Új privát üzeneted érkezett!

Neked akarom a laptetőt, de ez úgy tűnik elaludt!


Neked is ajánlom a laptetőt Twist!!!!! Holnapra vidd magaddal!!!! Ez most a tiéd, te dolgoztál meg érte, s én is szurkoltam, s ne hari, hogy mégis befigyeltem ide, bocsánat!

Holnapra két kamionnal kívánok!!!!!!! Veled leszek, szurkolok neked és a bébiknek!!!!!!!!
Vendég
 


Most nem jó boszi vagyok! :cry:
Vendég
 


Azt kéne megtudnom, hogy mennyibe kerül a fagyasztás a Kaáliban és hogy hány évre szól. Olyasmit láttam a neten, hogy
20 000 Ft és 1 évre szól. Ez elég kevés idő lenne. Na, majd holnap megtudom.
Vendég
 

 
 

Meddig tárolják amúgy a fagyi babákat, amiket nem használtak fel?
Vendég
 


Köszi Kedike!!! Neked is való ez a laptető, most állsz tesztelés előtt!:)) Nekem még ráér, még két hét van a tesztelésig:)

Most pityeregtem egy jót, mert olvastam Pille Baba story-ját a blogban és olyan gyönyörű, ahogy megtudják a Kaáliban, hogy sikerült a baba és nem hiszik el. És miután mindenki gratulál nekik, kimennek az utcára a párjával, egymásra néznek és akkor értik meg, hogy Úristen, kisbabájuk lesz! - és sírnak. Ez olyan gyönyörű, hogy azóta is könnyezem! Bárcsak mi is végre eljutnánk ide, ez olyan szép lenne!!!
Vendég
 


Jajj, olyan szép ez a sztori! Majd megnézem ezt a blogot is, a másikat, amit ajánlottál szoktam nézegetni! Téged ismerve így neten keresztül, szerintem te holnap ugyanígy meg leszel hatódva, ugyi? Mert az olyan gyönyörű pillanat lesz, mikor meglátod a babikákat 5 naposan, hogy ott vannak, s megérkeznek, s a pocikodba kerülnek, az olyan felemelő érzés lesz!
Szóval vigyed magaddal a laptető gondolatát, ez van olyan erejű, mint a saját, sőt, mert gondolok rád, szorítok, s izgulok érted holnap, s ez igazán a lényeges, hogy mind drukkolunk neked, ez fog erőt adni!!!!!!!
Vendég
 


Hát nem tudom Kedike, hogy meddig tárolják őket. Én úgy hittem, hogy 10-20 évig is. Holnap mindent megkérdezek, mert teljesen tudatlan vagyok e téren.

Ilyen árlista nincs a Kaáli honlapján, csak fórumokon olvasgattam.
Vendég
 


Twist még vagy?
Vendég
 


Persze, vagyok még:)

Találtam vidám gólyás képet: Kép
Vendég
 


Jujj, de édes, honnan szeded ezeket a cuki gólyákat?
Vendég
 


Kedi, nem is láttam azt a hosszabb hozzászólásodat az előbb, nálam valahogy később jelent meg. Szóval, igen, nagyon sok erőt ad, hogy gondoltok rám és szorítotok nekem!!!!:) De még mennyire! És tényleg több erőt ad, mint a laptető!
Ó, én nagyon meghatódós vagyok baba-témában. Elég mély sebeket szakít fel a dolog, a több mint 10 éves sikertelenség nagyon fáj. És amikor végre közelebb kerülhetek ehhez a csodálatos álomhoz, akkor úgy meg szoktam hatódni:)
Szerintem ezzel mindenki így van, aki ilyen nehezen tud babásodni. Minden öröm milliószoros erősségű és nagyon szép.
Vendég
 


Igazad van, egyetértek nagyon más annak a helyzete, aki spontán nem tud babásodni, de így is lehet!
Szóval csak ügyesen holnap, drukkolok!
+++++++++++++++++++++++++++++++
Most elköszönök lassan beesteledik, jól nyomtuk itt ketten ma! 8) :wink:
Szép estét, álmokat, most már a babikákkal álmodni! Holnaptól pedig veled lesznek a valóságban is!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!Nagyon nagyon szorítok nektek,hogy ma minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez olyan jó ma beköltözik a pocidba 1 vagy 2 kis élet de lehet,hogy 3!! :wink:

Kedi!Remélem neked a héten már lesz szép pozi teszted!!

Röpcsi!Hamarosan már érted izgulhatunk úgy mint Twistért!

Köszönöm a jókívánságaitokat!!A helyzetem változatlan se hangom nincs,aludni nem alszom a köhögéstől és folyton lázas vagyok.Nem tudom mi lesz így velem,de nem sok jót sejtek. :(

Puszillak titeket!

Twist!Egy kis virtuális szerencse ölelést küldök neked! Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! Indulás előtt beugrottam.
Rena, de jó, hogy be tudtál ugrani, puszi neked! Köszönöm a virtuális ölelést:) Az új gyógyszereid jobbak? Szegénykém, nagyon szorítok neked, hogy jobban legyél végre, pocsék érzés lehet lázasnak lenni és hogy nincs hangod:( Jobbulást kívánok neked!

Röpcsike köszi az sms-t, nagyon ari tőled! Küldök majd sms-t, ha végeztünk ma. Csodálatos ez a mail nap, nagyon izgulok:)

Tegnap elkezdtem szorongani azon, hogy pont válság idején szeretnék babát, talán most nem lenne jó. De mintha megérezte volna a sors, kaptam egy jelet:) Képzeljétek, hogy volt egy reklám a tévében, egy coca-cola reklám, amikor megszületik egy kisfiú és a nagypapa mondja neki, hogy ne aggódj, hogy pont a válság idején születtél, mert ő is már annyi mindent átélt és neki sincs semmi baja. Hát, nem is tudják a reklámkészítők, hogy ezzel nekem is választ adtak, jelet és bíztatást.))

Puszika, megyek babásodni!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ügyfelek vannak nálunk, amint lehet írok, természetesen ha Twist jelentkezik, egyből írok Nektek. :D
Vendég
 


Helló Twist írta fél 12-kor, hogy még várnak, korábban érkeztek, eléggé izgul!
Vendég
 


[color=red]TWIST, INNEN IS MEGY A DRUKK, NAGYON SZURKOLUNK MINDANNYIAN NEKED ÉS A PICIKNEK!!!!!! :D :D :D [/color]

Még nem írt a nagy találkozásról, de szerintem most már bent lehetnek a picik!!! 8)
Vendég
 


Na, ez nem jött össze :( bordó kiírást akartam, nem feketét! :evil:
Vendég
 


Kedikém, félig-meddig szomorúan :( olvastam a Twist sms-ét a negatív teszteddel kapcsolatban, de aztán eszembe jutott, hogy ez még 1000%, hogy pozitív is lehet :D :D :D tehát még bőven megvan a 100-100% arra, hogy sikerült a pocaklakó!!! :D 8) :wink:
Virtuálisan reggel gondolatban el is dádáztalak :lol:, de csak egy sima dádá volt, mert igaz nem most kellett volna tesztelned, sőőőt nem is kellett volna, de Kedi ez az előbb való tesztelés szerintem azért volt, mert egyrészt már Te is nagyon várod a kisbabádat :D , másodszorra pedig az első temináltnál, inszemmel mindenki így van.
Tudod, valahol mi is azt szeretnénk, hogy idő előtt egyikünk se teszteljen, de legbelül mindannyian ugyanazt tettük volna amit Te. :D 8) Előbb teszteltünk volna, mert nekünk nem pottyan egyik percről a másikra az ölünkbe a baba, várnunk és küzdenünk kell érte. 8) Szóval még bármi lehet, egy vagy két baba, vagy három! :D
Vendég
 


Sziasztok!
TWIST ÍRT!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
"2 pici a helyén van. Nagyon édik! :D 1 órát feküdhettem velük, nemrég végeztünk. Kaptam szép UH képet róluk. Puszi"
Vendég
 


Rena
Igen, nemsokára értünk is lehet izgulni! :D Már nincs sok hátra a kontroll vérvételig, ezért piszkosul tekerek, tornászok! :)
Remélem valamelyest már jobban vagy! :roll: További jobbulást kívánok!!! :D

Adri, már csak 2 nap!!! :)
Egyébként megnéztem a naptáromat és nekem most szerdán vagy csütörtökön van a hónapom vége. Hétvégén nagyon fájtak a cicieim, kíváncsi vagyok most a miki végett, márcsak a tonászás miatt is..... :roll:
Persze máskor is fájtak és mostanra már el is múlt.
Vendég
 


Sziasztok! Túlvagyunk a beültin:) Elég sokat kellett várni, mert csúcsforgalom volt. A két legszebb babót megkaptam.

Kép
Vendég
 


A fehér pici pontot kell nézni:)
Nektek is nemsokára szurkolhatunk, nagyon izgi az egész, élvezni fogjátok!!:))))
Vendég
 


HELLÓ TWIST!!!!!!!! 8)

Hogy vagy?
De édes!!! :D A pici fehér a 2 picike?
Vendég
 


Képzeld mit láttam a telefonbeszélgetésünk után?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Bocsi, az sms után........
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Twist örülök nagyon a kis babikáknak, már beköltöztek, milyen kis pindurik, de biztos erősek, már nagyon fognak kapaszkodni! Pihenj sokat! Puszi

Rena, jó, hogy benéztél, azt hittem, míg nem értem a leveled végére, hogy már jól vagy. Sajnálom, hogy még mindig beteg vagy! Jobbulást továbbra is! Aztán várunk majd vissza jó sok levelezésre! Nyugi, gyógyulgass!

Röpcsi, hát igen, nem 3-4 nappal előtte, hanem a mezi elmaradása után ennyivel reális a teszt. Még reménykedem. Az a fura, menzi előtt inkább idegbajos vagyok, párom mindig mondja, na jönnek a piros betűs napok, mert nem lehet veled bírni, most meg olyan nyugalom van rajtam, még a rossz hírek sem tudnak felbőszíteni...épp most van a Tények.

Most vagyok a 26. ciklusnapon, még semmi piri, rem. így maradok!

Twistnek megy a drukkkkkkkkk!!!!!!!!!! +++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok! Benézek, aztán lefekszem:) Szóval, leírtam a blogban mindent részletesen, nézzétek meg majd légyszike:)
Köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!! Esküszöm, hogy éreztem és nagyon kellemes melengető érzés töltött el!:)

Mit láttál Röpcsi sms után?

Annyi klassz jel volt ma is!:) Voltunk sétálni délután és ikerbabakocsi jött szembe, pedig teljesen elhagyatott helyen jártunk. Hogy keveredett oda az apuka a gyerekekkel? És sok-sok cuki gyereket láttunk:)

Kedi, a nyugalom nagyon jó jel! A kismamik fáradtak és nagy nyugalom tölti el őket. Ez hormonális dolog:))
Menzi előtt én is ideges vagyok, onnan is lehet tudni, hogy jön. Össze szoktam veszni mindenkivel, pedig nem akarok....

Puszika, legyetek jók, vár a pihi!!!
Vendég
 


Pihengess sokat Twist, ez is fontos, ne hirtelenkedj! Nyugi, vannak bent babucik! Ha már majd jobb lesz újra privizünk, addig nézem a blogodat, s szorítok ezerrel!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Olvastam a blogodban Twist, hogy te is olyan szerencsés voltál,hogy utánad nem volt senki, így többet tudtál feküdni, ez nagyon jó, gondolom örültél! (emlékszel, én is utolsó voltam, ott maradhattam 50 percig!)
Séta bizony kell, inszemi után úgy 2-3 nappal mentem a szép napsütésben sétálni, meg húsvét vasárnap is, jól s esik az! Szép lassan, komótosan, teljes lelki nyugalomban sétálj a jó levegőn!
Vendég
 


sziasztok,

Igen Röpcsi már csak 2 nap....... :lol: :lol:
Twist nagy gratula és nagyon vigyázz magadra :!: :!: :lol:
nagyon szorítok,hogy minden rendbe legyen veletek :!: :lol:
Kedi nem lesz piri :!: :!: :lol:
puszi
Jó éjt mindenkinek :!: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!
Köszi a bíztató szavakat:) Kedi, igen, én is szerencsés voltam, hogy annyit feküdhettem, amennyit csak akartam:) Mondjuk, szegény párom közben elunta az életét, azt mondta:(
Köszi a gólyácskát, remélem, hogy szerencsét hoz! Most még ahhoz kéne szerencse, hogy jók legyenek a maradék baba jelöltek a fagyasztásra, nagyon szeretném! Megnyugodnék, hogy vannak tartalék játékosok.

Kedi, drukk, hogy piri ne legyen sehol! Szorítunk neked ezerrel!!!++++++++++++++++++++++++
Adri, nemsokára konzi, szorítok, hogy azonnal indulhassatok!!
Röpcsi, köszi a közvetítést és a segítséget:) Elhoztad a lombik tájékoztatót? Majd írd meg, hogy a SOTE-n hogy mennenk a dolgok.

Nekem azt mondták a Kaáliban, hogy beülti után 14 nappal kell tesztelni. Ez meglepett, mert valahogy azt hittem, hogy ilyenkor is 28 napos ciklussal kellene számolni és 10 nap múlva már tesztelhetnék. De nem. Ezek szerint két hetet izgulhatok, hogy ügyesek voltak-e a babók.
Vendég
 


Jó reggelt!

Korán keltél Twist! Milyen volt az éjszaka, tudtál aludni? Milyen érzés volt a beülti? Olyan jellegű lehetett mint az inszemi? Ez sem tartott sokáig? Pihenj szépen tovább! S ne tesztelj, csak mikor itt az idő! Várjad ki a 14 napot! (mondom én kis türelmet-Lenke)

Aha, akkor nekem is így kellett volna számolni, a napokat, s nem a menzihez kötve? Vagy ki tudja, most már napok kérdése és eldől a dolog. Ohne változás! Eddig nuku menzi! Semmi érdekes, nem történik úgy, hogy éreznék vmit.

Röpcsi, engem is érdekel a lombikos menet a SOTE-n, nálunk nem sok dobás lehet (endometriózis miatt) inszemivel. S már így is sok időbe telt, mire az elsőre sor került. Endometró szenya, nem akarom, hogy visszatámadjon!

Este jövök!
Szép napot!
Vendég
 


Kedi, örömmel jelentem, hogy visszaaludtam és most keltem fel.:-))) Reggel csak a párom miatt keltem, mert csimbum-cirkusz van, amikor megy dolgozni. Üvölt a telefonján az ébresztő, csapkod, beveri a lábujját az ágy szélébe, felordít, ruhákat keres stb.

Hát, a beülti olyan mint az inszemi, de 1 perccel tovább tart. Szóval, csak kis kaparászásokat érzel, mint rákszűrésnél. Úgy volt, hogy kis kaparászás, aztán mondták, hogy most érkeznek a picik és behelyezték a két gyönyörűséget. Aztán még gyorsan UH-gal megnézték, hogy jó helyen vannak-e és erről kaptam fotót.
Nem fáj, sőt arra gondolsz csak, hogy Na végre! - és aztán kint vigyorogva fekszel az őrzőben:)))

Jaj, még nem tudok semmit a fagyi babákról, mert délután lesz csak a laboros, aki a fagyasztásokat intézi. Nagyon izgulok, hogy alkalmasak legyenek fagyasztásra!!!

Puszika, megyek a kötelező sétámra:))
Vendég
 


Sziasztok, sajnos rossz hírem van, mert nem lett alkalmas fagyibabánk, így nem lett egy sem fagyasztva:(
Most már csak ez a két pici szép lurkó van a pocakomban, rajtuk a világ szeme!:)
Vendég
 


Helló, sziasztok!

Végre feltudtam jönni!!! :D :D :D

Délelőtt voltak nálunk, meg egy sürgős munkát meg kellett csinálnom, amit még szerencsére sikerült e-mailen elküldenem az illetőnek, de utána egyik percről a másikra elment mindenhonnan az áram!:evil: Anya gépe sem működött, a fénymásoló sem, a villanyok nem égtek, a telefonok nem csöngtek, tehát se kép se hang nem volt. Az Én számítógépem működött egy ideig mert az aksi még egy ideig bírta, aztán az is kikapcsolt. Az ügyfeleknek ki se tudtam nyomtatni amiért jöttek, de mivel sürgős volt elmentem egy közelben lévő fénymásoló irodában, hogy ott kinyomtassam a dokumentumokat.:? Miután visszajöttem az irodában, fél óránként hol volt áram, hol nem, ezt a kisidőt kihasználva ami rövid szöveget kellett azt villámgyorsan legépeltem, majd megint elment az áram. Ez kb. 3-szor volt, aztán utána teljesen elment kb. fél 2-től és most kapcsolták csak vissza. Most meg már megyek haza! :(

Twist, tegnap amikor lementem az sms-ed után a bankba egy iker babakocsis anyuka jött be ügyeket intézni, két gyönyörűszép babával. Hihetetlen volt!!! Ez a bank nem régóta van itt kb. fél éve és Én még soha nem mentem akkor amikor ikres anyuka jött volna be! Ez egy JEL, JÓ, NAGYON JÓÓÓ JEL!!! :wink:
Ja és mielőtt lementem volna az irodából a bankba vagy ezer dolgot csináltam, tehát jóval később mentem le, mint ahogy szerettem volna és micsoda egybesés???? Pont aznap és azután láttam meg az ikres babakocsis Anyukát, miután Te az sms-t küldted!!! :shock:
Sajnálom, hogy nem lettek fagyibabák, de a 2 picurka, biztos, hogy nagyon erős lesz és sikerülni fog, valóra fog válni az álmod és nemsokára már a karjaidban lehetnek a picik!!!

Kedi, Adri, holnapra mennek a drukkok!!! :wink: SZORÍTOK NAGYON!!! :D

Nekem holnapután derül ki, hogy spontán esetleg sikerült-e a babánk! :)

Rena, jelentkezz majd mi volt a dokinál, remélem már jobban vagy!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kedi!Mikor tesztelsz?

Twist!Nem is kellenek nektek a fagyibabák hiszen most két kismanó nődögél benned! :wink:

Röpcsi!Akkor ma eléggé mozgalmas napod volt!Jól pihend ki magad!
Ma mennem kellett tüdőgondozóba mert nem javultam semmit.A tüdőm rendben van viszont allergiás vagyok minden porra. :( Lehet,hogy emiatt köhögök éjjel nappal.Kaptam inhalátort meg újabb gyogyit de eddig még nincs hatásuk.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Örülök, Twist, hogy jól vagy, van séta, meg nagy alvás, s a pocakban 2 picur! Azt sajnálom, hogy nem lettek fagyi babikák. DE a két nagyon erős baba már bent lakik! :wink:

Röpcsi, szurkolok, bárcsak........... és persze kíváncsi vagyok! Óriási lenne!

Adrinak kitartás, már csak 2-t kell aludni.

Renának jobbulást, hogy ő is be tudjon indulni.

Nekem rossz hírem van, ma megérkezett a 27. ciklusnapon a menetrend szerinti piros betűs nap. :( :cry: :(
Holnap telcsizek a klinikára, bár még light-os, de nagyon élénk színű, s szerintem igazi menzi. Szóval folyt.köv. hamarosan új inszemi lehet.
Majd írok mikor megyek ismét.

Jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök, Twist, hogy jól vagy, van séta, meg nagy alvás, s a pocakban 2 picur! Azt sajnálom, hogy nem lettek fagyi babikák. DE a két nagyon erős baba már bent lakik! :wink:

Röpcsi, szurkolok, bárcsak........... és persze kíváncsi vagyok! Óriási lenne!

Adrinak kitartás, már csak 2-t kell aludni.

Renának jobbulást, hogy ő is be tudjon indulni.

Nekem rossz hírem van, ma megérkezett a 27. ciklusnapon a menetrend szerinti piros betűs nap. :( :cry: :(
Holnap telcsizek a klinikára, bár még light-os, de nagyon élénk színű, s szerintem igazi menzi. Szóval folyt.köv. hamarosan új inszemi lehet.
Majd írok mikor megyek ismét.

Jók legyetek!
Vendég
 


Mi a fene, már megint kétszer ment el az üzi, bocsi.

Óóóó, Rena, nagyon kész lehetsz már! Hihetetlen, hogy nem találják el a gyógyszert, ami segít! Kitartás, jobbulás továbbra is!
Vendég
 


Sziasztok!
Nemsokára megyek a piacra, az lesz a mai sétám Szeretnék finom sajtot (amiben olivabogyók vannak) és retket, meg esetleg epret. De semmi nehezet nem emelek.
Csajok, rájöttem, hogy úgy is felfoghatjuk, hogy most éppen kismami vagyok, hiszen bébik csücsülnek a hasamban Már csak az a kérdés, hogy velem maradnak-e szépen ügyesen. De most bent vannak, az bizti és jó érzés nagyon

Röpcsike, hú, ez az ikres babakocsi tényleg klassz jelnek tűnik! Mi is a Duna-parton, ahol a madár sem jár, egy ikres babakocsis apukát láttunk, azt is jó jelnek vettem!:)
Nagy drukk neked holnapra teszteléshez! Sokan lesznek spontán babásak az IR kezelés után, tehát igenis nagyon is lehetséges! +++++++++++++++++
Majd a lombikos tájékoztatót hozd el nekünk, kíváncsiak vagyunk rá. Oksika?

Adri, te ugye 23-án mész, szóval holnap? Nagy drukk neked! Ne izgulj, minden rendben lesz. Menjetek jó korán, így korábban kerültük sorra. Nagyon jó a lenti büfé, a világ legjobb hamburgerjeit lehet ott kapni. És micsoda édességek vannak, hmmmmm! Tudom tehát ajánlani, ha sokáig kéne mégis várni. Aztán mesélj, nagyon várjuk!

Rena, jaj, szegénykém, most már gyógyulnod kéne! Nem lehetnek már ilyen bénák az orvosok, hogy nem találnak megfelelő gyógyszert! Kívánom, hogy jobban legyél minél hamarabb, küldöm a pozitív csííííííííííííííííííííí-t!

Kedi, sajnálom((( De nagyon jól állsz hozzá, hogy azonnal hívni kell a klinikát és folytatni tovább, nem szabad feladni. Hidd el, olyan gyorsan zajlik minden, hogy hipp-hopp a következő inszemi után számolhatod már, hogy mikor kell tesztelni. Tudod, azt mondják, hogy az első inszemi bemelegítés a szervezetednek, mert nehéz ráállni a terhességre a sok mensi után. De a másik inszemi nagyon sok ismerősömnek bejött. Az egyik kedves lánynak éppen 2 hónapja született gyönyörűszép kisfia a második inszemiből!!!:)) Fel a fejjel csajszi!
Vendég
 


Szia Twist!
Bizony, nálad ez már most kismamiság, s így is marad 9 hónapig! Helyes vegyél sok finom friss dolgot a kicsikéknek, de nem emelni, nem cipelni, s nyugiban sétálni! Ugye, milyen jó így lót-futi nélkül?!
Szép napot neked!

Adi, lehet, hogy én is csüt.-ön kikötök a klinikánál, ma hívom őket mi most a teendő, hogyan tovább!
Gondolok rád holnap, s gyere majd beszámolni!

Röpcsi megy a drukkkkkkk!!!!!!!! +++++++++++ Dobjál egy pozitívat, nagyon szorítok! Várjuk az eredményt, de izgi!!!!

Igen, Twist, ez így van, menni kell tovább, nem tudni mi lehetett a baj, nem találkoztak a katonák a petivel, vagy nem is volt petikém, vagy nem ágyazódott be, bármi lehetett. Tudod, az esélyeim feleződnek, mert csak egy petefészkem van, mindig az "dolgozik". Szendei megmondta az endom miatt nekem max. 3 inszemi javasolt, be is óhajtom tartani, lenyomjuk az inszemiket, s még mindig nem vagyok babás, akkor hajrázunk lombikkal, már ezt is eldöntöttük.
Nagyon egyszerre mennek a dolgaink, most indul be a lakásvásárlásunk, ott úgy néz ki a hírek jobbak, de még az elején járunk.
Az rossz, hogy ez a két fontos ügy így egyszerre, egyidőben zajlik!

Délelőtt telcsizek a klinikára, aztán jelentkezem, de lehet, hogy csak este bírok!
Üdv mindenkinek! :)
Vendég
 


Jó Reggelt!

Kedi, nagyon sajnálom, hogy nem "sikerült" :( , de Én még mindig azt mondom van esély arra, hogy talán mégis csak sikerült. :D
Nagyon ügyesen állsz hozzá a dolgokhoz, az embernek először fel kell dolgoznia azt, hogy megjött, de utána tovább kell lépni és a következő lehetőséget kihasználni! :D Holnapra vagy péntekre kapsz akkor időpontot....gonodolom, nem?! :roll:

Twist 2 picurkás kismami, hogy vagy?
Jó sétát és vásárlást kívánok mára, de vigyázz, nehogy a sok gyümi, sajti és egyén más kaják miatt nagyon bevásárolj most, mert főleg nem szabad cipelned, csak kevés cuccot vihetsz.

Rena
Örülök, hogy a tüdőd rendben van! 8) Sajnálom viszont, hogy még mindig nagyon köhögsz, remélem az inhalátor hamarosan segíteni fog.

Adri
Már nincs sok hátra és már mehettek is a dokihoz!!! :D De izgi!!! :wink:

A lombikos tájékoztatótban foglaltakat amint lehet megírom, megosztom veletek, csak most ezek a napok elég zűrösek nekem.
A mikim nekem 30 napos, ma vagyok a 29-dik napon, de se barni, se pöttyi nincs, kíváncsi vagyok nagyon!!! :D Úgy gondoltam, hogy ma még nem, holnap sem, de péntek reggel megpróbálkozok egy tesztel! :roll:
Vendég
 


Röpcsi, hát, ez nagyon jó hír, hogy egy pötty sincs még:) Nekem mensi előtt van pici pöttyözés, napi 1 pötty két napon át. De ha neked semmi sincs, az bizony nagyon jó jel:))))) Szurkolok!

Kedi, na mesélj majd, hogy mikorra rendeltek be.
Ez tényleg nagyon nehéz, hogy egyszerre van a lakásügy és az inszemizés. Igazán nem lehet figyelni az inszemire. Nekem is hasonló helyzet volt (van), hogy életem legnehezebb és legfontosabb munkáját kaptam meg és úgy kellett lombikoznom. Tiszta pánikban voltam, hogy mi lesz, ha rosszul leszek és nem bírom a szurikat, hogy fogok majd dolgozni. Most meg csapot-papot ott kellett hagynom a lombikozás miatt. Mondjuk istenien érzem magam:))))) de majd aztán biztosan folytatódik a meló. Persze a neheze már kész van szerencsére.

De a lényeg az, hogy mutassuk meg Kedi, hogy csak azért is sikerül így is babásodnunk, ha életünk két területén is nagyon fontos és sorsdöntő események zajlanak. Nem lehet mindig csak lazítani és a babásodásra várni. Az a luxus nekünk nem jutott ki, de megbírkózunk vele:))

Megjártam a piacot, nagyon szép napsütéses idő van. A legfinomabb kecskesajtot vettem és retket és fél kg epret. Nem cipeltem sokat, figyeltem rá. Hát, valszeg a férjemnek már nem marad ezekből a finomságokból, mert nagyon nekikestem! Fincsik:))
Ugye, előírták, hogy sok fehérjét kell fogyasztanom. A hús az OK, de joghurt vagy kefír nem csúszik le. A túrót is megvettem és nem tudom megenni, mert annyira nem kívánom, brrrrrr!
Majd lehet, hogy befogom az orrom és lenyelem őket, mert muszáj.
Tegnap kaukázusi kefírt ittam, de majdnem kihánytam, annyira nem esett jól. Fúj, most is kiráz tőle a hideg. A joghurtokra sem tudok ránézni. Hát mi lesz így velem?
Vendég
 


Hali Röpcsi!
Köszike, rossz volt ezzel szembesülni, de menni kell tovább, a kövi hónap új reményt ad! Nem bízom már abban, hogy lehet baba, túl erősen megvan, beindult, nagyon intenzív és a szokásos időben jött.
Telefonoztam így pénteken délelőtt mehetek. Ez jó így most, mert erre koncentrálok, ez újra belelkesít!!!!!
Neked nagyon, de nagyon szurkolok, remélem ++++++++ Szuper lenne!
Mindjárt indulok dolgozóba!
Este visszatérek majd! :wink:
Vendég
 


Tovább lépés biztatásaként, a jövőre nézve íme mind a négyünk picinyei, akik ugyanúgy egymás barátai mint mi: Rena, Twist, Adri, Kedi, Röpcsi

Kép :D :D :D
Vendég
 


Bocsi ötünk picinyei, lemaradt az egyikőjük a képről! Twist biztos Ő van a Te pocidban!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat! :D Már valamennyire jobban vagyok mert éjjel sikerült egy keveset aludnom így szerencsére nem egész éjszaka hanem csak fél éjszaka köhögtem!

Kedi!Sajnálom,hogy megjött! :(
De majd a következő sikerül! :wink:

Röpcsi!Drukkolok a teszt miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
rena85
 
 


Ilyen tesztet kívánok mindegyőtöknek! Kép

Kép
rena85
 
 


Örülök Kedi, hogy jól alakulnak a dolgok lakásügyileg! :D

Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?