Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó!Ez az!Ügyesek vagytok 2 bébi,és ma jól megkapaszkodnak majd a pincurik :wink:
Rengeteget pihenj sok sok folyadék és minden rendben lesz :!:
Rothi gratutálok!Vigyázz magatokra!
Mindenkinek drukk++++++++++++++++++++
Szép hétvégét!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Köszi szépen,Kamilla!

igen,ma megkaptuk őket,szépek,reméljük megnőnek vagy 3 kilósra (na jó,ikrek esetén a 2,5 is jó lesz) :lol:
Itthon pihengetek,az uram körbeugrál,jó dolgom van.29-én mondják meg a frankót.

Én is szép hétvégét kívánok Mindnyájatoknak!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akartam már elvenni tegnap este a laptetőt senkitől!!!!! :wink: :lol:

Zsó

Mennek a drukkok, gondoltam rátok délelőtt!!!!! :wink: :D 8-kor erősen gondoltam rád hogy már tuti "készülődtök"!!!!! :wink: :D Nagy az izgalom!!!!!! :D

Kamilla

Apja lánya????? :wink: Legalábbis az iwiwes képekről nekem ez jön le? :wink:
Biztos nagyon jó kisbaba!!!!! :wink:

Adri? Krisztike? :roll: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 

 
 

Köszönöm a kedves szavaitokat,Lányok,nagyon jólesik a biztatás!

Kamilla,
biztos nagyon élvezed a babázást :wink:
Twistről nem tudtok?úgy látom,lejelentkezett a babanetről :shock:

Röpcsi,
ígérted,hogy jössz még,hát hol vagy????

Vízilili,
te ma mész megint vv-re,ugye?Gyere majd a hírekkel!

Rothitimi,
te is légyszíves,hiszen jól felcsigáztál minket a csodálatos híreddel! :wink:

Boci,
ha nem tévedek,neked ma 1.vv.,már biztos izgulsz és drukk neked!
Vendég
 


Kicsigeszti,
veled mi van?Szünet?
Vendég
 


mmzsó,
nagyon szuper, csak most olvasom!
A szívhangos-műtőorvosos sztorin meg jót mosolyogtam. :)
zsuzsanna83
 
 


Sziasztok!
Most biztos hülyeséget kérdezek, kérlek ne nevessetek ki! Ugye az első vérvételre a cilus 3. napján kell menni. Ha holnap megjön, akkor melyik a harmadik nap? A csütörtök vagy a péntek? Köszi :D

Lili, írj!!!!!
tibma
 
 


Sziasztok

mmzsó
köszi a drukkokat :)

timba
szerintem ha jól emlékszem akkor a csütörtök :)


ma voltam az 1 vv-n ma nem történt ott semmi, viszont 3 körül értem haza és alig vártam hogy lefeküdhessek olyan fáradt voltam. ( aludtam is egy jó nagyot )

Találkoztam Lilivel is
nagyon örülök hogy megismerhetem :) szeretek vele beszélgetni :)

tegnap itthon tökre megrándult a derekam és úgy fáj hogy majd be pi......tem :)
De mára szerencsére sokkal jobb.

Nem tudom ki hogy van vele de Én nagyon sokat híztam az elmult pár hónap alatt, csak az elmult 2 hétben 4 kg :(

már csak 2-t kell aludni :)

Mindenkinek drukkolok és kitartás!
boci35
 
 


Csajok, én is drukkolok Nektek!
Röpcsi,
Te pedig írj már...

mary80
 
 


Tibma,
csütörtök!Amikor megjön,az az 1.nap.

Boci,
továbbra is drukk-hegyek!Én nem híztam hál'Istennek eddig,az előzőnél sem.Inkább utána.De akkor meg bedobtam az "estecsakegyjoghurtvagykefir"-trükköt.

Lili,
veled mi van?

és Rothitimi?
Vendég
 


Sziasztok :lol:

Holnap lesz az Én napom :) :) :) nagyon izgulok és ideges vagyok, sikeresen kibirtam hogy ne vegyek tesztet :) :lol:

mmzsó
köszi a drukkokat :) viszont neked is
( neked ha felszednél egy pár kg az is jól álna!
de nekem mint egy nagy medve akkora vagyok már :( )

mary
köszi az infót :)

mindenkinek kitartás és drukkolok a sikerességekért!!


Maradt egy ORGALUTRAN 0,25 mg/0,5 ml injekció
+ 1/2 doboz BETADINE kúp
akit érdekel olcsóbban keressen meg!
boci35
 
 


Köszi Lányok a válaszokat, akkor holnap reggel megyek! :)

Boci35, várjuk a híreket!!! Reméljük csupa-csupa jó!!! :)

Lili, jelentkezz!!!
tibma
 
 


Köszönöm az érdeklődést Lányok, jól esik, sajnos hétfőn rossz hírt kaptam, bár addigra már sejthető volt. A két kis babóca kezdemény meggondolta magát és a kezdeti megtapadás után a távozást választották. :oops: :cry: :cry: A prof. azt mondta, hogy biokémiai terhesség volt (sajnos ez némely intézményben a sikerrátába számít), mindenesetre még maga a szó is olyan rossz csengésű.

Most kellett két nap míg összeszedtem magam, de már előre nézek, és most a méregtelenítésre koncentrálok - ma elkezdem begyűjteni a gyógyteákat, megyek akupunktúrára és talpmasszázsra, így remélem most még jobb kondiban leszek a következő alkalomra, meg hát a 3 hónapot is ki kell tölteni vmi hasznossal.
Másrészről szorítok nektek, remélem én vagyok az utolsó aki rossz hírekkel szolgál.

Tibma, majd este írok neked privit.

(most még egy elkeseredett) Lili
vízililiom
 
 


Lili,
:cry: de kár!
Nagyon sajnálom,hogy így történt.

Tényleg pihend ki ezt a hosszú menetet és másodjára sikerül!
Vendég
 


Lili,
Tudom, már a könyöködön jön ki, és nem is jó szó ez-de tényleg sajnálom én is! :cry:

Mmzsó,
Te hogy vagy?

Boci,
Rólad hírek?

mary80
 
 


Lili! Együtt érzek veled, májusban én is áttéltem :cry:
Fel a fejjel és próbálj meg valmilyen más elfoglaltságot találni magadnak, tudom ez nehéz de muszály!!

Boci valami újság van már?

MMzsó ugye pihensz?

Én pénteken megyek és akkor mondják meg, hogy hétfőn vagy kedden kapjuk vissza a fagyasztott babácskáinkat!! :lol:
Már várom és pihenni fogok!!!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
jól teszed!Én is pihenek,idáig nem nagyon csináltam semmit.Holnaptól picit dolgozom,de módjával.

Mary,
köszönöm az érdeklődést,nagyon jól vagyok.Sokkal jobb passzban vagyunk mindketten most a másodiknál!kívánom neked nagyon-nagyon,hogy mielőbb te is fagyilombikozhass!
Vendég
 


Sajnos nem sikerült :( :( :( :(
boci35
 
 


sziasztok Lányok!
Most látom a híreket és teljesen le vagyok taglózva! Rettenetesen sajnállak Titeket Lili és Boci, nem is tudom mit mondhatnék, ami nem közhely.... Nagyon sok erőt kívánok Nektek és kitartást!!!!
Lili, este nem írtál, nyilván nem volt sok kedved! Nem gond, majd írsz, ha úgy érzed!

Én túl vagyok az első vérvételen! ez is valami...
tibma
 
 


Boci,
Neked is ugyanazt tudom írni, amit Lilinek is írtam :cry:
Ha lesz erőd, írd majd meg légy szíves, amiről beszéltünk...

mary80
 
 


Boci,
hát nagyon sajnálom. :cry:
Vendég
 


sziasztok csajok

köszi rendesek vagytok :)

Nagyon szomorú vagyok a legszarabb az hogy tökre azt hittem hogy most sikerült!
nem is emelkedett a hcg-szint
Nem tapadt meg!
Gondoltam hogy a jóisten velem van!Szóval akkor dec vagy januárba mehetnék megint ha anyagiak nem jönnének közbe és lenne miből !

Megirok majd mindent mary-nek már mondtam :)

Akikkel beszélgettem vagy láttam a mostani projektbe kb velem együtt 7 ember ebből tutira 4-ünknek nem sikerült 2-t nem tudom 1-meg pénteken tudja meg! Nem valami jó az eredmény mutató!

Tudjátok ez olyan mint egy társasjáték valaki mindig kiesik ki előbb ki a cél előtt de van aki beér a célba és győztes :)

A multkor kiestem az elején most meg a cél elött :)

Mindenkinek drukkolok,
minél több embernek sikerüljön és legyen végre boldog!!
boci35
 
 


Boci, ezt nagyon szépen írtad. Tetszett a társasjáték-hasonlatod. :)
Mi még persze most is a kimaradsz egy körből résznél tartunk, de lassan úgy látom, hogy türelmesebb vagyok, mint a családom/barátaim. :)

Hajrá (kényszer)optimizmus!

És egy szívmelengető:
Ma kértem időpontot páromnak andrológiára (Kistarcsai Kórház), és mikor megtudták, hogy mihez kell, bepasszíroztak minket 2hét múlvára. (amúgy csak december végi időpontot tudott volna adni a hölgy) Szóval olyan jó érzés volt, hogy szó nélkül, kérés nélkül megértette valaki, hogy mekkora örömet tud adni azzal, hogy egy picit meggyorsítja ezt a türelemjátékot!
Hasonló jó élményeket nektek!
zsuzsanna83
 
 


Zsuzsanna,
Ez tényleg jó hír!

mary80
 
 


Sziasztok!

Kinél mi újság?

zsuzsika76
mit mondtak ma?

mmzsó nemsokára mehetsz vv-re :)

lilikém
hogy vagy????


Én megvagyok csak a hasam és a derekam fáj nagyon :(
Neki állok diétázni hátha lemegy egy pár kg :(


örömmel közlöm veletek, hogy az egyik ismerősöm
aki ma volt a 2 vv.-n örömmel hagyta el a klínikát
sikerült neki :)
boci35
 
 


Sziasztok Lányok!

Már igértem korábban, hogy olvaslak titeket, ez csak részben sikerült - pedig Kicsigeszti megirgértem. No most szakítottam rá időt.
A munka megyeget, még csak 3 napja vagyok ott, majd remélem alakul, egyelőre minden és mindenki nagyon idegen és furcsa. Kocsi levizsgázott 2 hete, de most tönkre ment a hütő, férjem azt szereli. Fiacskám irt a héten. Nagyon jó hangulatban van, már csak az kellene, hogy kicsit felénk is közeledjen - hát ez nem tudom mikor lesz,nem most az biztos.

Jó pár oldalt végig olvastam, annyira szurkoltam nektek lányok a zebrás tesztért, és ugy látom nem sikerült. Lesz még másik alkalom, ne adjátok fel. Türelem, kitartás és meglesz az eredmény!

Én egy másik lombikos oldalt is olvask napi szinten, ott most annyi a zebrás teszt, hogy csak na. És nagyon sok a spontán baba is. TEssék nem feladni, lehet hogy magától is sikerül.

Mmzsó: ha jól látom, akkor most te vársz majd eredményre? Remélem minden ok-s lesz.

Kamilla: mi ujság veletek? Tudsz valamit Krisztiról vagy valami elérhetőséget hozzá, esetleg iwiw?

Sajnálom amit Twist-ról irtok, már egyáltalán nem fórumozik? VAjon mi történt vele? Tavaly még napi szinten levelezett velem, aztán mér a kh-ból is irt, aztán semmi. A blogját sem lehetett már olvasni és most már teljesen eltünt? Nem értem. Pedig olyan gyönyörűséges lánya van és olyan megható története, ahogy várta a kicsi Dorka babát.

Kérdeztétek itt többen az élettársi papirt: önkormányzat jegyző vagy anyakönyvvezető nem ad ki ilyen papírt? Mert én hallottam már ilyesmiról, és csak 1-2 ezer pénzecske!

Gyógyszertár: sajnos az árak nem egyformák. Tuti hogy a klinikával szembeni biztos kihasználja a helyezetét, ilyen a Délinél is. De szerintem minden patika tud rendelni gyógyszert és meghozzák másnapra nem?

Minden jót nektek és majd igyekszem gyakrabban benézni

üdv kispatak
Vendég
 


Kispatak,
köszi a drukkot,igen pénteken 1hét múlva tudjuk meg az eredményt.

Köszi,Boci,hogy megírtad a jó hírt,jó ilyet hallani.Egyszer nekünk is sikerül,muszáj!!!!!

Zsuzsanna,
örülök,hogy kaptatok időpontot.Nem egy vörös hajú hölgy volt véletlenül,45 körüli,valamilyen Judit?A Lantos dr.-hoz mentek?ő van Kistarcsán.A férjemet ő műtötte herevisszérsérvvel.Ők vannak a Czeizel-féle családtervezőben is.nekünk nem néztek morfológiát.(alak).Figyeljetek rá,hogy nézzenek,mert nekünk kiderült,hogy azzal van a legnagyobb baj.De a klinika úgyis csak egy komplett leletet fogad el,úgyhogy minden rendben lesz.

Zsuzsika,
mi a helyzet a fagyibeültetéssel?

Lányok,
nekem annyit fáj a hasam,sokszor éjjel is.De nem baj,csak legyen értelme!
Vendég
 


Szisztok!

Vissza olvastalak benneteket, nagyon sajnálom és megdöbbenéssel olvastam Boci bejegyzését, főleg azért is, mert mi beszéltünk telefonon is! :cry: :cry: Sok erőt kívánok a későbbekhez...

Mmzsó: Ugye pihensz még? Jövő héten mikor kell menned az eredmény hirdetésre? Hétfő-szerda?

A társasjátékkal egyet értek, sajnos én is befutottam a célba májusban, majd kiscsit később de elvéreztem,,, én annyira ideges voltam, hogy a levegő cikázott körülöttem, mot járok valakihez aki erőt ad, és nyugtat. Most nem idegesítem magam, sőt nem ez a legfontosabb problémám, úgy gondolom, hogy ez nekem most nagyon jó!!! Főleg a májusi igegeskedés után másképp érzek!!
Az én hasonlatom erre a körre az volt, mikor a főiskolára jártunk és nem akart sikerülni egy vizsga pedig nagyon készültünk rá és láttuk, hogy 1-es, akkor volt egy hatalmas űr az 1-*2 között amit nagyon nehéz volt átlépni. Most ugyanezt érzem sajnos!! Bárcsak 2-es lenne már!!!

Fel a fejjel csajok vannak olyanok is akiknek már sikerült az indexébe beíratni a 2-est!!! :lol:

A sok duma után elfelejtettem leírni, hogy csütörtökön 12 órára megyünk a fagyibabákért!! Remélem csodásan felébrednek és akarják a mi szeretetünket!! Most a kislányom nem tud semmiről és remélem csak a jóhírt fogja megtudni!!
:lol:
zsuzsika76
 
 


Kamilla
Bocsi, még meg sem köszöntem a múltkori segítségedet :oops:, köszi szépen :!: :D :wink:
Remélem, mindannyian jól vagytok :!: :D Nagyon aranyos a kis Krisztike! :D


Mmzsó
Olvastam, hogy elkezdtétek a következő lombikkezelést és hogy milyen szépen haladtatok, a beültetés is megtörtént már :!: :D Nagyon drukkolok, hogy sikerrel járjatok :!: :!: :!: :D :D :D A háztartásvezetéssel és a munkával csak óvatosan, habár a Te munkád megnyugtatja a pocaklakókat :!: :D


Mary
Hogy vagy/vagytok :?: Lelkileg, fizikailag, munkaügyileg :?: Olvasgatom időnként a blogodat, remélem, hogy hamarosan jobb hangulatod lesz!



Vízililiom
Nagyon sajnálom, hogy a babák nem maradtak veled/veletek :!: :cry: Egy, két nap vagy amennyit csak gondolsz, kell a történtek megemésztéshez…………persze ezt soha nem lehet igazán teljesen feldolgozni, de mind azok amiket írtál, a méregtelenítés, akupunktúra, talpmasszázs, mind-mind segíteni fognak, hogy újra erőre kapjál, megerősödjél és aztán újból neki vághassál a babáidhoz vezető útnak! Pihenést és kitartást kívánok Neked!:D :wink:



Boci
Sajnálom, hogy nem sikerült a kezelés :!: :cry:
Én májusban hittem nagyon abban, hogy akkor sikerülni fog a kezelés…….de sajnos nem sikerült és akkor nagyon ki is borultam, borultunk a férjemmel, mert igazából sok minden volt, ami a háttérbe zavaró tényező volt, de akkor ezeket nem vettem észre. :( :roll: Mára ezeket helyre tettem és most nagyon bizakodok/bizakodunk, abban, hogy minden rendben lesz :!: :D Remélem, decemberben eltudjátok kezdeni a következő kezelést :!: A társasjáték hasonlatod nekem is tetszett. :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Zsuzsanna
Milyen rendesek voltak az andrológián veletek :!: :!: :!: :D Az elmúlt egy, két hónapban nekem is ilyen szívmelengető, jó élményeim voltak az orvosokkal kapcsolatban :!: :D Akihez csak mentem és mondtam, hogy mielőtt állunk, mindenki olyan segítőkész és gyorsan időpontot adó, érdeklődő, velünk együtt érző volt. Annyira jól esett :!: :!: :!: :D



Kispatak
Örülök, hogy az új meló megy, menni fog az, csak egy kis idő kell, ügyi vagy :!: :D :wink: Idő kell mindenhez, amíg belerázódik az ember :!: :D Örülök, hogy a fiad írt és hogy jól van :D Eljön annak is az ideje, amikor meglátogat majd Titeket :!: :D A hűtőt sikerült aztán megszerelnie a férjednek :?:



Twist, Adri, Krisztike, hogy vagytok :?: :?: :?:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Röpcsike,
Írtam Neked, ha lesz időd, választ is várnék!:)
Magadról egyébként nem is írtál!
Mi újság?
Miért változtattál nevet?
Boci,
Mit döntöttél?
Csajok,
hogy vagytok?
Jók a hasonlataitok!:)
Zsuzsika,
Hová jársz egyébként?Mármint, aki megnyugtat...
puszi Nektek

mary80
 
 


Sziasztok!


Én egy kicsit régi motoros vagyok már, az elsők között voltam, akik ide elkezdtek felírni, csak aztán mivel nemrég intézetet váltottunk és egy kicsit pörgősebb lett az életem, nem igazán volt időm beszámolni, hogy hol is tartunk.:oops:

Először is üdv. az ujjaknak és nagyon sok sikert kívánok Mindenkinek a babásodáshoz :!: :D

Másodszorra pedig előzetes abból ami eddig történt.
Mi lassan 7 éve lesz már, hogy a csoda/csodák megérkezésére De aztán kiderült, hogy mégsem.várunk :!: :oops:
Én kb. 3 évig szedtem fogamzásgátlót, majd utána g. védekeztünk aztán már avval sem. Tudtuk, hogy védekezés nélkül bármikor teherbeeshetek és ha ez így történt volna, akkor a babát gondolkodás nélkül meg is tartottuk volna. :D De teherbeesni nem estem, vagyis egyszer azthittük, hogy mégis csak sikerült. Elmentem a nőgyógyászomhoz, akihez csak fogamzásgátló felírása és rákszűrés miatt jártam, és a 3,4 év alatt 1 v. 2-szer volt csak valami nőgyógyászati bajom, amire valami gyógyszert v. kúpot kellett, hogy felírjon és már pikk-pakk el is múlt a problémám. Szóval nem volt semmi gond, nem volt vissza-visszatérő, huzamosabb ideig tartó problémám és a dokival is meg voltam elégedve. A doki megvizsgált és elmondta, hogy nem vagyok terhes :oops: , mire én mondtam neki, hogy sebaj, majd csak sikerül. :D Erre ő megkérdezte, hogy védekezünk-e vagy sem? Mondtam, hogy egy jó ideje több, mint 1 éve már nem, de nem álltunk rá a gyerekprojektre, tehát nem számolás, hőmérőzés alapján vagyunk együtt spontán, hanem akkor, amikor akarjuk. Ha sikerül a baba, akkor mindenképpen megtartjuk, mert beszéltünk már róla, hogy szeretnénk. Erre Ő mondta, hogy tehát akkor akarunk kisbabát, amire én már határozott igennel válaszoltam, hogy igen akarunk. :D
Mondta a doki, hogy tekintve az elmúlt heteket, hónapokat és évet, mivel eddig így spontán, szabadon nem sikerült teherbeesnem elindít nálam egy alapkezelést. (Persze előtte semmilyen vizsgálatra, például hormonvérvizsgálatra nem küldött el :oops:, csak szedtem az általa felírt gyógyszert, és amikor erős rosszullétre panaszkodtam csinált egy ultrahang vizsgálatot, majd tovább szedette velem a gyógyszert, hol normál, hol magasabb adagban! :? A rosszullétre pedig csak annyit mondott a hormonok a dolgoznak!) Mikor már nagyon rosszul voltam elmentünk hozzá a férjemmel és kértünk tőle vérvétel vizsgálatra beutalót. Adott is két beutalót és ekkor már a mobil számát is megadta. Az első vérvételre elmentem a másikra viszont nem tudtam elmenni, ezért fel is hívtam a dokit, de se a mobilján se később a szakrendelőbe nem tudtam elérni :evil: ezért úgy gondoltam másik orvoshoz fordulok. :roll:

A második orvosomhoz – akihez az egyik barátnőm révén kerültem – mondhatni az utolsó percben kerültem! :D Az előző orvosom ugyanis több hónapig annyi gyógyszert beszedetett velem, hogy amikor ehhez az orvoshoz kerültem, ennek az egész kezelésnek, hormon túladagolásnak a következménye, éppen akkor jött ki rajtam. Ehhez a második dokihoz először a ciklusom elején mentem el és miután elmondtam mi volt eddig - vizsgálat nuku, hormongyógyszert szedtem, hol ekkora, hol akkora adagba és a szedés alatt jelentkező rosszullétekkor csak, uh vizsgálat volt, aztán a doki azt mondta nyugodtan folytassam tovább a gyógyszer szedését nem kell a rosszullétekkel foglalkoznom – Ő elmondta, hogy most ebben a ciklusban mikorra időzítsük (termékeny napok) az együttlétet, mikor próbálkozzunk spontán!
Mondta, hogy most várunk egy, két hónapot, amíg ezek után a gyógyszerszedések után, kicsit magához tér, kitisztul a szervezetem, közbe elküld majd vérvétel vizsgálatra, ultrahang vizsgálatra, aztán majd a továbbiakat meglátjuk, azt is, hogy ha kell, akkor milyen gyógyszert kell, hogy felírjon majd nekem! :D

A tervezett termékeny napokon próbálkozni viszont nem tudtunk, mivel akkor váratlanul erős mensesen kívüli vérzésem volt és az utolsó percig úgy nézett ki, egészségügyi kaparás lesz a vége. :evil: :oops: :cry: Az ultrahang vizsgálatkor mondták, hogy sokáig szedtem a hormonkészítményt (amit ugye az előző orvosom írt fel). Ekkor derült ki, hogy hormon túladagolás történt nálam :!: :( Ez a doki aztán rendesen mindenféle gyógyszerekkel, méh összehúzó gyógyszerekkel ki is kezelt és úgy látszott a babairányba is elindulunk végre :!: :D De aztán kiderült, hogy mégsem. :( Ö is végül össze-vissza kezelgetett, aztán hazudozott össze-vissza, majd egyik napról a másikra el is tűnt! :evil: :?
(Megjegyzés: először a Szent Imre kórház melletti kis rendelőintézetbe jártunk hozzá, majd egyszer csak azt mondta, a továbbiakban ott nem, de a sote II-n előzetes telefonon való időpont egyeztetés alapján reggeli időben tud ott minket fogadni. Azt mondta a kis szakrendelőt felújítják. Mivel egyikünk sem járt arra fele és hittünk is neki, ugyan miért hazudott volna, a II-es számú sotera előzetes megbeszélés után mentünk be hozzá vizsgálatra. (Persze mindig reggel 8 órára hívott be minket és mindig 11 óra fele tudtunk csak eljönni onnan). Ez pár hónapig el is ment, aztán egyik alkalommal a barátnőm amikor felhívta, azt mondta nem tudja mikor tudja fogadni a betegeit, mert vidéken van, hívja vissza két hét múlva. :? A barátnőm vissza is hívta, de akkor meg azt mondta nézze itt -10 fog van, én a maga problémájával foglalkozni most nem tudok. :shock:
Na, mivel nekem is aktuális volt, hogy mennyek hozzá, én is felhívtam, mert úgy nézett ki sikerült a baba, halványan pozitívat jelzett a teszt. Nekem is azt mondta vidéken van, de, hogy most nem ér rá, hívjam vissza 1,2 nap múlva és addig csinálja még egy tesztet. Jól van, csináltam, de az már nem volt pozitív, de azért felhívtam. Erre azt mondta nézze ez a baba biztos elment, nem kell vele foglalkozni vagy valami ilyesmit mondott (tehát bunkó volt), nem tudok most innen semmit sem mondani, hívjon vissza két hét múlva. :shock: Ezekután aztán már semelyikünk se a barátnőm, se én nem tudtuk elérni telefonon.........ami azthiszem jobb is.:(
A barátnőm elment aztán a kis szakrendelőbe, ahol kiderült, hogy a rendelő nem is volt felújítva, hanem kirúgták onnan és ott már egy másik doki rendelt. Ezekután én felhívtam a sote II-es számú klinikát, ahol megtudtam, hogy onnan meg vidékre küldték le ezt a dokit. Na, ezekután mindegyikünk befejezte vele és mindegyikünk keresett magának egy másik dokit.

A harmadik doki, a melóhelyemmel egy házban volt, régen jártam is hozzá, csak diák koromba elég költséges volt, így azért mentem el a MÁV-os dokimhoz……lehet, hogy nem kellett volna aztán. :roll:
Ez a doki nagyon korrekt volt, a férjemet is és engemet is kivizsgáltatott. A férjemet elküldte andrológiai vizsgálatra, engem meg hormonvizsgálatra, 3 hónapig hőmérsékleti görbét kellett vezetnem és meghatározott időben kellett együtt lennünk, de sajnos a várva várt babánk is sem érkezett meg hozzánk. :(
A három hónap próbálkozás és az eredményeink áttekintése (amik jók voltak) után, aztán azt mondta, tanácsolta nekünk a doki, hogy igaz Ő elkezdhetne nálunk egy alapkezelést (gyógyszeres), de őszintén megmondja, hogy ahelyett, hogy most bármi kezelést elindítana nálunk, inkább egy meddőségi központba utalna be minket. Az eredményeink jók, de szerinte meddőségi központhoz kellene fordulnunk, ahol ennek a problémának a megoldására specializálódott emberek dolgoznak, akik napi szinten különböző vizsgálatokat eltudnak végezni és szerinte az inszemináció kezeléssel sikerülne a baba. :D Szóval tök korrekt és normális volt :!: :D Tudta, hogy magasabb szakértelmű, szintű orvosok, intézet segítségét kell igénybe vennünk :!: :D

A klinikára először 2006 április 27-én 14:00 órára kaptunk időpontot, de egy szülés miatt Murber dokihoz csak este fél 6 körül kerültünk be. :oops:
Először kivizsgáltak minket (nem találtak semmit, csak a prolaktinomra írtak fel egy Bromocriptin nevezetű hormonbogyót), aztán Urbancsek prof. azt mondta, egy kis petefészek stimulációs kezelést fognak nálam csinálni, tehát terminált kezeléssel fogunk indulni. El is indultunk, de se az első, se a második, se a harmadik, se a negyedik, se az ötödik kezelés nem sikerült. :( A kezelések persze nem mentek valami simán, mármint folyamatosan, maradtak ki hónapok v. ciklus, mivel egy, kétszer lett egy-egy cisztám, amire hol aztán mondták, hogy felszívódik majd hol pedig fogamzásgátlót írtak fel rá. Ha pedig cisztám nem volt, akkor meg a dokik nem voltak bent, szabin v. konferencián, előadáson voltak.
Az öt sikertelen terminált kezelés után Murber doki azt mondta, hogy a továbbiakban új terminált kezelést elindítani már nem fog, mert ha eddig nem sikerült, akkor már a hatodik v. hetedik kezelés segítségével sem fog sikerülni a baba, ezért elküldött HSG vizsgálatra, aminek az elvégzése után, az eredménytől függően inszeminációs indítana majd el. A HSG elvégzésére 2007 augusztusában került sor, aminek az eredménye: a jobb oldali petevezetőm vége lezártnak tűni, többszöri kontrasztanyagos bevitellel sem sikerült átjárhatóvá tenni. A bal oldali petevezetőm átjárható. :( :D
A HSG vizsgálat után elkezdtük az inszemináció kezeléseket, 2007 szeptemberétől 2009 január, februárjáig végig csináltuk az összes, azaz a 6 inszeminációs kezelést, szintén eredménytelenül. :( 2008 decemberében kiderült az inzulinrezisztenciám, amire azóta gyógyszert is szedek + mellette mozgok és diétázok is. Mivel az akkori belgyógyászom az akkori insulin értékemmel nem javasolta a lombikprogramot, halasztottunk, vártunk, fogynom kellett és stb. Nyár fele végül sikerült jó sok kilótól (több, mint 20 kilót adtam le) megszabadulnom és az értékem is lejjebb ment, így megkaptuk az igazolást, miszerint szerinte is, mármint a belgyógyász szerint is elkezdhető a lombikprogram. :D

Nyár elején viszont költözés miatt a lombikprogramot elkezdeni nem tudtuk, de a programhoz szükséges vizsgálatokra elmentünk. Augusztusban, a költözködés, átmeneti szálláshelyünkön való berendezkedés után bejelentkeztünk aztán a klinikára, lombikprogramra. Az asszisztens adott időpontot és mondta, hogy minden leletet vigyünk el magunkkal. Mondtam rendben van, de azért megkérdeztem, hogy kell-e még valami, azt mondta semmi. Szeptemberben el is mentünk, a prof. átnézte az összes leletünket, minden jó volt, a belgyógyászunk által írt papírt is elfogadta. Majd jött a hideg zuhany. :( Azt mondta minden jó, de mivel a hsg leletem elég régi 2007-es, friss leletre van szüksége, de nem HSG leletre, hanem méhtükrözéses leletre, hogy minden rendben van-e. Hát mit mondjak, jó pipa lettem, mert ha ezt tudtam/tudtuk volna, akkor nyáron a költözés után megcsináltattam volna. :evil: :? Na, mindegy, azonnal felhívtam az általa megadott orvost, aki érdekes módon nem a kollégája, tehát Murber doki volt, hanem egy másik doki a klinikáról. Szerencsére a ciklusom is jól alakult és az altatáshoz szükséges vizsgálatokat is sikerült gyorsan elvégeztetnem, így hamar meg is történt a műtét, ahol szintén semmit nem találtak. :D (Adrinál az egyik itteni fórumosnál lapar és méhtükrözés is volt, endot találtak és utána igaz a következő hónapban kezeléssel nem, de az utána levő hónapban spontán sikerült aztán teherbeesnie és ma már boldog Anyuka!:D).
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


A beavatkozás után egy mensest meg kellett várnom, mert mondták, hogy hogyha rendesen jön meg, akkor van csak igazán minden rendben, ha viszont nem jön meg vagy nem rendesen, akkor valami van baj. Szerencsére igaz 1,2 nap csúszással, de aztán rendesen megjött. Így a mensest követően ismét bejelentkezhettünk a klinikára lombikprogram kezdésre és és akkor már elkezdhettük az 1. lombikprogramot.:D
Minden nagyon szépen alakult, a gyógyszerekre jól reagáltam, szép számmal tudtak petesejtet is leszívni, a férjem eredménye is jó volt :!: :D Az első lombikprogramunkkor 14 petesejtet szívtak le, amiből 10 termékenyült meg. Két 8-8 sejtes embriót ültettek be, nyolcat pedig lefagyasztottak. :D Az eredményt, hogy velünk maradtak-e a babák vagy sem, pont szilveszter napján tudtuk meg. :( Nagyon elkeseredtünk, hogy elsőre nem sikerült és mind egypár lombikos ismerősünk, mi is aznap gyújtottunk értük este egy gyertyát. :( Az év első napjai nagyon nehezen, szívünkbe fájdalmat hagyva teltek. :( Az egyedüli dolog ami segített valamelyest túllépni a dolgokon a lakás keresés, majd a költözés volt. Minden a lakáskeresés majd a költözés körül forgott.

Négy hónapot kihagytunk, majd májusban ismét belevágtunk a lombikprogramba, a másodikba. Mivel az első lombikkor voltak lefagyasztott eszkimó babáink választhattunk, hogy újból hosszú kezelést csinálunk-e végig vagy rövidet, tehát, hogy a lefagyasztott babákat beültetését kérjük-e be. Mivel a prof. azt mondta, hogy sok lefagyasztott babánk lett, nagy az esély arra, hogy egypáran felébrednek és ha felébredtek, akkor a fagyasztást túlélve nagy az esélye annak, hogy meg is maradnak. Így a fagyi babás beültetésnél maradtunk/döntöttünk. :D Az utolsó uh vizsgálatkor, mikor rákérdeztem az eszkimó babák felébredési esélyeire, azt mondta a doki, hogy lehet, hogy mind a nyolc felébred majd, de a fagyasztás miatt mivel 40%-ban roncsolódhatnak a sejtek, így lehet, hogy a 8-ból egy, kettő, három, négy stb ébred fel, de az is lehet, hogy csak egy vagy egy sem. :oops: A beültetés napján tudtuk meg, hogy a 8 embrióból kettő 8-8 sejtes és egy 3,4 sejtes ébredt „csak fel”. A két nyolc sejtes embrióból az egyik a beültetés előtt tovább fejlődött 9 sejtes lett, így egy 9 és egy 8 sejtes embriót ültettek aztán be. :D A 3,4 sejtes embriót nem, mondván, hogy nem vagyok 30 év fölött, félnek a többes terhességtől és a leleteim nem indokolják. Sajnos a két beültetett embrió nem maradt meg, így mind a 8 babánkat elveszítettük. :cry: A nyolc fagyibabából 3 élte túl a fagyasztást, akikből egy nyolc és egy kilenc sejtes embriót ültettek be, a harmadik babykét, aki 3,4 sejtes volt, azt mondták nem ültetik be, de lefagyasztani sem fagyasztották még egyszer le. :? Ezekután döntöttünk úgy, hogy a sotén itt befejeztük, átmegyünk a Kaáli Intézetbe :!: :D

Egy netes nőgyógyász (akitől régen tanácsot kértem) ajánlott a Kaáliban egy dokit, akihez július elejére sikerült is bejelentkeznünk. :D Szerencsénk volt, mert nagyon nehéz időpontot kapni a dokikhoz. Az első konzikor elvittük az össze leletünket (jó pár leletet), megnézte őket, beszéltünk és azt mondta, hogy mivel, hogy úgy mond semmi probléma nincs nálunk, ismeretlen eredetű meddőségről van szó, az eredményeink jók, a lombikprogramkor gyönyörű eredményeket értünk el, a férjemnek is jók az eredményei, további vizsgálatra küld el minket. Így beutal minket egy géndiagnosztikai intézetbe genetika, kromoszóma vizsgálatra. A férjemnek kromoszóma vizsgálatot, nekem pedig egy teljes meddőségi panelt kért.
A géndiagnosztikára még mielőtt elmentünk volna utána érdeklődtem az áraknak.
Az orvos megírta, hogy a férjemnek a kromoszóma vizsgálata 20.000,-Ft-ba, az én vizsgálatom, ha mind a 4 vizsgálatot egyben végeztetem el (mert külön is lehet), akkor abban az esetben 10. 000,-Ft kedvezményt tudnak biztosítani, így a tesztek teljes ára 40. 000,-Ft-ba kerülne. Ha pedig külön akarom elvégeztetni őket, akkor:
- a kromoszóma vizsgálat 20.000,-Ft-ba,
- a CFTR vizsgálat 10. 000,-Ft-ba,
- a Folsav genetikai vizsgálat 10. 000,-Ft-ba és a Trombosis genetikai vizsgálat pedig 10 000 Ft-ba, tehát összesen 50.000,-Ft-ba kerülne.:oops: :shock:
A vizsgálatra elmentünk és mivel az orvos elmondta, hogy a vizsgálatok, vizsgálatok eredményei egymástól is függnek, úgy döntöttünk, hogy így egyszerre mind a négy vizsgálatot megcsináltatjuk nálam. A doki hozzátette, hogy egy immun vizsgálatot is érdemes lenne nálam elvégeztetni, de azt mivel náluk nem lehet, így felírta egy intézet, doktornő nevét, elérhetőségét, ahol ezt a vizsgálatot (TB alapon) megtudják csinálni. Bejelentkezni könnyű lesz, de időpontot kapni sajnos nem olyan egyszerű, nagyon sokára tudnak csak adni. :oops: :?
A kromoszóma és genetikai vizsgálat eredményeit választhattunk, hogy postán kapjuk meg v. személyesen tudjuk meg. Mi amellett döntöttünk, hogy személyesen akarjuk megtudni, mertha bármi kérdésünk felmerülne addig, akkor, azt még feltehetnénk. Az eredmények következő hétre lettek meg. Ez idő alatt felhívtam az intézetet az immunvizsgálat végett, ahol csak októberre tudtak csak időpontot adni, kértem is, de rá egy, két napra szerencsére ismerős útján előbb el tudtam intézni ezt a vizsgálatot. :D
A férjem kromoszóma és az én vizsgálatom eredménye aztán kórosat nem mutatott ki. Nekem majd az átlagosnál több folsav bevitel kell.:D (A doki meglepődött azért, hogy ezt a vizsgálatot a soten nem kérték, de mondta, hogy ez végülis azért van, mert tb alapon még nem lehet ezt megcsináltatni, csak magán vagyis fizetős úton).

Az immunvizsgálat eredményének kiderüléséig aztán véletlenszerűen kiderült nálam, hogy számos epekövem van.:? Tünetek is voltak, amik erre utaltak haspuffadás, egy, két falat után teltségérzet, időnként nagyon erős jobb bordaív alatti görcs, de mivel kőre én se gyanakodtam, azthittem ez az egész csak átmeneti panasz és elmúlik majd. Az immunvizsgálatot végző orvos aztán az immunvizsgálat eredményének megbeszélésekor (ami szintén jó volt :D, csak két értékem nem volt jó, de azok a baba megfoganását nem befolyásolják :) ) még a lombikprogram előtti, minél előbbi epeműtét elvégzését javasolta. Így igaz szeptemberre elő voltunk jegyezve lombikprogram kezdésre, de mivel az epekövek kivétele sürgetöbb volt, így előbb az epeműtétre mentem el és most, hogy már túl vagyok a műtéten és a sebész dokim is áldását adta a lombikkezdésre, bejelentkeztünk a Kaáliba, lombikprogram kezdésre.:D

Október 5-én mentünk el a dokihoz, aki az uh vizsgálat után, mivel minden rendben talált elkezdte a harmadik lombikprogram kezelést :!: :D Az uh vizsgálat után a doki mondta, hogy elküld egy Ion-indukciós 5 alkalmas terápiára (aminek a részletes leírása itt található: http://www.fajdalomambulancia.hu/cikk001.html) majd a cím és elérhetőség felírása után megkaptam a recepteket és kezelést tartalmazó táblázatot. Másnap fel is hívtam a rendelőt időpont miatt, hogy mikor mehetnék az első kezelésre. Nagyon aranyosak, udvariasak voltak, következő hét elejére, estére tudtak is időpontot adni, pedig mondták, hogy az emberek többsége este fele ér inkább rá. :D
A fogamzásgátlót 11-ig kellett szednem, aznap kellett az utolsó gyógyszert bevennem és utána négy gyógyszermentes nap következett, amikor vagy megjön a vérzés vagy nem. Nekem a negyedik nap éjszakáján jött meg. A terápiára két naponta jártam, mert a mindennapos kezelést nem javasolták, így okt. 11-én, (hétfőn este) okt. 13.-án (szerdán este) és okt. 15-én (pénteken du.) mentem el, minden alkalommal fél órás volt a terápia.
Az orvos által felírt injekciókat 16-ától kellett elkezdenem szúrni. Az egyiket nagyon könnyű volt beadni, a másikat már kevésbé, mert az egy toll volt, amit először nem nagyon tudtunk beállítani, de aztán telefonos segítséget kértem az egyik barátnőmtől és aztán már rájöttünk, hogy hogyan is kell azt beadni. :D Szóval mind a két injekciót 16-ától (szombattól) kellett elkezdeni szúrni. Az egyiket négy napig (tehát keddig), a másikat a tollasat pedig csütörtökig kellett. Mivel a mensim megjött a terápiára menni nem tudtam, a vérzékenység végett. Csak akkor mehettem amikor teljesen elmúlt. Szerdán mivel a sebész dokimhoz proktológiai vizsgálatra kértem időpontot, a vizsgálat előtt megbeszéltük, hogy az epekő műtétem után az egyszer, kétszer jelentkező görcsök mögött biztos nem lehet már bent maradt kő, tehát rendbe vagyok és emiatt és az elvégzett proktológiai vizsgálatom eredménye miatt nem lehet semmi gond. :D Csütörtökön este elmentem az utolsó előttire és másnap pénteken a Kaáli után pedig az utolsó terápiás kezelésre.
Tegnap előtt voltam a Kaáliba uh vizsgálaton, ahol sok-sok gyönyörű nagyságú tüszőt látott a doki (hallottam a méreteket, megy, hogy hány darab van, de az örömtől megszólalni sem tudtam :D ), írt fel ismét tollas szurit, csak alacsonyabb dózisut és azt mondta hétfőn (holnap) reggel ismét megnéz uh-gal és ha elég nagyok a petikék, akkor szerdán meglesz a leszívás :!: :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Bocsi csajok, most néztem mennyit írtam, de így most az újak is megismertek és a régi fórumosok is tudják, hogy hol tartok! :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Gyalogkakukk: Hát le a kalappal előttetek,amit végig csináltatok már...
Együtt érzek veletek, de remélem most majd sikerül a Káliban.

Elkeserítettél egy kicsit, mert nekünk csütörtökön lesz a fagyi baba beültetésünk.... :oops:

Bízunk benne,hogy sikerülni fog, mást nem is tehetünk.
zsuzsika76
 
 


Szia Zsuzsika!

Igen, sok mindent végig csináltunk már, de úgy vagyok vele, hogy akik velünk "egy cipőben járnak", magyarul egy, két v. több hónapja, éve küzdenek, mindent megtesznek a babáért/babákért, azok előtt minden ember megemelheti a kalapját :!: :D :wink:

Zsuzsika ne keseredjél el, azért mert éppen nekünk nem sikerült a fagyi babás beültetés :!: :wink: Nem egy barátunk van, akiknek sikerült az eszkimó babás beültetés és mára már egy, két, három babás édesanyák, családok :!: :D Szóval fel a fejjel, sikerülni fog :!: :D
Utoljára az egyik fagyibabás ismimnek 3-as ikrei lettek, úgy, hogy hajrá, sikerülni fog :!: :D Nagyon szorítok :!: :!: :!: :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Gyalogkakukk:
nem 2 hete szombaton születtek az ismerősöd 3as ikrei? Ha igen, kicsi a világ (megint). Párom jött ezzel haza múlt héten, hogy nem akar megijeszteni, de a kollégája feleségének megszülettek a 3as ikrei (és valószínű szintén SOTE-sok). Na azért annyira nem ijedtem meg... :)

Mmzsó,
kösz a tippet Kistarcsára! (remélem, nem dobnak vissza minket a SOTE-ra új vizsgálatra a kész eredményeinkkel majd - Murber legalábbis azt mondta, mehetünk oda is)
A hölgyet pedig nem tudom, hogy néz ki, mert csak telefonon beszéltünk, így csak annyit tudok róla, hogy kedves. :)
Neked mikor lesz újság?

Zsuzsika,
csak mosolyogva, nem aggódva!
zsuzsanna83
 
 


Sziasztok
Gyalogkakukk
Jó sok mindenen keresztülmentél már Te is!!!!
De látom mindig felkelsz a padlóról és folytatod kitartással és újjult erővel :)
grt és remélem sikeres leszel ( célba érsz )

mmzsó
nemsokára mehetsz vv-re :)

mary
még nem tudom :) lehet csak kiveszek 1-2 részt :)

Én mától elkezdtem diétázni nem tudom menni fog e de sajnos nagyon sokat híztam igy nuszály lenne fogyni :)
( cél 20 kg lenne de soha nem birtam 3-4kg-nál többet leadni ))
boci35
 
 


Sziasztok!

megjöttem Debrecenből,csodás volt a koncert.Aznap nagy mélypontot éltem át,teljesen kétségbe estem,hogy mi lesz,ha nem sikerül és bőgtem a misén is reggel meg a főpróbán utána,rémes volt.De már jól vagyok.

Gyalogkakukk,
jééé,mi ez az új név?Drukk-hegyek az előtted álló dolgokhoz!

Boci,
próbáld ki esetleg,hogy nem olyan szigorú a diéta,olyan,amit hosszú hónapokig tudsz csinálni,és akkor lassan de biztosan,és tartósan le tudnál fogyni sokat is.

Pénteken lesz eredmény. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Kezdő lombikosként találtam rátok. Nem bánnátok, ha kicsit kérdezgetnék Tőletek?
Ma kezdtem el a long protokollt, majd 11-én kell mennem vérvételre. Akkortól jön a Menopur. Kb. nektek hány nap volt a leszívásig ebből a szuriból?
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Csuncsi,
üdv.itt!

Csütörtökön kezdik a Menopurt és általában 10-14 nap múlva van leszívás.Leszívás előtt 2 nappal már nincs Menopur csak Gonapeptyl reggel,este tüszőrepesztő.

Zsuzsika,
szerintem se törődj azzal,hogy valakinek nem sikerült valami,ebből semmi nem következik!Drukkolok és te is bízz benne!(mondom én nagy bölcsen,miközben tiszta ideg vagyok)
Vendég
 


Szia Csuncsi!

Üdv itt közöttünk, egy fontos dolog, amit úgy hívnak: KITARTÁS és TÜRELEM!!
Előző alkalommal én is long protokollos voltam, de csak gonapeptyl-t kaptam,Fostimont és Choragon-t, csak arról tudok nyilatkozni.


MMzsó: Már nem sokat kell várnod!! Van valamilyen jó jel? Ne idegesítsd magad, az nagyon fontos,tudod én is ideges voltam,az lett a vesztem.
Pénteken,ha gépnél leszel, feltétlenül írd meg az eredményt,nagyon szorítunk!! :lol: :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


Sziasztok,
Csuncsi,
Üdv a Klubban:)
Mmzsó,
Mindjárt itt a péntek!2. vérvétel-akkor hétfőn?
Zsuzsika,
Drukk Neked is, holnap nagy nap vár Rátok!
Többieknek kitartás!

mary80
 
 


mmzsó, köszönöm a választ, nagyon drukkolok neked!
zsuzsika, köszönöm, persze a türelem a legnehezebb. Már sok jót hallottam fagyibabákról, ne izgulj, ugyanolyan az esély. Ha próbálkoztál esetleg valaha Agykontrollos vagy egyéb hasonló dologgal, akkor megpróbálhatod elképzelni, hogy szépen felébrednek és éldegélni kezdenek :) Lehet, hogy hülyeség, de az is lehet, hogy használhat. Bízz bennük, az a lényeg! cupp holnapra!

gyalogkakukk, sajnos Te is megjártad a Kálváriád! Hasonló cipőben voltam én is, csak én még az első lombiknál járok. (hat inszemináció, közben mindig ciszták, fogamzásgátlók, egyszer hormonzavart is kaptam az egyiktől, a 8. tabletta után 10 napig dőlt belőlem a csuda..., aztán inzulinrezisztencia, két év pihenő, mire beállítódott a hormonom, utána vissza Klinika, régiek a leleteim, méhtükrözés nyáron :? szóval sok a hasonlóság!) Remélem végre már a végéhez közeledsz! :!:
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Mary,
ma volt az 1.,péntek már a 2.!hát igen,nagyon izgulok!
Köszi a drukkot neked is,Zsuzsika!
Vendég
 


Zsó,
Bocsi, a 29-e nagyon bennem volt-de tényleg! :oops: -csak nem tudom, miért kavarodtam be mégis.Biztos fáradt vagyok. :(
Ja, nem is írtam itt(ha valaki kíváncsi rá), hogy kedden jártam a diabetológián, és nem kaptam gyógyszert, csak natív ch diétát írt elő a doki. Annyit mondott, ha ennek az értéknek a 100 szorosa lenne, na akkor kapnék...de ez nem befolyásolta a meg nem tapadást...ha, ez sem, akkor ugyan mi?...

mary80
 
 


Zsuzsika, tényleg kezdő vagyok :oops: a vonaton hazafele gondolkodtam, hogy hülye vagyok, ha már mégy a fagyibabákért, akkor már tudod, milyenek.
Igérem, majd kicsit visszaolvasgatok, hogy ki hol tart.
Mary80, ugye neked lett az inzulinod magas? Én kaptam gyógyszert és szedem is régóta, de diétával és mozgással is jól karban lehet tartani. Egyszer kell egy nagy akarat, és utána már jobban megy. Én egy hónapot tűztem ki, amit szigorúan tartottam. Most már persze bűnözöm, de az egy hónap alatt egészen átszoktam pl. a teljes kiőrlésű kenyérre, kevés cukros dolgot eszem, pedig régen csokizgattam...
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Mzsó,
Nagyon szorítok neked. Ne idegeskedj egyáltalán ha meg tudod állni. Azt olvastam egy másik fórumon, ha a babóca jönni akar, akkor még ha betonoznál is jönne, de a stressz az sokat árthat. Hát nem tudom mennyire igaz, de azért próbálj ne idegeskedni, mert a Ti babátok biztosan jönni fog!

Csuncsi,
Üdv itt és nagyon sok sikert neked is.
Engem nagyon érdekel a személyes történeted az IR-ről (mi mindent tettél az elmúlt két évben ezügyben, és mi az eredménye) ill. írtad, hogy jó a tapasztalat a fagyibabákról, én eddig erről inkább rosszat hallottam, hogy nagyon alacsony a használhatóak száma, de lehet, hogy csak ilyen körökben forgolódtam. Szóval erről is érdekel a véleményed. Ha gondolod priviben is jó lesz.

Zsuzsika,
Holnap neked szorítok, 1000-el!!!!!!!! :lol: :lol: Sikerülni fog és a pozitív példák számát emeled a fagyibabák esetében.
Zsó, neked meg pénteken!!! :lol: :lol:

Tibma, Boci - mi van veletek? Boci hogy megy a diéta? Én már fogytam mióta kerülöm a tejet, de lehet, hogy csak kiürült a hasam. Mindenesetre kisebb lett, a régi nadrág is begombolható, de még csak az elején vagyok.

Gyalogkakukk - köszi hogy megosztottad velünk a nem egyszerű viszontagságaidat, erős lány vagy, kell, hogy meglegyen az eredménye! :lol:

Zsuzsanna rád is gondolok, hogy minden rendben menjen.

Lili
vízililiom
 
 


Csuncsi,
a 30 és 60 percesem lett magasabb picivel-doki szerint
Nálunk referencia-tartomány:29,1-nekem pedig 37, és 33 lett.a 120 perces rendben.

mary80
 
 


A diétával csak az a gondom, h. 1x eszem napközben(vagy 1x sem)...2 és 1/2 éve fogyóztam...

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?