találkozunk még, ha más nem, a 6 hetes kontrollon, ne izgasson bennünket ez a dolog!

Na röviden ennyi, bocsánat, ha néhol csöpögősre sikerült, de tényleg nagy élmény volt!

A gyermekágyas fejezettel majd később jövök... ( az nem lesz ilyen pozitív... )

donkoaniko
 
 


Sziasztok!

Anikó!

jaj de jó volt olvasni az irományodat! Gyere mihamarabb a folytatással!

Úgy néz ki megmaradok. meghúzódott, most volt itt a gyógytornászunk, és jól megmasszírozta, meg bekente valami csípős krémmel. a fejemet mozgatni még nem tudom, meg sz@r lesz pár napig, főleg holnap reggel, amikorra lemerevedik az egész.... úgyhogy óvatosan a gyerekemelgetéssel!

Írjatok már valamit!
Vagy rakjatok képeket!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Anikó! Köszi a szüléstörténeted, nagyon aranyos! És gratula, hogy ilyen kevés nyomással meglett a baba!

Virág! Tölled azt szeretném kérdezni, hogy miért lettél volna császáros? Már biztos írtad régebben... :oops:

Juditom! Neked meg kitartást! Szegénykém! Nem szeretnék a helyedben lenni.

Na, most egy kicsit nyelvtanozok. Épp ideje 9kor adtam be a gyereket a bölcsibe. :roll:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Közkivánatra: :oops:

Kép csibeformázás

Kép mese

Kép matek

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép babó új miele porszívója

Kép babó nevet 64 foggal :)

Kép ügyeskedés

Mostmár tényleg nyelvtanozok. :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na végre valami nézegetnivaló!

nagon édes, és tényleg Babónak hány foga van? mert a képen tuti a 20.

na nem mondod, hoyg miele-t vettetek neki? vagy úgy érted, hoyg magadnak, de mivel oylan jó házias a fiad, így ő használja?
Küldheted hozzám is! rengeteg hangyánk van! ma oylan 100 körül porszívóztam össze.... de megnyugtat a tudat, hoyg a szomszédban is... nemcsak nálunk van kánaán...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

De szép idő van! :D

Katlina!

Szépek vagytok! A képen Linda van? VAgy az nem Ő? :oops:

JUdit!

Örülök, hogy javulgat a nyakad! Én kb 2-3 hete jártam hasonlóan. Az is egy ártatlannak tűnő mozdulat volt. :?

Olga!

DE jóképű kis pasid van! :D A ,,64" fogas kép valami szuper!

ANikó!

Nagyon tetszett a történet, olyan jó volt olvasni. És persze örülök, hogy minden jól alakult.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Apa használta a gépet, most meg indulunk játszóterezni még angol előtt.

Csak a képeket néztem meg. Nagyon jók. Szabika, Robika, Balázs mind nagyon aranyos.
Olga: Nagyon aranyos óvónéninek nézel ki.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Tök jó a történeted, akkor úgy látszik velünk tök rendes volt Tóth Zoli!

Majd most megyek a 6hetes kontrollra,mert képzeljétek csak szoptatok és szülés után 5 héttel megjött a menstruációm,úgyhogy még csak most jutok el.

Juhaszolga!

Azért lettem volna csaászáros mert zöld volt a magzatvíz,éjféltől 6-ig csak 2ujjnyira voltam kitágulva, 130-cal ment az oxitocin de nem nagyon hatott,és már Tóth nem akart várni nehogy valami baja legyen Védinek.(Bár Tóth nem igazán császárpárti :oops: )
De aztán Védike meggondolta magát és szélsebesen megérkezett 7:50-kor.

Dorka!

Olyan nagy már Szabibaba!Nekem tiszta olyan mintha még most született volna :lol:

Hétköznapjaink: Védike eszik 3-óránként utána 30 perc játék alszik. Délután 5-kor kezdődik a hiszti olyan 7-ig utána elalszik.Fel kel enni éjfélkor utána meg 3-4 körül.
Szóval tiszta jó baba!
Ma kipróbáltuk a kengurut,annyira bejött neki hogy olyan mélyen alszik hogy néha kétségeim támadnak hogy egyáltalán él-e még :oops:

2hét múlva jön a saját kengurunk amit fektetve is lehet hordani, majd dobok róla képet, ha meglesz!

KépKép
viragb88
 
 


Kati!
De ő Linda,jó barátnék vagyunk és hát imádja Robikát :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Valaki nem tudja hogy Tancsik Andrea doktornőhöz csak tanácsadási időben lehet menni az oltásra?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Haj :)

Anikó, most fogok nekiállni a történetednek :oops: , azé nem írok még a témában :)

Virág, "Cybex i go" lesz a kenguru? Nekünk az van, párszor használtuk is :mrgreen: (aztán kendőztünk), nemsoká feldobom a Vaterára.

Dorka, Szabi is milyen édes a képeken :D Kanalazás rulez :) Nincs szükség mosógépszerelőre, csak nem mentettem el a telefonomba a számát :oops: Köszi a privit :)

Katlina, gratu Robikának a sétához, nagyon ügyesen nyomja :lol:

Olga, ezt a fogpasztamosolyt :lol:
Hány évesekkel foglalkoztál? Olyan nagynak tűnnek...

Felébredt Hunci, menek...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Virág! Igy magamban én is a magzatvizre gondoltam, csak azt hittem amiatt esetleg hamarabb megcsinálták volna a császárt.

Balwin Judit! Elég összetett a csoport, van benne minis is, de van maradó nagycsoportos is. A mateknál például a képen csak ők vannak. Viszont a kézimunka foglalkozáson, a gyapjúból készült kiscsibénél egy minis kislányé lett a legformásabb.

Másik Juditom! Nem, nem, az a babó játékporszívókája! A mi takarítógépünk is piros, azt hittük azért van rákattanva, de nem valószínű, mert ma is a régi kék porszívójával "takarított". Tényleg nem tudom hány foga van babónak, nem akarja addig nyitvatartani a száját, hogy megszámoljam. :)
Hát, hangyaügyben sem cserélnék veled! Épp néztem ahogy baktattam a kicsivel, hogy ezek a gusztustalan, kettő összeragadó piros bogarak is rajzanak már.

Ivett! Én úgy tudom, hogy mindenkinek az a legjobb ha tanácsadási időben viszed oltásra a kicsit, és nem a betegek közé a rendelési időben. Szerintem nem baj, ha csúsztok esetleg egy hetet az oltással, mi eleve két héttel később mentünk, már nem tudom miért.
Esetleg az orvost is kihívhatod lakásra a szurit beadatni, úgy tudom hívásra házhoz is mennek kicsi babókhoz.


Niki! Köszi! Aranyos vagy! :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ja, még annyit, hogy tegnap hugom újra volt dokinál, csináltak újra Uh-t, mert görcsölt a hasa. Azt mondták, hogy a baba méretei alapján 13 hetes a terhesség. :shock: A doki azt mondta neki, hogy vérzik a méhszáj, valamilyen oldattal kiöblítette. A méhszáj egyébként nem nyílik. Kérdeztem hugomtól, hogy seb van-e rajta, de azt mondta nem mondott ilyesmit a doki.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Anikó, örülök, hogy ilyen jól sikerült a szülőszobás csoda a kezdeti nehézségek után :D Hm, kíváncsi vagyok a folytatásra, ugye (többek között) nekem sincsenek pozitív élményeim a 6. emeletről.

Judit, lazulj, pihenj, amennyit csak tudsz! Nekem is szokik a lapocka alá "beszorulni a levegő", de ennyire szar, mint neked, hálistennek még nem volt.

Ivett, én nem sajna...

Hol vannak az emberek?... Szamóca, te is el vagyol tűnve...

Nah, ha ennyire döglődik a topic, akkor elszórakoztatom magam...
Olvastam a másikban, hogy nézték tennap a doktorhauzt... hát én is, és a sorozat fennállása óta először utáltam a dokit :mrgreen: Volt kis pityergés is...

Szilbee, nekem is azonnal az a fotó jutott eszembe, ahol a 21 hetes magzaton hajtottak végre méhen belüli gerincműtétet. Gondolom a stáb is onnan merítette az "5letet"...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


szisztok!

Örülök nagyon hogy azért mindenkinek kellemes élményként maradt meg a szülése. S nagyon jók a szülés történetek.

Anikó!

Hát igen mi tanulók már csak ilyen rendesek vagyunk:-D
Ki voltak akkor nem emlékszel?

Olga nagyon ovónénis vag y a gyerekek között, s szerintem ez nagyon neked való szakma

Képzeljétek ma kaptam egy aranyos bókot s aki látot már az szerintem tudja hogy mire gondolt.

Vasárnap itt a faluban időközi polg mester választás lesz. Tegnap volt a szavazat számláló bizottság eskütétele én pót tag vagyok. S az egyik ismerös is ott volt. S ma mondta hogy tegnap is ahogy meglátott annak ellenére hogy tudja hogy 20 éves vagyok egyből az jutott az eszébe hogy milyen szép KISLÁNY vagyok. de mondta hogy ez nem sértés, s tudom én is. persze jót mosolyogtam rajta.

na eldugultam puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

na végre írtatok! Többiek is tessék aktivizálódni!

Judit
Én nem láttam dr house-t közben netturiztam, és az jobban lekötött. most meg hofi megy az m2-n.

jaj, köszönöm az együttérzést éppen most kente be misi a hátam, és lángol, mintha égette volna, valami paprikakenőccsel kell, vagy mi a fenével... holnap reggel lesz a legszarabb azt mondta a gyógytornász, mert éjszaka lemerevedik, és reggel alig fogom tudni megmozdítani magam.... lehet korán kellene kelnem, nehoyg elkéssünk az oviból..

Jaj mellesleg a szemem is be van gyulladva....

angolon meg anyukákon lovaglás volt, csakhoyg a gyerek el tudja mondani i'm riding .... on my mother? hát nem a legjobbkor...

Leti is volt ma az apjával orvosnál, az éjszaka majdnem meghánytatta magát annyira köhögött. volt itthon nyákoldó kettő is, cska az egyik hűtőben tartandó egy hónapig, a másik cska sötét helyen egy hónapig. naná, hoyg lejárt az egy hónap, és megélnek a gyógyszergyártók....

Betty!
Na remélem elhiszed, amit mondtak, mert igaz!!!!

Szilbee, Jaimee és Évi!
Lányok ide is kérünk ...legalább képeket!

Virág!
Miylen az a fektetve hordás, mármint a gyerek fekszik? vagy hogy? nekem nem volt, illetve van, csak sosem használtam ,így nem tudom....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Három kislányok eminnen....KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!! :lol:
Judit1: Még szinonímaszótárban is kerestem, mi az a spúr, de nincsen benne! Tessék nekem magyarul írni!!!! :lol:
Judit2: Lucádért még mindig oda-vissza vagyok :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit!

Azt hogy kislány vagyok azt elhiszem s tudom is:-D mármint hogy annak nézek ki :wink:
szép álmokat

Kép
kbernadett
 
 


Betti! Egyikőjük vmilyen Dóra volt, másikójukat nem tudom. Az egyikőjük alacsony, szőke hajú, a másik meg kicsit nagyobb ( de nem duci ), és hullámos vállig érő haja volt. Na most jól feladtam a leckét, ugye? De egyikőjük mondta, h. akkor volt először Szolnokon, ő előtte Miskolcon volt. Egyébként az alacsonyabb volt ott a lábam között, mikor kibújt Dorka. Van ötleted ezek alapján? Ha igen, megírod a nevüket?

donkoaniko
 
 


Judit! ;) Itt van pár kép!

Kép
Kép
Kép
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Anikó, köszi a szüléstörténetet, jó, hogy ilyen hamar meg tudtad írni. Nagyon tetszett, jó, hogy a párod is beért még időben! :D (Annak meg külön örülök, hogy Te is Gyöngyivel szültél :wink: ) Várjuk a folytatást a gyermekágyról is, még ha az nem is lesz ilyen jó :cry: De azért rendben vagytok ugye, baba szopizik? Azzal meg nem is dicsekedtél, hogy Doroti Hannának hívják a kislányodat, én a Névadóban hallottam! Szép neve lett!

Olga, nekem is az jutott eszembe a képek láttán, hogy Téged biztos szeretni fognak a gyerekek, olyan aranyos Óvónéninek nézel ki! Balázs meg csúcs ezzel a porszívó mániájával! :lol:
Húgoddal mi a helyzet azóta? Remélem, jól vannak..

Judit, mizu, fel tudtál kelni? Sajnálom, nem lehet túl kellemes. Egyszer nekem a nyakam lett ilyen, úgy megcsapott a huzat, nagyon féltem, hogy lebénult, vagy most mi van...hú de rossz volt. Letinek jobbulást!

Dorka, annak ellenére, hogy Szabi nem is tud cumizni, úgy látom, elég sokat próbálkozik mégis! :lol: Olyan aranyos!

Virág, jó, hogy Te is írsz, jöhetnél sűrűbben is! Védike tényleg nagyon jó baba akkor.

Katlina, megnéztem én is az albumban a képeiteket, annyira jók, olyan szépek voltatok, kicsit meg is hatódtam... :oops: Jól állt Neked az a ruha, meg a párod öltönye +nyakkendő is nagyon tetszik! Látszik, Robika is élvezte a bulit!

Tegnap mi is kenguruztunk. Zsófi nem akart aludni a kocsiban, aztán mikor annyira elunta magát, hogy üvöltött, mint a sakál, felapplikáltam magamra félkézzel a kengurut-mert a másikban őt fogtam-beletettem és így sétáltunk haza, közben toltam a kocsit :? jó volt. :? Még jó, hogy a kengurut is felvettem a babakocsi aljában tárolandó túlélőfelszerelések listájára, és mindig nálunk van ilyen esetekre.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jó reggelt!

Anikó! Jó volt olvasni történeted. Én is várom folytatást.

Gyönyörűek ezek a gyerekek!!!!!!!

Olyan szép idő volt tegnap! Sétáltunk is egy nagyot. meg játszótereztünk. Brigittának már nagyon hiányzik a közösség. Várja már a hétfőt, mehessen oviba.

Öcsike, tegnap megtette első lépéseit. Ágy mellett kapaszkodva, oldalazva lépegetett.

Próbáltam tanítani az ágyról való lejövetelt.Ha, csak egyszerűen „feldobtam” az ágyra, akkor szembe fordult velem, és fejjel lefele jövet lepottyant, vagy legurult. Nem sírt. (odaraktam, egy nagy párnát, puhára pottyant). Ha megfelelő irányba raktam, akkor letolatott, és a végén mosolygott a sikeren.

További szép napot.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jó reggelt!

Katlina, de édes volt Robika, tényleg tök jól érezhette ő is magát!

Erika, Józsikának gratula, nagyon ügyes! Mi is tanítjuk erre az ágyról ejövetelre, egyre ügyesebb Manó!

Szilbee, de jók a képek! Remélem hétévégn már tudunk talizni!

Judit, Letinél hátha cask egy futó válogatós korszak van....
Neked pedig jobbulást! kemény lehet így vigyázni a gyerekekre...

Anikó, a kezdeti nehézségek után azért nagyon szép szülésed volt! Én is örülök, hogy Gyöngyinél szültél, biztos jó párost alkottak Tóth Zolival. Anno engem Tóth vett fel, ő volt az ügyeletes, akkor jól elpoénkodtak Gyöngyivel, ahogy emlékszem...

Ditke, te egy kézzel fel tudtad tenni a kengurut??? :shock: nekem még kettővel is nehéz volt!
Amúgy Szbi is üvöltött tegnap a kocsiban, még amikor kivettem, akkor is... Judit, pont felétek jöttünk haza, eszembe is jutpott, hogy remélem Annalucus nem laszik, mert erre az üvöltésre tuti felébred... :?

Olga, nagyon aranyos óvónéni lehetsz!! Jók a képek, nagyon neked való szakma, így a képek alapján!

hűű, Szabi mérgesedik....
szép napot!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


laszik=alszik, stb..... :oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Judit! Szerintem a lányok erre (vagy ilyen) kengurura gondoltak.

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =2&whid=25

Nem' tom, olyan szar kedvem van. Peti valamikor éjszaka jön haza, mert a katonacimborákkal találkozik Pesten. Kértem, hogy ne vezessen éjszaka, de a húgáék holnap költöznek.

Állítólag ma hozzák a balkonvirágainkat a Strakl-tól is.

Na jó, nem fárasztalak benneteket, tényleg szar kedvem van.

Dorka! Köszi, még ma visszaküldöm, csak jól átolvasom az elméletet, nem akarok puskázni kitöltés közben.

Szolkata! Te is jól eltüntél! Vagy a másik topikba írsz? 12-én lesz vizsgám, jó ha utánna adom vissza a könyvedet?

Csak eszembe jutott még:

Judit! Misi nem jön a Gasztronómiai kiállításra 29-én? Mert azt írja a szórólap, hogy méhészeti termékek bemutatója, kóstolója.

Én is szeretnék elkúszni, de nem hiszem, hogy összejön.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na, mostmár 1000x szarabb kedvem van! Átugrottam a másik topikba szülinapot köszönteni. Azta, ott aztán van élet! Csak az utolsó oldalt görgettem átt, de rengeteg mindenkit találtam ott, aki már ide nem ír, vagy nem gyakran. :cry: Lehet kihal ez a topik? Nem tudom, nekem olyan nehéz lenne már átszokni. Vagy nem tudom. Inkább eldugulok.
És kérlek ne értsétek félre! Tényleg jó, hogy ott akorra élet van, csak kicsit szar, hogy itt meg olyan kevesen maradtunk. Kismamánk sincs... Lehet amoda van?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?