Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

floci, nagy gratula,ez nagyon szép andristol(suly is), mi a 9kg-t ép h átléptük. ő is szokott ilyeneket csinálni, föleg az állammal, v az arcommal, de néha puszikat is kapok, szoval, mintha magunkat látnám..

örülök h vége a pereteknek, és végre egyszer igazságos voLT egy biroság...

dori!

együtt érzek veled, ez szörnyü, szerintem is pereld be, kiváncsi vok az ügyvéd véleményére. nem is tudtam h csak ugy kirughatnak vkit tgyás alatt..ezek szerint azt akarják a munkáltatok h válasszunk, anyák leszünk v dolgozunk...inkább befejezem mert felhergelem magam..tudjátok h engem meg probaidő alatt küldtek el, mert akkor lettem terhes.drukkolok neked!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Szépen rosszalkodott nektek is a babanet?

Dóri,mizujs munkaügyileg?Én főnöknőm is alakított,igaz,a tiédnek a közelébe sem ér.Már aktuális volt,hogy fölmenjek a hegyre a munkahelyemre,hogy a gyed-ről áttérjünk a gyesre.Nálunk ez időigényes,parancsok,engedélyek,stb.Már december előtt is mondtam a főnöknőmnek,tudta jól,azóta is egyfolytában beszéljük,hogy csak akkor megyek vissza,ha van hely a bölcsiben Dórinak.Nincs hely,így nem tudok mit tenni.Most értetlenül állt előttem, a szemembe hazudott,mintha én váratlanul érte volna az egész,mintha nem is beszéltünk volna erről.És kérdőre vont,hogy neki ezt előbb kellett volna tudnia,hogy pótoljon,mert nagyon számítottak rám,kellett volna a munkaerő,most kit vegyen oda a helyemre....Én úgy kiakadtam,mintha nem is ezzel az emberrel beszélnék hónapok óta....Eszem megáll hogy állnak hozzánk.Mintha ő sosem szült volna...De ez semmi,mert már múlt héten kérdeztem,vajon jó lesz-e nekik ez a hét(nem mintha nem ez lenne a kötelességük),mert akkor fölmennék.Ez nekem BKV-val az átszállásokba majdnem 2000Ft/alkalom.Még tegnap reggel is föltelefonáltam,mehetek-e.persze,gyere csak.....Valahogy éreztem,hogy megint átvernek,direkt ugráltatnak a nagy semmire,kocsival fölvitt a férjem,szakadt a hó.Fönt közölték,hogy már múlt hét óta nem jó azon az osztályon semmi,átépítik,nem tudnak nekem nyomtatni hozzá cuccokat,így nincs mit kitöltenem,jöjjek jövő héten....Most mondjátok meg,nők között dolgozunk,hogy lehet egy anya egy anyával ilyen undorító,ilyen számító,ilyen kegyetlen,ilyen kárörvendő,nemtom,írjatok még ide vágó szavakat.....Õrjöngve jöttem el....Mondtam is Pistinek,mi a f*sznak maradok még itt 1 évet,mikor a gyest az államtól is megkapom,és úgysem akarok itt maradni,hiába jó a pénz.Sajnos ez már nem akarás kérdése,hanem lehetetlenné teszik az életet, a munkát,hogy gyerekek mellett őrjöngve szabaduljak haza,hogy rajtuk csapódjon minden???Na szó nincs róla,ezt az örömöt a főnöknőmnek nem adom meg.Majd az arcára leszek kíváncsi,ha beadom a leszerelési papíromat,akkor mihez kezd,kit szerez majd olyan hamar.

Jucc!


Gergőnek utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti!
Sajnálom,hogy ilyen mocsok (ezt a szót te nem írtad Kép ) főnököd van.Ezek után nem várhatsz több megértést ha visszamész dolgozni.És mit fogsz kapni,ha beteg lesz vmelyik gyerek és nem tudsz bemenni dolgozni.Az oviban sem szeretik a náthás gyerekeket,a bölcsiben még annyira sem.

Képeket megkaptam,nagyon jók. Kép Domi merre volt,hogy róla csak képről kép van?
Szólj ha túl vagytok a felvételin!!

Ágas!
Lefotóztam a rajzot,ha itt látlak felteszem.

Csilla!
Hogy vagytok?Fogdoki rendes?

Dóri
Sikerült a múltkor lejutni a müv.házba a vásárra?

Velünk minden rendben,szerencsére mostanában elkerülnek a betegségek.
Kicsit izgulok,Tomi kedden megy az ÁMK-ba felvételizni,remélem sikerül.Nem szeretném kétfelé suliba hordani őket.

Kép
flocika
 
 

 
 

Szia Floci!Kép


Hát akkor izgultok Ti is rendesen,nekünk is pénteken lesz.Az vígasztal,hogy ha nem is kerül be a művészeti osztályba,akkor az angolosban tuti a helye,mivel kerületiek vagyunk,és kötelező,hogy felvegyenek minket.Ha belegondolok,egyikkel sem veszítünk,mert az angolosban emelten tanulnak angolt,nyolcadikra nyelvvizsgájuk lesz,angliai táborba viszik őket,és akik művészetileg kiemelkednek,azok délután a művészeti osztály óráin vannak.Ennek is megvannak az előnyei.
Jaj,már úgy izgulok Pisti meglepi szülinapi vacsija miattKépKép
Kb.18-an leszünk,nagy fantáziatortával,lufikkalKépA gyerekek meg örökbefogadtak neki egy fiútigrist az Állatkertben,írtam már?Ez lesz tőlük a meglepi ajándék.Tőlem meg kap egy bordó baldachint a bordó ágy fölé a bordó szobábaKépKépMajd lefotózom,milyen hangulatos lesz,remélemKép
Domiról ez egy ovis kép,az ovis szokásos fotózáson készült,és mivel Dorina nem akart megmaradni mellette,ölembe vettem,ezért vagyunk rajta hárman.Domiról nehéz jó képet csinálni,főleg most,hogy nagy a haja,és a fogacskái is most rendeződnek,kis lapátkái vannak mégKép
Teszek föl friss képeket isKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


KépKépKépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hi!

Minden okés, tegnap beszéltem egy munkjogis ügyvéddel, még beszerzek 1-2 papírt, és máris kezdődik a harc! Õszintén szólva alig várom, hogy egy kicsit megszívassam KépKép Megérdemli, nem? Nem küldte még el a papírjaimat (amit kilépéskor adniuk kell), úgyhogy most hivatalosan is megkértem tőle. Kíváncsi leszek, hogy mit mond rá. Az ügyvéd szerint is teljesen törvénytelen, amit csinált, és mindenképp vágjunk neki!
Más nem nagyon történik, még minig ezerrel várjuk a szép időt! Itt olyan sár van, hogy ki sem tudok menni a kertbe sem. Az utcáról meg ne is beszéljünk! Na mindegy!

Gergőnek mi is boldog névnapot kívánunk!

Kriszti! Gondolom, hogy már be vagy sózva a buli miatt! Remélem, tényleg jól sikerül és várjuk a fotókat! A te munkahelyed se semmi! És nő, hát igen, az én főnököm is az. Ezek szerint ők szemetebbek???

Floci! Irigyellek, hogy álladnóan bulizni jártok! Én is akarok! Nekem még a szülinapomat sem ünnepeltük most meg Kép Egyébként megint nem jutottam el a művházba, de most nem elfelejtettem, hanem programom volt anyummal. Majd legközelebb Kép Egyszer csak eljutokKép De jó, hogy a kocsiügyetek is végre lezárul! Jobb később, mint soha! Mennyi kamatot fizetnek? És mikor fizetnek egyátalán?

Egyébként nekem is van egy jó sztorim, 4 évvel ezelőtt belém jött egy részeg. A rendőrség húzta-vonta, papír nem jött, a bizotsító nem tudott nekem fizetni papír nélkül. Õsszel felhívtam őket, kiderült, hogy már a bíróságon volt az ügy. Aztán egyszer csak a múlt héten semmi papír vagy ilyesmi, küldtek 70.000 Ft-ot! Nem nagy pénz, de jól jött. 4,5 év után! Aztán kérdeztem a nőt, hogy mi lett volna, ha totálkárra törik az autómat és mondjuk 2 millió a kár? 4,5 évig nem kapom meg? A válasz persze igen volt, noha nem én voltam a hibás! Jó mi??
Na megyek!
Pá Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Krisztike!
A jövő héten vmekyik délelött (nem kedd,akkor felvéteizünk) be kell mennem a Kassák Lajosba.Ha már ott vagyok talizhatnánk egy kicsit.Egy jó séta a napsütésben?Párom Sándor,hétvégén hozza a meleget.Legalább is nagyon ajánlom neki Kép
Buli nálunk is lesz,mert aznap van a szüli napja is Kép Kb 18 felnőtt és 4 gyerek.És ez a rengeteg ember mind itt lesz nálunk.Sütök,főzök,szoptatok,takarítok.Jó buli lesz Kép
Kép


Dóri!
Nem is járunk Kép Na jó,havi 1-2 De ennyi kell!
Tegnap családos csavargás volt.Elmentünk megnézni a Jövő Házát és a Csodák Palotáját. Egész jó,csak rengeteg idő kell,hogy ha mindent meg akarsz nézni.Mi kb 13-17,30 voltunk,de jövő házon csak átszaladtunk.A gyerekek nagyon élvezték a palotát.Mi is Kép
Munkajogi per - Hajrááááá!!!!!!!

Kép
flocika
 
 


Flocika,ez a kép nagyon találó!!!!!
Azt már most tudom,hogy nekem a szerda és a csütürtök nem lesz jóKép(munkahelyem.....).Nem semmi,hogy ekkora bulit bevállalsz,minden elismerésem!Holnap mi is családi bulizunk,ott 3 gyerkőc lesz,és csak 7 felnőtt,de ez is kész felfordulás...gondolom mi lesz nálatokKépKépKépMi meg szombaton a trófea után megyünk még Aratóba is.De persze most gyullad be az ínyem,meg ráejtettem a lábujjamra a távirányítót...Mikor máskor....Csodák Palotájába mennyi most a belépő?Nagyon szeretném én is!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

kicsit megint eltüntem mert a babanet sza...ott, valahogy nem jött be!Nálatok jó mindíg?
Na, mindegy ma végre vokKépUgye örültök nekem?KépKép

Kriszti,

Trófea, jó hely és örülök, hogy mész egy kicsit te is bulizgatni.Mindíg csak itt húzzuk előtted a mézesmadzagot FlocivalKép
Pisti biztos nagyon fog örülni mindennek, de a legjobban a nagy, nagy meglepinek!
Azért vigyázzatok a pincérekkel, mert pár éve mi is tartottunk ott a baráti körrel egy szülinapot, és mi vittük a tortát. A pincér szájába rágtam, hogy majd jelzem neki, ha hozhatják a tortát, erre képzeld ő ment oda megkérdezni pár óra múlva a SZÜLINAPOSTÓL, hogy lehet hozni a tortát???KépKépHát én kész voltam, úgy leugattam, szegény szülinapos meg csak kérdezgette, hogy milyen tortát?Szóval ezt nem valami profin bonyolították!De remélem nálatok nem lesz bakiKépA villanyt viszont tényleg leoltják olyankorKép
Én is megkaptam a képeket, és mindegyik nagyon jó!Te ez a Domi naggyon jó kispasi ám?!KépMár kinéztem magamnakKépKéppár év múlvára, ha apát lecserélném egy fiatalabbraKép
Melóhelyed meg egy jó szar hely!Én azt mondom, hogy nem minden a pénz, nagyon fontos, hogy jól is érzed magad, és ha már a főnök ilyen buzi, akkor jól meg kell sz....ni őket!Amúgy meg már sajna én is tapasztaltam, hogy a nők a nőkkel szemben sokkal bunkóbbak, és kegyetlenebbek mint ahogy azt elvárnánk!Nemtom mért, de ez így van. Nézd meg akár az utakon, engem sokkal több női soför nem enged át, még volt aki a babakocsi ellenére ledudált!Na azért azt gondolhatod mit kapott, szavakban kifejezve!Elővettem a francia neveltetésem ám!Meg az én főnökeim közül is egyik pali, másik nő, és a nő sokkal szemetebb volt mint a pali a terhesség idején is, pedig van 2 gyereke neki is, és most jön az első unokája!Hát mindegy ez van!
Dominak nagyon drukkolok ám holnapKépÜgyike legyen ám!De. mentek?Mert akkor du. megírhatnád mi volt!

Dóri, a te fönöknődről meg már nem is beszélek, és ezt meg se teheti, ez jogtalan!Szóval én is azt mondom, hogy hajrá, és irány a per!Kép
Örülök, hogy meggyógyultatok ti is!
Sár, ühm....!Arról én is tudnék nyilatkozni!Nálunk mondjuk a kerten belül nincs, mert fű van mindehol, meg lekövezés, de az utca?????Gyerekek, azt ne tudjátok meg.Mikor hazaérünk egy-egy sétából a kertben még körözök vagy 20-at a babakocsival a füvön, hogy valamennyi lejöjjön a sárból!Mi saroktelken lakunk, és az egyik oldal ráadásul új rész, nemrég parcellázták, és most ezerrel folynak az építkezések!A másikon meg szintén egy utcával följebb egy társas házat húznak fel, de mindkét úton 2 cm vastagságban folyik le a sár!!!Főleg, ha esik a hó mint a napokban. Ma egy kicsit jobb volt a helyzet, de én ezt már annyira úúútálom!Jó lesz már nyáron, az biztos!!!

Floci, nektek is megy ám a drukk a felvételireKép
Le a kalappal előtted, hogy tényleg bevállalsz ekkora ünnepléstKépNaggyon ügyike vagy, tele energiávalKép
Mi a jövő héten megyünk családi banzájra,sógoroméknál lesz a picinek keresztelőKépDe hála istennek nem nekem kell pörögni, csak vendég leszekKépaz oan kényelmesKépMondjuk sütit én is sütök, de azt is csak kényelmesen előző nap!
Andrisról a kép édes nagyon!És látszik, hogy imádKép

Kriszti, még elfelejtettem, hogy mi van a mensiddel?Ajánljak esetleg egy jó dokit?Kép;)Jó ez csak poén volt, de tényleg voltál az orvosodnál?Vagy most neked ki is voltaképp a dokid?
Jut eszembe megyek be a kórházba, hétfőn rákszűrésre!Benézek a szülőszobára isKépKis nosztalgia!

Na, most már kellőképp hosszúra nyújtottam, puszi mindenkinek
manóci
 
 


Jucc,Grgőnek Boldog Névnapot!
Kép
manóci
 
 


sziasztok!

csak beugrottam elujságolni, h Gáborka ma délután egyedül felállt, nem kérte h segitsek neki!!

most nagyon boldog vagyok!!! Lehet h butaság h feltettem a forumba, de szerettem volna megosztani veletek!!

Floci, Kriszti!!

én is drukkolok!

Mano!

jo h jöttél..már hiányoltalak..

Jucc!

csatlakozom én is Manocihoz!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Köszi Csillus ari vagyKép
És Gáborkának gratula, kis ügyesKép
Mért lenne butaság, tök jó, hogy mindent megosztunk egymással!SzerintemKép

Csajok, mindenki felvételizik,vagy mi van?Most végre itt vagyok erre, pang a topikKép
manóci
 
 


Csilla
Köszi a drukkot,kedden 14.00-ra kell belőle sok-sok.
Én is gratulálok Gáborkának.
Kép

Manóci!
Küldtem neked hétvégi programot.Kicsit körülményesen. Kép Olyan dilis vagyok.Nem voltál a címlistámban,de az nem jutott volna az eszembe,hogy megnézzem a profiloda KépPótoltam a hiányosságokat. Kép

Kriszti!
Köszi a közreműködést.
Hétfői tali?

Kép
flocika
 
 


Mikor készíthetünk megint ilyen képeket?

Kép

Kép
flocika
 
 


floci!

remélem minél előbb, szeretnék már talizni veletek..

mano!
köszi, azota lustizik, csak félig huzza fel magát, utána megy a hiszti h segitsek!én elvileg lennék, de migrénem miatt nem akarok gép előtt ülni, ha jobban leszek, jövök.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

FlociKép Aranyos ez a kép szerintem is Kép Most én vagyok dögrováson / torokfájás, köhögés, nátha/, de amúgy felőlem bármikor Kép

Köszönöm mindenkinek Gergő nevében is a névnapi kívánságokat!!!

15-én elutaztunk kicsit Debrecenbe pihizni, élményfürdő, evés-ivás, séta, nagyon klassz volt. Balázs már hazafelé azon gondolkodott, mikor mehetnénk vissza Kép Nagyon tetszett neki, Gergőnek kicsit fárasztó volt szerintem, de nem panaszkodott Kép

Most lemegyünk egyet napozni / Balázs mondta, hogy "napozzunk egyet, anya!"/, gyönyörű idő van!

Tegnap vendégeink voltak, ők csináltak pár képet, gyorsan teszek még fel.

Kép

Kép

Kép
Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Sziasztok!
Második babámat a MÁV-ban tervezném szülni, de nem ismerek ott senkit. Tudtok esetleg orvost javasolni? Semmi extra igenyem nincs, csak annyi, hogy jó ember és megbízható doki legyen.
Koszi
b_anna
 
 


Anna!
Rengeteg hozzászólás van ez ügyben az arhívban. Mindenki a saját dokiját dicséri.Ha van egy kis időd olvass vissza.Én aug 20 körül írtam le a szülésem történetét.
Az első babád mekkora és hol született?

Lányok,majd este jövök,most le KELL mennünk a térre Kép

Kép
flocika
 
 


Lányok most rohanok,ma lesz a felvételi és ezer dolgom van.
Kérek egy nagy kupac + energiát a Tominak.

Kriszti!
Ti pénteken voltatok? Mi volt?

Kép
flocika
 
 


Hi!

Mit szóltok végre a jó időhöz? Mi egnap kétszer is mentünk sétálni, annyira jó idő van..király! Már nagyon vártam.
Velünk minden rendben,Blanka tegnap volt 10 hós és nagyon él mostanában. Alig bírok vele. Felállt és menni akar folyamatosan. Aludni napközben egyátalán nem akar, csak teljes végkimerültségben. Tgenpa pl. az etetőszékben aludt el a 4. és 5. falat között. Haláli. Este meg a hitában szunyizott egyet. Hitetetlen energia van benne, nekem lenne fele ennyiKép...
Mi is voltunk szombaton a trófeában, Kriszitvel nen taliztunk, mert ők este voltak, mi meg du. Persze degeszre kajáltuk magunkat, mondani sem kell. Nagyon jó kis hely, és finik a kaják.

Én is akarok menni bulizni! Teljesen forr a vérem, hogy tavasz van!

Floci! Szorítok és sok++++++energiát küldök!!

Csajok! Nem futunk össze egy jó kis sétára a jövő héten? Pl. Margitsziget? Mit szólnátok hozzá?

Mennem kell...
Pusz Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Flocika!Nekünk olyan volt az egész,mint egy mini-érettségi.A gyerekek sorszám szerint bevonultak ünneplőben a kis rajzaikkal.Bent a teremben sorban ültek a tanárok.Az egyiknél számolni kellett, a másiknál énekelni,tapsolni,a harmadik a rajzot nézte, a nagyedik táncoltatott,az ötödikkel beszélgetés volt.Mi szülők pedig a folyosón várhattunk.Semmi véleményt nem katunk,majd pénteken lesz kiírva minden.Hiába telefonáltam,csak a végső döntést fogjuk megkapni.Én már tűkön ülök.Ha nem vennék föl Domit,akkor a másik osztályba kerül,az meg az emelt angolos,akkor egy másik erős vonalon indul el,abból is csak előnye származhat.Ma meg koncertre mentek az ovival.Olyan jó,mostanában annyi program van nekik!
Mi is sétáltunk kicsit tegnap,de mivel folyik a nózink,nem vittük túlzásba,én vagyok kidőlve hétvége ótaKépMunkahelyemre föltelefonáltam,holnap állítólag mehetek a gyes-t intézni,remélem nem újra fölöslegesen...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok csajok!

Kép

Végre itt a jóidő annyira örülünk mi is!
Ma már tök nagy sétán voltunk kis babakocsival, benne baba, ahogy kellKép
Végre kint teregetek, süt a nap ezerrel, szóval itt is van zsongás!Kép
Viszont én ennek a tavasziasodásnak tudom be, hogy Eszti annyira nyügös, hogy egyszerűen alig bírok vele!Meg gondolom most van abban az időben, hogy kezdődik a dac-korszak!Egyszerűen olyan hisztiket vág le, és nyavalyog mindenért!Ha nem is szólok hozzá, egyedül talál ki egy játékot két percen belül már azzal is van valami baja, és gerjed.Dobálja a babakocsit, toporzékol, nem egyszerű!KépAlíg lehet ilyenkor megfékezni.
Mondjuk tegnap rossz napunk volt, mert du kihányta az ebédet, de megrágatlanul, és utána még vagy egy órán keresztül öklendezve hányt ilyen habos hurutos valamiket!Csóri úgy meg volt ijedve, annyira bújt. Õ még nem is hánytKépEz volt az első, így gondolom ő is meglepődött, meg én is!Aztán gyorsan kiszaladtunk a Dr. nénihez, pont rendelt, hogy azért lássa, és mondjon valamit, mert én ettől a foéyamatosan elhúzódó hányástól voltam megijedve.Ja, és persze pont anyós volt vele, mert ugye én tegnap voltam a kórházba!Így ő vigyázott rá. Szegény, az meg ki volt akadva, hogy pont nála történik ilyen!De valószínű gyomorrontás féle volt, így este már nem evett, de ma már hála istennek kutya baja.Ma csak rossz!Kép
Viszont annyira édesen alszik a macijával, hogy lefotóztam, fölrakom nektek is!

Kriszti, örülök, hogy túl vagytok rajta legalább, és remélem fölveszik!De ha nem, akkor azért a másik variáció se olyan rossz, az angolosKépAzért drukkolokKépNeked pedig jobbulást

Floci, de édes vagy, még nem néztem az emileimet, de már mindegy, mert hétvége elémúltKépDe azért csak megnézemKép
Sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiával gondolok rátok!Lehet, hogy éppen ebben az időben vagytok ott???!!!Kép

Dóri, jó lenne talizni, de a jövő hétre milyen időt mondanak?Mert most csütörtöktől újra esőtKép

Jucc, szépek vagytok a képekenKépÖrülök, hogy jól vagytok, a következő talin már jó lenne veled is személyesen megismerkedniKép
És ez a közös kép Flociékkal???Talán lemaradtunk valamiről???KépKépVagy ez valami titok tali volt?KépKép

pusszi, manó

Kép
manóci
 
 


Sziasztok!Kép

Flocika,mizujs??????????????

Manó,nem lehet,hogy slejmet hányt ki?Vagyis amiatt?Mert Domi mikor kicsi volt,és taknyos volt kicsit,akkor ugye lenyelte,és napok múlva ahogy már bántotta a pociját egyszerűen kifosta meg kihányta,és utána minden rendben volt.De akkor viszont fél napig is jött belőle.Nagyon édi,ahogy alszik a képenKépOlyan kis kuckós,olyan jó lenne néha ilyen kis kuckóban aludniKépDóri is úgy szereti az emeletes ágy alját,olyan hangulatos neki a kis rózsaszín függönykéjével,állandóan megy be magától.Simán elalszik a helyén magától,mese meg puszi után,nem mászkál ki,nagy szerencsém van vele.Viszont ő is nagyon hisztis,tör zúz mindent.Sétálni meg egyszerűen hadművelet vele,mert babakocsit hónapok óta nem használunk,egyszerűen nem ül ble,max.egy tescós bevásárlásnál,de ott se nagyon már...És csak magától megy,ölbe sem veheted,a kezemet alig fogja meg,ha úton megyünk át.Így egy rohanás az egész.Ha jobb kedve van,akkor szépen sétál mellettem,mint egy kis barátnő,de ezt előre nem tudom kiszámítani nála.És ha a bátyóval összefognak,akkor aztán itt minden csatatérKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Buktát sütök csajszik!Nesze fogyiKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszti neeeeeeeeee csináld ezt velem!Ez naggyon jól néz ki!
Átdobhatnál egyet ide isKépKép
Fogyi meg le van sz.....a! Ha az ember ilyet lát....
Nemtom mi lehetett a hányás oka, de már rendbejött teljesen!
Hiszti az nálunk nagyban megy, de akkor megnyuigodtam, hogy nem vagyunk egyedül. A séta is hasonló mint nálatok, csak annyi különbséggel, hogy még azért tudunk babakocsizni, de kikéredzkedik ám egy idő után belőle!
Viszont itthon az lett a mániája, hogy belemászik a kocsijába, és abba üldögél. Cumikázik, meg bevisz magával játékot oda, meg a takaróját és takargatja magátKépKözbe mondogatja, hogy séta séta.
Képzeljétek, ma azt hittem történik bili ügyben valami nagy dolog!Ugyanis, elővette magától behozta a nappaliba, és tolta le a gatyáját közben mondgatta, hogy pisi, pisi, és utánozta a pisilés hangot is. SssssssssKépKépLevettem róla a pelust akkor már a kakát is mondogatta, ráültettem, de nem akar még igazán maradni, fölugrálgat róla, és élvezi, hogy pucccccér a kis s....eKépAztán eredmény hijján, visszaadtam a pelust.De talán már kezdődik valami. Nyáron azért úgyis szeretném, de az az igazi, ha magától is akarja.
Viszont én a kiságytól félek majd, szerintem nekünk ki fog szaladgálni belőle. Még, amint látható a rácsos ágya van, de majd ősszel van betervezve egy új ágyikó!Háááát, nemtom mi lesz.
Dorcsika naon kis ügyes kiscsajszi.De abban klassz kis királylányos fészekben??Képnem is csoda, hogy jólérzi magátKép
A képek naggyon frankók megkaptam, köszi. És te??,megint kis csinibaba voltál,Jól sikerült minden?Pisti arca?
Dóri a kis ruciba???Tündér!Tök jó, hogy már tavasz van, azért. Én is a hétvégi keresztelőre kisruhába akarom vinni EsztitKép

Floci, nem kapta semmmitKépKépÁtküldöd még 1*, vagy már tárgytalan?

manó
manóci
 
 


Mano

nagyon édes Eszti, jo h neked már elalszik magátol,h vagyunk mi még attól..?Kép

Kriszti!

rögtön éhes lettem, de szivesen megkostolnám..de sajnos öt leköszörült foggal csak csipegetek, mindenből csak langyosat tudok inni,meg enni és a fogmosás...és még egyhét mire lesz fogam..de neked nem kell ecsetelnem..Kép

REmélem felveszik Domit, nekem furcsa h mennyi mindent kellett csinálniuk a felvételin, nálunk semmi ilyen nem volt, csak egyszer bementek a suliba, beültek egy órára, meg volt egy ének meghallgatás, és kész..már fel is vették..ez biztos egy erősebb suli..de azért drukkolok!!!


Floci!

h sikerült? TUdtok már valamit? remélem minden rendben lesz , de azért gyere sürübben ha tudsz. Nektek is megy a DRukk!!!!!!!!

Dori!

Én is szeretnék menni a talira, de jövőhéten nekem egyedül a péntek szabad, vagy a rákövetkező hét, kedd csütörtök kivétel, mert akkor járok kreszre...persze csak ha én is mehetek?? Egy gond van a Margitsziget nekem kiesik elégé..Én a keletitől jövök.. Kép

puszi mindenkinek.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


ManóKép Aranyos vagy, köszi! Eszti egy tünemény, ahogy alszik. Kis angyalKép
Dehogy volt titok-tali FlociékkalKép Összesen majdnem harminc anyuka volt a babájával! Az őszi babás topic talija volt ez, persze tudjuk jól, hogy Floci Andrisa nyári, de nem ő volt az egyetlen nyári baba! És tök jól jött ki, hogy megismerkedhettem Flocival, hiszen itteni talin még nem volt szerencsém résztvenni. Majd pótolunk, az idő is egyre jobb, és Gergő sem újszülött már...

FlocikaKép Tényleg mi újság?
Akartam még kérdezni Tőled a talival kapcs., mert odaát nem mertem, nehogy hülyének nézzenek: Dudukly mikor jött? / nem tudom, ismered-e, ide is járt korábban párszor, Mávos volt ő is/ Rengetegen voltunk, de azért föltűnhetett volna, de talán akkor jött, amikor mi már leléptünk. Vagy ennyire hülye vagyok...

Jó éjt!
Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap nem tudtam jönni,kicsit rumlis napunk volt.
Tomi túl van a felvételin.Egy teremben két tannéni várta a lurkókat és 5 ilyen terem volt.Mi nagy szerencsétlenségünkre egy olyanba lettünk szólítva,ahol még látásból sem ismertem a tanárnőket..A protekció minden lehetősége elszállt.Akkor már gombóc volt a gyomromban,de próbáltam nem mutatni a gyerek elött.Aztán a fél óra leteltével egymás után jöttek ki a gyerekek,hogy milyen jókat játszottak és milyen érdekes volt.Erre az én fiam majdnem sírva: Kettőt elrontottam,anya Kép Na gondolhatjátok.A víz kiver azóta is. Kb 180-190 gyerek megy a héten felvételizni és csak két osztályt indítanak.(52-56 fő)Eredményt kb egy,másfél hét múlva tudjuk meg.
Miket kellett csinálni?Ritmust viszzatapsolni, bemutatkozni, logikai sort folytatni, egy hosszú összetett mondatot szó szerint visszamondani, képeket időrendi sorba tenni, hang azonosságot és különbséget felismerni pl doboz-toboz,méz-kéz, ének, vers mondás,azonos db számú állatokat összepárosítani,

Ma a lépcsőn cipekedve úgy emeltem meg a babakocsit,hogy bekattant a derekam .Alig tudok itt ülni.Van valakinek egy jó gyógymasszőre?

Margitsziget: igen,igen,igen én is!

Manóci!
Egy vasárnapi programot küldtem volna.A Champs-ben Playmobil gyereknap volt. Mi Sándornapot tartottunk,nem tudtunk menni,pedig a gyerekek nagyon rá voltak izgulva.Ha lesz megint szólok.

Kriszti!
Ez a bukta dolog,nagyon csúnya volt. Nem győzöm törölgetni a nyálam a klaviaturáról.
Dominak:
Kép

Jucc!
Viszonylag késön jött,nem tudom ott voltatok e még.És ő maradt utolsónak.Mivel a vége felé már jobban lehetet beszélgetni,pár szót váltottam vele is és azért jegyeztem meg mert ismerős volt innen a neve.

Na jó éjt,megyek,már tényleg nagyon fáj a derekam.

Kép
flocika
 
 


Floci!

te már ismered duduklyt, elvileg én is mert itt lakik nem messze tőlunk, te tudtad? nem tudom h miért, de már hetek óta nekem nem ir, és ez furcsa..nem emlitette meg h ismer engem..

bocsi, talán priviben kellett volna, de el vagyok havazva, csak érdeklődni szerettem volna erről..nemt udtam h ismeritek..

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hali!

Remélem, hogy sikerült a csemetéknek a felvételi Kép
Nálunk a helyzet változatlan, tegnap voltunk 10 hós mérésen. 9,3 kg. Jó nehéz. 76cm, a doki 1 évesnek gondolta (helyettes doki volt). Na jól nézünk ki. Megyünk megint sétálni, most kisütött a nap. Képzeljétek, tegnap közölte a kiscsaj, hogy autó. Majdnem minden nap mond valami újat. Tök jó.
Kriszti! Marha jól néz ki a sütid! Szóval vége a fogyinak? Én most egy 2 heteset csinálok, ez a 4. nap. Eddig elég jól bírom. Nagyon édesek a képek, főleg Dorina ruháját bírom. Dögös a kabát a sapival Kép
Manó! Nagyon édes Eszti, ahogy szundikál. Milyen fejvédőtők van az ágyban? Nekem még a csecsemős van és az állandóan lerángatja. Ez valami keményebb fix?
Én jövő héten benne vagyok egy szép idős sétában, párom pécsre megy dolgozni, így szabad leszek egész héten KépKép
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Itt vagyok,elszáll minden az előbb,amit írtam.
Csilla,mi ismerjük régről,az ő szemében voltunk gonosz pedagógusok Maóval,meg rossz anyák,biztos emlékszel,ha visszaolvasol.De nem baj,mi nem vagyunk haragtartóak,igaz Manó??KépKépFőleg,hogy időközben kiderült,ő is pedagógus,és szülés után derül ki,nem minden olyan,mint amilyennek megálmodtuk az elveinkkel...Jaj,Kriszti,már megint milyen pikírt vagy...KépKépKép

Csajok!

Örömmel újságolom,Domikám szeptembertől a Hunyadi suli művészeti osztályának tagja,kitűnő minősítéssel!!!Hurrááááá!!!!Jaj,de jó büszke szülőnek lenniKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Kriszti, Nagyon nagy gratula Domikának!Kép
Igazán büszke lehetsz tényleg, és biztos tök jó érzés!Én még "csak"a kisebb dolgokra vagyok büszke Esztimmel kapcsolatban, de nekünk az is nagy dologKépKép
Dudukly drágaKépEgyetértünk abban amit írtál, ugyhogy mégegyszer nem ismétlem, véleményem ua!
Szerintem meg tuti a mi randa pedagógus fajtánk miatt nem ír már ide!KépKépVagy szégyenli bevallani, hogy sokmindenben nekünk volt igazunk, és már ő is rájött mert időközben megszült, és szembesült a dolgokkal!Na, erről ennyit, végülis mindegy mindenki oda, és annak ír ahova akar, és aki szimpatikus neki!

Dóri,Mi azt a fejvédőt eleje óta használjuk mert nagyon megtetszett, hogy olyan jó vastag, és a huzat mosható rajta. Alul fölül vannak rajta kötő pántok,Az alsót a szivacs alá kell kötni, így nem tudja kirángatni teljesenKépkivéve, ha valamelyik gyerek nagyon találékonyKép
Amúgy nem a legolcsóbb db volt, de tényleg nagyon bejött, és jó hosszú is.Igazi kis fészket csinál az ágyból.Többféle színűben lehet kapni a Brendonban vettükKép
Jövő héten facérok lesztek Blankussal?Kép
Én még nemtom ráérnénk-e!Majd úgyis egyztetünk, és kiderül menet közben.

manó
manóci
 
 


Jucc, köszi aranyos vagyKépÉs a beszámolóért is!Nem akartam tolakodó lenni, hogy ti hol találkoztatok, csak nem emlékeztem, hogy meg lett volna beszélve tali. De akkor azért mert a másik topikban meg lett beszélveKépDe az tök jó, hogy ennyien voltatok.

Csilla, nálunk az egyedül elalvás gond nélkül megy már Eszti 4 hónapos kora óta, és azóta is. Nappal is, és este is. Már megszokta, hogy a kiságy alvásra való, és kb. 10 perc alatt alszik, ha oda berakom. De ebédnél néha ő mondja már az utolsó falatoknál, hogy elég és csicsiKépEz csak szoktatás kérdése, de nem kezdek bele ebbe a "kényes"témába. Nem szeretnék senkivel újra vitát, mert az előző hozzászólásomban már vázoltam, hogy milyen egy gonosz pedagógus anyának lettem lehordva!Az altatás miatt. De nekünk naon bejött, és azóta is jól működik, hála istennek.Többen mondták még azt, hogy de jó neked!mint azt, hogy de rosszul csináltad!
Na, téma lezárva. Ha érdekel, hogy hogyan szoktattuk, 3 nap alatt az egyedül elalvásra priviben szívesen megosztom veledKép

Floci, nagyon drukkolok, hogy csakis +++++++++választ kapjatok!Krisztiéknek sikerült, biztos nektek is fogKép
Akkor tényleg tárgytalan a meghívás.

pussz
manóci
 
 


Flocika!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszti!

hatalmas gratula nektek! Kép


csak érdeklődtem, mert már pár emailt váltottam vele de csak azért mert helybeli de már nekem nem ir.. ezzel meg ugy vagyok h aki akar ugyis megtalál..nem? Ezalatt is összesen annyit tudtam meg rola h hol lakik, meg h egy kislánya van..ennyi..

Mano!

rendben forumon belül téma lezárva én sem akarom h ujabb viták legyenek..én is inditottam már el vitát, talán pont ezügyben.. Kép

Lányok!!!

nagy ujságom van nekem is..

GÁBORNAK TEGNAP KIBUJT AZ ELSÕ FOGA!! és én azért vok büszke rá, mert nagyon ügyin cicizik, nem harap, pedig olyan kis hegyes foga. Kép

mennem kell, puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!Kép
Újra szép napunk lesz remélem!


Gáborkának boldog névnapot kívánunk!!!!!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszti!

köszönöm, gábor nevében is!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


GÁborkának én is küldök jó kívánságot!
Kép

Este jövök bővebben.
Hív a napsütés és Andris

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Végre itt a tavasz, meg annyi a tennivalóm is egyéb téren, hogy bizony rég voltam itt.

Csilla,
Gáborkának nagyon boldog első névnapot!Kép

Kriszti,
Dominak gratulálok, biztos nagyon jól érzi majd magát az osztályban!

Floci,
Tominak nagyon szurkolok, sikerülnie kell!

Bent van nekem is az implantátum az állkapcsomban, igaz, nem volt minden sima ügy, mert kicsit elfertőződött a varratok mentén az ínyem Kép. Hamarabb ki kellett venni ezért a varratokat, és antibiotikumot kellett szednem, de már szerencsére megszűnt minden fájdalom, és ha minden jól megy, júliusra becsontosodik a műgyökér, és kinő az új 6-os rágófogam KépKép
Csilla, különösen téged meg tudlak most érteni, mit élhetsz át. Nekem nem csiszolták le egy fogamat sem, de a varratok miatt remek fogyókúra volt az életem, 3 kilót fogytam, alig tudtam enni, ráadásul tejterméket egyálatlán nem volt szabad a cérna miatt Kép.
Persze nem ártott ez a 3 kiló mínusz Kép...

Manó,
Eszti annyira édes, ahogy alszik a kiságyban!

Mennem kell, hamarosan ébrednek a lányok.
Szép tavaszt mindenkinek: Zitmi
zitmi
 
 


Sziasztok,

Csilla, Gáborkának nagyon boldog névnapot kívánunk!Kép
És gratula az első fogacskához, meg hogy ilyen ügyesen cicizik!

Zitmi, aranyos vagy, kösziKépDe jó, hogy jöttél egy kicsit.Örülök, hogy jól vagytok.A következő talira jöttök, ugye?
Fú, a kellemetlenségek mellett az a -3 kila jó lehetett.Most én is már felhagytam egy ideje a NorbivalKépSzomorú, de valahogy nincs kitartásom. Pedig ezt tényleg nem nehéz betartani, csak nálam ott kezdődik a baj, hogy ami kötelező.......az valahogy nehezen megy!Kép
Na, megyek is mert vár még egy kisKép!
Aztán megyünk még Corázni egyet családostulKép
Jó hétvégét mindenkinek,manó+eszti
manóci
 
 


sziasztok!

Mano, Zitmi, Floci!

köszönjük szépen a jókivánságokat holnap én is jövök bővebben..

lehet tudni valamit tali ügyben?Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Gábornak boldog névnapot kívánunk és gratula az első foghoz! Kép

Ma nem érek rá írni, majd holnap!
Szép hétvégét mindenkinek!
Puszi Dóri & Blanka

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziaszok lányok!

Van pár percem, benéztem hozzátok.
Köszönöm szépen a sok drukkot, talán be is jött. A Brigi beszélgetett a tanító nénijével és azt a hírt hozta, hogy Tomi ügyes volt és elég jó eredményt ért el. Azért a jövő héten bemegyek és megnézem a lapját mit alkotott. Még ma de. is mentek felvételizni. Szerintem ezekben a pillanatokban is ott ülnek és értékelik a gyerekeket. Brigi szerint rekord mennyiségű gyerek jelentkezett idén. 260 körül. Hihetetlen .

Csilla!
Azt túlzás lenne mondani,hogy ismerem.A párom soká jött értünk és a buli végén már csak ő maradt és én. De lefogadom,hogy ő nem is tudja,hogy ki vagyok.
Gratula a fogacskához.Kép

Kriszti!
Hatalmas gratula Dominak!!!
Kép

Zitmi!
Köszi neked is a drukkot,örülünk hogy jelentkeztél.
Fog ügyben részvétem,kitartás. Nem is tudja az ember,hogy milyen fontos az egészség amíg el nem veszítjük.

Manó!
Ha ma este beesnél a Champsbe keress meg.Kép
Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok lányok!

A hétvégén nem járt erre senki?

Szombaton este moziban és bulizni voltunk.Nagymama bevállalta a gyerkőcöket,pedig hulla fáradt volt mert két napig a testvérének segített költözködni.A Csajozós film című filmet meg ne nézzétek!Szörnyű volt. Aztán a Champsbe mentünk táncolni,az viszont szuper volt.
Vasárnap alig tértem magamhoz.Szerencsére apa elvitte a nagyokat az UTE meccsre.Még soha nem voltak,ezt is ki kell próbálni.Vittek nasit,innivalót és sípot.Fárdtan,boldogan (nyertünk) és rekedten jöttek haza.Én addig Andrissal meglátogattam a dédit Angyalföldön.
Délután családi csendes pihenő volt.Az óra átállítást is ki kellett heverni Kép

Mennem kellene,mert engem is vár a Kép

Kép
flocika
 
 


Floci!
én jártam erre csak ugy látomh mindenki a jo időt kihasználva nem gép előtt ül..Gábort ahogy elnézem nagyon megviseli az átállás, mert ma elég korán kelt, én meg itt alszom el.. szörnyű mozifilmet én is tudok mondani, pl akontroll nekem hatalmas csalodás volt, mig élek nem nézném meg ujra!

Dori!

irj ha Blanka engedi, mesélj, neked hányszor alszik mostanában? nekem tegnap 2szer aludt de ugy elhuzta h este 3/4 7kor ébredt fel, igy még 10kor kukorékolt a drágám..

Zitmi!

örülök h irtál, de ha tudsz bővebben, kár h ritkán vagy, lányaid? foghelyzetet megértem, ma du. én már sinen leszek leszámitva a rám váro két tömést, meg azt h ne legyen gond a koronával..

Kriszti?

Domi mit szolt h sikerült a felvételi, gondolom büszke volt magára? tényleg jo büszke szülőnek lenni!

mano!
merre jártok? kihasználjátok a joidőt?

emlékszem az alvásos vitára, és arra amit irtál, majd beszélünk rola ha talizunk, jo?

puszi, szép napot!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok,

Látszik, hogy itt a jó idő valóbanKépSehol senki.
Csilla, igen mi is örökké kint.De. általában úgyis van valami intéznivaló, akkor a nagy játszóra megyünk, így Eszti is találkozik gyerekekkel,lehet veszekedni a motorokonKépKép, du. meg már csak itthon a kertben van egy kis játékKépNagyon megszerette a csúszdázást, tavaly ősszel még nem annyira jött be neki, de most.....lóg a nyelvem úgy futhatok utána, mert ugye fölmászni még nem tud egyedül, így velem együtt mászik,aztán rohannom kell a csúszda aljához, hogy el tudjam kapni, mert már csúszik isKépTegnap du. meg játék helyett ő is beállt nekünk segíteni a kerti munkákbanKépannyira aktív volt, hogy kivette apja kezéből a lombseprűt, hogy majd ő segít neki leveleket seperniKépÉdes volt, és nagyon élvezte.Azt vettem észre, hogy többet is alszik amióta így ennyit kint tudunk lenni.Jó is a mozgásKépKép
Kontroll, ühm......nekem nagyon, nagyon tetszett!Szerintem óriási film, meg is van Dvd-n és már vagy 4* tuti láttamKépDe ízlések, és pofonok.
Alvással kapcsolatban oké, ha bármire kiváncsi vagy, megdumálhatjuk, ha találkozunk!

Floci, úgy látszik egyféleképp jár a háztartásigép programunkKépKép
De, hogy ne menjek messze én most is egy órás Képután vagyok.Itt pihizek a gépnél.
De én már el sem rakom a vasalót, mert olyan jó idő van,hogy a szép napsütésben leszáradnak a ruhák pikk- pakk és már valsalhatom is.Hiába lettem kész egy heggyel, már kint szárad a következő adagKép
Én már kimostam a kabátokat, overálokat, téli sapikat, sálakat, kesztyűket.Nagyon optimista voltam?Remélem már azért csak nem kellenek;)
Jó lehetett a szombat este.ÁÁáááááá, mi nem mentünk sehova, de szerintem mostanában nem is fogunk.Mostmár jó idő van, ha lesz is valami akkor itthon kint a kertbenKép

Kriszti, merre vagy????Hiányolás van!Kép

Emese,??????szintén. Szonával mi van, olyan rég
írtál!!!

Dóri, egy-két hétig mi nem tudunk menni sehova, semmilyen talira, mert nincs babakocsinkKépMármint sportkocsi amivel közlekedni is lehet. Ugyanis visszaadtam a sógornőméknek, mert tőlük kaptuk kölcsön, de szeretnénk venni egyet.Csak még nézelődömKép

puszi, manó
manóci
 
 


Manó!
Babakocsi ügyben nézz körbe a babaszobán. Barátnőm ott vett nagyon jó áron.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok-e, de szeretném megkérdezni, hogy mikor van szülésfelkészítő tanfolyam a MÁV-ban (szeptemberben szülök)?

Ha tudja valaki, kérem írja le.

Köszi,

Boróka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?