Új privát üzeneted érkezett!

szösz!
miket kap Réka?
nálunk is volt zöld a kaki. a normaflore nem használt, a probiotikus tejpép segített.
hippes natúr grízt adtam Zsófinak.

ja és képzeljétek, itt apátfalván is van ringató. csak hallottam róla nem voltunk, talán majd legközelebb, ha hazajövünk...

a ti babáitok nem nyűgösek? nem lesz valami időjárásváltozás? legutóbb Zsófi akkor volt ilyen kis zizi, amikor bejött hirtelen a meleg.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Van pár percem, gyorsan írok, mert nagyon hiányoztok!!!
Próbálok visszaolvasni, de minden időmet leköti Dorka, a nagytakarítás, na, meg minden délután kint vagyunk.

Gyönyörű jó idő van. Dorka teljesen be van kattanva, ha du. nem megyünk ki. Szinte az egész du-t kint kell töltenem vele. Nem bánom, én is élvezem a jóidőt.

anyany: édes lehetett Zsófi a gyerekek közt. De jó! Remélem minden percét élvezitek az otthonlétnek. :) Nálunk is nyűgi van, ha időjárás változás lesz. Tegnap az eső előtt kb. 1 órával tiszta zizi volt.

gégéé: Édes pici Emma. Már ilyeneket csinál??? Hogy megy az idő...
Igen, tényleg, most hogy írod. Emmike névnapján lesz a keresztelő. Majd együtt ünnepelünk. Hehe :)

Lara: vezetés....érdekes dolgokat műveltem, padkára fel, le. Sikerült az autót is lefullasztani párszor, dehát mentségemre szolgáljon, életemeben először ültem volán mögött. Még jó, hogy az oktató nagyon türelmes, én már lehet seggbe rúgtam volna magam, és leordítottam volna a hajam :D:D:D:D:D
Remélem legközelebb (szombaton) már ügyesebb leszek picit, és majd sokat gyakorlok, és menni fog. Párod nem jön mostanában tanfolyamra???

Zsula: gratula Krisztián nagyon ügyes fiúcska!!!!

Winchi: mi is sokat vagyunk kint, mindig godolok is rátok. De jó is a kertesház.

Dobok egy képet, tegnap készült. Már látszik a nyanyán, hogy sokat van a levegőn. Szép barna a pofija, és a kezecskéje.
Kép Napsütötte babucim

Ez pedig miután lekerült a kendő a fejéről, jól összekócolódott a haja! És kiabálja, hogy bababaaaaababaaaaaaa
Kép Kócos

Puszi mindenkinek, még jelentkezem valamikor!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Gégéé: Tök jó, hogy te 5.14-kor tudsz kipihent lenni! Én még 8-kor sem vagyok kipihent! :( Réka is hasonlókat csinál, a hasra puszit ő is nagyon szereti. De legjobban a tükröt szereti. Mikor meglátja magát benne, hatalmasakat vigyorog. :lol: Napirendünk nem nagyon van, minden attól függ, hogy telik az éjszaka. Mi majd nyáron fogunk kiköltözni a nappaliba, biztos nagyon fura lesz külön aludni a manótól.

Anyany: Réka csak anyatejet eszik még mindig, ezért nem is értem mitől változott meg a kakija. Ma már sárgászöld volt, holnap remélem újra sárga lesz. Sajnálom, hogy keresztanyád nincsen jól. És használjátok ki most hogy jó idő van, és most sokat tudtok kint lenni.

Ancsi: Tényleg milyen jó színe van Dorkának! Bende Nikije is már szépen le van barnulva. Az én Rékám meg olyan hófehér!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

szosz, nem lehet akkor hogy te ettél valamit, amire érzékeny?
próbáld meg a normaflore-t. talán.
köszi, sajnos senki nem tudja, mi lesz majd a keresztanyámmal. most valami olyan műtétje volt, hogy a hegeket szedték le, meg az ideggyököt égették le, de még mindig nagyon fáj neki a háta meg az egyik lábába sugárzik.
ráadásul lelkileg is nagyon megviseli, undok mindenkivel, de hát már másfél éve küszködik...

ancsi! édes a csöpped! szép a haja, hamarosan lehet copfozni:)
Zsófi pofija is kipirult a napocskától. sokat vagyunk kint, amennyit csak lehet. udvar, hintaágy, babakocsi, kint uzsonnáztunk, azaz csak uzsonnáztunk volna, de a kis pernahajder nem evett. már megint.
Vendég
 


Már megint elszállt, amit írtam. Jól vagyunk, csak nagytakarítás, nagybevásárlás, virágültetés, ilyesmik vannak.

Gégéé kérésére: Nati a napokban taláta meg a lábait, hanyatt fekve szinte mindig megfogja őket. A rutinos hasról hátára fordulás után ma először visszafelé is sikerült neki a mutatvány. Összevissza vándorolgat a kiságyban, a játszószőnyegről is leküzdi magát. Kedvence most a berregés, óriási mennyiségű nyál kíséretében :lol: , ezenkívül még a dzzzzz megy nagyon meg a sikongatás. És egy hete almát eszik, banánnal is kevertük már, szeret nagyon kanalazgatni.

A kövezkező napok is sűrűek lesznek, barátokkal találkozunk, Anyuékkal húsvétozunk, aztán vasárnap Sopronba indulunk anyósomhoz meg kerti buliba, kedden jövünk haza.

Ha már nem jönnék: Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Nektek! Pihenjetek sokat, egyetek finomakat, locsolóból meg annyi legyen, amennyit szeretnétek (én minél kevesebbet :wink: ).

Puszik,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

De jó végre kicsit belendültetek :lol:

Mi tegnap Fehérváron voltunk, megvolt a mama temetése ez már nyugodtabban lezajlott, most már békében együtt vannak.
Viszont a mama testvérei-öregasszonyok kiakasztottak :twisted:
Az egyik kikapta a nyügi Matyit a kezemből hiába mondtam, hogy nem szeretném. Mérges vagyok magamra is mert a jóneveltségem volt előtérben pedig még most álmomban is beolvastam a vénasszonynak :twisted:

Matyinak nagyon melege van, tegnap is addig nyügizett amíg volt rajta ruha, aztán már csak bodyban volt a lakásban és úgy remekül elvolt. Anyu mondta hogy ne csodálkozzak téli gyerek neki még szoknia kell a meleget.

Matyi most már minden tengelye körül hamar megfordul, hasról hátra hátról hasra semmi nem jelent problémát. És eddig koncentrált rá most már olyan lazán megy, hogy közbe játszik rágókázik, és dumál ezerrel. Ha éhes akkor kiabálja, hogy mamamam mamamam :lol:
És cuppogok neki akkor beszívja a kis ajkát és visszacuppog, megzabálom ilyenkor (is) :lol:
A bokáját ő is profin fogja már a lábujját is megkóstolta.
Na befejezem ez több mint két sor :lol:

Ancsi de jó képek! :lol: :wink: Matyi is már barnul, az ujjai már nagyon barnák,szerencsére úgy néz ki apja jó bőrét örökölte :wink:

na megyek mindjárt ébred

KépKép
winchi
 
 


Jaffa boldog születésnapot!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


sziasztok!

köszönöm a válaszokat!
zsófi nagyon ügyes kislány:) ha ilyen mozgékony anyany hamar pálcika vékonyra fogsz majd meglátod!

Katinka: a banánnak adod a középső részét is? barackot próbáltad már? Már emma is nagyon nézi a lábát, amikor pelusozom, hamarosan szerintem ő is megfogja, és hammmm bekapja...


szösz: én alapból ilyen koránkelős vagyok. persze van, hogy szívesen lustiznék 10ig, de ha 6 órát egyhuzamban alhatok, akkor én már működőképes vagyok! mikor kezded hozzátáplálni rékát? mennyit kel esténként?

ancsi: okés, együtt ünneplünk....nagyon nagy már a csajod! mit csinál kint? mivel köti le magát?

na mennem kell, puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaffa szülinapja holnap lesz:)
én majd akkor küldök neki virtuális puszit!

winchi, akkor matykó is nagyon ügyes. kíváncsi leszek, emma, mikor fordul hátról-hasra. már egyszer majdnem sikerült neki, nagyon erölködött, de a keze valahogy furán volt, beragadt és sírt, azóta nem próbálja. inkább igy kicsavarodik, a fejével durván néz hátrafele és a lábával nyomja magát így egy kört tud megtenni háton....a haja csupa csomó emiatt hátul...nem lehet kifésülni, csak kivágni:(

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsula:Tudom hogy mindenki élvezi a jó időt mi is kint vagyunk egész délután,dehát hiányoztok :oops:

Szösz:Még nem tudjuk mi lesz a házzal mert ha megvesszük teljesen lenullázódunk és semmi nem marad a felújításra,pedig olyan jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most meg még a szocpolt is felfüggesztik pedig milyen jó lett volna annak aki építkezik,új lakást vesz.

Gégéé:Jó kis husikás akkor Emma baba :D Hannus már 10 másodpercig se marad egy helybe mindig forog meg kúszik úgyhogy már semmi nincs biztonságba négykézlábra emelkedik és úgy rugózik nagyon édes :D :D :D Szegényem kitartás!!!!!!!!!!!Menjetek át Naspiékhoz hogy ne legyetek egyedül :wink:

Winchi:Hannusnak is mindig melege ven most hogy ilyen jó idő lett mindig gondba vagyok az öltötetésnél.
Remélem álmodba jól megmondtad!!!!Így van most már együtt vannak boldogok.

Katinka:Nektek is kellemes húsvéi ünnepeket :D

Ancsi:Ügyes vagy te majd meglátod mindig jobban fog menni :wink: Nem szólt a párom hogy lesz tanfolyam pedig jó lenne most már jó idő is van :D Nagyon édes Dorka Hannusnak is hasonlá kendője van olyan édesek benne a csajok :D Nagyon jó kis szine van Dorkának :D

Anyany:Remélem jobban lesz a keresztanyád.Hannus is néha megérzi az időjárást akkor éjfélig nem alszik el.
Vendég
 


Sziasztok!

Rég nem írtam sorry, majd utána is olvasok csak most lettem nagyon dühi.
Hallottátok hogy a GYED a tervek szerint csak 1 évig fog járni?
Veszteséges cégek vezetői kapják a milliókat meg prémiumokat, de a kismamák meg csinálnak amit akarnak...
UNDORÍTÓ!!!
Ennyi gyermek sem fog születni mostantól.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Trundike!Igen sajnos hallottam aztán még volt pofájuk mutogatni tegnap este hogy hány milliós havi fizetésük van egyeseknek :evil:
Pedig mi szeretnénk majd tesó a Hannának.
Vendég
 


Sziasztok!

Gégéé: A védőnővel úgy beszéltük, hogy 5,5 hónaposan elkezdem kóstoltatni almalével, meg barackkal, de majd igazán csak 6 hónaposan kezdjük el a hozzátáplálást. De már az is hipp-hopp itt van. Emma miket eszik már?
Réka éjszakái most nem rosszak, de mint tudjuk ez majd megint el fog romlani. De most általában egyszer kel 4 körül, van hogy rögtön vissza is alszik meg van hogy nem. Tegnap éjjel, mondjuk csak fél 6-kor kelt, bár akkor úgy döntött, hogy már reggel van és vissza sem alszik. Nekem ez még nagyon korán van. Én inkább későn fekvő-későn kelő típus voltam, most későn fekvő-korán kelő, és egész nap álmos típus vagyok.

A forgásokkal kapcsolatban. Réka van hogy megfordul hasról hátra, és hátról hasra is, de nagyon nagyon ritkán.

A politikát meg utálom, amennyire lehet, nem is foglalkozom vele, de tényleg nagyon felháborító, hogy mennyi intézkedés irányul a kisgyerekes családok ellen!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


hahó

Emma kakigondok, és alvásgondok miatt kezdett kanalazni. az alvás lehet amúgy is megoldódott volna, a kaki meg nem oldódott még meg. almalé, almapüré és baracklé egyelőre ezeket eszi. szereti. nekem jó így, hogy szépen lassan-lassan kóstolgat.
ma is 5:15kor kelt meg először és 19-kor már alukált.

én jelenleg rózsaszín ködben élek, és politikáról hallani sem akarok...

trundike, te is inkább Biusról írjál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

JAFFA: boldog szülinapot kívánunk! puszik: Évi&Emma

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt!

Ezek a szemek :lol: nagyon szép vagy Emmuci :lol: :lol:

Kis kócos mennyasszonykánk is nagyon édes :lol:

Csajok mi már nekiindultunk Már Fehérváron vagyunk és délután megyünk tovább Gödre.

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket, pihenjetek, egyetek finomakat :lol:
Kép

KépKép
winchi
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Nálunk már járt a nyuszi, kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk minden anyukának, apukának, babának.

Puszi

Ancsi és Dorka

Kép Itt járt a nyuszi
Kép Nyuszik

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is nagyon kellemes húsvéti ünnepet kivánunk picit megkésve :oops: nem volt időm jönni a keresztelő lezajlott nagyon szép volt :D :D :D

Most meg megyünk a balcsira :D :D :D
Puszi nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Lara: gratulálok a keresztelőhöz, kérünk majd képeket!!!!! Mentek a Balcsira??? Nem lesz ez még korai? Már úszni akar Hannus??? :D:D:D

Szösz: Réka baba milyen nagy már!!! Tündéri kislány!

Gégéé: Emmuci is gyönyörű. mekkora szemek!!! El kell ájulni tőle.
Kérdezted mivel köti le magát Dorka kinnt, hát semmivel. Vagyis egy darabig elvan a babakocsiban, és sikítozik a kutyáinknak, aztán megunja a kocsit, és ki kell venni. Néha plédet terítek a fűbe, és ott üldögél, szedi a gazt. Majd viszem a veteményesbe is, segít gyomlálni! :D:D:D

Trundike: tényleg felháborító ez az egész, amit ez a Gordon akar. Hogy merjen így az ember gyereket vállalni, hiszen minden csak drágább lesz, ovi, bölcsi férőhely nem nagyon van, munkahely sincs, akkor hová menyjenek az anyukák dolgozni, és hogyan???
Remélem jól vagytok. Gyere majd gyakrabban, ha tudsz. Bár mostanában én sem jövök túl sűrűn.

Jaffa: Boldog szülinapot!!!!!!!

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Megünnepeltük a mamiék 50. házassági évfordulóját, lehet, hogy a keresztelőre nem tudnak eljönni, a papám nem jól van, nagyon nem jól.
Dobok egy képet. Imádom őket!

Kép Drága nagyszüleim

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


hazaértünk rohanok is tovább hogy befejezzem a kipakolást.
remélem mindannyiótoknak jó húsvétja volt!
mi nagyon jól éreztük magunkat!
majd hozok képeket is!
Vendég
 


Mindenkinek sok puszi!

Jaffa!!!! Boldog születésnapot!

Anyany! üdv itthon! ( vagy Te Fehérvárt nem érzed még annak? )

Trundike! találkoztam közös fórumos ismerőssel- hiányol téged- Noel nevű kisfia van.

Ancsi- te is milyen vékony vagy!?

Én meg jó daginak érzem magam. Viszont a húgom miatt ( 47 kiló) már senki nem mer megjegyzést tenni a testalkatokra a családban, nehogy a végén mindenki ádáz fogyókúrába kezdjen.
Dobok néhány képet... mégsem... felébredt.

KépKép
bende
 
 


Kép

Most mondjátokmeg, hogyan lehet térdelve aludni????

Kép

Mindenhova bemászik

Kép

Nálunk is járt a nyuszi...

Kép

Hinta

Kép


Kép

KépKép
bende
 
 


Bocsi, ha sok voltam. Utolsó kép- a kőre még valamiért nem mer kimászni, ellenben boldogan csapkodja a tenyerével.

KépKép
bende
 
 


Sziasztok!

Édesek a képek :lol:

Nem tudom miért nálunk most alig készült pár kép, annyira együtt volt a család, hogy a fényképezés elmaradt.

Mi is tegnap délután értünk haza anyuéktól, jó volt nagyon a vasárnapi ebédnél Matyival együtt 16an voltunk az kicsit sok volt :shock: :)

Meg is lettem locsolva és anyukám jó ötlete volt, hogy előszedte a növényspicellős flakont és mindenkit arra kértünk, hogy azzal locsoljon meg minket, sokkal jobb volt mint 100 féle pacsulitól bűzleni. Persze a feltöltéskor permet funkcióra állítottam a szerkezetet :lol:

Megvettük az esernyőkocsit amit találtam az expresszen, egész jó, kicsit foltos a teteje de majd vanishhel nekiesek, majd teszek képet.

Most megyek eltakarítom a romokat :shock:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenkinél jól telt a húsvét! :)
Nálunk ma nincs víz, úgyhogy kényszerpihenőn vagyok. Nem tudok mosni, mosogatni....:D Úgy látszik tegnap egész Cece vízkészletét kilocsolták! :D

Bende: Niki nagyon tündéri! Főleg a nyuszifülekkel! :D Biztos azért nem mer a kőre mászni, mert hideg. Látom ti is élvezitek a hintát. Mi is most próbáltuk először a dédiéknél a játszón. Nagyon tetszett Dorkának. Még berregett is hozzá! Méghogy vékony vagyok?? Dehogy!!!! 72 kg. És az álom az 64 lenne......Mondjuk nagy nehezen 3 kg-tól megszabadultam,de még 3-szor 3 tól kéne.....
De messze vagyok még tőle! Te viszont nagyon csinos vagy!!
Remélem a hugod már jobban van.

Winchi: biztos szupi lesz a kocsi, nekünk nagyon bejött. A foltot meg biztos el tudod tüntetni. Ügyes anyu vagy! :) Majd kérünk Matykós babakocsis képet ám!!!

Kép Mancsának babakocsis
Kép Hinta-palinta
Kép Lovacskázás Ricsivel
Kép Próbálunk felállni
Kép Autózunk

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ennyit a bátortalanságról.... ma délelőtt kiosont.
Most mennem kell. Kép

KépKép
bende
 
 


A kis ügyes Niki :lol: Győzött a kiváncsisága :lol: :lol: :lol:

Hoztam én is képeket: :lol:
Kép
Az új kocsink :lol:

Kép
Reggeli ébredés kupiban és láblógatva

Kép
:lol:

Kép
Anya nem látom tőled a tévét :wink:

Megyek is énekel a fiatalúr, délelőtt ringatóra megyünk :D

KépKép
winchi
 
 


Bende: Niki a kis kíváncsi! Hehe :)

Winchi: Nagyon csinos a kis vőlegényünk. Tündéri vigyori kis pofija van! Na, hogy szuperál a babakocsi??? Nekünk is van egy ilyen fehér alapon maci mintás rugink! HIHI :D
Milyen volt a ringató??

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


JJJJJóóóóóóóó rrreeeeggggeeeelllllttttt!!!!!! :lol:

Matyi az előbb evett apa meg elment korán itthonról így kicsit korán ülök a gép előtt.

Csajok merre vagytok? Ennyire jó idő van, hogy tegnap is csak ketten voltunk Ancsival????
Mancsa, Tründike, Jaffa, Szösz, Katinka, Wicca, Lara és a többiek, hahóóóóó!!!
Egy kis életjelet kérek szépen hogy mindenki jól van! :wink:

A babakocsi tök jó Matyinak sztem fel sem tűnt, hogy másik kocsiban ül és ebben is elaludt. De most elraktam, mert itthonra maradt a régi kényelmesebb,( nekem is Matyinak is) ez utazó kocsi lesz, könnyebben befér a csomagtartóba.

A Ringató jó volt, mondjuk inkább nagyobbaknak való, de Matyi szereti elnézelődik és tegnap már mondta a magáét ő is. :lol: Az óvónéni kezében is remekül elvolt én akár leléphettem volna :lol:

Mancsa tegnap elkezdtem a Mei Tai-t :wink:

KépKép
winchi
 
 


Matyi manó ma fél éves! :lol:

Réka baba 5 hónapos!

Emmuci 4 hónapos!

Húúú de öregszünk! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

A gyed lerövidítéséről szóló petíció az alábbiakban olvasható.
Itt van a petíció végleges szövege, szabadon terjeszthető, aláírható:

http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=906

Itt írhatjátok alá:
http://www.petitiononline.com/gyed01/petition.html.
A szöveg ALATT van egy ablak: Click here to sign the petition.

Erre kell rákattintani.

A View current signatures azt jelenti: Megnézem, kik írták eddig alá.

Üdv és köszönjük előre is a segítséget, ha terjesztitek.

Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Ancsi:Nagyon jók a képek aranyosak a nagyszüleid remélem a Papád már jobban van.
Dorka nagyon helyes milyen hosszú haja van :D És te is nagyon csini vagy :D

Winchi:Nagyon édes Matyi a képeken és boldog hófordulót kivánok neki :D :D :D :D :D :D :D :D Örülök hogy tetszik a ringató mi még nem értünk oda :oops: de majd megnézzük állítólag itt is jó.

Bende:Niki nagyon édes milyen kis huncutka ahogy vigyorog :D

Most mennem kell mosogatni végre elaludt a Hannus ma még napközbe nem aludt úgyhogy olyan nyügi volt alig tudtam főzni.
Aztán megyünk sétálni :D igaz már voltunk egy kört délelött is.

Emmának és Zsófinak is boldog hófodulót :D :D :D :D :D

Tünci:Hogy vagy?Köszi a linket,megnézem :wink:
Vendég
 


Köszi Tünci kiraktam mindenhova a petíciót amerre járok, iwiwen, fórumban és még alá is írtam :wink:

KépKép
winchi
 
 


én is aláírtam, ki is tettem az iwiw-en!
ha még egy.két ember aláírja rajtam kívül, az is valami...
Vendég
 


ja és ígértem képeket, most a család alszik, úgyhogy szakdolgokzatírás közben van egy kis időm:
az utazás előtt
Kép
Kép
húsvét apával
Kép
babakocsis, leendő keresztanyával
Kép
Kép
Vendég
 


találkoztunk ma a dm-ben szösszel és Rékababaával!
nagyon édes, icipici, és nagyon szépvilágoskék szemei vannak. (szorítok hogy ne változzon, mert tényleg szép kék!)
szösz még vékonyabb, mint a képeken.
és Zsófinak is szimpik voltak, nézett, vigyorgott, meg kiabált is Rékának. aki nagyon nyügis volt és nem nagyon hederített ránk...
remélem azért otthon megoldódtak a bajok!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a babák a képeken! Niki nagyon édi a nyuszifülekkel, Dorka nagyon csini volt húsvétkor, Matyi már milyen nagyfiú, Zsófi meg a nagy szemei!

Húsvét nálunk is jól telt, sokfele mentünk, el is fáradtunk!

Ancsi: Útközben, mikor mentünk anyósékhoz átmentünk Cecén, nézelődtem hátha pont meglátlak Titeket!

Anyany: Örülök, hogy összefutottunk, és jó hogy rám köszöntél, én olyan béna vagyok, hogy elmentem volna mellettetek. :oops: Zsófi nagyon aranyos volt, kis érdeklődő! Sajnálom, hogy Réka ennyire nyűgös volt, kicsit még sétálhattunk volna együtt. Pedig Réka is mosolygós ám, csak mostanában majdnem minden séta ilyen nyűgösen végződik. Pedig nem mindig volt így! Azért remélem összefutunk majd nyugodtabb körülmények között is! :)

Szösz

KépKép
szosz
 
 


jah és még egy hír! Zsófinak még egy darab foga nincsen, de már alul is meg felül is látom a kis csipkés fogacskákat a kis ínye alatt.
négyet növeszt egyszerre. legalább tudom, hogy mitől olyan kis zizi...
négykézláb rohangál a lakásban, ha utánamegyek még rákapcsol és nevet, sokat nyűglődik és nehezen tudja magát lekötni bármivel, pedig nem volt ilyen gond, na meg mindent töm a szájába, mindeen rágódik.
kapja a chamomillát, kicsit lecsillapítja, az éjszakáink viszonylag nyugodtak, de elég sokat felsír és amióta ennyire igyekeznek a fogacskái, izzad éjszaka.
remélem hamarosan kijönnek és lesz egy kis nyugi a folytatás előtt..
Vendég
 


hahóóóó

áh, majd jövök. újra itthon. meg is kaptuk gyorsan a 4 hós oltást!

boldog hófordulót -utólag is- Matykónak, és Rékának.
boldog hófordulót Zsófinak is!

majd még jövök, most csak ennyi.
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Boldog hófordulót Matyi manó, Emmácska, Zsófibaba, Rékababa!!!!

Szosz: akár be is jöhettetek volna hozzánk. Hétfőn itthon voltunk! :)
Majd legközelebb.

Megyünk ma a kórházba látogatni. Papa bekerült sajnos. Tüdőgyulladása, és hörgőgyulladása van, de mama szerint már jobban van, próbál enni is, és már mászkál. Remélem hamar meggyógyul.

Délelőtt fodrásznál voltunk, a kisasszony hajacskájából is vágattunk egy picit, belelógott a szemébe.
Holnap vezetek délelőtt, du, meg sütés-főzés, mert vasárnap kereszetelő.

Lara: keresztelős képek??? Köszi a dicsit.

Anyany: Zsófi gyönyörű, és micsoda ügyes kiscsaj már! Gyönyörű nagy szeműűűű :) Aranyosak apával. Nekünk is van ugyanilyen szivecskés felsőnk! HIHI :) Nézd csak meg a babakocsis képet feljebb :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi papádnak gyors jobbulást!!!
Jó munkát a keresztelő előkészületeihez, majd kérünk beszámolót!

Lara te is mesélj milyen volt? Hanna kapott másik nevet is?

Anyany Zsófi olyan nagylány már :lol: És milyen jó hajacskát növeszt :lol: Hajrá a fogacskákhoz! :wink:

Gégéé milyen volt otthon? Remélem nem viseli meg Emmát az oltás!

Mancsa gyere nézd meg mit csináltam :wink:
Kép

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Winchi:Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hannus nem kapott másik nevet.Nagyon szép volt a keresztelő Anyú vett egy nagy képes bibliát a Hannusnak kértem az atyát hogy írjon bele pár sort emlékbe.
De azért nem bántam már hogy lezajlott valahogy nem vagyok oda az ilyen családi összejövetelekér :oops:

Ancsi:Igérem lesznek képek de még nincsenek felrakva a gépre.
Jó készülődést neked!
Papádnak jobbulást kivánok!!!!!!!!!!!!!!
hogy megy a vezetés?Szeretsz menni?

Gégéé:Remélem jól viseli Emma a szurit.Aztán gyere ám ha lesz időd,hiányoznak a sztorik :D ....is

Szösz:Réka is nagyon édes a húsvéti képen :D Miért végződnek nyügösen a séták?

Anyany:Zsófi nagyon édes :D Szegényem 4 fog egyszerre :shock: Még Hannusnak sincs fogacska,de majdcsak lesz :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsi: Jobbulást a papádnak! Már én is akartam kérdezni, hogy tetszik a vezetés? Hol tartotok?

Lara: Ti végülis voltatok már fodrásznál? Kíváncsi vagyok én is a keresztelős képekre! Biztos csini volt Hannus!
A séták mostanában úgy telnek, hogy az első órában nézelődik Réka, meg játszik, a második órában meg nyűgös, meg nyöszörög, meg sír, nem jó neki sehogy sem. Nem jó, ha felültetem, ha visszaengedem, ha hasrafektetem, semmi! Régen olyan jókat aludt séta közben, most aludni nem alszik. Még nem tudtam kitalálni, hogyan lenne jó, most próbálkozom, hogy más időpontokban menjünk sétálni, majd remélem kialakul.

Winchi: Nagyon ügyes vagy, jól néz ki a Mei Tai! Matyi szereti?

Gégéé: Milyen külön szobában aludni Emmától? Mi is nemsokára kiköltözünk, csak azon gondolkodom, hogy hogyan lesz akkor az éjszakai szopizás. Mert most csak átteszem a mi ágyunkba, aztán vissza az övébe - legallábbis ideális esetekben - és alszunk tovább. Ti ezt hogyan oldjátok meg?

Mancsa: Te is nagyon régen voltál már!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudtam írni, csak priviket, nem engedte a gép, de most már jó!!! Olvastalak titeket minden nap, de most már ígérem írok is. Köszi, hogy hiányoltatok, elaltatom a kölyköket és jövök!!!
Vendég
 


Sziasztok!

A lusta netező ismérve: olvas, de nem ír... = én. Minden nap néztelek titeket, a csodás képeket a gyerkőcökről, de lusta voltam írni!

Velünk miden ok, bár az utóbbi két napban nagyon korán kel a kisasszony. 5:30-kor kukorékol, ami nekünk szülőknek nem nagyon tetszik. Ma pl nem vettem ki a kiságyból 7 óráig. Sztem többször vissza aludt, mert csönd volt nagyon. Remélem lassan visszaáll a rend.

Lara! Vasárnap délelőtt megyünk a Veszprémi Állatkertbe. Már alig várom. Imádom az ilyen programokat!

Én is néha bele szoktam olvasni a másik topikba. Szörnyű, hogy vannak olyan emberek, akik egy ekkora tragédia után képesek kritikával illetni másokat úgy, hogy ő soha nem élt át hasonlókat. Felháborít!!!! Minek ír, hogy még egyet rúgjon beléjük?
Néha szörnyű nőszemélynek érzem magam, hogy olvasom az írásokat, nyomon követem az életüket, mint egy valóságshowt. Annyira kívánom, hogy minden vágyuk valóra váljon!!!

Tünci! Potyogtak a könnyeim a meghatódottságtól, hogy milyen szép Viola sírja. Az a kis figura pedig......

A petíciót én is aláírtam.

Lányok! most mennem kell, ígérem megpróbálok gyakrabban jönni

Kép
jaffa4
 
 


Lara ,Jaffa!

Köszönöm, hogy nem mentetek el szó nélkül amelett az írás mellett, köszönöm, hogy megértetek minket..
És Jaffa,nem vagy szörnyű nőszemély!Oly sokszor írtam már, hogy hiszek minden jó gondolat pozitív erejében..hiszem ,hogy ezek nélkül már sehol sem lennék..köszönöm, hogy szépnek látod a sírt..ez minden ,amit adhatok neki..

Köszönöm, ha a petíciót aláírjátok és terjesztitek!

minden jót kívánok Nektek!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tünci:igen én is bele szoktam olvasni a topikba ezt nem tudtam szó nélkül hagyni szegény Melcsike :cry:
Nagyon szép kis helye van Violának és az a kis bábú aki vigyáz rá nagyon aranyos,én is megkönnyeztem bárcsak a szobájába lennének a kis figurák meg ő is..... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Mancsa:Tényleg régen voltál már gyere mesélj mi újság veletek?

Jaffa:Biztos tetszeni fog milunak az állatkert meg persze nektek is :D
Én is szeretem az ilyen programokat :D

Szösz:Igen mi már voltunk fodrásznál de azóta már megint lassan belelóg a szemébe a kis haja :)
Biztos alakulni fog a séta Rékával,mi ha parkba megyünk akkor ki szoktam venni picit a Hannust vagy ha játszótér felé akkor hintázik picit.Bár mióta ez a babakocsi van nem sírt nagyon szereti olyan jókat alszik benne a sportkocsiba meg nem aludt.

Többiek gyertek pár sort írjatok!!!!!!!!!!!!!!Trundike Naspolyácska Zsula Bibii Brainbow ..............
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?