Új privát üzeneted érkezett!

Kgjulia, Joe, én anno megkérdeztem a CTG utáni vizsgálatnál, hogy tartozom-e valamivel és azt mondta, hogy nem. Szóval ott már nem kell adni.
Nekem nem nagyon kellett várnom sosem a kórházban sem, lehet, hogy csak szerencsém volt, de mindig egyből behívott a vizsgálóba vagy eleve együtt mentünk át a CTg-ről.

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Pirus jobbulast kivanok Neked és Zsombinak. Talan jobb, hogy Zsombinak nem mononucleozisa van, nem? Ugy tudom ez egy nagyon szivos betegség, ami nagyon sokaig elhuzodhat... Hatha rendbe jön a szülésig Kép
Es tényleg kijön hazhoz a haziorvos, ha szolsz neki, föleg ilyen helyzetben!! Semmiképp ne menj el a rendelöbe, még összeszedsz ott valami bacit...

Jutka, jobbulast a kis csaladodnak, kitartas!

Joe, Mesa drukkolok Nektek és remélem jol idözitenek a babaitok!

Indigo, gratula a kisfiuhoz!

Nalunk minden rendben (kop-kop), Vincemano lassan 3 honapos lesz és mar nagyban mosolyog, röhigcsél, és kezd ö is törökül beszélni, nagyon jo Kép!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, nem tudom, de valahogy annyira érzékenyen érintett a tény ( a dokim síútja), hogy még mindig nem tudtam magam túltenni rajta. Kép
Egész terhesség alatt, de talán még soha nem voltam enniyre elkenődve......pedig pont most kéne az erőt gyűjtenem. Olyan minden mindegy lett.
Ne haragudjatok a panaszkodásért, de ha kiírom magamból hátha jobb lesz......Szóval úgy érzem cserben hagytak. És már tavaly júniusban is ez volt a rémálmom, hogy januárban síelni fog a dokim. Pedig mikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem. Annyira megharagudtam, hogy már lehet, hogy annak sem tudnék örülni ha pont akkor indulna be a szülés mikor itthon van. Egyáltalán nem vágytam ilyen izgalmakra, tiszta gyomoridegem van hétfő óta.....na jó befejezem.
Bocsánat!

Jutka, Piroska, jobbulást Nektek!

Kedden megyünk Ctg-re, reggel 8-ra.

Azóta is folyamatosan, de főleg éjszakánként görcsölget sokat a pocim. Már 2x is azt hittük, hogy indulni kell, de aztán elmúlik.
Én nem merek beülni a kádba. Ha nem jóslófájások, akkor a fürdő hatására erősödniük kell?

Joe
38+5

Joe

Kép

Kép
joe
 
 

 
 

Joe, ne aggódj, biztos, hogy itthon lesz a dokid! Nekem aznap ment volna külföldre, amikorra ki voltam írva, de mondta, hogy ne izguljak, az a legritkább, ha valaki akkor szül, amikorra ki van írva hivatalosan. Így is lett, 3 nappal hamarabb jött Balázs (persze pont rendelési napon). Egyébként szerintem az a legfontosabb, hogy Eta legyen ott és ő tuti ott lesz. Én bevallom, észre se vettem mikor megjött a doki, annyira Etára koncentráltam.
Nyugodj meg, minden rendben lesz!!!

Kép
emma8
 
 


Joe! Ne legyél így elkeseredve, csak Magadra és a Babádra koncentrálj most. Ha mégse érne vissza a dokid, akkor gondolj arra, hogy ott lesz a szülésznőd, és Rá számíthatsz, meg sztem a többi dokiban is bízhatsz, hiszen itt a legtöbben jókat írnak a saját dokijukról. Itt nálunk a lakóparkban van egy lány, aki néhány hónapja szült, és mesélte, hogy az ő dokija is elment pont nyaralni, aztán az én dokimhoz került, és nagyon elégedett volt Vele. De persze azért drukkolok Neked, hogy itthon legyen a megszokott dokid, mikor a Kicsi érkezik! Fel a fejjel! Tudod: Most Te és a Kicsi vagytok a legfontosabbak!!! Kép Kép Kép

lilló
 
 


Joe, tényleg ne aggodj és koncentralj inkabb a babara és a nagy dologra, ami Veletek fog történni! Persze nem mindegy, hogy milyen orvos lesz ott, de az a doki ugy is tudni fogja a dolgat. Es hidd el, tényleg a szülésznö a legfontosabb! A dokit alig fogod latni, komolyan! és Etaval nagyon jo kezekben vagy Kép! én is végig csak ra figyeltem és nagyon sokat segitett.
Szerintem mindenképp beszéld meg vele ezt a dolgot, biztos megnyugtat majd. Nem jo ugy indulni az egésznek, ha ez nyomja a lelkedet!

puszi: Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Joe, ha az megnyugtat esetleg megkérheted a dokidat, hogy mutassa be Neked a "helyettesét", igy jobban éreznéd magad, ha ugy alakul, hogy ö lesz ott a nagy pillanatban...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Joe, csak csatlakoznék az előttem szólókhoz, légyszi ne pánikolj a doki miatt, hiszen ez a Te szülésed és azt nem ronthatja el semmi és senki. Próbálj meg csak erre koncentrálni, és befelé figyelj, ne kifelé!!! Nagyon fontos!!! Kép Fel a fejjel, itt Rólad van szó!

Mi lassan meggyógyulunk, sőt Bencével ma elkezdtük az ovit! Persze csak bepakoltuk a cuccokat (mennyi minden!), és együtt voltunk ott a többiekkel; kicsit együtt - kicsit egyedül. Kicsi sírás, sok nevetés. Hát, ez volt. Hétfőtől mélyvíz...

Joe, ha kicsit tovább maradsz a klinikán, akkor akár találkozhatunk is kedden; eggyel kevesebb gyerek lesz nálam! Kép

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Lányok, Emma, Lilló, Saara, Jutka, köszönöm szépen a bíztató, nyugtató szavakat!! Kép
Rátok mindig lehet számítani! Kép Kép
Már nem is izgat az egész...

Saara, ez nem is rossz 5let hogy mutasson be a helyettesének! Lehet, hogy azzal oldódna bennem minden gátlás. Persze ha szimpatikus!

Jutka, nagyon örülök, hogy jobban vagytok!
A kicsit tovább az mit jelent? Kép
Mert 8-tól van CTG, utána doki. Ami persze mindig bizonytalan, hogy mennyit várat. De szerintem most úgy fogjuk csinálni, hogy otthagy a párom (múltkor már örjöngött a sok várakozás miatt) és akkor tudok alkalmazkodni. Kép
De bárcsak megszülnék addig!

Újabban nagyon helyezkedik a babám, nagyon aktív.
Pedig azt olvastam valahol, hogy szülés előtt kicsit ellustulnak. Hát akkor nem mostanában lesz a nagy nap!

Szép napot és kellemes hétvégét
kívánok Mindenkinek!

Joe
38+6

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Joe! Most olvasom, hogy mi a helyzet. Nálam is külföldre ment a doki bácsi (39.héten 3 napra). Megmondom őszintén, hogy én is izgultam, és beszéltem a pocaklakóval, hogy tartson ki. Akkor nekem Valent doki lett volna a helyettes. Õ nagyon szimpatikus, kedves. Most ő vezeti a szülőszobát. Enyim gyerek még a szülés napján (40+0) is ficánka volt, ez szerintem nem mérvadó. Ilyen sokat kellett várni a CTG-n? Nem a szőke hölgy volt? Mert nálunk, amikor a szőke hölgy volt, nulla volt a várakozás. Csak amiko helyettesítette egy másik hölgy, akkor kellett nagyon sokat várni.

Jutka! Akkor egy kalappal hétfőre.

Sara! Mi a helyzet sérvügyben? Mostanában én nem láttam, hogy Balázsnak kijött volna. Úgyhogy reménykedek, hogy bezáródik a sérvkapuja.

Pirus! Zsombi jobban van már?

Mesa! Biztos nem véletlenül módosította az időpontot. És vizesedsz is, vagy "csak" a vérnyomiddal van gond?

Ágiboszi! Te írtad, ugye, hogy Danit felkötötted egy kendővel a hátadra? Milyen idős korától? Engem is érdekelne a dolog, de én úúúúgy félek, hogy leejtem.

Szofec

szofec
 
 


SziasztokKép

JoeKép
Jó ötelet a helyettes megismerése, kicsit Te is meg fogsz nyugodni tőle, hidd el. Azért húzos, ha sokat kell várni a ctgre, pedig ez nem volt jellemző, vagy nekem volt anno mindig szerencsém? hiszen időpontra megyünk... nah majd 23án meglátom mi a helyzet, csak akkor előre felkészitem apát hogy lehet hosszabb ideig kell rám várniuk.

SzofecKép
Pontosan nem emlékszem hogy mennyi idős is volt, de már simán kuszott mikor ezzel a módszerrel probáltam az egyhelyben maradásra birni őkelmét, miközben főznöm kellettKépKép Hordozó kendővel vannak nagyon jó kötési módok, amiből tuti nem esik ki, és nem fogod leejteni, ne félj tőleKépKép
Sőt néha jó apára is rárakni, hadd szokja a dolgot, babók meg élvezik a helyzetetKépKép

PirusKép
Nagy a csönd nagy a csöndKépKép Jobban vagytok már, pocaklakóval mi a helyzet??

JutkaKép
Mennek a drukkok a hétfői nagy napra, tuti minden simán fog menni, csak te légy elég erősKépKép

Nah rajtam is kijött a dögrovás rendesen, fáj a torkom, köhögöm és pocsék a hangulatom, az alvással meg tök hadilábon állok, ggggrrrrrr...
A fiam meg erre még rátesz egy lapáttal, folyton vegyél felért hisztizik, és mostanában már jártányi erőm sincs, nem hogy még az ő 13 kilóját cipeljem, ha leülök hipp és hopp az ölemben van, sőt néha még hegynek is néz, mert megprobál felmászni a fejemre és onnan szemlélni a világot... Tudom többet kéne vele foglalkoznom még most amikor van rá időm de egyszerűen nincs rá energiám... Remélem hétvégén ki tudom kurálni magam és új erővel nekivágni a hétnek...

Mindenkinek jó pihenéstKép

Ági
32+2

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Olyan rég jártam felétek!!! De szoktam olvasgatni a fórumot. Csemetém, Virág elmúlt fél éves... rettentő izgága! Extra attrakciói nincsenek, most kezdett hátról hasra fordulni Kép Az étvágya nem mondható óriásinak, a kanalas cuccokért nem rajong. Próbálok egy képet is betenni róla, hogy megmutassam milyen édes tud lenni...

Eszter/Recece
KépKép
recece
 
 


Sziasztok!

Eszter, nagyon cuki a kis Viragod!

Engem is érdekel a hordozo kendö csak azt nem tudom, hol lehet kapni. Kismama ujsagban mar lattam, hogy lehet rendelni, de azért megnézném mielött megveszem.... Ugy tudom a 3. kerületben van boltjuk, de az nem esik utba egyaltalan....

Szofec képzeld nalunk sem szokott elöbujni mostanaban a sérv Kép! én is nagyon nagyon remélem, hogy nem lesz szükség mütétre.. Viszont sebésznél még nem voltunk, ö tudja majd megmondani tutira, hogy mi a helyzet.... Addig kop-kop....

Agi, remélem mar jobban vagy. Azért nem birsz aludni, mert pörög az agyad? Vagy egyszerüen nem megy? Igazabol ezektöl a manoktol kellene egy kis energiat lopni, nekik annyi van!

Joe, remélem tényleg jobban vagy, fel a fejjel! Ja és nalam is aktiv volt végig a pocaklako...

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


RececeKép
Csodaszép Virág szálad vanKép Fiam meglátta a képet és elkezdett hangosan nevetni, és mutogatta hogy ott a babaKépKép

SaraKép
Több fajta van, vagyis sok cég árul ilyet, és tényleg érdemes elötte megtekinteni a kinálatot, mert nagyon eltérőek. Nekem van itthon egy kölcsönbe, az egy elég vastag és strapabiró anyagból készült, ezt használtam Danival, csak egy baja volt hogy az én méretemhez képest kicsi volt. Vagyis nekem jól jött volna egy XXXL es hogy minden kötést simán megcsinálhassak vele.
Most vettem egy vékonyabb anyagut, de jó hosszutKépKép természetes lenvászonból van, ami nyers szinű, még nem használtam igy nem tudok róla nyilatkozni, majd ha megszületik manófejű.

Nem csak a kismama újságos van, hanem van a www.hordozokendo.sw.hu oldalán, én innen rendeltem egy akció keretében szopipárnával egyetemben.

De ha gondolom érdemes a babaszoba oldalán is körbenézni, sokszor hirdetnek a lányok és akár potom összegért is hozzá lehet jutniKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok lányok!

Szofec! Vizesedek is a vérnyomim mellett, szerintem ezért is fog benntartani kedden. És ha jól tudom ilyen esetben és korban a szülést is megindíthatja. (amit már nem is bánnék). De javítsatok ki ha nem jól tudom.

Joe!- ne idegeskedj, nem érdemes. Bár ezt pont én mondom, már azt sem tudom hogy hol áll a fejem, meg hogy most mi és hogy lesz.

Szerintetek a vérnyomásom miatt császár lesz, mert sokan mondták már, hogy magas vérnyomásnál általában császároznak, de mikor rákérdeztem nem zárta ki a rendes szülést.
Lányok aki tud valami infót ezekről a dolgokról légyszi írja meg.

Köszi Mesa

Mesa, Luca

Kép
mesa
 
 


Sziasztok!

Tudnatok segiteni nekem, dr. Melczer Zsolt maganrendelesenek cimet, es egy telefonszamot szeretnek, ahol be lehetne hozza jelentkezni! Nagyon szepen koszonom elore is!
Dia
leander
 
 


Sziasztok lányok!

Hajnali 4-kor a szokásos pisi túrakor azt észleltem, hogy egy tenyérnyi folt van alattam. Meg amíg kimentem a budira addig is csöpögött belőlem valami. Szivárog a magzatvíz.
Felhívtam Etát, (nagy izgalomba jöttünk a párommal) azt mondta, hogy be kéne menni. Mondtam, hogy ha a babának nem lehet baja, nem akarok. Csak azért hogy valaki "vadállat" megvizsgáljon és bentfogjon. Semmi fájásom sincs. Piheni itthon is tudok.
Szerintetek felelőtlenség? Még most is szivárgok......

Joe
39

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Joe!
Nekem egy szülésznő egy szülőszobalátogatáskor azt mondta, hogy ha csak a magzatvíz szivárog vagy folyik ráérünk még sietni (nem a SoteII-ről). Amikor erre rákérdeztem a dokimnál (Ács doki) majdnem szivgörcsöt kapott, hogy ki mondott ilyen butaságot. Persze ő nem így fogalmazott. Az Eta is azt mondta nekem, hogy ha szivárog a magzatvíz de nincs fájás akkor is be kell menni, mert a babó fertőzést kaphat tőlünk, hiszen nyitva van hozzá a bejárat. És hogy nem mindegy, hogy mennyi ideig van nyitva a burok merthogy a dokik ezt ki tudják számolni mi az az idő ami kozkázatmentes rájuk nézve. Szerintem hívd fel megint az Etát, és esetleg az Ács dokit. Kérdezd meg nyugodtan megint, hogy mi a jó döntés. Ha esetleg bemész én tuti nagyon szorítok, hogy könnyű és problémamentes szülésed legyen. Megy a drukk!!! És a doki sem siel még!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Köszi Kgiulia!

Most indulunk a kórházba....

Joe
39

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Drága Joe, szerintem hívd fel a dokit és menj be a kórházba! És szorítunk nagyon, mert ebből már nem lesz kedden találkozás!! KépKépKép

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Joe! Nagyon szorítok! Ügyes legyél!

szofec
 
 


Joe! Nagyon jól döntöttél szerintem hogy bemész a kórházba. Nagyon szorítok nektekKép

Puszi
Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!!
Én új vagyok itt Briknek hivnak 27 éves vagyok a kislányom 7 éves és most 5 hetes terhes vagyok. Megszeretném kérdezni töletek, hogy ismeri valaki Dr. Valent Sándort? Én szültem már nála 7 évvel ezelőtt a kislányomat Lilikét. Kiváncsi lennék egy két dologra.

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi! Nem is attól félek, hogy akkor esik a földre, amikr már felkötöttem, hanem amikor kötöm fel. Amilyen szerencsételn tudok lenni!Kép

Eszter! Csodaszép kiscsajod van.Kép

Sara! A sérvvel -többek között- az a baj, hogy ha visszahúzodik, és csak sírásnál, vagy erőlködésnél jön elő, akkor a sebész sem tudja megmondani, hogy mi az ábra. Amikor mi voltunk sebésznél, kisfiam mosolygott rá, így még véletlenül se tudott semmit sem mondani az állapotáról.

Mesa! Hát, akkor valószínű, hogy a terhespatológia vendége leszel. Ha toxémia gyanús vagy (súlyosabb esetben HELLP szindrómás), akkor tényleg meg kell, hogy indítsák a szülést. Drukkolok neked, hogy minél zökkenőmentesebben túl legyél a szülésen, és szép emlék maradjon.

Szofec

szofec
 
 


Sziasztok!

Húha, micsoda történések, drukkok mennek ezerrel Piruséknak is meg Joe-éknak is!!!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok LányokKép

Most kaptam a jó hírt Piruséktól!!!


Örömmel tudatom, hogy ma 12.45 kor megszülettem. Súlyom 3560 gr és 56 cm vagyok. Sok puszi Szabolcska

Isten hozott közöttünk kicsi fiú, legyél mindig nagyon boldog és egészséges. Sok sok tejcsit kivánunk neked, vigyázz anyudra nagyon.
Családodnak meg örömöt, boldogságot és egészséget!!!

puszi

Dani, Pocaklakó, Sanyi és Ági


Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

........Kép Hááát, már itthon is vagyunk.
Állítólag nem a magzatvíz folyt el, teljesen ép a burok. A fájásokra pedig azt mondták, hogy ilyen erősségűekért még nem adnak gyereket....Kép
Csináltak labort, CTG-t feltették 2 órán át minden a legnagyobb renben.
Hála Istennek nem látták indokoltnak sürgetni a dolgot, így itthon várjuk a folytatás.

Köszönöm Mindenkinek a drukkot! Kép

Joe
39

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


JoeKép

Akkor csak kicsit megtréfált titeket a természet, de a lényeg hogy minden rendben van veled és a babóval is. A drukkok azért mennek továbbra is ezerrel, hogy minden úgy történjen ahogy nektek a legeslegjobbKép


MesaKép
Nekem is magas volt a vérnyomásom, sőt most is az, gyógyszerrel tartjuk kordában. Jobb ha vigyázó kezek között vagy, nehogy toxémiás legyél, ha az orvos ugy látja jónak hogy meg kell inditani a szülést akkor jobb ha bent vagy már a pathologián. Mennek neked is drukkok ámKép

SzofecKép
Vannak olyan kötési módok is amiket meg lehet előre csinálni és csak bele kell bujni ugymond. Keress egy olyat, rakd bele a babót és ugy bujj utána bele te is, de első néhány probálkozásnál inkább ketten csináljátok apával míg megtalálod a legjobbat magatoknakKépKép

Ági
32+3

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Piroska!!
Szívből gratulálok!!!!Sok örömet, boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok,

Joe nagyon izgulok én is érted, majd írd meg hogy milyen lett a vége.

Mi is voltunk 4D UH-n és kiderült, hogy a pocaklakóm fiú lesz. Most azóta minden nap új, és újabb fiú nevet vetünk fel, de még nincs meg a végső.
Azóta viszont kevesebbet mozog odabent, ennek lehet valami oka?

Korábban írtátok, hogy vannak jósló fájások. azok milyenek? Honnét tudod, hogy az nem "rendes" fájás? Talán nem fáj annyira, vagy hamar elmúlik, vagy mi? Ha kádba ülsz elmúlik? Vagy hogy is van ez? Légyszi áruljátok el, hogy ha majd odajutunk kicsit felkészültebb lehessek!

Köszi,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


GabekKép

Lehet hogy várja hogy kitaláljátok mi a neve és addig nem akar piszkálni téged a sok mocorgássalKépKépKépKépKépKépKépKépKép (vicceltem csak)
Ahogy nő növekszik a pocoban ugy van egyre kevesebb helye, meg a harmadik harmadnál elkezdenek belassitani a babók és a napjuk 90%át átalusszák.

Nekem anno Eta azt mondta hogy ha a bal oldalamra fekszem és enyhülnek a fájások, majd szépen el is mulnak azok akkor még csak josló fájások csak. A lényeg hogy csökkenjen fekvés hatására, esetleg muljon. Az igaziakra ez már nem jellemző, sőt az erősödés ami jön. A bal oldal pedig a keringés miatt van, azon azoldalon a legtökéletesebb. De kiprobálhatod a fürdést is, hogy mennyire lazit el.

Gratula a kisfiúhoz nektek, gondolom apa nagyon büszke mostKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok

Piroska
Nagyon nagyon örültem a jó hírnek és gratulálok a szép nagy fiúhoz.Sok tejcsit kívánok hozzá.

Brikancs

Én Valent dokinál szültem 7 hónapja. Ha van kérdésed bátran kérdezz ha tudok segítek.
Írd meg az email címedet.

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Nagy- nagy gratula!KépKépKép
Szabolcs baba!
Mindenből a legjobbat kívánjuk neked!

puszi: Terikáék
terika
 
 


Pirus,
üdv Szabolcsnak ebben a rémesen gyönyörű világban! Kép
Sok örömet és egészséget kivánunk!
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon gratulálunk Pirusnak és Szabolcsnak! Sok nevetést, nyugalmat és vidámságot kívánunk!!

Gabek, neked pedig gratula a kisfiúhoz! A vége felé nekem is néha többet mozogtak, néha kevesebbet, szerintem ez teljesen rendben van így. A nevet meg ráértek a szülőágyon kitalálni... Kép

Joe, hát ez jó kis riadó volt. Mégis összefutunk kedden? Kép Kép

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Szia Lini!
Az mail címem: bogarbrigitta@freemail.hu. Lenne egy pár kérdésem!!

Mindenkinek gratula a babájához::-)) Lini köszi előre is segítséged:-)

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Pirus, hatalmas gratula! Isten hozta a csöppséget a világban. Sok tejcsit, boldogságot és pihenést. Várjuk a beszámolót. Kép

Gabek, gratula a kisfiadhoz.

Joe, már azt hittem nálad is javíthatom a táblát, de ami késik nem múlik. Kép

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Joe 2006.01.21 39+1 Első Kisfiú Dr. Ács ? 23
Mesa 2006.01.27 38+2 Első ? Dr. Ács ? 24
Shine 2006.02.11 36+4 Második Zétény Dr. Vermes(Máv kórház) ? 29
Ágiboszi 2006.03.09 32+3 Második ? Dr. Szabó István Zsoldosné Eta 39
Annácska 2006.04.04 28+6 Második ? Dr. Várbíró ? 24
Lilló 2006.04.29 25+4 Első Bálint Dr. Bánhidy ? 30
Pöttöm_Panna 2006.05.18 22+3 Második ? Dr. Bánhidy ? 29
Rita81 2006.05.12 21+4 Első ? Dr. Valent ? 24
Gabek 2006.05.24 21+4 Első Timi/? Dr. Bánhidy ? 30
Indigo 2006.05.27 21+1 Második Áron/? Dr. Vermes(Máv kórház) ? 28</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika <table>
Botond (2002.05.31)
Zalán (2005.08.09)</pre> 32 Dr. Valent Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Tjutka <table>
Bence (2002.09.22)
Dorka (2005.07.13)</pre> 28 Dr. Ács Nem volt Hüvelyi Nem
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Hivett <table>
Klaudia (2003.01.03)
Emma (2005.02.28)</pre> 29 Dr.Gidai ? Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Pocakban
Piroska <table>
Zsombor (2003.01.23)
Szabolcs Zétény (2006.01.15)</pre> 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 39 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Pocakban
Nedinabp <table>
Bálint (2004.03.08)
Bence (2005.09.06)</pre> 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Nem
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Igen
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Pöttöm_Panna Flóra (2004.08.02) 28 Dr. Bánhidy Berényi Gyöngyi Hüvelyi Pocakban
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 38 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem
Lini Lacika (2005.06.24) 29 Dr. Valent Hüvelyi Nem
Anitq Zsófi (2005.07.12) 32 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Dorka34 Benedek (2005.07.21) 34 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Kgk Botond Olivér (2005.08.09) 26 Dr. Patai Gönczi Katalin Császár Idővel
Mea Lívia (2005.09.06) 26 Dr. Valent Nem volt Császár Nem
Szofec Balázs (2005.10.11) 34 Dr. Ács Zsoldosné Eta ? Nem
Vanília Ádám (2005.12.10) 25 Dr. Várbíró ? Hüvelyi Nem
Hatos Flóra (2005.12.12) 26 Dr. Takács Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Osyne Fanni Noémi (2005.12.12) 30 Dr. Bánhidy ? Császár Nem</pre>

Ha a táblába szeretnél bekerülni, küldj egy e-mail-t az adataiddal a profilomban levő címemre

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Ágiboszi, Emma, Szofec, Szilvi!

Hála Istennek tényleg beigazoldóni látszik, hogy jól választottunk szülésznőt. Ma tényleg "bemutatkozott" az Eta. Kép
Én még nem beszéltem vele az anyagiakról, nem is tervezem. De az biztos, hogy nagyon-nagyon meg szeretném majd neki hálálni a kedvességét, gondosságát.
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy a pénzen kívül milyen személyesebb ajándékot lehetne neki adni? Ti már régebb óta ismeritek. Valami nagyon szépet szeretnék a számára, már most úgy érzem megérdemli.
Ti mit adtatok neki a borítékon kívül?


Jutka, össze! Kép Kép Kép

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


SziasztokKép

Ezt a képet most küldték, mint első sztárfotót Pirusék Szabolcskáról.

Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Pirus!
Sok-sok boldogságot, örömet és tejcsit kívánunk nektek!!!

Joe!
Szép kis riadó! Az Eta borítékon kívülijén már én is gondolkodtam. De nekem még remélem van időm. Hihetetlen mennyire higgadt maradtál reggel. Bárcsak én is így tudnék majd viselkedni ha eljön az időnk.

KépKép
kgiulia
 
 


Pirus!
Én igaz csak új vagyok itt, de rengeteg boldogságot, egészséget és sok tejet kivánok nektek!!!:-))
Nagyon édes Szabolcska!!:-))))) Puszi nekik!!

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Kgiulia!

Megmondom őszintén,én is meg voltam lepve magamon. A Kedves Kispapának ment fel nagyon az adrenalin szintje, én meg csak mosolyogtam, hogy megyünk szülni. Fura is volt. Mondjuk sosem tudtam elképzelni a pillanatot mikor menni kell, de azért fülig érő szájjal érkezni a szülőszobára azért túlzás.....Kép Látszik is, csak vaklárma volt. Kép
De tényleg erről még senki nem írt, hogy mikor tényleg helyzet van, az infarktus közeli állapot a kismamánál? Vagy nem feltétlen?

Pirus!
Gyönyörű Szabolcska! És ahhoz képest, hogy hogy mondták, hogy pici babád lesz! Jócskán meglepett Titeket is, gondoom! Kép Kép

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Pirus! Gratulálunk! Csodaszép kisbaba.

Joe! Én is ezen filóztam... Aztán megbeszéltem anyukámmal, és arra jutottunk hogy biztos nagyon sok csecsebecsét kap nap, mint nap Eta. Inkább pénzt adjunk neki, arra biztos nagyobb szüksége van. Így maradt a boríték, két doboz fincsi csoki, és hogy személyes is legyen, egy fénykép Balázsról.

Ágiboszi! Akkor majd körülnézünk a kendő piacon.

Szofec

szofec
 
 


JoeKép

Én anno a boriték mellé szintén egy fotót, meg egy pici plüsmacit adtam ajándékbaKépaminek a mancsára szereztem egy ujszülött karszalagot és ráirtam Dani adataitKépKép

Ági
32+3

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szofec!
A Kismama újság januári számában az utsó oldalakon vannak mindeféle reklámok. Itt van lefényképezve hordozó kendő többféle színben és méretben megrendelhető. Nem tudom ilyenre gondoltatok-e?
Kgiulia

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

<font color="ff0000"><font size="+1">Pirus!

Kívánok Nektek minden szépet és jót: boldogságban, gazdagságban, örömben, egészségben és tejcsiben gazdag életet!</font></font>

Kriszta

mohácska
 
 


Leander!
Írd meg az e-mail címed, légyszi!Tudok neked segíteni Melczer dokival kapcsolatban(tel.szám,cím,stb.).
Anikó
virÁg
 
 


Pirus! Gratula a babához- boldogságot, egészséget sok-sok tejcsit kívánok.

Joe! Akkor úgymond te már túl vagy a "főpróbán"- nem is tudom, hogy tudtál ilyen nyugodt maradni, úgy irigyellek érte.

Hát igen én meg több mint valószínű, hogy a terhespathológia vendége leszek, de remélem nem sokáig. A vérnyomásommal nekem az a gond, hogy a gyógyszer mellett magas, nem is tudom, hogy milyen lenne már nélküle- vagy lehet, hogy már ellenáll a szervezetem ellene, vagy már el sem tudom képzelni, de már túl lennék rajta nagyon.
Na meg ugye nagyok közeleg a síút is, hát azt nem szeretném megvárni. Holnap megyünk a klinikára addig is drukk mindenkinek, drukkoljatok nekem is, mert a módosított időpont már nincs messze.

Mesa

Mesa, Luca

Kép
mesa
 
 


Sziasztok!

Hogy felgyorsultak itt az események hétvégén!

Pirusnak, Szabolcsnak hatalmas gratula! Nagyon aranyos a kisfiad!

Brik! Én is Valentnél fogok szülni. Azt írod, hét éve nála szültél: most kétségeid vannak, hogy jó-e? Engem érdekelnének a hét évvel ezelőtti tapasztalatok is! Spontán szülés volt vagy császáros? Ha akarsz, írhatsz privátban is: somogyiritakukachotmailpontcom.

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!:-)))
Nagyon hálás lennék, ha mondanátok pár szót Ács dokiról! Pestre költöztünk,és itt sajnos nem ismerek jó szülész-nőgyógyászt, és ugrálni sem szeretnék a kismamaságom alatt egyik dokitól a másikhoz:-))) Egy kedves, rendes, lelkiismeretes dokit keresek, Ács dokit ajánlották, és a II. klinkáról is jókat hallottam:-))))

Előre is köszi, nagyon hálás vagyoook!!!:-)))

Szabolcshoz gratula, igazi kis pasi:-))))

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?