Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Csuncsi üdv közöttünk :)

Zsuzsika drukk holnapra minden ok lessz :)

mmzsó nagyon izgulok már irj ha megtudod természetesen csak jó hírt mondhatnak :)

lili

Én elkezdtem a diétát hétfőn nem vacsizom és nem eszem kenyeret :) Holnaptól megcsinálok egy méregtelenitő kúrát 5 napig, tudod a csomag amiröl beszéltünk! Te megvetted ?
Jövőhéttöl meg szeretnék lemenni futni :)
Hát ez va remélem beindul :)

Ma kaptam kölcsön a titok című könyvet valaki itt írt róla és gondoltam elolvasom!

Nagyon felcsigáztatok a SEJTJEINK cimű filmel azóta is próbálom megszerzni de senhol nem volt mire ma az ismerősőm ismerősének a 189-ik ismerőse jelezte hogy van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holnap kapom meg 600 ft-ért. :) :) :) már alig várom hogy megnézzhessem

Ha esetleg kell valakinek ettöl a fiútól irjatok és hozatok
( valahol lehet rendelni 3000 körül :( nekem az sok :( )

Kitartás mindenkinek drukk 1000-el a célbaérőknek
boci35
 
 


Zsó és Zsuzsika,
csatlakozom a szurkolókhoz!

Boci és Lili,
ügyesek vagytok a diétával! Lili, a futás külön jó (bár bevallom őszintén, bennem sosem volt elég kitartás hozzá - inkább a bicaj, meg a jóga)

Mary,
biztos elmondták már sokan, de próbálj meg rendszeresen enni (a reggeli főleg fontos!)

Csuncsi,
üdv neked!
Nem semmi a kitartásod! 2 év pihenő... Szerencsére újra bekerültél a rendszerbe! ;)
zsuzsanna83
 
 


zsuzsika
Nagyon drukkolok holnapra :!: :D Minden rendben lesz az eszkimóbabákkal, szépen felébrednek majd és aztán beköltöztetik őket a jó kis meleg pocakodba :!: :wink:

Mmzsó
Mindjárt itt a péntek, ez az első vérvétel napja, nagyon drukkolok, hogy jó hírekkel gyere :!: :D A második vv. mikor lesz???

Kisgesztenye, többiek, hogy vagytok???
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Gyakogkakukk,
a 2.vv lesz pénteken :wink:

Neked leszívás megvolt?

Mary,
bevallom,én ezzel az IR-meddőség kérdéssel kapcsolatban elég szkeptikus vagyok.tökjó,hogy nem kaptál gyógyszert,egy kis szénhidrátdiéta meg senkinek sem árt (nekem se ártana).Igenis egyél többször egy nap.
És szerintem millió oka lehet annak,hogy nem sikerül 1 lombikkezelés,mivel 30% az esélye,hogy sikerül,ezen nem érdemes agyalnunk.Van,akinek a 4.vagy 5.sikerül,én is ezt mondogatom magamnak,hogy el tudjam viselni,hogy ez sem sikerült.

Higgyétek el,nem vagyok pesszimista,de azért nem árt számolni ezzel a lehetőséggel,mert nekem fel kell készülni,hogy utána is van élet,már végiggondoltam,hogy újévig mi minden vár rám,lesznek jó munkák,ha meg sikerülne,az csodálatos lenne!
Vendég
 


Zsó,
Sikerülni fog, mert sikerülnie kell!
Zsuzsanna,
Köszi :)
Veled mi újság?
Boci,
Hogy vagy??
Lili?
Zsuzsa,
Írnál majd a mai napodról?
Kicsi,
Hogy vagy??
Röpcsi,
Tőled csak várom a levelet, de nem jön :(
Csuncsi,
Jó sok mindenen keresztül mentél azért Te is!
Kamilla, Krisztike?
Adri?
Olyan rég jelentkeztetek már!

mary80
 
 


Sziasztok!
Kérdeztetek az IR-ről, leírom az én tapasztalatom.
Szóval több doki szerint -mivel átlagos testalkat vagyok- nekem ez biztos nem lehet, ezért nem foglalkoztam vele. Közben a neten rábukkantam, hogy egyáltalán nem függ a testalkattól, ezért elmentem megnézetni. Úgy indult, hogy a Klinikán azt mondták, van egy kis hormonprobléma, de ez orvosolható, napi fél Prednisolon és egy Bromocriptyn és minden oké lesz, de ez kötelező. (Gondok inkább a férjemnél voltak) . (Vagyis egy másik fórumon Zsuci javasolta, hogy nézessem meg, puszi érte, azóta ő már boldog anyuka.)
Valóban volt eltérés, tényleg nem sok, mint Marynél, de valami nem volt jó a cukor-inzulin keresztpárban, úgyhogy enyhe IR a diagnosztizálás.
Utána diéta, mozgás felírva és 3 hónap múlva kontroll. (ez az alapszitu mindig) Később még rosszabb lett, de a keresztpár már tetszett, úgyhogy a 60-as inzulint már javulásnak titulálta. (3 hó kontroll) Még rosszabb lett, másik gyógyszer. (119) (ebben én is benne voltam, mert a napi 3*1 nekem sose jön be, a déli mindig lemaradt) új gyógyszerrel javulás, de nem eléggé. Másik gyógyszer. 3 hó. Végül az Avandamet (már nem gyártják) rendbe hozott, ezt csak 3 hónapig lehetett szedni és visszatérni a régire. Annyira jól állok, hogy most csak napi 1-et kell szednem és a hormonjaim tökéletesek! A Prednisolont és Bromot sose kellett volna szednem (több mint egy évig szedtem) mert az IR miatt csúszott el a prolaktinom is.

Diétát tartom, ahogy tudom. Nagyon fontos a reggeli. Fehér kenyeret nem eszem, sőt, már olyan jól hozzászoktam, hogy szülinapomra (35.) kenyérsütőt kértem és már magamnak készítgetem. Cukor szinte semmi, kávé tejjel, tea inkább gyógytea vagy zöldtea citrommal.
Édesség gyanánt egy gyors vajas mézes kenyeret bedobok néha (tudom, a méz se jó, de csak egy teáskanállal kell belőle)
Egy éve a sógornőm elcibált egy karateórát megnézni, azóta ott ragadtam, úgyhogy heti 2* edzés is van. (előtte SOHASEM tornáztam! Néha a kollégákkal egy aerobic edzésre belibbentem, de semmi rendszer!) A férjem is lassan hozzászokott, hogy a zöldbabfőzelék kicsit egyhén sötétebb a teljes kiőrlésű liszttől... (neki azért veszek fehér kenyeret néha :) )
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Jut eszembe csajszik, nem tudom, ki mennyire hisz ilyen "hülyeségekben" :roll: , de holnap Tízmilliószoros nap lesz! (ez egy évben asszem 4* van)
Szóval holnap csak csudajó és szép gondolatokat gyártani, mert minden gondolat sokszorosat ér most! (semmi rosszat nem szabad, nehogy az is sokszorozódjon!) :!:
Elő a +++ szavakat! És ne csak másokat dícsérjetek, Magatokat is kell!!
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Sziasztok, szeretnék kérdezni Tőletek is. Én Dévais vagyok, első lombikon túl, mint a vonalzó is mutatja, sikeresen :) Viszont közepesen hiperstimulált lettem, emiatt a petefészkeim megnagyobbodtak, hasűri folyadékom nem nagyon van. Nálatok volt valaki hasonló cipőben? Hogyan orvosolják ezt a problémát a SOTE-n?
Köszönöm előre is.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok Lányok!

Én haza jöttem a telekról, járom a fogdokkert, és barátkozom az uj melóhellyel. Férjem megcsinálta természetesen a hütőt , kérdezted Kakukk. Már mentem is a kocsival és fogok a hétvégén.

Mmzsó: mikor lesz eredmény?

Majd olvaslak kicsit többet, most egy gyors kérdés: Milyen urológust szoktak ajánlani a klinikán? Elérhetőség? Másik fórumon kellene egy csajszinak.

Köszi

kispatak
Vendég
 


MMZSÓ??????????? Hírek????????

Kép
kicsigesztenye
 
 


nyuszika: Gratulálok! :) Én még csak az első lombiknál járok, de a többiek biztosan hallottak róla, hogy ez mivel jár.

kispatak: a férjemnek az urulógiai klinikán kellett (volna) vizsgálatot csináltatni, otthon valahol megvan az elérhetősége, hogy kinél, majd utána próbálok keresni. (csak sokára adott időpontot és másnál végeztette el)
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Kispatak,
A tájékoztató szerint (amit magamnál hurcolászok) 2 lehetőséget ajánlanak:
1. SOTE Urológiai Klinika, Andrológiai Centrum
cím: 1082, Bp., Üllői út 78/B
vezető: dr. Kopa Zsolt, kollégája: dr. Riesz Péter
asszisztensek elérhetősége: 06-20-825-1134

2. dr. Kopa Zsolt magánrendelése
tel.: 06-30-8707427 (munkanapokon 8-20 között

Mi egy 3. lehetőséget választottunk, Kistarcsára megyünk sztk-rendelésre. :)
http://www.florhosp.hu/html/orvosok/urologia.htm
Murber azt mondta, ezt is elfogadják. Remélem, valóban így lesz.
zsuzsanna83
 
 


nem sikerült
Vendég
 


de sikerülni fog

Nekem sokat segített, amit múltkor írtál, remélem, neked is fog. (sír, feláll, leporol, továbbmegy)

[quote] írta:s szerintem millió oka lehet annak,hogy nem sikerül 1 lombikkezelés,mivel 30% az esélye,hogy sikerül,ezen nem érdemes agyalnunk.Van,akinek a 4.vagy 5.sikerül,én is ezt mondogatom magamnak,hogy el tudjam viselni,hogy ez sem sikerült.

Higgyétek el,nem vagyok pesszimista,de azért nem árt számolni ezzel a lehetőséggel,mert nekem fel kell készülni,hogy utána is van élet,már végiggondoltam,hogy újévig mi minden vár rám,lesznek jó munkák,ha meg sikerülne,az csodálatos lenne!
zsuzsanna83
 
 


Zsó,
Sajnáljuk itt mindannyian, de ez nem jó szó rá.
Ápolgasd a lelked, sírd ki magad, ha az esik jól, beszélj velünk, de ne fordulj be, kérlek!(bagoly mondja verébnek...)

mary80
 
 


Zsuzsa,
Jelentkezz te is!

mary80
 
 


mmzsó

nagyon sajnálom :cry: együttérzek veled

zsuzsika
neked mi volt csütörtökön???

hát sajna nagyon úgy fest a helyzet hogy nem tudok menni januárba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :!: :!: :( :(

Ha valakinek lenne menopur és eladná az szóljon !!!!! :oops:

Megnéztem a sejtjeink című filmet mintha magamat láttam volna :)
boci35
 
 


Mmzsó

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Mmzsó nagyon rosszul esett a hir :cry:
Nagyon biztam benne...
Nagyon együttérzek veled de kérlek nézz előre,Isten meg fog ajándékozni tudom hogy Te is hiszed!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Szisztok lányok!

Elő kerültem először is mmzsó: nagyon, de nagyon sajnálom, letaglózott a hír. Próbálj felállni, regenerálódni. :( :( :(

Aranyosan vagytok, hogy érdeklődtetek utánam, köszönöm...
Képzeljétek el, hogy sajnos nem tudott a férjem eljönni velem a beültetésre, úgy-hogy egydül voltam hős!! Semmi para, semmi idegeskedés, 11 órára volt időpontom és már 11:08 perckor a műtőben voltam. 5 fagyi babából 2 sikeresen szépen fejlődött állapotban került a hasamba!! :lol:
Nem fáj semmim, csak a hasamat érzem néha. Pihengetek, csinálgatom a dolgaimat, de csak piánóban!!

Zsuzsanna83: Mi a dr Reisz Péter magánrendelésén voltunk a férjemmel decemberben talán 2 nap múlva már kaptunk is időpontot, mert a Kopa dr-hoz és a Reisz dr-hoz a SOTE-re decemberben áprilisi időpontról beszéltek. Igaz 22000 Ft-ot kellett fizetnünk a letaglózó hírért. :cry:
Nagyon szimpatikus a Reisz dr, a mintát vittük a hónunk alatt...

Csuncsi: Csak óvatosan a teljeskiőrlésű liszttel,mert a toxinok a mostani (fuzáriumos) időszakban benne vannak: Tönkölyteljeskiőrlésű liszt( TBL-300) biztonságosabb mint a Grahamliszt( GL-200).
zsuzsika76
 
 


Sziasztok!

Köszi a hireket, majd megírom a másik lánynak.

Mmzsó: hát nagyon sajnálom, de majd legközelebb, ne add fel!

Zsuzsika: te egy hős vagy, várjuk az eredményt. Még szerencse hogy fagyibabók felébredtek, remélem maradnak is szépen veled.

üdv kispatak
Vendég
 


Mzsó nagyon sajnálom. :cry:

Zsuzsika, gratulálok a babócákhoz - vigyázz rájuk nagyon! :P

Lili
vízililiom
 
 


Mmzsó
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :!: :( :( :(

Zsuzsika
Nagyon örülök, a két felébredt babykének, vigyázz rájuk nagyon :!: :D

Nekünk is kettő gyönyörűséget ültettek be, kettőt pedig lefagyasztottak :!: :D
Kaptunk róluk képet is, hogy hol vannak pontosan a pocakomba :!::D

Kisgesztenye veled mi újság van???

Mary
Tudom, hogy lógok a levéllel :oops: kerestelek msn-en, hogy beszélgessünk egy kicsit, de nem voltál mostanában fent. :roll:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csajok szeretnék közvélemény kutatást végezni, hogy kinek milyen színű volt a lombik doboz felírata amit vissza adtak nektek?

Köszi nektek!!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika
Arra a kis "dobozkára" gondolsz, amit a beültetés után adnak oda és amiben megtermékenyítik a petesejteket?
Mi azt kaptuk az első programunkkor és feketével írtak rá, a második programunkkor amikor fagyasztott embriókat ültettek be, akkor meg kis kisujj nagyságú, műanyag kis kémcsőhöz hasonló kis tárolót kaptunk.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Helló Zsuzsika

Nekünk 1 volt kék színűvel irtak rá!

Miért szerinted van valami jelentősége?????

Vagy lehet hogy éppen milyen színű filc van az asztalon :) !?
boci35
 
 


Csajok,
Vigyázzatok a babykre, és magatokra is, persze!
kék színű nekünk is.
Röpcsike,
pont tegnap kérdezte az uram, h. mi van veletek:)
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok!

Sikeres lombikból elajándékoznám és/vagy jelképes összegért eladnám a követekző megmaradt gyógyszereimet, vitaminjaimat:

* 10 Elevit vitamin - 2010. decemberig jó
* 30 db Elevit vitamin - 2011. márciusig jó
* 15 db Aspirin Protect 100 mg-os tabletta - 2014-ig jó
* 26 db Meforal 500 mg tabletta - 2014-ig jó
* 20 db Vita-Caps méhpempő kapszula 2011.08-ig jó
* 7 db Crinone 80 progeszteron hüvelygél - 2012.06-ig jó
* 75 NE (bontatlan) Gonal F injekció - 2011.10-ig jó
* Huma- Folacid 5 mg-os folsav 10 db
* 75 NE Menopur por és oldószer injekció - 2012.08-ig jó
* 5*75 NE Merional por és oldószer injekció egyesével csomagolva - 2011.06-ig jó
* 5,5 ml Suprefact injekció- 2012.02-ig jó
* 22 db Metypred 16 mg-os tabletta - 2014-ig jó

Ha valakit érdekel, kérlek, privit írjatok!
Köszönöm, Abubu

KépKép
Kép
abubu
Csákvár
 
 


mmzsó, igazán sajnálom. Tudod, hogy veled érzünk... :cry:

Zsuzsika, most már melengesd azokat a babókat, fáztak sokáig!
Egyébként azért írtam, hogy jókat hallottam a fagyibabákról, mert mikor rákeresgettem a neten a lombikra, mindig olyan fórumra akadtam, ahol pont azt írták, hogy fagyiból sikerült neki. Szóval nem statisztika, hanem információgyűjtés az alapja, de szerintem az pont elég :wink:
Köszönöm a tanácsot a lisztekkel kapcsolatban, szerencsére a graham nem nagyon jött be, a tönkölyt jobban szeretem. Ez van, vállalni kell a kockázatot, mert a fehérről elég egyértelműen le lettem tiltva. Ez is olyan, mint a vaj-margarin vagy az olaj-zsír harc... :?
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Sziasztok!

A közvélemény kutatásra vissza térve: az egyik lombikos ismerősöm hívta fel a színekre a figyelmemet, mert neki 4 volt eddig 2* piros, az nem sikerült és 2* fekete abból 1 élő kisfiú és egy jelen terhesség az eremény. Nem tudjuk, hogy ez jelent-e valamit, de a Zsuzsika embriológustól rákérdeztünk, és akkor terelte a beszélgetést... ennyi a történet, mindenki szűrje le ebből a dolgokat! Nekünk most fekete, bizakodom, bár a májusi is fekete volt a többit tudjátok.
Gyalogkakukk: igen arra gondoltam, mi is olyant kaptunk.
zsuzsika76
 
 


Sziasztok,
Zsuzsika,
kék színnel kapcsolatban?
Szerinted már tudják előre, hogy mi lesz a végkifejlet?:(

mary80
 
 


Mary

Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
kicsigesztenye
 
 


Lányok nagyon érdekelt ez a szines filctoll dolog ezért megnéztem a mienkét.Nálunk 1 stimus lombik volt a kis embis dobozkára nekünk fekete filctollal van rá irva.
Gondoljátok hogy az embriók minőségét jelőlhetik szinekkel???

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kicsi,
Nagyon szépen köszönöm!
Puszi

mary80
 
 


Na ma mérlegeltem 1 hét alatt lement 2,30 kg :) :) :)
boci35
 
 


Sziasztok Lányok!
Megkerültem! Kicsit elutaztunk Kaposvár mellé a zselci erdőkbe kikapcsolódni! Nagyon jól sikerült, szép időnk volt, jó helyen laktunk és jókat ettünk :) Holnaptól kezdődnek a dolgos hétköznapok! :(
Mmzsó; csatlakozom az előttem szólokhoz! :( Sajnálom!
Mary80; nagyon nagyon boldog névnapot kívánok Neked!
Velem semmi lényeges nem történt, elkezdtem pisilgetni a tesztet, még semmi :(
tibma
 
 


Sziasztok

Ha valakinek lenne Menopur átvnném!!!! :)
Írj privit!
Köszönöm
boci35
 
 


átvenném :)
boci35
 
 


Zsuzsika
Remélem nálad a fekete filccel írtak szerencsét hoznak :!: :D
Megnéztem és nálunk a friss embrió és az eszkimóbabás beültikor is fekete filccel volt ráírva a kis embik kuckójára a szöveg......de nekünk sajnos semelyik sem sikerült. :oops:

Számomra az volt elgondolkodtató, hogy előttem nemsokkal Marynek és Krisztinek volt lombikprogramja, sokszor együtt is mentünk a klinikára uh-ra, vv-re és a beültikor velük és avval a csajjal szemben akivel egy szobában feküdtem csak nekem adott a prof. az első uh vizsgálatra időpontot........úgy, mint aki teljes biztonsággal tudta volna, hogy sikerülni fog. :roll:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Bocsi
Ez igen, gratulálok a leadott kilóhoz :!: :D :wink:

Mary
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED :!: :D :D :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csajok,
Köszi!
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok!

Boci: nagyon gratulálok neked, persze irigy is vagyok a sikereid miatt!! :lol:
Én is igyekszem vissza venni a kalóriákból.
Nekem még 1 hét van az eredményhirdetésig.... Remélem gyorsan elteleik majd.
Mary-nek nagyon Boldog Névnapot kívánok!!

Én nem mondtam azt, hogy valamit jelent a szín jelölés, de kíváncsi voltam a ti színeitekre. Főleg azért, mert a Zsuzsika(embriológus) hárította ezt a kérdést.

Olyan szomorú vagyok, mert az egyik ismerősömnek ma mondta meg a Murber, hogy megállt a baba a fejlődésben.... :cry: 8 hetes volt kb.
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika
Remélem egy hét múlva boldogan újságolod majd, hogy sikerültek a picurkák :!: :D Nagyon drukkolok :!: :!: :!: :D
Mondanám, hogy gyorsan eltelik ez az egy hét, de én is várakozó állásponton vagyok és igaz van mivel eltöltenem az időmet, már én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre :!: :D

Nagyon sajnálom az ismerősödet :(.................Istenem olyan igazságtalan az élet...............mondjuk ezt tudjuk, de akkor is :!: :!: :!: :evil:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Zsuzsi,
Köszi Neked is!:)
Csajok, Mennek Nektek a drukkok!

mary80
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt :oops: , most kezdjük el a vizsgálatokat. Belevágok a közepébe. A következőkben kérném a segítségeteket. Nekem eléggé rendszertelen a ciklusom a fogamzásgátló abbahagyása óta és most lenne aktuális az első, a 2.-3. napi vérvétel. (Az a cél, hogy kiderítsük mitől van ez.) Szerintetek barnázás is menstuálásnak számít? Mert most vagyok a 18. napon, de ma elkezdtem barnázni (nem tudom szebben leírni :roll: ) és most nem tudom, hogy ez mensinek számít, vagy sem. Járt már közületek így valaki? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mraan 2010.11.02 19:25-kor.
mraan
Budapest
 
 


Szia mraan!
Remélem sikerrel jártok itt a soten :!: :D
Én is annó bajba voltam, hogy a barnázás mensinek számít-e vagy sem, de végül nem egy orvost megkérdezve, azt a választ kaptam mindegyiktől, hogy akkor van az első nap, amikor rendesen, tehát piros színűen jelentkezik a mensi.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Kedves gyalogkakukk!
Nagyon köszönöm a gyors választ. :)
Akkor még várok vele.
mraan
Budapest
 
 


Szia mraan! Üdv. közöttünk! és mielőbbi sikereket kívánok! Én csak a saját kútfőmből gondolom azt, amit gyalogkakukk81bipbip is írt. Szerintem is várj még! Még én is az elején tartok a folyamatnak, de már az első vérvétlem megvolt! :)

Jövő héten hétfőn, szerdán, pénteken megyek vérvételre, ha valaki arra jár és van kedve; fussunk össze!

Lenne nekem is egy kérdésem. Ti (a többség) már bizonyára túl vagytok a méhüreg vizsgálaton. Akinek itt a SOTE-n csinálták, hogy megy ez?! Én választhatok, hogy altatásban szeretném vagy sem? Köszönöm!

Felteszek egy képet, ahogy összebarátkoztunk egy szarvassal, majd jól megsimogattam :D Kép
tibma
 
 


Kedves tibma!
Köszönöm neked is a választ. :D
Ma reggelre rendesen megjött, úgyhogy péntek reggel megyek az első vérvételre. Mire számítsak, sokat kell várni?

Tök jó ez a szarvasos kép! :D
mraan
Budapest
 
 


mraan!
Ez jó hír! :)
Nekem nem kellett várnom, de elmesélem hogy is volt. Az ajtó ahova behívnak a folyosó végén van. Miután az ajtó előtt mindkét oldalon ültek lányok a padokon én leültem a legvégére, kb. 3 paddal hátrébb mint az ajtó. Mondták, hogy aki veszi a vért ki szokott nézni, nem kell kopogni. Megérkezett egy lány, ő nyilván rutinosabb volt, mert beállt az ajtó mellé, amikor az kinyilt ő már bent is volt. Én ekkorra tudtam felállni a padról :) de gondoltam, sebaj, én ezért nem fogok pampogni... Ő kijött én bementem. A hölgy nagyon kedves volt! Miután készen lettünk még ültem egy 5 percet a szokásos padomon, hogy ha esetleg elájulnék még ott tegyem, majd mentem a dolgozóba :) Az egész nem tartott tovább 10 percnél!
Hétfőn én is ott leszek, szerintem 7.45. körül!
tibma
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?