Új privát üzeneted érkezett!

Naspolyácska:Jó vásárlást nektek!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Kis betegek hogy vannak? Gyors gyógyulást mindenkinek!

Hófordulós babáknak sok boldogságot!!!!

Holnap jön az egyik kolléganőm, baba látogatóba és ő kérdezte telefonban, hogy mennyi idős most Matyi olyan fura volt azt mondani hogy már 4 és fél hós :lol:

A tejcivel arra jutottam, hogy az egyik délutáni evést megpóbálom elhagyni. későbbre tolom az uzsit a vacsit meg előbbre és a tejci mennyiség ugyanannyi mert mindkét cici kell neki este. így nem kellett a tápszer és éhes sem maradt, bekábult a cicin :lol:

de a moremilken elkezdtem gondolkozni. KInek használt? olyan mint a tea csak extra adag gyógynövénnyel ugye? mert a tea nekem használ most már duplán iszom meg voltunk tescoban és vettünk karamalzt kezdem megszeretni :lol:

Mancsa neked milyen mei tai szabásmintád van? ,. nekem csak a babaközelbenes van meg. megírod ha van neked másféle? köszi!
áprilisban jön haza a barátnőm franciaországból aki ilyet is használ az ővét akarom élőben megnézni, eddig csak képen láttam.

Jaffa jól csináltad sztem is, ez nehéz dió hogy csináljuk jól, hogy ne kényeztessük el a gyerkőcöket akármennyire imádjuk is őket!

megyek, mert az én imádottom kezd feszengeni, gyümievés lesz :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Dorkának és Nikinek Boldog Hófordulót Kívánok! :D

Lara: Nektek pedig Boldog Félévességet! :D Majd írj milyen volt a merülés!

Hogy megy az idő! Annyira nőnek a Babók!

Naspi: Írj majd milyen volt a vásárlás! Az eső sajnos esik, azért remélem mindent el tudtok intézni.

Winchi: A moremilk nekem is bevált. Mikor kicsit kevesebb van, eszem pár napig, és használni szokott. Bár én mondjuk mindig is két ciciből etetettem-etetek. A karamalzt én nem bírom meginni. Milyen az a mei tai?

Gégéé: Hogy vagytok? Nálunk megint normalizálódott a napirend, bár nem akarom elkiabálni.

Bende: Niki gyógyulgat?

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm Ricsi nevében is a gratulákat :D
Én is boldog hófordulót kívánok minden bébinek,akiknek most van és akiknek volt :oops:
Lara Boldog fél évességet :D hogy megy az idő :roll:
naspi Milu beelőzött fogelőbújásba :wink: .Ricsnek még csak most keztek el jönni,mondjuk neki most kettő jön egyszerre,szenvedünk is vele :(
Most hirtelen ennyi. Jó hétvégét mindenkinek :wink:

Kép
Kép
bibii
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a köszöntéseket :D :D :D :D

Szösz:Örülök hogy jól tellnek a napok :D Meg tudtad venni a kést?

Winchi:Ügyesen csinálod igy legalább nem kell tápszer :wink:

Képzeljétek a Hannus olyan ügyes volt az úszáson nagyon meg is lettünk dicsérve nagyon ügyesen merült,úszott a víz alatt.Meg persze a labda után úgy úszik nagyon tetszik neki :D
Vendég
 


Bibii:Remélem hamar kibújnak a fogacskák!Nekünk még nincs.
Vendég
 


sziasztok!

sajna, igen, én azért nem voltam, mert Emma eléggé beteg.
elkapott egy vírust, amiből aztán szép kis bronchitis lett. hörög, szörcsög, kapkodja a levegőt. a doki ma mondta, hogy a nehezén túl van, de azért én nagyon aggódok, aggódtam egész héten...nagyon szar napok vannak mögöttünk...nagyon köhögött éjszakánként, sírdogált, aludt egész nap, enni sem nagyon akart/tudott...

naspi: szivesen; remélem tudjátok használni!

mindenkinek jó hétvégét, gratula a fordulókhoz, hannusnak puszi a féléves szülinapja alkalmából!!! wicca: kitartás, sok puszi!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Lara: Igen, megvettem a kést :wink: , még volt mindenféle, válogatni is lehetett. Hannus nagyon ügyi, biztos nagyon büszkék voltatok rá! :D Új uszis képek?

Gégéé: Sajnálom Emmácskát, hogy ilyen beteg, remélem azért most már hamar meggyógyul! És akkor jössz megint minden nap! :D

Bende: Niki hogy van? Remélem ő is már gyógyulóban?

Wicca?

Többiek?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!!

Látom hétvége van mkinek :lol: :lol:

Mi voltunk pesten, a józsi egy halál kaki volt, többet se megyünk sztem, viszont ikejáztunk, vettünk műanyag tárolóládákat, de a brendonba már nem jutottunk el sajna

hjaa, és vettünk végül habtapit, képeket csatolok :lol: :lol: Kép Kép

pussz mkinek még jó pihit :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Hello Lányok!

Köszi mindenkinek az együttérzést, meg a tippeket hozzátápi, és fogzás ügyben. Próbálunk okosodni.

Hannusnak, Dorkának, és Nikinek boldog hófordulót.

Lara: micsoda nagylány lett már Hannus. Nagyon ügyi volt az úszáson. Remélem majd Dorka is ilyen jól viseli az uszit, ha elkezdjük végre.

Gégéé: jobbulást kívánok nektek. Szegény Emmóca, remélem minél hamarabb meggyógyul. Sok gyógypuszkó neki.

Jaffa: szerintem jól csinálod. Ne aggódj. Dorka is válogatós kezd lenni, én is azt csinálom, hogy nem adok másmilyen kaját. Valemennyit egyen belőle.... Nem jó, ha rászokik a nasira. Van egy ismerősöm az ő kisfia 3 éves, és csak füstlit, meg sültkrumplit hajlandó enni. Jó dagadt is a kisfiú.
Ha éhes, akkor úgyis fog majd enni. Tényleg nem fognak éhen halni, szerintem csak mi aggódunk ezen ennyire anyukák.
Ilyesztő amit a spriálról írsz, mostanában nekem is fájdogál sokat a hasikám. A héten amikor a házidokinál voltam orvosit csináltatni a jogsihoz megnyomta a hasam, és eléggé felszisszentem, erre egyből megkérdezte, hogy van-e spriálom. Az normális, ha még mindig fáj, ha megnyomják? Már pár hónapja fennt van. Neked hogy volt? Meddig fájt?

Naspi: remélem jó volt a vásárlás...

Tyű, szombaton disznyóvágás volt nálunk.....még jó, hogy én délelőtt kresz-en voltam, így lemaradtam a feléről. Öcsi vigyázott Dórcira, tök jól elvoltak. El is altatta, meg is etette. Szegénynek kétszer be is kakkantott. :D
Ma apja vigyázott rá, amíg én ültem a kresz-en.
Nagyon lefáradtam ma, tegnap éjjel felébredt kétszer, ebből fél 4-től 5-ig játszani akart. Másfél óra....kész voltam. Alig tudtam visszaaltatni.

Mennem kell, mert brühühühüüüüüüüü van!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Naspolyácska: Hol vettétek? Én is mindenhol ilyet keresek. Betűset, meg számosat már találtam, de figurásat szeretnék.

Ancsi: Az éjszakai játszani akarok anya, nem aludni-t én is nagyon szeretem. Réka rendszeresen ezt csinálja, de már jobb, már letornáztuk a 2 óra fent létet 1-re. :wink:

Ma szép idő volt, sétáltunk nagyot. Útközben találkoztunk Bendével és családjával. :) Niki már kicsit jobban van. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


figurásat ósanban lehet kapni, az itteniben kérdeztük, majd csak március közepétől kapnak árut, az abc-set már pesten vettük, mert vidéki tescokban már nincsen :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Helló!
Azt hittem nem győzök majd visszaolvasni, de látom itt a hétvégi pangás.

Winchi: nekem is a babaközelbenes van meg, neten nézegettem a többit, kb ugyanezek.

Szösz: a mei tai is egy hordozó, megkötős kenguru. Nekem azért tetszik, mert csípőn is lehet hordani a gyerkőcöt, meg háton is, de azt fura nekem. Levit sokat vittem kenguruval, később meg csak a kezemben cipeltem.
Éjjel játszani...nem irigyellek.

Naspi: tök jók a habtapik! Az ikeát én is nagyon szeretem!Milónak hogy tetszik? De szép a kölyök, kis vagány.

Ancsi: disznóvágás...úúúgy utáltam, most már nincsen a családban senkinek, csak kolbász hozzávalókat szoktunk venni és tölteni, meg füstölni. Így azért más. Levi könyékig benne volt múltkor is a husiban, jövő héten lesz mégegy kolbi gyártás, utána majd következő télen.

Lara: ügyi Hannus, hogy ilyen jól viselte a merülést.

Öcsém felrakta a gépre a képeket, úgyhogy jövök a farsangosokkal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.01 21:16-kor.
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok!

wicca, mizu? hogy vagytok???várom ám az smst nagyon!!!
mancsa, tök jók a képek!

naspi, király a habtapi, máris irigykedek...én iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis akaroooooooooook :lol: :P :P :P milán nagyon helyes. Norbi is mondta, hogy Milánka, de vagánycsávó:)

Köszönjük a jókívánságokat! Emma már tegnap sokkal jobban lett, ami a betegségét illeti, de a gyógyszerek mellékhatásaként nem tudott aludni szegénykém. 10 perceket tudott csak, aztán felriadt, járt a keze lába...estére már persze sírt, jött a doki, és mondta, hogy mivel már nem zihál, tehát a bronchitiszes része a betegésgnek gyorsan elmúlt (kopp-kopp-kopp), ezért gyorsan leállunk minden gyógyszerrel, csak a köptető marad, és sok-sok-sok vizet igyon, meg kapott egy Germicid-C kúpot. Próbáltuk elaltatni, sikertelenül, míg végül betettük a kiságyba, és hagytuk kicsit, és álomba sírdogálta magát...aludt is reggel 6ig, aztán evett, sírt megint; átpelusoztam, kicsit nézelődött az ágyikóban, aztán elaludt. Annyira fáradt volt már szegényke, doki is mondta, hogy már nem lesz ébren sokáig...annyira szar volt, hogy tiszta izgatott volt egésznap...én délben mondtam a norbinak, minekután éjszaka sem aludt szinte semmit, és délelőtt egy órán keresztül a feltartott kezét nézte, forgatta, meg tömte a szájába (nem fér be szerencsére, mert egyszer öklendezni kezdett, annyira benyúlt), aztán majd kikaparta a szemét, aztán a pihiszéken lévő csibét nézte több, mint 40 percig...na akkor már tudtam, hogy ez tuti a gyógyszerektől van...egy ásítást sem nyomott el:( mondta a doki, hogy mivel már helyrejött, így a gyógyszerek felpörgették...szegényke...olyan kicsi, és már minden foson átment...
na rég bőgtem annyit, mint múlt héten! Köszi Naspi a lelkitámaszt megint!!!!!!

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé! Sajnálom, hogy ilyen rosszul telt a múlt hét, és Emma ilyen beteg lett. De most már ne sírdogálj, Emmácska is meggyógyul, Neked is jobb kedved lesz, jön a tavasz is, sétálhattok sokat a jó időben! :D Puszik

Mancsa: Arik a micimacik. És Dorka milyen kis vigyori!!!! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Éjszaka fél 4-kor Réka ébredt, én annyira álmos voltam, hogy automatikusan beraktam a szájába a cumit, amivel vissza is aludt. Meg persze én is. Aztán reggel fél 8-kor arra riadtam, hogy éjjel nem evett a Manó! Remélem nem csináltam nagy bajt, hogy fél 4-kor nem etettem meg. De ha igazából éhes lett volna, nem aludt volna vissza a cumival, ugye?????? :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok lányok!
Ha nem bánnátok, akkor csatlakoznék hozzátok. Már egyideje olvasom a topicok.
Csodaszépek a babák!

Gégéé
Nem egy kúpot kapott Emma amitől igy felpörgött?

Szösz
Nálunk is igy lett az éjszakai szopi elhagyva. Kicsit nyöszörgött, nekem meg nem volt erőm felkelni hozzá és magától visszaaludt. Rájöttem, hogy sokszor én zavarom meg. amig ténylegessen nem kezdettel sirni nem vettem ki.Azóta átalusza az éjszakát. Bár én csak a szerencsének tudob be, mert a fiam ne volt ilyen. Ő még másfél évessen is szopizott egyszer éjjel.

Na jó sokra sikeredtem igy elsőre

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


szia, de jó, hogy jöttél, egyidősek a babóink!
de...teofilines kúp...és én hülye azok után, hogy egész éjszaka nemigazán aludt, még délelőtt is beadtam neki a kúpot...aztán egy óra múlva hívtam is a dokit...ha emma tudna járni, fel-alá rohangált volna a lakásban az tuti:) így is sikongatott, meg röhögött, csak este amikor jött a fürdés, ő is tudta már, hogy aludni akar, és nem ment neki, és sírt nagyon...
teszel fel képeket a gyerekekről?

szösz, emma is így alussza át az éjszakát...nyugi, ha éhes, akkor egy fél óra múlva már hangosan követeli a jussát, ez tapasztalat!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Gégéé:Örülök hogy Emma jobban van!!!!!!!!!!!!!!Jaj szegényem !De most már nyugodj meg most már bizti minden rendbe lesz.

Szösz:Szerintem is ha éhes akkor utánna követeli a kaját.Ma a Hannus is felkelt 2:30-kor :roll: Hónapok óta nem csinált ilyet én meg csináltam neki tápszert 20 milit evett aztán odaadtam a teát abból meg 60-at szegényem szomjas volt de a tápszer utánna sem kellett neki.
Szombaton csinálok majd képeket az usziról majd akkor hozok most nem csináltam csak néztem milyen kis ügyes :lol:
Örülök hogy meglett a kés!!!!!!!!!!!

Mancsa:De édesek a gyerekek Dojkuszka nagyon édesen vigyorog :D Jó volt a buli?

Krisztina:Üdv köztünk :D Majd ha lesz idöd kérünk szépen képeket a gyerekekröl :D

Naspolyácska:Tényleg nagyon jók ezek a habtapik és nagyon édes vagány a kisfiad :D

Ancsi:Bizti hogy Dorkának is tetszeni fog az úszás :wink:
Nekem nem fáj a hasam a spiráltól de a menzeszem nagyon erős lett :cry:

Sarmon:Mit mondtak a dokinál?Remélem minden rendbe!
Vendég
 


Kép Nagyfiam Kép Kicsi lányom Kép tesók

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Nagyon édesek :D :D :D :D Lotti milyen kis picurka már nem is emlékszem rá hogy a Hannus is volt ekkora :D
Volt fogadott orvosod?Hogy tellnek a napok két gyerköccel?
Vendég
 


Bocsi most láttam hogy vannak képek :oops: Milyen szuper tortái voltak Olinak :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mit szóltok, hogy itt a tavasz? :D Most elkezdett sütni a nap, egyre több virág bújik ki a kertben is és Apa ma reggel motorral ment dolgozni. Ezek már biztos jelek. :wink:

Nálunk is kisebb betegeskedés van megint, a lányok újra náthásak. Nati orrából reggel olyan mennyiséget szívtam le, hogy csak néztem. :shock: Lili meg a múltkori fülfájás óta rosszul hall, várjak-e még, hogy elmúlik vagy menjünk a fülészetre. Csak attól meg nagyon retteg. Nagyobb gyerekeknél nem volt ilyen nektek?
Ráadásul megint megjött pénteken, újra megcsappant a tejem, estére már épphogy 60 összejön, így kénytelen vagyok egy kis tápszerrel rásegíteni este, hogy nyugodt legyen az éjszaka. Olyan gáz, ez most már minden alkalommal így lesz?! :roll: Egyébként valószínűleg ezért volt a csütörtöki nyügi is.

Utólag is boldog hófordulót Dorkának, Hannának és Nikinek! :D

Krisztina, üdv! :D Nagyon helyesek a gyerekeid. Majdnem egyidősek egyébként az enyémekkel, nekem a nagylányom született dec. 23-án.

Jaffa, szerintem is jól csináltad, hogy nem hagytad Milut válogatni. Nálunk a szüleim csinálják, hogy addig hozzák Lilinek a kajákat, amíg valamire rá nem bólint. Persze aztán abból sem eszik végül rendesen. :? Itthon vagy megeszi az ebédet, vagy akkor legközelebb uzsi van. Mondjuk ettől még elég válogatós lett, pedig kicsinek mindent megevett szinte.

Ja, Mancsa, akartam írni már, hogy nálunk a Dojkuszka megfelelője a Natkácska. :lol: Nagyon édesek a gyerkőcök jelmezben és anélkül is.

Gégéé: annyira sajnálom Emmácskát, nagyon rossz lehetett Nektek, de a fő, hogy már jobban van. Erről a kúpról még nem is hallottam, elég durva, hogy ennyire felpörgette szegény kicsi lányt. :roll:

Lara, örülök, hogy jól sikerült a merülés Hannának, nagyon ügyes féléves nagylány! :D Lassan nekünk is el kellene kezdeni járni Natival, imád fürdeni. Most már nagykádaznak Lilivel, nagyon élvezik.

naspi: nagyon vagány Miló a habitapin. 8) Jajj, én is úúgy mennék ikeába, már ezer éve nem voltunk.

szösz: ma Nati is ébredt 4-kor, kicsit nyüszizett is, de visszaaltattam és 6-ig aludt ő is. Ha éhes, tényleg fel szokott ébredni hamarabb. Lassan át kellene költöztetnem Lilihez, akkor talán én sem ébrednék meg minden rezdülésére.

Fehérvári lányok, nem tudtok jó függönyboltot? Az ablakcserénél leszereltetjük a redőnyöket és helyette sötétítő függönyt szeretnénk, szombaton voltunk egy helyen, de olyan árat mondtak, hogy majd hanyattestünk. :shock:

Na, megyek, randim van egy nagy adag vasalnivalóval :?

Szép napot!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Emma jobban van, gyorsan pihenje ki ezt a betegséget és minden rendben lesz!

Krisztina üdv köztünk, tök jó a honlapotok! És helyesek a gyerkőcök! :lol:

Micimacik zabálnivalóak :lol: :lol: :lol:

Naspi én is akarok habtapit! Tök jó szinesek! A fiatalember meg nagyon jól mutat rajta :lol: :lol: :lol: Még mindig fenttartom, hogy Emmuci jól jár vele :lol: :lol: :lol:

Tejci: Tea ezerrel, napi egy karamalz és tegnap vettünk More milket elkezdtem szedni, de tápszert szerencsére nem kapott azóta és úgy néz ki a szopi elhagyás is egész jól megy.

rólunk: Párom nagypapája szombaton elesett a fürdőben intenzíven van, többször újra kellett éleszteni. Tegnap voltunk nála meglepő volt, hogy mennyire magánál van kicsit beszélni is tudunk vele, sokkal rosszabbra számítottunk. A mamát meg be kellett vinni a piszhiátriára, mert nála sajnos jó ideje úgymond se kép se hang, teljesen demens, fizikailag viszont még eltotyorászik, elvan. Nem is tudja hol van nem is hiányolja a papát, a sógórnőmre is azt mondta, hogy szomszédasszony.
Mindenképp helyet kell nekik keresni, reméljük hogy papa is kikerül az intenzívről és még kicsit tudnak együtt élni.
bocsi jó volt kiírni

KépKép
winchi
 
 


Helló lányok!

Köszönjük a dicsiket meg a köszöntéseket!

Winchi: sajnálom a papát nagyon, meg a mamát is, nálunk párom papája volt ilyen, a dédunokáira mindig azt hitte, hogy az unokái, meg folyton katona volt. Írd ki nyugodtan! Eddig a papa terelgette a mamát?

Ancsi: nálatok mi van a papáddal? Tudtok már valamit?

Katinka: Natkácska? ez is jó :lol: Ha szeretsz randizni a vasalnivalókkal én is küldöm az enyémet. :lol:

Gégéé: sajnálom Emmácskát, nem igaz, hogy ilyen gyógyszert kell kapnia egy pici lánynak. Szegénykém, de már túl vagytok a nehezén! Puszi a buksijára.

Lara: az én spirálom elmulasztja a mensit. Ez hormonos. Kiváncsi vagyok milyen lesz, hallottam róla jót is rosszat is. Remélem nekem beválik, mert eléggé drága volt.

Kriszta: üdv köztünk! Kinél szültél? Szépek a gyerekek! Levi meglátta a fiadat, egyből nézte, hogy pókemberes a pulcsija. Most látott először pókembert a farsangon.

Szösz: de jó, akkor sokat aludtatok! Nekem Dorka 3x eszik éjjel, de van, hogy csak 2x. Cumit adok neki és ha éhes akkor úgyis felébred megint.

Szombaton volt az ovisok farsangja, elvittem Levit, nagyon élvezte!
Mindenkit megtapsolt, utána meg szaladgált a gyerekekkel.
Várom, hogy felébredjen a kisasszony, eszik aztán nyomás kifelé!
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg a mérlegelésről, 2 hét alatt 220g. :shock: Pedig mérem az evéseket, és nagyjából eszik eleget. Bár egész nap meg sem áll a keze-lába, biztos ez is számít. Na mindegy, Réka ilyen. Nem egy hízós fajta. Azért kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy szegény nem nagyon hízik, én meg éjszaka evés helyett cumit adtam neki. :shock:

Krisztina! üdv. Mesélj, hogy telik a karácsony a szülészeten. Akkor azért beengedik az apukákat?

Lara: pontosan milyen az, mikor nem nyílik meg a könnycsatorna? Hannusnak már teljesen rendben van?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Köszönöm csajok a fogadtatást és a dicséreteket.
Szóval, fogadot orvosom nem volt igy Dr. Tóth Károlynál szültem.
Nem nagyon éreztem a hátrányát a szülésnél, bár mivel teltház volt a szülőszobán a vajudoba kerültem mikor bementünk kb 14 órakkor. Igy a férjemet még nem engedték be. Akkor azt mondták ma nem biztos, hogy lesz baba ezért haza küldtem apát. 3 , fél 4 felé kezdtek besürüsödni a fájások és elöntött a vér. szóltam, mire megvizsgáltak mehettem a szülőágyra. Gyors telefon, hogy mégis csak gyere. Ez volt 4, negyed 5 körül . A párom beért fél 5re és 5kor meg lett Lotti.
Máig sem hiszem el, hogy sikerült, :D . Nem gondoltam volna, mert Oli császáros volt.
Visszatérve arra, hogy nem volt orvosom. Én inkáb a terhesgondozáson láttam kárát.Szinte mindig amikor mentem a CSNK-ba, csak az orrom alá dugták a táppénzes papirt oszt ennyi. Nem is nagyon tudtam semmit sem kérdezni.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Szösz:Akkor nagyon könnyezik a pici szeme meg összeragad a csippától Hannusnak már nagyjából megnyílt mostanába már reggel se kell törölni csak ritkán.

Krisztina:Lotti akkor gyorsan jött :D Én is ilyen szülést szeretnék másodszorra :oops: Hannus császáros volt toxémia miatt.

Mancsa:Az enyém nem hormonos remélem beválik neked!Mi is jó nagyot sétáltunk kint.

Winchi:Jobbulást a Mamának meg a Papának!!!!!!!!!!!!

Katinka:Jobbulást a lányoknak!!!!!!Natkácska:De aranyos :D
Már jó hogy jön a tavasz lehet nagyokat sétálni :D
Vendég
 


Krisztina:Milyen volt a felépülés Lotti után?Oli miért lett császáros?Én elég rosszul voltam utánna :(
Vendég
 


igen eddig papa istápolta a mamát :cry: és sajnos délelőtt papát visszarakták a lélegeztetőgépre :cry:

apósom meg homokba dugja a fejét: 6ig dolgozik és még utána akarnak bemenni az intenzívre, én nem értem akkor már lehet hogy orvossal se nagyon tudnak beszélni ha egyáltalán bejutnak, mert ugye még mindig látogatási tilalom van. Mi is tegnap a sűrgősségi felől jutottunk be

Krisztina engem a Tóth Károly vizsgált meg először amikor bementünk a dokim akkor indult be, nekem szimpi volt nagyon ez a fiatal kis doki és utána viziteken is egy tündér volt. Milyen volt nála szülni? akkor is normális volt?

Szösz ne aggódj, nem vagy rossz azért, mert cumit adtál neki, úgyis reklamált volna Réka ha éhes. És akkor most hány kilós a kisasszony?

KépKép
winchi
 
 


Winchi:Nagyon sajnálom :cry:
Mennyi idős a Papa?Remélem felépül szegény.
Vendég
 


Köszi Lara papa 82, mama 84 éves...

hoztam neketek fini kenyérkét hogy jó kedvet is sugározzak, még forró vigyázatok most sütöttem :D
Kép

és drága kicsi fiam csak ennyire kente össze magát délelőtt, a szemfülesek a szemhéján is láthatják a gyümifoltot :lol:
Kép

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Sajnálom,hogy rosszabbodott a Papa állapota! Remélem én is hogy felépül!

Rékám most 4,9 kg. Nagyon ügyel arra, hogy az 5 kg-ot ne lépje át! :( Ha így folytatjuk nem tudom hogy fogja megduplázni a születési súlyát féléves korára! :shock:

Megint fúrnak!!!!!!!! :evil: Mindig mikor elalszik a Manó mindig fúrnak! :evil: Utálom a szomszédokat!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Winchi: :lol: Azért remélem jutott a pocakba is! Látom milyen egyszerű, amig csak szopizunk!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Winchi!
Én is nagyon sajnálom a Papádat. :(
Nekem is szimpi volt. Egy szó nélkül viselte a megpróbáltatásokat. :D Udvarias, fiatal és még lelkes. Gondoltam rá, hogy hozzá megyek vissza kontrolra, de nem tudom, hogy van e rendelése és hol lehetne elérni.
Lara!
Olivérrel téraránytalanság miatt voltam császáros. Súlyra mondjuk nem volt olyan vészes 3530, viszont a feje nagyobb volt az átlagnál, én meg vagyok 155 centi.
A felépülés szerintem a hüvelyi szülésnél is hasonló. Császárnál a hasam fájt, most meg a gát, meg ami körülötte van. Nekem mindkettőnél olyan 2 hét kellett, hogy jobban legyek.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


http://www.babyplanet.hu/index.php?pg=m ... 0506929302

ezt találtam, nagyon jó ár, régi modell lehet hogy olcsó?

Csajok van valakinek pataki vagy más néven római tálja? tegnap kaptam egyet és ki akarom próbálni

KépKép
winchi
 
 


én is szeretnék pataki tálat...

mancsa: azért kapott ilyen gyógyszert, mert ez a betegség eléggé gáz volt....csak azért nem mentünk kórházba, mert az orvos a szomszédunk, és többször is átjött megnézni...nagyon-nagyon szarul volt ám szegény:(

szösz, menj oda, ahol fúrnak, és mond meg, hogy ne fúrjon már...basszus....utálom, ha fúrnak...baromi hangos...Sopronban mi is panelben lakunk, és ott ha fúrnak, leesik a fejed...

winchi: áruld már el...ezt hogy sikerül? :lol: :lol: :lol: én eddig csak Milánt láttam gyümit enni, de rajta egy folt sem volt:D:D:D mondjuk ő tudja mi a jó...nem vesztegetne el egy cseppet sem a finom gyümiből...igaz naspi?
Matyi szép nagy fiú már! Hánykiló?

Emma most nem hízott...de annak örülök, hogy nem fogyott....volt olyan nap a betegség alatt, hogy csak vizet ivott, nem evett...vagy csak cumikázott a cicin...meg volt, hogy hányt is!:(

Így most body-ban 5,4-5,5 kg...

na megnézem, mert megint tanuljuk az egyedül elalvást...és most akkora csend lett...puszik

még írok, Kriszti édik a gyerekek.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok,

Nem olvastam vissza és ne hari, de lusti is vagyok ... :oops: :oops: :oops:
Még egyben :)! tegnap apósomnál voltunk, ma öcsémékhez "szaladtam" fel, meglátogattam a két unokaöcsémet, egyikük 4 hós, másik 2 és fél éves ... no én utóbbival voltam el nagyon :lol: :lol: . mondtam neki, hogy nem tudok leülni a földre vele játszani, mert nekem a pocakom miatt az nagyon nem kényelmes, később közölte, h majd amikor KIVESZEM Bálintbabát onnan a pocakomból, akkor szeretné ha a földre ülnék vele :lol: :lol: !! kész voltam tőle!! olyan "beszólásai" vannak, asszittem megzabálom!! a 4 hós kiskópé pedig olyan édesen elvolt a kiságyában, h csudi. egyszer-kétszer volt csak a kezemben, demár ülni akar nagyon!!
annyira jó volt velük lenni! :D ja ésamikor azt mondta nekem Levike, hogy "szeretlek" asszittem elolvadok!!! :lol:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca hogy te még milyen jól elvagy :lol: :lol: :lol: örülök neki, bár már nehéz lehet, ezt én nem tudom Matyi 38+5re született.
Jó szövege van az unokaöcsinek :lol: :lol: :lol:

gégéé hát ez az extra kikenés úgy sikerült, hogy közben megszólalt a telefon és anyósom helyzetjelentést tartott papa állapotáról. De már megfogja a kanalat és ő húzza a szájához, csak van hogy a kanál fejét fogja meg aztán meg a gyümis kezével csapkodja a térdét :lol:

KépKép
winchi
 
 


igen, a habtapi nagyon jó, nálunk uis kő van mhol így a habszivacs jó mert jól szigetel, és szuperkönnyű tisztán tartani a nyál, büfi, morzsa és egyéb dolgok miatt

he-he, náunk most evés közben az dívik, h a fiatalúr, h a fejét csóválva vigyorogva mondja, h nemnemnemnemnemmmmm, hangosan, fennen szóval, meg a lábáról húzkodja a zoknit, minden érdekesebb a falatozásnál :lol: :lol: ma pl. rizs is volt a főzibe, és a nyelvével piszkálgatja, közben meg hámmmmmmmmmhámmmmmmmmmm, ez megy, és így elkanalazgatunk v fél óráig

ha olyanja vn, akkor a kezével belenyúl a szájába, kitapogatja a fogacskáit, majd megdörzsöli a személ, végül a fülébe is belenyúkál, nna, anya ilyenkor megfogja a papírtörlőt és elmondja századszor is, h evés közben nem nyúkálunk a szánkba, a Miló meg kiröhögi anyát :lol: :lol:

Wicca, kitartás!!!én ilyenkor már csak vegetáltam vízszintbe :lol:

Rhkrisza, üdv köztünk :wink: édesek a gyerekek :lol:

Gégéé, nincs mit, örülök, h Emmink jól van :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Mancsa: de édesek ebben a cugehőrben, nagyon cukiiii!!!!!! :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


édes Matykó, ahogy eszik :D!!!
és megint csudi jó képeket raktatok fel a gyerkőcökről, már én is akarok!!! de türelmes vagyok nagyon! elképedek magamon :lol: !
naspi: fúúú én nem bírom vízszintbe :? , megőrülök ha úgy kell feküdnöm ...mondjuk inkább ott tartok, h sehogy sem jó :lol: :lol: :lol:
gégéé: örülök, h Emmácska azért már jobban van! elég rémisztő lehetett :( !!
szösz. ne aggódj a súlya miatt, Te is kis vékonka vagy, Rékababától sem várhatod el, h szumobirkozó legyen :lol: :lol:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


szia Kriszta!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé: húúúú, akkor még szerencse, hogy nem kerültetek kórházba, lehet, hogy ott telenyomták volna nyugtatóval is.
De jó, hogy ilyen közel van a dokitok és vigyáz rátok!
Amúgy arra értettem, hogy csodálkozom, hogy nem tart még ott a tudomány, hogy pici babáknak ne kelljen ilyen " kellemetlen" mellékhatásokkal küszködnie, hiszen elég a betegség maga.
De az a lényeg, hogy túl vagytok rajta. Milyen szörnyű mikor beteg a gyereked és nem tudsz rajta segíteni.

Wicca: nem semmi hogy pörögsz! Jajj, már én is várom nagyon, hogy Gégéé írja, hogy bent vagy!

Winchi, Ancsi: papák hogy vannak?

Winch: mit evett a manó?

Nálunk zeng a ház már 1 órája, Dorka énekel. Levi még alszik, de ő meg nagyon köhög. Egész éjjel köhögött, de láza nincs. Dorka 6-kor betojt, azóta énekel. Tegnap volt a nagyszüleim házassági évfordulója, 52. Hú, a mamám úgy pityergett, már azt hitte, hogy a tavalyit sem éri meg. Most azt mondja nekik már minden nap ajándék.

Betegeskedőknek jobbulást!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül mi lehet Bendével????
Már ezer éve nem írt...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Hello Lányok!

Kicsit elaludt a drágám, gyors bekukkantok.

Papa: még nem jöttek meg az eredmények, talán holnap, addig még idegeskedem, Mama azt mondja, kicsit jobban van, már próbál enni is....haladás.

Winchi: sajnálom nagyon a nagyszülőket. Együttérzek veled. Remélem javul a helyzet! Kitartás, szorítunk neked.
Nagyon csinos a fiatalúr ezzel a gyümis pofival! :D
Nekem nincs pataki tálam, de úgy tudom be kell áztatni egy éjszakára vízbe, persze, ha nem mázas. Nekem is van egy csomó receptem, csak nincs hozzá tálam. :)
Ha kipróbálod, és bejön a tál, elküdhetem a recepteket fénymásolva postán. Persze előbb elő kell kutatnom őket.

Gégéé: szegény Emma baba, hát nem semmi ez a betegség. Szegénykémet jól ledöntötte. Remélem mostmár hamar rendbejön. Bizti én is sírtam volna, az tuti. Nem semmi lehetett, hogy nem tudott alukálni. Édes kismanókája... De mostmár nyugodj meg. Remélem Norbi is már jobban van.

Mancsa: Nagyon édik a micimackók. És milyen kis vigyori Dorka! :D Csuda édesek. És egyre jobban hasonlítanak egymásra. Cukifalatok! Gratulálok a nagyszüleidnek. De aranyos lehetett a papa!
De édi lehet Dorka ahogy énekel! :)

Wicca: még egyben? Bálint baba már látni akarunk ám! Nagyon kíváncsiak vagyunk, és anya is már szeretne a kezében tartani, bár gondolom neked jobb a meleg kis albérletedben, mint idekint, de mi már nagyon várunk!
Tetszik a vonalzód: lehet hogy ma fogok megszületni? :D

Naspi: Miló csudi édi a haptapin! Nagyon vagány a kisfickó! Én is gondoltam hogy kéne venni, mert a parketta elég hideg(most plédek vannak leterítve), és így nem fázna rajta, és még színes is, talán lekötné az örökmozgó csajomat. Ma kezdem el megpróbálni a joghurtot. Remélem bejön majd. Mennyit adjak neki először???
Nálunk is kb. így zajlik az ebéd. Dorka is nyúlkál a szájába, megmutatja a még ki nem bújt fogait, és közben keni a hajába, fülére, és bele akar nyúlni a tányérba, meg ilyenek. És hangosan kiabálja, hogy mámmá mámmmáááááá, mámmááámáááámááá.

Krisztina: üdv köztünk! Csuda szépek a gyerkőcök. Jó a honlapotok is! Milyen kis picurka Lotti baba. Nagyon szép neve van. Nagyon tetszik! Így is van anyakönyvezve, hogy Lotti?
Jól látom, hogy Oli tűzoltó autóban ácsorog?

szosz: ne izgulj, Réka baba tuti nem aludt volna vissza, ha éhes lett volna. Úgyis eszik annyit amennyire szüksége van. Olyan kis vékonyka lesz biztos, mint te!

Tegnap este a kisasszony rájött, hogy tud berregni. És fürdés előtt kb. fél órán keresztül berregett, és úgy csinált a kezeivel, mint aki a gázt húzza a motoron. Az apja mondta is, hogy hú, biztos majd tetszeni fog neki a motorozás, majd viszi motorozni, meg autózni. :D:D

katinka: jobbulást a lányoknak! Brico-ba, Baumax-ba nem néztetek függönyt? Nem tudom ám milyen árak vannak...csak tipp volt.

Lara: kérünk majd képet a merülős, pancsizós Hannusról!
Nekem is erős lett a menzeszem, és olyan sokáig tart. És mint a niagara vízesés kb. De utálllllloooooooom. Grrr
:twisted:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tünci: azt hiszem Niki beteg! Mintha ezt írta volna utoljára! Remélem semmi komoly!!

Bende?????? Merre vagy?????

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Winchi!
Nekem van Pataki tálam, nagyon szeretem, csak beledobálsz mindent, és "magától elkészül". A hús nem lesz száraz benne, a zöldségek finomak. Előtte érdemes beáztatni vízbe, így párolódik jobban a husi. Nyam-nyam, éhes is lettem.
Nagyon szép az a kenyér... Van valami speckó recepted rá?
Remélem a Papád már jobban van. Itt van a fehérvári intenzíven?

Tegnap este elmentem konditerembe. Milu elaludt, aztán mentem is. Annyira jól esett... Persze ilyenkor nőnemű lényt nem lehet találni ott, tiszta izomagyú pasassal volt tele. Az elején kellemetlenül éreztem magam, de a végére nagyon belejöttem. Heti 4x szeretnék eljárni, de majd meglátjuk, hogy mi lesz a kezdeti lendületből. Megvettem a havi bérletet, és ha már ennyi pénzt rááldoztam akkor már bűntudatom lenne, ha nem csinálnám. Nyárra muszáj formába lendülnöm, mert szeretnénk a Balcsin tölteni pár napot, meg jön a nagy kánikula, elkezdek vizesedni és emelkedik a vérnyomásom.
Narancsbőrre nincs valakinek valami tuti krémje? Sajnos elég csúnya a problémás területeken a bőröm.

Szösz! Sztem jól csináltad! Ha éhes, akkor úgyis szól. Sztem ne kenődj el a 220g-os hízáson, a havi átlagot nézd! :wink:

Bibii! Remélem nem kellett bőrgyógyászhoz mennetek! Bevált valamelyik popsikrém?

Wicca! Kitartást még erre a pár napra!

Kriszta! Szia! Aranyosak a gyerkőcök!

Gégéé! Sokat gondoltunk rátok. Remélem egy ideig elkerül titeket minden nyavaja (örökre mindenkit). Kicsit kijutott belőle nektek! :(

Tünci! Sajnos nem tudok semmit Bendéről.

Bende!? Ringató?

Mancsa! Mirenam van, ezért is féltettem annyira.

Ancsi! Sztem nem normális, hogy fáj ha megnyomják a pocakodat. Ha mozogsz, akkor is fáj? Mikor elkezdett fájni a hasam, akkor nekem mozgásra is fájt a hasam. Ha gyulladás lenne, akkor lázad is lenne. Voltál kontrollon mióta felrakták?

Sajnos lejárt a netezéses időm, szólít a Kapitány! :lol:

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok.

Ma regisztráltam ide és ha lehetséges, szeretnék csatlakozni hozzátok.
Jelenleg még csak 5 hetes várandós vagyok. 17.-ére kaptam időpontot az orvoshoz, dr. Orosz Andrást ajánlották többen is, őt nézném meg elsőre. Ha valakinek van valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban, szívesen olvasnám.
Előre is köszönöm a segítséget. :)

Továbbá nagyon irigy vagyok, csudaszép babáitok vannak. :)
brainbow
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?