Új privát üzeneted érkezett!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!


Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Judit!
Húú miylen ügyes vagy! Én is számolási segítségnek hívtam Misit, és közölte velem, hoyg ez csak akkor igaz ha 1g/cm3 a sűrűség, szóval .... én reggeli matekfeladvány.... :?

Mi már várjuk a locsolkodókat.. hozzánk ma jönnek :?

Katlina!
valamit dobjál már magatokról, csak egy .-ot, hoyg nem raboltak el örökre, már ha volt asszony/lányrablás! :wink:

na megyek fokhagymát pucolni.... :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bocs mindenkitől, rossz helyre került a vessző, 200-250 ml vagy 25 dkg tejszín kell bele. (ha még nem késő...)

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

 
 

Kellemes Húsvétot, jó pihenést kívánunk Mindenkinek!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Nah, mi is túléltük a tegnapi napot :? Bár a terítéssel az utolsó utáni másodpercben lettem kész, s a zebrakeksz és a hagymás krumplisaláta kimaradt, de így is elég jó lett minden.

Gyerkőcöknek a lakásban volt nyuszikeresés, mert szakadt az eső, de így is élvezték, ahogy a húsvéti játszót is (csináltam papírtojásszínezést, húsvéti puzzlet, húsvéti totót, volt tojással a kiskanálban tyúklépéses-hátramenős-guggolós játék).

Jázmin rengeteg ajándékot kapott, megismerte a tortán a cicát, rögtön le is vu-vuzta :lol: Nagyon élvezte maga körül a felhajtást, bár az elején érdekes volt, mert le se akart rólam szállni, kb. fél óráig csak az én kezemből vigyorgott mindenkire, miközben én készítettem a másik kezemmel az előételt :roll: :lol:

Ma a romeltakarítás vár ránk, szerintem egész nap megy majd a mosógép és a mosogatógép.

Készült néhány kép, majd meglátom milyenek és teszek majd, ha valamelyik nézhető.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Katlina! Házasságkötésetekhez gratulálunk, hosszú, boldog házasságot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Holnap sztem nem tudok jönni, úgyhogy kicsit előre dolgozok:

Nimi drága, Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk Neked! :D Pucc!

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szami!
Várjuk a képeket! Jaj bizti finom lehetett minden! és a nyuszikeresés! Évek óta akarunk mi is, de a sz@r idő miatt midnig kimarad!

Megy valaki holnap valahova?

Olga!
Betegek? vagy már Te is?

Katlina!
Képek, képek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepket mindenkinek!!!!

röviden:

Szami!

gratula Jázminnak az elindulás ügyében Máté is nagyon ügyes

S boldog születésnapot Jázminnek

Judit!

nincs mit a képekért

Niki!

Jobbulást Dorkának meg mindenkinek aki beteg

Erika Józsikának is boldog névnapot kívánok!!!

Katlina!

remélem nagyon bolodg volt a tegnap napod!!!Sok boldogságot nektek!!!

szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Kép

Kép

Kép

szerdán coráztunk s Bettike szenvedett a kis kocsival...nem volt jó aztán egy kis idő múlva megis unta :roll:

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Betti!

Pedig a képek azt mutatják, hogy Bettike nagyon lelkesedik a kosártologatás iránt. :D

Hát nemtudom, hogy Ti hogy vagytok vele de én ma annyit zabáltam. :? Bocsi de ezt nem lehet szebben írni. Tehát most haragszom magamra. Bár holnap ez valószínűleg megismétlődik.

Többiek? Írjatok! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Bár nem igazán húsvéti kép Kép de mindegy :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati: Nekem tetszik! Megint meg kell vallanom nagyon nagyon tecccik a fülbevaló is! :D Még mindig!

Mi is egész nap csak ettünk és ettünk. Pedig sonka és tojás még csak holnap lesz. :roll: :roll: :D

Élesszemű Balwin: Avatarom? Köszi! :D
jaimee1
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Kép
Niminek boldog születésnapot kívánunk!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Niminek nagyon sok boldog nagyfiús első szülinapot kívánunk!


Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nimiiii!!! :D

KépKép

Kedves Anyuka! Tessék feltenni képeket!! ;) :D
szilbee
 
 


Szép jó reggelt.!

Kati igen nagyon élvezte volna csak sajnos ez az egy kocsi volt amit találtunk de ennek se volt jó a kereke, igy nagyon szenvedett vele.

Nimi Drága!

Nagyon Boldog születésnapot kívánunk!!!!!

Kép
kbernadett
 
 


Niminek boldog szülinapot!
jaimee1
 
 


Drága Nimród!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kedves Nimi! Nagyon sok boldog első születésnapot kívánunk Neked!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Nimi,Jázmin Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!


Majd még jövök! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Gratulációkat köszönjük!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


Köszönjük szépen!!!! :lol:
Igazából ez egy 3 napos rendezvénysorozat..... :D
Ami indult tegnap az egyik papáéknál, ma a másiknál, holnap pedig távoli barátnőm jön és vele ünnepelünk.... :D

Tegnapi torta:

Kép

Mai:

Kép

.........bár Nimi még alszik, délután indul a buli....:))))........
És olyan boldog vagyok!!!!!!!......(bár majd csak 15.05-kor lesz meg)

fanna3
 
 


Íme pár kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


NIMINEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!
Fanna! A torták nagyon guszták, főleg az első.Majd tegyél képeket a szülinaposról is.
Katlina! A képekből ítélve úgylátom hogy jó volt a hangulat. És tortából sem volt hiány. Jól néztél ki menyasszonynak és újasszonynak is. Robikáról is kérünk képet és ha lesz időd írj a buliról is.
Nekünk szerencsére csak egy locsolónk volt, de az bőven, hiába védekeztem esőkabáttal ellenne az öcsém fürgébb volt és szódavízzel jól meglocsolt. Egész nap itthon voltunk az idő is iszonyatos volt, lelkiekben készítem magam a holnapi munkára.
Remélem a betegek már gyógyulgatnak vagy meg is gyógyultak.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Nimikém! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Petinek is az első torta tetszett a legjobban.



Katlina! Nem tudom a nagy felfordulásban gartuláltam-e, de inkább még egyszer: sok boldogságot! Nagyon szépek vagytok!

Hát mi bűnőztünk... nemrég jöttünk haza Debrecenből. Peti már szombaton jobban érzete magát, csak a feje fájt. Babónál már csak az a baj, hogy nem nagyon akar enni, de remélem hamarosan visszajön a régi jó étvágya.

Dorka! Nagy sikert aratott otthon a kekszes sütid, bár azt hiszem az enyém keményebb lett, mint a tied, de ezt csak így utólag vettem észre, amikor vágtam. De azért még aznap elfogyott! :wink:

Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


sziasztok!

Hát a szüléstörténetem kicsit megkésve :lol:

Február 5.-én(kedd) voltam NST-n, semmi jele hogy bármi is készülőben lenne.Felhívtam Tóth Zolit hogy akkor mikor menjek legközelebb, azt mondta hogy csütörtökön, és hétfőtől amnioszkópia.Na ekkor már rajtam volt a para.
Gondoltam magamban akkor nagyon gyorsan meg kell szülni.
Kitaláltam hogy sütök muffint és beviszem a férjem munkahelyére.Ekkor eszembe jutott hogy nincs otthon tej,le a boltba, aztán megint lisztért hát az agyam már csak ilyen :wink: (negyediken lakunk).Szélsebesen megsütöttem a muffint, rohantam a buszhoz,utána férjemmel nagybevásárlás.Kifulladva hazaértünk.
Gondoltam ma úgyse szülök ehetek egy jót!Fél liter joghurt, 2banán, 2 szelet kenyér.Kicsit tele lettem :lol: Fél 12-kor elmentünk aludni.Férjem megsimogatta a hasam és azt mondta:Védike most már ideje lenne kibújni!Fordultam egyet az ágyban és akkor elfolyt a magzatvíz.Gabesz rám nézett és csak annyit kérdezett:Most akarsz szülni?Ekkor hívtam Tóth Zolit, mondta hogy menjek a kórházba majd az ügyeletes felhívja hogy mi van.

A kórházba megvizsgált Faragó,mondta hogy zöld a magzatvíz,minél hamarabb baba kell hogy legyen.Apának szereztünk ruhátén mentem a beöntésre majd zuhanyozni.Épp hogy megnyitottam a vizrt jött a szülésznő hogy itt a dokim.Na ez jó gyors volt:)

Bekötötte az oxitocint és mondta hogy üljek a labdára.Ekkor még úgy gondoltam hogy ha ilyenek a fájások akkor akármikor szülök.Kedves szülésznő közölte Gabesszal hogyha fáradt!!! nyugodtan feküdjön le aludni,persze Gabesz lefeküdt :twisted: Fél négy körül jött az orvosom mondta hogy alig két ujjnyit tágultam emmeli az oxitocint és ha nem halad a tágulás akkor muszáj császározni.Na akkor már nagyon fájt,de tartottam magam.6 órakor megvizsgált Erdődi azt mondta hogy 130-cal menjen az oxitocin.Ezután olyan hányás jött rám hogy szegény Gabesz két fájás közt alig bírta tartani a hánytálat,olyan rosszul volt a látványtól.A szülésznő azt mondta hogy ez már jó jel.Ekkor már azt hittem leesek az ágyról(a labdáról amint lehetett leszáltam) úgy fájt.Már csak a főorvos enygedélyére vártunk és toltak volna császározni.
Ekkor szóltam az orvosomnak hogy tzolnom kell.Kicsit meglepődve nézett, azt mondta hogy megvizsgál:Érzem a fejét!Csússzon lentebb és tolhat4

Na akkor én sokkot kaptam hogy most szülök én már belenyugodtam a császárba.Lecsúsztam de fel se fogtam hogy mit mond az orvos vagy két fájást el is bénáztam.De aztán csak nyomtam hogy minél hamarabb meglegyen Védike, és akár hiszitek akár nem úgy éreztem hogy egyáltalán nem fájtak a tolófájások.Aztán a gátvarrás, na az pokolira fájt.

Valaki kérdezte hogy milyen volt Tóth Zoli: én nagyon meg voltam vele elégedve biztos hogy a következőt is csak nála szülné-Gyorsan ott volt a kórházba nagyon korrekt volt, még poénkodott is ami nekem ott nagyon jól eseet.

Anikó!

Gratula a kisbabádhoz!Ha lesz egy kis időd írd le milyen volt Tóth Zoli kíváncsi vagyok rá!

KépKép
viragb88
 
 


Próbálok képet tenni:) Kép Védike kedvenc játéka:repülőzés a lakásban

Kép Mostanába teli szájjal vigyorog


Kép ilyen a fülbevalónk

KépKép
viragb88
 
 


Szió!

Virág, végre olvashattunk téged is, és láthattuk a kis Védit! Hát tiszta TE vagy, ugyanilyen voltál kicsinek! Teljesen! (heh, én 8 éves voltam, mikor te pont ekkora pöttöm voltál, szóval hiteles az "álláspontom"! :))
Nem semmi, hogy már csak pár percen múlt a császár, amikor Védike végre úgy döntött, mégis itt és most akar megszületni!
Majd gyere, amint tudsz, írj a mindennapokról, éjjelekről, magatokról!

Anna, nagyon jó olvasni, hogy ilyen boldog vagy! Van egy tündéri egy éves kisfiad!!! Ez tényleg nagy boldogságosságosság! :)
Szépek a torták, bizti nagyon ízlett az ünnepeltnek is, meg avendégeknek is! Ha tudsz, tegyél képet a kis szülinaposról is!

Olga, örülök, ha segítehttem ennek a bűnrossz sütinek a receptjével, a munka oroszlánrésze a tiéd volt!
Debrecenben jól éreztétek magatokat? Te nem kaptad el a betegséget?
Hugi hogy van?

Katlinám, de jó buli lehetett!!! Nagyon szépek voltatok! :)
Férjedurad is jól érezte magát?
Most már hogy használod aneved?
Mjad mesélj, hogy milyen volt, Robika hogyan érezte magát, meddig roptátok stb.
Mindenre kíváncsiak vagyunk!!!

MI is kihúsvétoztuk magunkat, eléggé elfáradtunk, de jól telt a 3 nap. Holnap pihi, apa is itthon marad szabadságon. (Mióta Szabi megszületett, nem használjuk a szabin kifejezést... :oops: )

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza Szalontáról, egyelőre csak olvastam.

De: Nimike! Isten éltessen első szülinapot alkalmából!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hali!

Dorkánk alszik, gyors bekukk :D

Katlina! Gratulálunk, és Robikáról is tessék fotót tenni!!!!

Szüléstörténet már itt a fejemben, de a begépeléshez még lusta vagyok :wink:

Teszek mai képet:

Kép

donkoaniko
 
 


Niminek nagyon boldog 1. születésnapot!!!!

(bocsika, hogy így megkésve...)

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Fanna!

De szupi torták! Lehet, hogy írtad de nem láttam. :oops: Te sütötted?

Katlina!

Nagyon szépek voltatok! OLyan jók a képek! :D

Virág!

TEhát akkor apa ,,parancsára" kezdődött minden? :D DE klassz!
Gratulálok mégegyszer! Szépséges a babaácskátok!

Anikó!

De édes! :D Úgy szeretnek így aludni!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!
Nálunk is visszaállt a net. Nem volt tegnap, aztán már telefon sem, és most lerendezte a szája szélét a matávos bácsi....

na szóval
Niminek nagyon boldog első szülinapot!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna!

nagyon jók a torták, hát az első igazi remekmű honnan van? Képeket!!!!!!


Katlina!
Nagyon szépek vagytok, mégegyszer gratula, és még több fotót a kicsi Robiról is!!!!


Kati!
teljesen egyetértek Veled, én vasárnap ettem be úgy, hoyg majdnem taccs lett a vége... segített a bilagit. na hétfőn már nem torkoskodtam annyit, de így is tele a pocak. na meg mire elfogy az a rengeteg kaja, még egy hét....

nagyon édes Szonja ahoyg bealudt!

Virág!
Jó a történeted!

Dorka!
hol voltatok?

Niki!
Hoyg vagy? Lányok bealudtak a kocsiban?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Halle :)

Fanna, fajintosak a tortákok :D A csokisat lakkal fújtad le? :lol: Tök jól csillog :shock: :D Vagy nagyon jaó a géped :)
Igenigen, a kis szülinaposról is majd képekete!

Katlina, nagyon szép voltál a ruhákban! Robikáról is képet! :) Hány fős lagzi volt? Mer a helység az jóóóó nagy :D

Virág, köszi a történetet :) Védike sztem is rád hasonlít :wink: Amennyit láttam belőletek a képeken...

Én tegnap zabáltam non-stop :oops: , este meg itt fetrengtem hasfájással az ágyon :?

Dorka, Niki, Ditke, lesz holnap Höcögő? Jöttök? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szió!


No...az első tortát pótanyósom sütötte, az meglepi volt. A másodikat én.......bár az nem aratott nálatok akkora sikert... :lol:
Egy kép van egyelőre, mert sokkal jobb géppel csináltuk mint az enyém...de még feldolgozás alatt állnak....

Kép

tegnap is 2 kreont vettem be....ma is kéne csak elfogyott... :?

Meg kaptunk ráülős kisautót,telefont, rucikat.....Ma majd hintalovat, dömpert...meg még ki tudja... :lol:

Dorka!
Aranyos vagy :D

fanna3
 
 



Jaja a család is kérdezte hg ez ehető-ééé vagy csak dísz........( de az első télleg finomabb volt....)-dejeztmeg én sütöttem.... :roll: Csibémnek...

fanna3
 
 


Ja...megint én...meg bringára gyerekülést... :lol: Ma már ki is próbáltuk a szántást a DM-be.....hát ez piszok nehéz.....nemtom miért gondoltam anyukákat akik vígan tekernek hg ez megyen...

fanna3
 
 


Sziasztok!

Na mi is túléltük a Húsvétot...szám szerint 3-an locsoltak meg :? ...nem fogok elhervadni. Rengeteg sütit ettem, és tele a hűtő kajával...na a héten biztos nem főzök én se! :D

Jó sok ajit kapott Nimi! És hogy tetszett neki a bicajozás? Most voltatok először bicajjal? És tényleg nagyon jók a torták, a tiéd is, Nimi evett belőle?

Virág, köszi a szüléstörténetet. Minden jó, ha jó a vége! Köszi a képeket is!

Anikó, nagyon szép a pici babád, várjuk a Te szüléstörténetedet is! :D

Katlina, gyönyörűek voltatok!Ha kipihented a fáradalmakat, várjuk a beszámolót! Robikának hogy tetszett a buli?

Balwin, mi megyünk höcögni holnap!

Dorka, holnap ugyanott, ugyanakkor?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szokni kell a súlyelosztást :D Én is akarok majd bicajosülést (előbb majd egy bicajt :mrgreen: , merami vót, az szüleimnél rozsdásodik a padláson :roll: ), de csak jövőre :) Vagynemtom...

A tortához meg: az a lényeg, hogy TE sütötted a pici fiadnak :) Tortaevős kép is lesz, ugye? :lol:

Tegnap mi volt az utakon?! 60-70-nel döcögtek lakott területen kívül :shock: Nem győztük előzgetni őket. Mindenki ivott, senki nem mert normál tempóban haladni?! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nyah, émma mindenkivel egyidőben írok... :mrgreen:

És amit eeeeefelejtettem az elébb:

Anikó, nagyon cuki a lánykátok :D Hunci is nagyon sokáig így szerett aludni :)

Kati, Szonja is csúcs ebben a bealvós jógapozícióban :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ditke!
... :D szokni kell még neki az újdonságokat...de majd itthon magáévá teszi :mrgreen:

Judit!
Miért jövőre??????.....ja értem...minnél nehezebb lesz a Lánykád annál jobb.... :wink: ...(télleg gáz..)
Tortaevős?????....HÁTÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ......én nem hagytam hg saját kézzel kenje össze magát és mindent...mint ahogy szokott lenni ilyenkor....csak pár falatot a kezemből. MEg nem is mertem sokat...tudod az összetételes-parázós-anyukák....

Na egyszer hátha mi is elhöcögünk....bringával csak gyorsabb innen mint gyalog....jó lenne...

fanna3
 
 


Hm, még jó, hogy az előző két vonalzódat nem dicsértem meg (akartam, de eeeefelejtettem), olyan iramban váltogatod :wink: Azé fajinos a legújabb is :D

Hát úgy gondoltam, hogy annyira még nem ül tutisan a kiscsaj (vaccsak asziszem...), hogy magam mögé tegyem :oops: Vagy jól bele lehet egy ilyen ülésbe passzintani a gyereket?...

Höcögés: mi asszem így elsőre kocsival megyünk, így is nemtom odaérünk é időben... Apa is 10-re megy melózni, oszt már kicsit macerás mindhármunknak egyszerre, időre elkészülni :roll:

Hm, a többiek még heverik kifelé (a Zudvarra) a Húsvétot? :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah, nemismondom, hogy Annaluci pénteken kúszott egy keveset :lol: Meglódult az ágyon hagyott kajcsis tálcáért... A játékai nem motiválják :roll:

Ma meg mennyírtam a drágámat, már nagyon a szemébe lógott a haja. Hááááát, ha nagyobb lenne, asszem kikérné magának az eredményt :oops: Azé így is aranyos :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Az elöző irományom elszállt. Irgum-burgum.

Szóval a Húsvétot, ha nehezen is, de túléltem. Sikerült úgy bekajálnom vasárnap, hogy a hétfő felét végighánytam, délután pedig szenvedtem. Egész nap kb. 5 pohár vizet fogyasztottam el. Katám meg éjjel ötször kelt fel szopizni, gondolom csodálkozott, hogy miért nincs tejem.

Anikó, Virág: Szépek vagytok!

Kati: Szonja is cuki!

Katlina: Gratula az ifjú párnak! Jók a képek.

Fanna: Nekem mindkét torta tetszik. Jó sok mindent kapott Nimi. Höcögni jöhetnétek busszal is, az új kocsi már úgyis könnyebb.

Balwin Judit: Mi megyünk höcögni. Viszem Dorcsit is, most nincs bölcsiben, mert kicsit folyik az orra.

Judit: Lányok nem aludtak be a kocsiban, folyamatosan beszéltem Hozzájuk. Dorkának állandóan azt kellett elmesélni, hogy milyen volt Grétikééknél. Köszönjük a meghívást mégegyszer, nagyon jó volt Nálatok.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Annám! Gyönyörű ám a második torta is! Meg tényleg az a lényeg, hogy te csináltad.

Húgomat úgy számolják most, hogy 10 hetes+1 nap. Pocak már látszik, bár ugrattam, hogy ez még csak háj, a baba 3 cm-es! :mrgreen: Ma ment terhesgondozóba, később felhívom. Sajna a párja hétvégén beteg lett, 39-40 fok közötti lázzal, állítólag ez is vírus. Remélem húgom megússza. Ja, mondta neki az ügyelet, hogy kerülje a beteget. :shock:

Amúgy írtam már, hogyha odateszem Balázs orrához a zsepit, rendesen belefújja az orrát? :shock: De komoly! Most múlhéten töröltem meg az orrát hapci után, aztán kétszer is belefújt a zsepibe. Meg szerencsére azóta is.
Apa már dolgozik.
Babó úgy ahogy ma elkezdett csipegetni.

Ennyit bírtunk. Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


csak gyorsan, gyorsan....
Ditke, Judit, Niki, úgy néz ki, megyünk, igyekszünk háromnegyed körül ott lenni a Sparinál!

Anna, Nimi de éééédes!!! Hogy vislete a bicajozást? Ez engem is naon érdekel, szeretnék majd én is cangázni Nagyfiúval!

Kati, Szonja nagyon beájult, úgy látom! :) Aranyos nagyon!

Niki, neked meg jobbulást! Elég rossz lehetett.... Remélejük csak futó-múló kis víruska-fruska volt!

Anikó, de gyönyörű, nyugodt baba! Meséj, ha lesz időd!

Judit, gratula a produkcióhoz! A megfelelő motiváló erő megvan nálatok is, a kaja nálunk is komoly vonzerő!

Olga, Balázs már fújja az orrát?? :shock: De ügyi!
Hugodnak minden szépet, jót!

Judit, csak kiskört tettünk húsvétkor: Rákóczi, Besenyszög, Szanda, Széchenyi... de jól telt!

Szilbee, ti is megvagytok?

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?