Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Winchi, köszi a hiányolást, én is csak olvasni tudtam a napokban, de írni nem jutott időm. Most Apa munkahelyi bulin, Lányok alszanak, így ideértem.

Nálunk is minden rendben, jól teltek a húsvéti ünnepek. Szombaton Anyuéknál, előtte meg elmentünk tojáskereső versenyre, hát az nem sikerült valami jól. Mi mondtuk Lilinek, hogy csak pár darabot szedjen, hogy mindenkinek maradjon, erre szegénykém elmélázott és mire észbe kapott, nem maradt neki egy darab sem. :( Azért kapott a kosárkájába pár szem cukrot a szervezőktől, de nagyon szomorú volt, sírt is. Most akkor arra tanítsam inkább, hogy vigyen amennyit tud, másokra ne figyeljen?!
Vasárnaptól keddig Sopronban voltunk, jól sikerült, az utazást is jól bírta Nati meg az ottlétet is. Sógornőm próbálja eladni a kiságy párját, amit nekünk adott, így abban tudott aludni, nem is volt gond.

Tünci! A petíciót én is fel akartam tenni, egy barátnőm küldte, de megelőztél. :wink: Én is szoktalak Benneteket olvasgatni néha, nagyon-nagyon szurkolok Mindannyiótoknak, olyan jó kis csapat lettetek. Sok-sok puszi a kis Angyalkáknak, a miénk is ott van köztük...

Annyira helyesek ezek a gyerkőcök! A nagyszemű Zsófi, a mosolygós Matyi, a kis kócos Dorka, Niki a kis nyuszifülű kommandós, a kékszemű Réka és csillagszemű Emma, hogy csak ezt az oldalt említsem. :D

Winchi: nagyon ügyi vagy, hogy ezt így megvarrtad. Nekem nem sok kézügyességem van, a varrógéppel is inkább apa varr. :oops:

Jaffa, jó, hogy jöttél és tényleg gyere gyakrabban! :)

Szösz: én is készülök Natit átköltöztetni Lilihez, de valami mindig közbejön, most pl. megint náthás lett és többször ébred. Én meg megszoktam, hogy ott van mellettem, még ki sem kell kelnem az ágyból. Pedig most nagyon jól aludt napok óta, tök érdekes, mióta elhagytam a 11 órás etetést, 9-től 4-5-ig húzza egyfolytában, addig meg 3-kor legkésőbb ébredt. :shock:

Ancsi: Papádnak jobbulást! Hogy megy a vezetés? Majd kérünk beszámolót a keresztelőről. Mi a hétvégén akarjuk kitűzni az időpontot a keresztszülőkkel, aztán egyeztetünk az Atyával.

Próbálok még képet tenni, aztán alvás.

Jó hétvégét!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Kép Így ülök a kocsiban

Kép Retro fürdés nagymamánál

Kép Na mit hozott a nyuszi?

Kép
Kép
katinka31
 
 


wicca boldog szülinapot kívánunk!
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Ktinka, gyönyörűek a gyerekek! szegény Lili, reméljük hamar elfelejti a tojáskereséses szomorúságot!

a retro fürdés, király:) milyen nagy haja van Natinak :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jóóóóóregggelt!

Este már nem jöttem, leragadtam Tünciéknél, én is mindig olvasom őket most volt pár oldal lemaradásom. ÚÚÚgggy szorítok mindenkiért++++++++

Most meg kaki van, mindjárt jövök vissza.
Vendég
 


szösz!


jó:) mármint jó külön aludni, mert így én is normálisan, mélyen alszok.
a szopizást úgy oldjuk meg, hogy emma ágya mellett van egy szopisfotel, abban ülve megszoptatom, és átemelem az ágyába. fekve már régóta nem tudunk enni, mert valahogy nem kényelmes. amúgy gyakran ébren van, amikor berakom az ágyában, de szépen elalszik egy hang nélkül.

jaffa, mancsa, jó hogy jöttetek.

én is sokszor belepillantok Tünciék fórumába, bár bevallom, amióta Bettinek most sem jött össze a terhesség végigvitele, nagyon mérges vagyok, és nem is nagyon olvastam, mert .... mert nagyon mérges vagyok, na.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ancsi: jobbulást a papádnak; nagyon csinos vagy azon a fényképen...basszus nagyon vékony vagy. Jó persze nem vagy olyan nádszál, mint azokon a réges-régi képeken az iwiwen, de akkor is, nagyon szép vagy! dorka meg édi.

bende: azta, nagyon mozgékony a csajod, tök jó.

anyany: zsófi egyre szebb. büszke lehetsz rá, már igazi kis hölgyike.

winchi: a meitai nagyon jó lett. nem otthon voltunk, hanem a norbi szüleinél tatabányán. emma az első 2 napot nagyon szarul viselte. sokat sírt, emiatt én is ideges voltam, de aztán, amikor már csak 2en voltunk vele, anyósom, meg én, akkor visszaállt a régi rend.

tegnap meg akkorát fosott...beterítette a szobát, naná, hogy oltás előtt. és tök ciki történt...na leírom, de tök ciki...levetkőztettem, hogy a doki megvizsgálja, és akkor látom, hogy kicsit szaros a sarka...nagyon égő...na mindegy :oops: :oops: :oops: letöröltem én mindenhol...a sarkát kivéve... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a szuri után kicsit nyüszi volt, de este hangosan rötyögött azon, hogy táncoltam neki...

naspi készül a költözésre, gondolom amiatt nem nagyon jön. :cry:
nagyon kivagyok ám csajok, hogy elköltöznek :cry:
ő az egyetlen ember a családomon kívül, akivel nap, mint nap, mindent megbeszélek; és aki tényleg megért.
meg persze rajtatok kívül, de veletek sajna nem találkozok személyesen minden nap...majd ha emma nagyobb lesz, akkor megprópálok vele bevonatozni fehérvárra hétköznap, de olyan macerás...

nah, azt elefeledtem, hogy emma tatabányán sajnos leszokott az éjszaka átalvásról, de bízom benne, hogy visszaszokik itthon idővel. ma 11kor és 5kor kelt, ami nem vészes, én kipihentem magam.

ja szösz, szerintem emma is jobban alszik, amióta nem alszunk vele. és a bébiőrre megyek be, bár meghallanám anélkül is. szerintem bátran költözzetek.

na elég belőlem.
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ja és kapott anyósoméktól névnapjára etetőszékre mánit, és apukája vette neki ezt
http://www.babacity.net/index.php?page= ... k&t_id=176

a 3. kép. egy vékony kispárnát kell mögé tennem, de úgy már szuperül elvan benne, persze döntöt ozícióba, és jól elnyammogja az amát...meg a barackot, mert azt is kajál, és jókat kakil tőle...de szopit még nem váltottunk ki, csak szokja a kanalazást:) nagyon nagyra nyitja a száját. :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szia Gégéé: igen én is azóta vagyok lemaradva náluk, most már bepótoltam a lemaradást. Nagyon bízom benne, hogy nem éri több csalódás Bettit és a többieket sem. Unokatesóm 4 babát veszített el, mindig a 10-12. hét között és most 16 hetes! Annyira szeretném, hogy most ne legyen baj. Szegény Levihez bejött a kórházba, nagyon sírt, Dorcsit még nem látta, de nemsokára találkozunk, ha ő is úgy akarja.

Szóval itt is lemaradtam sokmindenről, gyönyörű fotókat csináltatok!
Zsófi, Emma tünemény, Réka szeme tényleg különleges, nagyon szép! Dorkának, Matyinak tök jó az új kocsija, közben én is teszveszeltem egyet, majd mutizom. Winch tök ügyes vagy, nagyon jól néz ki. Ugye milyen kényelmes? Nikiről a legjobb kép amikor kiosont, nagyon tetszik. Retro fürdés csúcs, Lilit meg sajnálom. Nálunk anyósoméknál volt tojásvadászat, Levi az unokatesóval kereste a tojásokat, nagyon élvezte. Biciklit hozott neki a nyuszika, a homlokán meg az orrán már megvan a jel, belement egy árokba.
Wicca boldog szülinapot, Jaffa neked is utólag!

Csütörtökön elvittük Dorkát Pestre, hogy leszedjék a cicijéről a bőrkinövést. Icipici fityegője volt, de úgy döntöttünk inkább már most leszedetjük. Képzeljétek tegnapra visszarendelték, mert altatásban csinálták meg. Nagyon féltem, de tényleg csak néhány perc volt az egész, ahogy ígérték. Nagyon jól viselte a kislányom, akkor sírt csak, mikor altatás után felébresztették, de aztán felvehettem, utána már nem volt gond. Nem ehetett éjjel 4- du 2-ig de nagyon jól viselte. Begyűjtötte az összes nővér szemüvegét, nagyokat vigyorgott mindenkire, hála istennek túl vagyunk rajta. Gégéé volt ott egy 8 év körüli kislány, petefészekcisztával műtötték. Emmácskáéval mi újság?
Vendég
 


váááááááá úristen szegény Dorka!

emmáéval egylőre semmi, majd hamarosan vinni kell kontrollra megint :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó az etetőszék!
Dorka még nem alussza át az éjszakát, 2x kel enni. Ja a kórházbam mérték, ruhástól 8 kiló. Azt mondták nem kéne már ennyiszer etetni. Mondjuk nem érdekel mit mondanak, Dorka keveset eszik egyszerre, 100-120 ml az adagja, ha többet kap kibukja. Inkább többször kér keveset. Kérdezték hányszor eszik naponta, hát én nem számolom, ahányszor kér. Kb 8x, de abból 2 főzelék. Kerekedett a nővérke szeme, 8x, már csak 5x kéne.
Vendég
 


Jajj, lemaradt: a hófordulósoknak sok boldogságot, Matyikának boldog félévességet!!!
Vendég
 


De jó mennyit irtatok, mennyit olvashattam :lol: :lol: :lol:

Köszönjük a dicséreteket!

Katinka mekkorát nőttek a lányok! Nagyon szépek! :wink:

Dorkának gyors gyógyulást a sebecskéjére, örülök, hogy jól viselte.

Emmának tök jó az etetőszék nekünk még mindig nincs :?

Mennem kell megint hiányol valaki :lol: :lol: :lol:

Szép hétvégét mindenkinek! Mi Balcsira megyünk ma, de mennék már én is állatkertbe de még kicsit várok, hogy nagyobb lenne Matykó. Ismerősömék most voltak a veszprémibe, dicsérte, hogy tök jó és oroszlánkölykök is vannak!!!

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok,

Köszönöm :D:D:D:D!!!!!!!

Vagyok néha, meg olvasok is néha, de fiatalúr megérzi ha leülök a gép elé (vagy épp ennék!!), mert azonnal hív!!!! :lol: :lol:
Igazából az utóbbi 3 hét számomra nagyon zavaros volt, sokat sírt, nyűgölődött és nem tudtam mit miért csinál, talán most kezdek ráérezni a kicsifiamra (koppkoppkopp!!!) és lassan talán (nemakaromelkiabálni) beáll valami napirendféleség is és akkor tudok többet is jönni :D!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Jó reggelt!

Winchi: de jó, érezzétek jól magatokat a Balcsin!

Wicca: törött végtagú családtagjaid hogy vannak?

Gégéé kérdezte múltkor, hogy Dorka miket csinál, miket eszik. Hát nagyon ügyes csajszi, négykézlábra áll és hintázik, előre nem tud haladni, hátrafelé kúszik, de azt nagyon gyorsan. Főzelékeket imádja, mindegy, hogy bolti, vagy én kotyvasztom, eszik almát, barackot, körtét, banánt, répát, sütőtököt, brokkolit, cukkinit, mindent krumplival sűrítve, most már husit is kap. Imádja a hasát.

Fúúú lányok tegnap mit csináltam. Este 9-kor 3 anyukával felmentünk Pestre koktélozni. Apukák vigyáztak a gyerekekre. Mióta gyerekeim vannak azóta nem voltam ilyen csajos gyerekotthonhagyós programon. Nagyon jól éreztem magam, 2-re értünk haza. Apa tök rendes volt, le akartam mondani, ő meg piszkált, hogy menjek csak rámfér egy kis kikapcs. Gyerekek aludtak, Dorka éjfélkor kelt enni, észre sem vette, hogy apja etette. Mondjuk éjjel nem beszélgetek vele, csak félálomba kiszívja a tápszert és alszik is tovább, nem is büfizik. Kicsit álmos vagyok, de ittam egy kávét, egyébként nem szoktam. Levi 6-kor bepróbálkozott, hogy ébredjünk fel, de visszaaludt. Most is még alszik, Dorka rottyantott be 7-kor, arra ébredtem. Apci ma dolgozik, de szervezkedett a hátam mögött, anyóshoz megyünk ebédre, így nem kell főznöm. Jófej az uram!
Vendég
 


Sziasztok!

Wicca pocakfájás miatt nyügizik Bálint? Tényleg Családod eldobta már a gipszet?

Mancsa de jó csajozós este! :lol: Jól tetted, hogy mentél és apuka jó fej, hogy ennyire támogat a kiruccanásban pirospont be van karcolva neki :lol: :lol: :lol:
Matyi még nem eszik brokkolit, cukkinit és husit de a többit igen a Dorci kaják közül.

A balcsin jó volt, ma meg horgászni voltunk, pelenkáztam a gyereket a kocsiban, szopiztunk ebéd után a parton fekve tök jó volt :lol: Matyi remekül bírta, és mi is :lol:

KépKép
winchi
 
 


Emma boldog névnapot!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!!!

csk egy gyors bekukk.........


ááá, nemigen van időm olvasni, írni sem, mert minden szabadidőmet kitölti a szanálás, pakolászás, csomagolás...igaz, most még csak a szanálásnál tartok, apa mikor itthon van, v lakás-felújít, ablakot fest, csempéz, v kint füvet nyír, v a gyereket fogja, h én tudjam tenni a dolgom, így egyedül marad enyém a lakás, lassan haladok, mert a Miló nem enged ha ébren van, ha meg alszik, az az egy-másfél óra alig elég vmire

már megvan az albérletünk, csak picike nagyon kevés bútor is fér el benne, a nappali-háló bútort is el kell adjuk, szval elvagyok most nagyon

Miló is elég nyüszi, anyamániás lett, van h semmi sem jó neki, már várom, h ott legyünk, lehet érzi a változást és amiatt is zaklatottabb

most lépek is alszizni, puszi mkinek!!!!!!!!4

u.i.: ezek a babák gyönyörűségesek!!!!!!!!!!!!!444 :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok lányok!

Naspi: szegénykém, kitartás. Nem könnyű ez. Gégéét is sajnálom nagyon, hogy egyedül marad. Remélem ott majd megtaláljátok a számításotokat. Igen, babócák mindent megéreznek. Tuti, Milóka is érzi, hogy változás lesz.

Winchi: tök jó, nagyon ügyes vagy!!!! Hát nekem nincs ilyen jó kézügyességem. A varrás sosem volt az erős oldalam :) Jó volt a Balcsin? Mit csináltatok? Séta? Kirándulás?

Katinka: retro fürdetés nagyon kiráááááály. Lehet jobban is érzik magukat, mint a sziper-szuper kiskádakban. :)
Lilit sajnálom, szegénykém milyen csalódott lehetett. Hát igen, nagy dilemma mire is tanítsuk őket, hogy érvényesüljenek ebben a világban...

Mancsa: szuper jófej a férjed. Koktélparty......
:wink: De jó neked, már én is vágyom egy kis kikapcsolódásra, de még eddig nem jött össze. Dorcsika, szegényke, remélem már jól van. Nem lehetett könnyű neked a kórházban vele. Jobbulást neki! Leviről van bicós képed?

Wicca: jó, hogy kezdtek ráhangolódni egymásra Bálint babával. Majd hozz képeket, ha tudsz jönni. Másik két pasi hogy van??? És te???? Szülési fájdalmak, varratok? Helyrejöttél már?

Gégéé: ez jó volt ez a fosi story......:D
Már én is jártam úgy, hogy beletette a sarkát a pelusba, de észrevettem. Ne aggódj, szerintem nem volt égő. Nyugi.
Remélem visszaáll az éjszakai rend nálatok.
Köszi a dicsit, de én még így is tehénnek érzem magam. Ráadásul a 3 kg amit fogytam, a cicijeimen látszik legjobban, olyanok, mint egy üres tejeszacskó, és ez még enyhe kifejezés.
Próbálnék még fogyni, de nincs időm tornázgatni, majd a kerti kapálás megoldja azt hiszem.

Jaffa: jó, hogy jöttél, gyere gyakrabban, ha tudsz. Remélem nálatok is helyreáll a rend alvásügyileg. Mi is készülünk majd május körül állatkertbe. Én is szeretem az ilyen progikat. Szerintem Dorcinak is tetszeni fog, imádja az állatokat...
És ti hogy éreztétek magatokat? Milukának tetszett?

Lara: ok, várom majd a képeket a keresztelőről. Dorkának sem lett másik neve, Szent Dorottya a védőszentje.

Mi: keresztelő szépen lezajlott, szép volt, nagyon tetszett. Szombat délelőtt 6-ra mentem vezetni, du. pedig sütés-főzés, vasárnap hajnali 4-kor keltem, hogy a húslvest feltegyem főni. Mondhatom nem volt könnyű 14 személyre főzni, de megcsináltam. Büszke vagyok magamra. (hátbaveregetés, ügyes vagy ancsi....:D)
Kétfajta pöri volt (marha, sertés) noki, tarhonya, husilves, rántott husi, rizs, sütemények. Én nem sokat ettem, mert már hányingerem volt a sok szagtól és kajától..
Anyós is segített sokat. Rám is fért nagyon.
Jól elfáradtam, ma próbálok kicsit lazítani, amennyire Dorci engedi...
Kislányom a misén először kiabált, és mámmmámmmáá, bábáábábááá-zott, aztán bealudt a keresztapja kezében, csak akkor ébredt már fel, amikor a fejére öntötte az atya a szenteltvizet, akkor persze ordítva, de aztán hamar megnyugodott, és nagy szemekkel leste a plébánost. Itthon meg senkitől nem félt. Mindenki felvette, dajkálta. Annyira örültem hogy ilyen barátságos volt.

Papa, már jobban van, a héten még bennt lesz, de talán hétvégére hazajöhet már. Küldtem neki fincsi marhapörit, az a kedvence, ha már nem tudtak eljönni. Remélem gyógyítólag hat rá..

Vezetés: egyre jobban megy. Először iszonyatos béna voltam, de már alakul. Szerintem lassan majd megyünk vizsgázni. Próbálunk apával sokat gyakorolni, meg ha sógorom ráér,akkor vele is szoktam gyakorolni. Az oktató szombaton a másik két csajjal kibeszélt, hogy milyen ügyes vagyok. (Én azért nem érzem annyira...)

Dorcikám: szombat du. vihettük dokihoz, megfázott, náthás. Nem győzöm az orrát porszívózni, de ettől mindig úgy megsértődik, hogy alig néz rám utána, és ordít, ha meglát bármiféle dolgot a kezemben, ami hasonlít egy orrszívóra, orrcseppre, zsebkendőre...
És apához kéreckedik tőlem. Szép kis anya!!!! :(

Ja, és egyedül feláll a járókában. Mióta megtalálta a kapaszkodót, ahol fel tudja magát húzni, azóta nem hajlandó ülni. És már a mászás is megy előre, úgy is, hogy a fenekét felemeli. Persze csak kellő motiváció esetén, pl. mobiltelefon, távirányítóért jön oda... :D
Na, most visszaülni is sikerült a felállásból, épp az előbb. Eddig csak eldőlni sikerült, mint a liszteszsák.

Puszi mindenkinek, most mennem kell.....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


köszöni szépen :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


mancs: koktélozás...hmmmmm de jó lehetett:) a férjed jó fej! :lol:

lara, kérünk keresztelős képeket.

winchi, matykó is pecázott?:)

ancsi: tök jó, hogy vezetni tanulsz. és dorka milyen ügyes. aztaaaaaaaa

naspi: :cry: :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


mindjárt jönnek hozzánk naspiék játszani:P

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Helló lányok!

Emmának boldog névnapot!!!

Winchi: Dorka a cukkinit csak banánnal eszi meg, a brokkolis kajától meg fájt ma a pocija. Múltkor másfajtát vettem, attól nem volt baja. Most a májat akarom megkóstoltatni vele. Ja és a meggy kimaradt a felsorolásból.
Nagyon ügyes Matyi, hogy bírja a kirándulásokat, mi is korán vittük mindkettőt magunkkal, csak a dédik néztek nagyot mindig, hogy elvisszük egész napra a kölyköket.

Naspi: hát nem irigyellek rengeteg dolgod lehet most!

Ancsi: szép lehetett a keresztelő! Ügyi vagy, hogy ennyi emberre főztél!Egyedül feláll, nagyon ügyes csajszi. Szegénykém sajnálom, hogy beteg lett, úgy tudják utálni a porszívót, de muszáj.

Gégéé: kakislábas sztori nagyon jó! Jót dumcsiztatok Naspival?

Jaffa: milyen volt az állatkert? Most készülünk mi is. Most a pestibe megyünk, nyáron meg a veszprémibe. Levi midkettőt imádja, minden héten megnézi a fényképeket amiket ott csináltunk, meg a medveotthonosakat.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Emmának nagyon boldog névnapot kivánok :D :D :D :D :D

Hoztam képeket de csak az első keresztelős a többi képen nincs egyedül a családot meg nem akarom ide feltenni de majd az iwiwen lesz fent több kép :D Kép kersztelő Kép Kép Kép Kép Kép Kép Hanna macival Kép
Vendég
 


Ancsi:Nagyon ügyes vagy hogy ennyi finomságot főztél :D A Papád már szerintem meg is gyógyult a finom pörkölttől :D

Mancsa:Nagyon jó lehetett a kiruccanás és nagyon aranyos a párod hogy ilyenekre is gondol :D

Jaffa:hogy tetszett az állatkert?

Naspolyácska:Elhiszem hogy most sok dolgod van ha a Hanna fennt van én se tudok nagyon mit csinálni tőle most pár napja meg csak kint alszik mikor sétálunk,nem örülök neki mert igy nehezebb főzni pakolni meg mindent.Örülök hogy találtatok albérletet remélemjó lesz.

Gégéé:Hogy sikerült a délutáni játék?

Katinka:Nagyon édesek a gyerekek :D :D :D :D Jaj szegény Lili,tényleg nem tudni hogy ilyenkor mi a helyes.

Winchi:Tegnap mi is balatonfüreden voltunk olyan jó volt :D :D :D :D a babakocsis képek ott készültek.
Vendég
 


Lara: nagyon jók a képek! Hannus olyan szép. Hol vetted ezt a rózsaszín sapit, én is ilyet szeretnék Dorcsinak. Hanna maci nagyon szuper, mi is kaptunk ilyet, Levinek nyuszija van, Dorkának macija, mindkettőnek előkéje van és arra hímezte rá a barátnőm a nevüket.

Ancsi: van bicós kép Leviről, csak még nincs fent a gépen. Jövök majd az új babakocsis képpel is, 10000-ért teszveszeltem egy peg perego utánzatot, nagyon szuper. Pár hétig használták csak, tényleg jó állapotban van. A nagyot el is raktam, majd télen előveszem, ha sok ruha kell az kényelmesebb lesz, mert szélesebb.

Sajnos az én papámat is be kellett vinni hajnalban a kórházba, megint az orrában pattant el az ér. Elégették neki, de bent tartották, mert ilyenkor többször szokott, jaj, úgy sajnálom.
Vendég
 


Jó reggelt!

Naspi kitartás! Car lehet, hogy semmi segítséged nincsen...

Ancsi ügyes vagy, szépen helytálltál :wink: Biztos finomak voltak a kaják is! Majd képeket kérünk szépen! De nem a kajákról :lol:

Papáknak meg üzenem, hogy tessék meggyógyulni, a dédunokáknak szükségük van rájuk! :wink:

Lara aaannnnyyyyyiiiirrraaaaa szép Hanna! És végre nem csak olyan kis komoly fejet vág minden képen hanem nyelvet is nyújtogat, meg mosolyog :lol: :lol: :lol:

Tegnap Matyi kapott egy kis sóskát a krumplihoz hát nem volt nagy sikere, evett pár kanállal de aztán sütőtökkel fejeztük be az ebédet :lol:
Elkezdte, hogy most már álmában is forog, volt hogy hason találtuk meg arról már nem is beszélve hogy hihetetlen pozíziókban tudja a kezét és a lábát kifűzni a rácson :shock:
Nem teljesen körbe van rácsvédő a fal felé varrnom kell még vmit mindig ott akar meglépni :lol:

KépKép
winchi
 
 


Gégéé: hát el is felejtettem a nagy sürgés forgásban, Emmikének nagyon sok boldogságot kívánunk névnapja alkalmából így utólag is.

Lara: Hannus gyönyörűűű, milyen nagyot nőtt már! Eszméletlen ez a rengeteg haj....:D
Milyen kis mosolygós! :) Hány kiló? Olyan nagynak tűnik már....

Winchi: Igen, én is ezt mondtam a papának, hogy gyerünk gyorsan meggyógyulni, mert az unokák, és dédunokája várják nagyon haza.
Nem próbáltad Matyinak a sóskába cukrot tenni. Én úgy adom Dorkának, és megeszi, ha meg cukrot nem akarsz tegyél bele valami édeset, pl. almát... hátha.....
Micsoda kis sajtkukacka lett Matykó.
Dorka is néha hason ébred....

Mancsa: ok, várom a képeket. Jó lehet a babakocsi. Néha jókat lehet teszveszelni. Nekem is sikerült már néhány jó cuccot beszerezni. Pl a keresztelőruhát is ott vettem. Tuti kényelmesebb azért ez a kocsi már tavasszal, nyáron....én sem bánom, hogy megvettük ezt.
Te papádnak is jobbulást. Szegénykém már megint az orra...

Képzeljétek, ma derül ki, hogy a papa hazajöhet-e ma vagy holnap a kórházból. Már nagyon izgulok....

Puszika

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi majd írj mikor engedik haza a papádat! Reméle minnél hamarabb!

Voltunk védőben Matyi 3 hét alatt hízott 60 dekát és nőtt 3 centit :lol: 7,4 kiló és 69 centi
Viszont a fütykössel nagyon nincs megelégedve a doki, mondta, hogy inkább menjünk gyereksebészhez, mutassuk meg. Kérdeztem, hogy nem e lehetne e hogy várjunk még vele, de mondta hogy annyira le van tapadva hogy ez tornáztatással nem fog feljönni :? Persze én aggódok apa mondta ne izguljak már ennyire
A sóska ma nagyon ment, vilmoskörtés bébikajával megédesítettem :lol:

KépKép
winchi
 
 


Csak pár sor és néhány kép. Remélem ennyit engedélyez a főnök.

Emmusnak és az Andreáknak boldog névnapot utólag is.
Naspolyának kitartás, nagyon nehéz lehet most Neked. Én sem szívesen költöznék Pestre, de ha ezáltal egy kicsit is nagyobb biztonságban érezném a párom, akkor nem érezném áldozatnak.

Ancsi- jobbulást a Papádnak és légy ügyes a vezetéseken. Az üres tejeszacskó effektus nálam is megvan. Bár az egyik ciciból még mindig szoptatok. A másik eleinte nagyon csúnyácska volt, mára azért szebb lett. Néhány hét alatt kicsit visszafeszesedett. De azért a régi már nem lesz sosem. :cry:

Lara! Hannus gyönyörű! Azt hiszem Nikinek akkor lesz ennyi haja, mikor már iskolába megy :D

Katinka! a retro fürdetés csúcs!!!!!!

Mancsa! hol vannak a képek??????

A retroról jut eszembe. Délelőttönként ismétlik a Szomszédokat az m1- en. Vággássyék most vettek egy tévét. Velük együtt már 3 háztartásban van!!!!

Ma Anyanyékkel sétáltunk. Niki nem tudott elaludni, haza kellett jönnönk, mert itthon felejtettem a bárányt.

Szösz!!!! merre vagy?

KépKép
bende
 
 


Íme néhány kép, hogy megértsétek miért kellett ma séta közben hazajönnünk. Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

KépKép
bende
 
 


Még kettő, mikor leselkedik az ablaknál Kép Kép

KépKép
bende
 
 


Bende Clean-t nem veszel már ugye? Niki megoldja :lol: :lol: :lol: Nagyon édes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk Barnabás manó van hasonló életformában mint nálatok a bari. Még nem fekszik rá csak magára húzza, beletemeti az arcát.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük szépen a dicséreteket :D :D :D :D :D

Ancsi:7400 gramm és 71 cm a Hannus épp ma voltunk méreckedni,de amúgy mindenki azt hiszi hogy milyen nagy meg hogy már legalább 1 éves a haja miatt.
Remélem hazaengedik a Papád otthon hamarabb meggyógyul :wink:

Bende:Nagyon édes Niki :D Nagyon tündérien alszik és a nézelődős :lol: Már Nikinek is nől a hajacskája úgyhogy elöbb lesz az!!!!!!!!!!!!!!! :D

Most mennem kell mert kezdőőőőőőőőőőőőőőődik :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Winchi:Én is örülök neki hogy sikerült ilyen képeket csinálni Hannusról egy ideig tiszta komoly lett ha meglátta a fényképezőgépet.
Hannus is mindig kirakja a lábát vagy kezét a rácson.

Mancsa:Ezt a kendőt Anyú vette a piacon Hannusnak de nem szeretem mert mindig lecsúszik a szemére pedig amúgy nem nagy de olyan kis selymes a haja hogy semmi nem marad meg rajt hosszútávon.

Képzeljétek a Hannus olyan gyorsan kúszik már mindent el kell raknom fél perc alatt már a folyosón van aztán a szoba másik felébe pedig csak 2 hete vettük észre hogy picit kúszik most meg már szélvész lett :D
Vendég
 


jééé Hannus dekára annyi mint Matyi :lol: Álmomban nem gondoltam volna, hogy az én picike fiam így feltúrbózza magát :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép

hahó!

jól sikerült a játszós délután:) édik voltak a bébik; mi meg elröhögcséltünk rajtuk.
Matyi és Hannus is szép súlyban vannak!

Köszönjük a névnapi jókívánságokat!

Bende: Niki nagyon helyes, és már nő a haja rendesen!

zsula, szösz, trundike, naspi: gyertek;)

mancsa, ancsi: jobbulást a papáknak!

nem is tudom, mit írjak. elvagyunk. emma apjának meg nekem durva hangokat ad ki, de a ritkán látot embereknek semmit. csak nézi őket nagy komolyan óriás szemekkel. a sosem látott emberektől meg sírva fakad:) remélem leszokik erről, mert bár én jókat nevetek rajta, de van aki a szívére veszi, hogy amint meglátja őt a bébi azonnal legörbül a szája és áááááááááááááááááá :lol:

na puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Tegnap du. hazaengedték a papát! JUHEJJJJ! Remélem mostmár hamar rendbejön...

Bende: Niki nagyon édes! Micsoda kis barimániás lett...
Tényleg Clean-t nem kell vennetek! Hihi :)
Nem is láttam még ilyen hintabárányt.

Lara: szép nagy Hannus. Tényleg lehet a haja miatt hiszik azt, hogy már 1 éves. Néha Dorkáról is azt hiszik, pedig neki nincs ennyi haja.
Ügyes nagyon a kismanó, hogy ilyen gyorsan kúszik. Azt hiszem kezdhetünk pakolni.... :D

Winchi: Szép nagy Matyimanó. Nem semmi. Jól összeszedte magát. Dehát aki ilyen jóízűen eszi a sóskát :D
Szegénykém úgy sajnálom, hogy baj van a kukijával. Szegénykém, remélem valahogy meg lehet úszni a komolyabb beavatkozást. Pici manókája....

Gégéé: édik a gyerkőcök így együtt ( külön-külön is ám)
Emma baba félőssége miatt ne aggódj. Dorka még néha most is sírva fakad az idegenektől. Majd elnövi. Aki meg nem érti meg, az így járt. Nálunk is most a keresztelő után kellett idő, mire feloldódott. Néha úgy elvan idegenekkel is, néha meg még a régen látott rokonoktól is fél. Majd kinövik, csak idő kérdése.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Én is dobok pár képet.

Kép Keresztapával
Kép Dorka beájult a templomban
Kép Berregés 1000-el Kép Keresztapával 2.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Winchi: Levinek 15 hónaposan fejtették fel a kukiját, mert le volt tapadva. Akkor vágták fel a nyelvét is, addig nem tudta kidugni, csak icipicit. Nagyon jó dokihoz kerültünk, a nyelvével nem volt gond, a kukija után 3 napig sírva pisilt, ameddig csak tudta visszatartotta. Nagyon sajnáltam szegényt, de jobb túllenni rajta minél előbb utána meg húzni neki naponta, nehogy visszatapadjon. Így még nem marad meg rossz emléknek. Férjemnek 2,5 évesen csinálták és emlékszik rá (azt mondja ordított az anyja után, de akkor még nem engedték be a szülőket, anyósom azt mondta Laci kiabált a nővérekkel: hova visztek hülyék?)

Bende: nagyon jók a képek! Nekünk hintapandánk van. Az ablakpucolós király! Ezt a nagy barit Niki választotta kedvencnek több közül, vagy elejétől fogva az ágyában van, mikor alszik és így lett kedvenc?

Lara: hát ennyi hajról nem csoda, ha lecsúsznak a sapkák. Nektek elég lenne már egy fülvédő pánt, ami a kutacsán is rajta van. :lol:

Gégéé: nagyon édesek a gyerekek! Nem baj, ha sír az idegenektől. Dorkánál ez csak pár hétig tartott, most már mindenkire vigyorog. Sütifaló kincsesbödönt imádta Levi, nálunk csak kölcsön volt. Lehet Dorka kap majd egyet.

Ancsi: nagyon szépek vagytok!!! Látom nektek is van olyan sapitok, mint Hannusnak. Örülök, hogy hazaengedték a papádat, az enyémet is! :wink: Reggel kirakták a folyosóra reggelit már nem kapott, 11-kor meg is kapta a papírjait.

Voltunk ma mérlegelésen, kisasszonykám 8260 gr és 67 cm. Ja és elkezdhetjük a k betűs kajákat, csak az első főzővizet öntsem le róla. Mindjárt jövök képekkel, az új kocsit még nem fotóztam, azzal majd később jövök!
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Az elsőn a konyha van, amit teszveszeltem, Levike jégeralsóban.
A plüsskutyánalvós Bendének, a biciklis a házunk előtt van, szembe erdő van kicsit látszik az is. Az utolsón a bőrkinövést akartam lefotózni, de nem sok látszik belőle. A bal cicijén volt, mára már semmi nem látszik, tegnap még piros pötty volt a helyén.
Mentem aludni. Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Katinka: Nagyon édes Nati, neki is már milyen hosszú haja van! Szegény Lili, sajnálom, hogy lemaradt a tojásgyűjtésről, nagyon helyes ő is! :)

Lara: Hannus gyönyörűséges! :D És nagyon csini! Jó az a kis cipő is! Ja, nekem is van Réka pulcsis kismacim! :wink:

Mancsa: Nagyon rendes a férjed!!! Nagyon tetszik a nagy ágyon két picuri alszik! :)

Naspi: Sajnálom, hogy ennyi dolgod van, majd miután átköltöztök, biztos több időd lesz jönni hozzánk. Bp melyik részén sikerült albérletet találnotok?

Bende: Nagyon édes Niki meg a bárány! :D Emlékszem írtad régebben, hogy Niki oroszlán hangokat hallat. Kinőtte már? Réka pár napja kezdte.

Rólunk: Réka tegnap oltást kapott, de most egy darabig szerencsére nem kell! Nagyon sokat vigyorog mindenkire. A múlt héten találkoztam egy volt barátnőmmel - akit már nem tartok annak, ugyanis amióta Réka megszületett nem volt képes felhívni, vagy írni - hát rá is rámosolygott - mondtam is neki, hogy ezt nem kellett volna! Rékának is elkezdett nőni a haja, ez nem a sűrűségén látszik, csak a hosszán, bár éppen tegnap néztem, hogy attól, hogy a szemébe lógjon, hát még nagyon messze van!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sehol senki? Pedig nincs is jó idő!

Kérdés: szoptatás mellett lehet epret enni?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Szösz, szerintem azért nem jött senki, mert nem tudott, én sem tudtam kora délután, nem ment a babanet. Most is elég lassú...

Eper: én úgy tudom, jobb szoptatás alatt kerülni, mert erősen allergizál és az anyatejen keresztül átmegy. Múltkor férjecském is meglepett egy tálcányival, de aztán ő ette meg, én nem mertem, pedig annyira kívántam. :?

Nálunk újabb fogzási hullám van, remélem, most már eredménye is lesz. Nati 2 napja tök nyügi, még a kezemben sincs el igazán, ma séta közben is sírt, pedig sosem szokott. Keze állandóan a szájában és mindenki mondogatja, hogy nagyon fehér a kis ínye. Sógornőmtől kaptam Ausztriából homeopátiás szert, Osanit a neve, ez direkt fogzásra van, kombinált. Bár egyelőre nem nagyon látom eredményét, de ehhez ugye hozzá kell szokni pár napig.

Voltunk vérvételen, a mi dokinőnk mindig csináltat egyet 4 hónapos kor után, hát, jól megjártuk. A dokinénink vette le a fejből, de a laborban nem fogadták el (alvadékos volt), újra kellett venni szegénykémtől. Majd megszakadt a szívem, hogy kétszer is megbökték. :cry:

Ja, és mi is voltunk a templomban keresztelő-ügyben, június 7-én lesz. Nati majdnem pontosan annyi idős lesz, mint Lili volt a keresztelőjén.

Mancsa, nagyon helyesek a gyerekeid, Dorka milyen kis csillagszemű! :D

Ancsi, nagyon jók a keresztelős képek és a berregős Dorka is nagyon édes! :D

Lara, Hannus is naggyon szép és kis huncut, nagyon dús a haja, Natié azért ennél ritkásabb. Nekünk is van ilyen adidas melegítőnk, csak sötétrózsaszín, úgy örököltük. :wink:

Bende, Niki meg milyen édesen alszik a barikájával! Az ablakos képek meg egyszerűen csúcsak! 8) És most nézem, hogy az egyik barilovaglós képen fél zokniban van. :lol:

Winchi, szép méretekkel rendelkezik Matyi. 8) A kuki-ügyet meg sajnálom :( , nekem ez már úgy tűnik, kimarad az életemből...

Naspi, nem irigyellek a pakolás meg a költözés miatt, de biztosan jó lesz, ha majd többet lehettek együtt.

Wicca, pussz Nektek is! :wink:

Na, megyek aluszkálni. Jó éjt!

Most jut eszembe, vasárnap Fehérváron lesz a baba-expo, mi szoktunk menni, egész jól fel lehet tölteni a ruhatárat tök jó darabokkal. Persze nem csak ruha van.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jó reggelt!

De jó képeket raktatok fel :wink: A csajozós Milán, a pasizós Emmuci :wink: Dorka nagyon szép volt a keresztelőn és az a berregős kép :lol: :lol: :lol:
Levinek tök jó a konyhája, édesen alszanak a hugival a nagyágyon :lol:

Szopi alatt sem lehet epret enni??? :( :( :( :? :? :?

Mi tegnap Fehérváron voltunk délelőtt, délután meg pakoltam, mostam, behoztam a délelőtti lemaradást :?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - ezt hallom a kiságyból, megyek...

KépKép
winchi
 
 


Jó reggelt!

Én ettem epret szoptatás alatt Levivel. Akkor azt mondta a védőnő csak a gyerek nem eheti, az apró magvak allergizálnak sőt kivit és málnát is ettem. 4 hós bébiételben már láttam epret meg málnát, abból kivonják az apró magvakat. Azóta mondjuk a 4. védőnőt fogyasztjuk és ugye mindegyik mást mond.

Jaffa: ismerősöd elment, mielőtt átadtam volna üdvözletedet. Lejárt a szerződése és elment. Most megint helyettesítő védőnénink van, de nagyon aranyos.

Szösz: most kaptátok meg a 4 hósat? Vagy valami mást kapott?

Tünci: aláírtam én is azt a bigyót, köszi, hogy gondolsz ránk!

Megyek, mert nyöszörög a kisasszony, nehogy felébressze Levit!
Vendég
 


Na most már semmi gond, hangos olvasás gyakorlása van. tetetetetyatyatyanenenene ezt írja a könyv.

Winchi: tegnap én is ugyanazt csináltam, amit te. Főznöm nem kellett, csak odaraktam egy husilevest, aztán porszívózás, felmosás, fürdőszobatakarítás. A wc nálunk olyan, hogy ahányszor Levi pisil, annyiszor kell áttörölni. Állva pisil, ahogy a nagyok a többit el tudjátok képzelni. Már kiabál pisilés után: anya nem is ment mellé!

Képzeljétek Levi tegnapelőtt hisztizett a boltban :shock: soha nem csinált ilyet. A pénztárnál ordított, mikor sorban álltunk, hogy most akarja megenni a kukacot ( puffasztott kukorica). Na azért kifizettem, hazavittem és beraktam a szekrénybe. Mondtam neki holnap reggel bolt után megkapod, ha nem lesz hiszti. Néha kérte napközben, de nem adtam oda, pedig nehéz volt. Volt hízelgés, szeretlek anya, sírás is meg minden. Tegnap kisangyal volt a boltban, utána megkapta. Azt a boldogságot lányok! Azt mondta holnap is jó leszek, meg még holnapután is.

Jaj és kérdés: mikortól vesztek ki a saját levesetekből, hogy azt egyék a kicsik? Levike nagyon későn kapott ilyet, mert későn kezdtük a hozzátápit, de Dorkának tegnap kivettem a levesből a májat és beleturmixoltam a főzelékjébe. Igaz addig nem nagyon fűszereztem a levest. Megette.
Papa megint kórházban, éjjel menni kellett vele.
Na felébredt a hétalvó!
Vendég
 


Sziasztok!

Katinka: Ez a vérvétel nagyon rosszul hangzik! Miért kellett?

Mancsa: A pneumococchus elleniből kaptuk a harmadikat.

Tegnap nem is írtam, végre felfedezte a gyerekdoki, hogy vékony vagyok. Eddig mindig elégedetlenkedett Réka havi 500 g-os hízásával, most meg megkérdezte: Mit eszik? Csak anyatejet? Akkor ez szép, vékony csontú lesz, mint anyukája. Csak nem tudom, eddig miért kellett idegelni engem minden orvosi viziten? :shock:

Remélem ma melegebb lesz, mint tegnap!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz: értem már, nálunk a pneumot 1 éves kor után javasolja a doki, vagyis ő egyáltalán nem javasolja, de ha kérem szerinte csak 1 éves kor után. De ha szeretném most is beadja, de ezekután mondtam, hogy várjunk még vele.
Jófej dokitok lehet nektek is, ha most veszi észre, hogy milyen alkatot örökölhetett Réka!

Katinka: reggel elfelejtettem írni, Dorkától is vettek vért múlt héten, az altatás miatt, de neki a kézfejéből. Meg is dícsért minket a nővér, hogy előtte megetettem tápszerrel, így könnyebben jött a vér. Dorkának egy hangja sem volt közben. Az ölemben ült, az egyik kezét lefogtam, a másikból vett, azt a karját kicsit el kellett szorítanom, aztán csak simán tartani. Nagy sírásra készültünk, de ügyes kislány volt és utána nevetett a nővérnek.
Levitől még sosem vettek vért.

Dorka mostanában csak 1-et alszik napközben, dél körül 1,5-2 órát és ezzel elvan estig. Így este 8 körül alszik el, 2x eszik éjjel és 6-7 óra körül kelünk. Szerintem keveset alszik, de nem sikerül többször elaltatni.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?