Új privát üzeneted érkezett!

winchi már tényleg nincsen sok.

körkérdés: tud valaki angolul közületek? hogy tudok a leggyorsabban használható nyelvtudást szerezni? munkahelyet akark váltani, muszáj, és még kb 1 évem van...
sajnos Zsófi is bölcsis lesz.
Vendég
 


anyany Gégéé a te embered :wink: ő állítólag tud :lol: :lol: :lol:

Engem tanítottak de nem vagyok egy zseni, alapfokúm van de a tizedét sem tudom már :oops:

KépKép
winchi
 
 


Leggyorsabban: nyelvsuli.

Jobb, mint az egyéni, mert van kikhez viszonyítani magad, olcsóbb, mint az egyéni...viszont nyilván kevesebbet vesztek egy óra alatt, ami nem feltétlenül hátrány.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

winchi!
te amint látom, szuper vagy hordozásból. nekem kendőm van, egész jó, néha használnám, de nem tudom felkötni, csak előre.
hátulra hogy kell?
tudnál segíteni?
Vendég
 


képzeljétek, Zsófi talált egy fésűt és megfésülte a hajam
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
olyan jó!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a dicséreteket! :D

Lara, örülök, hogy majdnem az összes ciszta eltűnt! De jó!!!!!!!!!! :D :D :D

Winchi, milyen volt a mai nap?

Szösz, ma jobban sikerült a fürdés?

Gégéé, jobbulást Emmának! Lehet, hogy a fogai miatt van?

Anyany, milyen ügyes nagylányod van! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hahó.

ma már nem volt hőemelkedése sem, csak takonság kicsi meg hisztike :lol:

beze: jahm én is gondoltam erre...de bevallom, mivel már 4 hónapos kora óta mindent a fogaknak tudok be, már nem hiszek benne, hogy a foga miatt lenne :D
egyszer volt hasmenése egy napig, akkor is azt mondták a foga miatt... :roll:

na cupp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!!!

hát, igen, tényleg rég írtam már, az igazság az, h olyan sokat írtok, h alig bírlak benneteket követni :lol: :lol:

rólunk: Miló már megy ezerrel, sokszor nem is hagyja h fogjuk a kezét, tudjátok ő már felnőtt nagyfiú :lol: :lol: , egész ügyes, már ált. csak akkor esik, ha elfárad, eddig a hét elején esett eg nagyobbat, le is ütötte az orrát, sírt nagyon, de már alig látszik :wink:

voltunk tegnap szfváron egy bnőmnél, ők cs. házban laknak, Miló nagyon élvezte, h kint lehet, már a berni párszor kutyával is megbarátkozott és egy nap után már nem is félt tőle, tudjátok a kíváncsiság nagy úr :lol: :lol:
imádta, h körbezsongják, le is fáradt, így jókat aludt

kedden megyünk pneumos 2. fordulós oltásra, mivel hó elején kellett volna megkapja az oltás, csak elfogyott az oltóanyag, hát nem voltam boldog, mikor elmementünk a védőbe és ott közölték :twisted:

amúgy jól vagyunk, folyamatosan nézzük a pesti ingatlanokat, h képben legyünk, hátha....

Lara: ez szörnyű, h már ilyen pici babáknál is kialakul ciszta a szervezetben :cry: és a Hannusnak több is van? :shock:

Mancsa: sajnálom, h így alakul az ovis beszoktatás, tudom, h most nagyon nehéz lehet neked, de próbálj arra gondolni, h ez majd mindig picit jobb lesz. sztem Levinek azért is nehezebb most, mert te ugyanúgy otthon vagy a Dorkával, nem mentél vissza dolgozni, és ez neki sztem nagyon nehéz lehet elfogadni, megérteni, h most ő miért kell, h elmenjen oviba, és miért nem maradhat otthon veletek. huuhh, ez nagyon nehéz dolog, de próbálj erős maradni, és előtte nem sírni, beszélgess vele sokat, ha hazahozod, akkor próbálj többet vele játszani, kérdezgetsd az oviról a társairól, h miket csinálnak...szb. próbáld a Levi figyelmét is inkább az ovi jó oldalaira terelni, pl. gyerektársaság, közös szupi játékok, éneke, mondókák, amiket ott tanul...ilyenekre gondolok.
bocsi, nem akarok ám okoskodni, csak leírtam, ami eszembe jutott :oops:

Kép
naspolyácska
 
 


jaa, és a Miló még nem mond ám szavakat, de még azok töredékét sem, csak gagyog ezerrel, meg kajabál :lol: :lol:

Winchi, Matykód nagyon ügyes, h már így tud beszélgetni :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


sziasztok!

Naspi:De jó hogy jöttél,már hiányoltalak :D
Nagyon ügyes nagyfiú már Miló. :D
Hannusnak egy éve elég sok cisztája volt és meg volt picit nagyobbodva mindkét petefészke.Most már csak egy ciszta van ami kisebb is és nincs megnagyobbodás. :D Azt mondta a doki néni hogy a peteérés segítő a ludas mert van olyan baba akinek így végigmegy a szervezetén és több év mire kiürül.

Gégéé:Örülök hogy már nincs hőemelkedés :D Hannus is picit náthás úgyhogy orrcsepp meg cebion van.

Anyany:De aranyos Zsófi :D :D :D Nem volt nagyon fájdalmas fésülködés?Jól emlékszem hogy tanár vagy?

Winchi:Biztos hogy nagyon szép lesz amit varrsz,te olyan ügyes vagy :wink: :D

Beze:Ma milyen napotok volt?
Vendég
 


Szösz:Szegény Apud :cry: :cry: :cry: :cry:

Meddig lesztek a karosba?Én is irigy vagyok ám,már kinéztem azt a helyet így legalább te majd jössz élménybeszámolóval és jövőre majd oda megyünk :D -na ezt jól kitaláltam :D
Szerintetek a cégek még adnak üdülési csekket?Vagy ne is reménykedjek?

Hol van a kismamink :?: :?: :?: :?: Tünci hogy vagy?
Vendég
 


Még azt akartam írni hogy mi nem voltunk szüreten mert Hannus megfázott :( így mi nem mentünk meg hajnalba elég sokat fennt volt 6.kor aludt vissza 7-kor kellett volna kelni és nem volt szivem ébreszteni úgyhogy 10-ig aludtunk :oops:

Szösz remélem nektek jól sikerült a szüret nekünk pár hét múlva lesz még egy,talán arra mi is odaérünk.
Vendég
 


naspi!
miló sincsen ám elkésve!!!
majd beszél, ha jónak látja. meg azt mondják, a fiúk később tanulnak meg beszélni.
Zsófi az anya-ana, anya, apa-atta, gyere-gyegye, gyeje, adjál-addá, labda-dadda mondja. ezeket tudom, hogy mit jelent.
tegnap óta mimimi is van. jah, hammamm.
szóval mi sem visszük túlzásba. :oops:

gégéé!
szerintem lehet a foga miatt is. úgy is mocoroghatnak a fogacskák, hogy észre sem vesszük. csak a kicsiket bántja.
Zsófinak az egyiknél az orra folyt, a másiknál a feneke volt iszonyatosan kiütéses, a harmadiknál hasmenése volt, most a legutóbbinál sikítva ébredt éjszaka vagy 2héten keresztül...
jah, volt 38,5 fokos lázunk is valamelyik metszőfognál, asszem, amikor 2 jött egyszerre.
most 1 foga van, 8 teljesen, 3zápfog áttörve, a 4. is útban van már.
kapott rá viburcolt, chamomillát, meg a vége felé, nurofent is.
és kentem dentinoxal. amit meg inkább jól beleharapott az ujjamba és leszopogatta róla. nem a hatás hanem az íze miatt.

winchi!
nekem is van alapfokúm, nagyon jó lett, 95%, pedig 3 hónap alatt és egyedül készületem fel rá, kevés hanganyaggal meg egy nagoyn jó könyvvel. persze beszélni, azt nem tudok... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


szegény Hannus, reméljük mielőbb felszívódik már az az egy is :wink: :wink:

csajok, adjatok tanácsot fogmosással kapcsolatban!!!!
mi eddig esténként mosunk fogat, de sajnos a Miló egy ideje már nem engedi, h én mossam a fogát, sírva fakad, és ő akarja fogni a fogkefét, de persze ő még csak rágcsálja, így az egész nem nagyon ér sokat :cry: ti h csináljátok? :shock:

hjaa, bebe tv :lol: :lol: mi is nagyon rá vagyunk cuppanva, én főleg akkor kapcsolom be neki, ha pl. főzök, mert akkor legalább nem karolgatja a lábamat, és tok főzni :lol: :lol: bár én totál bekómázok rajta :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


lara!
igen, első körben biológia környezetvédelem szakos tanár. második meg majd környezetgazdálkodási agrármérnök lesz.
ha biosz kell majd, vagy kémia tudok szerintem segíteni, ha kell. :oops:
elkezdted már a sulit? milyen? nem furcsa újra az iskolapad?

jajj szegény Hannus. ezek a ciszták... biztos csak a hormonok. és ha kiürül, az azért nagyon jó.

magam nevében beszélek, de azok a női nyavalyák olyan utálatosak...
Vendég
 


fogmosás: eleinte nem is más, csak játék. azt mondják az okosok.
meg szépen megeszegeti a fogkrémet.
Zsófi is rágcsálja, néha mossa az enyémet is, a múltkor bekapta a fogkefémet, mert habos volt és megkóstolta. nagyon köpködött.
mi inkább napközben mosunk fogat, mert este ha fogmosás van, akkor nem issza meg a tápiját.
általában nekem sem engedi, hogy mossam a fogát.

egyébként ilyenkor még nem az a lényeg, hogy meg legyen mosva a foga, hanem az, hogy szokja a tényt, hogy fogat kell mosni.
Vendég
 


még 65 kérdőívet ki kell értékelnem(kb 200 már kész), javaslatokat, meg összefoglalást írni meg átnézni a bevezetőmet. és kész a szakdolgozatom.
de úgy UTÁLOOOOOMMMMM!!!

utána meg angoltanulás, mert akarok egy rendes munkahelyet, mert tanárnak meg úgysem vesznek fel...
Vendég
 


na megyek dolgomra, elég már belőlem. a kávé is hat már.
Zsófi alszik, lóra fel! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Anyany: köszii :lol: igen, tudom, h nem vagyunk elkésve, de sokszor meglepődök, h pl. a Milónál jóval fiatalabb babák már miket tudnak mondani :shock: :D

nálunk most sztem a mozgásfejlődés alakul, mert május ót megtanult kúszni, majd négykézláb mászni, más már egyedül jár :lol: de pl. nagyon ügyes a játékokban, már egyedül fogmaberakózik, montessori tornyot szépen rakosgatja, ügyesen dobja a labdát, és pl. anyósom megjegyezte a múltkor, h ha a Miló egy könyvet fog a kezébe, akkor azt sohasem fordítva lapozgatja :shock: , már rámutat a képekre, amire rámutat, annak én mondom a nevét, de már volt olyan, h építettem neki fa kockából tornyot, és már nem az volt az eső, h leromboltja, hanem megpróbált egy kockát rátenni a toronyra, szval ő most másban fejlődik :lol: és amúgy meg tök büszke vagyok rá

persze amikor hisztizik, nnna akkor nem vagyok büszke, égek, mint a reistag :oops: :lol: , főleg, ha ennek mások is tanúi, a legrosszabb, ha más kisgyerekkel szemben irigykedik, nem ad oda egy játékot, v elveszi a másiktól, de az meg nem adja oda...nnna akkor eltörik a mécses, és jön a hiszti, elég gáz, pedig tudom, h ezen minden kisgyerek átesik, és majd idővel elmúlik. sokszor csak vigyorgok titokban rajta, máskor meg pironkodok, h milyen égő, h az enyém kiveri a balhét, míg a másik gyerek nem :lol: :lol:

hát nem könnyű velük, ammár biztos :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Anyany:Nagyon aranyos vagy :D :D :D :D Már elkezdődött a suli már két dolgozatot is írtunk :shock:
Kedd szerda délután van ,első nap olyan nehezen mentem velem szembe sétáló babás anyukák jöttek és olyan lekiismeret furdalásom lett,hogy nekem is a Hannussal kellne lennem.
Ő meg aztán élvezi a helyzetet mert a mama nem győzi kényeztetni.

Nagyon ügyes vagy hogy ennyit tanulsz :D

Mondtam a doki néninek hogy nekem pcos van azt mondta hogy ahhoz nincs semmi köze jövöre már egy ciszta sem lesz,hát majd kiderül remélem igaza van.

Naspi:Hannus engedi a fogmosást mi úgy szoktuk hogy elöször én megmosom a fogát utánna meg odaadom neki a fogkefét és akkor ő is.Próbáltad már fürdés közbe?
Vendég
 


igen, először még korábban úgy próbáltam, de akkor még hagyta ugyan, csak nemigen fértem oda hozzá rendesen, de lehet megpróbálom megint, bár tuti, akkor is ki akarja venni majd a fogkefét a kezemből :cry: egy próbát megér :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Mi este fürdés közbe mosunk fogat egyszer meg reggeli után,nem tudom Hannus eddig mindig hagyta,remélem igy is marad :roll:

Megszoktátok már pestet?
Vendég
 


Na megyek aludni!

Anyany kitartás.............


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Beze: A fürdés sírós volt, de beült. Most egyedül fürdött.

Naspi: Gyere többször!

Lara: kedden megyünk, szombaton jövünk - 3-at fizet, 4-et kap akció van. :D Én jövőre tengerpartra szeretnék! :wink: Bár még fog maradni üdülési csekkünk is, most elég sokat kaptunk. Nagyon belejöttél a képek mellékelésébe. :wink: :lol:

A szüret. Réka nézelődött, tetszett neki. Ilyenkor ha valahol vagyunk mindig csak nézelődik, egy szava sincs. Aztán itthon megbeszéli magával a látottakat. :lol: Apa meg elrontotta a gyomrát. Valószínűleg túl sok mustot ivott. Még most is rohangál az ágy meg a wc között, én meg nem tudok tőle aludni. Majd mire ő elalszik, Réka meg kel. :cry: :cry: :cry:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Köszönjük jó napunk volt tegnap, jó sokat mentünk, tekeregtünk :lol:

Gégéé ahogy írod Emmának is az a bacija lehet mint Matyinak volt a hét elején és még most is kicsit taknyos de más baja nincs.

Anyany a kendővel való hátrakötésben nem vagyok profi én sem Matyi túl izgága hozzá, de gyere el szerdán a hordozós napra a felsővárosi művházba, nincs is messze tőletek.
Mi is megyünk ott szívesen segítenek a mamamik, nagyon profik a kendőzésben én ott csak amatőr vagyok :wink:
A plakátját már beraktam azt hiszem az előző oldalon van!

Naspi de jó hogy jöttél! :lol: Mi még fogat nem mosunk ebben nem tudok nyilatkozni de olvasom mit írtok gyűjtöm az infókat :lol:
Miló akkor mozgásban nagyon jól fejlődik, a finommozgása nagyon jó lehet, ügyes :wink: :lol:

Szösz apa jobban van? A must bizony fránya egy dolog, én is imádom csak aztán meg tisztitókúrát tart vele az ember :oops:
Matyi is imádja ha zajlik körülötte az élet, elüldögél és megcsodál mindent.

Gégéé emlékszel Emmát hogy megcsodálta Matyi? :lol: Most az a pofi ugrott be amit akkor vágott :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


emlééékszem :D

sokkot kapott Matyi :D

NASPI, de jó, hogy itt vagy. Milánnak puszik.

Csajok senki nem keres albit fehérváron?

na cupp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


winchi!
nem találom a plakátot, de majd megnézem, mert kitették a játszótérre is. tegnap próbáltuk a használtai útmutató szerint a hátamra kötni a kendőben, de nem sikerült. nem volt biztonságos.

ja írtad régebben a montessorit meg a golyóhúzogatót. nekünk mindkettő van és Zsófi imádja. a montessorit már rendesen is össz tudja rakni, a golyópályánk nem ilyen bonyolult, de szívesen bíbelődik vele. a múltkor vitte magával délután a kiságyba és úgy aludt el, hogy ráakasztotta a fülére.

ancsi! most láttam csak a kócos dorkádat!
nagyon édes! hamarosan már copfokat lehet neki kötni!

úgy copfoznám meg fésülném Zsófit, de még kis kopasz barack, kb 3cm haja van, de majd jól megnövesztjük. előnyére vált, hogy levágtam, mert szépen besűrűsödött.

gégé!
mi albiban lakunk, de amíg a főbérlő el nem küld, vagy nem tudunk venni másik lakást, maradni akarunk. de szerintem, ha anyóson múlik, el nem lesz adva a ház, arra mérget veszek...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Anyany:Akkor most nincs is hirdetve Anyósód háza?Olyan rossz ez a helyzet pedig pont most tudnátok jó áron venni lakást.

Szösz:Én is szeretnék külföldre menni jövőre,majd meglátjuk hogy anyagi helyzetünk engedi-e :oops: Hova mennétek?Én korfut néztem ki :D De aranyos lehet Réka ahogy megbeszéli a láttottakat.
Tényleg Ancsi Szösz ti már voltatok görögországba kisgyerekeseknek milyen a hely?

Én ma annyit főztem
:shock: Csirkehúsleves daragaluskával
Rántott gomba.Töltött csirkecomb meg hasábburgonya,legalább holnap csak köretet kell csinálni,úgyis jönnek unokatesómék az ő kisfia 2 héttel fiatalabb Hannusnál.
Vendég
 


Tényleg Winchi a keresztelő szervezéssel hogy álltok?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a biztatást mindenkinek ciszta ügyben.
Lara, beze: mi a különbség a sárgatest, meg a pco-s között? Bocs, hülye vagyok, de nem tudom. Én csak azt tudom, hogy nekem még Dorka előtt volt petefészek cisztám, azt nem tom, hogy pco-s e vagy sem, de a dokibácsink műtött még Móron, és endoszkópos műtét volt. Akkor egy 8 cm-es volt, meg még rajta két kisebb. Meg előtte clostilbergit, meg norcolut, meg valami szuri, meg mit tom én már milyen gyógyszerek. Egyébként remélem hamar elmúlik tényleg, vagy mire megyek pénteken már nem lesz ott. grrr :roll:

Lara: nem is tudtam, hogy Hannusnak is volt ilyen ciszta problémája. Szegénykém, nekünk csajoknak aztán kijut ám minden rosszból.
Ne legyen lelkifurdalásod a suli miatt. Magatokért csinálod te is, hogy majd jobb állásod, fizud legyen, és ennek a hasznát majd Hannus is élvezni fogja, szerintem biztos jól elvan a mamával, csak mi anyukák aggódjuk túl ezt a dolgot. Jobbulást a manónak, és gyógypuszik mennek.
Én ma kacsát sütöttem, párolt kápival, meg párolt krumplival, meg májgombóc leveskét.

beze: Nagyon tündéri Lexike. Tehetnél fel sűrűbben is képeket erről a kis gyönyörűségről. Szupi a kompja is. Az ágyon csücsülős képen olyan kis csajos. :)

Gégéé: Emmulinak is gyógypuszik mennek. Dorka is még mindig taknyos, de már ilyen truttyó jön az orrából, nem vizes. Hát nem tom. Ha keddig nem javul visszaviszem a dokihoz.
Jó lehetett, mikor Emma sokkot kapott Matyitól. Biztos tetszik neki, nagyon helyes kispasi! :)

szösz: szorítok, hogy Réka ne legyen beteg, és jól sikerüljön a nyaralásotok. Tök jó, hogy ennyi mindenkivel találkoztatok. :)
Édi lehetett Réka a szüreten. :)

Anyany: szegénykém, remélem már azért haladsz valamit a szakdolival. Kitartás. Nekem is kéne angolt tanulni, kéne egy középfokú a diplomavédésem már megvan 3 éve. Én úgy terveztem, hogy február körül megyek nyelvtanfolyamra. Azt hiszem Paksra, mert az van a legközelebb. Persze, ha lesz aki vigyáz majd Dorkára. Már párszor én is elkezdtem, aztán abbahagytam, mert nem engedtek el melóhelyről, aztán jött Dorka, aztán nem volt rá pénz.....stb....de a lényeg, hogy kéne nekem is, közép C.

naspi: de jó, hogy jöttél. Ne aggódj, Miló nincs elkésve. Én meg mindig azon aggódtam, hogy későn kezd járni Dorka, mert a barátőm kislánya már 10 hósan ment, van aki ezt tanulja meg előbb, van aki azt. És legyél csak büszke a kicsi okos fiacskádra. Hiszti nálunk is van. Én is égek, mikor tömegben csinálja, de próbálom elterelni a figyelmét. A múltkor a Tesco-ban volt fesztivál, mert ki akart szálni a kosárból, és tolni akarta, de nem engedtük. Hát nem volt könnyű elterelni a figyelmét... :)
Fogmosásra nincs tippem, egyelőre nálunk Dorka hagyja, hogy sikáljam neki a fogát, bár néha elveszi tőlem a fogkefét és rágja.

hőmérőzés: nálunk popiban mérünk, még egyelőre hagyja magát, Kicsit bekenem popsikrémmel, meg amúgy ilyen hajlékony végű mérőnk van. Nekünk is van fülhőmérőnk, homlokmérő egyben, de olyan izgága, meg valahogy nem is bízom benne igazán. Ja, meg mindig elfelejtem hogy működik, és mire elolvasom a használati útmutatót, addigra megmértem a másikkal.

winchi: képzeld a dokibácsimnál is ki volt szórólapozva a hordozós nap. Gondoltam is rátok egyből! :)

Végre elkészült Dorka homokozója. Apa gyártotta neki most hétvégén. Két napig készült. Most alszik, de ha felébred kipróbáljuk.

Csajok, van tippetek rá, hogy az én kislányom miért fosizik állandóan. Naponta 3-4 szer kell átöltöztetnem. Eszik szilárd kaját, adok neki répát, almát, krumplit is, hogy fogja a székletét, de nem nagyon változik. Néha hígabb, néha nem. A doki azt mondta, a fogától lehet, dehát már mindent a fogra fognak. Nem tom. Aggódok kicsit. Mondjuk jobb, mint mikor szorulása volt, de így se jó. Nálatok milyet kaksiznak a babák? Már bocs a hülye kérdésért.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lányok! Segítség!
Réka kihányta az ebédet. Utána adtam vizet azt is, kicsit később szopiztunk az is kijött. De lehet, hogy csak nem vártam eleget,és azért? Most alszik. Szerintem túlette magát, magához képest nagyon sokat evett ebédre. Legalábbis remélem csak erről van szó. Vagy az is lehet, hogy a fogak? Felül három is jön, és nagyon sokat nőtt tegnap óta az egyik. Éjszaka is többször felsírt. De leginkább az lenne a kérdésem, ha felkel mit adjak enni, inni neki? Mit kell ilyenkor csinálni? Mikor kell vinni az ügyeletre?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz:
nyugi.

krumpli, kölesgolyó; szimpla főzelék.

de sztem az anyatej is jó ;)

ha este is hányik, akkor vidd el reggel.
nekem azt mondta a dokim, hogyha 10 percenként iszik 1 korty vizet, akkor már nem szárad ki.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Szösz:Én is úgy tudom hogy ilyenkor csak kortyonként szabad itatni.
Próbálj megnyugodni.Azóta felébredt Réka?
Vendég
 


Ancsi:A pcos-nél sok pici ciszta van(nem reped meg a tüsző és abból lesznek a pici ciszták,ezért marad el a menstruáció mert nincs peteérés)
Hannusnak is egyik nap hasmenése volt,van a hipp-nek egy sárgarépa rizs itala ami direkt hasmenésre van ha gondolod próbáld ki,Hannusnak másnap már nem volt.
Lehet hogy tényleg a foga.
Nekem is ez a parám hogy mikor fog elindulni Hannus?Ráadásul mindenkinek ez az első kérdése hogy megy már?????????? :x

Nagyon finomat főztél :D

Nagyon ügyi Apa :D Dorkának biztos nagyon tetszeni fog a homokozó :D
Vendég
 


Szösz hogy van Réka? Remélem csak túlkajálás volt a gond és nem valami betegség...

Ancsi fosira nincs tippem, esetleg ha csinálnál neki egy normaflore kúrát? Attól baja nem lesz és lehet hogy visszaállítja a dolgokat.

anyany:
Kép
Igen sok helyen kint a plakát a fehérvári mamik dolgoznak ezerrel :lol: Én itthon is kiraktam bár nagyon elcsodálkoznék ha valakit érdekelne ebben a faluban...

Lara de finiket csináltál :lol: Ezt a kérdést már én is hallgatom egy ideje, hogy megy már? :evil: Mondom nem de mászik ezerrel, magamban meg hozzáteszem, hogy ez jobban fejleszti az agyát.

KépKép
winchi
 
 


Dodpergééééééés: kocog a kanál!!!!

Szösz: ne aggódj, itasd sűrűn, mindig csak keveset. Én anyatejet adnék csak. Az táplál is. És ahogy írják a többiek, ha éjjel is hány akkor reggel doki.

Naspi: nem okoskodsz, minden ötletet szívesen veszek. Most lelkesen várja az ovit, meg délutánonként mindig örömmel mesél, úgyhogy meg fogja szokni, csak nehéz az elválás mindkettőnknek.
Milóról tehetnél képet!

folyt köv...
Vendég
 


Mancsa:GRATULA A FOGACSKÁHOZ :!: :!: :!: :D :D :D

Mikor lesz a szülinapi buli?Megvan már az ajándék?
Jaj de jó ha lelkesen várja az ovit az már jó jel :wink:

Winchi:Főleg ha megkérdezik hogy mennyi idős én meg mondom hogy egy éves na akkor egyböl az a következö kérdés :x
Majd elindul ha ő akar a mászás neki is szimpatikusabb :)
Vendég
 


Koc-koc=hurrrrráááá hurrrrááááá :lol: :lol: :lol: :lol:

Mára ennyi apának már elvonási tünetei vannak :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Ancsi, a pco-s cisztákat Lara nagyon jól leírta, a sárgatest ciszta pedig ijesztően hangzik, de menstruációval simán kiürül. Hallottam olyat is, hogy valakinek terhesen volt, nem okozott gondot.
Szegénykém, jó sok mindenen keresztülmentél...De most nem kell műteni, én tudom!!!
Köszönöm a dicséretet, majd rakok még fel képeket.
Szerintem a fosi simán lehet a fogaitól. Mi mostanában kicsit keményebbet alkotunk. A banán pl. tökre megfogta, nem is adok neki mostanában.

Szösz, remélem, nincs komolyabb gond. Mi még mindig rengeteget bukunk, többször kell emiatt kevesebbet ennünk.

Mancsa, gratula!!!
:D :D :D :D
Mit kap a nagylány a szülinapjára?

Gégéé, Emma jobban van?

Minden beteg babának mennek a gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lara, Ancsi, istenieket főztetek! :D Összefutott a nyál a számban! :D
Nálunk ma gulyásleves volt, és sütöttem almás pitét.

Mi egyelőre még szeretünk fogat mosni.

A hülye kérdésekkel meg nem kell foglalkozni, minden gyerek más és más!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


szosz!
lehet hogy már későn szólok. lehet bármitől. ha sokat evett, akkor lehet, hogy csak kicsit megterhelte a gyomrát.
ha bizonytalan vagyok, most már először telefonálok az ügyeletre. ha még mindig aggódok, akkor megnézetem a dokival.
inkább 100szor feleslegesen, mint egyszer ne vigyem, amikor kell.
én is nagyon féltem a kis csimpilimpimet.

12 fogunk van!!!4rágófog növőben!
remélem most már lesz egy kis szünet. Zsófi amióta ezeket növeszti, közöttünk alszik. megrugdosott, arcon csapott, lebújt az ágyról, volt, hogy keresztben feküdt középen, mi meg a két szélén kb 20-20cm-n.

ancsi!
a fosira mindig a normaflore-t mondják. nekünk eddig mindig az volt a válasz. ha nem kóros, adjak neki azt. tény, hogy amikor az antibiotikumtól fosi volt, nagyon bevált.
nálunk nincsen kaki probléma. normál, nem folyik, szétlapul, ha ráül, mert mindig állva produkál, és utána 1 perccel ráül....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lara!
nem kell sietni! mi hárman vagyunk tesók. én 10 hónaposan, az egyik hugom 1évesen, a másik meg 14 hónaposan tanult meg járni. ha úgy látod, hogy rendesen fejlődik, érdeklődő, akezét hsználja... meg a kiskönyvben midig van ilyen kérdés, mire kell odafigyelni, akkor semmi baj. majd szépen Hannus tudja.

párom is türelmetlen. imádja most már a lányát, eleinte nem igazán tudott mit kezdeni egy alvó-evő-nemevő-pisilő-kakiló csomaggal. azt várja, hogy kérdezzen meg beszéljen...

mancsa!
majd megkérdezem hétvégén az anyukámat. ő óvónő (kb30éve), nagyon ügyes tapasztalt és nagyon szeretik az anyukák meg a gyerekek is. lehet, hogy lesz valami ötlete.

winchi!
lehet, hogy megnézzük, ha rendesen haladok a szakdolgozatommal, bár délelőtt Zsófié vagyok, mert délután meg alszik... már csak egyszer alszik egy nap, mert bár aludna vagy 4 órát napközben, inkább nem hagyom, mert így 9kor már alszik.
szóval szerintem kiderítem hol van ez a hely, és ha nincs túl messze, megnézzük.
jó dolog ez a kendő. kár, hogy csak néha használtuk.
Vendég
 


jah és ha valamire kiváncsiak vagytok, a babaszoba honlapján van egy egész jó kis ismertető.

http://babaszoba.hu/kalkulatorok/mit_tud_a_baba
Vendég
 


Szösz!Kérlek írj egy sort :!:
Vendég
 


halihóóó!

nekem is van/volt pcos-em, szedtem rá a metet még a terhesség előtt, majd egészen a 12. hétig, amíg a méhlepény átvette a szerepet. pcos....hmm, nem könnyű, én is megszenvedtem vele, nekem kindkét pf-em full cisztás volt, volt, h egy nagy ciszta megnőtt és bevérzett, nna az naggyon tud fájni, akkor még attól féltem, h meg is csavarodik, ami még életveszélyes is tud lenni, de az szerencsére elkerült...én is átmentem a closti, duphaston, merional inj. gyógyszeres kezeléseken persze mind sikertelenül hónapokon keresztül, majd egy műtét során petevezeték átjárhatóságot csinált a dokim, kiégette a cisztáimat, és felszámolta a hasüregemben talált gyulladást, állítólag tele voltam gyulladt gócokkal, és olyan voltam belül, mint ahol egy bomba robbant, közölte, h jó sokat melózott velem :lol: de rendbe tett és utána az első próbálkozásos hónapban megfogant a Miló :lol:

pcos-ről annyit, h áll. egy terhesség odabent sokmindent rendbe tud tenni, mivel a közel 10 hónap alatt a nemi hormonjaink a maximumon működnek :wink:

én nem voltam azóta uh-n, h megszültem, de az tuti, h a mensim még soha nem volt olyan erős, mint most, és tutira van pé-m, mert olyan erősen görcsölök, folyik a nyák-már bocsi :oops: :lol:

én nem szedem a metet, és remélem, h már nem is fog kelleni, és bízom benne, h a köv. majdani terhességem már könnyebben összejön :wink: és nem megyünk át ilyen tortúrán :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Azóta nem volt több hányás. Kopp-kopp-kopp. Jajj, remélem nem lesz baj éjszaka, én úgy féltem a manócskát! Picikét vacsoráztunk,meg vizet adtam neki kortyonként, aztán lefekvés előtt már rendes szopi volt.
Ja, és mikor történt a baleset, éppen vásároltunk, a Kik-ben voltunk, Réka rajtam a hordozóban, szóval én is, meg ő is tiszta hányás lett. Jajj, szegénykém! Remélem azért jót alszik ma!

Anyany: Zsófi nagyon jól halad a fogakkal! :D Vicces lehet, hogy az ágy nagy része a kicsi lányé! :D

Mancsa: Na, látod, egyéves korára csak kibújt egy fogacska! :)

Lara: Szerintem minden tengerpart, ha sekély és homokos, akkor az jó kisgyereknek is. Mi voltunk többször is Görögországban, a szárazföldi részen több nyaralóhelyen is, meg Krétán. A szárazföldi részen szerintem Sarti nagyon jó hely kisgyerekeknek, mert nagyon hosszú homokos partszakasza van, és nagyon sekély a tenger,és szép tiszta is! Én majd egyszer oda vinném el Rékát. Krétára majd csak ha már nagyobb, mert ott sok látnivaló is van. Korfut igazán nem ismerem. Jövőre én Olaszo.-ra vagy Horváth o.-ra gondoltam, messzebb még nem szeretnék.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz: sztem se aggódj a háyás miatt addig, amíg nem ismétlődik meg, a Miló is hányt amikor bevezettük a hozzátápit, v nem esett neki jól, v a gyomra nem bírta a kaját, de lehet h tényelg sokat evett és kibukta a feles kaját, és ilyenkor már, mikor már nem csak anyatejet esznek a picik, akkor már a kaja ami kijön, gyomorsavval keveredik és hányásnak minősül, hányásszaga van

Miló is, miután hozzátápláltam még sokat bukott, és mindig inkább olyan hányásszerű volt, nem olyan, mint az anyatejes v tápis bukás :wink:

Ancsi: hasmenésre mást én sem tok, mint a normaflore, v a hippes srépa rizs, bár pl. Miló azt nem itta meg, bűn rossz az íze, itatsd sokat, és adj neki főtt krumplit almával keksszel ebédre, vacsira pár napig, ha nem múlik el, vidd dokihoz, sajnos mást én sem tok tanácsolni :cry:

Mancsa: grat a fogicához :lol: :lol: most már jöhet a harapás :lol: :lol:

képek, mindjárt :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Szösz, ha hordozóban volt, megnyomhattad akaratlanul is a pociját, attól is bukhatott a Réka, ne aggódj, örülök, h nem volt ismétlés :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
naspolyácska
 
 


naspi!
nem semmi műtét...
nem irigyellek érte...

ancsi!
hasmenésre smecta!
az is bűn rossz, de használ.

nekem a bőrömmel voltak komoly gondok. elvileg hormonális alapon begyulladtak gyakran a pórusaim. 23 évesen a hátamon az arcomon és a dekoltázsomon is, akkor volt, hogy alig ettem és 6kilót híztam egy hónap alatt.
hormonzavar...
a terhesség rendbetett, kopp-kopp, gyulladt izék nincsenek, csak kicsik. azt meg a kozmetikus el tudja intézni...

úgy utálom ezeket... most megint gáz az arcom, mert kb 5 órát alszom egy nap már hetek óta... híztam is megint.
Vendég
 


naspi!
de aranyos kis husi! bájos ahogy mosolyog!!!
olvadok!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?